عکس پروفایل 🇮🇷کانال اطلاع رسانی دکتر محمد مهدی زاهدی
۱.۱هزار عضو

🇮🇷کانال اطلاع رسانی دکتر محمد مهدی زاهدی

🇮🇷کانال اطلاع رسانی دکتر محمد مهدی زاهدی نماینده مردم نجیب و بصیر کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی 🔹ایتا https://eitaa.com/mmzahedi 🔹سروش http://sapp.ir/mmzahedi 🔶️ گپ https://gap.im/mmzahedi

۲۲ اسفند ۱۴۰۱

thumnail

۹:۳۱

thumnail

۹:۳۱

thumnail
⭕️ ۲۲ اسفند ماه روز بزرگداشت #شهدا گرامی باد
خوشا آنانکه با عزت ز گیتی بساط خویش برچیدند و رفتند ز کالاهای این آشفته بازار شهادت راپسندیدند و رفتند
سلام بر آنهایی که از نفس افتادند تا ما از نفس نیفتیم، قامت راست کردند تا ما قامت خم نکنیم،به خاک افتادند تا ما به خاک نیفتیم،سلام بر آنهایی که رفتند تا بمانیم، #سلام_بر_شهیدان
🔻 در لابلای جنب و جوش و علاقه برای آغاز سال جدید یادمان باشد که مردانی برای تحقق آرامش امروز ما از گرانبهاترین و بالاترین سرمایه خویش گذشتند و با حضور در صحنه های جنگ و تحمل سختی‌ها و دشواری‌ها، در برابر تجاوز و خودخواهی های دشمنان ایران اسلامی ایستادند و از مرز و بوم کشورمان دفاع کردند.
💢 پندار مان این است که ما مانده ایم و #شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان ما را با خود برده است و شهدا مانده اند...
🌷روز بزرگداشت #شهدا گرامی باد
واحد فرهنگی دفتر ارتباطات مردمی پروفسور زاهدینماینده مردم شریف و شهید پرور کرمان و راور

۱۱:۲۷

۲۶ اسفند ۱۴۰۱

thumnail

۷:۱۷

thumnail

۷:۱۷

thumnail

۷:۱۷

thumnail

۷:۱۷

thumnail

۷:۱۷

thumnail

۷:۱۷

thumnail

۷:۱۷

thumnail

۷:۱۷

thumnail

۷:۱۷

thumnail
📷 گزارش تصویری/حضور دکتر قالیباف به استان کرمان و حضور در گلزار شهدا
⭕️ به گزارش سفیر کرمان، #محمدباقر_قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی بامداد امروز جمعه، ۲۶ اسفند ماه با استقبال رسمی مسئولین وارد کرمان شد.
💢 حضور در گلزار شهدای کرمان و مزار سردار شهید #حاج_قاسم_سلیمانی و سردار شهید #حسین_پورجعفری، و بازدید از چند پروژه صنعتی و دیدار با جمعی از نخبگان و جوانان از برنامه های حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در سفر به استان کرمان است.
🔻 #محمّدمهدی_زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از حضور چندباره دکتر قالیباف به استان کرمان تشکر نمود و اظهار داشت: در این بازدیدها و سفرهای استانی، علاوه بر دیدارهای مستقیم با مردم و نخبگان، در خصوص رفع موانع تولید نیز تصمیم گیری های مؤثری اتخاذ می شود.
https://www.icana.ir/Fa/News-Picture/518701🔗مشاهده متن کامل خبر :https://www.mmzahedi.ir💢 عضویت در پیام رسان ایتا و بله:https://eitaa.com/mmzahedi
https://ble.ir/Zahedi_ir

۷:۴۵

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

thumnail
⭕️ مدیریت سیاست خارجی کشور، گشایش اقتصادی در پی خواهد داشت/بخش اول نشست خبری
💢 کرمان - ایرنا - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیریتی که کشور در حوزه سیاست خارجی دنبال می‌نماید، سال آینده افق‌های خوبی را پیش روی ملت باز می‌کند که یقینا در مباحث و #گشایش‌های_اقتصادی اثربخش خواهد بود.
به گزارش ایرنا، #محمدمهدی_زاهدی روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: جریان #سیاست_خارجی ما روی ریل قرار گرفته است و ارتباط با کشور چین و ارتباطی که از طریق این کشور با کشورهای دیگر منطقه گرفته شده است، اثرات خودش را دومینوار در منطقه نشان خواهد داد.
🔻 وی ادامه داد: این ارتباطات و تعاملات بین المللی موجب شده برخی کشورهای اروپایی که در چند ماه گذشته بد عمل کردند و سفارتخانه شان در اغتشاشات و اعتراضات مشارکت داشته اند، به خود بیایند، بطوریکه برخی کشورهای اروپایی که می خواستند سپاه پاسداران انقلاب را تحریم کنند، این موضوع را از دستور کار خارج کردند.
https://www.irna.ir/news/85060540
🔗مشاهده متن کامل خبر :https://www.mmzahedi.ir💢 عضویت در پیام رسان ایتا و بله:https://eitaa.com/mmzahedi
https://ble.ir/Zahedi_ir

