عکس پروفایل 🇮🇷کانال اطلاع رسانی دکتر محمد مهدی زاهدی

🇮🇷کانال اطلاع رسانی دکتر محمد مهدی زاهدی

۱,۰۲۶عضو
عکس پروفایل 🇮🇷کانال اطلاع رسانی دکتر محمد مهدی زاهدی
۱هزار عضو

🇮🇷کانال اطلاع رسانی دکتر محمد مهدی زاهدی

undefinedکانال اطلاع رسانی دکتر محمد مهدی زاهدی نماینده مردم نجیب و بصیر کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی
undefinedایتاhttps://eitaa.com/mmzahediundefinedسروشhttp://sapp.ir/mmzahediundefined️ گپhttps://gap.im/mmzahedi

۲۴ آذر

thumnail
undefined زاهدی راهبرد فرامنطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران را حضور در آب‌های آزاد و بین المللی عنوان داشت/ تسلط و حضور نیروی دریایی از تنگه‌ی هرمز تا دریای سرخ و مدیترانه
undefinedبه گزارش سفیر کرمان- #محمدمهدی_زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در حاشیه #یادواره_۳۶_شهید_قناتغستان با اشاره به هدف والای شهدا که همانا دفاع از اسلام، کیان و خاک میهن است عنوان داشت: در دنیای امروز معیار دنیای غرب عوض و جای مظلوم و ظالم جابجا شده است؛ مردم و کودکان #مظلوم_غزه را به خاک و خون می‌کشند و استدلال‌شان دفاع از مظلومان است.
undefined نماینده مردم کرمان و راور افزود #سیاست_های_دوگانه_آمریکا در قالب ارسال #سلاح_های_کشتار_جمعی به اسرائیل برای قتل و عام مردم غزه و دم زدن از دموکراسی و دفاع از مظلومان دیگر برای مردم جهان رنگ باخته است و حقیقت آن است که با ریخته شدن #خون_کودکان_مظلوم_غزه، چهره‌ی پلید اسرائیل برای افکار عمومی دنیا آشکار شده است.
undefined زاهدی با اشاره به راهبرد جمهوری اسلامی ايران برای حضور در آب‌های آزاد و بین‌المللی عنوان داشت: تسلط و حضور پر رنگ #نیروی_دریایی_ایران در #تنگه‌ی_هرمز و #دریای_سرخ و #مدیترانه، نشان از قدرت راهبردی و عزم جدی جمهوری اسلامی ایران برای تقویت توان دفاعی و نظامی کشور و جبهه‌ی مقاومت است.
undefined مشاهده کامل خبر در:
https://www.mmzahedi.ir/?p=11014undefined ایتاeitaa.com/mmzahediundefined بلهble.ir/Zahedi_ir

۱۷:۴۳

۲۶ آذر

thumnail
زاهدی در جمع عزاداران فاطمی: بزرگترین درس حضرت زهرا سلام الله علیها به ما، استقامت در مسیر ولایت است.
undefinedبه گزارش سفیر کرمان#محمدمهدی_زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع #عزاداران_فاطمی، حضرت زهرا(س) را شهید مسیر دفاع از امامت خواند.
undefined نماینده مردم کرمان و راور در شهر زنگی‌آباد- شهر شهادت و رشادت-، گفت: حضرت زهرا (س)، اولین شهید دفاع از ولایت و امامت است که به تبیین فقهی و علمی جایگاه امامت بین مسلمانان پرداختند و با بیان استدلال‌های قوی، زمینه‌ساز فهم و شناخت مردم از مقام ولایت شدند، که از آن‌جمله می‌توان به کلام ارزشمند ایشان اشاره داشت که فرمودند «مَثَلُ الاِمامِ مَثَلُ الکَعبَة اِذتُؤتى وَ لاتَأتى؛ مثل امام، مانند کعبه است که باید مردم (براى طواف) به سراغش بروند نه اینکه کعبه به سراغ مردم برود».
undefined رئیس فراکسیون مهدویت مجلس شورای اسلامی، با اشاره به #نقش_تبیینی و روشنگرانه حضرت زهرا (س) در موضوعات حکومت اسلامی، گفت: مقاومت در مقابل بیعت اجباری، #یادآوری_غدیرخم و #خطبه_فدک، بیانگر اوج عظمت این بانوی بزرگ اسلام است و با حکمت است که #حضرت_مهدی_عج فرمودند: «اِنَّ لی فی ابنة رسولِ الله اُسوةٌ حَسَنَةٌ» (الغیبه، للطوسی؛ ص ۲۸۶)، «الگو و اسوه‌ی‌ نیکوی من دختر فرستاده خدا (فاطمه زهرا «س») است.
undefinedزاهدی با بیان اینکه این روزها فریاد فاطمیون از پی سال‌ها انتظار به خون‌خواهی #کودکان_مظلوم_غزه بلند شده است، گفت: شهادت بیش از ۱۹ هزار نفر از مردم مظلوم غزه، امیدبخش پیروزی خون بر شمشیر و پایان تاریکی و ظلمت و #نزدیکی_صبح_ظفر است.
undefined ایتاeitaa.com/mmzahedi

