عکس پروفایل 🇮🇷کانال اطلاع رسانی دکتر محمد مهدی زاهدی

🇮🇷کانال اطلاع رسانی دکتر محمد مهدی زاهدی

۱,۰۳۸عضو
عکس پروفایل 🇮🇷کانال اطلاع رسانی دکتر محمد مهدی زاهدی
۱هزار عضو

🇮🇷کانال اطلاع رسانی دکتر محمد مهدی زاهدی

undefinedکانال اطلاع رسانی دکتر محمد مهدی زاهدی نماینده مردم نجیب و بصیر کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی
undefinedایتاhttps://eitaa.com/mmzahediundefinedسروشhttp://sapp.ir/mmzahediundefined️ گپhttps://gap.im/mmzahedi

۲۵ شهریور

thumnail

۵:۳۷

thumnail

۵:۳۷

thumnail

۵:۳۷

thumnail

۵:۳۷

تاریخ ثابت کرده است در جولانگاه سیاست باندهای قدرت و نفوذ از هیچ ترفند و مکری برای رسیدن به هدف، خودداری نخواهند کرد همانگونه که استراتژی حفظ قدرت در دربار عباسی امام رضا (ع) را مظلومانه در قالب ولایت عهدی رهسپار خراسان می کند تا مامون عباسی با حضور ایشان جامه حق بر باطل بپوشاند و در انظار مردم چند صباحی را به خیال خام خود حکومت کند.undefinedدکتر زاهدی در نشست صمیمی با اعضای یادواره 24 شهید سرافزار و مردم منطقه گروه راین که همزمان با نماز جمعه این شهر برگزار شد ضمن تسلیت ایام حزن و اندوه اهل بیت (ع) رحلت جانسور پیامبر اسلام (ص) و شهادت مظلومانه امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) بیان کرد :آنجا که پای حفظ ارزش ها به میان باشد با تمام وجودمان در مقابل دنیای زیاده خواهان خواهیم ایستاد و سر خم نخواهیم کرد و این مرام شهیدان است.undefinedایشان با تشکر اعضای یادواره شهیدان منطقه گروه، امام جمعه محترم و اعضای شورای اسلامی بیان کردند همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند:(امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست) و این ارزش کار والای شما را می رساندundefinedرئیس فراکسیون مهدویت مجلس بیان کرد : در سیره شهدا استقامت در برابر مکر و حیله دنیا خواهان و جریان های نفوذ به همان اندازه ارزش دارد که مقابله با دشمن برای حفظ کیان ایران اسلامی دارای جایگاه و مرتبه است زیرا ترور سیاسی و فرهنگی در محدوده جغرافیایی ایران عزیز کمتر از ترور شخصیت و به شهادت رساندن افراد نیستundefined️دکتر زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مطالبات مردمی از ایشان و پیگیری آنها، ساخت مدرسه در گروه، گازکشی گروه با پیگیری اعتبارات خاص جهت انجام این امر، پیگیری اصلاح طرح هادی گروه را از کار های انجام شده و پیگیری فیبر نوری و بحث ارتباطات دیجیتال در این منطقه را در لیست کارهای در حال انجام بیان کردند ایشان ساخت زمین چمن مصنوعی در این منطقه را از دیگر های انجام شده بیان کردند و خداوند را به خاطر اینکه توفیق خدمت گذاری مردم به ایشان عطا کرد شکر گذاری کردند

۵:۳۷

thumnail
undefined زاهدی در یادواره شهدای استخروئیه کرمان: در مکتب شهید سلیمانی #خدمت به مردم جایگاه ویژه ای دارد.
undefined️ به گزارش سفیر کرمان- #محمّدمهدی_زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در سومین یادواره شهدای اسخروئیه و چناروئیه کرمان مرام شهدا را خدمت مخلصانه به مردم عنوان داشت و گفت: خدمت به مردم در نگاه اهل بیت عصمت و طهارت(ع) مشهود است تا آنجاکه امام حسین (ع) می فرمایند: "إنَّ حَوائِجَ النّاسِ اِلَيكُم مِن نِعَمِ اللّه ِ عَلَيكُم فَلاتَمَلُّوا النِّعَمَ" همانا نیاز مردم به شما از نعمت های خدا بر شماست.
undefined وی با اشاره به #چالشهای_اقتصادی کشور گفت: امیدواریم تیم اقتصادی دولت و مجلس با اتخاذ تدابیر عالمانه و بر اساس درک صحیح از واقعیت های جامعه و کشور برای ارتقا #رفاه_اجتماعی و بهبود #معیشت_مردم تصمیمات راهبردی و اقدامات مؤثری اتخاذ و اجرا نمایند.
undefined زاهدی علاوه بر اثرات تحریمی، ریشه ی بسیاری از مشکلات را در ریل گذاری اشتباه #سیاست_های_اقتصادی، #پولی و #مالی عنوان داشت که اثر مستقیم بر #تولید و #تورم دارند.
#در_مسیر_خدمت #پیشرفت_کرمان #کرمان_آینده #ایران_قوی
undefined مشاهده اخبار:www.mmzahedi.irundefined ایتاhttps://eitaa.com/mmzahediundefined بلهhttps://ble.ir/Zahedi_ir

