عکس پروفایل بسیج دانشجویی ا BSO.IRب

بسیج دانشجویی ا BSO.IR

۲,۴۲۵عضو
عکس پروفایل بسیج دانشجویی ا BSO.IRب
۲.۴هزار عضو

بسیج دانشجویی ا BSO.IR

اینجا می توانید اخبار بسیج دانشجویی را دنبال کنید.

۱۷ اسفند ۱۴۰۱

thumnail
undefinedگزارش تصویری:
undefinedبازدید سردار حسن شاهوار پور از منطقه عملیاتی شط علی
undefinedمشاهده کامل گزارش تصویری:https://bso.ir/node/753

#راهیان_نور_1401

@bso_uni57

۲۱:۴۲

۱۸ اسفند ۱۴۰۱

thumnail
undefinedپیش‌بینی اعزام ۵۰ هزار دانشجو به اردو‌های راهیان پیشرفت در سال آینده / شرکت ۱۷ هزار تاکنون
undefinedمعاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی، گفت: امیدواریم بتوانیم سال آینده حدود ۵۰ هزار نفر از دانشجویان را به اردو‌های راهیان پیشرفت اعزام کنیم.
undefinedحامد اقبالی، معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو گفت: اردوی راهیان پیشرفت برنامه‌ای است که دانشجویان در قالب طی یک تا چند روز از دستاورد‌ها و پیشرفت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در نقاط مختلف بازدید می‌کنند.
undefinedمشاهده کامل خبر:https://bso.ir/node/755
@bso_uni57

۱۰:۲۳

thumnail
undefinedگزارش تصویری:
undefinedکاروان دانشجویان در زیارتگاه شهدای هویزه

undefinedمشاهده کامل تصاویر:https://bso.ir/node/756
#راهیان_نور_دانشجویی_1401
undefined@bso_uni57

۱۱:۱۷

thumnail
undefinedبازدید عبدالحسین کلانتری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از قرارگاه مرکزی شهید علم‌الهدی مقر شهید جهان ‌آرا خرمشهر
undefinedبه گزارش روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی: عبدالحسین کلانتری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از کاروان‌های دانشجویی در قرارگاه مرکزی شهید علم‌الهدی مقر شهید جهان ‌آرا دیدن کرد.
@bso_uni57

۱۲:۳۳

۲۰ اسفند ۱۴۰۱

thumnail
undefinedبازدید حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی از اردوهای راهیان‌نور دانشجویی
undefinedرئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها امروز از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس بازید و با دانشجویان اعزامی به اردوهای راهیان نور گفت‌وگو کرد.
undefinedبه گزارش روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و محمدحسین کفعمی رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور در جمع دانشجویان اعزامی به اردوهای راهیان نور حضور یافتند.
undefinedمشاهده کامل خبر:https://bso.ir/node/758undefined مشاهده کامل عکس:https://bso.ir/node/759
#راهیان_نور_دانشجویی_1401
undefined️کانال رسمی سازمان بسیج دانشجویی@bso_uni57

۸:۳۳

thumnail
undefinedپویش به بلندای نخل:
undefinedکاشت نهال نخل توسط رستمی و کفعمی در یادمان شهدای هویزه
undefinedکاشت نهال نخل توسط رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری حجت الاسلام رستمی و محمد حسین کفعمی در یادمان شهدای هویزه به یاد 4000 شهید دانشجو و طلبه
undefinedبه گزارش روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی: حجت‌الاسلام و المسلمین مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و محمد حسین کفعمی مسئول سازمان بسیج دانشجویی در بازدید از مناطق عملیاتی جنگی راهیان نور در یادمان شهدای هویزه و مقارن با هفته درختکاری نهال نخل غرس کردند.
undefinedمشاهده کامل خبر:https://bso.ir/node/760
undefined️کانال رسمی سازمان بسیج دانشجویی@bso_uni57