۶:۰۲

thumnail
undefinedundefined تشییع پیکر ۷ شهید گمنام بر روی دستان مردم دیار کریمان
undefined به گزارش سفیر کرمان- همزمان با سالروز #شهادت_حضرت_فاطمه_سلام‌الله‌علیها با حضور پر شور مردم، پیکر‌های مطهر #۷_شهید_گمنام دوران دفاع مقدس در دیار کریمان تشییع شد.
undefined️ پیکر‌های مطهر ۷ شهید گمنام و لاله‌ی پرپر دوران دفاع مقدس در حالی برگزار شد که پدران و مادران شهیدی که یوسف‌ گم‌گشته داشتند عمیق‌تر می‌نگریستند، گویی هر شهید فرزندشان بود؛ در گوشه‌ای دیگر مادر شهیدی بر روی ویلچر با یک دنیا آرزو چشم‌انتظار نشانی حتی به اندازه یک پلاک از فرزندش است...
undefinedامروز کرمانی‌ها همه آمده بودند، گویی همه یک گمشده داشتند...چشم‌ها بیشتر منتظر بودند...اشک‌ها دیگر تاب نداشتند... پاها بی رمق و دست‌ها بی اختیار به احترام آن همه عظمت بر روی سینه ها....
undefined اما امروز دانشکده فنی #دانشگاه_شهید_باهنر کرمان، میزبان شهید گمنام بر روی دستان جوانان دانشجویی بود که با شهیدان عهد بستند تا استوار و ثابت قدم #در_مسیر_شهدا قدم بردارند.
undefined #محمدمهدی_زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در حاشیه این مراسم، شهدای گمنام را برکتی بزرگ برای جمهوری اسلامی عنوان داشت و گفت: #شهدای_گمنام #سند_مظلومیت و #نماد_رشادت ملّت بزرگ ایران هستند.
undefinedشهید گمنام سلام...خوش اومدی مسافر من...خسته نباشی پهلوون
#شهید_گمنام
undefined مشاهده در:https://www.mmzahedi.irundefined ایتاeitaa.com/mmzahediundefined بلهble.ir/Zahedi_ir

۱۲:۱۹

۲۷ آذر

thumnail
undefined واکنش زاهدی به افزایش ۴۰ درصدی درآمد‌های مالیاتی در بودجه ۱۴۰۳/ کشور بیش از این ظرفیت افزایش مالیات را ندارد
undefined️ به گزارش خبرگزاری مهر- #محمّدمهدی_زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم اصلاح لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ از سوی مجلس شورای اسلامی، گفت: ما معتقدیم که کشور بیش از این ظرفیت افزایش مالیات را ندارد و دولت باید منابع درآمدی دیگری را برای تأمین بودجه در نظر بگیرد.
undefinedنماینده مردم کرمان و راور در مجلس با دفاع از ردکلیات لایحه بودجه سال آینده از سوی مجلس، به خبرگزاری مهر گفت: مجلس در جریان بررسی برنامه هفتم توسعه تصویب کرد که #متناسب‌سازی_حقوق_بازنشستگان باید طی سه سال انجام شود و باید این موضوع محقق شود تا بخشی از دغدغه‌ی بازنشستگان برطرف شود.
https://www.mmzahedi.ir/?p=11027undefined ایتاeitaa.com/mmzahediundefined بلهble.ir/Zahedi_ir

