عکس پروفایل بانک مسکنب

بانک مسکن

۲,۶۰۹عضو
عکس پروفایل بانک مسکنب
۲.۶هزار عضو

بانک مسکن

اخبار و اطلاعیه های بانک مسکن را در این کانال مشاهده نمایید

۲۰ تیر

thumnail
undefinedدکتر سید عباس حسینی، مدیرعامل بانک مسکن در دیدار مدیر عامل شرکت پتروشیمی رازی:راهبرد بانک مسکن، کمک به جهش تولید است
undefined بانک مسکن به عنوان یک بانک دولتی به دنبال سودآوری نیست بلکه به توسعه بخش مسکن و تأمین مسکن اقشار کم درآمد جامعه کمک می‌کند.
undefined ادامه خبر در پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا
undefinedundefinedhttps://hibna.ir/Fa/News/84242
@bankmaskan

۶:۲۶

thumnail
undefinedمدیرعامل بانک مسکن در دیدار با مدیر عامل شرکت پتروشیمی فارابی:بیش از ۷۰ درصد  نهضت ملی از سوی بانک مسکن تأمین مالی شده است
undefined  دکتر سید عباس حسینی، مدیرعامل بانک‌مسکن در بازدید از شرکت پتروشیمی فارابی گفت: بیش از ۷۰ درصد تامین مالی نهضت ملی مسکن به عهده بانک مسکن است.
undefined ادامه خبر در پایگاه خبری بانک مسکن-هیبناundefinedundefinedhttps://hibna.ir/Fa/News/84240
undefinedادامه خبر در سایت بانک مسکن
@bankmaskan

۶:۲۷

thumnail
undefinedمدیرعامل بانک مسکن در دیدار مدیرعامل هلدینگ فجر انرژی خلیج فارس عنوان کرد:آمادگی بانک مسکن برای توسعه ساخت و ساز در هاب انرژی کشور
undefined بانک مسکن به عنوان بزرگترین بانک تخصصی کشور، انواع خدمات ویژه در تأمین مالی مسکن، ،ساخت و اجاره را به متقاضیان ارائه می‌کند.
undefined ادامه خبر در پایگاه خبری بانک مسکن-هیبناundefinedundefinedhttps://hibna.ir/Fa/News/84243
@bankmaskan

۷:۵۳

thumnail
undefinedدر دیدار دکتر سید عباس حسینی، مدیر عامل بانک مسکن و علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان مطرح شد:ساخت شهرهای ساحلی خوزستان با حمایت بانک مسکن
undefined بانک مسکن با تامین مالی ۱۰۰ همت برای ساخت پروژه های نهضت ملی مسکن؛ ۲ و نیم برابر سایر بخش‌های نظام بانکی کشور تسهیلات پرداخت کرده است.
undefined ادامه خبر در پایگاه خبری بانک مسکن-هیبناundefinedundefinedhttps://hibna.ir/Fa/News/84244
@bankmaskan

۸:۵۴

thumnail
undefinedدکتر سید عباس حسینی، مدیر عامل بانک مسکن در بازدید از پروژه گلشهر اهواز تأکید کرد:پیشبرد نهضت ملی مسکن با پشتوانه متخصصان
undefined دکتر سید عباس حسینی، مدیرعامل بانک مسکن در ادامه سفر به استان خوزستان از پروژه نهضت ملی مسکن «گلشهر» اهواز بازدید کرد و در جریان مراحل پیشرفت این پروژه قرار گرفت.
undefined ادامه خبر در پایگاه خبری بانک مسکن-هیبناundefinedundefinedhttps://hibna.ir/Fa/News/84245
@bankmaskan

۸:۵۵

۲۱ تیر

thumnail
undefinedدر دیدار دکتر سید عباس حسینی، مدیرعامل بانک مسکن و مدیران شرکت پالایش نفت آبادان صورت گرفت:توافق با بانک مسکن برای توسعه فاز دوم پالایشگاه آبادان
undefined  نشست مشترک دکتر سید عباس حسینی، مدیرعامل بانک مسکن و مدیران شرکت پالایش نفت آبادان با حضور دکتر جلیل مختار، نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی به منظور توسعه همکاری ها؛ برگزار شد.
undefined ادامه خبر در پایگاه خبری بانک مسکن-هیبناundefinedundefinedhttps://hibna.ir/Fa/News/84246
@bankmaskan

