عکس پروفایل معاونت فرهنگی و دانشجوییم

معاونت فرهنگی و دانشجویی

۱,۱۲۲عضو
عکس پروفایل معاونت فرهنگی و دانشجوییم
۱.۱هزار عضو

معاونت فرهنگی و دانشجویی

ارتباط با مدیریت فرهنگی و اجتماعی:@culture_buqaen

۲۷ بهمن

thumnail
هفتمین نشست محفل صبح دانایی
کتاب بیگانهارائه دهنده:علی‌محمد ایزدیبا حضور افتخاری دکتر غلامعلی‌نژاد
یکشنبه۲۹ بهمن‌۱۴۰۲-ساعت۱۹:۳۰کتابخانه مرکزی دانشگاه بزرگمهر قائنات
#سایر

۱۹:۱۶

۲۸ بهمن

thumnail
فراخوان ثبت‌نام دانشگاهیان برای اعزام به عتبات عالیات
اطلاعات بیشتر:https://www.labbayk.ir/?l=news/15238
#سایر

۱۰:۱۹

thumnail
شرکت در دوره کنش‌گری فرهنگی رسانه‌ایمهندس سید حسن مظلوم‌زاده کارشناس مسئول فرهنگی و اجتماعی و مهندس محمدهادی قاسمی کارشناس روابط عمومی دانشگاه بزرگمهر قائنات در چهارمین دوره آموزشی "کنش‌گری فرهنگی رسانه‌ای؛ از ایده‌پردازی تا جریان‌سازی" که به همت دفتر سیاستگذاری و برنامه‌ریزی فرهنگی و اجتماعی وزارت عتف از ۲۴ تا ۲۶ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ و به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار گردید، شرکت نمودند. در این دوره سه روزه کارگاه‌های تولد یک ایده، از ایده تا دیده، چشم‌گیری و ... برگزار شد و در نهایت شرکت‌کنندگان در قالب یک رویداد به رقابت با یکدیگر پرداختند.
#خبر

۱۰:۵۲

thumnail
برگزاری مسابقه تیراندازی با تفنگ بادیظهر چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۵، به مناسبت ایام دهه مبارک فجر، اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت سرداران شهید کربلا، به همت اداره تربیت بدنی دانشگاه بزرگمهر قائنات و با همکاری هیئت تیراندازی شهرستان قاینات، مسابقه تیراندازی با تفنگ بادی ویژه اعضای هیئت علمی و یاوران علمی دانشگاه بزرگمهر قائنات در طبقه همکف ساختمان اداری- آموزشی این دانشگاه برگزار گردید. در این مسابقه که قریب ۳۰ نفر از دانشگاهیان شرکت داشتند در نهایت آقایان عباس اشتری، ناصر شرافتی‌نیا و علی غفوریان به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب نمودند.
#خبر

۱۰:۵۷

۲۹ بهمن

thumnail
undefined مسابقه عکس راهیان نورundefined ویژه دانشگاهیان سراسر کشور
undefined همراه با جوایز ارزندهمبلغ ۱۵٠، ۱٠٠ و ۵٠ میلیون ریال جایزه نقدی ویژه نفرات اول تا سوم و۲ نفر شایسته تقدیر ۲٠ میلیون ریال
undefined مهلت ارسال تا ۱۵ فروردین ماه ۱۴٠۳ (غیرقابل تمدید)undefined ثبت نام و ارسال اثر از طریق سایت http://Avini.saorg.ir
undefinedشماره تماس دبیرخانه ٠۹۱٠۹۷۸۷۲۴۶
#سایر

۵:۲۶

بازارسال شده از دانشگاه بزرگمهر قائنات
thumnail
#انتخابات
undefinedرهبر معظم انقلاب:نظام مردم‌سالاری دینی، متكی به انتخابات است. انتخابات مظهر حضور مردم و محصول آن، مظهر رأی مردم و خواست مردم است؛ باید به آن احترام گذاشت.

undefinedدوازده روز مانده....۱۴۰۲/۱۲/۱۱
undefinedهمه می آییم
#رقابت#مشارکت_پرشور#ایران_قوی

۵:۳۱

thumnail
جشنواره فیلم‌کوتاه و موشن‌گرافیک رای ملتhttps://www.tarjomangd.ir/media/jashnvare