۱۵:۳۸

۲۸ اسفند ۱۴۰۱

thumnail
⭕️ سرمایه گذار ۲ میلیارد دلاری پتروشیمی فجر کرمان در انتظار همراهی مسئولان و استاندار کرمان/بخش دوم نشست با اصحاب رسانه
💢 به گزارش خبرگزاری تسنیم، #محمدمهدی_زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان کرمان با تبریک ایام فرا رسیدن دو بهار طبیعت و قرآن اظهار داشت: امیدواریم تقارن دو بهار با هم، نویدبخش روزهای خوبی برای عموم مردم کشور باشد.
🔻 نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در این نشست با اشاره به پیگیری های مکرر برای جذب سرمایه گذار جهت اجرای کلان پروژه #پتروشیمی_فجر_کرمان گفت: سرمایه گذار جدید طرح پتروشمی فجر کرمان حاضر است ۲ میلیارد دلار برای پروژه پتروشیمی کرمان سرمایه گذاری کند که از استاندار محترم می خواهیم همکاری لازم را در این زمینه انجام دهد و در بحث پتروشیمی کرمان، تصمیم داریم تا صنایع پایین دستی پتروشیمی هم ایجاد شود.
🔶 عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح ساخت #پالایشگاه_پلاسمای_خون در کرمان گفت: ساخت پالایشگاه پلاسمای خون چند سال قبل کلنگ زنی شده است و اگر مشکل زمین اجرای پروژه حل شود، ظرف یک سال فاز اول طرح به اتمام می رسد.
https://tn.ai/2869229 🔗مشاهده متن کامل خبر :https://www.mmzahedi.ir💢 عضویت در پیام رسان ایتا و بله:https://eitaa.com/mmzahedi
https://ble.ir/Zahedi_ir

۵:۲۲

بازارسال شده از خبرهای فوری / مهم🔖
thumnail
نماینده کرمان در مجلس: کشورهای اروپایی دنبال تحریم سپاه نیستند و این برگ برنده جمهوری اسلامی بود
محمد مهدی زاهدی با اشاره به ارتباط ایران و عربستان گفت:🔹 اکنون سیاست خارجی روی ریل خوبی قرار گرفته و ان شاءالله به صورت دومینو این موضوع خودش را نشان خواهد داد. برخی از کشورها در اتفاقات نیمه دوم سال جاری که با معترضین همراهی می کردند به خود بیایند.🔹نماینده کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی افزود: کشورهای اروپایی تحریم سپاه را دیگر در دستور کار ندارند و این برگ برنده جمهوری اسلامی بود.🔹او از تفاوت ظاهر و عمل آمریکایی‌ها در خصوص برجام عنوان کرد: آمریکایی‌ها در رسانه‌ها می گویند که برجام تمام شده اما در پنهان پیام‌های بسیاری می دهند که زودتر بیاید توافق کنیم و امیدواریم سال آینده ثمرات برجام را ببینیم.🔹زاهدی تاکید کرد: باتوجه به اقدامات ایران در سیاست‌های خارجی، امیدواریم سال آینده افق‌های خوبی پیش روی ملت باز کند و یقیناً این افق‌ها روی گشایش‌های اقتصادی اثربخش خواهد بود./ ایسنا✅ @Khabar_Fouri

۶:۱۳

thumnail
⭕️ از تأکید در بکارگیری نیروهای جوان و کارآمد در بدنه مدیریتی استان تا لزوم اجرای دقیق و کامل قانون رتبه بندی معلمان/بخش سوم‌ گزارش نشست با اصحاب رسانه
💢 به گزارش ایسنا- #محمدمهدی_زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس در پاسخ به انتقاد خبرنگاری در مورد انتصاب مدیران استان، گفت: چندین بار به استاندار و وزیر کشور نیز اعلام شد که نیروهای بسیار خوب و شایسته ای در درون فرمانداری‌ها و استانداری داریم و بایسته است که از این ظرفیت‌ها استفاده شود و امیدواریم استاندار محترم این موضوع را مدنظر قرار دهد.
🔻 محمّدمهدی زاهدی پیش با اشاره به لزوم بهره گیری از #جوانانِ_کارآمد در مسئولیت های اجرایی عنوان داشت: از استاندار محترم انتظار است از ظرفیت #جوانان_نخبه و متخصص بیشتر در مسئولیت های اجرایی استان بهره گرفته شود.
🔶 عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم اجرای صحیح و کامل #قانون_رتبه_بندی_معلمان توسط دولت، اعلام داشت: زمینه تصویب این قانون از مجلس دهم فراهم شد و در مجلس یازدهم این قانون ابلاغ و اجرا شد، هرچند که در اجرا اشکالاتی وجود دارد و آموزش و پرورش بایستی به اعتراضات رسیدگی کند.
🔷 زاهدی همچنین با بیان اینکه #ساماندهی_مدارس_غیرانتفاعی هر چه زودتر باید انجام شود، تاکید کرد: در بسیاری از این مدارس از کارکنان و معلمان به نوعی بیگاری می کشند و مصوبات لازم برای ساماندهی در نظر گرفته شده که در ابتدای سال جدید در دستور کار قرار می گیرد.isna.ir/xdNyJD 🔗مشاهده متن کامل خبر :https://www.mmzahedi.ir💢 عضویت در پیام رسان ایتا و بله:https://eitaa.com/mmzahedihttps://ble.ir/Zahedi_ir

