عکس پروفایل اخبار منطقه آزاد انزلی ا

اخبار منطقه آزاد انزلی

۳۱۵عضو

۲۵ فروردین

thumnail
#استوری_موشن undefinedبا آل علی هر که در افتاد ور افتاد....
#یوم_الانتقام#وعده_صادق

۲۲:۱۶

thumnail
undefinedپوستر#یوم_الانتقام#وعده_صادق#تنبیه_متجاوز

۲۲:۲۷

۲۷ فروردین

thumnail
تحقق یک رویا در دولت سیزدهم

ابر پروژه دریا به دریا

خبری در راه است....

۱۸:۳۳

thumnail
گزارش شیوا آبشناس، خبرنگار اسپوتنیک روسیه از بندر کاسپین در منطقه آزاد انزلی
undefinedبندر کاسپین، نقطه اتصال اروپا به آفریقا بندر کاسپیَن، بزرگ‌ترین زیرساخت بندری ایران در دریای کاسپین و به عنوان شمالی‌ترین قطعه‌ی پازل کریدور شمال-جنوب، در سواحل شهرستان انزلی در حال ساخت است.
undefinedاین مجتمع بندری با دو موج شکن، ۲۴ پست اسکله‌ و یک پست ترمینال رو-رو، یکی از بزرگ‌ترین و کامل‌ترین مجموعه‌های بندری و از بنادر نسل سوم شمال ایران خواهد بود.
undefinedکریدور شمال-جنوب مهم‌ترین حلقهٔ تجارت بین آسیا و اروپا است که مسافت ۱۶ هزار کیلومتری حمل بار از طریق کانال سوئز را با یک مسیر ۷ هزار کیلومتری جایگزین کرده و از نظر مسافت و زمان تا ۴۰ درصد کوتاه‌ تر و از نظر هزینه تا ۳۰ درصد ارزان‌ تر است.
undefinedاین کریدور مسیر ۴۵ روزه‌ی ترانزیت کالا از هند تا سن‌پترزبورگ را به ۱۰ روز کاهش میدهد و پیشبینی می‌شود میزان بار عبوری از این مسیر تا سال ۲۰۳۰ به ۴۰ میلیون تن افزایش یابد.

۱۹:۰۹

۲۸ فروردین

thumnail
undefined#ویدئو اینجا متوجه گذر زمان نمی شوید...
undefinedحس یک روز پر از آرامش در منطقه آزاد انزلیundefined

۱۸:۳۴

۲۹ فروردین

thumnail
undefined️ استقبال سرمایه گذاران چینی از بسته‌های سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد انزلی
undefined به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی هیئت تجاری خارجی از کشور چین با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و پیرامون انجام سرمایه گذاری در این منطقه به مذاکره پرداخت.

۵:۱۱

thumnail
undefined۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران بر دلاورمردان عرصه جهاد گرامی و مبارک باد

۷:۳۲

thumnail
undefined️ برگزاری کلاس آموزشی و ترویجی با موضوع "آماده سازی زمین و خزانه گیری برای کشت برنج"
undefined به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، به همت معاونت توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری (مدیریت کشاورزی) و با همکاری جهاد کشاورزی شهرستان بندرانزلی، کلاس آموزشی و ترویجی با موضوع "آماده سازی زمین و خزانه گیری برای کشت برنج" در روستای طالب آباد منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

۹:۵۰

۳۰ فروردین

thumnail
undefinedدر نشست وبیناری مدیران اقتصادی گیلان با استان آستراخان روسیه
undefined️ ظرفیت ها و فرصت های سرمایه گذاری در منطقه آزاد انزلی تشریح شد
undefined️ توافقنامه منطقه آزاد انزلی در حاشیه کمیسیون مشترک دو کشور مبنای مناسبی برای توسعه روابط است
undefined به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، در نشست وبیناری دنیس آفاناسیف نخست وزیر و رییس دولت آستراخان روسیه با مدیران حوزه اقتصادی استان گیلان که معاون توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری این سازمان حضور داشت؛ ظرفیت ها و فرصت های سرمایه گذاری در منطقه آزاد انزلی تشریح شد.

۱۵:۵۹

۱ اردیبهشت

thumnail
undefined#پوستر undefinedیکم اردیبهشت،روز بزرگداشت سعدی گرامی باد

۱۰:۰۹

thumnail
undefined#پوستر undefinedهفته سلامت گرامی باد

۱۰:۰۹

thumnail
ماهنامه منطقه آزاد انزلی منتشر شد؛
undefinedدر نسخه فروردین ماه ۱۴۰۳ می خوانیم:
undefined با کسب رکورد جدید در ورودی گردشگر؛ نوروز جذاب و خاطره انگیز در منطقه آزاد انزلی
undefinedساز و کار تحقق شعار سال با محوریت منطقه آزاد انزلی در دیدار نوروزی مدیرعامل سازمان با مقامات استان گیلان
undefined تشریح اولویت‌های سال در نخستین جلسه شورای اداری توسط محمد سجاد سیاهکارزاده