۸:۴۱

thumnail
undefined مهم/ پیشرفت قابل قبول اجرای بزرگترین پروژه زیرساختی انتقال برق راور/ تامین برق کارخانه فولاد راور
undefined️ به گزارش سفیر کرمان- با پیگیری #محمّدمهدی_زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، پروژه #انتقال_برق_فشار_قوی راور که شروع آن از ماه گذشته و بمنظور استفاده صنعتی در شهرستان راور آغاز شده است، پیشرفت قابل قبولی داشته است.
undefined اجرای این پروژه با اعتباری بالغ بر #۷۰۰_میلیارد_تومان به طول ۴۰ کیلومتر از پست دو شهرستان زرند به راور با حضور ‌نماینده مردم کرمان و راور آغاز گردید و مقرر شده است ۱۴۰ مگاوات برق مورد نیاز صنایع راور را تامین نماید.
undefined به گفته ی زاهدی هدف اصلی از ایجاد این خط انتقال برق اولا #تامین_برق مورد نیاز #صنایع_فولاد این شهرستان است که تقریبا ۲۰مگاوات برآورد شده است و ثانیا تامین برق مورد نیاز تمامی صنایع شهرستان راور تا ۱۲۰مگاوات است که در راستای مسئولیت اجتماعی صنایع فولاد جهت تامین برق مورد نیاز صنایع کوچک و مصارف دیگر در شهرستان راور تخصیص داده خواهد شد.
#در_مسیر_خدمت #راور_در_مسیر_پیشرفت
undefined ایتاeitaa.com/mmzahediundefined بلهble.ir/Zahedi_irundefined وبگاهhttps://www.mmzahedi.ir/?p=10843

۱۹:۰۰

۲۸ آذر

thumnail
undefinedرییس سازمان سنجش مخالف احکام دیوان عدالت اداری است/ هیاتی با حضور ریاست جمهوری و قوه‌قضاییه برای بررسی احکام تشکیل شود
#محمّدمهدی_زاهدی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی: undefinedطی گفتگویی که با دکتر پورعباس، #رئیس_سازمان_سنجش داشتم، در خصوص استعفایش گفت #دیوان_عدالت_اداری در حال صدور احکام زیادی برای کسانی است که از نظر سازمان سنجش و هیئت رسیدگی به تخلفات و تقلب‌ها، مسئله‌دار بودند. استدلال دکتر پورعباس این است که این احکام دقیق نیست.
undefinedبهتر است از #قوه_قضاییه و #ریاست_جمهوری به صورت مشترک، هیئتی را انتخاب کنند تا در خصوص کیفیت کار و آیا این که این احکام به درستی صادر شده یا خیر رسیدگی کنند.اینگونه شائبه‌ای میان دانشجویان و مردم ایجاد نمی‌شود.
undefinedاین موضوع حساس است و ممکن است دانشجویان و اساتید کشور رنجیده خاطر شوند، بنابراین نیاز است کارگروهی تشکیل شود که اگر روی احکام صادره صحه گذاشتند سازمان سنجش کوتاه بیاید و ادعایی نداشته باشد. اگر هم برخی از این احکام به درستی صادر نشده باشد باید با دستور ریاست قوه این احکام باطل شود./
undefined ایتاeitaa.com/mmzahediundefined بلهble.ir/Zahedi_irundefined وبگاهhttps://www.mmzahedi.ir/?p=10843

