عکس پروفایل دانشگاه علوم پزشکی هوشمند د

دانشگاه علوم پزشکی هوشمند

۳۱۸عضو

۱۳ خرداد

به اطلاع دانشجویان محترم می رساند دانشگاه علوم پزشکی هوشمند با مجوز صادره از معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برنامه ترم تابستانی سال 1403 را برای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار می نماید.
دانشجویان گرامی می توانند از تاریخ 19 خردادماه لغایت 25 خردادماه 1403 با مراجعه به نشانی ثبت‌نام دانشگاه علوم پزشکی هوشمند مراجعه نمایند.

۱۰:۴۰

thumnail

۱۴:۲۳

۱۴ خرداد

thumnail

۹:۰۶

۱۵ خرداد

درود بر عاشورا،درود بر پانزده خرداد و بیست و دوم بهمندرود بر ایام اللّه و بر ملت شریف و ارزشمند ایران

۱۱:۲۰

thumnail

۱۱:۲۰

۱۶ خرداد

thumnail

۵:۴۳

۱۷ خرداد

thumnail

۱۸:۰۴

۲۱ خرداد

thumnail
کارگاه یک روزه " آگاهی بخشی پرسنل سازمان در حوزه امنیت اطلاعات " برای اعضای هیات علمی و کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی هوشمند در تاریخ 26 خرداد ماه 1403 از ساعت 10 صبح الی 12 به صورت حضوری در دانشگاه علوم پزشکی هوشمند برگزار خواهد شد.

۷:۲۰

thumnail
اولین همایش هوش مصنوعی در جراحی توسط دانشگاه علوم پزشکی شیراز و با همکاری گروه هوش مصنوعی دانشگاه علوم پزشکی هوشمند در تاریخ 24 خرداد ماه 1403 از ساعت 8 تا 16 برگزار می شود.
برنامه زمان بندی مربوط به عناوین سخنرانی ها از طریق سایت دانشگاه هوشمند پیگیری نمایید.

۷:۲۱

thumnail
نخستین نشست تخصصی اسلام‌شناسی دانشگاه‌های کشورهای اسلامی
در نخستین وبینار از سلسله وبینار‌های تخصصی اسلام‌شناسی دانشگاه‌های کشورهای اسلامی که به همت سازمان بین‌المللی سینوو برگزار شد، تأثیر مناسک حج بر سلامت جسمی و روانی مسلمانان با حضور دکتر سیداحمد احمدی، معاون بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی هوشمند و دکتر محمد سلیمان، رئیس اداره معارف اسلامی دانشگاه تربوکای اندونزی مورد بررسی قرار گرفت. این نشست که به صورت مجازی و به زبان انگلیسی برگزار شد، میزبان شرکت کنندگانی از سراسر دانشگاه های کشورهای اسلامی بود.ادامه خبر: https://smums.ac.ir/news

۷:۳۷

۲۵ خرداد

thumnail

۱۵:۱۸

thumnail

۱۵:۲۰

۲۷ خرداد

thumnail

۱۰:۱۹

۲۸ خرداد

thumnail

۷:۳۳

۲۹ خرداد

thumnail
undefined اهمیت حضور مردم در انتخابات از منظر مقام معظم‌رهبری (مدظله‌العالی):حضور آگاهانه در انتخابات و انتخاب هوشمندانه از سوی آحاد مردم، مشارکت در سرنوشت کشور است.
undefined #من_رأی_می‌دهمundefined#انتخابات
«روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هوشمند»@smums

۴:۳۴