عکس پروفایل حامی شهرح

حامی شهر

۳۰عضو
عکس پروفایل حامی شهرح
۳۰ عضو

حامی شهر

روابط‌عمومی سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران

۲ خرداد ۱۴۰۲

thumnail
undefined دکتر احمدی صدر: تقویت مشارکت های اجتماعی در گرو تغییر ادبیات گفتمان سازمانی است

undefinedمدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران با بیان اینکه در کشور شاهد تعدد و تکثر ساختار اداری و سازمانی هستیم، گفت: امروز زمان آن رسیده که ادبیات سازمانی و اداری با هدف حمایت از تشکل های مردمی تغییر کند.
undefinedبه گزارش روابط عمومی سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران، دکتر احمد احمدی صدر مشکلات در مسیر به وحدت رسیدن تشکل های مردمی به منظور تقویت فرهنگ مشارکت های اجتماعی را قابل رفع دانست و گفت: امروز زمان آن رسیده و حتی می توانیم بگوییم کمی دیر هم شده تا مدل حمایت از تشکل های مردم نهاد باز تعریف شود.
undefinedوی ادامه داد: ضروری است برای همراه سازی مردم در مسیر اجرا برنامه ریزی ها، ساختار استفاده از سمن ها در کشور اصلاح شود؛ فراموش نکنیم که حمایت در تقنین برای تسهیل مسیر مشارکت کننده های اجتماعی مهم است و در کلانشهر تهران این مهم از طریق شورای اسلامی شهر و شهرداری تحقق پذیر است.
undefinedدکتر احمدی صدر با انتقاد از اینکه در گفتمان مشارکتی دچار مشکل هستیم و ضروری است تا ادبیات صحبت کردن با مردم را تغییر دهیم، خاطر نشان کرد: امروز اگر تشکل ها بخواهند با حاکمیت کار کنند، از بعد ساختار اداری و سازمانی دچار مشکل می شوند. از همین رو باید نحوه فعالیت و به کارگیری تشکل ها را اصلاح کنیم.
undefinedمدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به برپایی دبیرخانه دائمی حمایت از تشکل های اجتماعی و مردم نهاد در این سازمان گفت: تلاش کرده ایم با راه اندازی این سامانه در مسیر تقویت فرهنگ مشارکت‌های اجتماعی در شهرداری تهران گام برداشته و با تقویت حمایت های سازمانی در کنار مردم، باری از دوش مشکلات و چالش های پایتخت کم کنیم زیرا اگر بخواهیم تشکل‌های مردمی جان بگیرند و تبدیل به درختی پربار شوند، لازم است موانع و مشکلات اساسی پیش رویشان برطرف شده و مسیر رشد و تعالی این گروه ها هموار شود.
#احمد_احمدی_صدر #حامی_شهر #خانواده_ارتباطی_حامی_شهر #شهرداری_تهران #سمن #مسئولیت_پذیری_اجتماعی #مشارکتهای_اجتماعی #سازمان_خدمات_مشارکتهای_اجتماعی

undefinedundefined @haamishahr

۱۱:۴۳

thumnail
undefined نمایش فیلم (غریب) برای آسیب دیدگان اجتماعی در یاورشهر ۴

undefinedهمزمان با گرامیداشت دهه کرامت و در راستای فعالیت های معاونت حمایتهای اجتماعی سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران ، فیلم سینمایی "غریب" به کارگردانی "محمد حسین لطیفی" و تهیه‌کنندگی "حامد عنقا" برای مددجویان و آسیب دیدگان اجتماعی یاور شهر۴ به اکران گذاشته شد.
undefinedبه گزارش روابط عمومی سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران، این اثر سینمایی در اکران آنلاین فیلم‌های غیر کمدی، رکورد فروش و تماشای برخط را به خود اختصاص داد و توانست در ۲۴ ساعت نخست پخش، نزدیک به یک میلیارد و سیصد میلیون تومان فروش داشته باشد.

