عکس پروفایل صندوق قرض الحسنه فرهنگیان نجف آبادص

صندوق قرض الحسنه فرهنگیان نجف آباد

۲۳۳عضو
عکس پروفایل صندوق قرض الحسنه فرهنگیان نجف آبادص
۲۳۳ عضو

صندوق قرض الحسنه فرهنگیان نجف آباد

کانال اطلاع رسانی صندوق قرض الحسنه فرهنگیان نجف آباد

۱۵ مرداد

thumnail
جدول خدمات کارت شتاب صندوق@fnbank

۱۴:۱۵

‏«نسخه جدید همراه صندوق فرهنگیان نجف آباد» را در بازار اندروید دانلود یا به روز رسانی کنید.در این نسخه خدمات مربوط به کارت اضافه شده است:undefinedhttp://cafebazaar.ir/app/?id=com.Amatis.SfnMob&ref=share

۱۴:۱۵

۲ شهریور

به اطلاع مشتریان گرامی می رساند سایت صندوق و سامانه های پیشخان و اینترنت بانک در حال بروز رسانی است و در حال حاضر امکان ورود به سامانه های مذکور وجود ندارد.
به زودی این مشکل مرتفع می‌شود.
از همراهی و صبوری شما سپاسگزاریم.@fnbank

۴:۵۴

صندوق قرض الحسنه فرهنگیان نجف آباد
به اطلاع مشتریان گرامی می رساند سایت صندوق و سامانه های پیشخان و اینترنت بانک در حال بروز رسانی است و در حال حاضر امکان ورود به سامانه های مذکور وجود ندارد. به زودی این مشکل مرتفع می‌شود. از همراهی و صبوری شما سپاسگزاریم. @fnbank
مشکل فوق الذکر برطرف شد.
برای ورود به وب سایت جدید صندوق از لینک زیر استفاده کنید:undefined
https://fnbank.ir
چناچه ورود به سایت انجام نشد ، حافظه کش مرورگر خود را پاک و مجدداً امتحان کنید.

۶:۵۰

۱۴ شهریور

undefined اطلاعیه
undefined ساعات کار صندوق از روز شنبه 1402/6/18 به حالت عادی باز می گردد و به ترتیب زیر می باشد:
شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 تا 13:30پنجشنبه از ساعت 7:30 تا 12:30
@fnbank

۴:۰۸

۱۶ شهریور

thumnail
undefinedتغییر ساعات کاری ساتنا و پایا از ۱۸ شهریور
ساعات کاری سامانه های ساتنا و پایا در راستای تغییر ساعت کاری ادارات و شعب بانک ها اعلام شد.@fnbank

۴:۳۲

۱۸ شهریور

صندوق قرض الحسنه فرهنگیان طی دو دهه فعالیت به عنوان یک مؤسسه مردمی تمامی تلاش خود را کرده است تا ضمن توسعه و گسترش خدمات الکترونیک ، هیچ گونه هزینه ای از این بابت به مشتریان اش تحمیل نکند.اما در یکی دو سال اخیر هزینه های راه اندازی و نگهداری خدمات الکترونیک به شدت افزایش داشته و عدم تناسب بین درآمد و هزینه ها ، ما را ناگزیر از دریافت بخش کوچکی از این هزینه ها نموده است.در همین راستا و با مصوبه هیأت مدیره مقرر شد همانند سایر مؤسسات مالی هزینه پیامک از صاحبان حساب دریافت گردد.البته فعال بودن سرویس پیامک کاملا اختیاری است . لذا طی چند روز آینده پیامکی مبنی بر این که آیا مایل به ادامه استفاده از سرویس پیامک هستید یاخیر ، دریافت خواهید کرد که با پاسخ مثبت شما و ضمن کسر مبلغ ۱۰ هزار تومان از حسابتان سرویس پیامک برای شش ماهه دوم سال ۱۴۰۲ فعال خواهد ماند و در صورت ارسال پاسخ منفی سرویس پیامک حساب شما غیرفعال می شود.@fnbank

۴:۲۳

به اطلاع می رساند با توجه به راه اندازی کارتهای شتاب، درگاه واریز سیزپی غیرفعال می شود.برای اطلاع از سایر امکانات واریز وجه ، به سایت صندوق به نشانی زیر مراجعه کنید.
https://fnbank.ir/?page_id=2030
ضمناً دستگاههای کش لس(واریز غیرنقدی) در محل صندوق نیز گزینه مناسبی برای واریز وجه به حسابهای صندوق می باشد.@fnbank

