عکس پروفایل جمعیت افغانستانی‌های مقیم ایرانج

جمعیت افغانستانی‌های مقیم ایران

۲۲,۱۰۹عضو
عکس پروفایل جمعیت افغانستانی‌های مقیم ایرانج
۲۲.۱هزار عضو

جمعیت افغانستانی‌های مقیم ایران

undefined «جمعیت افغانستانی‌های مقیم ایران»
undefined تشکلی حاصل از پیوند برادرانه مهاجران افغانستانی مقیم ایران و جوانان انقلابی ایرانی پیرو خط امام و رهبری مدظله
undefined عضویت در گروه چت:undefined http://ble.ir/join/ZGUxMDNmM2
undefined ارتباط با ادمین: @iranafg_adminhttps://zil.ink/iranafg_ir

۱۳ فروردین

thumnail

۱۹:۰۳

۱۴ فروردین

thumnail
undefined تلاوت جزء بیست و دوم قرآن کریم توسط قاریان برجسته مهاجر افغانستانی
undefined آقایان سید مصطفی جیدی، مهدی مظفری، حمیدالله فیاضی، محمدعلی فروغی در بزرگترین و باسابقه ترین آیین جزخوانی قرآن کریم در کشور
undefined سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۲
undefined شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر حضرت معصومه (س)  

#جمعیت_افغانستانی‌های_مقیم_ایران
undefined https://zil.ink/iranafg_ir

۱۷:۱۴

thumnail

۱۷:۱۴

thumnail

۱۷:۱۴

thumnail

۱۷:۱۴

thumnail

۱۷:۱۴

thumnail

۱۷:۱۴

thumnail

۱۷:۱۴

thumnail

۱۷:۱۴

thumnail

۱۷:۱۴

۱۷ فروردین

thumnail
undefined #فوری: رد مرز اتباع دارای مدرکundefined
undefined لزوم اقدام فوری مسئولان...
undefined متأسفانه مکرراً گزارش شده است که افراد دارای برگه‌های اقامت قانونی یا سرشماری و بازشماری، جهت ردّمرز به اردوگاه‌ها منتقل می‌شوند.undefined بر خلاف آنچه که گفته میشد که دارندگان برگه‌های سرشماری اقامت مجاز دارند و دیپورت نمیشوند، این برگه عکس فوق سرشماری شخصی است که هم ‌اکنون در اردوگاه اتباع خارجی کرج(استان البرز) قرار دارد و منتظر ردّمرز شدن است.(لازم به ذکر است که این شخص در شهر قدس تهران دستگیر شده و به کرج منتقل شده است).undefined مسئولان اردوگاه در پاسخ به آزاد نشدن این فرد اظهار داشته‌اند: برگه‌های سرشماری سفید نامعتبر و برگه‌های سرشماری سبزرنگ معتبر است و از آزاد کردن فرد مذکور خودداری نموده‌اند.

