آ

آزمون ورودی مدارس انرژی اتمی

۱,۴۸۳عضو
آ
۱.۵هزار عضو

آزمون ورودی مدارس انرژی اتمی

این کانال برای اطلاع رسانی در مورد فرآیند گزینش و ثبت نام در مدارس انرژی اتمی راه اندازی شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت aeschools.com مراجعه نمایید.

۴ اسفند ۱۴۰۱

#شروع‌پیش‌ثبت‌نام🟢 متقاضیان محترم برای پیش ثبت نام می توانند از روز شنبه 6 اسفند 1401 به سایت www.aeschools.com مراجعه نمایند. گزینش تنها از بین دانش آموزانی انجام می شود که روند پیش ثبت نام در سایت را به صورت کامل انجام دهند. مدارس انرژی اتمی در مقطع متوسطه دوره دوم در رشته های ریاضی فیزیک و علوم تجربی پذیرش دارند.

۱۰:۱۲

#آزمون_‌ورودی‌_دوره_متوسطه🟣 آزمون ورودی دوره دوم متوسطه در دو مرحله برگزار می شود. مرحله اول به صورت تستی و مرحله دوم به صورت تشریحی برگزار می شود. منابع سوالات آزمون ورودی متوسطه دوره دوم برای متقاضیان ورود به رشته ریاضی فیزیک تسلط به ریاضیات دوره اول متوسطه به خصوص کتاب ریاضی نهم، سوالات هوش و خلاقیت، علوم دوره اول متوسطه به خصوص کتاب علوم نهم(قسمت های فیزیک و شیمی) و برای متقاضیان ورود به رشته علوم تجربی کتاب تسلط به ریاضیات دوره اول متوسطه به خصوص کتاب ریاضی نهم، سوالات هوش و خلاقیت، علوم دوره اول به خصوص کتاب علوم پایه نهم(کل کتاب) است. آزمون مرحله اول در روز جمعه 26 خرداد 1402 برگزار می شود و پذیرفته شدگان مرحله اول در روز پنجشنبه 1 تیر در آزمون مرحله دوم شرکت خواهند کرد.

۱۰:۱۴

#باشگاه_المپیادundefined دانش آموزان علاقه مند به المپیاد که در سال نهم مباحث المپیاد را آموزش دیده اند می توانند در آزمون ورودی باشگاه المپیاد مدارس انرژی اتمی (متولی آموزش المپیادهای علمی در مدارس انرژی اتمی) شرکت نمایند. اطلاع رسانی بیشتر در مورد مباحث آزمون و نحوه گزینش باشگاه المپیاد در سایت www.aeschools.com انجام می شود.

۱۰:۱۶

#استعداد‌یابی_دوره_اول_متوسطه🟡 استعداد سنجی ورودی دوره اول متوسطه نیز در دو مرحله برگزار می شود. مرحله اول شامل سوالات تستی و سوالات مرحله دوم تشریحی است. مبحث سوالات ریاضی، هوش و خلاقیت است. استعداد سنجی مرحله اول در روز جمعه 15 اردیبهشت1402 و مرحله دوم برای پذیرفته شدگان مرحله اول در روز جمعه 22 اردیبهشت 1402 برگزار خواهد شد.

۱۰:۱۶

#دبستان🟠 برای متقاضیان ورود به دبستان نیز جلساتی با حضور اولیای دانش آموز برگزار می شود که زمان جلسه بعد از پیش ثبت نام به اطلاع ایشان خواهد رسید.

۱۰:۱۸

۷ اسفند ۱۴۰۱

با سلام ضمن عرض تبریک اعیاد شعبانیه، به استحضار می‌رساند از ساعتی پیش لینک ثبت نام در سایت aeschools.com و در قسمت استعداد سنجی مدارس انرژی اتمی فعال گردیده است و متقاضیان می‌توانند در سامانه ثبت نام خود را انجام دهند.

۳:۲۸

به منظور راحتی در اجرای فرآیند ثبت‌نام، پیشنهاد می‌شود در صورت امکان از رایانه استفاده نمایید.

