عکس پروفایل کانال رسمی بلهک

کانال رسمی بله

۱۸,۲۸۲,۹۱۷عضو
عکس پروفایل کانال رسمی بلهک
۱۸.۳میلیون عضو

کانال رسمی بله

کانال رسمی بله (گفتگو + پرداخت)
undefined کانال راهنمای بله | @baleguideundefined کانال استیکرهای بله | @stickerundefined کانال گیف‌های بله | @balegifundefined کانال روایت‌های بله | @balestoriesundefined کانال رسمی فروشگاه‌داران بله | @balecommerceundefined کانال‌های سرشناس بله | @sarshenasundefined کانال‌ راهنمای تبلیغات | @mohtavadaran

۱۶ اردیبهشت

thumnail
undefined قرعه‌کشی جایزهٔ بزرگ جشنوارهٔ «مجله بساز، جایزه ببر» انجام شد!انتظار به پایان رسید و برندهٔ خو‌ش‌شانس یک گوشی سامسونگ Galaxy A54 مشخص شد! undefined
undefined جشنوارهٔ «مجله بساز، جایز ببر!» از ۱ تا ۲۳ فرودین با استقبال بی‌نظیر همراهان بله برگزار شد. پاکت‌های هدیه و اعتبار تبلیغات ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومنی که به‌صورت روزانه برای پیشنهادکننده‌ها ارسال می‌شد، از جوایز روزانهٔ این جشنواره بود. علاوه‌براین، این جشنواره یک جایزهٔ بزرگ داشت، یک گوشی سامسونگ Galaxy A54 که قرعه‌کشی این جایزهٔ بزرگ انجام شد و برنده‌ٔ خوش‌شانس اون مشخص شد:کاربر وفادار بله با شمارهٔ ۵۹۹****۰۹۳۷ برندهٔ گوشی سامسونگ Galaxy A54 شدن، بهشون تبریک می‌گیم.
undefined  ویدئوی این قرعه‌کشی رو می‌تونی در آپارات بله ببینی.
undefined کانال رسمی بله | @info

۹:۵۳

۱۷ اردیبهشت

thumnail
undefined فرصت کارآموزی و استخدام در بله!مسابقهٔ بله‌کمپ ۷، فرصتیه که می‌تونی در حوزه‌های Back-End ،DevOps ،Android و Front-End خودت رو به چالش بکشی؛ یک چالش پر از یادگیری که به کارآموزی و در نهایت به همکاری و استخدام تمام‌وقت در بله ختم می‌شه! در لینکدین بله می‌تونی بیشتر درباره‌اش بخونی.
undefined زمان برگزاری مسابقهٔ بله‌کمپ: جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
undefined در انتهای دوره، به دوستانی که در بوت‌کمپ بله شرکت کردن، حقوق هم پرداخت می‌شه.
undefined اگه می‌خوای دربارهٔ این مسابقه بیشتر بدونی و رایگان ثبت‌نام کنی undefinedundefined undefined به لینکدین بله سر بزن! undefined

۸:۱۵

۲۰ اردیبهشت

thumnail
undefinedصد کهکشان ستاره و هفت آسمان حریرآورده‌ام که فرش کنم زیر پای تورنگین کمانی از نخ باران تنیده‌امتا تاب هفت رنگ ببندم برای تو(قیصر امین‌پور)
undefined میلاد باسعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر مبارک!
undefined کانال رسمی بله | @info

۱۶:۳۰

۲۱ اردیبهشت

thumnail
undefined آدرس کتاب‌ها رو از «بله» بپرس!بازوی جستجوی کتاب و ناشران نمایشگاه کتاب در اپلیکیشن بله
undefined «بازوی رسمی نمایشگاه کتاب تهران»، در بله راه‌اندازی شده و بازدیدکنندگان نمایشگاه بین‌المللی تهران، می‌تونن کتاب یا ناشر موردنظرشون رو در این بازو جستجو کنن و غرفهٔ ناشر موردنظرشون رو پیدا کنن.
undefined از اینجا undefined @tibf_bot undefined وارد بازوی جستجو شو و آدرس کتاب‌ها رو پیدا کن!
undefined این پست رو دست به دست کن و بفرست برای افرادی که این روزها می‌خوان برن نمایشگاه.#بله_به_کتاب
undefined کانال رسمی بله | @info

