عکس پروفایل بسیج دانشجویی ا BSO.IRب

بسیج دانشجویی ا BSO.IR

۲,۳۹۴عضو
عکس پروفایل بسیج دانشجویی ا BSO.IRب
۲.۴هزار عضو

بسیج دانشجویی ا BSO.IR

اینجا می توانید اخبار بسیج دانشجویی را دنبال کنید.

۲۴ اسفند ۱۴۰۱

thumnail
حسین عمادالدین معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی شد
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی: آیین تکریم و معارفه معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی با حضور محمد حسین کفعمی ریاست سازمان و ابوالفضل صابری معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد. در این مراسم از حامد اقبالی با اهدای لوح سپاس، قدردانی شد و حسین عمادالدین به سمت معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی منصوب گردید.
@bso_uni57

۱۲:۴۲

۱ فروردین

thumnail
undefinedتقارن بهار طبیعت امسال با بهار معنویت
#مهارتورم_رشدتولید
@bso_uni57

۸:۱۰

۲ فروردین

thumnail
undefined پویش عیدانه گرا
undefined ببینید، بخوانید، جایزه بگیرید
undefined از ۳ الی ۱۲ فروردین‌ماه
undefined هر روز در مسابقه شرکت کنید و تا ۲۰ میلیون ریال، جایزه نقدی و بسته محتوایی دریافت کنید.
undefined اطلاعات تکمیلی به زودی در کانال گرا منتشر خواهد شد.
undefined #شبکه_گراundefined @geraa_ir
@bso_uni57

۱۱:۲۶

thumnail
undefined تقویم پویش عیدانه گرا
undefined از ۳ الی ۱۲ فروردین‌ماه
undefined مستندها:قرارداد ۱۹ ژوئن، ایکسونامی، نان گزیده‌ها، ارثیه پدری، عابدان کهنز
undefined جزوات:هندسه انقلاب اسلامی، استراتژی مهار، روایت‌زدگان، تحولی بزرگ در مقیاس جهانی، نعمت جمهوری اسلامی
undefined هر روز در مسابقه شرکت کنید و تا ۲۰ میلیون ریال، جایزه نقدی و بسته محتوایی دریافت کنید.
undefined لینک پاسخ به سوالات هر شب ساعت ۲۳ منتشر خواهد شد.
undefined #شبکه_گراundefined @geraa_ir
@bso_uni57

۱۱:۳۴

۳ فروردین

thumnail
ای خدای ماه رمضان@bso_uni57

۱۷:۳۱

۴ فروردین

thumnail
|#ببینید|
undefinedپویش به بلندای نخل در یادمان هویزه، با حضور حجت الاسلام والمسلمین رستمی و دکتر کفعمی
undefinedیادمان هویزه، کربلای ایران
@bso_uni

۲:۴۷

۱۰ فروردین

نامه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور خطاب به رئیس جمهور فرانسه پیرامون اتفاقات اخیر فرانسه
نامه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور خطاب به رئیس جمهور فرانسه


