ک

کانال اموزش دانشگاه

۱,۴۸۰عضو
ک
۱.۵هزار عضو

کانال اموزش دانشگاه

كانال اداره آموزش دانشگاه بزرگمهر قائنات
در ابن كانال اخبار و اطلاعيه هاي اداره اموزش قرار مي گيرد
آدرس كانال رسمي دانشگاه @buqaenآدرس ربات دانشگاه @buqaenbot

۸ تیر

قابل توجه دانشجویانی که در ترم جاری درس ورزش را با خانم سنجری مقدم دارند می رساند فردا شنبه مورخ ٩ تیر آخرین روز امتحان تئوری و عملی این درس می باشد. لذا چنانچه دانشجویی تاکنون در امتحان این درس شرکت نکرده راس ساعت ١۶ در محل سالن ابن سینا حضور داشته باشند. ضمنا سرویس از درب خوابگاه قائم ساعت ١۵:۴۵ حرکت خواهد کرد.

۱۵:۰۱

۱۰ تیر

قابل توجه دانشجویان دروس جناب دکتر صفایی فر
با سلامبه اطلاع دانشجویان می رساند کلاس رفع اشکال دروس دکتر صفایی فر به شرح ذیل برگزار خواهد شد:دینامیک ماشین یکشنبه ۱۰ تیر ساعت ۱۴ کلاس ۱۰۱دینامیک (مکانیک و عمران) دوشنبه ۱۱ تیر ساعت ۱۴ کلاس۱۰۱کنترل اتوماتیک چهارشنبه ۱۳ تیر ساعت ۱۴ کلاس ۱۰۱ارسال توسط: احسان محمدحسین نژاد
@buqaen_edu

۵:۵۳

۱۱ تیر

قابل توجه دانشجویانی که در نیمسال دوم 1402 حل تمرین داشته اند
مجدداً به اطلاع دانشجویانی که در نیمسال دوم 1403-1402 در قالب برگزاری کلاس حل تمرین با اساتید همکاری داشته اند می رساند، این دسته از دانشجویان می بایست در اسرع وقت با مراجعه به سامانه پویا-کاردانشجویی-حل تمرین، نسبت به ثبت شماره حساب و شماره شبای بانکی خود (ترجیحاً بانک ملی) اقدام نمایند. شایان ذکر می باشد شماره حساب ارائه شده حتماً به نام شخص دانشجو باشد.ضمناً می بایست برای ثبت و تأیید میزان ساعت برگزاری کلاس به استاد درس مراجعه نمایند.
ارسال توسط: محمدرضا رضائی
@buqaen_edu

۱۰:۱۱

۱۳ تیر

بازارسال شده از سیده صالحه حسینی
با سلام به اطلاع دانشجویان محترم می رساند با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی امتحانات و شروع تعطیلات تابستانی و به دلیل رف خوانی کتابخانه، برای تابستان پیش رو کتاب امانت داده نمی شود. لذا ضروری است کلیه دانشجویان کتابهای امانتی را عودت نمایند. ضمنا در صورت عدم برگشت کتب، کلیه عواقب ، جریمه و خسارات تاخیر و یک ترم تعلیق بر عهده دانشجو خواهد بود. با تشکر کتابخانه مرکزی

۳:۵۹

هفته نامه خبری و اطلاع رسانی سازمان ملی سنجش (پیک سنجش)
هفته نامه خبری و اطلاع رسانی سازمان ملی سنجش (پیک سنجش)تصاویر: تصویر 1
فایل ها: دانلود پیک سنجش

ارسال توسط: محمدرضا رضائی
@buqaen_edu

۴:۰۰

۲۰ تیر

تقویم آموزشی نیمسال اول تحصیلی 1404-1403
undefined تقویم آموزشی نیمسال اول تحصیلی 1404-1403 برای استفاده دانشجویان و اساتید محترم اطلاع رسانی می گردد.براین اساس دانشجویان محترم می توانند برای اطلاع از:undefined بازه زمانی انتخاب واحدundefined تاریخ شروع کلاس هاundefined حذف و اضافهundefined شروع و پایان امتحاناتundefined و ...به تقویم آموزشی به شرح پیوست مراجعه نمایند.
undefined تصاویر: تصویر 1
undefined فایل ها: دانلود تقویم آموزشی

ارسال توسط: محمدرضا رضائی
@buqaen_edu

۳:۱۷

thumnail
تقویم آموزشی نیمسال اول تحصیلی 1404-1403 دانشگاه بزرگمهر قائنات

۳:۲۱

۲۳ تیر

بازارسال شده از گروه کارآفرینی،نوآوری و ارتباط با صنعت دانشگاه بزرگمهر قائنات
دانشجویانی که در سامانه https://karamouz.irost.ir/ ثبت نام اولیه را انجام داده اند، مرحله اول توسط دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه تایید شده است. در ادامه باید در این سامانه هزینه ای پرداخت نموده و واحد پذیرنده را معرفی نمایند.

