عکس پروفایل پایه سوم مدرسه معلمپ

پایه سوم مدرسه معلم

۱۹۷عضو

۲۵ اردیبهشت

thumnail
undefined شهادت مظلومانه شیخ الائمه، رئیس مکتب تشیع، حضرت امام جعفرصادق علیه السلام تسلیت باد
امام صادق علیه السلام فرمودند:undefined شفاعت ما به کسی که نماز را سبک بشمارد نمی رسد، فروع کافی جلد ۳ صفحه ۲۷۰
#امام_صادق_علیه_السلام

۱۷:۲۹

۲۶ اردیبهشت

thumnail
undefined قابل توجه اولیای محترم و دانش آموزان عزیز
undefined فردا چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه کلیه فعالیت های آموزشی مدرسه طبق روال هر روز برقرار می باشد و مدرسه تعطیل نمی باشد
#دبستان_دوره_دو_معلم

۱۳:۰۰

thumnail
سوالات و پاسخ مسابقه برگزار شده غرفه واحد پزشکی در نمایشگاه مهارت آموزی برای دانش آموزان دبستان دو

۱۹:۱۷

۲۷ اردیبهشت

thumnail
#اطلاع_رسانی
undefinedبا سلام و احترام خدمت والدین محترم

undefined ساعت برگزاری پیشرفت ها جامع نوبت دوم از ساعت ۸ الی ۹ صبح می باشد که لازم است عزیزان حتما نیم ساعت زودتر در مدرسه حضور داشته باشند.بعد از آزمون نیز جهت برگشت به موقع دانش آموزان اقدام فرمایند تا با توجه به گرمای هوا بچه ها کمتر در معرض نور خورشید قرار بگیرند

#نکات_مهم: undefined دانش آموزان عزیز فقط در روزهای مشخص شده طبق برنامه، صرفا برای برگزاری پیشرفت در مدرسه حضور می یابند.
undefined در روز برگزاری پیشرفت ریاضی ، زمان پیشرفت ۲۰ دقیقه بیشتر است .
undefined هماهنگی های لازم با رانندگان محترم سرویس انجام گرفته است.
undefined ارزشیابی دانش آموزان توصیفی بوده ( از ابتدای سال تاکنون ) و پیشرفت های جامع نیز بخشی از این ارزیابی می باشد و بودجه بندی آن کل کتاب است ‌.
undefined جهت انجام پیشرفت ها حتما نوشت افزار مناسب همراه دانش آموزان باشد.
undefinedبچه ها حتما صبحانه خورده به مدرسه بیایند.
undefinedبا آرزوی موفقیت برای همه فرزندان عزیز ایران اسلامی.
#پیشرفت_جامع_نوبت_دوم#دبستان_پسرانه_دوره_دوم_معلم

۱۱:۴۰

پایه سوم مدرسه معلم
undefined #نذر_رهایی #رمضان_الکریم امام علی علیه السلام: کسی که پول دارد، باید با آن صله رحم کند و مهمانی بدهد و گرفتار و اسیران را آزاد نمــاید. چرا که رسیدن به این درجات از خوبی، نشان کرامت دنیا و شرف آخرت است. با سلام و آرزوی قبولی طاعات از شما خیرین گرامی. قصد داریم طبق سنوات گذشته، اقدام به جمع آوری نذورات برای آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد نماییم. بحمدلله به همت شما بزرگواران در دو سال گذشته دیون ۸ زندانی پرداخت گردیده و این عزیزان به آغوش خانواده های خود بازگشته اند. ان شالله امسال نیز به همت شما عزیزان قدمی بزرگتر در این امر برخواهیم داشت.
thumnail
undefinedنذر همگی قبول
undefined با همت گروه جهادی شهدای معلم و با کمک شما اولیای محترم به حمدالله امسال هم موفق شدیم ۵ تن از زندانیان جرائم غیر عمد را به آغوش خانواده باز گردانیم.undefinedبدین وسیله مراتب تشکر و قدردانی خود را از شما اولیای محترم و خیّر به واسطه این نذر خیرخواهانه اعلام می داریم .قطعا قدردانی اصلی و حقیقی از شما بزرگواران در روز قیامت و توسط حضرت حق صورت خواهد گرفت.انشالله
#نذر_رهایی#گروه_جهادی_شهدای_معلم#آزادی_زندانیان_جرائم_غیر_عمد