۴:۵۱

thumnail
undefined۲۱ تیرماه، روز عفاف و حجاب گرامی باد
@bankmaskan

۶:۱۷

thumnail
undefinedمدیرعامل بانک مسکن در بازدید از شعب خوزستان تاکید کرد؛خدمت رسانی کیفی متناسب با مزیت های منطقه ای
undefined  دکتر سید عباس حسینی، مدیرعامل بانک مسکن در ادامه سفر به استان خوزستان از برخی شعب بانک مسکن استان بازدید کرد و در جریان نحوه خدمت رسانی به مردم این استان قرار گرفت. وی در جریان این بازدیدها بر ارایه خدمات متناسب با مزایای منطقه تاکید کرد.
undefined ادامه خبر در پایگاه خبری بانک مسکن-هیبناundefinedundefinedhttps://hibna.ir/Fa/News/84247
@bankmaskan

۶:۲۱

۲۲ تیر

thumnail
undefinedنماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرعامل بانک مسکن عنوان کرد؛حمایت مجلس دوازدهم از بانک مسکن/افزایش سرمایه بانک مسکن پیگیری می شود
undefined مجتبی یوسفی، نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در دیدار با دکتر سید عباس حسینی، مدیرعامل بانک مسکن و با حضور در نشست رؤسای شعب استان خوزستان بر حمایت های مجلس دوازدهم از بانک مسکن تاکید کرد.
undefined ادامه خبر در پایگاه خبری بانک مسکن-هیبناundefinedundefinedhttps://hibna.ir/Fa/News/84248
@bankmaskan

۱۳:۱۶

۲۳ تیر

thumnail
undefinedآخرین جزئیات فروش املاک مازاد بانک مسکن
undefined بانک مسکن آخرین جزئیات فروش املاک غیر ضرور خود واقع در استان‌های سمنان، کرمان، سیستان و بلوچستان و مرکزی را اعلام کرد.
undefined ادامه خبر در پایگاه خبری بانک مسکن-هیبناundefinedundefinedhttps://hibna.ir/Fa/News/84251
@bankmaskan

۱۰:۲۶

thumnail
undefinedقدردانی ویژه دکتر حسینی مدیرعامل بانک مسکن از تعامل، همکاری و میهمان نوازی مقامات خوزستان
undefined دکتر سید عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن در پی سفر پرکار خود به استان خوزستان، به طور ویژه از تعامل، همکاری و میهمان‌نوازی مقامات استانی قدردانی کرد.
undefined ادامه خبر در پایگاه خبری بانک مسکن-هیبناundefinedundefinedhttps://hibna.ir/Fa/News/84252
@bankmaskan

۱۸:۳۶

۲۴ تیر

thumnail
undefinedوزیر امور اقتصادی و دارایی در مجمع عمومی عادی سالانه بانک مسکن عنوان کرد:قدردانی از همت مضاعف  در  پیشبرد نهضت ملی مسکن /بانک مسکن حرفه‌ای‌ترین در حوزه تامین مالی مسکن است
undefined دکتر احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی در جلسه مجمع عمومی عادی سالانه بانک مسکن با محوریت تصویب صورت‌های مالی سال ۱۴۰۲، پیگیری تحقق طرح نهضت ملی مسکن از سوی بانک مسکن با همت جهادی و  مضاعف را خواستار شد.
undefined ادامه خبر در پایگاه خبری بانک مسکن-هیبناundefinedundefinedhttps://hibna.ir/Fa/News/84259
@bankmaskan

۱۳:۵۰

thumnail
undefinedایام تاسوعای حسینی تسلیت باد
@bankmaskan

۱۶:۲۱

۲۵ تیر

thumnail
undefinedفرارسیدن عاشورای حسینی را تسلیت می‌گوییم.
@bankmaskan

۱۷:۲۱

۲۷ تیر

thumnail
undefined ۲۵۰ کمک هزینه خرید خودرو داخلی به ارزش ۲/۵ میلیارد ریال، تنها بخشی از جوایز ارزنده چهل و چهارمین مرحله قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک مسکن است.
undefined تا پایان تیرماه ۱۴۰۳ مهلت دارید با افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی از جوایز ارزشمند قرعه کشی حساب های قرض الحسنه، بهره مند شوید.
undefinedundefined اطلاعات بیشتر در لینک زیر undefinedundefined https://bank-maskan.ir/g1403
@bankmaskan

