عکس پروفایل اخبار بهزیستی کشورا

اخبار بهزیستی کشور

۸,۸۶۹عضو
عکس پروفایل اخبار بهزیستی کشورا
۸.۹هزار عضو

اخبار بهزیستی کشور

undefinedمهمترین و بروزترین اخبار روز اجتماعی undefined️مدافع حقوق افراد تحت پوشش سازمان‌های حمایتی undefined️در کانال «اخبار بهزیستی» با ما همراه باشید...

۱۰ خرداد

thumnail
اعزام اولین کاروان دانشجویان نخبه سازمان بهزیستی کشور به عتبات عالیات
undefinedاولین کاروان دانشجویان نخبه سازمان بهزیستی کشور هشتم خردادماه به سفر زیارتی عتبات عالیات اعزام شدند.
undefined علی محمد قادری معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در جمع زائرین نخبه حضور یافت و ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت رئیس جمهور و همراهانش گفت:
undefined️شهید آیت الله رئیسی تمام عمرش را در خدمت به آحاد جامعه وقف کرد و مومنانه زیست آنچنان که مردم شریف در دوره ریاست جمهوری ایشان دیدند . در کنار این شهید بزرگوار برخی از خبرگان و نخبگان دولت هم بودند،وزیر امور خارجه ،استاندار جوان و نخبه و نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و اعضای نیروی هوایی ارتش که سلحشورانه در مسیر خدمت به مردم همگی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند .
undefined️شخص رئیس جمهور شهید بر اعزام دانشجویان بهزیستی به سفرهای زیارتی تاکید داشتند و اگر امروز این دانشجویان راهی عتبات عالیات می شوند، مرهون حمایت های ایشان است .
undefined️این جلسه فرصت مغتنمی است برای ما به جهت اینکه دانشجویان غیور و شریف خودمان را در تنوع معلولیت مشاهده می کنیم و افتخار ماست که با محدودیتی که دارید، اما امید ایران اسلامی هستید و دست مریزاد به پدر و مادر و خانواده های شما می گوئیم که الحمدالله شما را به درجات عالی علمی رسانده اند و هم اکنون به عنوان یک دانشگاهی نخبه در این جلسه حضور دارید .
undefined️این جلسه جهت تشرف اولین کاروان دانشجویان بهزیستی به عتبات عالیات خواهد بود و امیدواریم توفیقی باشد تا سفرهای بعدی در خدمت سایر دانشجویان تحت پوشش این سازمان در قالب کاروان دختران و متاهلین هم باشیم.زمینه حضور و تشرف این کاروان، از بین سه هزار نخبه دانشگاهی بود که با ثبت نام اولیه و قرعه کشی انجام گرفت.
undefined️از ظرفیت های جمهوری اسلامی ایران است که سفرهای زیارتی عمره و عتبات را برای دانشگاهیان راه اندازی کرده است و امیدواریم دانشجویانی که توفیق حضور در سرزمین عتبات عالیات را یافته اند نائب الزیاره شهدا هم باشند و این همراهی در حق کسانی است که برای سرفرازی ایران اسلامی مجاهدت کردند و از جان خویش در این راه گذشتند.
undefined️این سفر،جریان ساز و خاطره ساز و از سفرهای مهم زندگی است،پس قدر فرصت به دست آمده را باید دانست و از لحظات معنوی سفر برای خودسازی بهره مند شد.
undefinedhttps://ble.ir/behzistikeshvar

۱۱:۰۰

۱۳ خرداد

thumnail
۱۷ خرداد؛ زمان برگزاری اولین آزمون استخدامی اختصاصی افراد دارای معلولیت

undefined"اولین آزمون اسـتخدامی اختصاصی افراد دارای معلولیت" در روز پنج شـنبه مـورخ ۱۷ خردادماه ۱۴۰۳ با حضور ۱۲۸۰۸ داوطلب دارای معلـولیت در ۳۱ اسـتان برگزار خواهد شد.
undefinedبرگزاری آزمون استخدامی خاص معلولان برای نخستین‌بار در کشور در پی دستور رئیس جمهور شهید، حضرت آیت الله رئیسی و به منظور جذب و بکارگیری ۴۳۳۶ نفر در ۴۶ دستگاه اجرایی برگزار می‌شود و همه شرکت کنندگان تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور هستند.
undefinedبا اجرای این آزمون تعداد ۴۳۳۶ نفر از افراد دارای معلولیت، از محل مانده مجوز سهمیه سه درصد معلولان در آزمون‌های استخدامی سنوات گذشته در دستگاه های دولتی جذب و بکارگیری می‌شوند.
#بهزیستی_برای_بهتر_زیستن#آزمون_استخدامی#افراد_دارای_معلولیت
undefinedhttps://ble.ir/behzistikeshvar