۸:۲۲

۲ دی

thumnail
undefined رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار پر شور هزاران نفر از مردم پرافتخار استان‌های #خوزستان و #کرمان، با تجلیل از #هویت_عمیق_فرهنگی مردم کرمان، #نخبه‌پروری، #نجابت اخلاقی، #سلامت_فکری، #ایمان_صادقانه و پیشگامی در پیوستن به نهضت اسلامی را از خصوصیات مردم این استان برشمردند و گفتند: این ویژگی‌ها زمینه بروز شخصیت بزرگی مثل #حاج_قاسم را فراهم کرده است.
undefined️ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، با تجلیل و تمجید از مردم کرمان، گفتند: بنده در طول سالها اُنس با کرمان و کرمانی‌ها، نقاط درخشانی را در این استان و در مردم این استان، بالعیان مشاهده کرده‌ام؛ شنیدنی نیست، دیدنی است، حس‌کردنی است. اگر بخواهیم در چند جمله از مهم‌ترینِ این ویژگی‌ها اسم بیاوریم، من باید عرض کنم که اوّلاً #هویّت_عمیق_فرهنگی کرمان، ثانیاً #نخبه‌پروری کرمان ــ از خصوصیّات این استان پرورش نخبگان است؛ یک #قاسم_سلیمانی کافی است که نه فقط استان کرمان، بلکه ملّت ایران به او افتخار کند و مباهات کند.
https://www.mmzahedi.irundefined ایتاeitaa.com/mmzahediundefined بلهble.ir/Zahedi_ir

۲۰:۰۰

۳ دی

thumnail
undefined زاهدی از برنامه‌ریزی برای ارتقاء مجتمع آموزش عالی بم به دانشگاه خبر داد/ قول پیگیری مشکل تسهیلات بازسازی منازل مسکونی به زلزله‌زدگان
undefined️ به گزارش سفیر کرمان- تالار فرهنگ و هنر کرمان میزبان مردم خونگرم بم بود که برای یادبود جانباختگان حادثه دلخراش زلزله بم گرد هم آمدند.
undefined #محمدمهدی_زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در سخنانی، بم را مهد فرهنگ و تمدن و سرزمین #نخل‌های_استوار و #خشت‌های_کهن با #مردمانی_خونگرم و باصفا دانست که به نیکی به #دارالعباد لقب گرفته است.
undefined زاهدی با اشاره به همت والای مردم خطه‌ی بم، گفت: کمتر کسی باور می کرد روزی از دل سقف‌های فرو ریخته و خانه‌های ویران شده، بذر #امید و #نشاط در دل مردم جوانه زند.
undefined #پروفسور_زاهدی با اشاره به مطالبه مردم، قول پیگیری از #وزارت_اقتصاد و #بانک_مرکزی برای #بخشش_تسهیلات پرداختی بازسازی خانه‌های آسیب دیده در حادثه زلزله خبر داد.
undefinedعضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به وسعت منطقه شرق استان کرمان و وجود پنج شهرستان در این منطقه بر ضرورت رشد و #پیشرفت_علمی #شرق_استان تأکید کرد و گفت: با پیگیری مسئولین محلی و نماینده مردم شرق استان جناب حجت‌الاسلام غضنفرآبادی در صدد هستیم تا در آینده نسبت به ارتقاء #مجتمع_آموزش_عالی_بم به #دانشگاه و تشکیل #قطب_فناوری در منطقه، گام‌های مؤثری برداریم.
#در_مسیر_خدمت #کرمان_آینده #پیشرفت_کرمان
undefined ایتاeitaa.com/mmzahediundefined بلهble.ir/Zahedi_irundefined وبگاهwww.mmzahedi.ir

