عکس پروفایل آی بار | ibaarآ

آی بار | ibaar

۷عضو
عکس پروفایل آی بار | ibaarآ
۷ عضو

آی بار | ibaar

به کانال اطلاع رسانی آی بار خوش آمدیدInstagram: @ibaarcoundefined IBAAR.irundefined LinkedIn: ibaar-cotelegram: @ibaarappارتباط با ادمین: @ibaarapp

۱۸ دی ۱۴۰۲

thumnail
#معدن_شو/تلویزیون اینترنتی معدن و صنایع معدنی
undefined شفاف سازی در قیمت تمام شده حمل و نقل، سرلوحه آی بار است
حمیدرضا وطنی، مدیر عامل شرکت آی بار:

یکی از نکاتی که همیشه سرلوحه کارمان قرار داشته این است که قیمت تمام شده حمل و نقل را شفاف سازی کنیم.
ما با بازیگران این صنعت کاری نداریم، بازیگران این صنعت در پلتفرم ها حضور دارند و تاییده رگولاتوری و قانونی دارند.
بنابراین هیچ بازیگری از عرصه حذف نمی شود و کارشان را ادامه می دهند.
@ibaar

۱۳:۱۶

۲۲ دی ۱۴۰۲

thumnail
بیرونیت: مدیرعامل فولاد هرمزگان گفت: با به‌کارگیری هیدروژن در فرایند احیا مستقیم، فولاد هرمزگان بزودی به نخستین تولیدکننده فولاد سبز در ایران تبدیل خواهد شد.
فولاد هرمزگان در تلاش است هم با استفاده از هیدروژن در فرایند تولید و هم بهره‌برداری از نیروگاه خورشیدی، تا حد امکان، انتشار دی‌اکسید کربن را در فرایند تولید خود کاهش دهد.
معروفخانی اضافه کرد: در فرایند احیا مستقیم با استفاده از گاز، اکسیژن گندله با کربن و هیدروژن واکنش نشان داده و دی‌اکسید کربن و منواکسید کربن همراه با بخار آب تولید می‌شود. در حالی که با هیدروژن در فرایند احیا تنها بخار آب تولید و آلایندگی کربنی به شدت کم می‌شود.
گفتنی‌ست هیدروژن مورد نیاز این فرایند نیز قرار است از هیدروژن مازاد در پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس که هم اکنون سوزانده می‌شود تامین گردد.


#آی_بار #ibaarco #ibaar

۵:۵۴

۱ بهمن ۱۴۰۲

thumnail
آی بار چیست؟ / خدمات آی بار کدامند؟ در سال‌های اخیر، فراگیری و دسترس‌پذیری تکنولوژی‌های جدید رفتار کاربران را تحت تاثیر قرار داده است. امروزه با توجه به تغییر نگرش کاربران تلفن­‌های همراه بعنوان برترین ابزار دسترسی به تهیه کالا و خدمات و به بخش جدایی‌ناپذیر زندگی انسان‌ تبدیل شده­ اند.
همچنین ایجاد روندهای جدید در عرصه تکنولوژی مانند فین­ تک، باعث گردید آی بار با مطالعه بازارهای داخلی و خارجی نسبت به شناسایی روندهای نوظهور در دنیا و جامانده از رشد در داخل، مانند بانکداری شرکتی و بانکداری اجتماعی، سرمایه ­گذاری­‌هایی در حوزه فین‌­تک، لجستیک و خدمات نرم ­افزاری در این زمینه­ ها با رویکرد بازار پولی و بانکی به انجام برساند.ادامه مقاله در:B2n.ir/a32911

۶:۲۶

۱۱ بهمن ۱۴۰۲

thumnail
شرکت ماد ترابر خلیج فارس به منظور تکمیل ناوگان حمل و نقل خود به تعدادی راننده نیاز دارد. شرایط: سن زیر 40 سال، گواهینامه پایه یک، محل خدمت: محدوده منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس (بندر عباس)مزایا: حقوق ثابت، تامین محل اسکان و خوراک + درصد حمل باربرای کسب اطلاع بیشتر با شماره 09131531494 تماس بگیرید.
#آگهی_استخدام #استخدام_راننده_پایه_یک #استخدام #استخدام_راننده