۱۴:۰۸

۱۴ خرداد

thumnail
۱۴ خرداد ماه، سالروز رحلت امام خمینی (ره) تسلیت باد
undefinedhttps://ble.ir/behzistikeshvar

۵:۵۹

۱۷ خرداد

thumnail
undefined شرکت بیش از ۱۲ هزار فرد دارای معلولیت در اولین آزمون استخدامی ویژه معلولان
undefinedقادری _ معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور از برگزاری اولین آزمون استخدامی ویژه افراد دارای معلولیت خبر داد و گفت:
undefinedامید است بتوانیم از این ۱۲ هزار و ۸۰۰ فردی که در آزمون شرکت کردند، حدود ۴۳۰۰ نفر را در ۴۶ دستگاه جذب کنیم.
undefinedبا تمام زوایا و ملاحظاتی که این آزمون دارد و حوزه‌ها باید مناسب‌سازی شده باشد، امروز می‌بینیم که سعی شده افراد دارای معلولیت فضای مطلوب همراه با آرامش و رقابت موثری در این آزمون داشته باشند.
undefinedطی ۹ سال گذشته، از زمانی که ماده ۱۵ قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت اختصاصا اشاره می‌کند که دستگاه‌ها موظف هستند حداقل سه درصد در آزمون‌های فراگیر از افراد دارای معلولیت استفاده کنند، باید ۵۵۰۰ فرد طی این ۹ سال جذب می‌شدند، اما آمارها نشان می‌دهد که ۱۶۰۰ نفر جذب دستگاه‌ها شدند.
undefinedاین کار یک سال زمان برد و با دستوری که رییس جمهور شهید داشتند که یکی از کارویژه‌های دولت این بود که توجه جدی به افراد دارای معلولیت داشتند، باید یک پیوست فنی و اعتباری از سوی سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی برای طراحی آزمون انجام می‌شد تا به لحاظ ساختارها این آزمون برگزار شود.
undefinedاستانداران مختلف در سراسر کشور در مراکز آزمون حضور دارند. امید است بتوانیم از این ۱۲ هزار و ۸۰۰ فردی که در آزمون شرکت کردند، حدود ۴۳۰۰ نفر را در ۴۶ دستگاه جذب کنیم که موضوع تلفیق اجتماعی رقم می‌خورد.
undefined گزارش کامل را اینجا https://behzisti.ir/xWzr بخوانید!#بهزیستی_کشور #بهزیستی_برای_بهترزیستن #حوزه_امور_فرابخشی_و_ارتباطات undefinedhttps://ble.ir/behzistikeshvar

۱۲:۰۲

thumnail
undefined برگزاری آزمون استخدامی ویژه افراد دارای معلولیت برای اولین بار با تاکید رئیس جمهور شهید
undefinedلطیفی _ رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور امروز در حاشیه برگزاری نخستین آزمون استخدامی ویژه افراد دارای معلولیت در محل دانشکده روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی:
undefinedیکی‌ از اقدامات ویژه دولت سیزدهم‌ که با تأکید رئیس جمهور شهید مبنی ‌بر حفظ کرامت معلولان برگزار می‌شود، مربوط است به نخستین آزمون استخدامی معلولان که این آزمون امروز به صورت همزمان در سطح کشور برگزار می‌شود.
undefinedاین آزمون پس از ۹ سال وقفه و به صورت خاص برای معلولان برگزار می‌شود.
undefinedدر آزمون امروز ۱۲۸۰۰ معلول شرکت می‌کنند که از این تعداد ۴۳۳۰ نفر از آنها در دستگاه دولتی جذب خواهند شد.
undefinedشرکت‌کنندگان ‌در این آزمون در ۹۱ رشته شغلی جذب خواهند شد که بیشتر جذب این افراد در وزارت آموزش و پرورش خواهد بود که طبق هماهنگی‌های صورت گرفته حدود ۳۰۰۰ نفر از افراد دارای معلولیت در این آزمون در وزارتخانه مشغول به کار خواهند شد.
undefined نوع فعالیت افراد دارای معلولیت در آموزش و پرورش
undefined️تعداد قابل توجهی از این افراد به عنوان معلم در مدارس استثنایی مشغول به کار خواهند شد.
undefined️قریب به ۱۷۷۰ منشی توسط سازمان بهزیستی معلولان را در این آزمون همراهی کرده‌اند تا معلولان که شرایط لازم را ندارند از ظرفیت آنها استفاده کنند.
undefined️این آزمون به‌ لحاظ سؤالات تفاوتی با سایر آزمون‌ها ندارد؛ همچنین برای معلولانی که شرایط خاص دارند ۳۰ دقیقه زمان آنها در پایان آزمون تمدید خواهد شد.
undefined️بر اساس دستور وزیر کشور تمامی استانداران در برگزاری این آزمون همکاری داشته‌اند.#بهزیستی_برای_بهترزیستن #حوزه_امور_فرابخشی_و_ارتباطات undefinedhttps://ble.ir/behzistikeshvar