۱۱:۵۲

thumnail
به مناسبت روز جوان
نوبت اختصاصی تماشای نمایش طنز دقیقن کجه ای
رایگان با ظرفیت محدود
دختران-پسران
سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۹:۳۰میدان امام خمینی (ره)، مجتمع فرهنگی هنری ارشاد
ثبت نام در سامانه پویا/فرم ها/فرهنگی و اجتماعیمهلت ثبت نام: ساعت ۱۹:۳۰ دوشنبه ۳۰ بهمن
تذکرات مهم:-همراه داشتن کارت دانشجویی خوانا و واضح الزامی است.-با توجه به محدودیت ظرفیت سالن، اولویت ثبت نام با افرادی است که زودتر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
#اطلاعیه

۱۸:۵۹

thumnail
من معترضم ...
#سایر

۲۰:۲۳

thumnail
در آستانه میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز #جوان دعوت شده اید به منزل یکی از شهدای جوان شهرستان قائنات یعنی شهید والامقام undefinedمحمدرضا اسماعیلیانundefined
همراه با مراسم جشن و مولودی خوانیundefinedundefined
شماهم می توانید مهمان این بزم عاشقی باشیدundefined
undefined : دوشنبه، ۳۰ بهمن ماه، ساعت ۱۹:۰۰
undefined خیابان جانبازان، جانبازان ۱۲، بعد از هیأت علی اصغر (ع)
در صورت تمایل به استفاده از سرویس می توانید نام و نام خانوادگی، شماره تماس و نام سرای دانشجویی خود را به شناسه
@culture_buqaen در پیام رسان بله ارسال نمایید

۲۱:۰۳

۳۰ بهمن

thumnail
مراسم ترحیم هم‌دانشگاهی عزیزمان مرحوم حسین منصوریدانشجوی کارشناسی رشته مهندسی عمران ورودی ۱۴۰۱و همچنین مراسم یادبود مرحوم محمد یوسف خزاعیدانشجوی کارشناسی رشته فقه و حقوق اسلامی ورودی ۱۳۹۹
فردا سه‌شنبه یکم اسفندماه ۱۴۰۲ بعد از نماز جماعت ظهر و عصر تا ساعت ۱۳ حسینیه شهدای مدافع حرم دانشگاه بزرگمهر قائنات
#اطلاعیه

۱۱:۳۷

بازارسال شده از دانشگاه بزرگمهر قائنات
thumnail
#انتخابات
undefinedرهبر معظم انقلاب: انتخابات مظهر حضور مردم و محصول آن، مظهر رأی مردم و خواست مردم است؛ باید به آن احترام گذاشت.

undefinedیازده روز مانده....۱۴۰۲/۱۲/۱۱
undefinedهمه می آییم
#رقابت#مشارکت_پرشور#ایران_قوی

۱۲:۱۶

thumnail
اکران فیلم کوتاه خانه رو به روییسه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ساعت ۹:۳۰صبحطبقه همکف ساختمان اداری- آموزشی دانشگاه
فیلم خانه روبه‌رویی به کارگردانی معین اشجاری هنرمند نوجوان شهرستان قاینات نامزد دریافت بهترین کارگردان در نهمین جشنواره فیلم کوتاه دانش‌آموزی مدرسه شده است.
@negahenou#اطلاعیه

۱۷:۲۴

۱ اسفند

thumnail
برگزاری جلسه ترحیم مرحوم حسین منصوری و یادبود مرحوم محمدیوسف خزاعیظهر سه‌شنبه یکم اسفندماه ۱۴۰۲، جلسه ترحیم مرحوم حسین منصوری-دانشجوی کارشناسی رشته مهندسی عمران ورودی ۱۴۰۱- و یادبود مرحوم محمد یوسف خزاعی- دانشجوی کارشناسی رشته فقه و حقوق اسلامی ورودی ۱۳۹۹- در محل حسینیه شهدای مدافع حرم دانشگاه بزرگمهر قائنات برگزار گردید. قرائت قرآن توسط آقای رباط جزی،مداحی جناب آقای رجب‌پور و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین بنی خزائی، از بخش‌های این مراسم بود.
#خبر