۹:۲۰

۲۱ اسفند ۱۴۰۱

thumnail
undefinedدوره-مسابقۀ
undefinedundefined️ما مُقصریم!undefinedundefined

undefined با ۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان جایزه نقدیundefined گواهی معتبر آموزشیundefined بصورت مجازی
undefined️ با محوریت جزوۀ «ما مقصریم!»(انقلاب اسلامی؛ نزدیکِ قله یا بر لبۀ پرتگاه؟!)
undefinedبخونundefinedبنویسundefinedبگوundefined جایزه ببر
undefinedنفر اول: ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومانundefinedنفر دوم: ۱.۳۰۰.۰۰۰ تومانundefinedنفر سوم: ۱.۱۰۰.۰۰۰ تومانundefined نفر چهارم: ۶۰۰.۰۰۰ تومانundefined نفر پنجم: ۵۰۰.۰۰۰ تومان

undefined ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر؛ پیام به شناسه زیر در پیامرسان ایتاundefinedundefined @majazidore

undefinedمهلت شرکت در مسابقه: ۱۵ تا ۲۵ اسفند ۱۴۰۱undefined پوستر را ببــینید
undefined شرکت برای همه علاقمندان، آزاد است(دانشجو، دانش‌آموز، کارمند، خانه دار، طلبه، فرهنگی، فارغ‌التحصیلان و...)undefined مدرسہ تشکیلاتے شھید بھشتے بسیج دانشجویی استان اصفهان
.@bso_uni57

۸:۱۰

۲۴ اسفند ۱۴۰۱

thumnail
حسین عمادالدین معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی شد
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی: آیین تکریم و معارفه معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی با حضور محمد حسین کفعمی ریاست سازمان و ابوالفضل صابری معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد. در این مراسم از حامد اقبالی با اهدای لوح سپاس، قدردانی شد و حسین عمادالدین به سمت معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی منصوب گردید.
@bso_uni57

۱۲:۴۲

۱ فروردین

thumnail
undefinedتقارن بهار طبیعت امسال با بهار معنویت
#مهارتورم_رشدتولید
@bso_uni57

۸:۱۰

۲ فروردین

thumnail
undefined پویش عیدانه گرا
undefined ببینید، بخوانید، جایزه بگیرید
undefined از ۳ الی ۱۲ فروردین‌ماه
undefined هر روز در مسابقه شرکت کنید و تا ۲۰ میلیون ریال، جایزه نقدی و بسته محتوایی دریافت کنید.
undefined اطلاعات تکمیلی به زودی در کانال گرا منتشر خواهد شد.
undefined #شبکه_گراundefined @geraa_ir
@bso_uni57

۱۱:۲۶

thumnail
undefined تقویم پویش عیدانه گرا
undefined از ۳ الی ۱۲ فروردین‌ماه
undefined مستندها:قرارداد ۱۹ ژوئن، ایکسونامی، نان گزیده‌ها، ارثیه پدری، عابدان کهنز
undefined جزوات:هندسه انقلاب اسلامی، استراتژی مهار، روایت‌زدگان، تحولی بزرگ در مقیاس جهانی، نعمت جمهوری اسلامی
undefined هر روز در مسابقه شرکت کنید و تا ۲۰ میلیون ریال، جایزه نقدی و بسته محتوایی دریافت کنید.
undefined لینک پاسخ به سوالات هر شب ساعت ۲۳ منتشر خواهد شد.
undefined #شبکه_گراundefined @geraa_ir
@bso_uni57

۱۱:۳۴

۳ فروردین

thumnail
ای خدای ماه رمضان@bso_uni57

۱۷:۳۱

۴ فروردین

thumnail
|#ببینید|
undefinedپویش به بلندای نخل در یادمان هویزه، با حضور حجت الاسلام والمسلمین رستمی و دکتر کفعمی
undefinedیادمان هویزه، کربلای ایران
@bso_uni

۲:۴۷

۱۰ فروردین

نامه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور خطاب به رئیس جمهور فرانسه پیرامون اتفاقات اخیر فرانسه
نامه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور خطاب به رئیس جمهور فرانسه


