عکس پروفایل کانال رسمی دبیرخانه نهاد مردمی رسالتک

کانال رسمی دبیرخانه نهاد مردمی رسالت

۷۹۰عضو
عکس پروفایل کانال رسمی دبیرخانه نهاد مردمی رسالتک
۷۹۰ عضو

کانال رسمی دبیرخانه نهاد مردمی رسالت

undefinedکانال رسمی دبیرخانه نهاد مردمی رسالت
undefinedهمیاری اجتماعیundefinedقرض الحسنهundefinedکارآفرینی اجتماعی

۹ بهمن

thumnail

۱۰:۵۰

undefined #سر_خط_امروزundefined ۰۹ بهمن ماه  ۱۴۰۲

undefinedآذربایجان شرقیعباس زاده دبیر استان در نشستی با مطهری فرماندار شهرستان شبستر، نهاد مردمی رسالت و فلسفه شکل گیری سازمان های رهیاری را تشریح کرد. وی با تشریح فعالیت سامانه های نهاد مردمی رسالت در خصوص نظام پرداخت وام قرض الحسنه بدون کارمزد مطالبی بیان کرد. مطهری نیز با قدرانی از عملکرد دبیرخانه نهاد مردمی رسالت، خدمات غیرحضوری سازمان رهیاری بانک قرض الحسنه رسالت و سایر سامانه های این نهاد را بستری جهت تسهیل بهره مندی اعضا ازفعالیت های این سامانه ها برشمرد و گفت: فرمانداری شهرستان شبستر در تمام زمینه ها آمادگی گسترش همکاری ها را دارد.
undefinedزنجان دبیرنهاد مردمی رسالت استان در خیریه معصومیه نورالائمه(س)با خانواده شهید والا مقام سید رضی موسوی دیدار کرد.در این دیدار ضمن تسلیت به خانواده شهید موسوی به خصوصیات اخلاقی شهید والامقام در خانواده و جامعه و نحوه شهادت ایشان اشاره شد. در ادامه مفیدی از بستگان این شهید و مسئول خیریه معصومیه نورالائمه(س) که از اعضای نهاد مردمی رسالت نیز هستند، از حضور دبیر و اعضای دبیرخانه استان قدردانی کرد.
undefinedگیلان رهیار املش در جلسه ای با حضور مدیران فرمانداری، سپاه و امام جمعه این شهرستان، الگوی تعالی اجتماعی رسالت و اهداف این الگو برای حمایت و توسعه کار و کسب های خرد و خانگی را تشریح کرد.وی به فعالیت هسته های کارآفرینی اجتماعی در استان اشاره کرد وگفت: با همراهی الگوی تعالی اجتماعی رسالت می توان در روستاها به توسعه کارو کسب های خرد پرداخت و درحوزه هایی همچون دامداری، خیاطی و... به فعالیت پرداخت. اعضای این جلسه با استقبال از این الگو وعملکرد سازمان های رهیاری خواستار عضویت در نهاد مردمی رسالت شدند.
undefinedمازندران طالبی دستیار دبیر استان و مرادی رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در محل این دانشگاه، همکاری دو مجموعه را در دستور کار قرار دادند. طالبی در این گفتگو به هسته های کارآفرینی اجتماعی که در استان شکل گرفته اشاره وبر اهمیت همیاری اجتماعی، قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی تاکید کرد. در ادامه مرادی با قدردانی از فعالیت های دبیرخانه نهاد مردمی رسالت در استان گفت: دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری از کارآفرینی اجتماعی و فعالیت در این حوزه حمایت می کند.

