عکس پروفایل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشورن

نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور

۱۰,۱۲۰عضو
عکس پروفایل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشورن
۱۰.۱هزار عضو

نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور

کانال رسمی نهاد کتابخانه های عمومی کشورwww.iranpl.irارتباط با ادمین:@iranpladmin

۲۶ تیر

بازارسال شده از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
حوالی ساعت ۱۹ اذان مغرب عاشورا/ شام غریبان اهل حرم
undefinedداستان روز غم انگیز عاشورا این‌طور تمام می‌شود که درحالی که عمر سعد دستور نماز جماعت مغرب را می‌داده، سنان بن انس بین مردم می‌تاخته و رجز می‌خوانده که «افسار و رکاب اسب مرا باید از طلا بکنید؛ چرا که من بهترین مردمان را کشته ام!»
#فرهنگ_عاشورا
@farhang_pr

۱۵:۳۷

۲۷ تیر

thumnail
undefined مروری بر دغدغه‌های اساتید معارف اسلامی در نشست با دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور؛منابع دینیِ موجود در بازار نشر، مطابق با تنوع نیاز مخاطبان نیست
undefined نشست هم‌اندیشی با اعضای هیئت علمی گروه‌های معارف اسلامی دانشگاه‌های کشور، در ادامه سلسله‌جلسات دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با نخبگان، در ماه جاری برگزار شد. به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی مروری بر دغدغه‌های مطرح شده اساتید در این نشست داشته‌ایم.
undefined iranpl.ir/xv9pundefined ایتا | روبیکا | سروشundefined @iranpl

۵:۵۲

thumnail
undefined در هجدهمین جلد کتاب هدهد سفید منتشر شد؛روایت بی‌قراری «سکینه» از غروبِ روزِ دهم محرم
undefinedهجدهمین شماره کتاب «هدهد سفید» در داستانی با عنوان «تسکین دل» اثر سیده مارال بابائی، از زبان سکینه دختر امام حسین علیه السلام، گوشه ای از اتفاقات اسرای کربلا بعد از واقعه عاشورا را به تصویر کشیده است.
undefined سیده مارال بابائی نویسنده ایرانی - لبنانی تبار و متولد ۱۳۸۰ است. از آثار منتشرشده او می توان به «عشقالگر» و «به نام نامی سر» اشاره کرد.
undefined iranpl.ir/xvcCundefined ایتا | روبیکا | سروشundefined @iranpl

۵:۵۹

بازارسال شده از کتابخانه های عمومی استان مرکزی
thumnail
undefined اجرای ویژه برنامه مذهبی، فرهنگی و هنری در تکیه عاشقان صاحب الزمان(عج) منطقه کرهرود شهر اراکبا مشارکت اداره کل کتابخانه های عمومی استان مرکزیهمزمان با شب های دهه اول ماه محرم
@markazipl

۶:۱۸

thumnail
undefined دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در گفتگو با لیزنا؛مهم‌ترین ویژگی سند ملی خواندن، توجه فرایندی به چرخه نشر و ترویج کتاب و کتابخوانی است
undefined مهدی رمضانی، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در گفتگو با پایگاه خبری لیزنا به ضرورت و مراحل تدوین سند ملی خواندن و ترویج مطالعه مفید، تشریح مفاهیم و ویژگی های اختصاصی این سند پرداخت.
undefined iranpl.ir/xvdcundefined ایتا | روبیکا | سروشundefined @iranpl

۷:۳۹

thumnail
undefined نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی؛کتاب و کتابخوانی دریچه‌هایی روشن همراه با بصیرت و شناخت پیش روی انسان باز می‌کند
undefined نماینده مردم شهرستان های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: کتاب و کتابخوانی دریچه های روشن همراه با بصیرت و شناخت را پیش روی انسان باز می کند و به عنوان ابزاری هدفمند و کارساز انسان را شکوفا و در راه کمال و پیشرفت قرار می دهد.
undefined iranpl.ir/xvckundefined ایتا | روبیکا | سروشundefined @iranpl

۱۲:۴۲

thumnail
undefined استاندار خراسان شمالی تأکید کرد؛توسعه فرهنگی استان نیازمند توجه جدی فرمانداران به حوزه کتاب و کتابخانه‌ها از مسیر انجمن کتابخانه‌های عمومی است
undefined استاندار خراسان شمالی گفت: همزمان با توسعه زیرساخت ها باید فرهنگ کتابخوانی جامعه نیز ارتقا یابد و در همین راستا با هدف توسعه فضای کتابخانه ای و فرهنگ کتاب و کتابخوانی فرمانداران باید نسبت به برگزاری جلسات انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ها اهتمام داشته باشند.
undefined iranpl.ir/xvd2undefined ایتا | روبیکا | سروشundefined @iranpl

۱۲:۴۷

thumnail
undefined برگزیده نهمین دوره جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب؛کتابخانه مرکز همدلی روستاییان است
undefined ابراهیم شاهدادی، کتابدار برگزیده نهمین دوره جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب، کتابخانه را مرکز همدلی روستاییان معرفی کرد.
undefined iranpl.ir/xrnNundefined ایتا | روبیکا | سروشundefined @iranpl