۱۸:۴۷

1_10918996095.pdf

۹.۸۳ مگابایت

‌‌undefined دانلود کنید | ماهنامه منطقه آزاد انزلی - فروردین ۱۴۰۳

مدیریت روابط‌عمومی و امور بین‌الملل

۱۸:۴۹

thumnail
undefined بندر نوین کاسپین منطقه آزاد انزلی، کانون مراودات اتحادیه اقتصادی اوراسیا با حاشیه جنوبی خلیج فارس

۱۹:۰۹

۲ اردیبهشت

thumnail
undefinedدیدار سربازرس استان گیلان با سیاهکارزاده:
undefined️ گسترش همکاری با استقرار هیأت بازرسی در سازمان منطقه آزاد انزلی
undefined به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، سجاد ده ده جانی، مدیرکل بازرسی استان گیلان با محمد سجاد سیاهکارزاده، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان دیدار کرده و در خصوص راهکارهای توسعه همکاری ها و هم افزایی میان نهادی به تبادل نظر پرداختند.

۶:۳۵

thumnail
undefinedنماینده ویژه رییس‌جمهور خبر داد؛
undefined️ معرفی 200 بسته سرمایه‌گذاری جدید در اكسپو 2024
undefined به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی؛ حجت الله عبدالملکی در آستانه برگزاری نمایشگاه ایران اکسپو 2024 که 8 تا 12 اردیبهشت‌‌ماه در تهران برگزار می‌شود در گفتگو با «اکو ایران» به تشریح برنامه‌‌های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی برای حضور در رویداد اقتصادی پرداخته است.

۱۱:۲۲

thumnail
undefined #تیزر
undefined معرفی بسته‌های سرمایه‌گذاری و ظرفیت های صادراتی منطقه آزاد انزلی در ششمین نمایشگاه بین‌المللی توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران ؛ ایران اکسپو
undefined زمان: ۸ لغایت ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳
undefined مکان: سالن ۴۰A / مرکز نمایشگاه بین المللی تهران

۱۷:۲۰

۳ اردیبهشت

thumnail
undefinedدر رأس یک هیأت عالی رتبه سیاسی و اقتصادی؛
undefined️ عبدالملكی به همراه رییس‌جمهور وارد اسلام‌آباد پاكستان شد
undefined حجت‌الله عبدالملکی، صبح امروز به همراه رییس جمهور کشورمان در رأس یک هیأت عالی رتبه سیاسی و اقتصادی وارد پایتخت پاکستان شد.
undefined به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور صبح امروز دوشنبه (3 اردیبهشت 1403) در رأس یک هیأت عالی رتبه سیاسی - اقتصادی وارد پایتخت پاکستان شد و در بدو ورود به فرودگاه اسلام‌آباد از سوی وزیر مسکن کشور میزبان مورد استقبال قرار گرفت.

۹:۳۲

۴ اردیبهشت

thumnail
undefinedدیدار مدیرکل صدا و سیمای گیلان با مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی
undefined️ ارتقای سطح همکاری ها جهت معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی
undefined به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی؛ به منظور افزایش همکاری های دو جانبه ، تقی ربانی مدیرکل صدا و سیمای گیلان با رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و گفتگو کردند.
undefined بنا براین گزارش محمد سجاد سیاهکارزاده در این نشست به نقش مهم صدا و سیما به منظور آگاهی بخشی در جامعه اشاره و بیان کرد: موقعیت استراتژیک منطقه آزاد انزلی قرار گیری آن در مسیر کریدورهای تجاری بین المللی این منطقه را به شاهراه ترانزیت کالا به کشورهای مختلف تبدیل کرده است و بستر سرمایه گذاری لازم به منظور افزایش سهم کشورمان در بازارهای جهانی و افزایش فرصت های شغلی با توسعه زیر ساخت های سرمایه گذاری فراهم بوده و می توان ظرفیت ها و زیرساخت های موجود را با هم افزایی پتانسیل ها و تولیدات مشترک جهت حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی معرفی کرد.

۱۷:۰۴

thumnail
undefinedدر ششمین نمایشگاه بین المللی ایران اکسپو:
undefined️ 35 بسته جدید سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی معرفی می شود
undefined به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل در ششمین نمایشگاه بین المللی ایران اکسپو 2024 که از تاریخ هشتم لغایت دوازدهم اردیبهشت ماه 1403 به میزبانی مرکز بین المللی نمایشگاهی تهران برگزار می شود، منطقه آزاد انزلی با تکیه بر تجربیات دوره های گذشته و راهبردهای پیش روی، حضور فعالی را در دستور کار قرار داده است.
undefined مهدی کاظمیان سخنگوی سازمان با تصریح براین واقعیت که نمایشگاه ایران اکسپو، یکی از مهمترین رویدادهای بین المللی کشورمان محسوب می شود، از رونمایی 35 بسته جدید سرمایه گذاری سازمان متبوع خود با ارزش بالغ بر ۱۰ هزار میلیارد تومان در دوره برگزاری نمایشگاه خبر داد و اظهار داشت: طرح های سرمایه گذاری فوق که در زمینه های مختلف تولیدی-صنعتی، گردشگری، تجاری و خدمات، کشاورزی، لجستیکی و بندری است، تعداد بسته های سرمایه گذاری این منطقه را به 135 بسته و ارزش آنها را به افزون بر ۳۰ هزار میلیارد تومان ارتقاء می دهد.

۱۷:۰۴