۱۲:۵۱

۳۰ اردیبهشت

با سلام .در این روزهای عزیز توفیق همراهی تدارک قسمتی از جهیزیه عروس خانم عزیزی نصیبمون شده . ایشون قرار بوده بعد از عیدفطر بدون برگزاری مراسم عروسی به خانه بخت بروند .
مادر پرستار سالمند هستند و حقوق ثابتی ندارند، پدر خانواده مدت ۵ سال هست که خانواده را ترک کرده اند و مادر عزیز و زحمتکش بتنهایی از مخارج خانواده ۴ نفره خود برنمی‌آید . با گرفتن مبلغ شیربها یخچال و ماشین لباسشویی را تهیه کردند . اما مادر قادر به خرید بقیه وسایل ضروری نمی باشد . شنیدن گریه های لرزان مادر عزیز زحمتکش و احساس خجالتی که در مقابل خانواده داماد دارند بسیار اذیت کننده هست . امیدواریم با کمک هم دل این مادر عزیز را شاد کنیم تا انشاالله با دستهای خودشون و با چهره ای خندان دختر عزیزشون را راهی خانه بخت کنند.
شماره کارت جهت واریز
۵۸۹۲.۱۰۷۰.۴۴۲۱.۸۵۵۳گروه جهادی شهدای معلم
undefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefined

۵:۲۰

پایه سوم مدرسه معلم
undefined undefined اطلاعیه مهم undefinedسلام و عرض ادب خدمت اولیای محترم undefined با توجه به پایان مهلت دو هفته ای پیش ثبت نام، خواهشمند است نهایتا تا روز شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه جهت ثبت نام به سامانه سمام http://samam.moallem.sch.ir/accounts/login/ یا به صورت حضوری به مدرسه مراجعه فرمایید. undefinedبا توجه به فصل نقل و انتقالات مدارس و برگزاری آزمون و مصاحبه در پایه های مختلف و قرار دادن دانش آموزان مراجعه کننده در حالت رزرو، بدیهی است عدم ثبت نام به منزله انصراف از ادامه همراهی با مدرسه تلقی گردیده و مدرسه مجاز می باشد به جهت تکمیل ظرفیت از دانش آموزان رزرو جایگزین نماید. undefinedقابل توجه اینکه مدرسه مانند همیشه با اولیای محترمی که در این بازه زمانی مراجعه فرمایند از همه جهات همراهی لازم را خواهد داشت و پاسخگوی سوالات احتمالی عزیزان در مورد مسائل مختلف خواهد بود. undefinedبا تشکر از همراهی شما
thumnail
undefinedآخرین مهلت ثبت نام
undefinedسلام و عرض ادب خدمت اولیای محترم
undefined امروز شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه آخرین مهلت جهت ثبت نام مقطع دبستان دوره دوم می باشد.عزیزانی که تا این لحظه در سامانه ثبت نام نکرده اند تا ساعت ۲۴ امشب مهلت دارند به سامانه سمام http://samam.moallem.sch.ir/accounts/login/ مراجعه و ثبت نام خود را قطعی نمایند.در غیر این صورت عدم ثبت نام به منزله انصراف از ثبت نام تلقی می گردد و مدرسه مجاز می باشد از ظرفیت بیرونی مجتمع جایگزین نماید.تعدادی ازدانش آموزان منتظر ایجاد ظرفیت در مدرسه و ثبت نام هستند و با توجه به عدم مراجعه شما این ظرفیت به ایشان اختصاص داده خواهد شد.
باتشکر از همراهی شما عزیزان

۱۱:۵۷

thumnail
undefinedتغییر ساعت پیشرفت ها
undefined قابل توجه اولیای محترم
undefinedبا توجه به بخشنامه جدید آموزش و پرورش که امروز به مدارس ابلاغ گردید، برنامه پیشرفت نهایی پایه ششم از ساعت ۸:۰۰ صبح به ساعت ۹:۰۰ صبح تغییر پیدا کرده است.undefinedلذا با توجه به این که برنامه پایه های دیگر به جهت مشترک بودن سرویس بچه ها می بایست با پایه ششم همراه گردد (به جهت نهایی بودن پیشرفت های پایه ششم و ارسال سوالات از منطقه)، بنابراین ساعت آزمون های پایه های سوم، چهارم و پنجم نیز برای پیشرفت های باقی مانده به ساعت ۹ تا ۱۰ تغییر می یابد.undefined لذا خواهشمنداست ساعت جدید را جهت پیشرفت ها در نظر داشته باشید.
undefinedهماهنگی های لازم با سرویس های دانش آموزان انجام گردیده است.
undefined ضمنا درب مدرسه طبق روال هر روز باز می باشد ولی توصیه می گردد حدالامکان دانش آموزان ساعت ۸:۳۰ در مدرسه حاضر باشند مگر اینکه معذوریتی برای اولیای محترم به جهت حضور در این ساعت باشد.
#پیشرفت_پایانی#دبستان_دوره_دو_معلم