#احمد_احمدی_صدر #حامی_شهر #خانواده_ارتباطی_حامی_شهر #شهرداری_تهران #مشارکتهای_اجتماعی #سازمان_خدمات_مشارکتهای_اجتماعی

undefinedundefined @haamishahr

۱۲:۱۴

thumnail
undefinedملاقات پرسنل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی با #ناصر_امانی عضو شورای اسلامی شهر تهران

undefinedناصر امانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران در ادامه سلسله نشست ها و بازدید های خود از زیر مجموعه های شهرداری تهران، روز شنبه ششم خردادماه ۱۴۰۲ مهمان ویژه سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران خواهد بود.
undefined به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران، قرار است در این بازدید، پرسنل سازمان با ناصر امانی عضو شورای اسلامی شهر تهران ملاقات حضوری داشته باشند. همچنین کارمندان سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران می توانند با مراجعه به معاونت مالی، اداری و پشتیبانی و تعیین وقت قبلی برای ملاقات با عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران در این جلسه به طرح مشکلات و درخواست های خود بپردازند.

#شورای_شهر_تهران #شهرداری_تهران #سازمان_خدمات_مشارکتهای_اجتماعی #ناصرامانی #احمد_احمدی_صدر #معاونت_امور_اجتماعی_و_فرهنگی

۱۲:۵۱

thumnail
undefined بیست و سومین شماره هفته نامه دیجیتالی و بارکددار #حامی_شهر منتشر شد
undefinedبیست و سومین شماره از هفته نامه دیجیتالی و بارکددار حامی شهر کاری از روابط عمومی سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران با فرمت جدید منتشر شد.
undefinedاین شماره از ویترین خبری "حامی شهر" به اقدامات ویژه شهرداری تهران در خصوص پذیرش و درمان آسیب دیدگان اجتماعی و بیماران زخم باز اختصاص دارد. همچنین آخرین صحبت های دکتر احمد احمدی صدر مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران نیز در این شماره منتشر شده است.
undefinedما را در فضای مجازی با خانواده ارتباطی حامی شهر سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران همراهی کنید.
#دیجیتال #بارکددار #حامی_شهر #احمد_احمدی_صدر #شهرداری_تهران #سازمان_خدمات_و_مشارکتهای_اجتماعی #معاونت_امور_اجتماعی_و_فرهنگی

undefinedundefined @haamishahr

۱۳:۲۵

ویترین_خبری_دیجیتالی_و_بارکددار_حامی_شهر_23.pdf

۱.۴۷ مگابایت

undefinedشما می‌توانید هفته‌نامه حامی شهر را اینجا مشاهده کنید

۱۴:۲۸

thumnail
undefinedسوم خرداد ماه یادآور خون های پاکی است که برای نشاندن نهال آزادی در خرمشهر بر زمین این دیار ریخته شد، هرگز از یاد نبریم که استقلال و آزادی امروز ایران حاصل جانفشانی شهیدان و ایثارگرانی است که درس آزادگی را در مکتب حسین بن علی علیه السلام فرا گرفتند و این روز یادگاری است از حماسه های آنان.
#احمد_احمدی_صدر #سازمان_خدمات_اجتماعی #شهرداری_تهران #خرمشهر

۱۷:۱۵

۳ خرداد ۱۴۰۲

thumnail
undefined آگهی تجدید مناقصه عمومی
#حامی_شهر #خانواده_ارتباطی_حامی_شهر #شهرداری_تهران #معتاد_متجاهر #آسیبهای_اجتماعی #سازمان_خدمات_و_مشارکتهای_اجتماعی

undefinedundefined @haamishahr

۷:۰۰

thumnail
undefined آگهی مناقصه عمومی مدیریت راهبری و درمان مرکز نگهداری معتادان متجاهر مردان در یاور شهر
#حامی_شهر #خانواده_ارتباطی_حامی_شهر #شهرداری_تهران #معتاد_متجاهر #آسیبهای_اجتماعی #سازمان_خدمات_و_مشارکتهای_اجتماعی

