د

دانش آموزان پایه دوازدهم فرزانگان 6

۲۵عضو
د
۲۵ عضو

دانش آموزان پایه دوازدهم فرزانگان 6

۱۴ مرداد

بازارسال شده از اولیای محترم فرزانگان 6
thumnail
برنامه آزمون هماهنگ دروس پایه دهم و یازدهم شهریور 1402

۱۱:۴۹

۱۸ مرداد

thumnail

۱۱:۰۱

بازارسال شده از اولیای محترم فرزانگان 6
شرط قبولی سمپاد نمره بالاتر از 12 است

۱۶:۰۱

بازارسال شده از اولیای محترم فرزانگان 6
thumnail
با سلام و ارادت برنامه شهریور ماه 1402 دروس تجدیدی- ترمیمی- تغییر رشته پایه دهم و یازدهم

۱۶:۰۱

۳۰ مرداد

thumnail

۸:۳۹

thumnail

۸:۳۹

موضوع: دریافت کارنامه کنکور دانش آموز جهت ارائه ریز نمرات
فرستنده: کارشناس مسئول آموزش متوسطه نظري-طهماسبی فریده(مدیریت آموزش و پرورش منطقه 6( گیرندگان: گروه مدارس متوسطه دوم نظري م6 شماره سند: 8724634 تاریخ : 1402/05/30مدیران محترم مدارس دولتی و غیر دولتی با سلام و احترام به اطلاع می رساند با توجه به ارسال گزارش صحیح مبنی بر آمار پذیرفته شدگان کنکور 1402-1401 مقتضی است مدیران محترم به اطلاع دانش آموزان برسانند دریافت ریز نمرات جهت ثبت نام در دانشگاه منوط به ارائه کارنامه کنکور بوده درغیر اینصورت از ارائه ریز نمرات به دانش آموز معذوریم . با تشکر

۸:۳۹

با سلام واحترام .عزیزان به بخشنامه مهم امروز توجه فرمائید.undefinedundefinedundefinedundefinedundefined

۸:۴۰

دریافت ریز نمرات جهت ثبت نام در دانشگاه منوط به ارائه کارنامه کنکور بوده درغیر اینصورت از ارائه ریز نمرات به دانش آموز معذوریم .

۸:۴۳

undefinedundefinedundefinedundefined

۸:۴۴

thumnail

۱۴:۵۷

۳۱ مرداد

thumnail

۷:۰۷

خداوند انسان با حیای بردبار را که پاکدامنی می ورزد دوست دارد .پیامبر اکرم ( ص)به : مدیران محترم مدارس یا سلام و احترامبه استحضار می رساند با عنایت به دستورالعمل شماره 574/21 ستاد امر به معروف و نهی از منکر مورخ 1402/2/16و دستورالعمل شماره 1402/22/19306استانداری تهران مورخ 1402/4/13 مبنی بر معرفی حد پوشش و الزام رعایت حجاب در مدارس ؛ موارد زیر از تاریخ ارسال بخشنامه لازم الاجرا می باشد . مقتضی است مدیران محترم ، ضمن اطلاع رسانی مطلوب و تشویق و ترغیب دانش آموزان ؛ پرسنل و اولیاء به رعایت حجاب اهتمام ورزند . نظارت بر حسن اجرای موارد ذیل و رعایت حجاب به عنوان تکلیف شرعی و قانونی بر عهده مدیر مدرسه می باشد . 1) مدارس دخترانه که امکان محرم سازی ندارند ؛ رعایت حجاب اسلامی دررفت و آمد درون و بیرون مدرسه الزامی می باشد.2) در صورتیکه کلاسهای درسی ( مدارس دخترانه ) اشراف دارند ؛ ایجاد پوشش لازم برای محفوظ بودن کلاس الزامی می باشد.3) حضور دبیر مرد در هر کلاس ( مدارس دخترانه ) فقط طبق قوانین و ضوابط( آ پ ) مقدور می باشد و در این مورد رعایت حجاب کامل اسلامی در کلاس برای دانش آموزان الزامی است.4) در برگزاری مراسمات ملی ؛ مذهبی ؛ آموزشی وجشنها و .... مدیران محترم مدارس ملزم به رعایت حضور آقایان با رعایت حدود شرعی و خانمها با حجاب کامل اسلامی خواهند بود. 5) مدارس جزء فضاهای دولتی می باشند ؛ رعایت حجاب اسلامی و حدود شرعی در برگزاری جلسات و حضور در مدارس و رفت و آمد های اولیا و دانش آموزان الزامی می باشد . 6) استفاده از روپوش و مانتو متعارف ( حداقل تا زیر زانو با رنگ و مدل متعارف )7) عدم استفاده از هرگونه آرایش در صورت و دست ها8) عدم آرایش موی سر ؛ ریش و سبیل به سبک های غربی و غیر متعارف9) عدم استفاده از تی شرت و پیراهن های تنگ ؛ کوتاه و یقه باز 10) عدم استفاده از شلوار کوتاه و دارای پارگی ووصله و ...11) الزام رعایت حجاب اسلامی در سرویس مدارس12) عدم استفاده از خالکوبی در قسمتهای قابل رویت 13) تشویق و تقدیر از دانش آموزان ، اولیا و پرسنل محجبه 14) عدم ارایه خدمات دولتی به افراد بی حجاب 15) برنامه ریزی جهت برگزاری نشست های بصیرتی ویژه دانش آموزان ؛ پرسنل ؛ و اولیا با هماهنگی منطقه