۱۵:۱۲

thumnail
undefined ولادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه سلام الله علیها و روز دختر مبارک باد
#روز_دختر#دهه_کرامت#کریمه_اهل_بیت

۱۶:۰۱

۳ خرداد

thumnail

undefined #یوم_الله_سوم_خردادundefined #خرمشهر_را_خدا_آزاد_کرد
undefined سوم خرداد ماه، سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان در عملیات غرور آفرین بیت المقدس گرامی باد.
undefined شهید محمد جهان آرا undefinedundefined بچه مواظب باشيد، شهر اگر سقوط کرد آن را دوباره فتح خواهيم کرد، مواظب باشيد ايمانتان سقوط نکند .... undefined
undefined#یاد_شهدا_راه_شهداundefined#مسیر_اقتدار_و_افتخار

۱:۳۴

۶ خرداد

thumnail
undefined نتایج معاینات ساختار قامتی دبستان دو اعلام شد undefined
undefinedوالدین گرامی سلام و وقت بخیر
undefinedمعاینات ساختار قامتی فرزندانتان ماه گذشته انجام شد و اکنون به ثبت رسیده است.
undefinedشما عزیزان برای مشاهده نتایج و نرمش های مناسب که در قسمت توصیه کتبی ضمیمه شده است میتوانید به سامانه samam.moallem.sch.ir مراجعه فرمایید.

۱۳:۳۲

۸ خرداد

thumnail
undefined کارنامه نوبت دوم
undefined قابل توجه اولیای محترم پایه سوم
undefined خواهشمند است جهت تحویل کارنامه نوبت دوم دانش آموزان در undefined روز چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۰undefined از ساعت ۹ تا ۱۰ صبح به مدرسه مراجعه فرمایید.
undefinedدرضمن عکس یادگاری کلاسی عزیزان نیز همراه کارنامه به عزیزان اهدا خواهد شد.
undefinedلطفا به جهت عدم تداخل با پایه های دیگردر ساعت در نظر گرفته شده تشریف بیاورید.
#کارنامه #نوبت_دوم#دبستان_دوره_دو_معلم

۱۵:۵۹

۹ خرداد

thumnail
undefined پایگاه تابستانی ۱۴۰۲

undefined اطلاعیه شماره یک پایگاه تابستانی دبستان دو

undefined به اطلاع اولیای محترم و دانش آموزان عزیز دبستان دوره دو می رساند،undefined پایگاه تابستانی ۱۴۰۲ از روز یکشنبه ۱۸ تیرماه تا روز سه شنبه ۳۱ مرداد ماه به مدت شش + یک هفته برگزار خواهد گردید.undefinedپایگاه تابستانی در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هرهفته در بازه زمانی فوق الذکر از ساعت ۸ تا ۱۲ برگزار می گردد.(احتمال افزایش ساعت در روزهای اردویی تا بعد از ظهر محتمل است)undefinedدو روز از این روزها در مدرسه و به صورت فعالیت های آموزشی و مهارتی و یک روز اختصاص به اردوهای مدرسه دارد.
undefinedحضور همه دانش آموزان در پایگاه تابستانی به جهات مختلف آموزشی و تربیتی الزامی می باشد. لطفا اولیای محترم طوری برنامه ریزی بفرمایند تا در این بازه زمانی برای حضور در مدرسه با مشکل مواجه نشوند.
undefinedانشالله امسال هم با همراهی شما عزیزان تابستانی با نشاط و پراز اتفاق های خوب برای دانش آموزان رقم خواهیم زد.
undefinedمنتظر اطلاعیه های بعدی و اعلام برنامه های پایگاه تابستانی باشید.
#پایگاه_تابستانی#دبستان_دوره_دو_معلم