۱۷:۵۹

۱۴ دی

thumnail
undefined زاهدی در پیامی با تسلیت شهادت زائرین عملیات تروریستی گلزار شهدای کرمان، خواستار بررسی ابعاد مسئله شد.
undefined به گزارش سفیر کرمان- #محمدمهدی_زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در پیامی با تسلیت شهادت جمعی از هموطنان و هم‌استانی‌های کرمانی، خواستار بررسی ابعاد مسئله و شناسایی عوامل این جنایت هولناک شد.
undefined در بخشی از این پیام‌ آمده است:
حادثه دلخراش شهادت و جراحت تعدادی از زائران مزار #سیدالشهداء_مقاومت در عملیات تروریستی چهارمین مراسم گرامیداشت شهادت #سردار_دلها در محل گلزار شهدای کرمان موجب تأسف و تألم بسیار ملّت بزرگ ایران و اینجانب گردید.
undefined مردم‌ کرمان و کرمانی ها در طول ۴۵ سال از عمر انقلاب، ثابت نمودند پای میهن اسلامی و پشت ولایت فقیه محکم ایستاده‌اند و این همان توصیه و وصیت سردار دلهاست که بیان داشت: "دوست دارم کرمان و کرمانی‌ها همیشه و تا آخر با ولایت بمانند".
undefined این اتفاق دردناک، نشان از عمق کینه‌ و ترس دشمنان از ایران عزیز اسلامی و #مکتب_شهید_سلیمانی است.
از #وزرای_محترم_کشور و #اطلاعات درخواست بررسی عاجل و دقیق در شناسایی ابعاد و عاملان این حادثه تروریستی را دارم و انتظار است هر چه سریعتر نتایج بررسی‌ها به اطلاع عموم مردم شریف کشورمان رسانده شود.
ضمن سپاس از حضور #وزیر_محترم_بهداشت در کرمان خواستار #پیگیری_وضعیت_درمان مجروحان حادثه،می‌باشم.
مراتب تاسف و تسلیت خود را محضر مردم نجیب کرمان و خانواده معظم شهدای این حادثه تسلیت ابراز می‌دارم. برای مجروحان این حادثه، آرزوی بهبود دارم. از کادر درمان، هلال احمر و اورژانس کمال تشکر دارم.
undefined eitaa.com/mmzahedi

۱۱:۲۱

thumnail
undefined بخش اول/زاهدی از آمادگی کرمان، پایتخت مقاومت جهان اسلام برای میزبانی از زائرین مزار حاج قاسم سلیمانی خبر داد.
undefined به گزارش خبرگزاری خانه ملت- #محمّدمهدی_زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با تبریک میلاد بانوی دو عالم حضرت زهرا (س)، نامگذاری شایسته این روز با نام زیبای روز مادر و روز زن را به مسلمانان و هموطنان و خاصه مادران و زنان میهن عزیز اسلامی تبریک گفت.
undefined نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به چهارمین سالگرد شهادت #حاج_قاسم_سلیمانی، یاران و همراهان این سردار رشید اسلام گفت: مردم دیار #کرمان، #پایتخت_مقاومت_جهان_اسلام، آماده میزبانی از هموطنان و عاشقان زیارت مزار شهید سلیمانی و شهدای گلگون کفن کرمان، از اقصی نقاط کشور و جهان هستند.
undefined وی از سپاه پاسداران، بسیج، ارتش غیور، نیروی فراجا و تمامی ارگان‌های دولتی، عمومی و بخش خصوصی و گروه‌های جهادی و مردمی و مسئولین گلزار شهدای کرمان که نسبت به تامین شرایط برگزاری مراسم سالگرد و راه‌اندازی موکب‌های پذیرایی از زائران حاج قاسم اقدام کرده اند، تقدیر و تجلیل نمود.
undefined ایتاeitaa.com/mmzahediundefined بلهble.ir/Zahedi_irundefined وبگاهhttps://www.mmzahedi.ir/?p=11127

۱۱:۲۶

۱۶ دی

thumnail
undefined نماینده مردم کرمان و راور در پی شهادت #۲۴_دانش‌آموز در حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان در پُستی نوشت: صندلی هایی که امروز در مدرسه غایب داشتند.
undefined#محمدمهدی_زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در پست جدیدی نوشت: کلاس های درس مدارس کرمان امروز ۲۴ غایب داشتند. اما این غیبت متفاوت از همه‌ی غیبت های دیگر بود؛ اصلا این شنبه با تمام شنبه‌های دیگر مدرسه متفاوت بود. صندلی‌هایی که خالی بود...داغی که بر دل مانده است...و راهی که ادامه خواهد داشت. #همکلاسی_شهیدمundefinedتارنما:www.mmzahedi.irundefined ایتاeitaa.com/mmzahediundefined بلهble.ir/Zahedi_ir

