عکس پروفایل صندوق قرض الحسنه فرهنگیان نجف آبادص

صندوق قرض الحسنه فرهنگیان نجف آباد

۲۴۳عضو
عکس پروفایل صندوق قرض الحسنه فرهنگیان نجف آبادص
۲۴۳ عضو

صندوق قرض الحسنه فرهنگیان نجف آباد

کانال اطلاع رسانی صندوق قرض الحسنه فرهنگیان نجف آباد

۱۳ مهر ۱۴۰۲

undefinedبه اطلاع می رساند سرویسهای شتاب، اینترنت بانک و همراه بانک صندوق امروز (پنجشنبه 1402/7/13)به دلیل فنی از ساعت 15 تا 20 همراه با اختلال است. از شکیبایی شما سپاسگزاریم.@fnbank

۹:۱۰

۱۷ مهر ۱۴۰۲

undefined نسخه جدید همراه بانک صندوق منتشر شد.در نسخه جدید برخی ایرادهای نسخه قبلی برطرف شده است.برای دانلود و به روز رسانی همراه بانک ابتدا نسخه قبلی را حذف و سپس از طریق لینک های زیر دانلود و نصب نمایید.
دانلود از سایت صندوق undefinedhttps://fnbank.ir/?page_id=4251
دانلود از کافه بازار undefined
https://cafebazaar.ir/app/com.Amatis.SfnMob
در صورتی که پس از نصب برنامه و ورود به آن با خطاهایی مانند عدم به روز رسانی موجودی حساب مواجه شدید، به تنظیمات گوشی خود وارد شوید و حافظه کش این برنامه را حذف کنید و مجدداً وارد شوید.
undefinedتنظیمات←برنامه ها ← انتخاب برنامه(sfnmob) ←ذخیره ساز← پاک کردن داده
@fnbank

۶:۰۲

۱۹ مهر ۱۴۰۲

مشتریان گرامی و کاربران اینترنت بانک و همراه بانک توجه داشته باشند که مطابق ضوابط قانونی، خدمات الکترونیک در همراه بانک و اینترنت بانک برای حسابهای مشترک و دارای حق برداشت فعال نمی شود.@fnbank

۷:۳۸

۴ آبان ۱۴۰۲

مشتریان گرامیبه اطلاع می رساند اختلال های بوجود آمده در سرویسهای غیر حضوری و شتاب ،به علت قطع شدن برق محدوده صندوق از شب گذشته تا ظهر امروز بود که نتیجتا باعث خاموش شدن سرورهای صندوق شد و برق ذخیره نیز برای این مدت طولانی پاسخگو نبود.ضمن عرض پوزش ، از شکیبایی و صبر شما سپاسگزاریم.@fnbank

۱۲:۲۵

۱۸ آبان ۱۴۰۲

با توجه به این که در طول سال تحصیلی اکثر همکاران فرهنگی شاغل، فقط روز پنجشنبه امکان حضور در صندوق برای دریافت خدمات را دارند ، لذا از همکاران عزیز و گرانقدر بازنشسته خواهشمندیم برای دریافت خدمات ، حتی الامکان از شنبه تا چهارشنبه به صندوق مراجعه کنند تا با ازدحام و اتلاف وقت در روزهای پنجشنبه روبرو نشوند.@fnbank

۸:۴۰

۱۳ آذر ۱۴۰۲

undefined#فوریundefined تعطیلی دستگاه‌های اداری و اجرایی اصفهان و چند شهرستان در روز سه شنبه در پی افزایش شاخص آلودگی هوا
undefinedمدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از تعطیلی ادارات و دستگاه‌های اداری و اجرایی شهرستان های اصفهان، مبارکه، لنجان، برخوار، خمینی شهر، فلاورجان و بخش‌های مرکزی شهرستان های شاهین شهر و نجف‌آباد در روز سه شنبه ۱۴ آذرماه درپی افزایش شاخص آلایندگی هوا در وضعیت بسیار ناسالم خبر داد.
undefinedبه گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، منصور شیشه فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان، گفت: در پی تشدید شرایط پایداری و سکون هوا و افزایش غلظت آلاینده‌های جوی طی چند روز متوالی و قرار گرفتن شاخص آلاینده‌ها در وضعیت قرمز و ناسالم برای عموم و در ادامه تصمیمات روز جاری کارگروه هماهنگی شرایط اضطراری آلودگی هوای اصفهان مبنی بر غیرحضوری شدن کلاس‌های آموزشی مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش و دانشگاه ها، مقرر شد ادارات، دستگاه‌های اداری و اجرایی و بانک ها ( بجز مراکز امدادی، درمانی، خدمات رسان و بیمارستان‌ها) روز سه‌شنبه چهاردهم آذرماه در شهرستان های اصفهان، مبارکه، لنجان، برخوار، خمینی شهر، فلاورجان بخش‌های مرکزی شهرستان های شاهین شهر و نجف‌آباد تعطیل شود.
undefinedوی ادامه داد: در این زمینه لازم است دستگاه‌های اجرایی ضمن خاموش نمودن سیستم های گرمایشی و رعایت الزامات مرتبط با کاهش انتشار آلاینده‌ها، کاهش سفرهای غیرضروری، رعایت الزامات بهداشتی برای کارکنان، اطلاع رسانی و هماهنگی لازم را داشته باشند.
undefinedشیشه فروش بیان کرد: استفاده از ماسک، کاهش تردد و عدم حضور در فضاهای باز، خیابان‌های پرترافیک و کاهش فعالیت‌های صنایع و صنوف، عدم استفاده از خودروهای شخصی و پرهیز از انجام فعالیت‌های ورزشی از تأکیدات این کارگروه برای سلامت عموم است.
undefinedوی ادامه داد: ممنوع بودن هرگونه فعالیتی که منجر به افزایش آلاینده ها گردد از جمله عملیات خاکبرداری، ساختمانی، حمل‌ونقل مصالح و آتش زدن بقایای گیاهی مورد تأکید است.
undefinedمدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان متذکر شد: در این زمینه از صنوف و واحد‌های تجاری و بخش‌های خصوصی نیز درخواست می‌شود تا با کاهش فعالیت‌ها و تردد در جهت سلامت شهروندان و کمک به پیشگیری از انتشار آلاینده‌ها همکاری نمایند.