۱۰:۲۳

۲۹ اسفند ۱۴۰۱

thumnail
⭕️ از پیگیری تکمیل پروژه های انتقال آب به استان کرمان تا توسعه فولادهای راور و بوتیا
💢 به گزارش ایسنا- #محمّدمهدی_زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در نشست آخر سال با اصحاب رسانه #خبرهای_خوبی به همراه داشت. وی کم آبی را یکی از مشکلات بزرگ کرمان دانست و تصریح کرد: با رایزنی‌های زیاد صورت گرفته، موافقت دستگاه های ذیربط برای #انتقال_آب #خلیج_فارس به کرمان اخذ و بخشی از اعتبارات آن تامین و مابقی در سال ۱۴۰۲ تامین خواهد شد.
🔻 زاهدی افزود: تعدادی از روستاهای شهرستان کرمان با مشکل آب روبرو هستند لذا در جلساتی که با مسئولین سپاه پاسداران، سازمان برنامه بودجه و وزارت نیرو برگزار شد، موافقت آبرسانی به روستاهای شهرستان کرمان توسط قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) را اخذ کردیم.
🔶 نماینده مردم کرمان و راور از تأثیرات خوب #فولاد_بوتیا و #فولاد_راور در توسعه و اشتغال شهرستان های کرمان و راور گفت و اعلام داشت: سال ها قبل، متأسفانه نرخ خودکشی در راور بسیار بالا بود اما اکنون خوشبختانه این آمار تقریبا به صفر رسیده است؛ که مهمترین دلیل آن احداث کارخانه فولاد در این شهرستان و بکار گیری جوانان راوری و ایجاد #امید در بین مردم و #نشاط در شهر است.
🔷 وی اظهار داشت: پهنه های معدنی زیادی در منطقه راور وجود دارد که طی رایزنی با سازمان انرژی اتمی و محیط زیست در حال آزادسازی آنها هستیم و در صورت انجام توافقات، زمینه توسعه بیشتر فولادها فراهم خواهد شد.
🔗متن خبر:https://www.mmzahedi.ir💢 عضویت در پیام رسان ایتا و بله:https://eitaa.com/mmzahedihttps://ble.ir/Zahedi_ir

۱۴:۲۲

۲ فروردین

thumnail
⭕️ پیام تبریک نوروزی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی💢 سفیر کرمان- محمّدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در پیامی، نوروز ۱۴۰۲ را به ملّت بزرگ ایران و مردم استان کرمان تبریک گفت.
🔻 در بخشی از این پیام تصویری آمده است: برای ما مسئولین #نوروز_واقعی روزی است که گره ایی از مشکلات مردم باز شده باشد، دغدغه خانواده ها برای ازدواج، مسکن و اشتغال جوانان شان برطرف شده باشد و ....
🔶 زاهدی به ظرفیت اِشتغال بیش از ۴۵۰۰ نفر در کارخانه های #فولاد_بوتیا و #فولاد_راور اشاره کرد و گفت ظرفیت اِشتغال این دو کارخانه تا پایان سال جاری به بیش از ۶۰۰۰ نفر خواهد رسید.
🔷 نماینده مردم کرمان و راور برخی اولویت های پیگیری سال ۱۴۰۲ برای #پیشرفت_کرمان را نام برد و گفت: امروز کرمان دیگر جغرافیای محدود به مرزهای ایران نیست، ....
🎥 مشاهده فیلم کامل در آپارات:https://www.aparat.com/v/IaNiC
💢 عضویت در پیام رسان ایتا و بله:https://eitaa.com/mmzahedihttps://ble.ir/Zahedi_ir

۴:۱۳

۳ فروردین

thumnail
🎥 فیلم کامل پیام نوروزی پروفسور زاهدی نماینده مردم شریف و نجیب کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی
⭕ از اولویت های سال ۱۴۰۲ #در_مسیر_خدمت و #پیشرفت_کرمان تا گزارشی از وضعیت کلان پروژه های در حال اجرا
🍃با ما همراه باشید
#کرمان_آینده

۱۲:۱۷