۱۳:۵۴

۱۷ دی

thumnail
undefined مهم/فوری- زاهدی طی نامه‌ای به رئیس جمهور خواستار رسیدگی به ابعاد حادثه گلزار شهدای کرمان و چرایی وقوع و شناسایی عاملین‌ و مسببین آن شد
undefined️به گزارش سفیر کرمان_ #محمّدمهدی_زاهدی طی نامه‌ای به #سیّدابراهیم_رئیسی خواستار #ساماندهی_فوری #اتباع_بیگانه_غیرمجاز و شناسایی عاملین و مسببین حادثه دلخراش گلزار شهدای کرمان شد.
undefinedدر بخشی از این نامه آمده است:
مردم شریف و نجیب استان کرمان این روزها داغدار حادثه‌ای تلخ هستند که قلب‌شان را جریحه‌دار و دیدگان‌شان را اشک بار کرده است.
مردم کرمان علاوه بر انتظار #انتقام_سختِ خون‌های به ناحق ریخته شده عزیزان و پاره‌های تن‌شان، خواستار رسیدگی به ابعاد حادثه و چرایی آن هستند؛ انتظار است شخصا موضوع را پیگیری و دستور فرمایید #عاملان و #مسببین این حادثه در کمترین زمان ممکن شناسایی و به مراجع ذی‌صلاح معرفی شوند.
بارها و بارها از دولت گذشته و از مسئولین دولت سیزدهم خواسته‌ام در خصوص #ساماندهی_اتباع_بیگانه_غیرمجاز اقدامات عاجل و مدبرانه اتخاذ نمایند. این سال‌ها حضور گسترده اتباع بیگانه غیرمجاز تبدیل به بزرگترین چالش امنیتی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در استان کرمان شده است، لذا مجددا مجدانه تقاضای پیگیری این موضوع را دارم.#گلزار_شهدای_کرمانundefinedلینک خبر خانه ملت :https://www.icana.ir/Fa/News/536057تارنما:www.mmzahedi.irundefined ایتاeitaa.com/mmzahediundefined بلهble.ir/Zahedi_ir

۸:۳۷

۱۸ دی

thumnail
undefined مهم/ زاهدی در تذکری به رئیس جمهور: تسامح در #ساماندهی_اتباع_بیگانه_غیرمجاز پذیرفتنی نیست.
undefined به گزارش خانه ملت- #محمّدمهدی_زاهدی نماینده مردم کرمان و راور امروز در تذکری در صحن علنی مجلس نسبت به حادثه تروریستی کرمان واکنش نشان داد.
undefined زاهدی در تذکری به رئیس جمهور گفت: بارها در خصوص #اتباع_بیگانه_غیرقانونی تذکر داده‌ام اما افسوس از توجه به آن، مجدانه خواستار #اساماندهی_اتباع_غیرمجاز هستم.
undefined عضو کمیسیون آموزش مجلس در بخش دیگری از تذکر خود از رئیس جمهور به عنوان ریاست شورای عالی امنیت ملی درخواست کرد ابعاد مختلف این حادثه اعم از شناسایی عاملان پشت صحنه و برخورد قاطع با آنان و بررسی چرایی وقوع حادثه مدنظر قرار گیرد و همه جوانب این حادثه بررسی شود.
undefined وی با بیان بخشی از چالش‌های موجود به حضور #اتباع_بیگانه_غیرقانونی در کشور و به خصوص در استان کرمان، عدم وجود امکانات، تجهیزات و زیرساخت‌های کافی برای نیروهای مسلح و نیروی انتظامی برای پایش مرزها و جاده‌ها و مسیر های تردد اشرار اشاره داشت و خواستار بررسی این موضوع شد که آیا تدابیر امنیتی اتخاذ شده متناسب با مراسم روز سیزدهم دی بوده است یا خیر؟
undefined وی دیگر مطالبه و انتظار مردم را بررسی #قصور یا #تسامح_احتمالی از طرف مسئولین استان و کشور عنوان داشت و خواستار شفاف‌سازی آن شد.
undefined زاهدی گفت: خانوده معزز شهدا، مردم کرمان و ملت ایران انتظار دارند که قاطعانه و مسئولانه نسبت به موارد فوق بررسی‌های دقیق صورت‌پذیرد و نتیجه به اطلاع مردم شریف ایران برسد.
#گلزار_شهدای_کرمانundefinedتارنما:mmzahedi.irundefined ایتاeitaa.com/mmzahediundefined بلهble.ir/Zahedi_ir

