عکس پروفایل برید سامانه نوینب

برید سامانه نوین

۶۳عضو
عکس پروفایل برید سامانه نوینب
۶۳ عضو

برید سامانه نوین

برید سامانه نوین، ارایه دهنده نرم افزارهای جامع اتوماسیون اداری،منابع انسانی،مالی و لجستیک و سیستم فرم ساز....برای آشنایی با محصولات و خدمات جدید ما با ما همراه باشید

۱۵ مرداد ۱۴۰۲

thumnail
معرفی سیستم پرسنلی و سوابقسیستم پرسنلی و سوابق پرگار، یک بانک اطلاعاتی جامع از تمامی مشخصات مورد نیاز کارکنان سازمان (مانند اطلاعات هویتی و سوابق شغلی) است. این سیستم بخشی از راهکار جامع منابع انسانی پرگار شامل ۱۶ سیستم مختلف مانند حضور و غیاب، امور مسافرت، حقوق و دستمزد و ... است.مزایای سیستم پرسنلی و سوابق پرگار:• تنوع در حوزه‌های نگهداری اطلاعات: سوابق خدمت،تحصیل، ایثارگری و...• نگهداری سوابق تغییرات در اطلاعات کارکنان• امکان تشکیل پرونده‌های پرسنلی با قابلیت تصویربرداری و طبقه‌بندی• پشتیبانی از قابلیت چندشرکتی Multi Company
برای آگاهی کامل‌تر از این سیستم به آدرس ذیل مراجعه فرمایید: https://baridsoft.net/human-resources/personnel/

۵:۴۴

۱۷ مرداد ۱۴۰۲

thumnail
راه‌اندازی Windows Core به‌دلایل بسیار متنوعی ممکن است سیستم‌عامل ویندوز (Windows OS) دچار مشکل شود و به آن آسیب برسد؛ یکی از عواملی که باعث آسیب‌پذیری ویندوز می‌شود این است که سرویس‌های زیادی در ویندوز راه‌اندازی و اجرا می‌شوند و این تعدد سرویس‌های Runشده، علاوه‌بر کاهش عملکرد (Performance)، احتمال آسیب‌پذیری امنیتی را نیز افزایش می‌دهد.پس اگر قرار باشد این مشکلات حل بشود یا به حداقل برسد، دو راهکار پیش روی سازمان‌هاست، یا باید با استفاده از راهکارهایی که ویندوز در اختیار کاربران قرار می‌دهد اقدام شود، یا اینکه به‌طور کلی با مهاجرت به یک سیستم‌عامل دیگر، به‌فکر حل مسائل امنیتی و کاهش احتمال آسیب‌پذیری بود.تفاوت Windows Core با نسخۀ عادی Windows این است که Windows Coreمینیمال‌تر است! یعنی در Windows Core چیزی به‌نام رابط کابری گرافیکی GUI وجود ندارد و این ویندوزِ مینیمال، فقط شامل اجزاء و کامپونت‌هایی می‌شود که برای اجرای نقش‌های سرور و اجرای نرم‌افزارها مورد نیاز هستند.یکی از راه‌حل‌های واحد خدمات پایگاه داده برید سامانه نوین، راه‌اندازی Windows Core در لایه Application برای مشتریان است که می‌تواند خطرات امنیتی و ضعف عملکردی ویندوز عادی را به‌ حداقل برساند.

۹:۲۷

۸ شهریور ۱۴۰۲

thumnail
سامانه آموزش پرگار ماموریت اصلی سامانه آموزش ، مدیریت فرآیندهای مورد نیاز واحد آموزش که شامل نیازسنجی ، برنامه ریزی ،اجرای دوره ها و سنجش اثر بخشی آموزش در سازمان است به کمک سیستم آموزش پرگار می‌توانید تمام این فرآیندها را با دقت بالایی مدیریت کنید و سرعت اجرای آنها را نیز افزایش دهید. برای آشنایی با ویژگی های این سامانه به آدرس زیر مراجعه نمایید: https://baridsoft.net/human-resources/education/

