عکس پروفایل آتیه آنلاینآ

آتیه آنلاین

۶عضو
عکس پروفایل آتیه آنلاینآ
۶ عضو

آتیه آنلاین

پایگاه خبری آتیه آنلاین

۲۰ اسفند ۱۴۰۲

thumnail
undefinedundefinedتوسعه پوشش بیمه‌ای براساس اصل ۲۹ قانون اساسی و اصل یکم قانون تأمین اجتماعی اولویت و راهبرد اصولی سازمان تأمین اجتماعی برای همه گروه‌های شاغل بدون بیمه در فضای کسب و کار محسوب می‌شود.
undefinedundefined یکی از آرمان‌های بزرگ این نهاد بیمه‌گر گسترش چتر بیمه برای شاغلان غیررسمی و فعالان عرصه‌های اقتصادی زیرزمینی است.
undefinedundefinedوجود حدود پنج میلیون شاغل غیررسمی و زیرزمینی فرصتی ارزشمند برای سازمان بزرگی همچون تأمین اجتماعی در راستای توسعه پوشش بیمه‌ای فراهم کرده است تا از این روش علاوه بر رشد شمار بیمه‌شدگان جدید، تأمین منابع پایدار و در نهایت ارائه خدمات مطلوب درمانی،‌ بیمه‌ای و بازنشستگی به افراد فاقد بیمه دنبال شود.
undefinedundefinedتکالیف و وظیفه ذاتی تأمین اجتماعی بر توسعه پوشش بیمه‌ای، ارائه خدمات به شاغلان و فعالان اشتغال غیررسمی و زیرزمینی،‌ خدمات‌رسانی به مشاغل و فضای کسب‌وکار مجازی،‌ گسترش خدمات بیمه‌ای برای همه گروه‌های شاغل و برنامه‌ریزی برای افراد بدون بیمه از جمله اقداماتی است که در این دوره مدیریتی انجام داده است.undefinedundefinedatiyeonline.ir/xBFJ

۱۲:۵۲

thumnail
undefinedundefinedیک دکترای روانشناسی و مشاور بالینی گقت: ببخش و فراموشی خاطرات تلخ گذشته هنری است که زوجین با بکارگیری کسب مهارت‌ها و تمرین‌های مؤثر می‌توانند به آنها دست پیدا کنند.
undefinedundefinedمحمد ترکمان با اشاره به تأثیر عبور از خاطرات تلخ گذشته بر کیفیت زندگی مشترک زوجین گفت: بسیاری از افراد در اوایل ازدواج خود با تجربه خاطرات تلخ، دچار درگیری ذهنی شده‌اند و زندگی فعلی آنها نیز تحت‌تأثیر آن خاطرات قرار می گیرد.
undefinedundefinedدر چنین شرایطی متأسفانه زوجین نمی‌توانند از زندگی زناشویی خود احساس خوبی داشته‌باشند.
undefinedundefinedوی با اشاره به اینکه در اوایل زندگی زناشویی رنج وعذاب‌ها به گونه‌های مختلفی ایجاد می‌شوند، افزود: انواع آزار جسمی و روانی که زوجین از طرف همسر یا خانواده او می‌بینند شاید شایع‌ترین خاطرات تلخ در اوایل زندگی مشترک به شمار آیند.undefinedundefinedatiyeonline.ir/xBFw

۱۲:۵۵

۲۱ اسفند ۱۴۰۲

thumnail
undefinedundefinedدکتر علیرضا پلنگی، کارشناس متخصص پاراکلینیک مدیریت درمان استان خوزستان، موفق به انجام دو اختراع در حوزه سنجش علوم آزمایشگاهی و ثبت آن‌ها در کشورهای ایران و آمریکا شده است.
undefinedundefinedعلیرضا پلنگی دارای مدرک تحصیلی دکترای تخصصی بیوشیمی بالینی از دانشگاه تربیت مدرس تهران و حائز رتبه یک کنکور سال ۱۳۹۰ در رشته مذکور است.
undefinedundefined۱۸ سال سابقه فعالیت دارد و در سال ۱۳۹۵ موفق به اختراع «کیت کنترل کیفیت دستگاه‌های تمام اتوماتیک اوپن الایزا» و ثبت این اختراع در کشورهای ایران و آمریکا شده است.
undefinedundefinedاو همچنین در سال ۱۳۹۹ نوعی «پوشک شناساگر و هشدار دهنده عفونت ادراری» را اختراع کرد و در ایران به ثبت رساند.
برای آشنایی با دستاوردهای مذکور و کاربرد آن‌ها، گپ‌وگفتی را با او انجام دادیم که پیش رو دارید.undefinedundefinedatiyeonline.ir/xBFK