۱۷:۲۲

۱۹ دی

thumnail
undefined فوری/ زاهدی در نطق مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر بهداشت: کرمان به شدت دچار کمبود شدید #پرستار در بیمارستان‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی کرمان است.
undefinedبه گزارش خبرگزاری خانه ملّت، #محمّدمهدی_زاهدی در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با اشاره به #کمبود_شدید_پرستار در استان کرمان، خواستار #تخصیص_ردیف_استخدامی_ویژه برای جذب پرستار در دانشگاه‌های علوم پزشکی کرمان شد.
undefined زاهدی با اشاره به کمبود پرستار در استان کرمان و در شهر کرمان گفت: این چالش در کرمان بسیار بحرانی شده و موجب فشار زیاد به پرستاران گردیده است که تداوم این وضعیت موجب ایجاد لطمات جبران‌ناپذیر جسمی، روحی و خانوادگی به #پرستاران و #کادر_درمان خواهد شد.
وی تخصیص ردیف های استخدامی به دانشگاه علوم پزشکی کرمان را مطالبه جدی از وزارت بهداشت عنوان داشت و گفت: انتظار است نسبت به #پرداخت_کارانه، #فوق‌العاده_خاص و #اضافه_کار این قشر والامقام اقدام مقتضی به عمل آید.#پرستار #کادر_درمان
undefinedتارنما:www.mmzahedi.irundefined ایتاeitaa.com/mmzahediundefined بلهble.ir/Zahedi_ir

۱۰:۵۸

۲۶ دی

thumnail
undefined نماینده مردم کرمان و راور در پُستی از #انتقام_سخت سپاه پاسداران از عاملان و حامیان حادثه دلخراش گلزار شهدای کرمان تجلیل کرد.
undefined #محمّدمهدی_زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در پُست جدیدی نوشت:
‏دست مریزاد به #سپاه_پاسداران که انتقام حادثه دلخراش ‎#گلزار_شهدای_کرمان را از عاملان و حامیان این جنایت تروریستی گرفتند. اشراف کامل اطلاعاتی از اماکن و شخصیت‌های پنهان موساد و شلیک از خوزستان به هدفی در ۱۳۰۰ کیلومتری، پیامی شفاف به بدخواهان ‎#ملت_بزرگ_ایران است. ‎#انتقام_سخت
undefinedتارنما:www.mmzahedi.irundefined ایتاeitaa.com/mmzahediundefined بلهble.ir/Zahedi_ir

۱۶:۵۰

۷ بهمن

thumnail
undefinedانتقاد زاهدی از افزایش مالیات‌های افسارگسیخته/ پیشنهاد تشکیل کمیته‌ای از اصناف بمنظور نقش آفرینی در تصمیم‌گیری‌ها
undefinedبه گزارش سفیر کرمان –#محمّدمهدی_زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در نشستی که بمنظور بررسی مشکلات مالیاتی #اصناف، #تولیدکنندگان و #بازرگانان در اتاق اصناف کرمان با حضور رئیس سازمان امور مالیاتی کشور و جمعی از نمایندگان مجلس و اعضای اتاق اصناف و بازرگانی تشکیل شد، با انتقاد از تصویب برخی طرح ها و لوایح در سال‌های اخیر که موجب #افزایش_فشارهای_مالیاتی بر #واحدهای_تولیدی و #بازاریان شده است نسبت به مطرح شدن برخی موضوعات ازجمله مفاد بندهای تبصره ۶ لایحه بودجه ۱۴۰۳ واکنش نشان داد.
undefinedپروفسور زاهدی با اشاره به بررسی لایحه بودجه سال آینده از جمله بندهای مرتبط با تبصره ۶ این لایحه در بحث مالیات گفت: نگرانیم سال آینده اتفاقات ناگواری با تصویب این لایحه در حوزه کسب و کار رخ دهد و خواستار ورود مجمع تشخیص مصلحت نظام به این موضوع و تشخیص تعارض بعضی از این مصوبات با سیاست های کلی ابلاغی نظام دانست.
undefinedوی همچنین پیشنهاد داد با تشکیل کمیته ای از اتاق اصناف در امور مالیاتی زمینه مشارکت اصناف در تصمیم‌گیری های امور مالیاتی و تعیین ظرایب ایجاد شود.
undefinedعضو کمیسیون آموزش مجلس اکثریت اصناف را عاشق کشور دانست و گفت باید به اصناف اعتماد کنیم و نظرات کارشناسی ایشان را بپذیریم.
undefinedزاهدی بر لزوم #رعایت_حریم_خصوصی افراد تاکید کرد و سر کشیدن به حساب‌های شخصی مردم برای اخذ مالیات را #نقض_حقوق_شهروندی اعلام داشت.
undefinedتارنما:www.mmzahedi.irundefined ایتاeitaa.com/mmzahediundefined بلهble.ir/Zahedi_ir