#جمعیت_افغانستانی‌های_مقیم_ایران
undefined https://zil.ink/iranafg_ir

۱۰:۵۰

۱۸ فروردین

undefinedundefined #رد_مرز اتباع دارای مدرک(بخش دوم)undefined
undefined پس از انتشار خبر دستگیری و اعزام به اردوگاه یکی از اتباع دارای مدرک برگه سرشماری سفید، با ذکر نام و مشخصات کامل و واضح از طرق #جمعیت_افغانستانی‌های_مقیم_ایران، چه رخ داد:
undefined اداره کل اتباع البرز اصل وجود موضوع را #تکذیب_کرد!undefined مسئولان اردوگاه به فرد دستگیر شده گفتند به خبرنگاری که مدرکش را برای وی ارسال کرده و اعتراض کرده، بگوید برای ضمانت آزادی‌اش به اردوگاه برود(احتمالاً جهت پیگیری و برخورد با چگونگی رسانه‌ای شدن موضوع!)undefined مسئولان اردوگاه حرف خویش را عوض کرده و گفتند این فرد از محدوده جغرافیایی خویش خارج شده است(در صورتی که که در شهرقدس دستگیر شده بود و روی مدرک وی اجازه تردد در شهر قدس درج شده است)undefined برخی به ظاهر مسئول(البته با مسئولیت نامشخص) به مدیر کانال اظهار داشتند که اصلاً مدرک وی #جعلی است و اطلاعات فرد مذکور در سیستم ثبتی وجود ندارد! در صورتی که مطابق پیگیری‌ها، مدرک وی از یکی از دفاتر پیشخوان معتبر و بدون مراجعه به دلال‌ها و ... اخذ شده است!
undefined برادران، چرا خود را به آب و آتش زده و در این ماه مبارک کارنامه خویش را به #دروغ می‌آرایید؟
undefinedخب خود را راحت کنید و بگویید: «بله، می‌توانیم و می‌خواهیم و اخراج می‌کنیم...»undefined#تهمت کذب بودن اصل موضوع، #تهمت خروج از محدوده، #تهمت تقلبی بودن مدرک و ... برای چه؟undefinedدر کانال‌های متنوع پیام دادید که «نه، افراد دارای برگه سرشماری سفید اخراج نمی‌شوند»، اما فردمذکور را آزاد نکردید... باشد، ایرادی ندارد، ما که اصل موضوع را گفتیم، تصویر مدرک و کارت را منتشر کردیم، آیا مایلید پس از ورود فرد به مرز افغانستان و دیپورت هم #ویدئوی_تصویری_اخراج فرد از اردوگاه تا خود مرز را منتشر کنیم تا راضی شوید و از اشتباهاتتان کوتاه بیایید؟ این کار جز دشمن‌شاد شدن ایران و سوءاستفاده رسانه‌های معاند، اثر دیگری هم دارد؟undefinedعلت این همه لجبازی با مهاجر بیچاره چیست؟ مشکل حتماً باید از زبان رسانه ضدانقلاب بیرون بیاید تا توجه کنید؟ کاش درک رسانه‌ای و لزوم پاسخگویی و شفافیت در ایران اسلامی ما همه‌گیر شود.undefined در پایان: ما ضد انقلاب نیستیم که بترسیم یا دستگیرمان کنید، بدون مجوز نیستیم که تعطیلمان کنید، ما ایرانیان و افغانستانی‌های پیرو خط خمینی ره هستیم و از گفتن کلام حق هیچ هراسی نداریم و تنها راه تحقق نگاه اُمتیِ امام را نیز همین پیگیری‌ها می‌دانیم، باشد که شما هم اینگونه باشید.undefined جمعیت_افغانستانی‌ها به تعامل با مسئولان اعتقاد داشته و آماده انتشار پاسخ ایشان است.

#جمعیت_افغانستانی‌های_مقیم_ایران
undefined https://zil.ink/iranafg_ir

۵:۲۴

۲۰ فروردین

بازارسال شده از فعالان قرآنی افغانستانی
thumnail
undefined#فراخوانی ویژه برای نوجوانانِ قرآنیِ افغانستانی

undefined #قرآن حفظ کنید... #جایزه بگیرید undefined
undefined حتی #فقط چند آیه undefined

undefined #جوایز:undefinedجایزه #پانصدهزارتومانی برای همه
undefined #جوایز_خاص برای افراد خاص: undefined کمک هزینه سفر حجundefined کمک هزینه خرید تبلتundefined کمک هزینه خرید لپ‌تابundefined کمک هزینه خرید دوچرخهundefined کمک هزینه خرید تلفن همراهundefined و جوایز نقدی متنوع دیگر....
undefined توضیحات بیشتر و ثبت‌نام: Lk3.ir

#مجمع_فعالان_قرآنی_افغانستانی
ble.ir/join/7cey3qhqQ6

۵:۳۳

۲۱ فروردین

thumnail
undefined اینفوگرافی ایرنا از بیانیه وزارت کشور در مورد مهاجرین
undefined پی نوشت #جمعیت: بالاخره یک واکنش حداقلی از مسئولان در مقابله با اختلاف افکنی دیده شد!

