عکس پروفایل انجمن علمی بهداشت محیط ایرانا

انجمن علمی بهداشت محیط ایران

۱۶۴عضو
عکس پروفایل انجمن علمی بهداشت محیط ایرانا
۱۶۴ عضو

انجمن علمی بهداشت محیط ایران

این کانال اطلاع رسانی انجمن علمی بهداشت محیط ایران است. ایمیل انجمن: وبسایت: iaeh.ir

۶ اسفند ۱۴۰۲

thumnail

۱۵:۵۸

thumnail

۱۵:۵۸

thumnail

۱۵:۵۸

thumnail

۱۵:۵۹

۲۵ اسفند ۱۴۰۲

اطلاعیه دبیرخانه بیست و ششمین همایش ملی و هفتمین کنگره بین المللی بهداشت محیط

گواهی داوران محترم مقالات و ارائه دهندگان مقاله ( سخنرانی و پوستر ) در پنل کاربری افراد موجود است. شرکت کنندگان در کارگاه آموزشی نیز می توانند گواهی خود را در فایل های موجود در لینک زیر دانلود بفرمایند:
https://7iehconf.hums.ac.ir/fa/news.php?rid=112
لازم به ذکر است که گواهی کلیه شرکت کنندگان اعم از حضوری و مجازی حداکثر تا روز پنج شنبه مورخ ۱۷ اسفند در سایت موجود خواهد شد

۱۲:۲۰

thumnail
❇️ دکتر سینا دوبرادران، برنده جایزه رتبه اول علوم‌پایه دکترنورالدین هادوی۱۴۰۲
دکترسینا دوبرادران، دکتری تخصصی مهندسی بهداشت محیط، استاد دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، برنده جایزه رتبه اول علوم‌پایه دکترنورالدین هادوی۱۴۰۲ از جشنواره علمی فرهنگستان علوم پزشکی شد. این جایزه هر ساله از طرف فرهنگستان علوم پزشکی ایران به برگزیدگان علمی اهدا می گردد. این برگزیدگان بر اساس شاخص هایی که فرهنگستان در فراخوان خود اعلام کرده و بخش هایی از آن به مقالات داغ و پژوهش های موثر مرتبط است، انتخاب می شوند.دکتر نورالدین هادوی عضو افتخاری فرهنگستان علوم پزشکی است که چند سال پیش تمام مال خود را برای کمک به فرهنگستان اهدا کرد. این پول به همراه بخشی از کمک های مردمی هزینه جایزه پژوهشی فرهنگستان را تامین کرده است.انجمن علمی بهداشت محیط ایران کسب این افتخار را به دکتر سینا دوبرادران از اساتید برجسته بهداشت محیط کشور تبریک و تهنیت عرض می نماید.

۱۲:۲۰

۲۶ اسفند ۱۴۰۲

thumnail
❇️ رئیس و دبیر انجمن علمی بهداشت محیط ایران مشخص شدند
اولین جلسه اعضای جدید هیات مدیره انجمن علمی بهداشت محیط ایران امروز شنبه ۲۶ اسفند ماه در تهران برگزار گردید. در این جلسه که با حضور همه اعضای هیات مدیره و با هدف انتخابات داخلی انجمن برگزار شد بر اساس رای گیری حاصله، دکتر انوشیروان محسنی بندپی به عنوان رئیس و دکتر محمد علی ززولی به عنوان دبیر انجمن انتخاب شدند. همچنین دکتر مهرداد فرخی به عنوان نایب رئیس و دکتر محسن انصاری به عنوان خزانه دار انجمن انتخاب شدند.

۱۴:۳۶

۱ فروردین

thumnail

۱۱:۰۱

۳ فروردین

thumnail
انجمن علمی بهداشت محیط ایران، فرا رسیدن نوروز باستانی و آغاز سال ۱۴۰۳ را به اعضای جامعه بزرگ بهداشت محیط ایران تبریک و تهنیت عرض می نماید 🌹🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀

۱۱:۴۱

thumnail
❇️ سوم فروردین "روز جهانی" آب گرامی باد
شعار امسال 22 مارس، روز جهانی آب "آب برای صلح" است. آب می تواند صلح یا درگیری ایجاد کند. وقتی آب کمیاب یا آلوده باشد، یا وقتی مردم دسترسی نابرابر یا عدم دسترسی داشته باشند، تنش ها می تواند بین جوامع و کشورها افزایش یابد.
بیش از 3 میلیارد نفر در سراسر جهان به آب هایی که از مرزهای ملی عبور می کنند وابسته هستند. با این حال ، تنها 24 کشور برای تمام آب مشترک خود توافقنامه همکاری دارند.با افزایش اثرات تغییرات آب و هوایی و رشد جمعیت، نیاز فوری، در داخل و بین کشورها، برای متحد شدن در اطراف حفاظت و حفظ ارزشمندترین منابع آب وجود دارد.سلامت و رفاه عمومی ، سیستم های تامین مواد غذایی و انرژی ، بهره وری اقتصادی و یکپارچگی زیست محیطی همه به یک چرخه آب خوب و به طور "عادلانه مدیریت شده" متکی هستند.
ما باید بر اساس این واقعیت عمل کنیم که آب نه تنها یک منبع برای استفاده و رقابت است بلکه یک حق انسانی است که در هر جنبه ای از زندگی ذاتی است. در این روز جهانی آب ، همه ما باید در اطراف آب متحد شویم و از آب برای صلح استفاده کنیم ، و پایه های یک فردا پایدارتر و مرفه تر را ایجاد کنیم.
انجمن علمی بهداشت محیط ایران🌎💧💦

