عکس پروفایل معاونت فرهنگی و دانشجوییم

معاونت فرهنگی و دانشجویی

۱,۱۸۲عضو
عکس پروفایل معاونت فرهنگی و دانشجوییم
۱.۲هزار عضو

معاونت فرهنگی و دانشجویی

ارتباط با مدیریت فرهنگی و اجتماعی:@culture_buqaen

۲۹ خرداد

بازارسال شده از ستاد انتخابات دانشگاهیان کشور
undefined اهم محور سخنان کاندیدها در مناظره‌های تلویزیونی
undefined امیرحسین قاضی زاده هاشمی:undefinedگرامیداشت یاد شهید آیت‌الله رئیسی و تاکید بر ادامه راه وی.undefinedاشاره به وعده‌ها و تاکید بر ابراز خستگی مردم از اعلام وعده ها.undefinedتاکید بر هماهنگی وعده و عمل نامزد‌ها‌.undefinedنیازمندی کشور به اجرای تام قانون هدفمندی یارانه ها برای توزیع درست ثروت به مردم.undefinedانتقاد از محدود‌‌سازی بخش خصوصی و جدا نمودن مسائل سیاسی و اقتصادی.
undefined محمدباقر قالیباف:undefinedآغاز صحبت‌ها با محوریت زنان و مسائل و مشکلات اقتصادی آنان بویژه زنان سرپرست خانوار در جامعه.undefinedاشاره به مخاطرات تاثیرگذار بر اقتصاد کشور در سال های گذشته.undefinedابراز ارادت به شهیدِ جمهور و تاکید بر ادامه دادن راه این شهید.undefinedامیدوارسازی قشر محروم جامعه به حمایت دولت خدمت و پیشرفت از این قشر.
undefined مسعود پزشکیان:undefinedتبریک عید قربان و تعبیر آن به عید قربانی نفس در برابر خداوند.undefinedتاکید بر لزوم انسجام داخلی و اتحاد جریان‌ها در اجرای برنامه‌های اقتصادی.undefinedبرجسته سازی لزوم به کارگیری کارشناسان نخبه به‌جای کارشناسان جناحی.undefinedتاکید اجرای برنامه‌های اقتصادی تصویب شده در مجلس و بازنگری برنامه‌های اقتصادی دولت.undefinedتاکید بر لزوم ارتباط با دولت‌های منطقه و جهان اقتصادی بین‌الملل.undefinedاشاره به لزوم راهبردی بودن ارتباطات بین‌المللی.undefinedتاکید بر لزوم باز نگه داشتن دست فعالان اقتصادی.undefinedاشاره به عدم وجود امنیت سرمایه‌گذاری تولیدگران در کشور و لزوم اصلاح این وضعیت توسط دولت.

۵:۲۴

بازارسال شده از ستاد انتخابات دانشگاهیان کشور
undefinedاهم محور سخنان کاندیدها در مناظره‌های تلویزیونی
undefined سعید جلیلی:undefined️سلام و تبریک عید سعید قربان به ملت شریف ایران.undefinedایراد به اینکه نباید تردیدی در قانون ابراز شود.undefinedتاکید بر عوامل سرمایه و مدیریت سرمایه برای ایجاد رشد.undefinedمهم دانستن رشد ۸ درصدی در برنامه هفتم توسعه و تاکید بر لزوم اجرای سریع آن و شناخت فرصت‌ها.undefined️اشاره به اهمیت مشارکت مردم در اقتصاد برای ایجاد رشد و توسعه اقتصادی.
undefined علیرضا زاکانی:undefinedتاکید بر استقلال اقتصادی و ثبات بخشی به اقتصاد بر اساس تکیه به پول ملی و بالا بردن ارزش پول ملی.undefinedپذیرفتن مردم سالاری در عرصه اقتصاد و کمک گرفتن از مردم برای بهبود وضعیت اقتصادی.undefinedاشاره به بحران درآمد مردم به صورت ریال و هزینه کرد آن به صورت دلار.undefinedاشاره زاکانی به عدم مشکل ایجاد کردن تحریم ها برای اقتصاد کشور و ایجاد اشکال بواسطه تجویزهای اقتصادی آمریکا.undefinedگام برداشتن در ۴ محور اساسی برای شاخص های عدالت و پیشرفت.undefinedلزوم ایجاد جهش در تولید با تولید محصول محور و به رسمیت شناختن خلق ثروت.
undefined مصطفی‌ پورمحمدی:undefinedاشاره به آشنایی نامزدها با ارقام اقتصادی نامزدها و تفاوت آن با لمس مشکلات اقتصادی از سوی مردم.undefinedاذعان به رویکرد مردم به نحوه حل مشکلات اقتصادی و نگاه آنها به تاثیر روابط بین‌الملل در حل مشکلات اقتصادی.undefinedتاکید بر مشکلات و گرفتاری‌های اقتصادی تحریم‌ها و تبعات برخی رفتارهای تنش‌زای داخلی بر مسائل بین المللی.undefinedاشاره به بزرگی صنعت ایران و لزوم به ارتباط و تعامل دنیا برای جلوگیری از آسیب‌ها.undefinedتاکید بر لزوم وفاق ملی و بیان ادعای عدم صادق دانستن مسئولان از سوی مردم.