۱۲:۵۳

thumnail

۱۲:۵۳

thumnail

۱۲:۵۳

۳۰ تیر

thumnail
undefined با هدف امیدبخشی و محرومیت‌زدایی فرهنگی؛دهمین دوره جشنواره روستاها و عشایر دوست‌دار کتاب برگزار می‌شود
undefined دهمین دوره جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب به منظور تقویت هویت ایرانی-اسلامی، امیدبخشی و محرومیت زدایی فرهنگی با ارزیابی عملکرد روستائیان و عشایر سراسر کشور و پشتیبانی از طرح های ابتکاری آنها در حوزه کتاب و کتابخوانی، برگزار می شود.
undefined متقاضیان می‌توانند تا ۲۰ مرداد ۱۴۰۳، از طریق ورود به سامانه ترویج کتابخوانی به نشانی https://www.tarvijeketab.ir، نسبت به ایجاد حساب کاربری، بارگذاری اطلاعات اولیه و شخصی و دریافت رمز عبور از طریق پیامک اقدام کنند.
undefined iranpl.ir/xvdsundefined ایتا | روبیکا | سروشundefined @iranpl

۷:۱۴

thumnail
undefined نماینده مردم شهرستان‌های سروستان، خرامه و کوار در مجلس شورای اسلامی؛از طرح‌های توسعه نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور دفاع خواهیم کرد
undefined غلامرضا توکل، نماینده مردم کوار، سروستان و خرامه در مجلس شورای اسلامی با حضور در کتابخانه عمومی شهید آیت الله دستغیب شیراز ضمن بازدید از این کتابخانه با مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس دیدار و گفتگو کرد.
undefined iranpl.ir/xvdzundefined ایتا | روبیکا | سروشundefined @iranpl

۹:۳۲

thumnail
undefined برگزیده نهمین دوره جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب؛کتابخانه شهید شریف‌نیا نقطه ثقل دهستان است
undefined زهرا آخوندی، مسئول و کتابدار کتابخانه شهید شریف نیا روستای اسفندیار، کتابخانه را نقطه ثقل دهستان دانست.
undefined iranpl.ir/xrp2undefined ایتا | روبیکا | سروشundefined @iranpl

۹:۴۰

thumnail
undefined نویسنده مقاله «شناسایی مؤلفه‌های درآمدزایی کتابخانه‌های عمومی ایران»:درآمدهای کتابخانه باید در مسیر رشد و تعالی همان خدمات قرار گیرد
undefined مقیمی در خصوص درآمدزایی مراکز فرهنگی گفت: شخصاً جزء کسانی هستم که معتقدم اگر کار فرهنگی مولد و درآمدزا نباشد، اثربخش هم نخواهد بود. با این حال اعتقاد دارم، خدمات پایه کتابخانه همچنان باید رایگان باشد و درآمدهای کتابخانه در مسیر رشد و تعالی همان خدمات قرار گیرد.
undefined iranpl.ir/xvdSundefined ایتا | روبیکا | سروشundefined @iranpl

۱۱:۲۸

thumnail
undefined گزارش خبرگزاری ایبنا از افتتاح کتابخانه روستای اله‌چال بابل؛کودکان با تشکیل صف، کتابخانه را غیررسمی افتتاح کردند
undefined خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در گزارشی به تشکیل صف برای عضویت در کتابخانه روستای اله چال بابل و افتتاح غیررسمی آن با حضور کودکان و اهالی پرداخت.
undefined iranpl.ir/xvdDundefined ایتا | روبیکا | سروشundefined @iranpl

۱۱:۳۷

thumnail
undefined رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی؛در حوزه کتاب و کتابخوانی از هیچ کمکی دریغ نخواهم کرد
undefined رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی استان بوشهر گفت: در مجلس شورای اسلامی و همچنین در مقام ریاست کمیسیون انرژی مجلس از هیچ کمکی در حوزه کتاب و کتابخوانی دریغ نخواهم کرد.
undefined iranpl.ir/xvdMundefined ایتا | روبیکا | سروشundefined @iranpl

۱۲:۰۶

thumnail
undefined دیدار عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور
undefinedسیدعلی یزدی خواه، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شوری اسلامی شنبه ۳۰ تیرماه با حضور در ساختمان مرکزی نهاد با مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور دیدار و گفتگو کرد. وی پس از این دیدار با شرکت در نماز جماعت، در سخنان کوتاهی از زحمات دبیرکل و کارکنان ستاد مرکزی نهاد و کتابداران سراسر کشور قدردانی کرد و برای حمایت از کتابخانه‌های عمومی در مجلس دوازدهم اعلام آمادگی نمود.
undefined iranpl.ir/xvdQundefined ایتا | روبیکا | سروشundefined @iranpl

۱۲:۱۴

thumnail

۱۲:۱۴

thumnail

۱۲:۱۴

thumnail

۱۲:۱۴