۱۱:۴۱

۱۹ فروردین

thumnail
❇️ روز جهانی بهداشت گرامی باد: شعار امسال سلامتی من، حق من
در سراسر جهان ، حق سلامت میلیون ها نفر به طور فزاینده ای در معرض تهدید قرار دارد. بیماری ها و بلایای طبیعی به عنوان علل مهم مرگ و ناتوانی هستند. جنگها زندگی ها را ویران می کنند و باعث مرگ ، درد، گرسنگی و ناراحتی روانی می شوند. سوزاندن سوخت های فسیلی باعث بحران آب و هوایی شده و حق ما را برای تنفس هوای پاک از بین می برد. با آلودگی هوا در داخل و خارج از خانه که هر 5 ثانیه یک زندگی را به خود اختصاص می دهد.شورای اقتصاد سلامت سازمان بهداشت جهانی دریافت که حداقل 140 کشور سلامت را به عنوان یک حق انسانی در قانون اساسی خود می شناسند. با این حال بسیاری از کشورها قوانینی را تصویب و اجرا نمی کنند تا اطمینان حاصل شود که جمعیت آنها حق دسترسی به خدمات بهداشتی را دارند. این امر این واقعیت را تقویت می کند که حداقل 4.5 میلیارد نفر — بیش از نیمی از جمعیت جهان — در سال 2021 به طور کامل تحت پوشش خدمات بهداشتی ضروری قرار نگرفته اند.برای مقابله با این نوع چالش ها ، موضوع روز جهانی بهداشت 2024 "سلامتی من ، حق من" است. موضوع امسال برای دفاع از حق همه ، در همه جا برای دسترسی به خدمات بهداشتی با کیفیت، آموزش بهداشت، و همچنین آب آشامیدنی سالم، هوای پاک، تغذیه خوب، مسکن با کیفیت، شرایط کاری و زیست محیطی مناسب و آزادی از تبعیض انتخاب شد.امروز شنبه 7 آپریل روز جهانی بهداشت است
سازمان جهانی بهداشت

۴:۱۵

۸ اردیبهشت

thumnail
"همه از خداییم و دوباره به سوی او بازمی گردیم"بدینوسیله درگذشت پروفسور ناصر رازقی از اساتید برجسته و چهره ماندگار بهداشت محیط ایران را به اطلاع می رسانیم.انجمن علمی بهداشت محیط ایران، این مصیبت بزرگ را به اعضای خانواده، دوستان، همکاران و اعضای جامعه بهداشت محیط ایران تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن استاد فرزانه، آموزش الهی مسالت می نماییم.متعاقبا در رابطه با مراسم ترحیم استاد، اطلاع رسانی خواهد شد.
انجمن علمی بهداشت محیط ایران🏴🏴🏴🏴🏴

۸:۲۳

thumnail

۸:۲۴

۹ اردیبهشت

thumnail
مراسم یادبود پرفسور ناصر رازقی روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ خواهد بود.

۶:۱۵

thumnail

۶:۱۵

thumnail
📍 برنامه شش ماهه اول سال ۱۴۰۳ اعلام شد.
متقاضیان محترم می توانند، جهت ثبت نام در هر آزمون طبق برنامه زمان بندی آن از طریق سایت به نشانی http://azmoon.iaeh.ir اقدام نمایند.
اطلاعات کامل هر یک از آزمون ها،‌ منایع، مبالغ آزمون و سایر اطلاعات در دفترچه راهنمای مربوط به همان آزمون ذکر شده است و داوطلب بایستی قبل از آزمون نسبت به مطالعه آن اقدام نماید.در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص آزمون و فرآیند ثبت نام، از طریق شماره تلفن ۰۹۳۵۷۰۹۴۰۸۶ نسبت به ثبت سوال خود از طریق شبکه های اجتماعی انجمن اقدام‌نمایید.
با تشکر دبیرخانه آزمون

۶:۱۶

۱۶ اردیبهشت

thumnail
کلیپ تصاویر به مناسبت هفتمین روز درگذشت استاد ماندگار پروفسور ناصر رازقی

۵:۵۶

۱۹ اردیبهشت

thumnail
✅️ مهلت ثبت نام تمدید شد✅️به اطلاع متقاضیان آزمون تعیین صلاحیت فنی در زمینه خودکنترلی و خوداظهاری بهداشتی مرحله ۵۶ میرساند به دلیل مشکلات سرور آزمون مهلت ثبت نام و ویرایش تا روز جمعه ۲۱ اردیبهشت ساعت ۱۲ بامداد تمدید شد. با تشکر دبیرخانه آزمون

۱۶:۵۷

۳۱ اردیبهشت

thumnail
إِنَّا لِلَّٰهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَانجمن علمی بهداشت محیط ایران ارتحال شهادت گونه رئیس جمهور مردمی و خدمتگذار، آیت الله سید ابراهیم رئیسی و و همراهان ایشان را تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال آمرزش، رحمت و آرامش و حشر با اولیالله را برای آن خدمت‌گذاران شریف طلب می نماید.🏴🏴🏴🏴🏴🏴🏴🏴🏴

۷:۱۶

۳ خرداد

توجه         🗣🗣🗣🗣      توجه
ثبت نام  آزمون مرحله پنجاه و هفتم تعیین صلاحیت فنی در زمینه خودکنترلی و خوداظهاری بهداشتی از تاریخ ۳خرداه فعال و تا ۱۸ خردادماه ادامه خواهد شد. علاقه مندان  می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سامانه آزمون به آدرس  Azmoon.iaeh.ir مراجعه نمانید.

۱۱:۰۹