۱۲:۰۶

thumnail
undefined #گزارش_تصویری| برگزاری نخستین آزمون استخدامی ویژه افراد دارای معلولیت در سراسر کشور
اولین آزمون استخدامی ویژه افراد دارای معلولیت با حضور ۱۲ هزار و ۸۰۰ نفر برگزار و حدود ۴۳۰۰ نفر در ۴۶ دستگاه جذب خواهند شد.#حوزه_امور_فرابخشی_و_ارتباطات #استخدام_معلولان #بهزیستی_برای_بهترزیستن undefinedhttps://ble.ir/behzistikeshvar

۱۲:۱۰

۱۹ خرداد

thumnail
undefined#ببینیم| برگزاری آزمون استخدامی افراد دارای معلولیت برای اولین بار
undefined️معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور از برگزاری اولین آزمون استخدامی ویژه افراد دارای معلولیت خبر داد و گفت: امید است بتوانیم از این ۱۲ هزار و ۸۰۰ فردی که در آزمون شرکت کردند، حدود ۴۳۰۰ نفر را در ۴۶ دستگاه جذب کنیم.#بهزیستی_برای_بهترزیستن #حوزه_امور_فرابخشی_و_ارتباطات undefinedhttps://ble.ir/behzistikeshvar

۱۰:۲۹

۲۱ خرداد

thumnail
undefined در یک قدمی دومین رویداد ملی «آبادیران»

undefinedاین برنامه با حمایت معاونت علمی، فناوری ریاست جمهوری و با هدف پیشرفت و آبادانی کشور درپی «رفع چالش‌های مناطق محروم و روستایی»، «ایجاد اشتغال پایدار» و «توسعه زنجیره ارزش ظرفیت‌های بومی مناطق کمتر برخوردار» با استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور برگزار می‌شود.
undefinedوعده دیدار ۲۲ تا ۲۵ خرداد
undefinedمصلای امام خمینی#بهزیستی_برای_بهترزیستن #حوزه_امور_فرابخشی_و_ارتباطات undefinedhttps://ble.ir/behzistikeshvar