۱۲:۴۱

۱۰ خرداد

thumnail

undefined ای نسیمِ کویِ دلبر، جرعه ای جانم بدهتشنه ی نورم، بیا، اذنِ خراسانم بدهundefined
undefinedundefined ولادت شمس الشموس حضرت امام رضا علیه السلام بر دانش آموزان عزیز و اولیای گرامی مبارک باد . undefinedundefined
#دهه_ی_کرامت#ولادت_آقا_امام_رضا_علیه_السلام

۱:۰۱

undefined با سلام و عرض ادب خدمت اولیای محترم دبستان دوundefined میلاد با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام را خدمت شما بزرگواران تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
undefined به حمدالله پرونده سال تحصیلی ۱۴۰۲ - ۱۴۰۱ امروز با تحویل کارنامه آموزشی نوبت دوم بسته شد.
undefined همه همت مجموعه همکاران دبستان دو بر این بود و هست که بستر مناسبی برای رشد تربیتی و علمی دانش آموزان عزیز فراهم آورند و حقیقتا در این عرصه از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و نخواهند کرد و با تمام توان در این يک سال گذشته کوشیدند تا با ایجاد محیطی آرام و شاد برای دانش آموزان عزیز شوق آمدن به مدرسه را در ایشان زیاد نمایند.
undefined قطعا این امر حاصل نمی‌شد و نمی شود مگر با همدلی و هماهنگی شما اولیای محترم که الحق و الانصاف در تمامی مراحل همراه مجموعه بودید و انشالله این روند در آینده هم ادامه داشته باشد.
undefined هر مجموعه ای در کنار همه نقاط قوتی که می تواند داشته باشد قطعا نقاط ضعفی هم دارد که شناسایی و اصلاح این نقاط می تواند بر پیشرفت آن مجموعه کمک شایانی نماید.مجموعه دبستان دو نیز از این امر مستثنی نیست و روند مدرسه بر این بوده تا با شناسایی و اصلاح نقاط ضعف برای سال تحصیلی پیش‌ رو پاسخگوی اعتماد شما عزیزان به مجموعه باشد.
undefined ضمن تقدیر و تشکر از همه همکاران عزیز و پرتلاش و شما اولیای فرهیخته و همچنین دانش آموزان عزیز که با حضورشان در مدرسه زیبایی و نشاط را رقم زده‌اند، از خداوند متعال برای تک تک عزیزان آرزوی سلامتی و عاقبت بخیری مسئلت می نمایم.
undefined اگر در مواردی هم قصوری از بنده و همکاران بنده بوده، انشالله حلال بفرمایید.

۱۵:۰۸

۱۱ خرداد

thumnail
undefinedبسم الله الرّحمن الرّحیم
undefined اولیای محترم و دانش آموزان عزیز پایه دوم به کانال اطلاع رسانی #پایه_سوم خوش آمدید.
undefined انشالله فعالیت های کانال پایه سوم برای سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ از امروز آغاز خواهد شد.
#پایه_سوم#دبستان_دوره_دو_معلم

۳:۰۳

بازارسال شده از پایه سوم مدرسه معلم
thumnail
undefined پایگاه تابستانی ۱۴۰۲

undefined اطلاعیه شماره یک پایگاه تابستانی دبستان دو

undefined به اطلاع اولیای محترم و دانش آموزان عزیز دبستان دوره دو می رساند،undefined پایگاه تابستانی ۱۴۰۲ از روز یکشنبه ۱۸ تیرماه تا روز سه شنبه ۳۱ مرداد ماه به مدت شش + یک هفته برگزار خواهد گردید.undefinedپایگاه تابستانی در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هرهفته در بازه زمانی فوق الذکر از ساعت ۸ تا ۱۲ برگزار می گردد.(احتمال افزایش ساعت در روزهای اردویی تا بعد از ظهر محتمل است)undefinedدو روز از این روزها در مدرسه و به صورت فعالیت های آموزشی و مهارتی و یک روز اختصاص به اردوهای مدرسه دارد.
undefinedحضور همه دانش آموزان در پایگاه تابستانی به جهات مختلف آموزشی و تربیتی الزامی می باشد. لطفا اولیای محترم طوری برنامه ریزی بفرمایند تا در این بازه زمانی برای حضور در مدرسه با مشکل مواجه نشوند.
undefinedانشالله امسال هم با همراهی شما عزیزان تابستانی با نشاط و پراز اتفاق های خوب برای دانش آموزان رقم خواهیم زد.
undefinedمنتظر اطلاعیه های بعدی و اعلام برنامه های پایگاه تابستانی باشید.
#پایگاه_تابستانی#دبستان_دوره_دو_معلم