۱۳:۰۶

۲۴ اردیبهشت

thumnail
undefined خرید ارز حج تمتع، به‌راحتی در اپلیکیشن بله
undefined امسال هم امکان خرید آسان و آنلاین ارز حج تمتع در اپلیکیشن بله فراهم شده و چند مرحلۀ ساده داره:
undefined به زبانۀ خدمات می‌ری و روی ارز حج تمتع می‌زنی؛undefined مشخصات فردی‌ات رو وارد می‌کنی که شامل کد ملی، کدپستی، شمارۀ گذرنامه و تاریخ تولدته؛undefined در این مرحله، باید متن تعهدنامهٔ خرید ارز رو مطالعه و تأیید کنی؛undefined تاریخ مراجعه و سپس شعبۀ بانک ملی مدنظرت رو انتخاب می‌کنی؛undefined در این مرحله، مبلغ ارز درخواستی‌ات رو انتخاب می‌کنی (۱۰۰، ۲۰۰، ۳۰۰، ۴۰۰ یا ۵۰۰ دلار) و پرداخت رو انجام می‌دی و رسید پرداخت رو دریافت می‌کنی.
undefined در رسید پرداخت، شمارۀ پیگیری، تاریخ مراجعه و شعبۀ بانک ملی ثبت شده.

📌 چند نکتۀ مهم برای خرید ارز حج تمتع


📝 سؤالات متداول خرید ارز حج تمتع



undefined کانال رسمی بله | @info

۱۵:۲۰

۲۶ اردیبهشت

thumnail
- آدرس کتاب‌ها؟- بله، داریم!
undefined «بازوی رسمی نمایشگاه کتاب تهران»، به بازدیدکنندگان نمایشگاه بین‌المللی تهران، کمک می‌کنه تا بتونن غرفهٔ موردنظرشون رو پیدا کنن.
undefined از اینجا undefined @tibf_bot undefined وارد بازوی جستجوی نمایشگاه کتاب شو و آدرس کتاب‌ها رو پیدا کن!
undefined کانال رسمی بله | @info

۷:۴۷

۳۱ اردیبهشت

thumnail
همانا ما از آن خداییم و به سوی او بازمی‌گردیم.(سورهٔ بقره | آیهٔ ۱۵۶)
undefined حادثهٔ تلخ و غمبار شهادت رئیس‌جمهور محترم و هیئت همراه ایشان را تسلیت می‌گوییم.
undefined کانال رسمی بله | @info

۸:۳۳

۸ خرداد

thumnail
undefined همراهان عزیز بله، مراقب کلاهبرداری‌های اینترنتی باشید!
undefinedتوجه داشته باشید که واحد پشتیبانی بله هیچ‌وقت و تحت هیچ شرایطی برای موضوعاتی مثل مسدود شدن حساب کاربری بله، حذف حساب یا جلوگیری از مسدود شدن حساب کاربری بله با شما تماس نمی‌گیرد یا پیامی ارسال نمی‌کند.کلاهبرداران اینترنتی با ترفندهایی مثل جلوگیری از مسدودی یا حذف حساب با شما ارتباط می‌گیرند و شمارهٔ تماس یا کد ورود به بله یا سایر اپلیکیشن‌ها را از شما درخواست می‌کنند. تحت هیچ شرایطی کد ورود یا شماره‌ای که کد ورود را از آن دریافت می‌کنید، در اختیار دیگران قرار ندهید.
دقت داشته باشید که اکانت‌های رسمی بله همگی تیک آبی دارند؛ پس هر پیام دیگری که با اسم و لوگوی بله (بدون تیک آبی) برای شما ارسال می‌شود به منزلهٔ کلاهبرداری بوده و اعتبار ندارد.همچنین گاهی کلاهبرداران با بهانه‌هایی مثل دریافت سود سهام عدالت یا موارد مشابه، شما را ترغیب به کلیک روی لینک‌های مخرب می‌کنند.
undefined نکتهٔ تکمیلی:ممکن است کلاهبرداران، اطلاعات مختلفی مثل اسکرین‌شات، شماره حساب، نام کاربری، کد ورود به بله یا سایر اپلیکیشن‌ها و اطلاعاتی از این دست را از شما درخواست کنند، تحت هیچ‌عنوان به این پیام‌ها توجه نکرده و هرگز روی هیچ‌ لینکی کلیک نکنید.
undefined کانال رسمی بله | @info

