عکس پروفایل اخبار بازوا

اخبار بازو

۱,۵۴۲عضو
عکس پروفایل اخبار بازوا
۱.۵هزار عضو

اخبار بازو

کانال رسمی اطلاع رسانی های مربوط به سرویس بازوی بلهhttps://dev.bale.ai/

۲۰ شهریور ۱۴۰۲

thumnail
undefined به کانال «اخبار بازو» خوش اومدید!undefined اینجا قراره از به‌روز باشید و از مطالب زیر باخبر بشید:
undefined مطالب آموزشی؛undefined آپدیت‌ها و به روزرسانی‌های بله؛undefined داستان بازوهای (بات) موفق در بله؛undefined اخبار به‌روز دنیا در مورد بات‌ها و... .
undefined در کانال اخبار بازو همراه بله باشید تا از اتفاقات جذاب و به‌روز این حوزه جا نمونید.
undefined @botnews

۱۱:۱۸

۲۲ شهریور ۱۴۰۲

thumnail
undefined گاهی روی ابرها سوارن، اونقدر که در کارشون عمیق و دقیقن! گاهی ابرها رو کنار می‌زنن تا بهتر و مشخص‌تر مشکلات یا حقایق رو ببینن. گاهی عاشق فضای ابری‌اند. بله! برنامه‌نویس‌های عزیز، از ابر و مه و خورشید کمک می‌گیرن تا بهترین راه‌حل‌ها رو برای دنیایی که در اون زندگی می‌کنن، پیدا کنن!
undefined روزتون مبارک برنامه‌نویس‌‌های عزیز!
undefined @botnews

۱۵:۱۶

۱ مهر ۱۴۰۲

undefined جدیدترین به‌روز رسانی‌های بازو undefined
کد معرف (Referral Code)undefined اضافه‌شدن ویژگی جدید کد معرف که به این ترتیب بازوهای بله با استفاده از «پیوند عمیق (Deep Link)» می‌توانند شروع‌های متفاوتی داشته باشند و کدهای معرف مجزا برای کمپین‌ها، پیام‌های کانال‌ها، دستگاه‌ها و یا کاربران مختلف ایجاد کنند؛
دکمه‌هاundefined اضافه‌شدن ویژگی جدید چند ستونه (دو بعدی) شدن دکمه‌های Keyboard و دکمه‌های شیشه‌ای در متدهای ارسال پیام؛undefined اضافه‌شدن ویژگی جدید نمایش علامت بارگذاری (Loading) روی دکمه‌های شیشه‌ای برای جلوگیری از کلیک‌های پی در پی در صورت عدم پاسخگویی (undefinedدر حال حاضر تنها در نسخه اندروید)
بازارسالundefined رفع مشکل نبودن بازوها در «لیست مقصدهای بازارسال»undefined رفع مشکل بازارسال نشدن پیام‌های بازو*؛
undefined اضافه‌شدن ویژگی جدید نمایش *«دکمهٔ بازارسال»
در کنار پیام‌های بازوها (undefinedدر حال حاضر تنها در نسخه اندروید)

سایر مواردundefined اضافه‌شدن ویژگی جدید پشتیبانی از کلیک شدن دستورات دارای «/» در بازوها و ارسال مجدد آن‌ها (undefinedدر حال حاضر تنها در نسخه اندروید)
undefined @BotNews

۱۰:۰۰

۴ مهر ۱۴۰۲

thumnail
undefined از گروه و کانال‌های مرتبط با بازو خبر داری؟
undefined گروه توسعه‌دهندگان بازو
undefined کانال بازوهای برتر  
undefined ارتباطت قطع نشه!
undefined @BotNews

۵:۴۶

۱۵ مهر ۱۴۰۲

undefinedundefined در این پست قصد داریم دو پکیج‌ مخصوص ساخت بازو در «بله» برای زبان برنامه نویسی Python را معرفی کنیم که توسط شما توسعه‌دهندگان عزیز ساخته شده‌اند.با استفاده از این پکیج‌ها دیگر نیازی به استفاده از کتابخانه‌های مخصوص تلگرام نیست و قابلیت‌های بسیاری در اختیار توسعه‌دهندگان بازو قرار خواهد گرفت.
undefined آدرس GitHub این کتابخانه‌ها undefined
undefined https://github.com/SajjadAlipour2006/Balethon
undefined https://github.com/python-bale-bot/python-bale-bot
undefined اگر شما هم پکیجی مخصوص بازوهای بله توسعه داده‌اید، می‌توانید آدرس آن را با هشتگ #معرفی در گروه توسعه‌دهندگان بازو قرار دهید تا در پست‌های آینده کانال «اخبار بازو» منتشر شود. 
undefined @BotNews