به نام خدای مفتضح کننده مستکبران و بدخواهان
رئیس جمهور کشور فرانسهبا توجه به کنش‌های مکرر دولت و نظام شما در تقویت بحران در کشورهای مختلف آسیایی، افریقایی و امریکای لاتین، اکنون که کشور متبوع شما بروز پرشدت یکی از چالش‌های مزمنش را تجربه می‌کند لازم است که با کشور خود همان کنید که به دیگران توصیه می‌کردید!!- همان طور که به زیبایی در سال 2020 برای مردم بحران زده لبنان تشریح می‌کردید که "انقلاب با دستور کسی اتفاق نمیفتد؛ مردم آن را ‌می‌سازند!!" اکنون هم مورد انتظار است که از زیبایی اتفاقات کشور خودتان لذت ببرید نه اینکه در سال 2023 به مردم خودتان بگویید: "تجمع قانونی نیست و هیچکس حق شورش بر ضد نمایندگان مردم را ندارد!" - آقای رئیس جمهور!! ما از کشوری سخن می‌گوییم که مردمش چند سال است که می‌خواهند دولت متبوعشان فقط صدایشان را بشنود و مخالفت آنها را به رسمیت بشناسد!- آقای آزادی!! آنها در کشوری دست به اعتراض زده‌اند که آرزو دارد در جهان به توسعه سیاسی و اقتصادی شهره باشد، پس لطفا مانع این آرزو نباشید!!- این مردم فقط خواسته روشن اقتصادی دارند، یعنی اصل مسأله شأن سیاسی و یا ایدئولوژیک نیست که نگرانی‌های لائیک (ایدئولوژیک!) شمارا برانگیزد، واقعا مشکل معیشت دارند، این‌قدر سفره‌ زندگی‌شان کوچک شده و سال‌ها صدای مخالفت‌شان با سیاست‌های اقتصادی دولت شنیده نشده که این‌گونه حاضر شده‌اند از زندگی خود بگذرند، لطفاً صدایشان را بشنوید آنها به گفتگو احتیاج دارند نه گلوله!!- آنها هیچ لیدر خارجی یا حتی حامی خارجی ندارند یعنی واقعا خود خود مردم فرانسه هستند، خیالتان راحت باشد و نگران توطئه خارجی نباشید.- آنها توسط یک رژیم خارجی مسلح نشده‌اند، پلیس نمی‌کشند یا مامور قانون را برهنه‌ نمی‌کنند، یعنی اصلا نگران یک طرح براندازانه و غیردموکراتیک نباشید!- آقای رئیس دولت! حرکت آنها کاملا خودجوش و واقعی است، مثلا هیچ رسانه و سرویس خارجی فوتی‌های جوان یا کشته‌های تصادفات کشور را برای زنده نگه داشتن اعتراض آنها فاکتور نکرده است تا بهانه کاذب ایجاد کند، آنها مسئله واقعی دارند!- آقای جهان وطن! به اراده این ملت هم احترام بگذارید و از ایشان حمایت کنید، مثل همیشه از ظرفیت سایر دول اروپا برای حمایت از صدای مردم استفاده کنید، از پارلمان اروپا بخواهید که دولت را به دلیل سرکوب مردم بی‌دفاع تحریم کند، از سیاستمداران بخواهید که در رثای مظلومیت معرتضین موهای سر خود را بتراشند و نماهنگ‌های رسانه‌ای تولید کنند!- توصیه ما ساده است "هر آنچه بر خود نمی‌پسندید بر دیگران هم مپسندید"!- کمی بهتر ببینید که دوران استثمار رو به اتمام است پس با عادات قبلی خود بهتر است خداحافظی کنید!
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور
@bso_uni57

۴:۴۸

۵ اردیبهشت

thumnail

گزارش تصویری
نشست مدیران تشکیلات و امور دانشگاه ها نواحی بسیج دانشجویی سراسر کشور
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی پیش از ظهر امروز نشست مدیران تشکیلات و امور دانشگاه ها نواحی بسیج دانشجویی سراسر کشور در سالن جلسات حوزه ریاست برگزار شد.
سازمان بسیج دانشجویی
@bso_uni57