۱۰:۰۷

۲۲ خرداد

thumnail
undefined حضور سازمان بهزیستی کشور در دومین نمایشگاه آبادیران
undefinedکرم زاده رئیس مرکز برنامه ریزی، فناوری اطاعات و امنیت فضای مجازی سازمان بهزیستی کشور در خصوص این  برگزاری این نمایشگاه گفت:
undefinedبرنامه ملی «آبادیران» با شعار نوآوری برای آبادانی در دوره چهارم معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان طراحی شده است. 
undefinedهدف از برگزاری این نمایشگاه را پیشرفت و آبادانی کشور به دنبال «رفع چالش های مناطق محروم و روستایی»، «ایجاد اشتغال پایدار» و «توسعه زنجیره ارزش ظرفیت‌های بومی مناطق کمتر برخوردار» با استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور و سایر ارکان زیست بوم نوآوری و فناوری ذکر کرد.
undefinedدر برنامه ملی آبادیران  سازمان بهزیستی کشور در کنار همه نهادهای دولتی و غیر دولتی فعال در آبادانی و پیشرفت ایران به دنبال توانمندسازی و ارتقای مناطق کمتر برخوردار با استفاده از دانش، فناوری و نوآوری خواهند بود.
undefinedاین نمایشگاه در ۵ بخش مسکن و زیرساخت‌های توسعه روستا، کشاورزی، دام‌پروری و شیلات، سلامت بهداشت و توان‌بخشی، اشتغال کوچک مقیاس و صنایع نرم و آموزشی برگزار خواهد شد.
undefinedسازمان بهزیستی کشور در راستای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، فناوران، خلاقان و کارآفرینان، در دومین دوره نمایشگاه ملی آبادیران که از تاریخ ۲۲ تا ۲۵ خرداد ماه سال ۱۴۰۳ در محل مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود، حضور خواهد داشت.
undefined علاقه مندان و شرکت های دانش بنیان می توانند جهت بازدید از غرفه سازمان بهزیستی کشور به غرفه B۲۳ مراجعه نمایند.
undefined برنامه های این سازمان را اینجا https://behzisti.ir/xWJw بخوانید!#حوزه_امور_فرابخشی_و_ارتباطات #بهزیستی_برای_بهترزیستن undefinedhttps://ble.ir/behzistikeshvar

۱۰:۲۰

۲۳ خرداد

thumnail
خطاب به جامعه جهانی و محافل حقوق بشری در سازمان مللرئیس سازمان بهزیستی کشور: تحریم معلولان ایران با کدام موازین حقوق بشر سازگار است؟
«علی محمد قادری» رئیس سازمان بهزیستی با تشریح دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران برای معلولان در سخنانی در سازمان ملل خطاب به جامعه جهانی و محافل حقوق بشری گفت: تحریم جامعه معلولان ایران با کدامیک از موازین حقوق بشری سازگار است؟
undefinedجمهوری اسلامی ایران به مدد پروردگار و بهره گیری از تیم های تخصصی و مشارکت فعالانه سازمان های غیر دولتی افراد دارای معلولیت، تمامی تلاش خود را جهت توسعه کمی و کیفی خدمات مورد نیاز افراد دارای معلولیت در چارجوب کنوانسیون حقوق افراد دارای معلولیت به عمل خواهد آورد.
undefinedاین در شرایطی است که تحریم های ظالمانه ایالات متحده آمریکا و بسیاری از کشور غربی علیه جمهوری اسلامی ایران بر قیمت تمام شده اقلام توانبخشی، خدمات تخصصی و توان اقتصادی افراد تحت پوشش این خدمات تاثیرات چشمگیری داشته است.
undefined حال جامعه جهانی و محافل حقوق بشری باید به این پرسش ها پاسخ دهند تحریم جامعه معلولین ایران با کدامیک از موازین حقوق بشری سازگار است؟
undefinedآیا ایجاد موانع در ارتباطات بین المللی جامعه معلولان ایران موجب از میان رفتن حقوق برابر آنان از بهره مندی از امکانات آموزشی و توانبخشی نخواهد شد؟
undefinedاز فرصت استفاده می‌کنم تا به مصیبت عظیم مردم فلسطین، به ویژه کودکان غزه و معلولانی که تحت اشغال وحشیانه رژیم اسرائیل رنج غیرقابل تصوری را متحمل می‌شوند، بپردازم. سرکوب نظام‌مند مردم مظلوم فلسطین توسط رژیم صهیونیستی به عنوان یادآوری آشکار از وحشتناک‌ترین فصل تاریخ بشریت به‌حساب می‌آید.
undefined جنایات جنگی، جنایات علیه بشریت، نسل کشی، و بحران های گسترده انسانی درست در برابر دیدگان ما در حال وقوع است. تخریب عمدی تأسیسات و زیرساخت‌های درمانی بحران را تشدید کرده و فلسطینیان دارای معلولیت را از دسترسی به خدمات حیاتی محروم ساخته است. جامعه بین‌الملل موظف است قاطعانه عمل کند و رژیم اسرائیل را به دلیل نقض فاحش قوانین بین‌المللی بشردوستانه و حقوق بشر پاسخگو نماید.
#افراد_دارای_معلولیت#بهزیستی#سازمان_ملل
undefinedhttps://ble.ir/behzistikeshvar