undefinedundefined @haamishahr

۷:۰۳

thumnail
undefined برگزاری مراسم هفتم مرحوم موسی رسولی در مسجد بلال
undefinedمراسم ترحیم و هفتم مرحوم موسی رسولی پدر گرانقدر آقای وحید رسولی از پرسنل روابط عمومی سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران روز پنجشنبه چهارم خرداد از ساعت 15 تا 16/30 در مسجد بلال صدا و سیما واقع در خیابان ولیعصر نرسیده به پارک وی برگزار می شود.
#خانواده_ارتباطی_حامی_شهر #شهرداری_تهران #سازمان_خدمات_مشارکتهای_اجتماعی

undefinedundefined @haamishahr

۱۳:۰۱

thumnail
undefinedنشست صمیمی دکتر احمدی صدر با پرسنل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی
undefinedدکتر احمد احمدی صدر مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران در نشستی صمیمانه با برخی از پرسنل این سازمان ، شنونده نظرات، پیشنهادات و مشکلات آنها بود.
undefinedبه گزارش روابط عمومی سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، دکتر احمدی صدر امروز پس از اقامه نماز ظهر در حسینیه و محل نمازخانه سازمان، شنونده صحبت های همکاران نمازگزار در سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی بود.
undefinedبرخی از پرسنل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران، مسائل و مشکلات خود را به صورت حضوری با مدیرعامل در میان گذاشتند و دکتر احمدی صدر نیز دستورات لازم برای حل برخی از این مشکلات صادر کرد.
undefinedگفتنی است دکتر احمدی صدر به تناوب در نشست های صمیمانه با پرسنل این سازمان حاضر شده و شنونده نظرات و پیشنهادات آنان است.
#احمد_احمدی_صدر #حامی_شهر #خانواده_ارتباطی_حامی_شهر #شهرداری_تهران #مشارکتهای_اجتماعی #سازمان_خدمات_مشارکتهای_اجتماعی

undefinedundefined @haamishahr

۱۳:۲۰

thumnail
undefinedدر سالروز شهادت شهید بروجردی و سالگرد آزادی سازی خرمشهر، معاونت حمایتهای اجتماعی سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران ، فیلم سینمایی "غریب" به کارگردانی "محمد حسین لطیفی" و تهیه‌کنندگی "حامد عنقا" را  برای مددجویان و آسیب دیدگان اجتماعی یاور شهر۴ به اکران گذاشت.
undefinedبه گزارش روابط عمومی سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، تصویری از اکران این فیلم سینمایی پرفروش را مشاهده کنید.
#احمد_احمدی_صدر #حامی_شهر #خانواده_ارتباطی_حامی_شهر #شهرداری_تهران #مشارکتهای_اجتماعی #سازمان_خدمات_مشارکتهای_اجتماعی

undefinedundefined @haamishahr

۱۳:۴۲

thumnail
undefinedگزارش تصویری از برگزاری نخستین جلسه تخصصی تسهیل و توسعه کسب و کار و کارآفرینی به میزبانی شهرداری منطقه ۱۹ تهران با حضور کارشناسان و مدیران ارشد شهری پایتخت.

#احمد_احمدی_صدر #کارآفرینی #توانمندسازی #شهرداری_تهران #خانواده_ارتباطی_حامی_شهر #سازمان_خدمات_و_مشارکتهای_اجتماعی

۱۳:۵۰

thumnail
undefinedبرگزاری نخستین جلسه تخصصی تسهیل و توسعه کسب و کار توسط سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی

undefinedنخستین جلسه تخصصی تسهیل و توسعه کسب و کار در سال ۱۴۰۲، برگزار شد.
undefinedبه گزارش روابط عمومی سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، نخستین جلسه تخصصی تسهیل و توسعه کسب کار در سال ۱۴۰۲ به میزبانی مرکز کارآفرینی اجتماعی منطقه ۱۹ برگزار شد.
undefinedارائه گزارشی از فعالیت های سال گذشته در حوزه توسعه و تسهیل کسب و کارهای خانگی و بررسی برنامه ها و چشم اندازهای پیش رو از مهم ترین مباحثی بود که در این جلسه مطرح شد و مدیران مراکز تسهیل و توسعه کسب و کار مناطق ۲۲ گانه به تبادل نظر در این خصوص پرداختند.
undefinedگفتنی است در این جلسه که روز سه شنبه دوم خردادماه برگزار شد،محمود انصاری سرپرست معاونت کارآفرینی و توانمندسازی، شماری از مدیران مراکز خدمات اجتماعی، معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۱۹ و مدیران مراکز تسهیل و توسعه کسب و کار مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران حضور داشتند.
#احمد_احمدی_صدر #حامی_شهر #خانواده_ارتباطی_حامی_شهر #شهرداری_تهران #کارآفرینی #مشارکتهای_اجتماعی #سازمان_خدمات_و_مشارکتهای_اجتماعی

undefinedundefined @haamishahr

۱۴:۰۶

۵ خرداد ۱۴۰۲

thumnail
undefinedهمزمان با بزرگداشت روز دختر؛undefined دکتر احمدی صدر: سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی در ۳۴ مرکز پویاشهر، میزبان کودکان کار دختر شد

undefinedویژه برنامه گرامیداشت روز دختر برای کودکان کار و خیابان دختر کلانشهر تهران در ۳۴ مرکز پویا شهر برگزار شد.
undefinedبه گزارش روابط عمومی سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران، دکتر احمد احمدی صدر در این باره گفت: همزمان با ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) و گرامیداشت روز دختر، ویژه برنامه ای در ۳۴ مرکز پویا شهر این سازمان ویژه دختران در حال تحصیل به اجرا درآمد.
undefinedبه گفته وی، شهرداری تهران همزمان با دهه کرامت در سال جاری تلاش کرده با اجرای ده ها برنامه فرهنگی و اجتماعی ویژه کودکان کار و خیابان، در مسیر فرهنگ سازی و باز آموزی مفاهیم اجتماعی و فرهنگی گام های اثرگذاری بردارد.
undefined دکتر احمدی صدر عنوان کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته از سوی سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی، با آغاز ایام دهه کرامت جشن های گوناگونی در ۳۴ مرکز ویژه کودکان کار و خیابان نیز به اجرا در آمد که تماشای فیلم های سرگرم کننده و آموزشی در سینماها و برگزاری اردو از جمله برنامه های فرهنگی و اجتماعی مراکز پویاشهر در این روزها بوده است. ضمن آنکه قرار است کودکان ایران در برخی مسابقات با موضوعات گوناگون نیز به رقابت با یکدیگر بپردازند.
#احمد_احمدی_صدر #حامی_شهر #خانواده_ارتباطی_حامی_شهر #شهرداری_تهران #کودکان_ایران #سازمان_خدمات_و_مشارکتهای_اجتماعی
undefinedundefined @haamishahr

۱۲:۲۳

۶ خرداد ۱۴۰۲

thumnail
undefinedمجله چندرسانه‌ای #حامی_شهر منتشر شد
undefinedآخرین اخبار ساماندهی معتادین متجاهر، کودکان کار و خیابان و متکدیان کلانشهر تهران را در #حامی_شهر بخوانید...
https://golab-graphic.ir/hamishahr/16/index.html
undefinedشانزدهمین شماره از مجله چندرسانه‌ای #حامی_شهر محصولی از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران منتشر شد.
undefinedمجله چندرسانه‌ای #حامی_شهر عضوی از خانواده ارتباطی این سازمان است که در شانزدهمین شماره خود به مروری بر آخرین اخبار مربوط به حوزه اجتماعی کلانشهر تهران می پردازد. همچنین آخرین اظهارات مهدی چمران، علیرضا زاکانی، نرگس معدنی پور و احمد احمدی صدر در خصوص ساماندهی معتادین متجاهر، کودکان کار و خیابان و متکدیان شهر تهران در این شماره از #حامی_شهر منتشر شده است.
undefinedما را در فضای مجازی با خانواده ارتباطی حامی شهر سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران همراهی کنید.
#احمد_احمدی_صدر #حامی_شهر #خانواده_ارتباطی_حامی_شهر #شهرداری_تهران #شهرداری_تهران #سازمان_خدمات_و_مشارکتهای_اجتماعی