۱۰:۵۸

۲۱ خرداد

thumnail
undefined حلقهٔ سبز ماجرا به «گفتگو» رسید!نسخهٔ جدید بله با ویژگی جدید ماجرا منتشر شد.
undefined تغییراتی که در آخرین نسخهٔ بله منتظرته:undefined ویژگی جدید «نمایش ماجرا در عکس پروفایل» در صفحهٔ گفتگوها؛undefined ویژگی جدید «رفتن به اولین پیام».
undefined و بهبودهای نسخهٔ جدید:undefinedبهبود تجربهٔ کاربری «نمایش لیست مخاطبین»؛undefined بهبود تجربهٔ کاربری «ساخت گروه و کانال»؛undefined بهبود تجربهٔ کاربری «دسترس‌پذیری تماس»؛undefined بهبود تجربهٔ کاربری «دسترس‌پذیری ساخت گروه و کانال»؛undefined اضافه‌شدن «مجوز شروع تماس» در گروه‌ها؛undefined رفع مشکل «ذخیرۀ عکس‌ها» در بازو؛undefined رفع برخی مشکلات گزارش‌شده.
undefined همین الان بله رو به‌روز کن و تغییرات رو ببین! undefined
undefined آپارات | اینستاگرام | سایت | لینکدین | وبلاگ
undefined کانال رسمی بله | @info

۱۴:۵۲

۲۷ خرداد

thumnail
undefined این تماس ۵۰ میلیون می‌ارزه!۵ جایزهٔ ۱۰ میلیون تومنی، جایزهٔ اولین تماس با بله!
undefined فقط یک تماس تا جوایز میلیونی فاصله داری!از امروز تا ۱۵ تیرماه، اولین تماس رو با بله بگیر و در قرعه‌کشی ۵ جایزهٔ ۱۰ میلیون تومنی شرکت کن.
undefined این فرصت رو از دست نده!اگه تا حالا با بله تماس نگرفتی، این روزها بهترین فرصته که اولین تماس رو بگیری و در قرعه‌کشی شرکت کنی.undefined تازه با بله می‌تونی تماس گروهی (تا ۳۲ نفر) بگیری و دورهمی‌ها و جلسه‌های کاری رو در بله برگزار کنی!
undefined تا دیر نشده بله‌ات رو به‌روز کن و اولین تماس رو بگیر!
undefined کانال رسمی بله | @info

۱۳:۴۲

۲۹ خرداد

thumnail
undefined اهدای جایزهٔ برندهٔ جشنوارهٔ «مجله بساز، جایزه ببر!» آقای امیررضا پورمحمدی برندهٔ خوش‌شانس گوشی سامسونگ Galaxy A54*undefined

undefined جشنوارهٔ «مجله بساز، جایز ببر!» از *۱ تا ۲۳ فرودین
با استقبال بی‌نظیر همراهان بله برگزار شد. پاکت‌های هدیه و اعتبار تبلیغات ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومنی که به‌صورت روزانه برای پیشنهادکننده‌ها ارسال می‌شد، از جوایز روزانهٔ این جشنواره بود. علاوه‌براین، این جشنواره یک جایزهٔ بزرگ داشت، یک گوشی سامسونگ Galaxy A54 که قرعه‌کشی این جایزهٔ بزرگ انجام شد. برنده‌ٔ این جایزه آقای امیررضا پورمحمدی از قرچک، جایزه‌شون رو به‌صورت حضوری و با مراجعه به «بله» دریافت کردن.
undefined این جایزه مبارکشون باشه. براشون آرزوی سلامتی و موفقیت در تمام مراحل زندگی رو داریم.
undefined کانال رسمی بله | @info