۵:۲۳

۱۳ مهر

undefinedبه اطلاع می رساند سرویسهای شتاب، اینترنت بانک و همراه بانک صندوق امروز (پنجشنبه 1402/7/13)به دلیل فنی از ساعت 15 تا 20 همراه با اختلال است. از شکیبایی شما سپاسگزاریم.@fnbank

۹:۱۰

۱۷ مهر

undefined نسخه جدید همراه بانک صندوق منتشر شد.در نسخه جدید برخی ایرادهای نسخه قبلی برطرف شده است.برای دانلود و به روز رسانی همراه بانک ابتدا نسخه قبلی را حذف و سپس از طریق لینک های زیر دانلود و نصب نمایید.
دانلود از سایت صندوق undefinedhttps://fnbank.ir/?page_id=4251
دانلود از کافه بازار undefined
https://cafebazaar.ir/app/com.Amatis.SfnMob
در صورتی که پس از نصب برنامه و ورود به آن با خطاهایی مانند عدم به روز رسانی موجودی حساب مواجه شدید، به تنظیمات گوشی خود وارد شوید و حافظه کش این برنامه را حذف کنید و مجدداً وارد شوید.
undefinedتنظیمات←برنامه ها ← انتخاب برنامه(sfnmob) ←ذخیره ساز← پاک کردن داده
@fnbank

۶:۰۲

۱۹ مهر

مشتریان گرامی و کاربران اینترنت بانک و همراه بانک توجه داشته باشند که مطابق ضوابط قانونی، خدمات الکترونیک در همراه بانک و اینترنت بانک برای حسابهای مشترک و دارای حق برداشت فعال نمی شود.@fnbank

۷:۳۸

۴ آبان

مشتریان گرامیبه اطلاع می رساند اختلال های بوجود آمده در سرویسهای غیر حضوری و شتاب ،به علت قطع شدن برق محدوده صندوق از شب گذشته تا ظهر امروز بود که نتیجتا باعث خاموش شدن سرورهای صندوق شد و برق ذخیره نیز برای این مدت طولانی پاسخگو نبود.ضمن عرض پوزش ، از شکیبایی و صبر شما سپاسگزاریم.@fnbank

۱۲:۲۵

۱۸ آبان

با توجه به این که در طول سال تحصیلی اکثر همکاران فرهنگی شاغل، فقط روز پنجشنبه امکان حضور در صندوق برای دریافت خدمات را دارند ، لذا از همکاران عزیز و گرانقدر بازنشسته خواهشمندیم برای دریافت خدمات ، حتی الامکان از شنبه تا چهارشنبه به صندوق مراجعه کنند تا با ازدحام و اتلاف وقت در روزهای پنجشنبه روبرو نشوند.@fnbank