۳:۰۸

بازارسال شده از گروه کارآفرینی،نوآوری و ارتباط با صنعت دانشگاه بزرگمهر قائنات
از این تاریخ (1403/04/23)به بعد، دریافت نامه معرفی کارآموز فقط پس از به پایان رسیدن مراحل ثبت نام در سامانه https://karamouz.irost.ir امکان پذیر خواهد بود.

۳:۱۴

۲۴ تیر

کانال اموزش دانشگاه
از این تاریخ (1403/04/23)به بعد، دریافت نامه معرفی کارآموز فقط پس از به پایان رسیدن مراحل ثبت نام در سامانه https://karamouz.irost.ir امکان پذیر خواهد بود.
دانشجویان متقاضی کارآموزی دقت داشته باشند که علاوه بر ثبت نام در سامانه کارآموز، فرم سامانه زعفران نیز جهت انتخاب این درس حتماً بایستی به مرحله نهایی رسیده باشد.

۸:۳۷

تمدید مهلت ثبت درخواست انتخاب درس پروژه و کارآموزی
به اطلاع دانشجویان محترم می رساند انتخاب واحد درس پروژه و کارآموزی برای ترم تابستان تا روز چهارشنبه 1403/04/27 تمدید شده است، لذا دانشجویان متقاضی می بایست در اسرع وقت نسبت به ثبت درخواست خود در سامانه و پیگیری درخواست برای تایید و انتخاب واحد اقدام نمایند.ارسال توسط: محمدرضا رضائی
@buqaen_edu

۹:۵۸

۲۷ تیر

دانشجویان متقاضی کارآموزی دقت داشته باشند که پس از تکمیل مراحل ثبت نام در سامانه ملی کارآموز و تایید دانشگاه، میتوانند نامه معرفی خود به واحد گیرنده کارآموز از سامانه https://karamouz.irost.ir دریافت کنند و نیازی به مراجعه حضوری به دانشگاه نیست.

۶:۳۱

همچنین دانشجویان متقاضی کارآموزی توجه داشته باشند که برای تایید کارآموزی در سامانه https://karamouz.irost.ir هنگامی که وضعیت شما در حالت انتظار تایید دانشگاه می باشد (مرحله اول و آخر) در صورتی که در 24 ساعت تایید نشد در پیام رسان بله به شماره 09151625255 پیام دهید تا درخواست شما تایید گردد.

۶:۴۰

دانشجویان در نظر داشته باشند که هرگونه مشکلی در ثبت نام در سامانه https://karamouz.irost.ir دارند (چه از طرف خود و یا واحد پذیرنده کارآموز) باید با پشتیبانی خود سامانه تماس بگیرند، چون که این سامانه توسط دانشگاه پشتیبانی نمی شود و فقط تایید مرحله اول و آخر کارآموزی توسط واحد ارتباط با جامعه و صنعت انجام می شود.

۶:۴۶

لازم به ذکر است که در صورتی که واحد/شرکت گیرنده کارآموز در سامانه موجود نیست، باید ثبت نام واحد/شرکت گیرنده توسط خود آن واحد/شرکت انجام شود تا دانشجو بتواند آن را انتخاب نماید.

۸:۳۳

۳۰ تیر

دانشجویانی که واحد کارآموزی را در سامانه فرم اخذ کرده اند و نامه معرفی کارآموزی ندارند، اگر تا شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ ایراد فنی سامانه ملی درست نشد اسم و فامیل و شماره دانشجویی خود را در بله به شماره ۰۹۱۵۱۶۲۵۲۵۵ ارسال کنند تا نامه معرفی جهت امضا به مدیر دفتر ارتباط با صنعت ارسال شود و پس از امضا در بله برایشان ارسال گردد.

۰:۳۵

قابل توجه دانشجویانی که در نیمسال دوم 1402 حل تمرین داشته اند
مجدداً به اطلاع دانشجویانی که در نیمسال دوم 1403-1402 در قالب برگزاری کلاس حل تمرین با اساتید همکاری داشته اند می رساند، این دسته از دانشجویان می بایست در اسرع وقت با مراجعه به سامانه پویا-کاردانشجویی-حل تمرین، نسبت به ثبت شماره حساب و شماره شبای بانکی خود (ترجیحاً بانک ملی) اقدام نمایند. سپس برای ثبت و تأیید میزان ساعت برگزاری کلاس به استاد درس مراجعه نمایند.شایان ذکر می باشد شماره حساب ارائه شده حتماً به نام شخص دانشجو باشد.ضمناً درصورتی که دانشجویان مذکور نسبت به تکمیل موارد یاد شده اقدام ننمایند اسامی آنها در لیست ارسالی برای پرداخت حق الزحمه در این مرحله قرار نخواهد گرفت.
ارسال توسط: محمدرضا رضائی
@buqaen_edu

۴:۰۴

درس کارآموزی:دانشجویانی که هنوز مراحل خود را در سامانه ملی تکمیل نکرده‌اند، هر چه زودتر به تکمیل مراحل سامانه ملی اقدام نمایند که در پایان ترم تابستان برای ثبت نمره مشکلی نداشته باشند.

۵:۴۷