۷:۰۷

thumnail
تشریح اقدامات سازمان بهزیستی برای افراد دارای معلولیت در مقر سازمان ملل
undefined️رئیس سازمان بهزیستی کشور مهمترین اقدامات انجام شده توسط سازمان بهزیستی جمهوری اسلامی ایران، در راستای شمول سازی اجتماعی افراد دارای معلولیت و حضور آنها در اجتماع و چگونگی ارتقای ابتکارات در جامعه را تشریح کرد.undefinedاز مهم ترین دستاوردهای دولت ایجاد نظام جامع غربالگری، تشخیص و رصد بروز و شیوع انواع معلولیت ها در تمامی گروه های سنی در قالب برنامه های ملی و با مشارکت دستگاه های مختلف می باشد که امکان پیشگیری از بروز انواع معلولیت ها و جلوگیری از تشدید آن را بر اساس معیارهای علمی در چارچوب توصیه های سازمان بهداشت جهانی فراهم ساخته است.اطلاعات افراد دارای معلولیت بر اساس نوع و شدت معلولیت، سطح عملکرد و نوع نیازهای افراد در بانک اطلاعاتی بر اساس طبقه بندی بین المللی عملکرد، ناتوانی و سلامت (ICF)ثبت و خدمات لازم بر همین اساس به این گروه ها ارائه می گردد.undefinedدولت جمهوی اسلامی ایران با هدف توسعه کمی و کیفی خدمات مورد نیاز افراد معلول به ویژه در مناطق کم برخوردار و محروم کشور، اجرای برنامه های اجتماع محور را در قالب فعالیت های "توانبخشی مبتنی بر جامعه" در سطح ملی در مدار توجه قرار داده است و با اصول کنوانسیون حقوق افراد دارای معلولیت در سطح ملی اجرا می نمایند که به ویژه طی سال های اخیر دستاوردهای چشم گیری را به دنبال داشته است. اجرای برنامه خدمات مالی خرد در مناطق روستایی کشور به منظور توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی افراد معلول و خانواده های آنان با همکاری سازمان های غیر دولتی و تسهیلگران محلی و آموزش مهارت های شغلی به ویژه در زمینه مشاغل بومی و محلی با هدف محرومیت زدایی از این مناطق و با استفاده از منابع محلی آنان انجام می شود.undefinedجمهوری اسلامی ایران با هدف توانمندسازی هرچه بیشتر افراد دارای معلولیت و افزایش سطح استقلال و مشارکت اجتماعی آنان، برنامه های گسترده ای را جهت دسترس پذیری محیط فیزیکی و فضای مجازی برای افراد معلول به عمل می آورد و در این راستا با تشکیل ستاد ملی هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشور، اقدامات دستگاه های اجرایی را در این مسیر رصد می نماید. از جمله اقدامات شاخص این ستاد، تدوین استاندارد ملی دسترسی پذیری فضای مجازی برای گروه های مختلف افراد دارای معلولیت به ویژه افراد دارای معلولیت های حسی ( افراد آسیب بینایی و شنوایی) می باشد که به تمامی دستگاه اجرای کشور ابلاغ گردیده است.undefinedاستفاده از فناوری های کمکی برای افراد دارای معلولیت در دست یابی آنها به حداکثر سطح توانایی و استقلال حرفه ای و اجتماعی موثر بوده و می تواند موجب خارج شدن این افراد از انزوا و مشارکت آنها در امور فردی، اجتماعی و توسعه جامعه گردد. این اقدامات شامل: نیازسنجی و ارزیابی افراد جهت تعیین نوع وسایل مورد نیاز ، تهیه و ارائه وسایل و آموزش نحوه استفاده از آن ها می باشد.undefinedجمهوری اسلامی ایران جهت تسهیل امر اشتغال افراد دارای معلولیت و با رعایت اصل برابری و مساوات اجتماعی به منظور جذب افراد دارای معلولیت و بر اساس قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت امکان بهره مندی افراد دارای معلولیت از ۳ درصد از ظرفیت استخدامی دستگاه های اجرایی فراهم گردیده است که بر این اساس افراد معلول با توجه به سطح و نوع استعداد ها و علایق خود در بخش های مختلف مشغول به کار می گردند.undefinedدر حال حاضر بیش از ۵۰ خدمت توانبخشی و حمایتی با احتساب تعرفه غیر دولتی، تحت پوشش خدمات بیمه سلامت قرار گرفته اند که این امر نقش بسزایی در ارتقای سلامت و کیفیت زندگی افراد دارای معلولیت خواهد داشت. در این رابطه بهره مندی از تسهیلات تردد و تحصیل ارزان برای افراد دارای معلولیت مطابق قانون مدنظر قرار گرفته است.undefined با تحت پوشش داشتن بیش از یک میلیون ۶۰۰ هزار نفر فرد دارای معلولیت در سنین شیرخوارگی تا سالمندی، در انواع معلولیت ها و شدت ها، ارائه خدمات توانبخشی، در قالب مراکز آموزشی و توانبخشی را مدنظر قرار داده است.undefined در دولت جمهوری اسلامی ایران مراکز روزانه حرفه آموزی برای ارائه خدمات آموزشی و مهارت آموزی رسمی و غیر رسمی به افراد دارای معلولیت تاسیس گردیده است. در این مراکز علاوه بر آموزش های پایه حرفه ای، بر ارتقاء مهارت های ارتباطی و بین فردی، تقویت مهارت های شناختی و انجام فعالیت های روزمره زندگی تاکید می شود. در قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت فارغ از هر گونه مسائل قومی و مذهبی تمام افراد دارای معلولیت در هر سن و از هر جنس تحت حمایت های قانونی قرار می گیرند. متن کامل را در سایت بهزیستی کشور به نشانی https://behzisti.ir/xWKH بخوانید.
#بهزیستی_برای_بهتر_زیستن#سازمان_ملل
undefinedhttps://ble.ir/behzistikeshvar

