عکس پروفایل اخبار منطقه آزاد انزلی ا

اخبار منطقه آزاد انزلی

۲۷۱عضو

۳ خرداد

thumnail
تجدید میثاق با مقام شهدا در سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر
undefinedبه گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی همزمان با سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر، جمعی از معاونین و مدیران سازمان با حضور در گلزار شهدای حسن رود با اهدای شاخه گل و ذکر فاتحه با آرمانهای شهدا تجدید بیعت کردند.
undefinedشرکت کنندگان در این مراسم پس از غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدا ، با حضور در منزل شهید احمد یگانه از شهدای دفاع مقدس این منطقه ضمن دیدار با مادر این شهید والامقام و ادای احترام به روح بلند شهدا، بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و شهدای سرافراز میهن اسلامی تجدید میثاق کردند.

۹:۰۶

thumnail
به ریاست سرپرست سازمان
undefined نشست شورای معاونین سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار شد
undefined به گزارش مدیریت روابط‌عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی شورای معاونین سازمان با هدف هم افزایی و بهره مندی از خرد جمعی و طرح و پیگیری مسائل جاری حوزه های سازمانی به ریاست اکبر نیازی سرپرست سازمان و با حضور معاونین و مدیران مستقل برگزار شد.
undefinedاکبر نیازی در این نشست با تبریک ایام دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه سلام الله و امام رضا علیه السلام و گرامیداشت سوم خرداد؛ به اهتمام حوزه های سازمان و معاونین ، جهت هم افزایی در مسیر اهداف و ماموریت های سازمان و اجرای دقیق تکالیف تاکید نمود.

۹:۲۳

thumnail
بازدید سرپرست سازمان از پروژه های سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در منطقه آزاد انزلی

undefinedبه گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، اکبر نیازی ، عضو هیئت مدیره و سرپرست سازمان بهمراه معاون اقتصادی و سرمایه گذاری از پروژه های تجاری و گردشگری در حال احداث در منطقه بازدید به عمل آورد
undefined مجتمع تجاری و گردشگری رستوران گردان که مساحت کل ۱۱۵۰ متر مربع در ۳ طبقه که یک طبقه رستوران گردان در فضایی ۳۵۰ متر مربع که نخستین رستوران گردان در استان گیلان می باشد که به زودی به بهره برداری می رسد.

۱۶:۲۶

۴ خرداد

thumnail
undefinedدر جلسه مشترک کارگروه مقابله و پیشگیری قاچاق کالا و ارز استان گیلان مطرح شد:
undefined️ همکاری الگویی سازمان منطقه آزاد انزلی با دستگاههای متولی امر مبارزه با قاچاق کالا و ارز

undefinedبه گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، جلسه مشترک دو کارگروه سلامت اداری و مقابله با قاچاق کالا و ارز سازمان منطقه آزاد انزلی و کارگروه پیشگیری از وقوع قاچاق کالا و ارز استان گیلان به ریاست اکبر نیازی سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی و با حضور دکتر احمد آقایی معاون پیشگیری از جرم دادگستری گیلان و مدیران دستگاه های انتظامی، نظارتی، اجرایی استان در ساختمان اداری سازمان برگزار شد.

مشروح خبر در لینک زیر
https://b2n.ir/n39342

۷:۳۸

thumnail
undefined استقبال از کاروان زیر سایه خورشید فردا جمعه پنجم خرداد ساعت ۵ عصر در فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی ...

۱۹:۰۶

۶ خرداد

thumnail
undefinedاجتماع پرشکوه امام رضایی‌ها در منطقه آزاد انزلی
undefined️ استقبال مردم و گردشگران از کاروان"زیر سایه خورشید"
undefinedبه گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، همزمان با دهه کرامت و ولادت شمس الشموس، عالم آل طاهر،هشتمین اختر تابناک ولایت و امامت،حضرت علی ابن الموسی الرضا(ع)،فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی میزبان رویداد فرهنگی-مذهبی کاروان"زیر سایه خورشید" بود که با استقبال و مشارکت گسترده و پرشکوه مردم و گردشگران نخستین منطقه آزاد شمال کشور همراه شد.
undefinedبنابراین گزارش در برنامه پرشور که از سوی آستان قدس رضوی؛ با همکاری معاونت فرهنگی،اجتماعی،گردشگری سازمان و تشکل های بخش خصوصی منطقه در روز جمعه پنجم خرداد ماه سالجاری در فاز تجارت و گردشگری منطقه برپا گردید؛ پرچم گنبد حضرت امام رضا(ع) توسط خدام حرم رضوی به نمایش عموم درآمد.
لینک خبر
https://b2n.ir/AFZnews37
لینک تصاویر
https://b2n.ir/AFZgallery5

