عکس پروفایل کانال اطلاع رسانی رویداد کیوبِستک
۶۹ عضو

کانال اطلاع رسانی رویداد کیوبِست

کانال اطلاع رسانی رویداد علمی و صنعتی طراحی و ساخت ماهواره مکعبی (کیوبِست)

۱۵ آذر ۱۴۰۱

با سلام و احترام
✅ به اطلاع سرپرستان محترم تیم های شرکت کننده در رویداد دانشجویی طراحی و ساخت ماهواره مکعبی کیوبِست میرساند، اولین جلسه آشنایی با تیم های رویداد دانشجویی به صورت مجازی در محیط گوگل میت، امروز ۱۵ آذرماه ۱۴۰۱ در ساعت ۱۸ در لینک زیر برگزار خواهد شد.👇🏻
https://meet.google.com/eje-fmvm-vop

۱۴:۰۶

۱۷ آذر ۱۴۰۱

با سلام و احترام
✅ فایل تمپلیت گزارش طراحی دقیق دور دوم فن چالش طراحی و ساخت ماهواره مکعبی (کیوبِست) را میتوانید از طریق سایت مسابقه به نشانی Cubest.ir، در قسمت دور دوم مسابقه/ اسناد دور دوم، مشاهده و دانلود نمایید.
⚠️ امتیازدهی سند طراحی دقیق تیم‌ها بر اساس موارد مندرج در این تمپلیت صورت خواهد گرفت، لذا خواهشمند است تمامی شرکت کنندگان در دور دوم رویداد علمی و صنعتی طراحی و ساخت ماهواره مکعبی آن را به دقت مطالعه فرمایند.
باتشکر دبیرخانه رقابت علمی و صنعتی طراحی و ساخت ماهواره مکعبی ( کیوبِست )🛰️

۱۰:۱۴

۲۹ آذر ۱۴۰۱

با سلام و احترام
👈🏻 به اطلاع تیم های شرکت کننده در رویداد طراحی و ساخت ماهواره مکعبی دانشجویی کیوبِست می رساند فاز اول مسابقه طبق زمانبندی قبلی از ۱ آذر ۱۴۰۱ آغاز شده و لازم است تیمها نوع ماموریت را انتخاب و پروپوزال خود را تهیه نموده و تا تاریخ ۳۰ دی ماه ۱۴۰۱ به دبیرخانه مسابقه ارسال نمایند.
راه های ارتباطی با دبیرخانه رویداد:۰۹۰۱۶۶۹۲۰۶۷ با تشکردبیرخانه رقابت علمی و صنعتی طراحی و ساخت ماهواره مکعبی🛰️

۱۰:۱۵

۳ دی ۱۴۰۱

با سلام و احترام
✅فایل راهنمای تدوین پروپوزال رویداد دانشجویی فن چالش طراحی و ساخت ماهواره مکعبی (کیوبِست) را میتوانید از سایت مسابقه به نشانی Cubest.ir ، قسمت مسابقه دانشجویی/ اخبار رویداد دانشجویی دانلود نمایید. این سند به ارائه الگو و مفاد مورد نظر دبیرخانه رویداد دانشجویی ماهواره مکعبی جهت تدوین و ارائه گزارش پروپوزال می‌پردازد. شرکت‌کنندگانِ رویداد دانشجویی فن چالش کیوبِست می‌بایست از این سند به عنوان قالب (template) استفاده نمایند.
📥لینک دانلود راهنمای تدوین پروپوزال رویداد دانشجویی:
https://cubest.ir/files/site1/files/-173990143_1134610625.docxراه های ارتباطی با دبیرخانه رویداد:۰۹۰۱۶۶۹۲۰۶۷ با تشکردبیرخانه رقابت علمی و صنعتی طراحی و ساخت ماهواره مکعبی🛰️

۸:۳۳

۱۴ دی ۱۴۰۱

با سلام و احترام
به اطلاع کلیه ی شرکت کنندگان رویداد دانشجویی طراحی و ساخت ماهواره مکعبی میرساند، دبیرخانه مسابقه جلسه ای را با حضور کمیته علمی و اجرایی رویداد با موضوع نشست پرسش و پاسخ و تشریح روند کار رویداد دانشجویی کیوبست بصورت حضوری در روز پنج شنبه ۱۵ دی ماه ۱۴۰۱ ساعت ۸ تا ۱۲ در سالن سلام به آدرس دانشگاه شریف، خیابان اکبری ، کوچه اتکا، ساختمان بن تک، پ ۷، ط همکف، سالن آمفی تئاتر برگزار مینماید.
با تشکردبیرخانه مسابقه طراحی و ساخت ماهواره مکعبی🛰️