۳:۰۴

۱۳ خرداد

thumnail

undefined سالها می‌گذرد حادثه‌ها می‌آید‏
‏‏انتظار فرج از نیمه خرداد کشم‏
undefined

undefined سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد ماه را گرامی می داریم.
#یاد_امام_راه_امام#امام_خوبی_ها#امام_شهدا#امام_دلها

۱۴:۵۶

thumnail
undefined دعوت از دانش آموزان به جهت ضبط تلویزیونی برنامه حسینیه معلی
undefined قابل توجه اولیای محترم و دانش آموزان عزیز دبستان دوره دو
undefinedبه استحضار می رساند با توجه به دعوت عوامل برنامه تلویزیونی حسینیه معلی از دانش آموزان دبستان دوره دو به جهت حضور در برنامه (به عنوان مخاطب، مستمع و میهمان ) که همچون سال گذشته قرار است در دهه اول محرم با میزبانی مادحین شاخص کشوری از شبکه سه سیما پخش شود، عزیزانی که تمایل دارند فرزندشان در این برنامه شرکت نمایند حضور ایشان را تا آخر وقت روز دوشنبه ۱۵ خردادماه با ذکر نام و نشان کامل به جناب آقای موسوی به شناسه @sayyedmousavi55 در پیام رسان بله اعلام نمایند.
undefined یادآور می شود ، برنامه در روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ از ساعت ۱۹ در محل مصلی امام خمینی (ره) ضبط می گردد و رفت و آمد دانش آموزان بر عهده ی اولیای محترمشان است.
undefinedضبط برنامه این شب مربوط به ساحت مقدس حضرت عبدالله بن الحسن علیه السلام می باشد و بدین جهت میهمانان دعوت شده به این برنامه همه از دانش آموزان بین ۷ تا ۱۰ سال (اول تا پنجم) در نظر گرفته شده اند.undefinedپارکینگ جهت پارک خودر در محوطه مصلی در نظر گرفته شده است.

#ماه‌محرم#حسینیه‌معلی#شبکه‌سه‌سیما#دبستان_دوره_دو_معلم

۱۵:۳۲

۱۵ خرداد

پایه سوم مدرسه معلم
undefined undefined دعوت از دانش آموزان به جهت ضبط تلویزیونی برنامه حسینیه معلی undefined قابل توجه اولیای محترم و دانش آموزان عزیز دبستان دوره دو undefinedبه استحضار می رساند با توجه به دعوت عوامل برنامه تلویزیونی حسینیه معلی از دانش آموزان دبستان دوره دو به جهت حضور در برنامه (به عنوان مخاطب، مستمع و میهمان ) که همچون سال گذشته قرار است در دهه اول محرم با میزبانی مادحین شاخص کشوری از شبکه سه سیما پخش شود، عزیزانی که تمایل دارند فرزندشان در این برنامه شرکت نمایند حضور ایشان را تا آخر وقت روز دوشنبه ۱۵ خردادماه با ذکر نام و نشان کامل به جناب آقای موسوی به شناسه @sayyedmousavi55 در پیام رسان بله اعلام نمایند. undefined یادآور می شود ، برنامه در روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ از ساعت ۱۹ در محل مصلی امام خمینی (ره) ضبط می گردد و رفت و آمد دانش آموزان بر عهده ی اولیای محترمشان است. undefinedضبط برنامه این شب مربوط به ساحت مقدس حضرت عبدالله بن الحسن علیه السلام می باشد و بدین جهت میهمانان دعوت شده به این برنامه همه از دانش آموزان بین ۷ تا ۱۰ سال (اول تا پنجم) در نظر گرفته شده اند. undefinedپارکینگ جهت پارک خودر در محوطه مصلی در نظر گرفته شده است. #ماه‌محرم #حسینیه‌معلی #شبکه‌سه‌سیما #دبستان_دوره_دو_معلم
undefined اصلاحیه زمان ضبط برنامه حسینیه معلی
undefined با توجه به اطلاع عوامل برنامه، زمان ضبط برنامه حسینیه معلی به ساعت ۱۴:۰۰ همان روز یعنی چهارشنبه ۱۷ خردادماه تغییر پیدا نموده است.
undefined عزیزان متقاضی شرکت در برنامه لطفا به تغییرساعت توجه فرمایند.
#محرم#حسینیه_معلی

۱:۰۴