۱۰:۳۳

۲۳ مهر ۱۴۰۲

undefined جدیدترین به‌روز رسانی‌های بازو undefined

undefined اضافه‌شدن ویژگی جدید «ارسال پست آلبومی» توسط بازو با متد sendMediaGroup ؛
undefined اضافه‌شدن ویژگی جدید «دکمه شیشه‌ای برای پست‌های چندرسانه‌ای» ؛
undefined اضافه‌شدن ویژگی جدید «نوشتن توضیحات برای فایل‌ها» ؛
undefined رفع مشکل «قرار گرفتن فایل صوتی در Document آبجکت Message» ؛
undefined رفع مشکل «مشخص نبودن پرداخت‌کننده درخواست پول بازو در رسید» ؛
undefined رفع مشکل «نمایش دکمه‌های خالی»
undefined @BotNews

۶:۲۴

بازارسال شده از BotFather
کاربر گرامی،با سلاملطفا به تغییرات صورت‌گرفته در قوانین و شرایط استفاده از پیام‌رسان بانکی بله در تاریخ 19 مهر ماه 1402 که مرتبط با «بازو» می‌باشد، توجه بفرمایید.
undefined بر اساس بخش 6-2 قوانین عمومی، عدم فعالیت یا عدم کارکرد صحیح بازو به‌مدت شش ماه، به‌منزله انصراف قطعی مالک و توسعه‌دهنده‌ آن بازو محسوب می‌شود و بله می‌تواند حسب صلاحدید، بازو را حذف و شناسه آن را آزاد نماید.
undefined برای آگاهی از آخرین به‌روزرسانی‌ها و خبرهای مرتبط با بازو در کانال اخبار بازو عضو شوید.

۱۰:۴۳

۲۹ مهر ۱۴۰۲

کاربران گرامی؛از این پس درخواست‌ قرار گرفتن بازو در ویترین از طریق بازوی پشتیبانی انجام می‌شود.به این منظور، کافیست گام‌های زیر را طی کنید:
undefined درخواست ورود به ویترین undefined درخواست ورود به دسته بازوها (ضمن توجه به شرایط عمومی ذکرشده و شرایط بازوها)  undefined وارد کردن شناسه بازو (با @ در ابتدای شناسه)
درخواست‌‌های ثبت‌شده توسط کارشناسان بررسی شده و نتیجه آن اطلاع داده خواهد شد. 
undefined @BotNews

۸:۵۵

۹ آبان ۱۴۰۲

undefined جدیدترین به‌روز رسانی‌های بازو undefined

undefined اضافه‌شدن ویژگی جدید «ارسال گیف» توسط بازو با متد sendAnimation؛
undefined اضافه‌شدن ویژگی جدید «اضافه شدن عکس پروفایل کاربر در آپدیت پیام‌ها» ؛
undefined رفع مشکل «وجود نداشتن مقدار forward_from در reply_to_message» هنگام پاسخ به پیام‌های باز ارسال‌ شده؛
undefined رفع مشکل «عدم نمایش بازوها در لیست جستجو» 
undefined @BotNews

۸:۵۷

۲۲ آبان ۱۴۰۲

undefinedundefined قابل توجه توسعه‌دهندگان گرامی
به واسطه یک به‌ روز رسانی امنیتی در سرویس بازوی «بله»، از هفته آینده، بازو در صورتی که وب‌هوک فعال داشته باشد دیگر به GetUpdates ریسپانس نمی‌دهد و هر بازو در هر لحظه صرفا به یک درخواست‌کننده GetUpdates پاسخ خواهد داد.
در صورتی که از GetUpdates استفاده می‌کنید، برای جلوگیری از بروز مشکل، لطفا در اولین فرصت وضعیت وب‌هوک خود را بررسی کنید.
با تشکر undefined

۱۳:۳۷

۸ آذر ۱۴۰۲

توسعه‌دهندگان گرامی
undefined از ساعتی پیش، عملکرد بازوها با اختلال مواجه شده است. تیم بله در حال تلاش برای رفع مشکل است.
undefined از همراهی و صبوری شما سپاسگزاریم.
undefined به روز رسانی: این مشکل به طور کامل برطرف گردید.
undefined @BotNews

