عکس پروفایل ایستار نیوزا

ایستار نیوز

۳۷۹عضو
عکس پروفایل ایستار نیوزا
۳۷۹ عضو

ایستار نیوز

undefined #ایستار نیوز: تارنمای خبری، تحلیلی، انتقادی و مطالبه گری
undefinedسایت:undefined www.istarnews.ir

۲۴ خرداد

thumnail
روزشمار انتخابات ریاست جمهوری
🟢 ۱۵ روز تا انتخابات ریاست جمهوری
۱۵ خرداد پایان فرایند ثبت نام نامزدها
۲۰ خرداد پایان بررسی صلاحیت‌ها توسط شورای نگهبان و انتشار اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده
آغاز تبلیغات انتخاباتی از ۲۱ خرداد
#انتخابات_۱۴۰۳

undefined @istarnews_ir

۱۴:۲۴

thumnail
undefined نمایندهٔ ستاد جوانان قالیباف: اگر به فهمِ این که ما یک امت هستیم، برسیم، تفاوتی ندارد که چه کسی در صحنهٔ انتخابات بماند.
undefinedجریان‌های مختلف فهم واقعی از فضای مدیریت کشور ندارند؛ یک سمت می‌خواهد نیمی از مردم را حذف کند و سمتِ دیگر هم می‌خواهد از نیروهای منقضی‌شده استفاده کند.


undefined @istarnews_ir

۱۴:۲۴

undefined اعلام نتایج آزمون استخدامی مربی پرورشی به‌زودی
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش:
undefined اسامی پذیرفته شدگان اولیه آزمون استخدام مربی پرورشی به‌زودی اعلام خواهد شد.
undefined بودجه معاونت پرورشی در این دولت افزایش چشمگیری پیدا کرد
undefinedقریب ۱۵ هزار نفر به‌عنوان مربی پرورشی در حال جذب هستند اسامی پذیرفته شدگان اولیه آزمون استخدام مربی پرورشی به زودی تا روز‌های آینده اعلام خواهد شد تا بعد از ۱۴ سال استخدام نیرو‌های معاونت پرورشی را شاهد باشیم.

undefined @istarnews_ir

۱۴:۲۵

thumnail
undefined برای انسداد کامل مرزهای شرقی بودجه پیش‌بینی کردیم
undefinedبرای انسداد کامل مرزهای شرقی بودجه پیش‌بینی کردیم و طبق برنامۀ هفتم، اتباع غیرایرانی غیرمجاز حتماً از کشور خارج خواهند شد
محمدباقر قالیباف، در گفت‌وگوی ویژۀ خبری

undefined @istarnews_ir

۱۴:۲۷

undefinedبازداشت عنصر وابسته به سازمان تروریستی موساد در  قم
سازمان اطلاعات فراجا:undefinedدر پی شهادت رئیس جمهور آیت الله رئیسی و همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد و رصد عناصر فعال در اغتشاشات ۱۴۰۱؛ فردی که دارای سوابق متعدد در اغتشاشات بوده و اقدام به توهین به شهدای خدمت و سیاه‌نمایی علیه پلیس در فضای مجازی کرده بود، شناسایی و بازداشت شد.undefinedدر تحقیقات تکمیلی مستنداتی مبنی بر ارتباط وی با سازمان تروریستی موساد، ایفای نقش رسانه‌ای و همکاری با شبکه‌های ماهواره‌ای معاند و ضد انقلاب محرز شد. undefinedمتهم با صدور قرار قضایی روانه زندان شده و پرونده در دست بررسی‌های تکمیلی بیشتر می باشد.
undefined @istarnews_ir

۱۴:۳۴

thumnail
undefinedجلیلی: درحال صحبت درباره تعداد نامزدهای انقلابی هستیم
نامزد انتخابات ریاست جمهوری:undefined‌صبح فردای انتخابات، نقطه رهایی است که باید کار را شروع کرد نه اینکه تازه بعد از انتخابات دنبال فرصت‌ها بود، فردای انتخابات روز کار و عملیات برای خدمت به مردم و کشور است.
undefinedامروز وقت تعارف نیست؛ صحنه واقعی است و نیاز به کار و تلاش داریم؛ اینگونه نیست که فرصت همیشه باشد؛ فرصت‌ها شبیه ابررفتنی هستند که باید به موقع از فرصت‌ها استفاده کنیم.
undefinedدولت سایه یک تشکیلات نیست؛ بلکه یک گفتمان است؛ یعنی هر کدام از آحاد جامعه وظیفه دارد در قبال‌ کشور منفعل نباشد؛ ما در دولت سایه از ظرفیت‌های آحاد مردم و جامعه استفاده کردیم.undefinedدر مورد تعدد کاندیداهای جبهه انقلاب باید صحنه را شناخت؛ این مهم است که بدانیم میدان چیست‌ و چگونه نقش آفرینی کرد که به نفع جبهه انقلاب باشد و فعلا در حال صحبت در این زمینه هستیم.#سعید_جلیلی #انتخابات
undefined @istarnews_ir