۷:۱۶

۳۰ مهر ۱۴۰۲

thumnail
راه حل Golden Gate
سرويس Golden Gate نسل جدید تکنولوژی Replication با مزایای مختلف جهت یکسان سازی داده در دو پایگاه داده مختلف است. با استفاده از اين سرويس مي‌توان پايگاه داده را در دو و يا چند نقطه جغرافيايي همزمان و به روز نگهداري كرد كه باعث افزايش ضريب ايمني سيستم خواهد بود. علاوه بر اين، استفاده از اين سرويس در مراکز با پراکندگی جغرافیایی٫ موجب افزایش سرعت انتقال داده ها می گردد.•امکان یکسان‌سازی داده‌های چند پایگاه داده در نقاط مختلف جغرافیایی•امکان یکسان‌سازی جداول خاص و مورد نیاز•عدم نیاز به برقراری ارتباط همیشگی بین دو پایگاه داده بدون ایجاد اختلال در کارکرد سیستم در شبکۀ محلیاين سرويس براي چه مشترياني مناسب است؟اين سرويس عموماً براي مشترياني كه داراي پراکندگی جغرافیایی بوده و یا نیازمند داده‌هاي منتخب جهت بهره‌برداری در سیستمی دیگر هستند و يا به‌دلايل مختلف ، نيازمند نگهداري داده‌ها در نقاط مختلف جغرافيايي هستند، مناسب می باشد.

۶:۰۱

۱ آبان ۱۴۰۲

thumnail
دسترسی پذیری پرگاروقتی با یک سیستم خوب سازمانی کار می کنید نباید نگران باشید که کدوم مرورگر را باز کنم! یا حتما ویندوز داشته باشم! باید با هر سیستمی که دارید بتوانید راحت کار کنید!حتی با یک سیستم خوب سازمانی باید بشود در جاده به سمت شمال، با گوشی موبایل (البته به شرطی که راننده نباشید) نامه مهمی که برایتان آمده را بخوانید و در پاسخ، یک نامه رسمی نوشته و ارسال کنید! به این میگن دسترس پذیری!تحت وب بودن محصول پرگار این امکان را برای کاربران فراهم کرده که با هر سیستم عامل و هر مرورگری بتوان کار‌های سازمانی رو بدون اشکال انجام داد.

۸:۳۱

۹ آبان ۱۴۰۲

thumnail
معرفی سامانه رستوران
از برنامه‌ریزی وعده‌های غذایی تا تحویل غذا به کارکنان، مراحل متفاوتی وجود دارد مراحلی مانند تعریف رستوران‌ها، تعریف غذاها، رزرو غذا از سوی کارمندان و غیره که با سیستم رستوران پرگار می‌توان این مراحل را مدیریت کرد.مزایای سامانه رستوران پرگار:•با امکان دسته‌بندی‌های متنوع، می‌توانید مشخص کنید که کدام دسته از کارمندان بتوانند کدام غذاها را از کدام رستوران‌ها و در کدام محل‌ها انتخاب کنند.•پرگار به شما کمک می‌کند که آئین‌نامه‌های خود را دربارۀ زمان رزرو و سرو غذا به سادگی هرچه تمام‌تر پیاده‌سازی و اجرا کنید.•با پرگار می‌توانید محل‌های سرو غذا را تعریف کنید برای آشنایی کامل مزایای سامانه رستوران، به صفحه زیر مراجعه کنید:
https://baridsoft.net/human-resources/restaurant

۵:۵۴

۲۰ آذر ۱۴۰۲

thumnail
معرفی سیستم مدیریت انبار
یکى از راهبردهاى اصلى سازمان‌ها براى استفاده بهینه از منابع خود، برنامه‌ریزى کارآمد و سازماندهی دقیق موجودى مواد و کالاها در انبار است.سیستم مدیریت انبار پرگار وظیفه جمع‌آورى اطلاعات دقیق موجودى و گردش آن را بر عهده دارد که شامل: درخواست کالا، ورود کالا به انبار، نگهدارى و تحویل کالا به متقاضیان است. این سامانه تمامی فرآیندهای مربوط به انبارداری همچون تحویل کالا و موجودی کالا را سازماندهی می‌کند. از سویی مدیران با بهره‌مندی از آن، می‌توانند میزان اشتباهات احتمالی را تا حد زیادی کاهش ‌دهند و موجودی انبار را به صورت لحظه‌ای رصد ‌نمایند. نرم‌افزار مدیریت انبار پرگار می‌تواند مغایرت‌های مربوط به موجودی انبار را به نقطه‌ی صفر برساند و ضمن پشتیبانی از استاندارهای حسابداری موجودی مواد و کالا، پشتیبانی از عملیات شعبه‌های متمرکز را در مناطق مختلف جغرافیایی در سراسر کشور، به صورت کامل پوشش ‌‌دهد.
برای آشنایی کامل با سیستم مدیریت انبار لطفا به صفحه زیر مراجعه کنید:


