آ

آزمون ورودی مدارس انرژی اتمی

۶,۱۵۸عضو
آ
۶.۲هزار عضو

آزمون ورودی مدارس انرژی اتمی

این کانال برای اطلاع رسانی در مورد فرآیند گزینش و ثبت نام در مدارس انرژی اتمی راه اندازی شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت aeschools.com مراجعه نمایید.

۲۱ اردیبهشت

thumnail
برگزاری آزمون استعداد سنجی پایه هفتم دانشگاه صنعتی شریف تهران

۶:۰۲

thumnail
برگزاری آزمون استعداد سنجی پایه هفتم دبیرستان انرژی اتمی بوشهر

۶:۵۳

۲۴ اردیبهشت

با سلام💠 به اطلاع می رساند نتایج آزمون پایه هفتم ، فردا ۲۵ اردیبهشت ماه از طریق پنل دانش آموز در سامانه ثبت نام اعلام خواهد شد .

۱۹:۱۷

👈 شایان توجه است آزمون مرحله دوم ، به صورت تشریحی ، ویژه قبولی های مرحله اول ، روز جمعه ۲۸ اردیبهشت ماه در محل دبیرستان برگزار خواهد شد .

۱۹:۲۳

۲۶ اردیبهشت

با سلام 👈 به اطلاع می رساند در حال حاضر به دلیل اختلال در سایت امکان ورود به سامانه ثبت نام وجود ندارد . ان شا الله پس از رفع اشکال اطلاع رسانی خواهد شد . از صبوری شما سپاسگزاریم.

۹:۰۳

👈 ضمن عرض پوزش بابت اختلال پیش آمده در سامانه ثبت نام ، به اطلاع می رساند هم اکنون این اختلال برطرف شده است .

۱۹:۲۷

🔸 داوطلبان پایه هفتم که در آزمون مرحله اول استعدادسنجی قبول و مجاز شده اند ، برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون به پنل ثبت نام خود مراجعه کنند . 🔸 شایان توجه است این آزمون در روز جمعه ۲۸ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد . 🔸 ساعت و مکان آزمون در کارت ورود به جلسه درج شده است .

۱۹:۳۲

۲۷ اردیبهشت

👈« یادآوری »آزمون مرحله دوم استعداد سنجی پایه هفتم ویژه قبولی های مرحله اول روز جمعه 28 اردیبهشت 1403  برگزار می شود.لطفا برای دریافت کارت ورود به جلسه به پنل خود در سامانه ثبت نام مراجعه کنید.

۱۰:۰۷

۲ خرداد

با سلام ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت ریاست محترم جمهوری ، شهید آیت الله رییسی و جمعی از همراهان ، به اطلاع می رساند : 👈 نتایج آزمون مرحله دوم استعدادسنجی پایه هفتم ، در هفته آتی اعلام خواهد شد .

۴:۳۸

۷ خرداد

💠 با سلامبه اطلاع می رساند هم اکنون نتایج نهایی آزمون پایه هفتم مدارس :پسرانه تهراندخترانه تهرانپسرانه مشهدپسرانه قزوینپسرانه بوشهراز طریق پنل ثبت نام داوطلب قابل مشاهده است .

۹:۱۳

۸ خرداد

📄 داوطلبان محترم آزمون میان پایه دبیرستان انرژی اتمی دوره اول متوسطهبا احترام به اطلاع می‌رساند: آزمون میان پایه هشتم و نهم دبیرستان‌های انرژی اتمی تهران، مشهد، بوشهر و قزوین🗓️ روز چهارشنبه ۱۴۰۳/۰۴/۰۶🕙 ساعت ۱۰ صبح در مدارس انرژی اتمی دوره اول برگزار خواهد شد.
👈 آزمون به صورت تشریحی و از دروس ریاضی، فیزیک و شیمی برگزار خواهد شد. 👈 محتوای آزمون از مباحث تدریس شده در سال تحصیلی گذشته هر مدرسه خواهد بود.

۹:۴۰

بازارسال شده از دوستان رسانه
از کارزار دعوت از مهندس محمد اسلامی برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کنید. https://www.karzar.net/116747

۱۹:۳۶

۹ خرداد

💠 قابل توجه متقاضيان ورود به دبستان های شهدای هسته ای كاشان :۱. مرحله اول ارزيابي و مصاحبه دانش آموزان و والدين پايه اول از تاريخ ۱۴۰۳/۳/۱۲ آغاز خواهد شد.
۲. آزمون متقاضيان ورودي جديد، پايه هاي دوم تا ششم ، در تاريخ هاي ۲۲ و ۲۳ خرداد ماه سال جاری برگزار می شود.
توجه :👈 دانش آموزانی كه در سال تحصيلي گذشته در دبستان های شهداي هسته اي مشغول به تحصيل بوده اند، مصاحبه و آزمون ندارند.👈 اطلاعات تكميلی مصاحبه و ارزيابی پايه اول و همچنين آزمون ساير پايه ها طي تماس تلفنی اطلاع رسانی مي شود.👈 حضور والدين دانش آموز براي تمامی پايه ها، در روز مصاحبه، الزامی است .👈 والدين متقاضيان جديد اصل شناسنامه خود و دانش آموز را به همراه داشته باشند.👈 كسانی كه تاكنون ثبت نام نكرده اند می توانند از طريق سایت aeschools.com در قسمت "ثبت نام آزمون استعداد سنجی" ثبت نام نمايند.