بنابراین صندوق نیز فردا تعطیل است.@fnbank

۱۸:۴۸

۱۴ آذر ۱۴۰۲

به اطلاع می رساند فردا چهارشنبه 1402/9/15 صندوق تعطیل است.@fnbank

۱۶:۳۱

۱۶ آذر ۱۴۰۲

thumnail

۱۴:۰۴

۶ دی ۱۴۰۲

thumnail
امام علی‏ علیه السلام : طوبی لِمَن أحسَن إلَی الِعبادِ و تَزَوَّدَ لِلمَعادِخوشا به حال آن که به بندگان خدا نیکی کند و برای آخرت خود زاد و توشه برگیرد.
بی‌تردید تلاش‌ها و سخاوت‌های کریمانه این بزرگ‌مرد ، مرحوم حاج عباسعلی ملک زاده در عرصه مدرسه سازی، منشأ ثمرات، خیرات و آثار دنیوی و اخروی فراوانی خواهد بود.
ضمن ابراز همدردی با خانواده گرانقدر ملک زاده، این ضایعه اندوهناک را به خانواده بزرگ آموزش و پرورش، خیرین مدرسه ساز کشور و خانواده معزای این عزیز فقید، تسلیت عرض نموده از خداوند رحمان برای آن مرحوم، رحمت واسعه و غفران الهی مسألت می‌نماییم.
@fnbank

۹:۰۹

۱ بهمن ۱۴۰۲

به اطلاع مشتریان گرامی می رساند: به دلیل حجم بالای پیامکها در ابتدای ماه، دریافت پیامک با تأخیر زیاد انجام می شود.این مشکل مربوط به سامانه مگفا است که پیامک ها از طریق آن ارسال می شود.
لذا استفاده از سرویس هایی که نیاز به رمز یک بار مصرف دارد با مشکل همراه است.
ضمن عرض پوزش از شکیبایی شما سپاسگزاریم.@fnbank

۹:۰۶

۱۰ بهمن ۱۴۰۲

undefinedآخرین مهلت ثبت درخواست وام در سال جاری
به اطلاع مشتریان گرامی می ر ساند:آخرین مهلت ثبت درخواست وام در سال جاری(1402) در سامانه مربوطه (پیشخان مجازی) تا پایان روز یکشنبه 1402/11/15 می باشد.
لذا خواهشمندیم تا تاریخ مذکور درخواست خود را ثبت نموده و برای تشکیل و تکمیل پرونده طبق تاریخی که اعلام می شود به صندوق مراجعه کنید.
لازم به یادآوری است واریز وام پرونده های تکمیل و تأیید شده بر اساس بودجه بندی است و زمان دقیق آن مشخص نمی‌باشد.
نشانی پیشخان مجازی: https://eb.fnbank.ir/Page_Login.aspx?Page=/Page_MainMenu.aspx
@fnbank

۷:۱۱

۱۴ اسفند ۱۴۰۲

thumnail

۱۰:۲۱

۲۹ اسفند ۱۴۰۲

thumnail

۲۲:۴۷

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهاریا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحالحلول سال نو و بهار پرطراوت که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است را به تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان مسئلت می‌نماییم@fnbank

۲۲:۴۸

۱۰ فروردین

به اطلاع مشتریان گرامی می رساند، شروع به کار صندوق فردا شنبه ۱۴۰۳/۱/۱۱ ساعت ۹ صبح می باشد.@fnbank

۱۶:۵۳

۲۱ فروردین

thumnail

۱۹:۳۲

۱۲ اردیبهشت

thumnail
روز معلم یادآور شکوه و عظمت زنان و مردان پاکباخته‌ای است که در طول تاریخ در عرصه تعلیم و تربیت زیباترین جلوه‌های عشق و ایثار را به نمایش گذاشته اند.
معلم، ایمان را بر لوح جان و ضمیر‌های پاک حک می‌کند و ندای فطرت را به گوش همه می‌رساند.
پس تو را ای معلم به وسعت نامت سپاس می‌گویم.@fnbank

۴:۳۲

۱۳ خرداد

undefinedاطلاعیه
ساعات کار صندوق از روز 1403/3/16 تا 1403/6/15 به این صورت تغییر می‌یابد:
undefinedشنبه تا چهارشنبه از ساعت 6:30 تا 12:30undefinedپنجشنبه از ساعت 6:30 تا 12@fnbank

۷:۴۷

۱۸ خرداد

undefinedبه اطلاع مشتریان گرامی می رساند ، نسخه جدید همراه بانک منتشر شد.
undefinedدر نسخه جدید از بخش حواله پایا، در صورت تعلق شبای مقصد به صاحب حساب، روزانه امکان انتقال تا مبلغ 100 میلیون تومان وجود دارد. در صورت عدم تعلق، سقف انتقال برای دیگر افراد 20 میلیون تومان خواهد بود.
برای به روز رسانی می توانید به وبسایت صندوق مراجعه نمایید:https://fnbank.ir
یا از کافه بازار دانلود کنید:https://cafebazaar.ir/app/?id=com.Amatis.SfnMob
@fnbank

۸:۳۷