۷:۵۰

کانال اطلاع رسانی رویداد کیوبِست
با سلام و احترام به اطلاع کلیه ی شرکت کنندگان رویداد دانشجویی طراحی و ساخت ماهواره مکعبی میرساند، دبیرخانه مسابقه جلسه ای را با حضور کمیته علمی و اجرایی رویداد با موضوع نشست پرسش و پاسخ و تشریح روند کار رویداد دانشجویی کیوبست بصورت حضوری در روز پنج شنبه ۱۵ دی ماه ۱۴۰۱ ساعت ۸ تا ۱۲ در سالن سلام به آدرس دانشگاه شریف، خیابان اکبری ، کوچه اتکا، ساختمان بن تک، پ ۷، ط همکف، سالن آمفی تئاتر برگزار مینماید. با تشکر دبیرخانه مسابقه طراحی و ساخت ماهواره مکعبی🛰️

۸:۵۵

۱۵ دی ۱۴۰۱

با سلام و احترام
قابل توجه شرکت کنندگان محترم همایش رویداد دانشجویی کیوبست، لطفا در خیابان اکبری، کوچه ی اتکا، وارد ساختمان قرمز رنگ شوید.باتشکر

۴:۲۰

۱۸ دی ۱۴۰۱

#اطلاعیه#فراخوان
با سلام و احترام
گروه تراست (Thrust Group) جهت تکمیل تیم خود برای شرکت در رویداد علمی و صنعتی طراحی و ساخت ماهواره مکعبی دانشجویی (cubest) از افراد مستعد و توانمند و متعهد در حوزه مهندسی کامپیوتر ( مهندس سخت افزار ، طراحی میکروکنترلر ، طراحی مدیریت داده و فرمان و .. ) دعوت به عمل می آورد .

افراد علاقمند و متعهد می‌توانند جهت ارسال رزومه و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس زیر (آقای حبیبی نیا) تماس حاصل فرمایند .
09152545927

باتشکر دبیرخانه رقابت علمی و صنعتی طراحی و ساخت ماهواره مکعبی 🛰️

۷:۵۰

با سلام و احترام
با توجه به درخواست تعدادی از تیم‌های شرکت کننده در رویداد دانشجویی کیوبِست درخصوص تمدید مدت زمان تحویل پروپوزال رویداد دانشجویی، این موضوع در حال بررسی توسط کمیته برگزار کننده می باشد.از آنجایی که با توجه به قوانین فن چالش، لازم است همه تیم ها با تمدید زمان موافقت نمایند لذا در صورت نیاز به تمدید زمان، درخواست خود را تا روز چهارشنبه ۲۱ دی ماه ۱۴۰۱، به دبیرخانه مسابقه به شماره ۰۹۰۱۶۶۹۲۰۶۷ ارسال نمائید.
با تشکردبیرخانه رقابت علمی و صنعتی طراحی و ساخت ماهواره مکعبی🛰️

۱۶:۱۲

۲۴ دی ۱۴۰۱

با سلام و احترام
👈🏻با توجه به درخواست اکثر تیم های شرکت کننده در رویداد دانشجویی فن چالش طراحی و ساخت ماهواره مکعبی مبنی بر افزایش زمان فاز ارائه پروپوزال و پس از بررسی موضوع توسط کمیته برگزار کننده مسابقه، با تمدید زمان فاز ارائه پروپوزال رویداد دانشجویی به میزان یک ماه و تا روز ۳۰ بهمن ماه موافقت گردید.
✨لازم به ذکر است که بدلیل عدم درخواست همه تیم ها برای تمدید زمان و به منظور جلوگیری از تضییع حق تیم هایی که در موعد مقرر گزارش طراحی خود را ارسال می نمایند، کمیته برگزار کننده مسابقه کیوبِست تصمیم گرفته است که به تیم هایی که تا تاریخ مقرر ۳۰ دی ماه، پروپوزال خود را ارسال نمایند، امتیاز تشویقی تخصیص دهد.
✅بر این اساس، آخرین مهلت ارسال پروپوزال رویداد دانشجویی ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۱ خواهد بود و ارسال گزارش بعد از تاریخ ۳۰ دی ماه و تا ۳۰ بهمن ماه امتیاز تشویقی برای تیم ها نخواهد داشت.
با تشکردبیرخانه رقابت علمی و صنعتی طراحی و ساخت ماهواره مکعبی کیوبِست🛰️