به نام خدای مفتضح کننده مستکبران و بدخواهان
رئیس جمهور کشور فرانسهبا توجه به کنش‌های مکرر دولت و نظام شما در تقویت بحران در کشورهای مختلف آسیایی، افریقایی و امریکای لاتین، اکنون که کشور متبوع شما بروز پرشدت یکی از چالش‌های مزمنش را تجربه می‌کند لازم است که با کشور خود همان کنید که به دیگران توصیه می‌کردید!!- همان طور که به زیبایی در سال 2020 برای مردم بحران زده لبنان تشریح می‌کردید که "انقلاب با دستور کسی اتفاق نمیفتد؛ مردم آن را ‌می‌سازند!!" اکنون هم مورد انتظار است که از زیبایی اتفاقات کشور خودتان لذت ببرید نه اینکه در سال 2023 به مردم خودتان بگویید: "تجمع قانونی نیست و هیچکس حق شورش بر ضد نمایندگان مردم را ندارد!" - آقای رئیس جمهور!! ما از کشوری سخن می‌گوییم که مردمش چند سال است که می‌خواهند دولت متبوعشان فقط صدایشان را بشنود و مخالفت آنها را به رسمیت بشناسد!- آقای آزادی!! آنها در کشوری دست به اعتراض زده‌اند که آرزو دارد در جهان به توسعه سیاسی و اقتصادی شهره باشد، پس لطفا مانع این آرزو نباشید!!- این مردم فقط خواسته روشن اقتصادی دارند، یعنی اصل مسأله شأن سیاسی و یا ایدئولوژیک نیست که نگرانی‌های لائیک (ایدئولوژیک!) شمارا برانگیزد، واقعا مشکل معیشت دارند، این‌قدر سفره‌ زندگی‌شان کوچک شده و سال‌ها صدای مخالفت‌شان با سیاست‌های اقتصادی دولت شنیده نشده که این‌گونه حاضر شده‌اند از زندگی خود بگذرند، لطفاً صدایشان را بشنوید آنها به گفتگو احتیاج دارند نه گلوله!!- آنها هیچ لیدر خارجی یا حتی حامی خارجی ندارند یعنی واقعا خود خود مردم فرانسه هستند، خیالتان راحت باشد و نگران توطئه خارجی نباشید.- آنها توسط یک رژیم خارجی مسلح نشده‌اند، پلیس نمی‌کشند یا مامور قانون را برهنه‌ نمی‌کنند، یعنی اصلا نگران یک طرح براندازانه و غیردموکراتیک نباشید!- آقای رئیس دولت! حرکت آنها کاملا خودجوش و واقعی است، مثلا هیچ رسانه و سرویس خارجی فوتی‌های جوان یا کشته‌های تصادفات کشور را برای زنده نگه داشتن اعتراض آنها فاکتور نکرده است تا بهانه کاذب ایجاد کند، آنها مسئله واقعی دارند!- آقای جهان وطن! به اراده این ملت هم احترام بگذارید و از ایشان حمایت کنید، مثل همیشه از ظرفیت سایر دول اروپا برای حمایت از صدای مردم استفاده کنید، از پارلمان اروپا بخواهید که دولت را به دلیل سرکوب مردم بی‌دفاع تحریم کند، از سیاستمداران بخواهید که در رثای مظلومیت معرتضین موهای سر خود را بتراشند و نماهنگ‌های رسانه‌ای تولید کنند!- توصیه ما ساده است "هر آنچه بر خود نمی‌پسندید بر دیگران هم مپسندید"!- کمی بهتر ببینید که دوران استثمار رو به اتمام است پس با عادات قبلی خود بهتر است خداحافظی کنید!
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور
@bso_uni57

۴:۴۸

۵ اردیبهشت

thumnail

گزارش تصویری
نشست مدیران تشکیلات و امور دانشگاه ها نواحی بسیج دانشجویی سراسر کشور
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی پیش از ظهر امروز نشست مدیران تشکیلات و امور دانشگاه ها نواحی بسیج دانشجویی سراسر کشور در سالن جلسات حوزه ریاست برگزار شد.
سازمان بسیج دانشجویی
@bso_uni57