۸:۴۰

۱۳ آذر

undefined#فوریundefined تعطیلی دستگاه‌های اداری و اجرایی اصفهان و چند شهرستان در روز سه شنبه در پی افزایش شاخص آلودگی هوا
undefinedمدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از تعطیلی ادارات و دستگاه‌های اداری و اجرایی شهرستان های اصفهان، مبارکه، لنجان، برخوار، خمینی شهر، فلاورجان و بخش‌های مرکزی شهرستان های شاهین شهر و نجف‌آباد در روز سه شنبه ۱۴ آذرماه درپی افزایش شاخص آلایندگی هوا در وضعیت بسیار ناسالم خبر داد.
undefinedبه گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، منصور شیشه فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان، گفت: در پی تشدید شرایط پایداری و سکون هوا و افزایش غلظت آلاینده‌های جوی طی چند روز متوالی و قرار گرفتن شاخص آلاینده‌ها در وضعیت قرمز و ناسالم برای عموم و در ادامه تصمیمات روز جاری کارگروه هماهنگی شرایط اضطراری آلودگی هوای اصفهان مبنی بر غیرحضوری شدن کلاس‌های آموزشی مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش و دانشگاه ها، مقرر شد ادارات، دستگاه‌های اداری و اجرایی و بانک ها ( بجز مراکز امدادی، درمانی، خدمات رسان و بیمارستان‌ها) روز سه‌شنبه چهاردهم آذرماه در شهرستان های اصفهان، مبارکه، لنجان، برخوار، خمینی شهر، فلاورجان بخش‌های مرکزی شهرستان های شاهین شهر و نجف‌آباد تعطیل شود.
undefinedوی ادامه داد: در این زمینه لازم است دستگاه‌های اجرایی ضمن خاموش نمودن سیستم های گرمایشی و رعایت الزامات مرتبط با کاهش انتشار آلاینده‌ها، کاهش سفرهای غیرضروری، رعایت الزامات بهداشتی برای کارکنان، اطلاع رسانی و هماهنگی لازم را داشته باشند.
undefinedشیشه فروش بیان کرد: استفاده از ماسک، کاهش تردد و عدم حضور در فضاهای باز، خیابان‌های پرترافیک و کاهش فعالیت‌های صنایع و صنوف، عدم استفاده از خودروهای شخصی و پرهیز از انجام فعالیت‌های ورزشی از تأکیدات این کارگروه برای سلامت عموم است.
undefinedوی ادامه داد: ممنوع بودن هرگونه فعالیتی که منجر به افزایش آلاینده ها گردد از جمله عملیات خاکبرداری، ساختمانی، حمل‌ونقل مصالح و آتش زدن بقایای گیاهی مورد تأکید است.
undefinedمدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان متذکر شد: در این زمینه از صنوف و واحد‌های تجاری و بخش‌های خصوصی نیز درخواست می‌شود تا با کاهش فعالیت‌ها و تردد در جهت سلامت شهروندان و کمک به پیشگیری از انتشار آلاینده‌ها همکاری نمایند.

بنابراین صندوق نیز فردا تعطیل است.@fnbank

۱۸:۴۸

۱۴ آذر

به اطلاع می رساند فردا چهارشنبه 1402/9/15 صندوق تعطیل است.@fnbank

۱۶:۳۱

۱۶ آذر

thumnail

۱۴:۰۴

۶ دی

thumnail
امام علی‏ علیه السلام : طوبی لِمَن أحسَن إلَی الِعبادِ و تَزَوَّدَ لِلمَعادِخوشا به حال آن که به بندگان خدا نیکی کند و برای آخرت خود زاد و توشه برگیرد.
بی‌تردید تلاش‌ها و سخاوت‌های کریمانه این بزرگ‌مرد ، مرحوم حاج عباسعلی ملک زاده در عرصه مدرسه سازی، منشأ ثمرات، خیرات و آثار دنیوی و اخروی فراوانی خواهد بود.
ضمن ابراز همدردی با خانواده گرانقدر ملک زاده، این ضایعه اندوهناک را به خانواده بزرگ آموزش و پرورش، خیرین مدرسه ساز کشور و خانواده معزای این عزیز فقید، تسلیت عرض نموده از خداوند رحمان برای آن مرحوم، رحمت واسعه و غفران الهی مسألت می‌نماییم.
@fnbank

۹:۰۹

۱ بهمن

به اطلاع مشتریان گرامی می رساند: به دلیل حجم بالای پیامکها در ابتدای ماه، دریافت پیامک با تأخیر زیاد انجام می شود.این مشکل مربوط به سامانه مگفا است که پیامک ها از طریق آن ارسال می شود.
لذا استفاده از سرویس هایی که نیاز به رمز یک بار مصرف دارد با مشکل همراه است.
ضمن عرض پوزش از شکیبایی شما سپاسگزاریم.@fnbank

۹:۰۶

۱۰ بهمن

undefinedآخرین مهلت ثبت درخواست وام در سال جاری
به اطلاع مشتریان گرامی می ر ساند:آخرین مهلت ثبت درخواست وام در سال جاری(1402) در سامانه مربوطه (پیشخان مجازی) تا پایان روز یکشنبه 1402/11/15 می باشد.
لذا خواهشمندیم تا تاریخ مذکور درخواست خود را ثبت نموده و برای تشکیل و تکمیل پرونده طبق تاریخی که اعلام می شود به صندوق مراجعه کنید.
لازم به یادآوری است واریز وام پرونده های تکمیل و تأیید شده بر اساس بودجه بندی است و زمان دقیق آن مشخص نمی‌باشد.
نشانی پیشخان مجازی: https://eb.fnbank.ir/Page_Login.aspx?Page=/Page_MainMenu.aspx
@fnbank

۷:۱۱