https://baridsoft.net/financial-system/invertory/

۶:۵۵

۲۱ آذر ۱۴۰۲

thumnail
معرفی سامانه مدیریت اموال
ثبت، نظارت، کنترل و ردیابی اموال در هر کسب و کاری بخشی از الزامات مدیران برای حفظ، نگهداری، خروج، جایگزینی و جلوگیری از هدر رفت هزینه‌ها در سازمان‌هاست.سامانه مدیریت اموال پرگار با پیروى از بخش‌نامه‌ها و دستورالعمل‌هاى وزارت امور اقتصادى و دارایى، تمامى فرآیندهاى مرتبط با اموال سازمانى شامل: خرید، ساخت، کاهش یا حذف اموال، نقل و انتقال و جا به جایى دارایى‌ها، محاسبه استهلاک و نتایج حاصل از فروش وغیره را بر عهده دارد. این سامانه با ارائه امکانات مختلف مدیران سازمان را در جهت مدیریت صحیح بر نحوه استفاده مطلوب از اموال سازمان یاری می‌نماید. سامانه مدیریت اموال پرگار به واسطه یکپارچگی با دیگر سیستم‌های مالی پرگار، به صورت مستقیم با سیستم مدیریت انبار و حسابداری ارتباط دارد.
برای آشنایی کامل با این سامانه به صفحه ذیل مراجعه نمایید:
https://baridsoft.net/financial-system/assets/

۵:۱۲

۲۲ آذر ۱۴۰۲

thumnail
معرفی سامانه مدیریت خرید و تدارکات سیستم مدیریت خرید و تدارکات پرگار فرآیند درخواست خرید کالا تا دریافت و تحویل و تسویه آن توسط تأمین‌کنندگان را انجام می‌دهد و به مدیران برای تصمیم‌گیری بهتر در جهت انتخاب مناسب‌ترین منبع برای تهیه اقلام‌ و کالا‌ها یاری می‌رساند. این سامانه به صورت یکپارچه با سیستم‌های حسابداری مالی، انبار و اموال در ارتباط است
سیستم خرید و تدارکات، یک خط ارتباطی مستقیم بین سازمان و ارائه دهندگان کالاها وخدمات برقرار می سازد
برای آشنایی کامل با این محصول به سایت زیر مراجعه کنید:
https://baridsoft.net/financial-system/purchasing/

۷:۵۷

۲۷ آذر ۱۴۰۲

thumnail
داستان تجربه موفقیت راهکار منابع انسانی پرگار
صحبت های کارکنان پتروشیمی جم در سال ۱۴۰۱ و نحوه آشنایی آن ها با راهکار منابع انسانی پرگار
(جایگاه‌های شغلی عنوان شده متعلق به سال ۱۴۰۱ است)
.
.
.
.

این ویدیو ادامه دارد…

۷:۰۱

۲۹ آذر ۱۴۰۲

thumnail
تغییرات نسخه جدید اتوماسیون پرگار
نگارش: ۹/۰۸/۱۲/۱۶۳۰۶
اضافه شدن امکان ثبت علت ابطال نامه


ممکن است در سازمان شما این اتفاق افتاده باشد که نامه‌ای را ابطال کرده باشید ولی بعدا فراموش کرده‌اید که نامه به چه دلیل ابطال شده است.
یکی از امکاناتی که در آخرین نسخه اتوماسیون پرگار اضافه شده امکان ثبت علت نامه هنگام عملیات ابطال نامه است.
برای دیدن عملیات ثبت علت ابطال نامه لطفا این ویدیو را مشاهده کنید.