۶:۴۸

thumnail
undefinedفیلم
اجتماع پرشکوه امام رضایی‌ها و استقبال از کاروان زیر سایه خورشید در منطقه آزاد انزلی

۱۸:۱۵

۸ خرداد

thumnail
پخش تلویزیونی ویژه برنامه دهه کرامت و استقبال از کاروان زیر سایه خورشید
امروز دوشنبه ۸ خرداد ساعت ۱۵/۴۵ شبکه باران سیما

۸:۳۹

thumnail
برپایی نمایشگاه آثار هنری "چی چی نی" در منطقه آزاد انزلی
undefinedبه گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، به همت معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان ، نمایشگاه هنری "چی چی نی" در فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی شروع به کار کرد.
undefinedاین نمایشگاه از یکشنبه 7 خرداد ماه 1402 آغاز شده و تا چهارشنبه ۱۰ خرداد ادامه خواهد داشت. نمایشگاه "زیست بوم، ما، بوم نقاشی" بر روی چالش های محیط زیستی استان گیلان تمرکز دارد
مشروح خبرhttps://b2n.ir/AFZnews38

۱۰:۱۰

۹ خرداد

thumnail
undefined در دیدار مدیر شعب بانک رسالت گیلان با سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی عنوان شد:
undefined️ منابع بانکی در راستای رونق تولید قرار گیرد
undefinedبه گزارش مدیریت روابط عمومی سازمان منطقه آزاد انزلی اکبر نیازی عضو هیئت مدیره و سرپرست این سازمان با مدیر شعب بانک رسالت گیلان دیدار و گفت و گو کرد.
undefinedدر این دیدار که محمدی نژاد معاون توسعه مدیریت سازمان نیز حضور داشت، در خصوص همکاری‌های بانکی گفتگو شد، سرپرست سازمان با اشاره به ظرفیت ها و فرصت های پیش روی منطقه آزاد انزلی تصریح کرد که افزایش و تنوع بخشی به حضور بانک ها از راهبردهای این سازمان است و گفت: گسترش خدمات قابل ارائه از سوی شبکه بانکی کشور، زمینه رونق تولید و تسهیل و توسعه فرایندهای تجاری داخل این منطقه و همچنین با بازارهای منطقه ای است و این امر در راستای ایفای نقش محوری در ترانزیت و حمل و نقل کالا میان کشورهای منطقه و جذب طرح های سرمایه گذاری خارجی و حمایت از طرح های سرمایه گذاری داخلی مورد توجه و تأکید سازمان منطقه آزاد انزلی قرار دارد

۶:۰۹

thumnail
دیدار چهره به چهره و مستقیم سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی با کارکنان

undefinedبه گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی اکبر نیازی سرپرست سازمان به منظور تکریم کارکنان و ایجاد بستر لازم بازگو کردن موضوعات و مشکلات نخستین نشست چهره به چهره با همکاران سازمان را برگزار کرد.
undefinedدر این دیدارها نیازی ضمن گوش سپردن به مسائل و درد و دل‌های کارکنان، به افزایش تلاش پرسنل برای بهبود کیفیت ارائه خدمات به ذی نفعان، سرمایه‌گذاران و ایجاد همدلی و همکاری هرچه بیشتر بین کارکنان تاکید نمود

۶:۱۱

۱۰ خرداد

thumnail
undefinedبا حضور سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی و دادستان بندرانزلی
نظارت و پایش میدانی از وضعیت مجتمع تجاری کاسپین

undefinedبه گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، اکبر نیازی سرپرست این سازمان به همراه اکبر سبحانی دادستان شهرستان بندرانزلی از مجتمع تجاری کاسپین بازدید به عمل آورند.
undefinedدر جریان این برنامه که فعالان اقتصادی و بازاریان مجتمع حضور داشتند، ضمن بازدید از بخش های مختلف این مجتمع ، در خصوص برخی از مشکلات و موانع پیشرو جهت ارایه خدمات به فعالین اقتصادی دستورات مقتضی به بخش های ذی ربط صادر شد.

۵:۲۴

thumnail
undefinedهمزمان روز میلاد ثامن الحجج برگزار شد؛
برپایی جشن ولادت در منطقه آزاد انزلی
undefinedبه گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی همزمان با اعیاد فرخنده دهه کرامت ، ولادت با سعادت ثامن الحجج آقا علی بن الموسی الرضا علیه السلام به همت معاونت فرهنگی ، اجتماعی و گردشگری ، مراسم جشنی با حضور کارکنان این سازمان در نمازخانه ساختمان اداری برگزار شد.
undefinedدر این مراسم که بعد از اقامه نماز ظهر و عصر برگزار شد، حجت‌الاسلام والمسلمین مطهری از وعاظ گیلان سخنرانی و مداح اهل بیت (ع) حاج محمود یوسف زاده مولودی‌خوانی نمودند.