۱۲:۰۰

۱۶ اردیبهشت

thumnail
اردوی «روایت پیشرفت» جزئی از آموزش عالی کشور می‌شود
وزیر علوم تحقیقات و فناوری با اشاره به برنامه وزارت علوم برای اردو‌های راهیان پیشرفت گفت: اردوی «روایت پیشرفت» بخشی از فرایند آموزشی دانشگاه‌های ما خواهد بود.محمد علی زلفی گل، وزیر علوم تحقیقات و فناوری در گفتگو گفت: درسال گذشته بخشی از اعتبارات تجهیزاتی و جاری را در زمینه اردوهای راهیان پیشرفت نداشتیم، اما به دانشگاه‌هایی که در این زمینه هزینه کرده بودند ما معادلش را به آن واحد آموزشی کمک کردیم.وی افزود: در سال جاری مجلس شورای اسلامی اعتباری برای معاونت فرهنگی وزارت علوم پیش بینی کرده است. اگرچه این اعتبار کافی نیست، اما نسبت به سال گذشته وضع بهتری دارد.
وزیر علوم خاطرنشان کرد: اردوی «روایت پیشرفت» بخشی از فرایند آموزشی دانشگاه‌های ما خواهد بود.
@bso_uni57

۱۱:۰۴

thumnail
رئیس سازمان بسیج دانشجویی: فرهنگ جهاد و ما می‌توانیم را باید گسترش دهیم
محمدحسین کفعمی در آیین افتتاحیه اردو‌های دانشجویی «روایت پیشرفت»: سال گذشته قرار گاه فخری زاده را در حوزه راهیان پیشرفت ایجاد کرده ایم. نیروی دریایی سپاه در طول هفته ماموریت‌های سخت و حیاتی خود را انجام میدهند و در آخر هفته استراحت خود را رها کرده و اردوی راهیان پیشرفت را برگزار می‌کنند
@bso_uni57

۱۱:۱۷

۱۹ اردیبهشت

thumnail
مراسم تکریم و معارفه‌ معاونت طرح و برنامه ریزی و مالی
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی کشور؛ مراسم تکریم و معارفه‌ معاونت طرح و برنامه ریزی و مالی روز دوشنبه مورخ ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ با حضور ابوالفضل صابری معاون هماهنگ کننده این سازمان برگزار شد. در این مراسم ابراهیم پوراسمعیل به عنوان سرپرست معاونت طرح و برنامه ریزی و مالی سازمان بسیج دانشجویی کشور منصوب شد. وی در کارنامه کاری خود پیش‌تر فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان مرکزی و معاون تحلیل و بررسی سازمان بسیج دانشجویی را برعهده داشت.ضمن این مراسم از زحمات آقای مجید نجف علیزاده به عنوان مسئول پیشین این معاونت قدردانی شد.
سازمان بسیج دانشجویی@bso_uni57

۱۲:۴۷

۲۷ اردیبهشت

thumnail
undefined در نمایشگاه کتاب تهران منتظرتان هستیم.
undefined حضور انتشارات سازمان بسیج دانشجویی در سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از بیست‌ام تا سی‌ام اردیبهشت‌ماه.
undefined ارائه کتاب‌ها با ۲۰ درصد تخفیف در زمان برگزاری نمایشگاه، همچنین نمایشگاه مجازی کتاب برای علاقه‌مندانی که امکان بازدید از نمایشگاه حضوری را ندارند برقرار است.
undefined آدرس: مصلی، سالن شبستان (ناشران عمومی)، راهرو ۱۰، غرفه ۱۸
undefined ساعت بازدید از ۹ تا ۲۰
@bso_uni57

۱۲:۰۶

۱۳ خرداد

thumnail
تیزر
افتتاحیه دوره بیعت
دوره فرماندهان حوزه و پایگاه‌های بسیج دانشجویی کشور
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی؛ دوره فرماندهان حوزه و پایگاه‌های بسیج دانشجویی کشور با حضور سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، محمدحسین کفعمی رئیس سازمان بسیج دانشجویی در جمع بیش از هزار دانشجوی بسیجی سراسر کشور و شهر مقدس قم برگزار شد.
@bso_uni57