در " سر خط امروز " مهم‌ترین رویدادها، اخبار و فعالیت‌های اعضای نهاد مردمی رسالت در استان‌ها را مرور کنید.@Resalat_piما را دنبال کنید:رسان | بله | تلگرام

۱۰:۵۰

۱۰ بهمن

thumnail
فینال مسابقات فوتسال جام یادواره حاج قاسم شهید برگزار شد
undefined فینال مسابقات فوتسال جام یادواره حاج قاسم شهید در سالن تربیت بدنی دانشگاه شریف برگزار وتیمبانک قرض الحسنه رسالت(1) قهرمان این دوره از مسابقات شد.undefined به گزارش روابط عمومی، در این دوره از مسابقات، هشت تیم انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی، بانک قرض الحسنه رسالت1و2، شرکت کارآفرینی شکوه ایثار، شرکت نفت و گاز محمدیان، شرکت دانش بنیان فرداپ، شرکت سانا نوین دادفرو شرکت پویش آکس به مصاف هم رفتند.undefined بر اساس این گزاش، تیم های نفت و گاز محمدیان و شرکت کارآفرینی شکوه ایثار به ترتیب دوم و سوم شدند.

۱۲:۱۸

۱۲ بهمن

thumnail
آغاز دهه فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خجسته باد

۵:۰۸

۱۵ بهمن

thumnail
بهره مندی سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک از سامانه های نهاد مردمی رسالت
undefined سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک باامضای تفاهم نامه و شکل گیری کانون همیاری اجتماعی عضو نهاد مردمی رسالت شد.undefined به گزارش روابط عمومی، در این تفاهم نامه که به امضای محمدحسین حسین زاده راهبرنهاد مردمی رسالت و مجتبی همتی رئیس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک رسیده بر بهره مندی کارکنان این سازمان از سامانه های نهاد تاکید شد.undefined با امضای این تفاهم نامه 50هزار موسس مهدکودک در سراسر کشور عضو سامانه ام رسالت شدند. همچنین مقرر شدموسسان مهدهای کشور از خدمات سامانه آی کاپ بهره مند شوند.

۱۳:۳۹

۱۶ بهمن

thumnail
#سر_خط_امروز۱6 بهمن ماه ۱۴۰۲سمنان اشتغال خرد و خانگی محور گفتگوی اعضای دبیرخانه استان سمنان با عبدالهی مسئول بسیج سازندگی شهرستان سرخه شد. شیدایی رهیار محدوده سرخه اشتغال خرد را فصل مشترک همکاری دو مجموعه عنوان و کارآفرینی اجتماعی با محوریت سازمان های حامی را تشریح کرد.عبدالهی نیز با تشریح فعالیت های سازمان بسیج سازندگی، نهاد مردمی رسالت را پربرکت خواند و خواستار همکاری بیشتر شد.خوزستان قصری دبیر نهاد مردمی رسالت استان و سعادت فر مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری ناحیه خوزستان در خصوص شیوه اجرایی تفاهم نامه بین دومجموعه گفتگو کردند. قصری با اشاره به عملکرد سامانه های نهاد مردمی رسالت، نحوه عضویت در ام رسالت را تشریح و مطالبی در خصوص خدمات غیرحضوری سازمان رهیاری بانک قرض الحسنه رسالت بیان کرد. سعادت فر با قدرانی از عملکرد دبیرخانه استان گفت: غیرحضوری بودن فعالیت این سامانه ها، دسترسی را برای اعضاء آسان تر کرده و رضایت بیشتری را به دنبال خواهد داشت.گیلان در گفتگوی احمدی دبیر نهاد مردمی رسالت گیلان با اباذری رئیس اداره مبارزه با مواد مخدر استان توانمندشدن اعضای انجمن های ترک اعتیاد با همراهی الگوی تعالی اجتماعی رسالت در دستور کار قرار گرفت.احمدی حمایت و توسعه اشتغال خرد و پایدار را یکی ازاهداف الگوی تعالی اجتماعی رسالت عنوان وشیوه های همراهی دو مجموعه را تشریح کرد. در ادامه اباذری با قدردانی از عملکرد موفق نهاد مردمی رسالت در راستای تحقق سبک بهتر کارو زندگی اعضا، اظهارامیدواری کرد با عضویت تمامی کارکنان مبارزه با مواد مخدر استان اقدامی هر چند کوچک نسبت به گسترش فرهنگ قرض الحسنه داشته باشیم. عضویت انجمن های ترک اعتیاد و چگونگی ایجاد اشتغال برای معتادان در حال درمان از دیگر موارد این جلسه بود.
در " سر خط امروز " مهم‌ترین رویدادها، اخبار و فعالیت‌های اعضای نهاد مردمی رسالت در استان‌ها را مرور کنید.@Resalat_piما را دنبال کنید:رسان | بله | تلگرام