۱۲:۱۷

۱۳ بهمن ۱۴۰۲

thumnail
با موافقت وزیر امور اقتصادی و دارایی و رییس مجمع صندوق تامین خسارت های بدنی، طبق ابلاغ بیمه مرکزی به مناسبت دهه فجر ۱۰۰ درصد جرایم انواع موتور سیکلت های فاقد بیمه نامه به مدت ۴۸ روز از تاریخ ۱۲ بهمن تا ۲۹ اسفندماه جاری برای متقاضیان دریافت بیمه نامه شخص ثالث با مدت اعتبار یک سال بخشیده می شود.همچنین سایر وسایل نقلیه نیز از تاریخ ۱۲ بهمن تا ۱۱ اسفندماه به مدت ۳۰ روز مشمول بخشودگی قرار می گیرند.
@ibaarapp app

۵:۳۳

۱۵ بهمن ۱۴۰۲

thumnail
ادامه خبر: همزمان با آئین کلنگ زنی، محتشمی پور بازدیدی از کارخانجات، تولیدی و طرح‌های در حال احداث شرکت‌های وابسته به گروه گسترش سرمایه‌گذاری ارزش انجام داد و گزارشی از اقدامات انجام شده توسط تیم مدیریت گروه ارائه شد.


در این بازدید شرکت مادکوش به عنوان یکی از شرکت‌های فوق که در حال بهره‌برداری ازکارخانه گندله‌سازی است، توانمندی‌های تکنولوژی احداث شده در خصوص مواردی از قبیل امکان استفاده از کنسانتره هماتیت در عیارهای مختلف و تولید گندله با استانداردهای مورد قبول بازارهای داخلی، خارجی و همچنین مشکلات حادث شده در خصوص عوارض صادراتی وضع شده به اطلاع معاونت معدنی رسانده شد.


همچنین طی این بازدید، یکی دیگر از شرکت‌های گروه گسترش سرمایه‌گذاری ارزش در راستای تکمیل زنجیره ارزش فولاد که ماموریت تولید مجتمع آهن اسفنجی و بریکت گرم به ظرفیت ۳.۴ میلیون تن در سال طی ۲ فاز را بر عهده گرفته و از طرف وزارت صمت به عنوان طرح‌های دارای الویت در نظرگرفته شده است، توسط معاونت وزارت صمت کلنگ زنی شد.


معدن24

۵:۱۲

thumnail
ادامه خبر: مقارن با ۱۲ بهمن ماه و آغاز ایام دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، کوشش تبار معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور و هیئت همراه از شرکت گندله سازی مادکوش وابسته به گروه سرمایه گذاری ارزش بازدید کردند.هیئت بازدید کننده از طریق تیم مدیریت در جریان فعالیت های این گروه و برنامه های توسعه ای آن و همچنین موانع و مشکلات پیش رو قرار گرفتند.رئیس هیئت مدیره این گروه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای مسئولیت پذیری بخش خصوصی و نقش موثر این بخش در دستیابی به ۸% رشد اقتصادی عنوان نمودند که تکمیل زنجیره ارزش در صنعت فولاد و ایجاد اشتغال پایدار در استان هرمزگان، از طریق طرح های توسعه ای در دست اقدام، در دستور کار این گروه می باشد.کوشش تبار ضمن تقدیر و تشکر از سرمایه گذاری های صورت گرفته توسط گروه ارزش قول مساعدت و همکاری های لازم را به منظور رفع موانع و مشکلات این واحد صنفی عنوان نمودند.
معدن24

۵:۳۲

۱۷ بهمن ۱۴۰۲

thumnail
چیلان: کمیسیون اقتصادی دولت در جلسه روز یکشنبه خود، نرخ جدید عوارض صادراتی زنجیره فولاد را تصویب کرده و جهت تایید و ابلاغ به دفتر هیئت دولت فرستاده است.نرخ عوارض صادراتی کنسانتره سنگ آهن ۵ درصد، گندله ۱ درصد، آهن اسفنجی ۱۲ درصد و شمش و اسلب فولادی ۱ درصد تعیین شده است.در مصوبه فعلی هیئت دولت، عوارض صادراتی کنسانتره و گندله سنگ آهن ۲۰ درصد، آهن اسفنجی ۱۵ درصد و شمش و اسلب فولادی ۲ درصد است.اگر مصوبه کمیسیون اقتصادی دولت در جلسات آتی هیئت وزیران هم تایید و ابلاغ شود به معنی کاهش عوارض صادراتی همه محصولات زنجیره فولاد است. در مصوبه جدید عطف به ماسبق شدن اجرای آن نیز حذف شده است.
@ibaar