۱۳:۳۰

۱۷ خرداد

با سلام💠 آخرین مهلت ثبت نام برای داوطلبین ورود به مدارس👈 ««متوسطه دوره دوم»» 👉 انرژی اتمی در شهر های تهران ، مشهد، بوشهر و قزوین پایان روز جمعه ۱۸ خرداد است. بعد از این تاریخ امکان ثبت نام برای این مقطع وجود ندارد ولیکن ثبت نام داوطلبین در شهرهای کاشان و بندرعباس ادامه خواهد داشت.
👈 لذا به اطلاع می رساند : تاریخ آزمون مدارس تهران ، مشهد ، بوشهر و قزوین به طور همزمان در تاریخ*۲۴ خرداد ساعت ۱۶* است . و تاریخ آزمون مدارس بندرعباس و کاشان در صورت تکمیل ظرفیت متعاقبا اعلام خواهد شد.

۹:۳۲

۲۲ خرداد

اطلاعیهبه اطلاع می رساند ، داوطلبین آزمون ورودی متوسطه دوم ( دهم ) ، به جز مدارس کاشان و بندرعباس ، می توانند برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ، به پنل ثبت نام خود مراجعه کنند .

۵:۵۵

👈 لازم به ذکر است : نشانی محل آزمون ، تاریخ و ساعت در کارت ورود به جلسه آزمون درج شده است .

۶:۰۲

🗓 تاریخ آزمون استعدادسنجی متوسطه دوم*:
*۲۴ خرداد ۱۴۰۳

ساعت برگزاری آزمون ۱۶

۶:۰۵

🔴 قابل توجه داوطلبان ورود به پایه دهم در شهرهای کاشان و بندرعباس ؛آزمون ورودی برای این دو شهر در حال حاضر برگزار نخواهد شد و زمان آزمون در این دو شهر در صورت *تکمیل ظرفیت*، متعاقبا از طریق کانال آزمون در پیام رسان بله به نشانی: @aeschoolsیا سایت موسسه به نشانی:https://aeschools.com/اعلام خواهد شد.
لذا ثبت نام در این شهرها همچنان ادامه خواهد داشت.

۶:۱۴

۲۳ خرداد

⭕️ دریافت کارت ورود به جلسۀ آزمون ورودی پایه دهم مدارس انرژی اتمی از طریق سامانه ثبت نام
https://register.aeschools.com
⭕️ دانش‌آموزان در صورتی که به هر دلیل کارت شان عکس ندارد نگران نباشند. کافیست در روز آزمون با یک مدرک شناسایی عکس‌دار به حوزۀ امتحانی خود مراجعه کنند تا احراز هویت توسط عوامل اجرایی آزمون انجام شود.
✅ ساعت آزمون ورود به پایۀ دهم مدارس انرژی اتمی:روز پنج‌شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۶ عصر

۴:۵۳

با سلام و احترام خدمت اولیا محترم و دانش آموزان عزیز متقاضی ورود به مدارس متوسطه دوره دوم انرژی اتمی
با احترام
جهت شرکت در آزمون ورودی پایه دهم به نکات زیر توجه فرمایید:

🔸
تاریخ برگزاری آزمون پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۶ میباشد.


🔸 درب حوزه ساعت ۱۵ باز می گردد و
شروع فرآیند آزمون ۱۵:۴۵  می باشد.
آزمون راس ساعت ۱۶ شروع و پایان آزمون ساعت ۱۸:۳۰  می باشد.
  
دانش آموزان می بایست در زمان مقرر درحوزه امتحانی مربوطه حضور داشته باشند


🔸
همراه داشتن کارت ورود به جلسه عکس دار و یا مدارک هویتی عکسدار الزامی می باشد.


🔸 رعایت نظم و قوانین دانش آموزی و  پوشیدن لباس مناسب(مقنعه برای دختران عزیزمان) الزامی‌ست .
🔸  دانش آموزان عزیز موظفند برای پاسخ به سئوالات  مداد نرم مشکی  به همراه داشته باشند واستفاده از وسایل مشترک در جلسه امتحان ممنوع می باشد  و لازم به ذکر است استفاده از ماشین حساب ممنوع میباشد

🔸
آزمون رشته ریاضی شامل ۵۵ سئوال به مدت آزمون ۱۵۰ دقیقه  و آزمون رشته تجربی ۷۵ سئوال  به مدت آزمون ۱۵۰ دقیقه میباشد،و سئوالات ۴ گزینه ای و دارای نمره منفی میباشد.

🔸  برگه راهنمای دانش آموز که در ابتدای ورود به حوزه امتحانی داده میشود را با دقت مطالعه کنید و  در حفظ و نگهداری آن تا پایان اعلام نتایج و انجام ثبت نام کوشا باشید.
🔸قبل از شروع آزمون پاسخبرگ را با مشخصات خود کامل بررسی کنید و در صورت مغایرت،مسئول حوزه را مطلع کنید.
🔸در پایان آزمون ،تحویل دفترچه سئوالات همراه با پاسخبرگ به مراقب آزمون الزامی‌ست.
🔸 از همراه داشتن تلفن همراه و وسایل
غیر ضرور جداً خودداری فرمایید
.
⚠️ (حوزه امتحانی هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال وسایل اضافی دانش آموز بر عهده نخواهد داشت)
🔸 خواهشمند است قبل از حضور در سالن امتحانات به کارهای ضروری خود اعم از آب خوردن، استفاده از سرویس بهداشتی و ... رسیدگی نمایید زیرا خارج شدن از سالن امتحان جز با تحویل برگه امتحانی جایز نخواهد بود .

* با آرزوی سلامتی و موفقيت برای تمامی دانش آموزان عزیز
⬅️ مرکز آزمون مجتمع آموزشی،فرهنگی انرژی اتمی


#آزمون_ورودی#دبیرستان_انرژی_اتمی

۱۶:۳۴