۷:۳۰

thumnail
undefinedundefinedتعاونی‌ها در نیمه دوم امسال پس از یک دوره افت که سه فصل به طول انجامید، با رونق مواجه شدند.
undefinedundefined داده‌های پایش فضای کسب و کار تعاونی‌ها در پاییز ۱۴۰۲ نشان می‌دهد که اقتصاد تعاونی‌ها که زمستان سال قبل و دو فصل اول سال‌جاری با رکود مواجه شده بود، در پاییز امسال رونق گرفته و همچنین رونق این بخش در بهمن‌ماه نسبت به دی ماه امسال گزارش شده است.
undefinedundefinedبراساس نتایج بیست و نهمین دوره پایش محیط کسب و کار بخش تعاون که در پاییز ۱۴۰۲ صورت گرفته، اقتصاد تعاونی‌ها در این فصل در رقم ۵.۹۳ درصد قرار گرفت.
undefinedundefinedاین میزان در تابستان سال‌جاری ۶.۰۵ درصد بوده است.براساس نتایج پایش داده‌های محیط کسب و کار، هرچه رقم شاخص ملی تعاونی‌ها به عدد ۱۰ نزدیک‌تر شود، به معنی نامناسب بودن این محیط خواهد بود و عکس آن معنای بهبود و رونق را می‌دهد.
undefinedundefinedطبق ماده ٤ قانون بهبود فضای کسب و کار، اتاق‌ها موظفند برای اطلاع سیاستگذاران از وضعیت محیط کسب و کار کشور، شاخص‌های ملی محیط کسب و کار را تدوین و به‌طور سالانه و فصلی حسب مورد به تفکیک استان‌ها، بخش‌ها و فعالیت‌های اقتصادی، سنجش و اعلام کنند.undefinedundefinedatiyeonline.ir/xBJ2

۸:۳۲

thumnail
undefinedundefinedسازمان تأمین‌اجتماعی در راستای اجرای ماده ۹ قانون بیمه بیکاری در زمینه آموزش و بازآموزی بیمه‌شدگانی که به دلایل غیرارادی کار خود را از دست می‌دهند، با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان فنی و حرفه‌ای، یک تفاهم‌نامه سه‌جانبه امضا کرده است.
undefinedundefinedدر روزهای ابتدایی اسفندماه امسال، سازمان تأمین اجتماعی در اطلاعیه‌ای تأکید کرد این سازمان برای اجرای ماده ۹ قانون بیمه بیکاری در زمینه آموزش و بازآموزی بیمه‌شدگانی که به دلایل غیرارادی کار خود را از دست می‌دهند، با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان فنی و حرفه‌ای یک تفاهم‌نامه سه‌جانبه امضا کرده است.
undefinedundefinedبراساس اعلام روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی در این تفاهم‌نامه مقرر شده است سازمان فنی و حرفه‌ای دوره‌های آموزش مهارتی ویژه مقرری‌بگیران بیمه بیکاری را با هدف فراهم آوردن زمینه اشتغال مجدد آنان؛ متناسب‌ با فرصت‌های شغلی مورد نیاز بازار کار هر منطقه و نیز تقاضای کارفرمایان برگزار کند.undefinedundefinedatiyeonline.ir/xBJc

۹:۵۱

۲۲ اسفند ۱۴۰۲

thumnail
undefinedundefined«صولت مرتضوی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، انس با قرآن را موجب سلامت نفس در جامعه کار و تولید دانست.
undefinedundefinedبه نقل از مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مرتضوی در شانزدهمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم ویژه جامعه کار و تولید اظهار کرد: انس با قرآن کرامت انسانی را شکوفا می‌کند.
undefinedundefined«محمد چکشیان» معاون امور فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این جشنوراه، قرآن کریم را راهنمای زندگی انسان‌ها توصیف کرد و گفت: توسل به قرآن کریم موتور پیشران جامعه کار و تولید است.
undefinedundefinedمعاون امور فرهنگی و اجتماعی وزارت کار همچنین از شرکت ۳ هزار نفر در شانزدهمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم ویژه جامعه کار و تولید از سراسر کشور خبر داد.undefinedundefinedatiyeonline.ir/xBK2