۱۵:۰۶

۱۱ آذر ۱۴۰۲

undefined افزایش ظرفیت اضافه کردن عضو (از جمله بازو) به گروه و کانال undefined

undefined اخیراً سقف تعداد اعضایی که مدیران می‌توانند به کانال یا گروه خود اضافه کنند، از ۲۰۰ عضو به ۲۰۴ عضو توسط هر ادمین افزایش یافته است.
قبلاً با تعداد ۵ مدیر در یک کانال یا گروه، امکان عضو کردن حداکثر ۱۰۰۰ نفر از مخاطبین ادمین‌ها وجود داشت؛ که در حال حاضر این عدد به ۱۰۲۰ افزایش پیدا کرده است.
undefinedاز آنجایی که این آخرین ظرفیت اضافه شده برای تعداد اعضای کانال‌ها و گروه‌هاست، برای استفاده از «ظرفیت ۲۰تایی جدید» لطفا محتاطانه و با دقت اقدام کرده و فقط اعضای مهم و مورد نیاز برای کانال یا گروه‌ (ادمین‌ها یا *بازو‌ها*) را اضافه کنید.
undefined @BotNews

۹:۴۷

۱۵ آذر ۱۴۰۲

undefined جدیدترین به‌روز رسانی‌های بازو undefined
undefined توسعه متد «getChatMember»undefined به‌روز رسانی پارامترهای متد «promoteChatMember»undefined پشتیبانی از «/» در پیام‌ها در نسخه تحت وبundefined نمایش «علامت لودینگ برای دکمه‌های شیشه‌ای» در نسخه تحت وب
undefined حل مشکل «آپدیت نشدن دکمه‌های شیشه‌ای» در نسخه اندرویدundefined حل مشکل «تغییر دسترسی بازو» در خواندن پیام‌های گروهundefined حل مشکل «ارسال نشدن آپدیت ورود کاربر به گروه یا کانال از طریق لینک دعوت»undefined حل مشکل «عدم ارسال آپدیت فایل‌های با یوزر مسدود شده»undefined حل مشکل «عدم ارسال آپدیت پیام‌های ویرایش‌شده»undefined حل مشکل «کد معرف (Deep Link)» در نسخه تحت وبundefined حل مشکل «نامعتبر بودن from در آپدیت ویرایش پیام در گروه‌ها»

undefined @BotNews

۱۴:۳۷

۴ دی ۱۴۰۲

thumnail
undefined خبر داری می‌تونی در بازو استیکر ارسال و دریافت کنی؟
undefined این روزها، استیکرها بخشی جدانشدنی از نوشته‌ها و گفتگو‌های روزانۀ ما هستن؛ برای همینه که به‌تازگی، قابلیت ارسال و دریافت «استیکر» رو به بازوهای بله هم اضافه کردیم.
undefined حالا دیگه می‌تونی برای مخاطبان بازوت استیکر بفرستی یا بازوهایی رو توسعه بدی که در اون‌ها از این قابلیت استفاده بشه. 
 undefined @BotNews

۶:۲۵

۶ دی ۱۴۰۲

undefined جدیدترین به‌روز رسانی‌های بازو undefined

undefined اضافه شدن ویژگی جدید «ارسال و دریافت استیکر توسط بازو» undefined اضافه شدن username و دسترسی‌های کاربر در پاسخ متد getChatAdministratorsundefined اضافه شدن انواع پاسخ‌ زیر به متد «getChatMember» :ChatMemberOwnerundefinedChatMemberAdministratorundefinedChatMemberMemberundefinedChatMemberRestrictedundefined
undefined رفع برخی مشکلات گزارش‌شده از متن‌های قابل‌کلیک دارای «‌/» در نسخه تحت وبundefined رفع مشکل «عدم تشخیص پست آلبومی توسط بازو»undefined رفع مشکلات گزارش‌شده درباره «ارسال پست آلبومی توسط بازو»undefined رفع مشکل «دو بار ارسال شدن آپدیت new_chat_members»undefined رفع مشکلات گزارش‌شده درباره «عدم نمایش عنوان و توضیحات درخواست پول»
undefined @BotNews

۱۲:۴۸

۲۳ دی ۱۴۰۲

thumnail
undefined همه‌چیز دربارهٔ توسعهٔ بازو در بله!
undefined اگه به توسعهٔ بازو در بله علاقه‌مندی، جواب سؤال‌هات رو می‌تونی در صفحهٔ «بازوی بله» undefined dev.bale.ai پیدا کنی!
امکانات این صفحه:undefined مستندات توسعهٔ بازو با امکان ثبت پیشنهاد ویرایش توسط شماundefined ویدیوهای آموزش ساخت بازو و انتقال بات از تلگرامundefined سؤالات متداول undefined و ...
undefined همین‌حالا به dev.bale.ai سر بزن و با این صفحهٔ کاربردی آشنا شو!
undefined @botnews