۱۴:۰۱

۱۲ بهمن

thumnail
undefined مردم، محور و رکن اساسی جمهوریت در جمهوری اسلامی ایران/ قدردان اعتماد مردم باشیم
undefinedبه گزارش سفیر کرمان - باحضور پرشور و باشکوه مردم کرمان و #محمدمهدی_زاهدی نماینده مردم کرمان و راور، داوود منظور معاون رئیس جمهور، محمدمهدی فداکار استاندار کرمان و جمعی از مسئولین استانی، #همایش_روایتگران_پیشرفت به مناسبت دهه فجر در مصلی امام علی (ع) کرمان برگزار شد.
undefined در حاشیه این مراسم #پروفسور_زاهدی با اشاره به #استقامت و‌ #ایستادگی ملت شریف ایران در برابر فشارها و تحریم‌های بین المللی، تاکید کردند که ایرانی ها با غرور و سربلندی، بعد از گذشت چهل و پنج سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و به پشتوانه رهبری توانسته اند در بسیاری از عرصه ها از جمله حوزه علم و فناوری افتخارآفرین باشند
undefinedعضو کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به ایستادگی تاریخی ملت بزرگ فلسطین در مقابله با رژیم تا دندان مسلح صهیونیستی گفت: انقلاب اسلامی نه تنها بنیان‌های طاغوت را شکست بلکه به عنوان الگویی حمکت آموز برای تمام آزادی‌خواهان جهان ایفای نقش کرد و ایستادگی مردم مظلوم غزه در برابر جنایت و نسل کشی توسط ایادی شیطان را می توان از ثمره های انقلاب اسلامی دانست
undefinedرئیس فراکسیون مهدویت مجلس با اشاره به زمینه‌سازی انقلاب اسلامی ایران برای ظهور دولت حق، بر پایداری تا استمرار حاکمیت مستضعفان عالم بر تارُک این کره خاکی تاکید و یاد شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و همچنین مدافعان حرم و شهدای حادثه گلزار شهدای کرمان را در چهل و پنجمین بهار انقلاب اسلامی گرامی داشت.
تارنما:www.mmzahedi.irundefined ایتاeitaa.com/mmzahediundefined بلهble.ir/Zahedi_ir

۱۰:۳۱

۲۹ بهمن

thumnail
برنامه گفتگوهای #انتخاب_اصلح
#گفتگوی_پانزدهمیکشنبه 29 بهمن؛
ساعت ۱۵:۳۰:دکتر محمد مهدی زاهدینماینده دوره های ۹، ۱۰ و ۱۱ مجلس شورای اسلامی
مسجد امام حسین علیه السلام شهرک شهید مطهری بلوار شهدای زغال‌سنگ خیابان نارنج
شرکت برای عموم آزاد است.پخش زنده از صفحه@entekhab_kerman

۱۲:۲۸

۳۰ بهمن

زاهدی.m4a

۵۹:۲۰-۲۷.۵۶ مگابایت
undefinedصوت گفتگو با #دکترمحمدمهدی_زاهدینماینده دوره های ۹، ۱۰ و ۱۱ و کاندیدای دوره دوازدهم انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه کرمان و راور undefinedتاریخ مصاحبه :یک شنبه 29 بهمن 1402@entekhab_kerman

۸:۳۶