#تغییرات_نسخه

۴:۴۸

۱۸ بهمن ۱۴۰۲

thumnail
اطمینان خاطر مشتریان ما مهم است تمدید گواهینامه افتا محصول پرگار
گواهینامه جدید افتا محصول پرگار برخلاف گواهینامه قبلی که تنها مربوط به سیستم اتوماسیون اداری بود شامل تمامی سامانه‌های حوزه اتوماسیون اداری، منابع انسانی، مالی و لجستیک و BPMS می‌باشد. (بیش از ۵۰ سیستم)

دریافت گواهینامه زیرساخت کلید عمومی (PKE)
براساس ارزیابی صورت گرفته توسط مرکز دولتی صدور گواهی الکترونیکی ریشه (مرکز توسعه تجارت الکترونیکی)، سیستم جامع پرگار با درجه نقره‌ای به عنوان تنها اتوماسیون اداری کشور، موفق به اخذ گواهینامه زیر ساخت کلید عمومی (PKE)، جهت بهره‌برداری از امضا دیجیتال گردیده است.

در رابطه با نگرش برید به موضوع امنیت بیشتر بخوانید
https://baridsoft.net/security-attitude/

۷:۳۷

۲۳ بهمن ۱۴۰۲

thumnail
معرفی سیستم فرمساز
سیستم فرمساز (BPMS) یا سیستم مدیریت فرایند کسب وکار به مجموعه فعالیت‌هایی برای الکترونیکی و یکپارچه کردن فرآیندهای سازمان گفته می شود که کمک زیادی به افزایش اثربخشی و کارایی سازمان می کند و شامل سه بخش فرم ساز، گردش کار و گزارش ساز است.

۷:۲۱

۳ اردیبهشت

thumnail
معرفی سیستم ارزیابی عملکرد
سامانه ارزیابی عملکرد، فرآیندهایی از قبیل تهیۀ فرم‌های ارزیابی، اجرای فرآیندهای ارزیابی، سنجش نمرات افراد و تولید نمودارهایی برای مشاهده و مقایسۀ نتایج ارزیابی عملکرد در سازمان را مدیریت می کند. ارزیابی عملکرد، بستری برای سنجش کیفیت عملکرد کارکنان هر سازمان است و در صورتی که کیفیت مربوط به عملکرد شغلی کارکنان به‌صورت صحیح و نظام‌مند سنجیده شود، می‌تواند زمینه‌ساز توسعۀ سازمان باشد.

۱۲:۳۳

۲۲ اردیبهشت

اطلاعیهپیرو اخبار منتشر شده در خصوص آلودگی سرورهای شرکت برید سامانه نوین به باج‌افزار stormous مواردی را به‌اطلاع می‌رساند:     ⁃    تا این لحظه (ساعت ۱۰:۰۰، ۱۴۰۳/۰۲/۲۲) هیچکدام از سرورهای این شرکت آلودگی به باج‌افزار عنوان‌شده را نداشتند و هیچگونه شواهی مبنی بر تایید این موضوع یافت نشده است و تمامی سرویس‌های داخلی و بیرونی شرکت بدون وقفه در حال خدمت‌رسانی‌ می‌باشند.     ⁃    ذکر این نکته حائز اهمیت است که شرکت برید سامانه نوین، هیچ اطلاعات حساس، مهم و غیرعمومی از مشتریان خود را در شبکه و یا در بستر اینترنت ندارد.    ⁃    ساختار اطلاعات عنوان شده در گزارش ادعاکننده، شباهت زیادی به ساختار سرور FTP شرکت جهت دریافت فایل‌های عمومی محصولات و خدمات شرکت جهت استفاده عمومی مشتریان می‌باشد که این دسته از فایل‌ها، اساسا فایل‌های نصب برخی برنامه‌های‌ کاربردی هستند که حاوی اطلاعات حساس و مهمی که امنیت مشتریان ما را تحت شعاع قرار دهد، نمی‌باشند.    ⁃    لازم به ذکر است سرور FTP شرکت، به صورت مستقل و ایزوله از ساختار شبکه شرکت بوده و جهت دسترسی مشتریان به فایل‌های عمومی و نصب برنامه‌های کاربردی بوده است و بخش زیادی از مشتریان به این سرور دسترسی داشته‌اند. با این حال، تا این لحظه در این سرور نیز شواهدی مبنی بر حمله باج‌افزاری مشاهده نگردیده است.
آخرین اخبار شرکت برید سامانه نوین را از سایت رسمی این شرکت به آدرس www.baridsoft.net و یا کانال تلگرام این شرکت به آدرس https://t.me/baridsoft_broadcast ، دریافت نمایید.

