عکس پروفایل بازنشستگان کشوریب

بازنشستگان کشوری

۲۸,۷۷۱عضو
عکس پروفایل بازنشستگان کشوریب
۲۸.۸هزار عضو

بازنشستگان کشوری

کانال خبری و اطلاع رسانی اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری

کانال «بازنشستگان کشوری» در اینستاگرام:instagram.com/cspfnews
برای ارتباط با مرکز پاسخگویی تلفنی صندوق بازنشستگی کشوری با شماره 2500-021 تماس بگیرید.

۲۰ بهمن

شیرجه افتخاری اسطوره ۱۰۰ ساله ایرانی در مسابقات قهرمانی جهان
undefinedاسطوره شیرجه ایران که نزدیک به ۱۰۰ سال سن دارد در حضور حسین المسلم، رئیس فدراسیون ورزش‌های آبی جهان به صورت افتخاری به آب شیرجه زد و مدال طلا کسب کرد.  
undefinedتقی عسگری متولد بهمن ماه ۱۳۰۳ است. وی در سن ۲۰ سالگی یعنی در سال ۱۳۲۳ نایب قهرمان رشته شیرجه کشور شد و سپس تا سال ۱۳۴۴ به طور متناوب در ۱۱ دوره مسابقات شیرجه قهرمانی کشور شرکت کرد و ۹ بار به مقام قهرمانی و ۲ بار هم به عنوان نایب‌قهرمانی این رقابت‌ها رسید.
undefinedوی در بخش بین‌الملل هم با حضور در بازی‌های آسیایی دهلی نو در سال ۱۳۳۰ موفق شد در دو رشته شیرجه از سکو و تخته برای اولین بار در تاریخ ورزش شیرجه کشور و در میدان مهم بازی‌های آسیایی به روی سکو برود و دو مدال ارزشمند را از آن خود کند.
undefinedآخرین سالی که تقی عسگری در مسابقات قهرمانی کشور شرکت کرد ۴۱ سال سن داشت و پس از کسب مقام نخست با دنیای قهرمانی خداحافظی کرد.
undefined این چهره سرشناس ورزش شیرجه کشور به دلیل سوابق درخشان و تکرار ناشدنی فوق با لقب «پدر شیرجه ایران» نامیده و شناخته می‌شود.
منبع: ایسنا
@Cspfnews97  

۱۸:۴۴

thumnail
undefined شیرجه افتخاری اسطوره ۱۰۰ ساله ایرانی در مسابقات جهانی قطر
@Cspfnews97

۱۸:۴۷

۲۱ بهمن

بازارسال شده از به‌وقتِ بازنشستگی 🎧

ای ایران- محمد نوری.mp3

۶.۶۹ مگابایت
undefined
ای ایران
#محمد_نوری
@radio_bazneshastegi

۶:۰۰

thumnail
#کلیپ
برگزاری پنجمین جشنواره ورزشی بازنشستگان کشوری در شهر "مشهد مقدس"
@Cspfnews97

۹:۴۷

thumnail
undefinedدر آستانۀ چهل‌وپنجمین فجر انقلاب؛
دعوت صندوق بازنشستگی کشوری برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن
undefinedصندوق بازنشستگی کشوری در بیانیه‌ای از عموم مردم به‌ویژه بازنشستگان کشوری دعوت کرد تا در راهپیمایی ۲۲ بهمن، پرشورتر از سال‌های گذشته حاضر شوند.
undefinedدر این بیانیه آمده است: «۲۲ بهمن، یادآور حماسه پرشکوه و کم‌نظیر ملتی است که با همدلی و اتحاد و با رهبری حضرت امام خمینی (ره)، کاخ ستم شاهی را در هم کوبیدند و با تقدیم شهدای گلگون، جمهوری اسلامی برآمده از ملت را در کشورمان بنیان نهادند.»
undefined«اینک، در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در آستانه برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات خبرگان رهبری، ایرانیان غیور و شهیدپرور با شور و نشاطی انقلابی تر از گذشته در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه حضور خواهند یافت و بار دیگر با رهبر فرزانه خویش بیعت می کنند تا، با توجه به رویدادهای حساس منطقه، چون همیشه از آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران دفاع کنند.»
undefined«صندوق بازنشستگی کشوری از آحاد ملت شهید پرور ایران به ویژه خانواده بزرگ بازنشستگان کشوری دعوت می کند تا همگام با هم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه، شرکت کنند تا بار دیگر به دشمنان خارجی و داخلی ایران عزیز نشان دهیم که بر دفاع از میهن بزرگمان، استوار و هوشیار و در مقابل توطئه‌های نظامی، اقتصادی و فرهنگی آنان، با تمام توان، همدلی و وحدت ممکن ایستاده ایم.»
@Cspfnews97