۳:۳۶

۹ اسفند ۱۴۰۱

مدارس انرژی اتمی - شهر تهران
- دبیرستان دوره دوم پسرانه تهرانخیابان امیر آباد شمالی - خیابان بیستم(ابطحی) - خیابان جانبازان شمالی - انتهای 23 غربی02188015863 021880158640218822266002188222661
- دبیرستان دوره دوم دخترانه تهرانخیابان امیر آباد شمالی - خیابان بیستم(ابطحی) - خیابان فجر دوم - نبش بیست و یکم0218835829402188354829
- دبیرستان دوره اول پسرانه تهرانخیابان کارگر شمالی، خیابان بیستم، پلاک 8302188359307
- دبیرستان دوره اول دخترانه تهرانتهران-خیابان کارگر شمالی-خیابان بیستم-بلوار فجر202188351822
-

۵:۲۰

مدارس انرژی اتمی - شهر مشهد
دبیرستان دوره اول و دوره دوم پسرانه مشهد مشهد-بلوار فلسطین ،فلسطین 2605137603115

۵:۲۲

مدارس انرژی اتمی - شهر قزوین
دبیرستان دوره اول و دوره دوم پسرانه قزوینقزوین-خیابان پونک-انتهای امیرکبیر 1402833653931

۵:۲۳

مدارس انرژی اتمی - شهر بوشهر
مجتمع آموزشی(دبستان، دبیرستان دوره اول و دوره دوم) پسرانه بوشهر بوشهر چهارراه کشتیرانی 07791091926

۵:۲۶

مدارس انرژی اتمی - شهر اصفهان
دبستان پسرانه و دخترانهاصفهان، روشن دشت، جاده انرژی اتمی- شهرک حاج میرزایی
دبستان پسرانه 03138913100دبستان دخترانه 03138913111

۵:۲۹

مدارسی که در سال تحصیلی آینده راه اندازی می شوند :
- دبستان پسرانه و دخترانه تهران- دبستان پسرانه کرج- مجتمع آموزشی (دبستان، دبیرستان دوره اول و دبیرستان دوره دوم ) پسرانه و دخترانه شهر کاشان

۵:۳۰

۲۲ اسفند ۱۴۰۱

https://b2n.ir/x21188
🟢اطلاعیه شماره ۲ در خصوص تعداد سوالات هر مبحث و زمان فرآیند استعداد سنجی متوسطه دوره اول و دوم

۱۳:۵۳

thumnail

۱۳:۵۶

۶ اردیبهشت

🟢 آخرین مهلت ثبت نام برای داوطلبین ورود به مدارسundefined««متوسطه دوره اول»»undefined انرژی اتمی روز یکشنبه ۱۰ اردیبهشت است. بعد از این تاریخ امکان ثبت نام برای این مقطع وجود ندارد ولی ثبت نام داوطلبین ورود به مدارس دبستان و متوسطه دوره دوم ادامه خواهد داشت.

۶:۳۲

۱۴ اردیبهشت

با سلام قابل توجه متقاضیان ورود به مدارس انرژی اتمی( ورودی ششم به هفتم متوسطه اول)ان شاالله روز جمعه از ساعت ۱۴.۳۰ میزبان شما در فرایند استعداد سنجی خواهیم بود.خواهشمند است حتما به منظور دریافت کارت ورود به جلسه به پنل کاربری در سایت aeschools.com مراجعه فرمایید. با سپاس

۹:۰۱

۱۸ اردیبهشت

با سلام نتایج آزمون و کارت ورود به جلسه آزمون نوبت دوم برای قبول شدگان در پنل داوطلبان قرار گرفت. لطفا به سایت aeschools.com مراجعه و در صورت پذیرفته شدن در آزمون، با توجه به اطلاعات درج شده به حوزه مربوطه مراجعه نمایید.

۲۰:۳۸

آزمون ورودی مدارس انرژی اتمی
با سلام نتایج آزمون و کارت ورود به جلسه آزمون نوبت دوم برای قبول شدگان در پنل داوطلبان قرار گرفت. لطفا به سایت aeschools.com مراجعه و در صورت پذیرفته شدن در آزمون، با توجه به اطلاعات درج شده به حوزه مربوطه مراجعه نمایید.
پیام مرتبط با متقاضیان ورودی پایه هفتم می باشد.

۲۱:۲۵

۱۱ خرداد

با سلام و احترام قابل توجه متقاضیان ورود به مقطع ابتدایی(اول و دوم) مدارس انرژی اتمی در شهرهای اصفهان و بوشهران شالله روز شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ به منظور تعیین زمان دیدار با خانواده های محترم، تماس گرفته خواهد شد و زمان اعلام خواهد شد.

۱۴:۲۷