۸:۱۳

۱۴ خرداد

thumnail
رهبر انقلاب: در این تلاش همه جانبه دشمن دانشجوی انقلابی در دانشگاه فحش ناموسی می شنود ولی میدان را خالی نمیکند، طلبه بسیجی زیر شکنجه است ولی حاضر نمی شود حرفی را که دشمن میخواهد به زبان بیاورد
آیت الله خامنه ای در سی و چهارمین سالگرد امام خمینی(ره):undefinedدهه شصت نیز این حوادث وجود داشت
undefinedامروز هم هستند کسانی که نه به اسلام نه به ایران پایبند نیستند، اما این ها ملت ایران نیستند
undefinedطلبه بسیجی زیر شکنجه به شهادت می‌رسد و حاضر نیست حرفی که دشمن می‌خواهد را به زبان جاری کند.
undefinedدر صدر اسلام و زمان پیامبر هم شبهه پراکنان و شایعه پراکنان نیز بودند
undefinedما در سراسر کشور هزاران هسته مقاومت در مساجد در هیئات داریم از این هسته های مقاومت جوانانی برمیخزند به عنوان مدافع حرم، مدافع امنیت، و بسیجی دانشجو
@bso_uni57

۱۰:۰۴

۲۰ تیر

thumnail
undefined ریاست سازمان بسیج دانشجویی کشور: فضای مجازی عرصه نقش آفرینی عالمانه مجاهدانه است
undefined محمدحسین کفعمی، ریاست سازمان بسیج دانشجویی کشور در نشست فصلی مدیران رسانه و فضای مجازی سراسر کشور گفت: فضای مجازی، ابزار و تفنن و فوق برنامه نیست؛ بلکه فضای مجازی، یک محیط زندگی است. محیط زندگی، یعنی جایی که افراد یک جامعه در آن، روابط اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و... را شکل می‌دهند؛ جایی که افراد جامعه و به‌خصوص نسل جدید، در آن تربیت می‌شوند.undefinedوی هدف از شکل گیری مرکز رسانه و فضای مجازی در سازمان بسیج دانشجویی را جبهه سازی و کادر سازی عنوان کرد و افزود: ما در عرصه فضای مجازی باید میدان بازی را عوض کنیم و این نیازمند یک تلاش و مجاهدت عالمانه است.undefinedکفعمی تاکید کرد: اگر بخواهیم رسالت موذن بودن دانشجو را به نتیجه برسانیم باید خیلی جدی تر و با برنامه وارد فضای مجازی شویم.undefinedوی افزود : یکی از جدی ترین مسیرها و موارد مهم رسیدن به تمدن نوین اسلامی، فضای مجازیست که نیازمند سازماندهی و کار شبکه‌ای میباشد...
undefined برای خواندن متن کامل خبر لینک زیر را کلیک کنید:undefined https://bso.ir/node/809
@bso_uni57 | بسیج دانشجویی کشور

۱۸:۱۸

۲۴ تیر

thumnail
undefinedدر افتتاحیه دوره طرح ولایت مطرح شدundefined سرلشکر سلامی: ایران قلب عالم است/ تحریم را از کارآمدی انداخته‌ایم و این فقط در میدان حل می‌شد/ دانشگاه مبداء تمام تحولات استundefinedفرمانده کل سپاه پاسداران در افتتاحیه بیست و هشتمین دوره دانشجویی طرح ولایت گفت: دانشگاه منشاء ساخت اندیشه و تفکر جامعه است. ما فرمول‌های شکست تحریم را شناسایی کردیم و تحریم را از کارآمدی انداخته‌ایم و این فقط در میدان حل می شد.
undefined به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی، سرلشکر سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران در آیین افتتاحیه بیست و هشتمین دوره دانشجویی طرح ولایت که عصر امروز، ۲۳ تیرماه در مجتمع فرهنگی ۵ آذر برگزار شد، با اشاره به اهمیت نقش دانشجو و دانشگاه در جامعه گفت: جامعه همان چیزی است که می‌اندیشد و دانشگاه منشاء ساخت اندیشه جامعه است. سردار سلامی گفت: شما دانشجویان در مرکز اندیشه و تدبیر و افق‌های بلند تفکر امام راحل (ره) و رهبر انقلاب اسلامی دریافته‌اید که دانشگاه مبدا همه تحولات است. وی افزود: هر جامعه‌ای بازتاب اندیشه و تفکر آن جامعه است؛ شاکله واقعی یک جامعه، تجسم عینی تفکر اوست و هیچ چیزی در عالم جدای از آنچه در اذهان می‌گذرد شکل نمی‌گیرد. هویت یک کشور و شخصیت یک ملت دقیقا پژواک فکر اوست.
undefined برای خواندن متن کامل خبر لینک زیر را کلیک کنید:https://bso.ir/node/810مشاهده گزارش تصویری:https://bso.ir/node/811
@bso_uni57 | بسیج دانشجویی کشور