۱۴:۰۳

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

undefined جدیدترین به‌روز رسانی‌های بازو undefined

undefined اضافه شدن متد «copyMessage» undefined اضافه شدن «pending_update» به «getWebhookInfo»
undefined رفع مشکل «آپدیت نگرفتن برخی بازوها در گروه و کانال»undefined رفع مشکل «عدم ارسال پارامتر retry_after» برای خطای rate limitundefined رفع مشکل «تایپ گروه به جای تایپ کانال» undefined رفع مشکل «متن‌های انگلیسی در دیالوگ» در نسخه وبundefined رفع مشکل «دسترسی‌ دادن به بازوها در گروه و کانال» در نسخه وبundefined رفع مشکل «نمایش عبارت "آخرین بازدید به تازگی" در لیست بازارسال برای بازوها» در نسخه وبundefined رفع مشکلات گزارش‌شده در replyKeyboardMarkup
undefined @BotNews

۹:۰۳

۷ فروردین

undefined توسعه‌دهندگان گرامی،
به اطلاع می‌رسانیم که مقدار فیلد chat_id در پاسخ متد getChat برای گروه‌ها و کانال‌ها اصلاح شده و مانند chat_id دریافتی در آپدیت‌ها و سایر متدها شده است.
این تغییر در نسخه بتا (tapi.bale.ai/beta) اعمال شده و قابل مشاهده است.زمان اعمال این تغییر در نسخه پروداکشن، از طریق همین کانال اعلام خواهد شد. 
undefined با تشکر از همراهی شما undefined undefined @botnews

۱۰:۳۲

۱۱ فروردین

اخبار بازو
undefined توسعه‌دهندگان گرامی، به اطلاع می‌رسانیم که مقدار فیلد chat_id در پاسخ متد getChat برای گروه‌ها و کانال‌ها اصلاح شده و مانند chat_id دریافتی در آپدیت‌ها و سایر متدها شده است. این تغییر در نسخه بتا (tapi.bale.ai/beta) اعمال شده و قابل مشاهده است. زمان اعمال این تغییر در نسخه پروداکشن، از طریق همین کانال اعلام خواهد شد.  undefined با تشکر از همراهی شما undefined undefined @botnews
undefined اصلاحات مربوط به متد getChat در نسخه پروداکشن اعمال شدند.
undefined @BotNews

۱۴:۰۱

۲۶ فروردین

توسعه‌دهندگان گرامی،با سلام
undefined لطفا به تغییرات صورت‌گرفته در قوانین و شرایط استفاده از پیام‌رسان بانکی بله در تاریخ 14 اسفند ماه 1402 که مرتبط با «بازو» می‌باشد، توجه بفرمایید.
undefined بر اساس بخش 8 قوانین کانال‌ها و بازوهای بله، بازوها در پیام‌رسان بله، بسته به میزان تعامل کاربران و گستره اثرگذاری در دو سطح تعریف می‌شوند و با رشد تعداد کاربران آن‌ها، برای ادامه فعالیت، نیاز به ارتقاء سطح خواهند داشت. این امر از طریق احراز هویت توسعه‌دهنده بازو در بازوی ble.ir/botfather انجام می‌شود. همچنین تنها بازوهایی می‌توانند توسط بله در بخش‌هایی مانند ویترین و تبلیغات معرفی شوند که سطح دو باشند. زمان اجرایی شدن این فرایند نیز از طریق کانال «اخبار بازو» ble.ir/botnews اطلاع‌رسانی خواهد شد.
undefinedتوسعه‌دهندگان بازو می‌توانند در هر زمان از طریق بازوی بات فادر اقدام به ارتقای سطح و تعیین دسته‌بندی بازوهای خود کنند. توجه داشته باشید که بازوهای شما برای قرارگیری در undefined صفحه خدمات جدید undefined که در آینده نزدیک راه اندازی خواهد شد، و همچنین معرفی توسط بله، حتما نیاز به «قرارگیری در سطح ۲» و «مشخص شدن دسته‌بندی» دارند. undefined بنابراین توصیه می‌کنیم در اسرع وقت این دو اقدام را از طریق بازوی بات فادر برای بازوهای خود انجام دهید. 
undefined در صورت وجود مشکل در این زمینه، از طریق بازوی پشتیبانی (گزارش اشکال undefined پیام رسانی undefined بازو) گزارش خود را ثبت نمایید.

undefined برای آگاهی از آخرین به‌روزرسانی‌ها و خبرهای مرتبط با بازو در کانال اخبار بازو عضو شوید.

۴:۱۲