عکس پروفایل نهادایرانن

نهادایران

۱۳۴عضو
عکس پروفایل نهادایرانن
۱۳۴ عضو

نهادایران

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور دانشجویان ایرانی خارج از کشور
نهاد ایران در:
ایتاhttp://eitaa.com/nahadiran
تلگرامhttp://t.me/nahadiransite
اینستاگرامhttp://instagram.com/nahadiran
واتساپhttp://chat.whatsapp.com/G78e2GLI7tSKWIPn8ZXkxx

۱۰ مهر

thumnail

۷:۴۴

thumnail

۷:۴۴

۲۳ مهر

thumnail
undefinedگزارش ویدیویی همایش هفدهم undefinedبخش اولundefinedدر این ویدیو بخش هایی از سخنرانی نمایندگان مقام معظم رهبری در امور دانشجویان خارج از کشور، رئیس دبیرخانه نهاد و مدیر شبکه جام جم، دبیر علمی همایش و مصاحبه های دانشجویان و نمایندگان وزارتخانه ها را مشاهده خواهید کرد.
#دانشجویان_ایرانی_خارج_از_کشور #نهادایران#همایش_هفدهم

۸:۵۳

thumnail
undefinedنهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور دانشجویان ایرانی خارج از کشور برگزار می‌کند:undefinedزیارت عتبات عالیات (نجف، کربلا، کاظمین و سامرا)undefined ویژه دانشجویان و دانش‌آموختگان خارج از کشورundefined جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، با استفاده از لینک زیر، به صفحه ویژه ثبت‌نام عتبات در سایت نهادایران مراجعه کنید.
https://nahadiran.ir/atabat-aliyat-aban-1402/
#دانشجویان_ایرانی_خارج_از_کشور #نهادایران

۹:۰۹

۲۴ مهر

نهادایران
undefined undefinedنهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور دانشجویان ایرانی خارج از کشور برگزار می‌کند: undefinedزیارت عتبات عالیات (نجف، کربلا، کاظمین و سامرا) undefined ویژه دانشجویان و دانش‌آموختگان خارج از کشور undefined جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، با استفاده از لینک زیر، به صفحه ویژه ثبت‌نام عتبات در سایت نهادایران مراجعه کنید. https://nahadiran.ir/atabat-aliyat-aban-1402/ #دانشجویان_ایرانی_خارج_از_کشور #نهادایران
سوالات متداول پیرامون برنامه زیارتی عتبات عالیات:
undefinedروز اعزام چه روزی است؟undefined️روز اعزام، پنجشنبه 4 آبان میباشد
undefined️مدت زمان برنامه چند روز؟undefined️مدت زمان برنامه از روز پنجشنبه 4 آبان تا روز پنجشنبه 11 آبان و بمدت یک هفته میباشد.
undefined️آیا امکان حضور همراه وجود دارد؟undefined️بله، هر یک از دانشجویان و دانش‌آموختگان خارج از کشور می‌تواند تا دو نفر همراه (شامل همسر، فرزند، پدر و مادر) داشته باشد.
undefined️هزینه این سفر چقدر است؟undefinedهزینه سفر 14.200.000 تومان برای هر نفر است.
undefinedآیا به زائرین وام زیارتی تعلق خواهد گرفت؟undefinedبله، بعد از پایان سفر، به هر یک از زائرین مبلغ 10.000.000 تومان وام تعلق خواهد گرفت.
undefinedآیا از طرف نهاد، به زائرین کمک هزینه پرداخت می‌شود؟undefinedمبلغ 2.000.000 تومان از طرف نهاد به دانشجویان خارج از کشور پرداخت خواهد شد.
undefinedآیا به زائرین ارز نیمایی (دولتی) تعلق خواهد گرفت؟undefinedبله، مبلغ 500 دلار تعلق می‌گیرد مشروط بر اینکه در یک سال گذشته ارز دولتی دریافت نکرده باشند.
undefinedزمان پرداخت وام زیارتی و کمک هزینه نهاد چه زمانی است؟undefined️این مبالغ بعد از پایان سفر پرداخت خواهد شد.
#نهادایران

۹:۱۸

۱۴ آبان

thumnail
undefinedنهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور دانشجویان ایرانی خارج از کشور در نظر دارد همایشی با حضور فرهیختگان و دانشجویان کشورهای مسلمان که در ایران حضور دارند، برگزار کند و به این وسیله هم آوایی و همصدایی خود را به مردم مظلوم غزه اعلام کند.
undefinedاین همایش تحت عنوان «همصدا با غزه؛ گردهمایی اساتید، پژوهشگران و دانشجویان بین‌المللی دانشگاه‌های ایران» با حضور دانشجویان بین‌المللی ۱۵ آبان ماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.
undefinedهمایش همصدا با غزه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲ دوشنبه ۱۵ آبان ماه ۱۴۰۲ با حضور دانشجویان بین الملل دانشگاه های ایران در دانشکده مکانیک دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