#جمعیت_افغانستانی‌های_مقیم_ایران
undefined https://zil.ink/iranafg_ir

۹:۱۴

۲۲ فروردین

thumnail
undefined️ مطالبه ملی نیست؛ مطالبه انگلیسی است
undefined محمد عنایتی نجف‌آبادی معتقد است آنچه این روزها در فضای مجازی به عنوان «اخراج افغانی، مطالبه ملی»، توسط، عده‌ای مطرح می‌شود، نه تنها یک مطالبه ملی نیست، بلکه یک پروژه انگلیسی است که با هدف ایجاد تفرقه میان دو ملت انجام می‌شود.undefined از یک‌سو برای ایرانی‌ها جو بدگمانی ایجاد می‌کنند و از سوی دیگر همین محتوا را در بین کاربران افغان برای ایجاد نفرت به ایرانی‌ها منتشر می‌کنند...
#شرق #اعتماد #روزنامه_جمهوری_اسلامی

#جمعیت_افغانستانی‌های_مقیم_ایران
undefined https://zil.ink/iranafg_ir

۱۴:۲۶

۶ اردیبهشت

thumnail
undefined️ حساب‌های #جعلی، به اسم افغانستانی‌ها #اختلاف_افکنی می‌کنند
undefined یک حساب کاربری توییتری که دیروز، پس از دوسال فعالیت خود را از سر گرفت، خود را انجمن دوستی ایران و افغانستان نامیده است، توییت‌هایی می‌زند که به اسم افغانستانی‌ها خوراک جریان ضدمهاجرین را فراهم می‌نماید.
undefined بعد از شروع مجدد جریان رسانه‌ای ضد مهاجر در چند روز گذشته و راه‌اندازی کمپین‌ها و هشتگ‌های پروژه‌ای، توییت‌های این حساب کاربری خوراک این کمپین‌ها و هشتگ‌سازی‌ها شده است و از زبان افغانستانی‌ها، استفاده مشترک خاک ایران برای ایرانیان و افغانستانی‌ها و مشارکت افغانستانی‌ها در مجلس شورای اسلامی را مطالبه می‌نماید!!
undefined از آنجا که انجمن دوستی ایران و افغانستان هیچ حساب کاربری در پلتفرم ایکس ندارد و اساساً این انجمن فعالیت چندانی در راستای صلح دو ملت نیز ندارد ظاهراً این اکانت توسط ضد مهاجرین و دشمنان وحدت دو ملت افتتاح شده است تا از زبان مهاجرین جملات تحریک کننده و دروغی را نقل نماید و سپس مواجب بگیران رسانه‌ای ضداسلام و مخالف وحدت، با استناد به این حرف‌ها مهاجرین افغانستانی را کوبیده و ایرانیان را علیه ایشان تحریک نمایند.
undefined یعنی عملاً دروغگویانی را شاهدیم که خودشان از زبان افغانستانی‌ها دروغ‌هایی را می‌سازند، در این حساب نشر می‌دهند و بر آن می‌تازند و موج سواری می‌کنند...ولعن الله الظالمین جمیعاً
undefined لطفاً همه دلسوزان وحدت دو ملت و همه علاقمندان به «امنیت ایران اسلامی مهمان‌نواز» این حساب را ریپورت کنند:undefined https://x.com/IrandAfghan?t=MvAxIO_AY3wezYaYdlvC-g&s=09

#جمعیت_افغانستانی‌های_مقیم_ایران
undefined https://zil.ink/iranafg_ir

۱۴:۲۷

۹ اردیبهشت

thumnail
undefined️ صعود افغانستان به جام‌جهانی فوتسال
undefined️ تیم ملی فوتسال افغانستان امروز در مرحله پلی آف جام جهانی فوتسال مقابل قرقیزستان قرار گرفت که در پایان با نتیجه ۵ بر ۳ به پیروزی رسید و به جام جهانی صعود کرد.
#جمعیت_افغانستانی‌های_مقیم_ایران
undefined https://zil.ink/iranafg_ir