۹:۴۳

thumnail
undefinedدکتر سید عباس حسینی، مدیرعامل بانک مسکن خبر داد:امضای قرارداد ۳۶۷ هزار و ۱۸۶ واحد نهضت ملی در بانک مسکن
undefined دکتر سید عباس حسینی، مدیرعامل بانک مسکن از انعقاد قرارداد ۳۶۷ هزار و ۱۸۶ واحد نهضت ملی در بانک مسکن در قالب ۵۴ هزار و ۳۴۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۶۹ هزار و ۷۴۱ میلیارد تومان خبر داد.
undefined ادامه خبر در پایگاه خبری بانک مسکن-هیبناundefinedundefinedhttps://hibna.ir/Fa/News/84266
@bankmaskan

۹:۴۵

thumnail
undefinedشهادت امام سجاد (ع) را تسلیت می گوییم.
@bankmaskan

۱۶:۴۳

۳۰ تیر

thumnail
undefinedدکتر مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی در نشست خبری عنوان کرد:افزایش سرمایه ۱۰۰ همتی بانک مسکن؛ اقدام برجسته دولت/ بانک مسکن؛ اصلی ترین تامین کننده مالی حوزه مسکن در کشور
undefined  دکتر مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی با حضور در نشست خبری که به منظور تشریح  مهم‌ترین اقدامات این وزارتخانه در حوزه مسکن و شهرسازی در دولت سیزدهم برگزار شد؛ افزایش سرمایه بانک مسکن را از اقدامات شایسته و برجسته دولت سیزدهم عنوان کرد.
undefined به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا؛ مهرداد بذرپاش افزود: بانک مسکن اصلی ترین تأمین کنندگان پروژه های تولید مسکن در کشور محسوب می شود. از اینرو با پیگیری های جدی بعمل آمده و همراهی ارزشمند مجلس محترم شورای اسلامی، افزایش سرمایه بانک مسکن در احکام قانون بودجه سال ۱۴۰۳ کل کشور در نظر گرفته شد تا بر این اساس بتوانیم ۱۰۰ همت به سرمایه این بانک بیفزاییم.
undefined ادامه خبر در پایگاه خبری بانک مسکن-هیبناundefinedundefinedhttps://hibna.ir/Fa/News/84272
@bankmaskan

۱۵:۵۸

thumnail
undefinedکوچکی نژاد ، عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی:بانک مسکن پشتیبان اصلی تولید مسکن در کشور است
undefined جبار کوچکی‌نژاد، نماینده مردم رشت و عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: «بانک مسکن به عنوان پشتیبان اصلی تولید مسکن کشور عمل می‌کند و برای حل مسأله تأمین نقدینگی در کنار مردم قرار دارد».
undefined ادامه خبر در پایگاه خبری بانک مسکن-هیبناundefinedundefinedhttps://hibna.ir/Fa/News/84273
@bankmaskan

۱۶:۳۹

۱ مرداد

thumnail
undefined سپرده ممتاز «طرح ربیع» 
undefined همانطور که می دانید یکی از انواع حساب های سپرده سرمایه گذاری بانک مسکن، #حساب_ممتاز است که با سپرده گذاری در این حساب علاوه بر پرداخت سود، اوراق ممتاز نیز به حساب تخصیص داده می شود.
undefined اطلاعات بیشتر در خصوص حساب ممتاز و انواع آن را در لینک زیر بخوانید undefinedundefined https://bank-maskan.ir/-288
undefined یکی از انواع جدید حساب های ممتاز، #سپرده #سرمایه_گذاری ۶ ماهه ویژه ممتاز با عنوان #طرح_ربیع است که برای مشتریان حقیقی و حقوقی با شرایط ویژه قابل افتتاح است.
undefined جهت اطلاع از شرایط حساب، محاسبه #سود و تعداد #اوراق قابل تخصیص به حساب براساس مبلغ سپرده گذاری به لینک زیر مراجعه نمایید undefinedundefined https://bank-maskan.ir/-288#rabi
@bankmaskan

۱۱:۱۴