۱۵:۳۴

۴ تیر

thumnail
اگر چشم داری به دیگر سرایبه‌نزد نبی و وصی گیر جایبر این زادم و هم بر این بگذرمچنان دان که خاک پی حیدرم(فردوسی)
undefined عید سعید غدیر مبارک!
undefined کانال رسمی بله | @info

۱۶:۴۵

۵ تیر

thumnail
undefined این تماس ۱۰۰ میلیونی شد!تا ۱۵ تیرماه با اولین تماس، وارد قرعه‌کشی ۵ جایزهٔ ۱۰ میلیون تومنی می‌شی. علاوه‌براین، ۳۰ میلیون تومن پاکت هدیه و یک گوشی سامسونگ گلکسی S21 FE از جوایز این جشنواره‌ست که به قیدقرعه، به کاربرانی تعلق می‌گیره که در مدت جشنواره از تماس بله استفاده کرده باشن.
undefined نحوهٔ شرکت در جشنواره و بردن جوایز میلیونی:
undefined جایزهٔ تماس‌اولی‌ها: اگه تا حالا با بله تماس نگرفتی، شانس شرکت در قرعه‌کشی ۵ جایزهٔ ۱۰ میلیون تومنی رو داری، فقط کافیه تا ۱۵ تیرماه اولین تماس رو بگیری.undefined جوایز ویژهٔ همهٔ کاربران بله: این جوایز برای همهٔ کاربران بله‌ست. فرقی نمی‌کنه تا حالا از تماس بله استفاده کرده باشی یا نه، اگه در مدت جشنواره؛ یعنی از امروز تا ۱۵ تیرماه، از تماس بله استفاده کنی در قرعه‌کشی یک گوشی سامسونگ S21 FE شرکت داده می‌شی. هرچقدر بیشتر تماس موفق بگیری شانست برای بردن جایزه بیشتر می‌شه.undefined هر روز ۶۰۰ پاکت هدیه برای کاربرانی که در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵ تماس موفق داشتن.
undefined تا دیر نشده بله‌ات رو به‌روز کن و با بله تماس بگیر!
undefined کانال رسمی بله | @info

۵:۱۱

۱۰ تیر

thumnail
گیف
۰۰:۱۰
undefined بازوی یورو ۲۰۲۴پیش‌بینی کن و جایزه ببر! undefined
undefined با کمک بازوی «یورو ۲۰۲۴» می‌تونی مسابقات هر روز رو پیش‌بینی کنی و جایزه ببری! قراره در هر مسابقه به ۵۰ نفر پاکت هدیه ۲۰۰ هزار تومنی جایزه داده بشه!
undefined پس همین الان به undefined بازوی یورو ۲۰۲۴ undefined سر بزن و شانس خودت رو امتحان کن!
undefined برنده‌ها به صورت روزانه در کانال یورو ۲۰۲۴ اعلام می‌شن!
undefined کانال رسمی بله | @info

۱۷:۲۶

۱۱ تیر

undefined سریع و راحت با نامزدهای دور دوم انتخابات گفتگو کن!برای اولین بار در اپلیکیشن بله
undefined با کمک بازوی گفتگو (چت‌بات) نامزد انتخاباتی، هر سؤالی که داری از نمایندهٔ موردنظرت بپرس و در لحظه جواب سؤالت رو دریافت کن!

undefined بازوی گفتگوی آقای پزشکیان undefined
undefined بازوی گفتگوی آقای جلیلی undefined
undefined این بازوها توسط هوش‌مصنوعی راه‌اندازی شده‌اند.
undefined کانال رسمی بله | @info

۱۵:۵۲

۱۳ تیر

thumnail
undefined فقط ۲ روز فرصت داری که برای هر تماس جایزه ببری!چیزی به پایانِ جشنوارۀ تماسِ میلیونی بله باقی نمونده و بهتره از آخرین فرصت، بیشترین استفاده رو ببری! «فقط تا جمعه» فرصت داری که با برقراری تماس در بله، شانسِ خودت رو برای بردنِ جوایز ۸۰ میلیون تومنی و یک گوشی سامسونگ Galaxy S21 FE محک بزنی. (۵ جایزهٔ ۱۰ میلیون تومنی برای اولین تماس + یک گوشی سامسونگ S21 FE و ۶۰۰ پاکت هدیه روزانه برای تماس‌های بعدی)
undefined تماسِ بیشتر = شانسِ بیشتر!در این ۲ روز باقی‌مونده با بله تماس بگیر و با هر تماسِ موفق یک قدم به بردنِ جایزۀ ویژۀ جشنواره نزدیک شو!
undefined سریع‌تر بله رو به‌روز کن و تماس‌ بگیر!
undefined کانال رسمی بله | @info