۶:۱۵

۱۶ آبان

به گزارش نهادایران، صبح روز دوشنبه ۱۵ آبان همایشی با حضور دانشجویان بین المللی دانشگاههای ایران در حمایت از مردم مظلوم غزه و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی تحت عنوان «همصدا با غزه» در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.در ابتدای برنامه، حجت الاسلام مرتضوی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور دانشجویان ایرانی خارج از کشور، به حاضرین خوشامد گفت و پس از ایشان، حجت الاسلام والمسلمین سعیدرضا عاملی بعنوان سخنران جلسه به ایرادسخنرانی پرداخت و اظهار کرد: امروز اسرائیل جنگ بدون محدویت را در غزه انجام می‌دهد دقیقا برگرفته از جنگ بدون محدودیت آمریکایی است. آمریکا پدر جنگ و تخریب جهانی است.پس از صحبت های عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، دانشجویانی از کشورهای فلسطین، پاکستان، افغانستان، نیجریه، ترکیه، عراق، لبنان، یمن و پاکستان به ایراد سخنانی درباره محکومیت حملات رژیم صهیونیستی و حمایت از مردم مظلوم غزه پرداخته و به زبان‌های فارسی، انگلیسی، عربی و اردو اعلام موضع کردند.در پایان نیز بیانیه‌ای خطاب به مجامع بین‌المللی، از طرف دانشجویان و حاضرین در همایش قرائت شد.لازم به ذکر است که مشروح همایش طی روزهای آتی به سمع و نظرتان خواهد رسید.

۸:۵۴

نهادایران
به گزارش نهادایران، صبح روز دوشنبه ۱۵ آبان همایشی با حضور دانشجویان بین المللی دانشگاههای ایران در حمایت از مردم مظلوم غزه و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی تحت عنوان «همصدا با غزه» در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد. در ابتدای برنامه، حجت الاسلام مرتضوی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور دانشجویان ایرانی خارج از کشور، به حاضرین خوشامد گفت و پس از ایشان، حجت الاسلام والمسلمین سعیدرضا عاملی بعنوان سخنران جلسه به ایرادسخنرانی پرداخت و اظهار کرد: امروز اسرائیل جنگ بدون محدویت را در غزه انجام می‌دهد دقیقا برگرفته از جنگ بدون محدودیت آمریکایی است. آمریکا پدر جنگ و تخریب جهانی است. پس از صحبت های عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، دانشجویانی از کشورهای فلسطین، پاکستان، افغانستان، نیجریه، ترکیه، عراق، لبنان، یمن و پاکستان به ایراد سخنانی درباره محکومیت حملات رژیم صهیونیستی و حمایت از مردم مظلوم غزه پرداخته و به زبان‌های فارسی، انگلیسی، عربی و اردو اعلام موضع کردند. در پایان نیز بیانیه‌ای خطاب به مجامع بین‌المللی، از طرف دانشجویان و حاضرین در همایش قرائت شد. لازم به ذکر است که مشروح همایش طی روزهای آتی به سمع و نظرتان خواهد رسید.
thumnail

۸:۵۵

thumnail

۸:۵۵

thumnail

۸:۵۵

thumnail

۸:۵۶

thumnail

۸:۵۶

thumnail

۸:۵۶

thumnail

۸:۵۶

thumnail

۸:۵۶

thumnail

۸:۵۶

thumnail

۸:۵۶

۵ آذر

thumnail
undefinedسلسه جلسات مجازی؛ نشست سومundefinedفرهنگ، هوش مصنوعی، فرصت‌ها و چالش‌هاundefinedارائه دهنده : دکتر محمدرضا اخضریان کاشانی ، عضو هیات علمی دانشگاه تهران undefinedزمان : دوشنبه 13/آذرماه/1402undefinedساعت 10 تا 12undefinedلینک حضور در جلسهhttps://vroom.ut.ac.ir/mae5

۶:۲۵

thumnail
undefined️نشریه دانشجویی ۹۸+ منتشر شدundefinedدر این شماره به بررسی مواضع و نظرات دانشجویان ایرانی خارج از کشور و دانشجویان بین‌المللی دانشگاه‌های ایران در مورد حوادث غزه پرداخته شده است.undefinedجهت دانلود نشریه ۹۸+ ویژه غزه، به لینک زیر مراجعه نمایید.https://nahadiran.ir/98-gaza/

۱۱:۵۴

۸ آذر

thumnail
undefinedundefinedثبت نام عتبات عالیاتundefinedundefinedundefinedبه اطلاع دانشجویان و دانش‌آموختگان ایرانی خارج از کشور می‌رساند؛ نهاد نمایندگی رهبری در امور دانشجویان ایرانی خارج از کشور در نظر دارد برنامه زیارتی عتبات عالیات در سال 1402 را برگزار نماید.undefinedاین برنامه ویژه دانشجویان و دانش‌آموختگان ایرانی خارج از کشور می‌باشد.
undefinedجهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، به لینک زیر مراجعه نمایید.https://nahadiran.ir/atabat-azar-1402/

۵:۴۳