۷:۱۳

۲ شهریور

بازارسال شده از اطلاع رسانی سمپاد شهر تهران

فایل اصلاحات (سری اول) دفترچه های راهنمای انتخاب رشته با آزمون و پذیرش صرفاً با سوابق تحصیلی سراسری سال 1402 (2).pdf

۱۸۳.۲۶ کیلوبایت

undefined چنانچه قبلا اطلاع رسانی شد،امسال برای اولین بار، دانشگاه فرهنگیان ویژه تدریس در مدارس سمپاد، از میان همه داوطلبان کنکور سراسری، دانشجو می‌پذیرد.
undefined این موضوع در اصلاحیه شماره۱ سازمان سنجش(فایل فوق) منعکس گردیده است.

undefined توضیح مهم: داوطلبانی که تمایل دارند از این ظرفیت استفاده کنند، باید کد رشته-محل متناظر دانشگاه فرهنگیان در همان رشته و همان شهر (مربوط به صفحات ۱۳۰ تا ۴۰۴ دفترچه انتخاب رشته انسانی یا صفحات مرتبط در دفترچه ریاضی، هنر یا تجربی) را انتخاب کنند و بعدا در مرحله مصاحبه، درخواست استفاده از ظرفیت ویژه دبیری در مدارس سمپاد را مطرح کنند.
undefined به طور مثال:اگر شما داوطلب امور تربیتی آقا در مدارس سمپاد شهر تهران هستید، میتوانید هر کدام از کد رشته های شماره ۴۵۶۳۸ تا ۴۵۶۵۳ مربوط به صفحه ۲۰۸ دفترچه انسانی را انتخاب کنید و بعدا در مصاحبه، قید دبیری در مدارس سمپاد را اعلام بفرمایید.


undefined اطلاع رسانی مدارس سمپاد شهر تهران undefined https://shad.ir/sampadtehranundefined https://ble.ir/sampadtehran

۶:۱۲

۱۰ شهریور

thumnail
سلام و خدا قوت و تبریک به آقای عدلی و تیم شان در رشته ی ریاضی و تجربی و خدا قوت به آقای حیدر و تیم شان در رشته ی انسانی . خدا قوت به همه‌ی دبیران و کادر پر تلاش فرزانگان 6 . بر خود لازم میدانم قدردان زحمات شبانه روزی همه ی همکاران در تمام پایه ها باشم . باشد که به لطف پروردگار و برنامه ریزی دقیق و تلاش دانش آموزان عزیز و اولیای همراه سال 1403 در صدر جدول قرار گیریم . فرزندان خوبم پر تلاش ادامه دهید در کنار تان هستیم . میربهاءالدینی.

۱۶:۲۳

۱۶ شهریور

undefinedدانش‌آموزان گوش به‌زنگ باشند/ برگزاری امتحانات نهایی در ۳ پایه دبیرستان
مدیرکل دفتر آموزش متوسطه دوم:
سال تحصیلی آینده امتحانات نهایی در هر سه پایه دوره متوسطه دوم برگزار می‌شود.
حداکثر تا پایان شهریور عناوین درسی پایه دهم و یازدهم به تفکیک رشته برای برگزاری امتحانات نهایی در سال تحصیلی آینده اعلام می‌شود.
طبق مصوبه کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی سهم سوابق تحصیلی از کنکور ۱۴۰۲ اعمال شد و به تدریج تا سال ۱۴۰۵ به ۶۰ درصد می‌رسد.
میربهاءالدینی

۱۳:۲۷

۲۴ شهریور

#فوری
به ‌اطلاع‌ داوطلبان همه گروه هاي آزمايشي که در رشته های پذیرش با سوابق تحصیلی (بدون آزمون) سراسری سال 1402 متقاضی شده اند،* می رساند، اطلاعات مربوط به معدل کتبی مؤثر برای دیپلمه های شاخه نظری یا معدل کل مؤثر مربوط به شاخه های فنی و حرفه ای و کاردانش داوطلبان آزمون مذکور (دریافتی از وزارت آموزش و پرورش) از روز چهارشنبه به تاريخ 1402/06/22 لغايت دوشنبه به تاريخ 1402/06/27 براي مشاهده و تاييد در درگاه اطلاع رساني اين سازمان به نشانی my.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

۶:۱۰