عکس پروفایل اندیشه معاصرا
۴۲۸ عضو

اندیشه معاصر

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر سایت همه مردم ایران زمین

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

thumnail
عید نوروز ۱۴۰۲ چه روزی است؟ + ساعت عید نوروز ۱۴۰۲ .
لحظه سال تحویل ۱۴۰۲ اعلام شد. براساس تقویم اعلام شده، امسال سال کبیسه نیست. لحظه تحویل سال ساعت 54 دقیقه و 28 ثانیه بامداد روز سه‌شنبه 1 فروردین 1402 هجری شمسی، مطابق 28 شعبان 1444 هجری قمری و 21 مارس 2023 میلادی است.
با ما همراه باشید با: https://b2n.ir/t89822

۶:۰۰

thumnail
نوروز ۱۴۰۲ | آهنگ عید نوروز 1402
مشاهده و دانلود آهنگ عید نوروز در:https://b2n.ir/t48313

۶:۰۳

thumnail
لیست نهایی تیم ملی
لیست نهایی تیم ملی | دستیاران قلعه نویی در تیم ملی مشخص شدند؟ / اسامی دعوت شدگان به تیم ملی امروز
جزئیات خبر در:https://b2n.ir/k42147

۶:۰۴

thumnail
فال ابجد روزانه 28 اسفند 1401 + فال ابجد امروز
فال ابجد روزانه 28 اسفند 1401 + فال ابجد امروز را در اندیشه معاصر بخوانید.https://b2n.ir/f35857

۶:۰۶

thumnail
فال روزانه 28 اسفند 1401 + فال روزانه فردا
فال روزانه 28 اسفند 1401 + فال روزانه فردا را در اندیشه معاصر بخوانید. فال روزانه همانطور که از نامش پیداست ، هر روز تغییر می کند. فال روزانه بر اساس گردش ستارگان و خورشید کار می کند و به همین جهت است که برای متولدین هر ماه ، فال روزانه متفاوتی ارائه می شود.
https://b2n.ir/m80708

۶:۰۷

thumnail
☑️عمو موتور گازیتو اینجا نبند! فرمانده تیپ داره میاد!
🔸یه انیمیشن زیبا از شهیدی که بهش میگفتن اوس عبدالحسین

۱۵:۳۸

thumnail
حقوق کارگران سال۱۴۰۲ | آخرین خبر از افزایش حقوق کارگران سال ۱۴۰۲
با توجه به حداقل دستمزد ۵.۷ میلیونی امسال، بر اساس ادعای خبرنگار صداوسیما، حداقل دستمزد حقوق کارگران سال۱۴۰۲ سال آینده حدود ۷ میلیون تومان خواهد شد.جزئیات خبر در:https://b2n.ir/j46828

۱۸:۳۱

۲۸ اسفند ۱۴۰۱

thumnail
فال ابجد امروز دوشنبه 29 اسفند به شما توصیه می کند: خبر خبری برای شما در راه است و نشان می دهد که صبر شما جواب داده است.
https://b2n.ir/s41079

۶:۲۲

thumnail
فال روزانه 29 اسفند 1401 + فال روزانه فردافال روزانه 29 اسفند 1401 + فال روزانه فردا را در اندیشه معاصر بخوانید. فال روزانه دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ و فال روز تولد ۲۹ اسفندماه و فال روزانه فردا بیست و نهم اسفندماه و Daily Omen و طالع بینی امروز را در اندیشه معاصر ببینید. فال روزانه همانطور که از نامش پیداست ، هر روز تغییر می کند.فال روزانه بر اساس گردش ستارگان و خورشید کار می کند و به همین جهت است که برای متولدین هر ماه ، فال روزانه متفاوتی ارائه می شود.در ادامه فال فردا ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ را می خوانیم.https://andishemoaser.ir/فال-روزانه-29-اسفند-1401-فال-روزانه-فردا/

۶:۲۴

thumnail
آخرین وضعیت اجرای رتبه بندی معلمان در 28 اسفند/ روش های ثبت اعتراض در آخرین مهلت سال 1401

آخرین وضعیت اجرای رتبه بندی معلمان در 28 اسفند تشریح شد. ورود به سامانه رتبه بندی معلمان تنها از طریق سایت my.medu.ir امکان پذیر است. سید مجتبی هاشمی، مدیرکل ارزیابی و عملکرد تصریح کرد: در حوزه رسیدگی اعتراض به رتبه‌بندی، سه‌گام را تعریف کرده‌ایم. گام اول، ثبت اعتراض است که ۱۰ روز مهلت دارد. در گام دوم اجازه اصلاح برخی از مستندات و مدارک را به فرد می‌دهیم و در گام سوم رسیدگی به شکایات آغاز می‌شود. با استفاده از ظرفیت کارگروه‌ها در سطح منطقه، پرونده‌ها مورد بازبینی قرار می‌گیرند.
جزئیات خبر در لینک زیر:https://b2n.ir/andishemoaser.ir