۵:۵۵

thumnail
undefinedundefinedبراساس جدیدترین آمارها از صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها در سال ۱۴۰۲ میزان تسهیلات پرداختی به متقاضیان این صندوق به رقم ۲۰ هزار و ۱۴۷ میلیارد ریال رسید.
undefinedundefinedاین میزان پرداختی وام‌ها نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد حدود ۳۲ درصدی داشته است.
undefinedundefinedمجموع تسهیلات پرداختی توسط صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها در سال گذشته رشد حدود ۳۲ برابری داشته است و از مبلغ ۶۳۸ میلیارد ریال در سال ۱۴۰۱ به ۲۰ هزار و ۱۴۷میلیارد ریال در سال جاری رسید.
undefinedundefinedسیاست صندوق بازنشستگی بانک‌ها افزایش تسهیلات پرداختی به افراد متقاضی و به منظور افزایش رفاه مشترکان تحت پوشش است و در همین راستا نیز جمع تسهیلات پرداختی در تمامی طرح‌ها رشد قابل توجهی داشته است.
undefinedundefinedافزایش مبالغ تسهیلات اعطایی در همه زمینه‌ها از طریق منابع داخلی این صندوق تأمین شده و سهم منابع ناشی از حق عضویت بازنشستگان و مستمری‌بگیران تحت پوشش صندوق نیز تقریبا مبلغ ناچیزی است.undefinedundefinedatiyeonline.ir/xBJZ

۷:۵۱

thumnail
undefinedundefinedعلی جهانی،‌ کارشناس بیمه‌های اجتماعی گفت: سازمان هوشمند و الکترونیک بدون شک بستر سلامت اداری را برای سازمان‌ها به وجود می‌آورد.
undefinedundefined بنابراین حرکت سازمان تأمین اجتماعی به سمت هوشمندسازی می‌تواند به سلامت اداری، کاهش تخلفات و دسترسی بهتر مخاطبان به خدمات در بخش‌های مختلف کمک کند.
undefinedundefinedجهانی به تأثیرات مثبت سازمان هوشمند و الکترونیک در مبارزه با انواع فساد در محیط‌های اداری اشاره کرد و افزود: سلامت اداری به طور کامل به مساله هوشمندسازی و فضای ارتباطی الکترونیک بستگی دارد، ‌بنابراین ارائه خدمات در حوزه‌های بیمه‌ای، درمانی و بازنشستگی در قالب فضای مجازی بسترساز خدمات‌دهی مطلوب‌تر و باکیفیت‌تر خواهد بود.
undefinedundefinedاو ادامه داد: حرکت سازمان بزرگ بیمه‌ای همچون تأمین اجتماعی در ارائه خدمت در بستر الکترونیک زمینه دسترسی‌ آسان و کاهش خطای انسانی را به دنبال خواهد داشت.
undefinedundefinedدر حال حاضر این نهاد بیمه‌گر مسیر تحولی خود را در راستای توسعه خدمات غیرحضوری را پیموده است.undefinedundefinedatiyeonline.ir/xBJB

۹:۰۸

۲۳ اسفند ۱۴۰۲

thumnail
undefinedundefinedعباس اکبری، مدیرکل تأمین اجتماعی استان هرمزگان درباره تعامل این اداره‌کل با شرکای اجتماعی گفت: یکی از دلایل موفقیت در تعامل سازنده و کارساز با شرکای اجتماعی ناشی از تشکیل اتاق فکر با این گروه از فعالان در حوزه تأمین اجتماعی است و در حال حاضر این موضوع به صورت جدی از برنامه‌های اولویت‌دار در این نهاد بیمه‌گر محسوب می‌شود.
undefinedundefinedاز آنجا که ارتباط بهتر و مستمر با شرکای اجتماعی یکی از رویکردهای اصلی سازمان تأمین اجتماعی به شمار می‌رود در استان هرمزگان برنامه‌ریزی به شیوه‌ای پیش برده شده تا با تشکیل اتاق فکر از دو سال گذشته تاکنون این تعامل سازنده‌تر و عملیاتی‌تر برنامه‌ریزی و اجرایی شود.
undefinedundefinedاو بیان کرد: تعامل سازنده و کارساز با شرکای اجتماعی نتیجه تشکیل اتاق فکر با شرکای اجتماعی از دو سال قبل است.
undefinedundefinedاین اتاق فکر شامل همه تشکل‌های کارفرمایی، کارگری و بازنشستگی استان به شمار می‌رود.undefinedundefinedatiyeonline.ir/xBJz