۸:۰۶

۸ بهمن ۱۴۰۱

با سلام و احترام
⚠️قابل توجه شرکت کنندگان دور دوم فن چالش طراحی و ساخت ماهواره مکعبی کیوبِست؛ با توجه به درخواست اکثر تیم های شرکت کننده مبنی بر افزایش زمان فاز ارائه گزارش طراحی دقیق و پس از بررسی موضوع توسط کمیته برگزار کننده مسابقه، با تمدید زمان فاز ارائه گزارش طراحی دقیق دور دوم مسابقه تا روز ۳۰ بهمن ماه موافقت گردید.
با تشکردبیرخانه رقابت علمی و صنعتی طراحی و ساخت ماهواره مکعبی کیوبِست🛰️

۷:۳۹

۱۰ بهمن ۱۴۰۱

با سلام و احترام
قابل توجه تیم های شرکت کنندگان در ادوار مختلف فن چالش طراحی و ساخت ماهواره مکعبی ( کیوبِست )، با توجه به فرا رسیدن روز ملی فناوری فضایی (14 بهمن) ، سازمان فضایی ایران طبق روال هر ساله مراسمی با حضور فعالان این حوزه در روز سه شنبه مورخ ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ برگزار خواهد نمود که دبیرخانه مسابقه نیز در این مراسم حضور فعال خواهد داشت.لذا افرادی که مایل به حضور در این مراسم هستند، میبایست اطلاعاتی شامل: نام و نام خانوادگی، کد ملی، نام دانشگاه/ شرکت و شماره تماس خود را به جهت ثبت نام تا روز چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱، به دبیرخانه مسابقه به شماره ۰۹۰۱۶۶۹۲۰۶۷ ارسال نمایند.


⚠️لازم به ذکر است که تعداد شرکت کنندگان در این مراسم محدود بوده و دبیرخانه مسابقه در رابطه با حضور متقاضیان تصمیم گیری خواهد کرد.
باتشکردبيرخانه رقابت علمی و صنعتی طراحی و ساخت ماهواره مکعبی (کیوبِست)🛰️

۸:۵۷

۳۰ بهمن ۱۴۰۱

با سلام و احترام
✅ از آنجا که مهلت ارسال پروپوزال رویداد دانشجویی تا پایان روز یکشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ میباشد، خواهشمند است جهت ارسال پروپوزال از بخش (ارسال اسناد و فایل ها در منوی اصلی سایت/ارسال پروپوزال رویداد دانشجویی) و یا ایمیل مسابقه اقدام نمایید.
📌لینک صفحه ارسال سند:
http://cubest.ir/form_send_article.php?slc_lang=fa&sid=1
ایمیل مسابقه:
⚠️ برای ارسال پروپوزال تیم خود میتوانید از طریق دبیرخانه مسابقه در پیامرسان های تلگرام، ایتا، بله و روبیکا نیز اقدام فرمایید.
شماره دبیرخانه: 09016692067
با تشکردبیرخانه رویداد علمی و صنعتی طراحی و ساخت ماهواره مکعبی ( کیوبِست )🛰️

۱۲:۳۴

✅لطفا پیش از بارگذاری سند طراحی به نکات زیر توجه فرمایید:
- اسناد حتما از طریق صفحه کاربری سرگروه تیم ها ارسال شود.- برای سند خود عنوان مناسب شامل "پروپوزال رویداد دانشجویی" "نام گروه" را وارد نمایید.- فرمت قابل قبول فایل ارسالی Docx , Doc می‌باشد.- محدودیت حجم فایل 20 مگابایت است.
✅ بعد از ارسال فايل اصلي مي‌توانيد از طريق كليك كردن روي آيكن پرونده مقاله در صفحه شخصي، ضمايم و توضيحات خود را به پرونده مقاله اضافه كنيد و یا به ایمیل مسابقه به آدرس ، به نام تیم خود ارسال نمایید.
⚠️ براي كاهش حجم فايل DOC , DOCX خود مي‌توانيد حجم تصاوير درون آن را كاهش دهيد.
🛑خواهشمند است پیش از ارسال گزارش خود، در این خصوص توجه لازم را مبذول فرمایید.
با تشکردبیرخانه رقابت علمی و صنعتی طراحی و ساخت ماهواره مکعبی 🛰️