۱۲:۰۰

۱۶ اردیبهشت

thumnail
اردوی «روایت پیشرفت» جزئی از آموزش عالی کشور می‌شود
وزیر علوم تحقیقات و فناوری با اشاره به برنامه وزارت علوم برای اردو‌های راهیان پیشرفت گفت: اردوی «روایت پیشرفت» بخشی از فرایند آموزشی دانشگاه‌های ما خواهد بود.محمد علی زلفی گل، وزیر علوم تحقیقات و فناوری در گفتگو گفت: درسال گذشته بخشی از اعتبارات تجهیزاتی و جاری را در زمینه اردوهای راهیان پیشرفت نداشتیم، اما به دانشگاه‌هایی که در این زمینه هزینه کرده بودند ما معادلش را به آن واحد آموزشی کمک کردیم.وی افزود: در سال جاری مجلس شورای اسلامی اعتباری برای معاونت فرهنگی وزارت علوم پیش بینی کرده است. اگرچه این اعتبار کافی نیست، اما نسبت به سال گذشته وضع بهتری دارد.
وزیر علوم خاطرنشان کرد: اردوی «روایت پیشرفت» بخشی از فرایند آموزشی دانشگاه‌های ما خواهد بود.
@bso_uni57

۱۱:۰۴

thumnail
رئیس سازمان بسیج دانشجویی: فرهنگ جهاد و ما می‌توانیم را باید گسترش دهیم
محمدحسین کفعمی در آیین افتتاحیه اردو‌های دانشجویی «روایت پیشرفت»: سال گذشته قرار گاه فخری زاده را در حوزه راهیان پیشرفت ایجاد کرده ایم. نیروی دریایی سپاه در طول هفته ماموریت‌های سخت و حیاتی خود را انجام میدهند و در آخر هفته استراحت خود را رها کرده و اردوی راهیان پیشرفت را برگزار می‌کنند
@bso_uni57

۱۱:۱۷

۱۹ اردیبهشت

thumnail
مراسم تکریم و معارفه‌ معاونت طرح و برنامه ریزی و مالی
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی کشور؛ مراسم تکریم و معارفه‌ معاونت طرح و برنامه ریزی و مالی روز دوشنبه مورخ ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ با حضور ابوالفضل صابری معاون هماهنگ کننده این سازمان برگزار شد. در این مراسم ابراهیم پوراسمعیل به عنوان سرپرست معاونت طرح و برنامه ریزی و مالی سازمان بسیج دانشجویی کشور منصوب شد. وی در کارنامه کاری خود پیش‌تر فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان مرکزی و معاون تحلیل و بررسی سازمان بسیج دانشجویی را برعهده داشت.ضمن این مراسم از زحمات آقای مجید نجف علیزاده به عنوان مسئول پیشین این معاونت قدردانی شد.
سازمان بسیج دانشجویی@bso_uni57

۱۲:۴۷

۲۷ اردیبهشت

thumnail
undefined در نمایشگاه کتاب تهران منتظرتان هستیم.
undefined حضور انتشارات سازمان بسیج دانشجویی در سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از بیست‌ام تا سی‌ام اردیبهشت‌ماه.
undefined ارائه کتاب‌ها با ۲۰ درصد تخفیف در زمان برگزاری نمایشگاه، همچنین نمایشگاه مجازی کتاب برای علاقه‌مندانی که امکان بازدید از نمایشگاه حضوری را ندارند برقرار است.
undefined آدرس: مصلی، سالن شبستان (ناشران عمومی)، راهرو ۱۰، غرفه ۱۸
undefined ساعت بازدید از ۹ تا ۲۰
@bso_uni57

۱۲:۰۶

۱۳ خرداد

thumnail
تیزر
افتتاحیه دوره بیعت
دوره فرماندهان حوزه و پایگاه‌های بسیج دانشجویی کشور
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی؛ دوره فرماندهان حوزه و پایگاه‌های بسیج دانشجویی کشور با حضور سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، محمدحسین کفعمی رئیس سازمان بسیج دانشجویی در جمع بیش از هزار دانشجوی بسیجی سراسر کشور و شهر مقدس قم برگزار شد.
@bso_uni57

۸:۱۳