۱۰:۱۶

thumnail

۱۰:۱۷

thumnail

۱۰:۱۷

thumnail

۱۰:۱۷

thumnail

۱۰:۱۷

thumnail

۱۰:۱۷

thumnail

۱۴:۳۹

thumnail

۱۴:۳۹

thumnail

۱۴:۳۹

thumnail

۱۴:۳۹

thumnail

۱۴:۳۹

thumnail
undefined ضرورت اهتمام مدیران استان و وزارت راه و شهرسازی برای اتمام پروژه دو بانده سازی جاده کرمان-راور-دیهوک/ راور نگینی در مسیر عاشقان رضوی
undefined️ به گزارش سفیر کرمان- #محمّدمهدی_زاهدی نماینده مردم کرمان و راور ظهر امروز با حضور در جمع هزاران عزادار امام رئوف علی ابن موسی الرضا علیه السلام در شهر راور، با تسلیت شهادت امام هشتم خواستار #تکمیل_پروژه_دو_بانده_سازی #جاده_کرمان_راور_دیهوک شد و راور را نگینی #در_مسیر_عاشقان_رضوی اعلام داشت.
undefined وی با تجلیل از کرامت وصف نشدنی مردم راور در میزبانی و استقبال از زائرین رضوی، از توسعه زیرساخت های شهر راور و حمایت از #اشتغال_زایی و #کارآفرینی در این شهرستان خبر داد و راه اندازی #کارخانه_فولاد_راور، #دانشکده_فرش و #دانشگاه_پیام_نور را در همین راستا عنوان داشت.
undefined نماینده مردم کرمان و راور در بخش دیگر سخنان خود به #استاندار_کرمان توصیه کرد تا از ظرفیت #سرمایه_انسانی و نخبگان شهرستان راور در مسئولیت های اجرایی استان بهره گرفته شود.
#در_مسیر_خدمت #پیشرفت_کرمان #کرمان_آینده #ایران_قوی #راور
undefined مشاهده اخبار:www.mmzahedi.irundefined ایتاhttps://eitaa.com/mmzahediundefined بلهhttps://ble.ir/Zahedi_ir

۱۴:۳۹

۲۸ شهریور

thumnail
undefined ارزیابی های کنکور در مناطق مختلف کشور بایستی متفاوت و بستگی به امکانات آموزشی، شهرهای بزرگ، کمتر برخوردار و روستاها انجام پذیرد/ عدالت آموزشی، رشد قدرت تفکر، خلاقیت و نوآوری دانش آموزان اولویت آموزش پرورش و آموزش عالی کشور باشد
undefined️ به گزارش سفیر کرمان #محمّدمهدی_زاهدی نماینده مردم کرمان و راور و عضو کمیسیون آموزش در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی با اذعان بر لزوم توسعه و تجهیز امکانات آموزشی در شهرها و مناطق کمتر برخوردار، بر لزوم ارزیابی های متفاوت در فرآیند سنجش کنکور تاکید کرد.
undefinedنماینده مردم کرمان و راور با اشاره به تفاوت امکانات، تجهیزات و خدمات آموزشی در مناطق مختلف کشور از تمرکز مؤسسات کنکور در کلان شهر ها به عنوان مصداقی جهت لزوم تفاوت سنجش و ارزیابی کنکور در مناطق مختلف نام برد.
undefined ایشان با بیان این موضوع که در مقام قانونگذار نباید فقط شرایط پایتخت و کلان شهرها را لحاظ کرد، گفت: باید شرایط کل کشور را مدنظر قرار داد و اجازه ندهیم مافیای کنکور با سرنوشت فرزندان و آینده سازان کشور بازی کنند.
undefinedوزیر علوم دولت نهم بیان کرد باید شرایطی را در آموزش پرورش و آموزش عالی کشور فراهم آوریم که خانواده ها با آرامش خاطر به دنبال درک مفاهیم و محتواهای درسی، رشد روحیه خلاقیت، تفکر و نوآوری توسط فرزندان شان باشند، دغدغه و نگرانی حضور در کلاس های صرفا آموزش تست زنی و صرف هزینه های کلان کلاس های کنکور، آموزش محتوا محور را تحت شعاع قرار ندهد .
undefined مشاهده اخبار:www.mmzahedi.irundefined ایتاhttps://eitaa.com/mmzahediundefined بلهhttps://ble.ir/Zahedi_ir