۱۲:۳۶

با سلام و احترام
✅با توجه به پایان مهلت ارسال گزارش طراحی دقیق دور دوم رویداد طراحی و ساخت ماهواره مکعبی در روز یکشنبه ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۱، خواهشمند است جهت ارسال گزارش طراحی از بخش ارسال اسناد و فایل ها در منوی اصلی سایت مسابقه اقدام فرمایید.
📌لینک صفحه ارسال سند:
http://cubest.ir/form_send_article.php?slc_lang=fa&sid=۱
✅لطفا پیش از بارگذاری سند طراحی به نکات زیر توجه فرمایید:
- اسناد حتما از طریق صفحه کاربری سرگروه تیم ها ارسال شود.- برای سند خود عنوان مناسب شامل "گزارش طراحی دقیق دور دوم" "نام گروه" را وارد نمایید.- فرمت قابل قبول فایل ارسالی Docx , Doc می‌باشد.- محدودیت حجم فایل ۲۰ مگابایت است.
✅ بعد از ارسال فایل اصلی می‌توانید از طریق کلیک کردن روی آیکن پرونده مقاله در صفحه شخصی، ضمایم و توضیحات خود را به پرونده مقاله اضافه کنید و یا به ایمیل مسابقه به آدرس infocubest.ir ، به نام تیم خود ارسال نمایید.

⚠️ برای ارسال پروپوزال تیم خود و فایل های پیوست آن میتوانید از طریق ایمیل و یا دبیرخانه مسابقه در پیامرسان های تلگرام، ایتا، بله و روبیکا نیز اقدام فرمایید.
شماره دبیرخانه: ۰۹۰۱۶۶۹۲۰۶۷
ایمیل مسابقه: infocubest.ir
با تشکردبیرخانه رویداد علمی و صنعتی طراحی و ساخت ماهواره مکعبی ( کیوبِست )🛰️

۱۲:۵۲

۳ اسفند ۱۴۰۱

با سلام و احترام
همایش ادوار مختلف رویداد علمی و صنعتی کیوبِست، با عنوان همایش ماهواره‌های مکعبی، همزمان با برگزاری بیست و یکمین کنفرانس هوافضای ایران، با حضور اساتید، متخصصین و فعالین بخش خصوصی در روز سه شنبه مورخ ۹ اسفندماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۴ الی ۱۶ در دانشگاه علم و صنعت ، سالن امام رضا (ع) برگزار خواهد شد.
با هماهنگی صورت گرفته، شرکت در این همایش برای اعضای تیم های شرکت کننده در ادوار مختلف مسابقه رایگان است و امکان بازدید از نمایشگاه جانبی کنفرانس نیز برای شرکت کنندگان فراهم میباشد.
از تیمهای شرکت کننده در ادوار مختلف مسابقه خواهشمندیم برای حضور در این همایش، اطلاعات خود را شامل: نام و نام خانوادگی، کد ملی و نام دانشگاه/ شرکت خود را به دبیرخانه مسابقه به شماره ۰۹۰۱۶۶۹۲۰۶۷ ارسال نمایند.
باتشکر
دبيرخانه رقابت علمی و صنعتی طراحی و ساخت ماهواره مکعبی (کیوبِست)🛰️

۱۹:۰۷

۵ اسفند ۱۴۰۱

thumnail
🎉پنجم اسفند روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندسی مبارک باد.
دبیرخانه رویداد علمی و صنعتی طراحی و ساخت ماهواره مکعبی 🛰️

۱۸:۲۸

۹ اسفند ۱۴۰۱

با سلام و احترام
بیست و یکمین کنفرانس هوافضای ایران، با حضور اساتید، متخصصین و فعالین بخش خصوصی در روز سه شنبه مورخ ۹ اسفندماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۴ الی ۱۶ در دانشگاه علم و صنعت، سالن امام رضا (ع) برگزار خواهد شد.
✅ لوکیشن ارسال شده، محل برگزاری همایش و غرفه ی رویداد طراحی و ساخت ماهواره مکعبی در نمایشگاه است.
دبيرخانه رقابت علمی و صنعتی طراحی و ساخت ماهواره مکعبی (کیوبِست)🛰️

۶:۵۴

بازارسال شده از سید مهدی میرهاشمی

در حال حاضر نمایش این پیام پشتیبانی نمی‌شود.

۲۰ اسفند ۱۴۰۱

با سلام و احترام
به استحضار می‌رساند تیم دانشجویی NIT sat، فعال در مسابقه ی طراحی و ساخت ماهواره مکعبی دانشجویی کیوبِست، در حوزه ی برنامه نویسی در موارد زیر مایل به همکاری با دانش‌پژوهان میباشد.
- مسلط به C و ++C و #C- مسلط به متلب- مسلط به کدنویسی در سیستم عامل اندروید و اعمال دستورات در آن و ارتباط با سیستم عامل اندروید از طریق کد C.

در صورت تمایل به عضویت در این گروه و یا همکاری با شماره ی ۰۹۱۰۶۷۵۶۳۳۲ تماس حاصل فرمایید.
باتشکردبیرخانه رقابت علمی و صنعتی طراحی و ساخت ماهواره مکعبی(کیوبِست)🛰️

۶:۵۶