۱۰:۲۷

thumnail
undefinedصندوق بازنشستگی کشوری برگزار می کند؛
مسابقه عکاسی “بازنشستگان و حماسه حضور” در روز ۲۲ بهمن
undefinedصندوق بازنشستگی کشوری به مناسبت ۴۵ سالگی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی، مسابقه عکاسی ویژه بازنشستگان کشوری برگزار می‌کند.
undefinedبازنشستگان شرکت کننده در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن در سراسر ایران اسلامی، می توانند با ثبت تصاویر یادگاری خود از این راهپیمایی به همراه فرزندان و نوه های خود که نشان از صفوف عظیم و باشکوه راهپیمایی ۲۲بهمن، پرچم ایران اسلامی یا تمثال شهدا باشد، در این مسابقه بزرگ شرکت کنند.
undefinedعلاقه مندان به شرکت در این مسابقه عکاسی می توانند حداکثر دو تصویر ثبت شده از خود در مراسم ۲۲بهمن ۱۴۰۲، به همراه مشخصات کامل شامل «کد ملی، شماره دفترکل بازنشستگی و استان و شهر محل زندگی» را در پیام رسان «بله» به شماره ۰۹۲۰۱۰۰۸۵۲۳ ارسال کنند.
undefinedپس از بررسی عکاس های ارسالی از سوی شرکت کنندگان به ۲۲ تصویر برگزیده هدیه ای به رسم یادبود اهدا خواهد شد. ضمن اینکه تصاویر برتر در سایت صندوق بازنشستگی کشوری و سایر ابزارهای رسانه ای این صندوق منتشر خواهد شد.
undefinedشهروندان تهرانی همچنین می توانند از غرفه صندوق بازنشستگی کشوری که در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن واقع در خیابان آزادی، جنب ورودی ساختمان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برپا خواهد بود، بازدید کنند.
@Cspfnews97

۱۴:۱۰

۲۲ بهمن

thumnail
۲۲ بهمن ماه، روز تجدید میثاق با رهبری و انقلاب اسلامی ایران گرامیباد
@Cspfnews97

۷:۳۴

۲۴ بهمن

بازارسال شده از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
thumnail
undefined️ همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تا ۹۰ درصد حقوق دریافت شاغلان، ظرف سه سال اجرا می‌شود
undefined وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: قانون همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تا ۹۰ درصد حقوق شاغلان در مجلس شورای اسلامی تصویب شده است و از سال آینده اجرایی می‌شود.
undefined در این طرح مجلس شورای اسلامی مشخص کرده است که به حقوق کارکنانی که از منابع عمومی دستمزد دریافت می‌کنند، یک ۲۰ درصد را اضافه شود و بصورت پلکانی هم رقمی افزایش در ردیفی اول و دوم احکام پیش‌بینی شده است.
undefined «سیدصولت مرتضوی» افزود: در بخش بازنشستگان نیز علاوه بر افزایش ۲۰ درصدی که مشمول می‌شود، مقرر شد که ظرف سه سال به حداقل ۹۰ درصد دریافتی شاغلان برسند و ما با مجلس در تلاش هستیم که منابع تامین شود تا ۴۰ درصد از آن ۹۰ درصد که بناست محقق شود در سال آینده(۱۴۰۳) تامین و پرداخت شود.
وزارت تعاون، کار و رفاه‌ اجتماعی: undefined @mcls_gov_ir

۷:۰۱

thumnail
undefinedصبح امروز و از ساعتی پیش صورت گرفت؛
آغاز رویداد خدمات نوین و دستاوردهای ارزش آفرین صندوق بازنشستگی کشوری
undefined️همایش و نمایشگاه رونمایی از خدمات نوین و دستاوردهای ارزش آفرین صندوق بازنشستگی کشوری، هلدینگ ها و شرکت های تابعه آن صبح امروز (سه شنبه) در مرکز همایش های کتابخانه ملی ایران آغاز به کار کرد.
undefined️این رویداد قرار است تا ظهر امروز (سه شنبه) با حضور هلدینگ ها و شرکت های صندوق بازنشستگی کشوری در قالب نمایشگاه دستاوردها و همچنین همایشی به منظور رونمایی از ۱۲۰ طرح جدید شرکت های مهم این صندوق برگزار شود.
undefinedمتن خبر را در لینک زیر بخوانید:https://www.cspf.ir/64958/
@Cspfnews97