۱۴:۳۷

undefinedخاطرات سال ۱۳۸۰ هاشمی‌رفسنجانی| بیست و چهارم خرداد
undefinedاز پذیرش پیشنهاد صلح از سوی اسرائیل و فلسطین تا تظاهرات علیه بوش
undefinedهاشمی رفسنجانی روز بیست و سوم خرداد در مورد اخبار فلسطین و اسراییل، تظاهرات در آمریکا و اختلافات بر سر آرا و ادعای تقلب انتخاباتی نوشته‌است. متن کامل خاطرات هاشمی رفسنجانی را می‌‌خوانید.

🟢صبح براى همایش میثاق ۶ به [سالن شهید افراسیابی در] ورزشگاه شیرودى رفتیم؛ برنامه‌اى است که از سال ۱۳۷۵ براى اوقات فراغت جوانان، در تابستان شروع شده و معمولاً هر سال بیش از دو میلیون نفر را براى آموزش‌وپرورش و تفریح نوجوانان، تحت‌ پوشش مى‌گیرند. برنامه نمایش ورزش‌هاى تکواندو ارائه دادند.
🟢 سردار [سیدمحمد] حجازى، [فرمانده نیروی مقاومت بسیج] خیرمقدم گفت و گزارش داد. من هم صحبت مفصلى دربارۀ اهمیت توجه به نیازهای جوانان و مراعات اعتدال و خوددارى از سختگیرى و خشکى و خطر انحراف جوانان با برنامه‌هاى استکبار در صورت عدم توجه‌ ما داشتم.
🟢به منزل برگشتم. تا شب وقت به مطالعه گذشت. دیشب همشیره صدیقه با فرزندش على و مهدیه آمدند. على از برنامه مدارس طلاب رفسنجان و کرمان و از تأثیر مثبت موزه ریاست‌جمهوری و مجموعه فرهنگی در رفسنجان براى مردم و بازدیدکننده فراوان آن گفت.
🟢امروز اعلام شد که اسرائیل و فلسطین، پیشنهاد آتش‌بس هیئت [بین‌المللی‌حقیقت‌یاب] را پذیرفته‌اند و اسرائیل، دستور عقب‌نشینى به نیروهایش داده و مردم فلسطین، علیه آن تظاهرات‌ کردند، ولى به‌ خاطر بروز چند برخورد، اسرائیل دستور توقف فرمان عقب‌نشینى را داده و تردید جدى در اجراى تفاهم پیش‌ آمده است. در لبنان، حزب‌الله به سوى هواپیماهاى متجاوز اسرائیل، براى اولین بار، موشک زمین به هوا پرتاب کرده است.
🟢[جرج بوش]، رئیس‌جمهور آمریکا به اروپا آمده؛ در بروکسل، [پایتخت بلژیک]، مردم علیه او تظاهرات‌ کرده‌اند و در مورد طرح ضد موشک آمریکا و نیز کناره‌گیرى آمریکا از پیمان کیوتو، اختلافشان حل نشده است.
🟢اختلاف‌ نظر در مجلس، به خاطر عدم تطبیق عدد آرا با تعداد حاضران، اختلاف پیش آورده و طرفداران مجمع روحانیون مبارز، مدعى تقلب مشارکتی‌‌ها و انداختن رأى شده‌اند.

undefined @istarnews_ir

۱۵:۴۱

thumnail
خاطره بامزه قالیباف از دوران جنگundefined

undefined @istarnews_ir

۱۵:۴۴

thumnail
undefined زاکانی: دولت شهید رئیسی ثابت کرد که ۳ سال برابر نه، بلکه بزرگتر از ۸ سال است
undefinedوضع ذخایر ما شرایط بهبود یافته است و قابل مقایسه با سال‌های قبل نیست.

undefined @istarnews_ir

۱۵:۵۴

thumnail
undefined واکنش قالیباف به دستگیری ۲ فعال رسانه
undefinedوقتی وارد نیروی انتظامی شدم، تمامی شکایت‌های فرماندۀ سابق از رسانه‌ها را پس گرفتم.
undefinedاین ۲ فرد شاکی خصوصی دارند اگر نیاز باشد با شکات آنها صحبت می‌کنم. همیشه مدافع رسانه بودم.