۷:۲۵

thumnail
undefinedببینیم| بخش هایی از سخنرانی رئیس سازمان بهزیستی کشور در هفدهمین نشست کنوانسیون دفاع از حقوق افراد دارای معلولیت در سازمان ملل متحد
#سازمان_ملل#بهزیستی#افراد_دارای_معلولیت
undefinedhttps://ble.ir/behzistikeshvar

۸:۰۰

thumnail
ببینیم| شکست اسرائیل در انتخابات عضویت در کمیته حقوق معلولان سازمان ملل
undefined️رئیس سازمان بهزیستی کشور در هفدهمین نشست کنوانسیون حقوق افراد دارای معلولیت گفت: حال جامعه جهانی و محافل حقوق بشری باید به این پرسش ها پاسخ دهند تحریم جامعه معلولین ایران با کدامیک از موازین حقوق بشری سازگار است؟
undefined️آیا ایجاد موانع در ارتباطات بین المللی جامعه معلولان ایران موجب از میان رفتن حقوق برابر آنان از بهره مندی از امکانات آموزشی و توانبخشی نخواهد شد؟
undefined️ سرکوب نظام‌مند مردم مظلوم فلسطین توسط رژیم صهیونیستی به عنوان یادآوری آشکار از وحشتناک‌ترین فصل تاریخ بشریت به‌حساب می‌آید.
undefined️ جنایات جنگی، جنایات علیه بشریت، نسل کشی، و بحران های گسترده انسانی درست در برابر دیدگان ما در حال وقوع است. تخریب عمدی تأسیسات و زیرساخت‌های درمانی بحران را تشدید کرده و فلسطینیان دارای معلولیت را از دسترسی به خدمات حیاتی محروم ساخته است. جامعه بین‌الملل موظف است قاطعانه عمل کند و رژیم اسرائیل را به دلیل نقض فاحش قوانین بین‌المللی بشردوستانه و حقوق بشر پاسخگو نماید.
#افراد_دارای_معلولیت#بهزیستی#فلسطینundefinedhttps://ble.ir/behzistikeshvar

۱۲:۳۸

۲۵ خرداد

thumnail
سالروز شهادت امام محمد باقر (ع) تسلیت باد

۸:۲۲

۲۶ خرداد

thumnail
undefined| واکنش رئیس سازمان بهزیستی به رای منفی جامعه جهانی به عضویت اسرائیل در کمیته معلولان
#بهزیستی_برای_بهتر_زیستن#کنوانسیون_دفاع_از_حقوق_معلولان#غزه
undefinedhttps://ble.ir/behzistikeshvar