undefinedundefined @haamishahr

۸:۴۶

thumnail
undefinedرئیس کمیته منابع انسانی شورای اسلامی شهر تهران با کارکنان سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی دیدار و گفتگو کرد
undefinedناصر امانی رئیس کمیته تشکیلات و منابع انسانی و عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران، امروز شنبه ششم خردادماه با حضور در سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، با کارکنان این سازمان دیدار و گفتگو کرد.
undefinedبه گزارش روابط عمومی سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، ناصر امانی در بدو حضور خود ، با احمدی صدر مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی دیدار کرد و در مورد مباحث مختلف اجتماعی به بحث و تبادل نظر پرداخت.
undefinedپس از آن، کارکنان سازمان در دیدار صمیمانه با این عضو شورای ششم پایتخت، دیدگاه ها و مشکلات خود را با وی در میان گذاشتند و امانی نیز ضمن شنیدن صحبت های کارکنان، برای حل مشکلات آنها اقدام کرد.
undefinedگفتنی است پس از این نشست صمیمانه، رئیس کمیته تشکیلات و منابع انسانی شورای اسلامی شهر تهران، از واحدهای مختلف این سازمان بازدید کرد و به کارکنان خسته نباشید گفت.#احمد_احمدی_صدر #ناصرامانی #حامی_شهر #خانواده_ارتباطی_حامی_شهر #شورای_شهر_تهران #شهرداری_تهران #سازمان_خدمات_مشارکتهای_اجتماعی

undefinedundefined @haamishahr

۹:۵۲

thumnail
undefinedبازدید ناصر امانی عضو شورای اسلامی شهر تهران از نمایشگاه خانواده ارتباطی حامی شهر
undefinedناصر امانی رییس کمیته تشکیلات و منابع انسانی و عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران، صبح امروز ششم خردادماه ضمن دیدار و گفتگو با کارکنان سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، از اداره روابط عمومی و نمایشگاه محصولات خانواده ارتباطی حامی شهر بازدید کرد.
undefinedبه گزارش روابط عمومی سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، امانی ضمن مطالعه مجله گزارش عملکرد یک ساله سازمان، از سایر تولیدات رسانه ای فیزیکی و مجازی اداره روابط عمومی از جمله #مجله_الکترونیکی_حامی_شهر، #رادیوCSR، #رادیو_حامی_شهر، #هفته_نامه_حامی_شهر و..... بازدید کرد و در جریان فعالیت های این اداره قرار گرفت.
undefinedامانی ضمن آرزوی موفقیت برای کارکنان اداره روابط عمومی خاطر نشان کرد: روابط عمومی ها ویترین فعالیت ها و اقدامات ادارات و سازمان ها هستند و سختی این شغل بر هیچ کسی پوشیده نیست.
undefinedگفتنی است رئیس کمیته منابع انسانی پس از این دیدار صمیمانه، از دیگر واحدهای این سازمان نیز بازدید کرد و به کارکنان خسته نباشید گفت.
#احمد_احمدی_صدر #ناصرامانی #حامی_شهر #خانواده_ارتباطی_حامی_شهر #شورای_شهر_تهران #شهرداری_تهران #سازمان_خدمات_مشارکتهای_اجتماعی
undefinedundefined @haamishahr

۱۳:۵۶

thumnail
undefined #حامی_شهر حامی مددجویان کلانشهر تهران

undefinedشهروندان عزیز پایتخت می توانند در صورت مشاهده افراد بی سرپناه و کارتن خواب با سامانه مردمی ۱۳۷ تماس حاصل کنند تا گشت های ویژه خدمات اجتماعی حامی شهر، در سریع ترین زمان ممکن در محل حاضر شده و نسبت به انتقال این افراد به مدد سراها اقدام نمایند.
undefined به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران، حدود ۴۰ الی ۵۰ گشت ویژه حامی شهر به صورت شبانه روزی در سطح پایتخت تردد دارند تا به افراد آسیب دیده اجتماعی کمک رسانی کنند و با حمایت و همدلی همه معاونت‌های امور اجتماعی مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران بتوان آسیب های اجتماعی را تا حد ممکن کاهش داد.