۷:۰۶

۲۳ اردیبهشت

thumnail
سامانه مدیریت بایگانی اسناد
undefinedسامانه بایگانی اسناد، مسئولیت ثبت، نگهداری و امانت‌دهی پرونده‌های الکترونیک سازمان‌ها و شرکت‌ها با انواع مختلفی از قالب‌ها (Format) را بر عهده دارد. 
undefinedدر رویکرد مدیریت بایگانی (Archive)، چهار عملیات حائز اهمیت‌اند:۱. ثبت و نگهداری۲. رجوع مجدد۳. جستجو۴. گزارش‌گیریهر چهار عملیات فوق در سامانه بایگانی اسناد قابل اجرا و مدیریت هستند و در این زمینه‌ها کارایی خوبی را در اختیار سازمان شما قرار می‌دهند.
برای آشنایی بیشتر با سامانه مدیریت بایگانی اسناد به صفحه زیر مراجعه نمایید:https://baridsoft.net/products/archive/

۱۷:۲۸

۲۶ اردیبهشت

thumnail
قابلیت برچسب گذاری کارپوشه پرگار
undefinedبرچسب گذاری یکی از قابلیت‌های پرکاربرد در  اتوماسیون اداری پرگار می‌باشد که به شما کمک می‌کند تا به راحتی محتواهای کارتابل خود را دسته‌بندی و مدیریت کنید.
undefined دسته بندی محتواها:با استفاده از برچسب گذاری، شما می‌توانید محتواهای مختلف را بر اساس موضوع، اهمیت، فرآیند یا هر پارامتر دیگری که برای شما مهم است، دسته‌بندی کنید. این قابلیت به شما امکان می‌دهد تا به سرعت و به دقت به محتواهای مهم دسترسی داشته باشید.
undefined جستجوی سریع:برچسب‌های مناسب به شما این امکان را می‌دهند که به سرعت محتواهای مورد نظر خود را پیدا کنید، بدون اینکه نیاز به جستجوی زمان‌بر داشته باشید. این امکان به شما کمک می‌کند تا به سرعت به اطلاعات مورد نیاز دسترسی داشته باشید و زمان بیشتری صرف انجام وظایف بکنید.
undefined اشتراک‌گذاری:با اختصاص برچسب‌های مناسب، می‌توانید به راحتی محتواها را با همکاران خود به اشتراک بگذارید و همگرایی بیشتری در انجام وظایف داشته باشید.
undefined برای آموزش استفاده از این قابلیت در پرگار به صفحه زیر مراجعه نمایید https://learning.baridsoft.net/برچسب-246/

۱۶:۴۳

۳۰ اردیبهشت

thumnail
مدیریت وظایف و مدیریت پروژه؛ تفاوت‌ها و شباهت‌ها
undefined سیستم‌های مدیریت پروژه و سیستم‌های مدیریت وظایف هر دو جنبه‌هایی مهم از مدیریت کار و دستیابی به اهداف هستند؛ جنبه‌هایی که از لحاظ دامنه و تمرکز متفاوت‌‌اند. در این مقاله سعی خواهیم کرد که به برخی از تفاوت‌ها و شباهت‌های میان این دو سیستم اشاره کنیم تا بتوانیم در هنگام انتخاب سیستم مدنظرمان، آگاهی بیشتر و اطلاعات کامل‌تری داشته باشیم.
undefinedبدون برنامه‌ریزی موثر، هیچ سازمانی نمی‌تواند به اهدافی که مدنظر دارد دست یابد. هر سازمان یا شرکتی برای دستیابی به اهداف‌خود، برنامه های دقیقی را تدوین کرده و اقدامات خود را بر اساس این برنامه ها مدیریت می‌کند. این برنامه‌ریزی‌ها می‌توانند شامل کارهایی در قالب وظایف یا پروژه‌ها باشند.
undefined برای خواندن کامل این مقاله به صفحه زیر مراجعه نمایید.https://baridsoft.net/blog/task-management-vs-project-management/

۱۲:۳۲

۳۱ اردیبهشت

thumnail
إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ
undefined شهادت ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و همراهان ایشان را تسلیت عرض می‌نماییم.

۱۸:۳۹