۴:۳۹

۲۷ خرداد

thumnail
فراخوان نخستین جشنواره ملی اعطای نشان نیکوکاری؛ ویژه تشکل‌های خیریه؛ منتشر شد
undefined دبیرخانۀ جشنواره ملی اعطای نشان نیکوکاری که با همت نهادهای حاکمیتیِ مرتبط با نیکوکاری، شبکه‌های ملی نیکوکاری و جمعی از کنشگران اجتماعی تشکیل شده است، فراخوان نخستین دورۀ این جشنواره را منتشر کرد.
undefinedاز اهداف این جشنواره می‌توان به «ترویج و گسترش کار تخصصی و حرفه‌ای در فعالیت‌های نیکوکارانه»، «معرفی الگوهای برتر حوزه نیکوکاری» و «تجلیل از تشکل‌های خیریه برتر» اشاره کرد.
undefinedعموم خیریه‌ها، سازمان‌های مردم‌نهاد و تشکل‌های خیریه دارای مجوز سراسر کشور که در سه عرصۀ «ارائه خدمات حمایتی و معیشتی»، «عمران و آبادانی» و «توسعۀ زیست‌بوم احسان و نیکوکاری» فعال هستند، از امروز تا 15 مردادماه سال جاری فرصت دارند تا با مراجعه به سایت Neshanenikookari.ir ضمن کسب اطلاعات تکمیلی، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
undefinedبه برگزیدگان این جشنواره که پس از انجام فرایند داوری در پاییز سال جاری معرفی می‌شوند، نشان نیکوکاری و تسهیلات ویژه اعطا خواهد شد.
undefinedگفتنی است سازمان اوقاف و امور خیریه، سازمان امور اجتماعی کشور، سازمان بهزیستی کشور، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاونت اجتماعی فراجا، بنیاد تعالی اجتماعی زندگی، مرکز خیر ماندگار، شبکه ملی خیریه‌های حامی ایتام و شبکه ملی موسسات نیکوکاری و خیریه از برگزارکنندگان این جشنواره هستند.#نشان_نیکوکاری
@neshanenikookariundefinedhttps://ble.ir/behzistikeshvar

۷:۰۸

thumnail
ببینیم| تیزر فراخوان نخستین جشنواره ملی اعطای نشان نیکوکاری؛ ویژه تشکل‌های خیریه؛ منتشر شد
@neshanenikookariundefinedhttps://ble.ir/behzistikeshvar

۷:۱۰

thumnail
undefined برگزاری جلسه رئیس فدراسیون ورزش های ناشنوایان و کم شنوایان با معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بهزیستی
undefined این جلسه که با حضور علیرضا انجلاسی معاون توسعه مدیریت و منابع، شاهین امینی مدیرکل پشتیبانی سازمان بهزیستی کشور مصطفی نکولعل‌آزاد رئیس فدراسیون ناشنوایان و کم شنوایان و اعضای هیئت رئیسه برگزار شد.
undefined️معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بهزیستی کشور بر ضرورت همکاری دو جانبه در توسعه ورزش همگانی و قهرمانی این گروه از جامعه هدف با رویکرد ارتقای سرانه ورزش در این عزیزان، استعدادیابی در جشنواره های ورزشی درون سازمانی ناشنوایان، آموزش مربی و همکاری در برگزاری اردوهای تیم های ورزشی برای مسابقات بین المللی تاکید کرد.
undefined️در این جلسه مقرر شد به منظور افزایش همکاری های دوجانبه و برنامه ریزی در جهت بهبود تعاملات بین ادارات کل بهزیستی استان ها و هیئت های استانی ورزش های ناشنوایان و کم شنوایان صورت پذیرد.#حوزه_امور_فرابخشی_و_ارتباطات undefinedhttps://ble.ir/behzistikeshvar

۹:۳۰

۲۸ خرداد

thumnail
پویش عید تا عیدعید سعید قربان تا عید سعید غدیر خماز طریق؛کد دستوری #۱۲۳*شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۰۷۰۷۰۷۵و mosharekat.behzisti.ir
#پویش_عید_تا_عید
undefinedhttps://ble.ir/behzistikeshvar

۱۲:۰۶

thumnail
پخش زنده مناظره های انتخابات ریاست جمهوری از شبکه سلامت سیما همراه با رابط ناشنوایان
undefined ۲۸ خرداد ماه ساعت ۲۰
undefinedhttps://ble.ir/behzistikeshvar

۱۶:۳۸