۱۶:۰۹

thumnail
قرص هیرتامین چیست؟/ موارد مصرف و منع مصرف هیرتامین
رص هیرتامین حاوی انواع مختلفی از ویتامین های ضروری برای ریشه موها است. هیرتامین جهت پپشت شدن موها و ضخیم شدن آن مورد استفاده قرار می گیرد. قرص هیرتامین که این روزها به یکی از موارد پرمصرف برای تقویت موها به شمار می رود غنی از انواع ویتامین های ضروری برای مو می باشد.قرص هیرتامین Advanced Formula شامل ترکیبات قوی از ویتامین های ضروری، مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها می باشد که برای داشتن موهایی پرپشت، ضخیم و بلند بهترین مکمل هستند.
جزئیات در لینک زیر:https://b2n.ir/andishemoaser.ir1223

۱۶:۱۲

thumnail
بازی پرسپولیس در سال 1402 کی است ؟
ساعت بازی پرسپولیس در سال 1402:https://b2n.ir/e65495

۱۶:۱۹

thumnail
آخرین خبر از افزایش حقوق کارگران در سال 1402
جزئیات خبر در:
https://b2n.ir/andishemoaser12224

۱۸:۲۷

۲۹ اسفند ۱۴۰۱

thumnail
فال روزانه سه شنبه 1 فروردین 1402 + فال روزانه فردا
فال روزانه 1 فروردین 1402 + فال روزانه فردا را در اندیشه معاصر بخوانید.فال روزانه همانطور که از نامش پیداست ، هر روز تغییر می کند. فال روزانه ، بر اساس گردش ستارگان و خورشید کار می کند و به همین جهت است که برای متولدین هر ماه ، فال روزانه متفاوتی ارائه می شود.https://andishemoaser.ir/فال-روزانه-1-فروردین-1402-فال-روزانه-فردا/

۶:۴۶

thumnail
فال ابجد روزانه 1 فروردین 1402+ فال ابجد امروز

فال ابجد روزانه 1 فروردین 1402 را در اندیشه معاصر بخوانید.https://andishemoaser.ir/فال-ابجد-روزانه-1-فروردین-1402-فال-ابجد-امرو/

۶:۴۶

۳ فروردین

thumnail
حقوق سال ۱۴۰۲ | برای محاسبه حقوق سال جدید خود کلیک کنید / مزد خود برای سال جدید را چگونه محاسبه کنیم؟ + بخشنامه افزایش حقوق کارگران ۱۴۰۲
جزئیات میزان حقوق و مزایای کارگران و کارکنان مشمول قانون کار و تامین اجتماعی برای سال ۱۴۰۲ اعلام شد.
https://andishemoaser.ir/?p=1402955

۷:۰۴

thumnail
میزان افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی / آخرین خبر از همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی
میزان افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 1402 را در اندیشه معاصر بخوانید.https://andishemoaser.ir/?p=1402901

۷:۰۶

thumnail
فال روزانه پنج شنبه ۴ فروردین ۱۴۰۱ + فال روزانه فردا
فال روزانه پنج شنبه ۴ فروردین ۱۴۰۱ و فال روز تولد چهار فروردین و فال روزانه فردا چهارم فروردین و Daily Omen و طالع بینی امروز را در اندیشه معاصر ببینید. فال روزانه همانطور که از نامش پیداست ، هر روز تغییر می کند.فال روزانه بر اساس گردش ستارگان و خورشید کار می کند و به همین جهت است که برای متولدین هر ماه ، فال روزانه متفاوتی ارائه می شود.در ادامه فال فردا پنج شنبه ۴ فروردین ۱۴۰۱ را می خوانیم.
https://andishemoaser.ir/?p=1402969

۷:۰۷

thumnail
فال ابجد روزانه ۴ فروردین ۱۴۰۲ + فال ابجد امروز
به کمک دوستان و اطرافیان با فرد سرشناسی آشنا خواهید شد، از این آشنایی نهایت استفاده را ببرید. امروز به مشکلی مالی برخورد خواهید کرد و مجبور می‌شوید قسمتی از اندوخته خود را برای حل این مشکل خرج کنید. یکی از اعضای خانواده نیازمند مشورت با شما است. روزی رمانتیک و سرشار از عشق و محبت را تجربه می‌کنید.
https://andishemoaser.ir/?p=1402963

۷:۰۹

thumnail
ماه رمضان | کلیپ ماه رمضان برای استوری + فیلم / اعمال شب اول ماه مبارک رمضان
ماه میهمانی خدا هر روز نزدیک تر می شود و شروع و شوق مسلمانان و قطعا نوجوانانی که برای نخستین بار این ماه را درک می کنند بیشتر می شود .در این مطلب برای اطلاع از تاریخ دقیق ” شروع ماه رمضان 1402 ” و نیز زمان دقیق پایان ماه پر برکت رمضان و عید فطر با ما همراه باشید.
https://andishemoaser.ir/?p=1402889

۷:۱۰