۷:۱۹

thumnail

۱۶:۳۵

thumnail
بازدید وزیر کار از نمایشگاه خدمات نوین و دستاوردهای ارزش‌آفرین صندوق بازنشستگی کشوری
undefined️وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از نمایشگاه ۱۲۰ خدمت نوین و دستاوردهای ارزش‌آفرین صندوق بازنشستگی کشوری بازدید کرد.
undefined️در حاشیه برگزاری نمایشگاه و همایش «خدمت نوین و دستاوردهای ارزش‌آفرین» ۴۷ تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت‌های تابعه صندوق با هدف هم‌افزایی، توسعه خدمت و استفاده از دانش و فناوری‌های نوین و همچنین تبادل تجربه‌های موجود با حضور «سیدصولت مرتضوی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و «مهدی مسکنی» مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری به امضای مدیران عامل بنگاه‌های اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری رسید.
undefinedمتن خبر را در لینک زیر بخوانید:https://www.cspf.ir/65016/
@Cspfnews97

۱۶:۳۵

thumnail
undefinedوزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رویداد "خدمات نوین و دستاوردهای ارزش‌آفرین" اعلام کرد:
دغدغه اصلی دولت سیزدهم بهبود معیشت بازنشستگان است/ برنامه‌ریزی برای کاهش سالانه ۱۰ تا ۱۵ درصد از کسری صندوق از خزانه عمومی
undefined️ دغدغه اصلی دولت سیزدهم، بهبود معیشت بازنشستگان و مستمری‌بگیران است.
undefined️در طی دو سالی که از عمر دولت سیزدهم می‌گذرد تعداد قابل توجهی طرح جدید به بهره‌برداری رسیده تا صندوق‌های بازنشستگی به بهره‌وری مناسب برسند.
undefined️امیدواریم بتوانیم هر سال ۱۵ درصد از کسری صندوق‌ها را از خزانه کم کنیم و با سرمایه‌گذاری مشکلات بازنشستگان را کاهش دهیم.
undefinedمتن کامل خبر را در لینک زیر بخوانید:https://www.cspf.ir/65054/
@Cspfnews97

۱۶:۵۸

۲۵ بهمن

thumnail
undefined رونمایی از 120 خدمت جدید صندوق بازنشستگی کشوری
undefined به گفته وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی این طرح ها با سرمایه گزاری 600 میلیارد تومانی و اتکا به دانش متخصصان ایرانی اجرایی شده است
@Cspfnews97

۵:۲۲

بازارسال شده از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
thumnail
undefined #گزارش_تصویری | آیین رونمایی از ۱۲۰ خدمت نوین و دستاورد‌ ارزش‌آفرین صندوق بازنشستگی کشوری
undefined «سیدصولت مرتضوی» وزیر رفاه در حاشیه این همایش، از نمایشگاه دستاوردهای صندوق بازنشستگی کشوری بازدید کرد و با حضور وی ۴۷ تفاهم‌نامه همکاری با هدف هم‌افزایی میان شرکت‌های تابعه این صندوق به امضا رسید.
وزارت تعاون، کار و رفاه‌ اجتماعی: undefined @mcls_gov_ir

۸:۳۹

۲۸ بهمن

thumnail
#معرفی_کتاب_بازنشستگان #کتاب_باز
undefinedاخلاق اسلامی و سیاسی در نهج البلاغهundefinedمولف: *یداله چوپانی*(1340-کرمانشاه)بازنشسته وزارت علوم(دانشگاه پیام نور )
قطع کتاب: وزیریتعداد صفحات:۱۶۸صفحهشابک: ۵-۳۹۹-۴۵۵-۶۰۰-۹۷۸ناشر: سخنوران

undefinedدر این کتاب سعی بر آن شده است ، مجموعه ی اندکی از مباحث گسترده و متنوع اخلاقی در قالب دو فصل (فصل یکم پیرامون برخی صفات و ویژگیهای عام اخلاقی و فصل دوم حول محور اخلاق سیاسی) گردآوری و بررسی شود.
undefinedمطالعه بیشتر:https://www.cspf.ir/64787
undefined بازنشستگان کشوری علاقه‌مند می‌توانند آثار خود را مطابق با شرایط و قوانین ذکرشده در صفحۀ مزبور صرفاً از دو طریق زیر ارسال کنند:1. ارسال به نشانی پستی تهران، خيابان دکتر فاطمی، ميدان جهاد، پلاک ۶۱، اداره کل روابط عمومی و امور‌ بین‌الملل2. ارسال ایمیل به نشانی undefined️با توجه به اینکه تمامی امور مربوط به این صفحه به صورت آنلاین انجام می شود، از علاقه‌مندان درخواست می شود از مراجعه حضوری به مدیریت های استانی صندوق خودداری فرمایند.@Cspfnews97