۱۱:۳۵

۲۷ تیر

thumnail
undefinedفراخوان پذیرش دانشجو بدون آزمون
undefinedعلاقه‌مندان می‌توانند رزومه خود را تا تاریخ 5 مردادماه 1402 از طریق لینک
undefined https://www.tarjomangd.ir/cooporation/population/
به مرکز ارسال نموده و پس از تکمیل رزومه با ارسال پیامک نام و نام خانوادگی به شماره undefined 09380960358 در این فراخوان ثبت نام نمایند.
undefinedجهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت دانشگاه جامع امام حسین (ع) مراجعه کنید undefined https://Www.ihu.ac.ir
undefined پیامرسان بله، ایتا و روبیکاundefined @ihu_ac_ir
@bso_uni57 | بسیج دانشجویی کشور

۱۰:۴۴

thumnail
undefined #ببینید : نماهنگ | صدرزاده‌های امیدآفرین
رهبر انقلاب: «مجاهدان فداکار، مدافعان حرم، فعالان سخت‌کوش جهاد تبیین، گروه‌های کمک مؤمنانه، اردوهای جهادی اینها همه جوان‌های این کشورند.... ما امروز در سرتاسر کشور، هزاران هسته‌ی مقاومت در مساجد و در هیئت‌ها داریم؛ از این هسته‌های مقاومت، جوان‌هایی برمیخیزند به عنوان مدافع حرم، جوان‌هایی برمیخیزند به عنوان مدافع امنیّت، جوان‌هایی برمیخیزند به عنوان بسیجی دانشجو.نقطه‌ی امیدآفرین این است که در این تلاش همه‌جانبه‌ی‌ دشمن، شما می‌بینید در چنین شرایطی که دشمن شمشیر را از رو بسته، دانشجوی انقلابی در فلان دانشگاه فحش ناموسی می‌شنود، از میدان خارج نمیشود؛... ما از این مصطفیٰ‌های صدرزاده در تمام سرتاسر کشور بسیار داریم، هزاران داریم؛ اینها همه امیدبخش است.» ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
#کلام_رهبری#بسیج_دانشجویی
@bso_uni57 | بسیج دانشجویی کشور

۱۶:۵۱

۳۱ تیر

thumnail
undefined #ببینید | #گزارش_تصویری «مهمانی ستاره‌ها»
undefined حضور دانشجویان بیست و هشتمین دوره طرح ولایت در کنار شهدا بهشت زهرا(س) تهران با سخنرانی حاج حسین یکتا
#طرح_ولایت۱۴۰۲
undefinedبرای دیدن تصاویر بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید undefined https://bso.ir
@bso_uni57 | بسیج دانشجویی کشور

۸:۰۰

۱ مرداد

thumnail
undefined #ببینید | تیزر افتتاحیه بیست و هشتمین دوره طرح ولایت
#طرح_ولایت۱۴۰۲
undefined برای دریافت کیفیت بالا تیزر افتتاحیه بر روی لینک زیر کلیک کنید undefined https://bso.ir/node/816
@bsouni | بسیج دانشجویی کشور

۱۴:۴۶