۶:۱۹

۲۰ فروردین

thumnail
undefinedundefinedجدول تاریخ واریز حقوق مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در فروردین ماه ۱۴۰۳undefinedundefinedatiyeonline.ir@atiye_online

۱۵:۳۵

۲۳ فروردین

thumnail
undefinedundefined هفته نامه شماره 424 آتیه نو منتشر شد! undefined undefined برای دسترسی به هفته نام فایل زیر را دانلود نمایید.
undefinedundefinedatiyeonline.ir@atiye_online

۱۸:۱۲

424.pdf

۱.۶۴ مگابایت

undefinedundefined هفته نامه آتیه نو شماره 424
undefinedundefinedatiyeonline.ir@atiye_online424

۱۸:۱۴

۲۶ فروردین

thumnail
undefinedundefined۹۰ درصد مردم از طرح فجرانه استقبال کردند
معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست خبری با خبرنگاران از استقبال ۹۰ درصدی مردم در طرح فجرانه خبر داد.
undefinedundefinedatiyeonline.ir@atiye_online

۱۳:۰۱

thumnail
undefinedundefinedنشست خبری «علیرضا عسگریان» معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اصحاب رسانه
نشست خبری علیرضا عسگریان معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با موضوع جزییات اجرای مرحله سوم طرح کالابرگ الکترونیک(فجرانه) صبح امروز برگزار شد.
undefinedundefinedatiyeonline.ir@atiye_online

۱۳:۰۱

thumnail
undefinedundefined۹۸ میلیون بسته غذایی در طرح فجرانه توزیع شده است
معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: ۹۸ میلیون بسته غذایی در طرح فجرانه توزیع شده است.
undefinedundefinedatiyeonline.ir@atiye_online

۱۳:۰۲

۲۷ فروردین

thumnail
undefinedundefinedراه‌کارهای درمان زخم معده / قسمت اول
این روزها با نگاهی گذرا به مراکز درمانی متوجه خواهیم شد که درصد قابل‌توجهی از بیماران مراجعه‌کننده از مشکلات گوارشی به‌ویژه زخم معده رنج می‌برند و به دنبال راه‌حلی برای بهبودی بیماری خود هستند. زخم معده زخم‌هایی باز و دردناک در دیواره معده است که چندین عامل مختلف در بروز آن‌ها نقش دارند
لینک خبر: atiyeonline.ir/xC4V
undefinedundefinedatiyeonline.ir@atiye_online

۱۸:۱۲

thumnail
undefinedundefinedرشد ۲۷ درصدی بازرسی‌های کشفی در سال ۱۴۰۲
سرپرست معاون منابع بیمه‌ای اداره کل تامین اجتماعی شرق تهران از رشد ۲۷ درصدی بازرسی‌های کشفی در سال ۱۴۰۲ خبر داد.
لینک خبر: atiyeonline.ir/xC4W
undefinedundefinedatiyeonline.ir@atiye_online

۱۸:۱۹

thumnail
undefinedundefined هفته نامه شماره 425 آتیه نو منتشر شد! undefined undefined برای دسترسی به هفته نام فایل زیر را دانلود نمایید.
undefinedundefinedatiyeonline.ir@atiye_online

۱۸:۱۹

425 (2).pdf

۱۹.۶۹ مگابایت

undefinedundefined هفته نامه آتیه نو شماره 425
undefinedundefinedatiyeonline.ir@atiye_online424

۱۸:۲۲

۲۸ فروردین

thumnail
undefinedundefinedنشست خبری معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
نشست خبری مهرداد عظیمی،معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش و پرورش کشور صبح امروز در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار شد.
لینک خبر: http://atiyeonline.ir/xC5S
undefinedundefinedatiyeonline.ir@atiye_online

۱۲:۵۸