#احمد_احمدی_صدر #حامی_شهر #کلانشهرتهران #شهرداری_تهران #آسیبهای_اجتماعی #شهر_تهران #مناطق۲۲گانه #سامانه۱۳۷#سازمان_خدمات_مشارکتهای_اجتماعی

۱۵:۲۵

۷ خرداد ۱۴۰۲

thumnail
undefinedاهتزاز پرچم ضریح ثامن الائمه در مراکز یاور شهر سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی
undefinedدر آستانه فرا رسیدن سالروز میلاد با سعادت ثامن الائمه امام رضا (ع)، آستان قدس رضوی اقدام به اهتزار پرچم ضریح متبرک امام هشتم شیعیان در مراکز یاور شهر پایتخت کرد.
undefinedبه گزارش روابط عمومی سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، اهتزاز پرچم ضریح امام رضا(ع) از سوی آستان قدس رضوی در راستای معنویت درمانی، ارتقای سطح معنوی و ترویج فرهنگ تمسک به اهل بیت، برای آسیب دیدگان اجتماعی در نظر گرفته شد.
undefinedاین پرچم مطهر و متبرک در مراکز یاور شهر ۱ و ۲ ویژه آسیب دیدگان اجتماعی سالمند و زیر ۱۸ سال، مرکز یاورشهر ۸ ویژه بانوان و بیماران اعصاب و روان، مرکز یاور شهر ۹ و مرکز اقامتی گرمخانه منطقه ۱۴ به اهتزاز در آمده است.
#احمد_احمدی_صدر #حامی_شهر #خانواده_ارتباطی_حامی_شهر #شهرداری_تهران #سازمان_خدمات_مشارکتهای_اجتماعی
undefinedundefined @haamishahr

۳:۵۷

thumnail
undefinedبرگزاری مسابقه نقاشی با موضوع «آرزوهای کودکان ایران» از سوی سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی
undefinedکودکان کار، آرزوهایشان را نقاشی می کنند


undefinedمعاون حمایت های اجتماعی سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران از برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع «آرزوهای کودکان ایران» ویژه کودکان کار و خیابان خبر داد.
undefinedبه گزارش روابط عمومی سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران پیمان ضیایی با اعلام اینکه این مسابقه به مناسبت روز جهانی مقابله با کار اجباری کودک به اجرا در می آید، گفت: در شهر تهران ۳۴ مرکز پویا شهر ویژه تحصیل کودکان کار و خیابان وجود دارد؛ که طی فراخوانی، مسابقه نقاشی با موضوع «آرزوهای کودکان ایران» به کودکان این مراکز اطلاع رسانی شده است.
undefinedوی افزود: کودکان کار و خیابان فرصت دارند از طریق مراکز پویا شهر آثارشان را تا دهم خردادماه با موضوع "آرزوهای کودکان کار و خیابان" ارسال کنند. تاکنون حدود یک هزار نقاشی از سوی کودکان کار به معاونت حمایت های اجتماعی سازمان ارسال شده است.
undefined ضیایی عنوان کرد: همزمان با روز مقابله با کار اجباری کودک در ۲۳خرداد ماه نمایشگاهی از نقاشی این کودکان برپا و به آثار برتر جوایز نفیسی اهداء خواهد شد.

#احمد_احمدی_صدر #حامی_شهر #خانواده_ارتباطی_حامی_شهر #شهرداری_تهران #کودکان_کار #سازمان_خدمات_و_مشارکتهای_اجتماعی
undefinedundefined @haamishahr

۵:۲۳