۱۲:۱۰

thumnail
وکالتی کردن حساب بانک قرض الحسنه رسالت درطرح جدید خودروهای وارداتی
undefinedمشتریان بانک قرض الحسنه رسالت می توانند از طریق سامانه پیشخوان مجازی رسالت به آدرس اینترنتی pishkhan.rqbank.ir به صورت غیرحضوری حساب خود را وکالتی کنند.
undefined همچنین مشتریان می توانند با وکالتی نمودن حساب از مزایای دریافت وام قرض الحسنه نیز برخوردار شوند
مهلت وکالتی‌کردن حساب: از امروز ۱۵ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ به مدت ۴ روز
undefinedمرکز ارتباط با اعضا و اطلاع رسانی: 4747-021

۱۲:۳۵

thumnail
فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت امام موسی کاظم علیه السلام تسلیت باد.

۱۵:۰۵

۱۸ بهمن

thumnail
بازدید راهبر نهاد مردمی رسالت از پژوهشگاه استاندارد
undefined راهبر نهاد مردمی رسالت از پژوهشگاه استاندارد و آزمایشگاه های فنی تخصصی سازمان ملی استاندارد بازدید کرد.undefined محمدحسین حسین زاده در حاشیه این بازدید در گفتگو با مهدی اسلام پناه رئیس سازمان ملی استاندارد ایران به نظام پرداخت وام قرض الحسنه بدون کارمزد برای اولین بار در کشور اشاره کرد و گفت: این مُهم در بانک قرض الحسنه رسالت عملیاتی شده است.undefined وی بانک قرض الحسنه رسالت را نخستین بانک بدون شعبه در کشور دانست و افزود: مشتریان این بانک می توانند بدون محدودیت های جغرافیایی و در هر زمانی از شبانه روز در بستر سامانه ها و نرم افزارهای این بانک از خدمات قرض الحسنه برخوردار شوند.undefined حسین زاده به نحوه تعامل بانک قرض الحسنه رسالت و سازمان ملی استاندارد ایران اشاره کرد و اظهارداشت: کارکنان این سازمان می توانند از سامانه های نهاد مردمی رسالت بهره مند شوند.undefined دراین گفتگو مقرر شد با انعقاد تفاهم نامه، کارکنان سازمان ملی استاندارد عضو سامانه ام رسالت شوند.

۱۰:۳۵

thumnail
سالروز بعثت پیامبر مکرم اسلام تبریک و تهنیت باد

۱۴:۳۱

۲۱ بهمن

thumnail
۲۲ بهمن ماه سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران خجسته باد