۱۲:۱۱

thumnail
undefined مسابقه عکاسی از یادمان شهدای گمنام دانشگاه های سراسر کشور
undefined ویژه دانشگاهیان سراسر کشور
undefined همراه با جوایز ارزندهمبلغ ۱۵٠، ۱٠٠ و ۵٠ میلیون ریال جایزه نقدی ویژه نفرات اول تا سوم و۲ نفر شایسته تقدیر ۲٠ میلیون ریال
undefined ثبت‌نام و ارسال آثار صرفاً از طریق سایت دومین جشنواره قرآنی، فرهنگی و هنری شهید آوینی: http://Avini.saorg.irundefinedشماره تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر: 09109787246undefined مهلت ارسال آثار تا 15 فروردین ماه 1403 (غیرقابل تمدید)#سایر

۱۲:۳۲

معاونت فرهنگی و دانشجویی
undefined اکران فیلم کوتاه خانه رو به رویی سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ساعت ۹:۳۰صبح طبقه همکف ساختمان اداری- آموزشی دانشگاه فیلم خانه روبه‌رویی به کارگردانی معین اشجاری هنرمند نوجوان شهرستان قاینات نامزد دریافت بهترین کارگردان در نهمین جشنواره فیلم کوتاه دانش‌آموزی مدرسه شده است. @negahenou #اطلاعیه
برای مشاهده و رای دادن به فیلم کوتاه خانه رو به رویی ، می توانید از لینک زیر استفاده کنید.
فیلم خانه روبه‌رویی به کارگردانی معین اشجاری هنرمند نوجوان شهرستان قاینات نامزد دریافت بهترین کارگردان در نهمین جشنواره فیلم کوتاه دانش‌آموزی مدرسه شده است.
B2n.ir/q05424
@negahenou#اطلاعیه

۱۲:۵۴

thumnail
چهل شب با چهل شهید؛ دیدار با خانواده شهید اسماعیلیانسه‌شنبه شب ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ در نهمین برنامه از چله دوم برنامه مردمی چهل شب با چهل شهید و در آستانه روز جوان، جمعی از دانشجویان دانشگاه بزرگمهر قائنات پای صحبت‌های خانواده و مادر شهید محمدرضا اسماعیلیان نشستند.#خبر

۱۲:۵۷

۲ اسفند

thumnail
undefined #شهید_مطهری: یک ملت زمانی به بلوغ می رسد که انتخاب کند، حتی اگر غلط هم انتخاب کند، باز هم بهتر از انتخاب نکردن است. در غیر این صورت آن ملت هیچگاه به بلوغ نمیرسد و همیشه در معرض سقوط است.
#سایر#روز_یازدهم

۴:۴۴

thumnail
هر چه نزدیکتر آمد همه فریاد زدنداین جوان کیست اگر حضرت پیغمبر نیست
سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان، تبریک و تهنیت باد.#سایر

۶:۳۹

۳ اسفند

thumnail
undefinedنگاه شهدا به انتخابات چگونه بود؟
undefined‌شهید علی گودرزی: «مواظب ضربه منافقین باشید. این‌ها در نهاد‌ها و انتخابات، در اجتماعات نفوذ می‌کنند و ضربه می‌زنند؛ که امام عزیزمان فرمودند خطر منافقین از کفار بدتر است.»
undefined‌شهید محمدعلی قیصری: «در انتخابات شرکت کنید که تکلیف الهی است. رأی شما دفاع از اسلام و قرآن است و مواظب باشید به کسانی که برای شهرت و قدرت خود را مطرح ساخته‌اند رأی ندهید.»
undefined‌شهید قدم‌علی عابدینی: «همیشه در صحنه باشید و پا به‌پای مردم صحنه‌ها را پر نگه‌دارید و در انتخابات فعالانه شرکت کنید و مواظب دشمنان داخلی و خارجی باشید.»
undefined‌شهید علیرضا کریمی: «صحنه‌ها را خالی نکنید و وحدت خود را حفظ کنید و با شرکت در نماز‌های جمعه و جماعت و برنامه انتخابات چشم دشمنان اسلام را کور کنید.»
undefined‌شهید فرج‌الله رضایی آدریانی: «برادران، هوشیار باشید، در انتخاب افراد مواظب باشید، غافل نشوید که در دام تبلیغات دشمنان اسلام بیفتید؛ حتی در رفت و آمد‌های خود مراقب باشید که کسی شما را از مسیر رهبری خارج نکند.»
#سایر#روز_یازدهم

۶:۳۵