۱۱:۲۵

بازارسال شده از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
thumnail
undefined پاسخ به ابهامات طرح کالابرگ الکترونیکی
undefined عسگریان، معاون وزیر رفاه: فرصت دریافت اعتبار تشویقی تا ۱۷‌ اردیبهشت است، این مبلغ هرماه جداگانه شارژ می‌شود و مردم هربار تا یک ماه فرصت خرید دارند.
undefined باتوجه به حجم بالای استقبال از این طرح، سامانه اطلاع‌رسانی اینترنتی با کندی مواجه شده که ظرف ۳ ‌روز آینده این مشکل برطرف خواهد شد.
وزارت تعاون، کار و رفاه‌ اجتماعی: undefined @mcls_gov_ir

۱۴:۴۹

undefinedراز افزایش طول عمر ژاپنی‌ها چیست؟
undefinedپژوهش‌ها نشان می‌دهد که ژاپنی‌ها طولانی‌ترین میانگین عمر را دارند و سوئدی‌ها و نروژی‌ها در جایگاه دوم و سوم ایستاده‌اند.
undefinedپژوهش‌ها نشان می‌دهد که برنامه غذایی که بیشتر متشکل از سبزیجات باشد به افزایش طول عمر کمک می‌کند.
undefinedبرنامه غذایی مدیترانه‌ای که بر غذاهای گیاهی و کاهش مصرف گوشت تاکید دارد با افزایش طول عمر مرتبط است.
undefinedمتخصصان توصیه می‌کنند که در هفته دست‌کم ۱۵۰ دقیقه فعالیت جسمی متوسط و دو روز فعالیت تقویت عضلات داشته باشید.
منبع: ایسنا
@Cspfnews97

۱۸:۴۷

۲۹ بهمن

بازارسال شده از به‌وقتِ بازنشستگی 🎧
thumnail
فواید لیمو برای سلامتی
undefined لیمو با داشتن مقدار زیادی ویتامین ث خطر بیماری قلبی را کاهش می‌دهد، سیستم ایمنی را تقویت می‌کند و همچنین در مدیریت وزن موثر است.
undefined سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند.undefined خطر سکته مغزی را کاهش می‌دهد.undefined فشار خون را کاهش می‌دهد.undefined از سرطان جلوگیری می‌کند.undefined جذب آهن را افزایش می‌دهد.undefined در حفظ سلامت چهره موثر است.undefined از آسم جلوگیری می‌کند.undefined به کاهش وزن کمک می‌کند.
منبع: #ایسنا
@radio_bazneshastegi

۵:۲۳

۳۰ بهمن

thumnail
undefinedمعاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری:
عیدی بازنشستگان مشترک صندوق بازنشستگی کشوری امروز پرداخت می شود/ عیدی سال جاری خویش فرمایان این صندوق نیز واریز می‌شود
undefined️عیدی سال جاری بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری و همچنین خویش فرمایان تحت پوشش این صندوق براساس مصوبه هیات محترم وزیران، امروز (دوشنبه) و تا ساعاتی دیگر پرداخت می شود.
undefined برای نخستین بار و خلاف سنوات گذشته، عیدی امسال بازنشستگان خویش فرما در سال جاری (مبلغ ثابت حق عیدی+حق عائله) پرداخت خواهد شد.
undefined️به گفته امیرآبادی زاده، براساس مصوبه هیات محترم وزیران، عیدی بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری مبلغ ۲میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شده است.
undefinedمتن کامل خبر را در زیر بخوانید:https://www.cspf.ir/65381
@Cspfnews97

۱۷:۰۷

۳ اسفند

بازارسال شده از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
thumnail
undefined وزیر رفاه: ۳۷ میلیون نفر تاکنون از طرح فجرانه کالابرگ استقبال کردند
undefined «سیدصولت مرتضوی»: ۶۲.۵ درصد مشمولین تاکنون از طرح فجرانه کالابرگ استقبال کرده‌اند.
undefined۳۴ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان تومان طی این مدت خرید شده است که ۷.۸ همت از یارانه تشویقی و ۲۶.۸ همت از منابع خود مردم استفاده شده است.
undefined طرح فجرانه کالابرگ به مدت سه ماه اجرا خواهد شد و مرحله اول آن تا ۱۷ اسفند ادامه دارد.
وزارت تعاون، کار و رفاه‌ اجتماعی:undefined @mcls_gov_ir

۱۱:۱۷