۱۶:۱۳

۲۳ بهمن

thumnail

۱۱:۴۸

undefined #سر_خط_امروزundefined ۲۳ بهمن ماه ۱۴۰۲

undefinedخوزستان با گسترش همکاری دبیرخانه نهاد مردمی رسالت استان و شرکت ملی حفاری خوزستان، کارکنان این شرکت از وام قرض الحسنه بدون کارمزد بهره مند می شوند. قصری دبیر استان درگفتگو با طباطبایی مدیر تعاونی کارکنان ملی حفاری نقش سازمان های رهیاری در نهاد مردمی رسالت را تشریح کرد. وی با اشاره به خدمات غیرحضوری سازمان رهیاری بانک قرض الحسنه رسالت، عملیاتی شدن نظام پرداخت وام قرض الحسنه بدون کارمزد را اتفاقی مهم در نظام بانکی خواند و گفت: اعضای نهاد مردمی رسالت می توانند از طریق سامانه ام رسالت از این وام بهره مند شوند. قصری همچنین نحوه خرید نقد واقساطی کالا از سامانه ام بازار جهت رفاه کارکنان ملی حفاری را تشریح کرد که مورد استقبال طباطبایی واقع شد. در پایان این جلسه طباطبایی با قدردانی از فعالیت سازمان های رهیاری، بانکداری بدون شعبه و پرداخت وام بدون کارمزد را گامی بزرگ از سوی سازمان رهیاری بانک قرض الحسنه رسالت برشمرد.
undefinedکرمانعضویت کارکنان استانداری کرمان در ام رسالت و بهره مندی از دیگر سامانه های نهاد مردمی رسالت محورگفتگوی یزدی زاده دبیر وشهدادی دستیار دبیر استان با بیگ زاده معاون استاندار کرمان شد. یزدی زاده نحوه دریافت وام قرض الحسنه بدون کارمزد در سامانه ام رسالت را تشریح کرد که با استقبال معاون استاندار مقرر شد هماهنگی های لازم برای استفاده حداکثری تمامی کارکنان از این خدمت صورت پذیرد.در ادامه بیگ زاده با قدردانی از عملکرد سازمان های رهیاری گفت: بانک قرض‌الحسنه رسالت تنها بانکی است که در کشور، نقش اجتماعی خود را بصورت کامل و جامع برای همه آحاد مردم انجام می دهد.
undefinedیزددبیر نهاد مردمی رسالت استان ومدیر مالی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران گسترش همکاری دو مجموعه را در دستور کار قراردادند. دره زرشکی دبیر استان با اشاره به اقداماتی که در قالب الگوی تعالی اجتماعی رسالت و با همراهی سازمان های رهیاری در یزد صورت گرفته، در خصوص نقش سازمان های حامی در توسعه کارآفرینی اجتماعی مطالبی بیان کرد. در این دیدار کشمیری مدیر مالی سنگ آهن مرکزی ایران تعداد کارکنان این شرکت را بیش از 1000نفر برشمرد و خواستار همراهی دبیرخانه نهاد مردمی رسالت شد.در پایان مقرر شد سنگ آهن مرکزی ایران به عنوان یک سازمان حامی عضو سامانه ام رسالت شود تا کارکنان از خدمات غیرحضوری و وام بدون کارمزد در این سازمان بهره مند شوند.

در " سر خط امروز " مهم‌ترین رویدادها، اخبار و فعالیت‌های اعضای نهاد مردمی رسالت در استان‌ها را مرور کنید.@Resalat_piما را دنبال کنید:رسان | بله | تلگرام

۱۱:۴۸

thumnail
undefined فرارسیدن اعیاد شعبانیه و میلاد باسعادت حضرت سید الشهدا (ع) بر تمام مسلمین مبارک باد

۱۶:۳۹

۲۸ بهمن

thumnail
undefined️ انالله و انا الیه راجعون
با نهایت تاسف و تاثر درگذشت ناگهانی همراه عزیزمان (شادروان مسعود اسدی) را به کلیه همراهان بویژه خانواده محترم آن مرحوم تسلیت عرض نموده و از خداوند بزرگ برای آن عزیز سفر کرده علو درجات الهی را مسئلت داریم.
رحم الله من یقرا الفاتحه مع الصلوات undefined