۱۴:۳۹

۲۱ بهمن ۱۴۰۲

thumnail
انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران: شرکت های فولادی از ابتدای فروردین تا پایان دی ۱۴۰۲ بیش از ۲۷ میلیون و ۹۵ هزار تن فولاد میانی (بیلت، بلوم و اسلب) تولید کردند. این رقم در مدت مشابه سال گذشته، ۲۵ میلیون و ۷۵۵ هزار تن بود.همچنین تولیدکنندگان فولاد کشور طی ۱۰ ماهه ۱۴۰۲ افزون بر ۱۸ میلیون و ۲۵۵ هزار تن انواع محصولات فولادی (میلگرد، ناودانی، انواع ورق، نبشی، تیرآهن و غیره) تولید کردند.بنا به این گزارش، میزان تولید «گندله سنگ آهن» با ۷.۷ درصد افزایش به ۴۸ میلیون و ۸۵۳ هزار تن و تولید «آهن اسفنجی» با ۹.۱ درصد افرایش به ۳۰ میلیون و ۲۴ هزار تن رسید.این ارقام در مدت مشابه سال گذشته، ۴۵ میلیون و ۳۷۵ هزار تن «گندله» و ۲۷ میلیون و ۵۱۹ هزار تن «آهن اسفنجی» بود.
@ibaar

۹:۲۱

۲۸ بهمن ۱۴۰۲

thumnail
#معدن_شو/تلویزیون اینترنتی معدن و صنایع معدنی
undefinedگندله خوش فروش و خوش قیمت مادکوش روی زمین نماند
شرکت گندله سازی مادکوش نسبت به عرضه گندله سنگ آهن در بازار معاملاتی امروز بورس کالا اقدام کرد. 
این شرکت در مجموع در بورس کالای امروز 70 هزار تن گندله عرضه کرد که برای این میزان از عرضه، در مجموع 70 هزار تن هم تقاضای نهایی ثبت شده است. 
حجم قرارداد نیز برابر با میزان عرضه یعنی 70 هزار تن بوده است تا بدین ترتیب 100 درصد این محصول معامله شده باشد. 
همچنی قیمت پایه برای معامله این محصول 5310 تومان در کیلوگرم و قیمت پایانی نیز همین عدد را ثبت کرده است تا گندله سنگ آهن مادکوش با قیمت پایه معامله شده باشد.
این اولین باری نیست که کل عرضه گندله مادکوش با قیمت مطلوب به فروش می رسد.
@ibaar

۲۰:۵۸

۵ اسفند ۱۴۰۲

thumnail
بر اساس اعلام انجمن صنفی کارفرمایان موسسات و شرکت های حمل و نقل کالا، طرح ارسال پیامک یک بار مصرف به رانندگان در هنگام صدور بارنامه در آینده ای نزدیک اجرایی می شود.این انجمن در نامه ای خطاب به مدیران شرکت ها و موسسات حمل و نقل کالا تاکید کرده است که با اجرایی شدن طرح ارسال پیامک یک بار مصرف، در آینده صدور بارنامه الزاما با دریافت رمز پیامک ارسالی به راننده حامل بار مقدور خواهد بود.اگرچه زمان دقیق اجرای طرح مشخص نشده و از قید زمان به زودی برای اجرای طرح استفاده شده است اما طبق اعلام انجمن مذکور، برای انجام طرح لازم است شرکت های حمل و نقل اطلاع رسانی لازم را جهت به روز رسانی شماره همراه رانندگان نزد سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای انجام دهند.بارنامه سند حقوقی و مجوز حمل بار است که توسط شرکت های حمل و نقل صادر می شود و در صورت عدم وجود آن، حمل بار غیرقانونی تلقی می شود.
@ibaar