۵:۲۴

thumnail
مگه سری قبل رأی دادم چیزی عوض شد؟!
undefinedداستان اول
#انتخابات#تکمیل_حماسه_حضور

۹:۲۹

thumnail
موکب دانشگاهی غدیر
هم دانشگاهی عزیز، سلام!
امسال با اینکه عید غدیر تو امتحانات افتاده، اما بنا داریم با برنامه ریزی قبلی، هم از مولامون (ع) مدد بگیریم برای امتحانات، هم بگیم ما دانشگاهیان هم مثل همه مردم عاشق اهل بیت (ع) هستیم. دانشگاه فقط هویت مشترک ماست و بنا داریم همه کارها رو کاملا دلی و خودجوش پیش ببریم.اصلا مهم نیست چطور و چقدر میتونی کنارمون باشیمهم فقط اینه که باشیاز حضور صرف گرفته تا اینکه- به هر اندازه - ولو ۱۰ هزار تومان - به برپایی این موکب کمک کنی یا این پیام رو برای اساتید یا رفقا یا همکارای دانشگاهی ت بفرستی و ازشون یک به یک درخواست کمک کنی- اگر هنری داری خرج امیرالمومنین (ع)کنی؛ چه آشپزی، چه شیرینی پزی، چه کار با کودک، قصه گویی، برگزاری مسابقات ورزشی، روپایی زدن، اجرای طنز، مولودی خوانی و هرچی که فکرشو بکنی- یا اگر کیکی، شربتی، بادکنکی، رنگی و یا هرچیزی که بتونه برای پذیرایی موکب یا کار با کودکان و خوشحال کردنشون مورد استفاده قرار بگیرهکنارمون باشی
لطفا دل دل نکن، یا علی بگو و کار خیر رو به تاخیر ننداز و همین الان از طریق های زیر اقدام کنییاعلی
شماره کارت جهت واریز نذورات هدایای نقدی:6037-6976-7121-8748به نام سجاد خلیلی
محل تحویل هدایای غیرنقدی:۱. مدیریت فرهنگی و اجتماعی۲. سرپرستی سراهای دانشجویی
نام نویسی جهت ارائه خدمات در موکب:سامانه پویا/فرم ها/فرهنگی و اجتماعی
راسی اگر سوالی داری میتونی از طریق شناسه @pour_jafaryh در پیام رسان بله از ما بپرسی
در پناه مولا(ع)
#اطلاعیه#غدیر

۱۴:۴۷

کانال اطلاع رسانی مدیریت امور دانشجویی در بله ایجاد شددانشجویان اخبار مربوط به حوزه دانشجویی را از این کانال دنبال نمایند.لینک عضویت در کانال مدیریت امور دانشجویی
ble.ir/join/7xY8GkjnGB

۲۰:۳۳

۳۰ خرداد

thumnail
مگه سری قبل رأی دادم چیزی عوض شد؟!
undefinedداستان دوم
#انتخابات#تکمیل_حماسه_حضور

۵:۴۵

thumnail
undefinedبا تصویب هیأت وزیران مجوز کسب و کار دانشجویان دارای معافیت تحصیلی صادر شد!
undefinedفرصتی برای ورود دانشجویان مستعد و علاقمند به عرصه کسب و کار
undefinedزمینه ای برای ورود فعالان گروه های دانشجویی در راستای اشتغال زایی و کارآفرینی
#سایر

۶:۱۴

thumnail
تماشای جمعی
مناظرات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری

پنج‌شنبه ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ساعت ۲۰جمعه ۱۴۰۳/۰۴/۰۱- ساعت۲۰
کلاس ۱۰۱ ساختمان اداری- آموزشی دانشگاه بزرگمهر قائنات
جهت انجام هماهنگی های لازم (نقلیه، پذیرایی، خوابگاه و ...) لطفا در سامانه پویا/فرهنگی و اجتماعی/فرم ها ثبت نام فرمایید.
#اطلاعیه#انتخابات

۸:۵۳

تارا- شماره2.pdf

۵.۱۴ مگابایت

undefined شماره دوم گاهنامه تارا(تامین انرژی رهنمود آینده) به صاحب امتیازی انجمن علمی مهندسی مکانیک دانشگاه بزرگمهر قائنات منتشر شد.#خبر#نشریات