۱۴:۱۲

۳۰ شهریور

thumnail
undefinedدکتر زاهدی در رأس هیاتی متشکل از نمایندگان مجلس شورای اسلامی وارد باکو پایتخت آذربایجان شد.
undefined️ به گزارش سفیر کرمان - #محمّدمهدی_زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و رئیس دوره ای هیات پارلمانی مجلس در مجمع مجالس آسیایی به همراه دو نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی روز گذشته با استقبال رسمی مسئولین سفارت جمهوری اسلامی ایران در آذربایجان وارد باکو شد.
undefinedهدف از این سفر تقویت و توسعه مناسبات #جمهوری_اسلامی_ایران و #جمهوری_آذربایجان و دیدار با جمعی از مسئولین و نمایندگان مجلس ملی آذربایجان و شرکت در کمیته آموزش مجمع مجالس آسیایی عنوان شده است.
#در_مسیر_خدمت #پیشرفت_کرمان #کرمان_آینده #ایران_قوی #دیپلماسی_عزتمندانه
undefined مشاهده اخبار:www.mmzahedi.irundefined ایتاhttps://eitaa.com/mmzahediundefined بلهhttps://ble.ir/Zahedi_ir

۹:۱۲

thumnail
undefined تاکید بر توسعه روابط ایران و آذربایجان/ هوشیاری دو دولت و مشترکات زیاد تاریخی، فرهنگی و مذهبی ، توطئه های دشمنان دو کشور را نقش آب خواهند کرد.
undefined️ به گزارش ایسنا - #محمّدمهدی_زاهدی نماینده مردم کرمان و راور و رئیس هیات پارلمانی مجلس در مجمع مجالس آسیایی در رأس هیاتی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از ورود به باکو، با حضور در #مجلس_ملی_آذربایجان با تعدادی از نمایندگان مجلس ملی آذر بایجان دیدار و گفتگو کرد.
undefined زاهدی رئیس گروه پارلمانی ج.ا.ایران در APA در این دیدار با بیان اینکه مشترکات فرهنگی و مذهبی و مرور روابط تاریخی و دوستانه دو کشور، دریچه توسعه روابط و مناسبات دو ملت است، #توسعه_روابط #تهران_و_باکو را موجب مایوس شدن دشمنان دو کشور و نقش بر آب شدن توطئه های طراحی شده عنوان داشت.
undefined رئیس هیات پارلمانی ایران با محکوم کردن حادثه سفارت آذربایجان در تهران، به طرف آذربایجانی این اطمینان را داد که قوه قصائیه جمهوری اسلامی ایران با جدیت پیگیر این مسأله است و به زودی کیفر خواست عامل این اتفاق ناگوار و افرادی که با این موضوع در ارتباط بودند صادر خواهد شد.
undefined زاهدی بر #گسترش_روابط_تجاری و بازرگانی دو کشور تاکید کرد و خواستار رفع موانع تجار و بازرگانان دو کشور و چالش های پیش آمده #در_مسیر_توسعه_روابط_اقتصادی شد. حل مشکل کامیون داران دیگر موضوع مطرح شده توسط زاهدی در این دیدار بود.
undefinedلینک خبر ایسنا isna.ir/xdPD2k
#در_مسیر_خدمت #پیشرفت_کرمان #کرمان_آینده #ایران_قوی #دیپلماسی_عزتمندانه
undefined مشاهده اخبار:www.mmzahedi.irundefined ایتاhttps://eitaa.com/mmzahediundefined بلهhttps://ble.ir/Zahedi_ir

۱۴:۵۲