۳:۴۱

۹ اسفند ۱۴۰۲

thumnail
آخرین داده‌های انجمن جهانی فولاد حاکی از آنست که در نخستین ماه سال ۲۰۲۴ میلادی (ژانویه) ۱۴۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تن فولاد در جهان تولید شد. این حجم از تولید نسبت به ژانویه سال گذشته ۱.۶ درصد کاهش داشت.جایگاه ایران در ژانویه سال ۲۰۲۴ میلادی از دهمین تولیدکننده بزرگ فولاد جهان به نهمین تولیدکننده بزرگ ارتقا یافت. تولید فولاد ایران در این ماه ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تن و ۳۹.۳ درصد بیش‌تر از مدت مشابه سال ۲۰۲۳ بود.چین در ژانویه ۲۰۲۴، ۷۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تن فولاد تولید کرد و تولید آن نسبت به ژانویه ۲۰۲۳، ۶.۹ درصد کاهش داشت.در میان ۱۰ تولیدکننده بزرگ فولاد جهان علاوه بر ایران در کشورهای هند، ژاپن، روسیه، کره جنوبی و ترکیه نیز در ژانویه ۲۰۲۴ فولاد بیش‌تری نسبت به ژانویه ۲۰۲۳ تولید شد و علاوه بر چین رشد تولید در امریکا، آلمان و برزیل نیز منفی بود.
@ibaar

۱۴:۰۱

۱۲ اسفند ۱۴۰۲

thumnail
شرکت مادترابر خلیج فارس زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری گروه ارزش، در نظر دارد تعداد یک صد دستگاه کشنده خود را از طریق لیزینگ و اجاره به شرط تملیک با شرایط ذیل به واجدان شرایط واگذار نماید.تعهد شرکت مادترابر:undefinedتامین 5 سال بار روزانه از مبادی تولید کنساتره به مقصد کارخانه مادکوش در بندرعباس.undefinedتامین بخشی از قیمت کشنده و تریلر آن و پرداخت اقساط لیزینگی از کارکرد.تعهد مالکان:undefinedتامین راننده و تبعیت از اعلام بار شرکت مادترابر.
undefinedباتوجه به انواع کشنده ها و تریلر های تولید شده در ایران سهم مالک (یا راننده) حدود دو میلیارد تومان می باشد که الباقی آن توسط شرکت مادترابر و لیزینگ منتخب، تامین شده و بدهی راننده طی پنج سال مستهلک و بعد از آن سند خودرو به نفع مالک آزاد میگردد.undefinedجهت کسب اطلاعات بیشتر لطفاً شماره تماس خود را به یکی از برنامه کاربردی بله، ایتا و روبیکا با شماره 09022052627 اعلام نمائید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته شود.
شرکت مادترابر خلیج‌فارس

۱۴:۲۳

۱۴ اسفند ۱۴۰۲

thumnail
به گزارش تین نیوز، این شماره حساب و شبا به نام شرکت بیمه دانا و جهت وصول و پرداخت نیم درصد بیمه تکمیلی رانندگان کامیون اعلام شده است.انجمن مذکور اعلام کرده به جای شناسه واریز در هنگام پرداخت برای شرکت های حمل و نقل شناسه ملی شرکت و برای مؤسسات حمل و نقل کد ملی مدیر درج شود.همچنین این انجمن اعلام کرده که با توجه به ایراد در پرداخت بیمه تکمیلی از طریق درگاه موجود در سامانه csbl.rmto.ir لازم است تا رفع مشکل، طبق روال قبل از طریق ثبت فیش به شرح ذیل اقدام گردد: پرداخت حق بیمه تکمیلی طبق روال قبل از طریق بام ملی پرداخت نموده و کد پیگیری در سامانه پرداخت در منوی تحویل بارنامه، درخواست حواله بارنامه و ثبت فیش وارد و ثبت شود.
@ibaar

۱۲:۴۷

۱۶ اسفند ۱۴۰۲

thumnail
رونمایی از پایلوت پلنت گندله سازی ساخت داخل در فولاد مادکوش
undefined همزمان با بازدید اعضای هیئت مدیره و هیئت اجرایی انجمن فولاد از کارخانه فولاد مادکوش، از پایلوت پلنت گندله سازی بومی سازی شده در این شرکت رونمایی شد.
undefinedاین پایلوت پلنت، ترکیب بهینه کنسانتره برای تولید گندله باکیفیت را تعیین و در افزایش بهره وری و صرفه اقتصادی تولید گندله،‌ نقش موثری ایفا می کند.
@ibaar