۹:۱۴

بازارسال شده از KHAMENEI.IR
thumnail
undefined به جوانها خیلی امیدوارم
undefined رهبر انقلاب: دیدار جوانهای برجسته و نخبه و آماده‌ی کار، برای هر انسانی شادی‌آور و خرسندکننده و امیدوارکننده است. بنده به جوانها خیلی اعتقاد دارم.
undefined خیلی‌ها هستند ــ من میفهمم و میبینم در صحبتهایی که با مسئولین در طول سالها داشته‌ایم ــ درست نمیتوانند درک کنند ارزش انگیزه‌های جوان و جوانی را؛ اینها خیلی امیدی به جوانها ندارند. بنده خیلی امیدوارم به جوانها.
undefined️بخشی از بیانات رهبر انقلاب در دیدار جمعی از مدال‌آوران المپیادهای علمی. ۱۴۰۳/۳/۲۶
undefined️متن کامل بیانات:undefined khl.ink/f/56701

۱۹:۵۱

۳۱ خرداد

thumnail
۳۱خرداد ماه، سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران و روز ملی بسیج اساتید گرامی باد.
#سایر

۱۱:۴۵

thumnail
برگزاری مراسم قرائت زیارت عاشوراصبح چهارشنبه ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ همزمان با دهه امامت و ولایت، مراسم قرائت زیارت عاشورا با حضور جمعی از یاوران علمی دانشگاه بزرگمهر‌ قائنات در محل حسینیه شهدای مدافع حرم این دانشگاه برگزار گردید.#خبر

۱۷:۳۱

thumnail
سرویس ایاب و ذهاب در ایام امتحانات#اطلاعیه#مدیریت‌دانشجویی@buqaen_modiriatdaneshjuee

۱۷:۵۶

thumnail

۱۷:۵۶

۱ تیر

بازارسال شده از KHAMENEI.IR
thumnail
undefined رهبر انقلاب خطاب به جوانان و نخبگان اهل فکرundefined برای رفع نگرانی‌ها، راه‌های فکری پیدا کنید
undefined رهبر انقلاب: انقلاب را چه کسی به وجود آورد؟ نیروی انسانی، عمدتاً هم جوان؛ یعنی نقش نیروی انسانی این است. و هر چه این جوان بیشتر اهل فکر و اهل تصمیم و عزم راسخ باشد، این تأثیر عمیق‌تر و بیشتر خواهد شد...
undefined شماها میتوانید کشور را تغییر بدهید، میتوانید در جهت خوب حرکت بدهید؛ نگرانی‌هایی دارید، میتوانید در راه رفع این نگرانی‌ها واقعاً تلاش کنید. منتظر هم نمانید که یکی مثل من به شما بگوید برای رفع نگرانی‌ها چه‌ کار کنید؛ نه... راه‌های فکری پیدا کنید، راه‌هایی که مناسب شما است پیدا کنید. به نظر من، شماها خیلی کار میتوانید انجام بدهید.
undefined️بخشی از بیانات رهبر انقلاب در دیدار جمعی از مدال‌آوران المپیادهای علمی. ۱۴۰۳/۳/۲۶
undefined️متن کامل بیانات:undefined khl.ink/f/56701

۱۹:۴۲

۲ تیر

thumnail
سالروز میلاد با سعادت حضرت امام هادی(ع) مبارک باد.#سایر

۱۱:۲۱

thumnail
مگه سری قبل رأی دادم چیزی عوض شد؟!
undefinedداستان سوم
#انتخابات#تکمیل_حماسه_بدرقه_شهیدان

۱۴:۳۳

۳ تیر

thumnail
گفتگو با اساتید و دانشجویان دانشگاه بزرگمهر قائنات در خصوص انتخابات ریاست جمهوری ۸ تیر
undefinedقسمت اول
کاری از کانون دانشجویی فیلم و عکس نگاه نو
#سایر#انتخابات#تکمیل_حماسه_بدرقه_شهیدان

۱۶:۰۵

thumnail
در آستانه عید سعید غدیرخم
سرآمدان
آیین نکوداشت دانشجویان سرآمد فرهنگی، آموزشی، تربیت بدنی و دانشجویی دانشگاه بزرگمهر قائنات

"همراه با برنامه های شاد و متنوع"
دوشنبه ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ساعت ۱۷آمفی تئاتر دانشگاه بزرگمهر قائنات
#اطلاعیه

۱۹:۳۷

undefinedاطلاعیه امور دانشجویی- تغذیهundefinedundefinedضمن تبریک هفته ولایت و امامت به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند با پیگیری های انجام شده در حوزه دانشجویی و مساعدت ریاست محترم دانشگاه، بسته غذایی به صورت پک شامل(خرما، پنیر، حلواشکری، کره و عسل)برای هفته اول امتحانات تدارک دیده شده است.قیمت واقعی بسته ۱۰۰ هزار تومان می باشد که دانشجویان خوابگاهی می توانند با تخفیف ۵۰ % این بسته را دریافت نمایند.undefinedلازم به ذکر است زمان رزرو این بسته تا دو شنبه ساعت ۲۰ خواهد بود.
undefinedلینک کانال مدیریت امور دانشجوییble.ir/join/7xY8GkjnGB#_به_ما_بپیوندید

۲۰:۰۶