۸:۳۵

۱۷ اردیبهشت

thumnail
undefined️ هشدار قرمز: انفعال حکومت افغانستان در برابر #توهین_به_رهبری و #ایران
undefined عبدالحمید خراسانی، از اعضای دارای مسئولیت حکومت کنونی افغانستان را همه می‌شناسند، اگر مایلید اختلاف‌افکنی‌های امثال وی را مرور کنید، کافیست هشتک #لزوم_مقابله_با_اختلاف_افکنان را در همین کانال دنبال نمایید.
undefined اینبار این عضو حکومت افغانستان، پا را بیش از پیش از گلیمش دراز‌تر نموده‌ است و حتی به رهبر جمهوری اسلامی توهین می‌کند و ایران را دولت منافق می‌خواند!!undefined با وجود صبر دوهفته‌ای ما، این بار نیز با تمام توهین‌ها و اختلاف‌افکنی‌هایی که انجام داد، امارت اسلامی هیچ برخورد رسمی‌ای با این شخص نکرد و ظاهرا بنای برخورد با اختلاف‌افکنان را ندارد.
undefined پی‌نوشت نماینده اعضای ایرانی #جمعیت:تاکنون سعی ما بر سکوت در برابر اقدامات حکومت شما بود و تلاش ما بر مخالفت با ایرانیانی که دامن به اختلاف دو ملت می‌زنند معطوف بود اما اگر برخورد حکومت افغانستان با این شخص کثیف به زودی علنی نشود و جواب این اضافه‌گویی را رسماً ندهید و او عذرخواهی نکند، پاسخ غیرمنتظره‌ و خیره‌کننده‌ای از سوی ما خواهید دید.
undefined پی‌نوشت نماینده اعضای افغانستانی #جمعیت:undefined جوانان مومن و انقلابی افغانستانی تنها ده روز به امارت اسلامی فرصت می‌دهند تا برخورد رسمی و علنی خود را با عبدالحمید خراسانی به عنوان یکی از اعضای امارت اسلامی به اطلاع عموم ملت افغانستان برسانند، در غیر اینصورت جوانان ولایت‌مدار و مؤمن افغانستانی، خود پاسخ اختلاف افکنان افغانستانی و بر هم زنندگان وحدت دو ملت اسلامی را خواهند داد.


#جمعیت_افغانستانی‌های_مقیم_ایران
@iranafg_ir

۴:۳۷

thumnail
undefined دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را...
undefined️ کارفرما یکیست افغانستان اینترنشنال با مظلوم نمایی از مهاجرین افغانستانی و ایران اینترنشنال با مهاجر هراسی هر دو به تخریب جمهوری اسلامی می‌پردازند.
#جمعیت_افغانستانی‌های_مقیم_ایران
undefined https://zil.ink/iranafg_ir

۹:۰۱

۲۷ اردیبهشت

thumnail
undefined️ توقف ثبت‌نام دانش‌آموزان افغانستانی در مدارس ایران؟!
undefined دانش آموزان اتباع افغانستانی می‌بایست جهت ثبت‌نام در سامانه سنجش وارد درگاه دولت به آدرس https://sso.my.gov.ir شده و اقدام به ثبت نام‌نمایند‌، اما این درگاه از مدتی قبل تاکنون کدیکتا را شناسایی نمی‌کند و والدین نمی‌توانند نوبت سنجش را دریافت نمایند.undefined با توجه به اینکه این مشکل مدت زیادی است که وجود دارد و برطرف نیز نمی‌شود، عملا ثبت‌نام این دسته از دانش‌آموزان افغانستانی را در مدارس ایران متوقف ساخته است.

#جمعیت_افغانستانی‌های_مقیم_ایران
undefined https://zil.ink/iranafg_ir

۲۰:۰۶