۹:۵۹

۲۹ اسفند ۱۴۰۲

thumnail
نوروز ۱۴۰۳ پیشاپیش مبارک.
آی‌بار

۱۵:۵۱

۱ فروردین

thumnail
پیام عید مبارکی بچه های آی بار در نوروز ۱۴۰۳نوروزتان پیروز.
آی بار

۴:۲۸

۱۵ فروردین

thumnail
undefinedسوخت‌گیری از ۱۰ روز دیگر فقط با کارت شخصی
وزیر نفت:
undefinedما روزهایی را داشتیم که ۱۵۲ میلیون لیتر مصرف بنزین داشتیم در حالی که در روز ۱۱۵ میلیون لیتر تولید داشتیم و به همین دلیل باید مدیریتی در حوزه مصرف بنزین صورت گیرد. 
undefinedما طی یک هفته تا ۱۰ روز آینده به همکاران‌مان گفتیم که اطلاع‌رسانی کنند تا پس از آن دیگر عملیات سوخت‌گیری با کارت‌های شخصی صورت گیرد. این مسئله ربطی به افزایش قیمت بنزین ندارد و ما در حال استفاده از روش‌های غیرقیمتی برای مدیریت مصرف بنزین هستیم.
@ibaar

۱۲:۳۳

۲۳ فروردین

thumnail
undefinedشریفی مدیرعامل گندله‌سازی مادکوش شد
undefined بثدر اولین جلسه هیات مدیره مادکوش عبدالمجید شریفی به عنوان مدیرعامل شرکت فولاد مادکوش انتخاب شد.
undefinedدر سوابق مهندس شریفی، مدیر عاملی شرکت ملی فولاد ایران، شرکت فولاد خوزستان، عضو هیات مدیره شرکت ذوب آهن اصفهان و ریاست هیات مدیره فولاد کاوه جنوب، عضو هیات مدیره ارزش و عضو هیات مدیره ماد کوش دیده می شود.
undefinedهمچنین در این نشست از تلاش مهندس محمد فخر آبادی از جایگاه مدیریت عاملی مادکوش تقدیر و تشکر شد. و مقرر گردید ایشان علاوه بر عضویت هیات مدیره مادکوش به‌عنوان بعنوان مدیرعامل مادشیمی مجری پروژه تولید آهن اسفنجی با مجموعه ارزش همکاری نماید.
undefinedآدرس وبسایت خبری:Www.jahanfooladnews.ir

۱۵:۵۸

۲۹ فروردین

thumnail
‏TINN: مهرداد حمداللهی، مدیرکل دفتر حمل ونقل کالای سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای اعلام کرد: در سال ۱۴۰۲ میزان کالای جابه جا شده از طریق جاده های کشور حدود ۱۰ درصد افزایش یافته و بر اساس آمارهای موجود از ۵۵۵ میلیون تن کالا در قالب بیش از ۳۶ میلیون سفر از طریق جاده های کشور جابه جا شده است.حمداللهی گفت: میزان حمل کالای اساسی از بنادر مهم کشور در سال ۱۴۰۲ بالغ بر ۲۱٫۶ میلیون تن با حدود ۹۳۵ هزار بارنامه بوده است.وی خاطرنشان کرد: در ارتباط با محمولات ساختمانی و معدنی، باتوجه به ظرفیت های قانونی پیش بینی شده در قانون بودجه سال ۱۴۰۲ و الزام صاحبان معادن به حمل کالا از مبدأ معادن با سند حمل (بارنامه) و ظرفیت های ایجاد شده برای صدور بارنامه این محمولات، رشد چشمگیری در جابه جایی این بخش صورت گرفته، به طوری که حدود ۱۸۲ میلیون تن محمولات ساختمانی و معدنی در سال ۱۴۰۲ جابه جا شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۳ درصد رشد داشته است.به گفته مدیرکل دفتر حمل ونقل کالا هم اکنون تعداد ۴۳۵ هزار دستگاه ناوگان باری دارای مجوز با میانگین عمر ۱۸/۷ سال و ۵۵۵ هزار راننده به بخش حمل ونقل جاده ای کالا خدمت می کنند.
@IBAAR

۱۳:۱۷