۸:۴۰

thumnail
undefined #سر_خط_امروزundefined ۲۸ بهمن ماه ۱۴۰۲

undefined آذربایجان شرقی دبیرنهاد مردمی رسالت در استان در نشستی با معاون استاندار و فرماندار میانه از ایجاد اشتغال بیش از یک هزار نفر درآذربایجان شرقی خبر داد.عباس زاده در این نشست که به میزبانی فرمانداری میانه بود، در خصوص کارآفرینی اجتماعی و نقش سازمان های حامی در حمایت از کارو کسب های خرد مطالبی بیان کرد.وی به حوزه های اشتغال خرد که در استان شکل گرفته اشاره کرد و گفت: از سال گذشته تاکنون یک هزار شغل در زمینه های مختلف شکل گرفته است. در ادامه هنربر فرماندار شهرستان میانه با قدردانی از عملکرد نهاد مردمی رسالت و الگوی تعالی اجتماعی رسالت در استان آمادگی خود را بعنوان سازمان حامی در راستای پیاده سازی الگوی تعالی اجتماعی رسالت در شهرستان میانه را اعلام کرد.
undefined خوزستانپازهر رهیار آموزش عالی و عطارزاده قائم مقام جهاد دانشگاهی استان خوزستان همکاری دو مجموعه را در دستور کار قرار دادند. پازهر در این گفتگو به فعالیت های نهاد مردمی رسالت در چند ساله اخیر اشاره و بر اهمیت همیاری اجتماعی، قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی تاکید کرد. در ادامه عطارزاده با قدردانی از فعالیت های دبیرخانه نهاد مردمی رسالت در استان، خواستارعضویت کارکنان این دانشگاه در ام رسالت شد. گفتنی است جهاددانشگاهی خوزستان با 300 نفر کارمند و اعضای هیات علمی از مراکز مهم دانشگاهی و علمی در استان محسوب می شود.
undefined سمنان امام جمعه شهمیرزاد همیاری اجتماعی را نیاز امروز جامعه عنوان کرد. ادب دبیر استان و مرادی رهیار شهمیرزاد در گفتگو با رحیمی زاده امام جمعه این شهرستان به معرفی الگوی تعالی اجتماعی رسالت و همچنین نقش سازمان های رهیاری در نهاد مردمی رسالت پرداختند و رسیدن به سبک بهتر کار وزندگی به واسطه حمایت از مشاغل خرد و خانگی و همچنین جذب حامی را از مهمترین اهداف این الگو برشمردند. در ادامه امام جمعه شهمیرزاد نیزبا استقبال از فعالیت های الگوی تعالی اجتماعی رسالت، نیاز جامعه امروز به همیاری اجتماعی را بسیار پر رنگ دید و جنس فعالیت های مردم برای مردم را از بهترین کارها و موفق ترین الگوها دانست.


undefined در " سر خط امروز " مهم‌ترین رویدادها، اخبار و فعالیت‌های اعضای نهاد مردمی رسالت در استان‌ها را مرور کنید.@Resalat_piundefined ما را دنبال کنید:رسان | بله | تلگرام
resan.orgرسانشبکه اجتماعی رسان

۱۱:۱۱

۲۹ بهمن

thumnail
امضای تفاهم نامه دبیرخانه نهاد مردمی رسالت و سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح

undefined دبیرخانه نهاد مردمی رسالت و سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح با هدف بهره مندی بازنشستگان این سازمان از سامانه های نهاد، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
undefined به گزارش روابط عمومی، محمدحسین حسین زاده راهبر نهاد مردمی رسالت و سردار بهزادی نیا رئیس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح در راستای بالابردن رفاهیات بازنشستگان این سازمان تفاهم نامه همکاری امضا کردند.undefined براساس این تفاهم نامه بازنشستگان نیروی های مسلح می توانند با عضویت در سامانه ام رسالت و با معرفی از سوی سازمان ازفعالیت سازمان های رهیاری و وام قرض الحسنه بهره مند شوند.

۱۱:۴۶

۱ اسفند

thumnail
ولادت باسعادت علی ابن الحسین،حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان مبارک باد

۱۶:۲۱

۵ اسفند

thumnail
توسعه فرهنگ قرض الحسنه در مدارس

undefined راهبر نهاد مردمی رسالت بر توسعه فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی در مدارس تاکید کرد.undefined به گزارش روابط عمومی، محمدحسین حسین زاده در گفتگو با محمدعلی نادی رئیس سازمان سما و معاون تربیتی و مهارتی مدارس آزاد اسلامی با اشاره به نقش سازمان های رهیاری در نهادمردمی رسالت برا افزایش سواد مالی دانش آموزان در مدارس تاکید کرد.undefined وی همچنین به ظرفیت های موجود در نهاد مردمی رسالت برای بهبود فرآیندهای مهارتی و کارآفرینی اجتماعی اشاره کرد. undefined تسهیم شهریه مدارس و سازمان مرکزی در بستر ام بازار و پرداخت شهریه اولیا مدارس در بستر ام بازار برای ۹۰۰مدرسه در کشور از دیگر مباحث این گفتگو بود که مورد استقبال رئیس سازمان سما و معاون تربیتی و مهارتی مدارس آزاد اسلامی قرار گرفت.

۱۰:۱۶

thumnail
آن یوسف گمگشته که صد قافله دل همره اوستهرکجا هست خدایا به سلامت دارش....اللهم عجل لولیک الفرجundefinedنیمه شعبان مبارکundefined

۱۵:۱۰