۸:۵۵

۱۷ تیر

thumnail
undefined رهگیری بسته‌های پستی با اپلیکیشن بله!
undefined با قابلیت رهگیری مرسوله پستی در اپلیکیشن بله، می‌تونی لحظه به لحظه وضعیتِ ارسالِ بسته‌های پستی خودت رو پیگیری کنی؛ بدون اینکه نیاز باشه به سایتِ رسمی شرکتِ پست مراجعه کنی!
undefined برای انجامِ این کار کافیه مراحل زیر رو دنبال کنی:۱. وارد بخشِ «خدمات» شو؛۲. بازوی «رهگیری مرسولات شرکت پست» رو انتخاب کن!
undefined برای پیگیری آخرین وضعیتِ بسته‌های ارسالی خودت واردِ بازوی رهگیری مرسولات پستی شو!
undefined کانال رسمی بله | @info

۶:۴۸

۲۵ تیر

thumnail
گویا طلوع می‌کند از مغرب آفتابکآشوب در تمامی ذرات عالم است
(محتشم کاشانی، قرن دهم هـ.ق)
undefined فرارسیدن ایام تاسوعا و عاشورا بر تمامی عاشقان حسین (ع) تسلیت باد.
undefined کانال رسمی بله | @info

۱۰:۲۷

۲۷ تیر

thumnail
undefined تحولی در دنیای ویدئوهای پُرماجرانسخهٔ جدید بله با امکان نوشتن متن روی ویدئوهای ماجرا منتشر شد.
undefined تغییراتی که در آخرین نسخهٔ بله منتظرته:undefined ویژگی جدید «وضعیت درحال ارسال انواع پیام» در نوار بالای گفتگو؛undefinedویژگی جدید «نوشتن متن روی ویدئو» در ماجرا.
undefined و بهبودهای نسخهٔ جدید:undefinedبهبود عملکرد «صفحۀ خدمات»؛undefined بهبود تجربهٔ کاربری «اتصال به سایر پیام‌رسان‌ها»؛undefined بهبود تجربه‌ٔ کاربری «باز شدن عکس و ویدئو» در گفتگو‌ها؛undefined بهبود تجربهٔ کاربری «نمایشگر عکس و ویدئو» در گفتگوها؛undefined بهبود تجربهٔ کاربری «برش ویدئو» در ماجرا؛undefined بهبود تجربهٔ کاربری «ویرایشگر» در ماجرا؛undefined بهبود تجربه‌ٔ کاربری «اشتراک‌گذاری از بیرون برنامه»؛undefined رفع برخی مشکلات گزارش‌شده.
undefined همین الان بله رو به‌روز کن و تغییرات رو ببین! undefined

undefined آپارات | اینستاگرام | سایت | لینکدین | وبلاگ
undefined کانال رسمی بله | @info

۱۳:۰۱

۳۰ تیر

thumnail
🧮 انجام امور مالیاتی با بازوی مالیاتی!تمام کارهای مالیاتی مثل استعلام، تقسیط و پرداخت رو به‌راحتی و آنلاین انجام بده!
undefined سازمان امور مالیاتی رو در یک بازو برات جمع کردیم!برای استعلام، تقسیط و پرداخت مالیات، نیازی نیست جایی بری یا اظهارنامه رد کنی، فقط کافیه وارد بازوی سازمان امور مالیاتی بشی!
undefined فقط با کدملی همهٔ کارها رو انجام بده!بعد از ورود به بازو با ارسال کدملی می‌تونی کارها رو به راحتی انجام بدی! نیازی هم به ارائهٔ اسناد فیزیکی نیست.undefined ورود به بازوی مالیاتی undefined
undefined کانال رسمی بله | @info

۱۶:۰۷