۱۰:۱۹

thumnail
undefinedمعاون امور بندری و حوزه خزر سازمان منطقه آزاد انزلی پیشنهاد داد:
undefinedشورای لجستیک مناطق آزاد می تواند طرح الگویی برای تشکیل شورایعالی لجستیک کشور باشد
undefined️تقدیر از سازمان منطقه آزاد انزلی در اجلاس کشوری تعالی هشت گانه لجستیک و هم اندیشی رهبران ومدیران زنجیره تأمین و حمل و نقل کشور
undefinedبه گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، امین افقی، معاون امور بندری سازمان در اجلاس کشوری تعالی هشت گانه لجستیک و حمل و نقل و هم اندیشی رهبران ومدیران زنجیره تأمین حمل و نقل کشور با ارائه تحلیلی از ظرفیت ها، مزیت ها و فرصت های متنوع کشورمان و مناطق آزاد ایران در حوزه های لجستیک، حمل و نقل و زنجیره تأمین در سطح بین المللی افزود : شورای لجستیک مناطق آزاد می تواند یک طرح الگویی برای تشکیل شورایعالی لجستیک ایران باشد
مشروح خبر در لینک زیر
https://b2n.ir/AFZnews40

۱۵:۵۳

۱۱ خرداد

thumnail
undefinedدر دیدار نماینده مردم بندر انزلی در مجلس با اکبر نیازی تصریح شد:
undefined تاکید بر توسعه زیرساختهای مجتمع بندری کاسپین منطقه آزاد انزلی

undefinedبه گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، دکتر احمد دنیا مالی نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی با اکبر نیازی سرپرست سازمان دیدار کرده و دو طرف در خصوص سازوکارهای تقویت راهبردهای همکاری ها ، کمک به توسعه زیرساختهای بندری با توجه به راه اندازی سه پست اسکله جدید در مجتمع بندری کاسپین به تبادل نظر پرداختند.
undefinedدر این نشست دو طرف با تأکید بر وجود فرصت ها و مزیت های منطقه آزاد انزلی در عرصه روابط منطقه ای کشورمان بر لزوم بهره برداری از ظرفیت های این منطقه در توسعه روابط کشورهای حوزه خزر و اوراسیا و ایفای نقش مرکزی مبادلات جنوب آسیا و منطقه مزبور تصریح کردند.

۸:۴۶

۱۳ خرداد

thumnail
undefined️ سالروز ارتحال ملکوتی بنیانگذار و معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) تسلیت باد.
مدیریت روابط عمومی و اموربین المللسازمان منطقه آزاد انزلی

۹:۲۰

thumnail

۹:۲۰

thumnail
undefinedدرجریان بازدید میدانی رییس کل دادگستری استان گیلان از منطقه آزاد انزلی مطرح شد:
حمایت از فرآیندهای تأمین کالاهای اساسی از مجتمع بندری کاسپین

undefinedبه گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، حجت الاسلام و المسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری استان گیلان در جریان بازدید از مخازن مجتمع بندری کاسپین که با حضور دادستان و رییس دادگستری بندرانزلی همراه بود، بر لزوم سرعت بخشیدن به فرآیند تخلیه روغن های خوراکی مورد نیاز کارخانجات کشور تأکید کرد.
مشروح خبر در لینک زیر

https://b2n.ir/AFZnews42

۱۵:۳۴

۱۶ خرداد

thumnail
undefinedبا تاکید سرپرست سازمان صورت می‌گیرد؛
undefined فعالیت مجدد مرکز تفریحات دریایی منطقه آزاد انزلی از تابستان سال جاری
undefinedبه گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، اکبر نیازی سرپرست سازمان از مرکز تفریحات دریایی منطقه بازدید کرده و در جریان آخرین وضعیت راه اندازی مجدد آن قرار گرفت

مشروح خبر در لینک زیر
https://b2n.ir/AFZnews43

۱۰:۵۹

thumnail
مقام معظم رهبری؛

هر کس ایران را دوست دارد باید برای ترویج #ایمان و #امید تلاش کند


ما را در پیام رسان های اجتماعی دنبال کنید؛

https://splus.ir/anzalifzir undefined سروش
eitaa.com/anzalifreezone   undefined ایتا
ble.ir/anzalifreezone1         undefined بله

۱۱:۱۵