undefined @istarnews_ir

۱۷:۰۳

thumnail
شهروندان مراقب باشند اگر پیامکی تحت عنوان توقیف خودرو با نام راهور۱۲۰ دریافت کردید که حاوی لینک اینترنتی است قطعا کلاهبرداری و به قصد خالی کردن حساب بانکی شما می باشد پس روی آن کلیک نکنید.
#کلیک_امن#پلیس_فتا#راهور
undefined @istarnews_ir

۱۷:۴۹

thumnail
undefinedشهادت جانسوز باقرالعلوم حضرت امام محمد باقر علیه السلام بر همه شیعیان جهان تسلیت

undefined @istarnews_ir

۱۷:۵۴

۲۵ خرداد

thumnail
جمعه۲۵خرداد
undefinedحدیث روزامام صادق علیه السلام می فرمایند:
جایگاه مومن نزد خدا بالاتر از آن است که چهل روز بگذرد و گناهانش را پاک نسازد، هر چند با اندوهی ناشناخته باشد.
مستدرک الوسائل (باب الطهارة) جلد ۲ صفحه ۵۹

undefined @istarnews_ir

۴:۳۱

thumnail
undefined گزارشی از حکم دادگاه هواپیمای اوکراینی
undefinedبعد از چند سال عملیات روانی شبکه‌های فارسی زبان خارجی درباره حادثه رخ داده برای هواپیمای اوکراینی، رای دادگاه عالی اُنتاریو مبنی بر سهل‌انگاری شرکت هواپیمایی اوکراین، عملیات روانی این شبکه‌ها را خنثی کرد.

undefined @istarnews_ir

۴:۳۵

thumnail
undefined آغاز مناسک حج
undefinedمناسک حج تمتع امسال با حضور میلیونی زائران کشورهای مختلف آغاز شد و زائران لبیک‌گویان به سوی مشعر حرکت کردند.
undefined @istarnews_ir

۷:۵۶

thumnail
ریاست محترم دادگستری استان کرمان
دادستان محترم شهرستان رفسنجان
سلام علیکم ؛
undefinedفاجعه فساد مالی روی داده در #باشگاه_صنعت_مس_رفسنجان در دوره گذشته مدیریتی این باشگاه، به تعبیر صاحب نظران آگاه به مسائل فوتبال ، تنها نوک قله کوه یخ فساد در فوتبال است .سکه دورویی است که یک روی آن اگر چهره کریه فساد و متخلفان است،در روی دیگر آن ممارست و ایستادگی مسئولین قضایی و امنیتی شهرستان رفسنجان و استان کرمان حک شده، که علی رغم همه فشارها و زیاده خواهی ها مردانه بر تعهد خود به مبارزه با فساد ایستادگی کردند .
undefinedاگر نبود این تعهد به قانون و نفس سلیم متولیان این پرونده شاید ماجرای فساد در باشگاه مس رفسنجان که امروز با پیگیری همین مسوولین متعهد، بدل به #پرونده_عظیم_فساد در #فوتبال_ایران شده است،شاید کار این پرونده به اینجا نمی رسید و این حجم از نابسامانی پدیدار نمی شد.
undefinedسروران معزز، رییس محترم دادگستری استان کرمان و دادستان محترم شهرستان رفسنجان و همه سربازان گمنام درگیر در این پرونده ؛ تعهد و ایستادگی شما در کشف زوایای پنهان این پرونده ستودنی و جای تشکر بسیار دارد.نکته مهم قابل توجه آن است که گروهی که خود جزو متهمان اصلی این پرونده و پرونده‌های مشابه در گذشته هستند با سوء استفاده از شرایط پیش آمده برای باشگاه مس رفسنجان، بدنبال پاک کردن صورت مسأله این فساد با قربانی کردن این باشگاه هستند.
undefinedدر موازنه فساد روی داده،عده ای برای نیل به مقصودی دست به بیت المال برده و به طرف دومی مبالغی پرداخت کرده اند ،حال طرف دوم این مبادله کثیف، برای نجات خود و دادن آدرس غلط به افکار عمومی به دنبال پاک کردن صورت مسأله است.
undefinedسوال مهم آن است،که آیا باشگاه ورزشی مس رفسنجان را باید به واسطه تخلف مسوولین سابق آن مجازات کرد،اما چشم بر تخلفات مسوولین فعلی فدراسیون بست؟آیا تنها باشگاه دخیل در پرونده فساد فوتبال،مس رفسنجان است که باید تاوان پس بدهد و سایر تیم های فوتبالی استان و کشور مبری از این فساد هستند؟
undefinedعزیزان؛ قطعا تا زمانی که رشوه گیرنده ای نباشد،رشوه دهنده ای نیز بوجود نخواهد آمد،پس اگر قرار به مجازات است،ابتدا باید در حق ساختار و افراد فاسد پدید آورنده این رویه کثیف اعمال شود نه بر علیه بر ملا کننده آن . از همین جهت و با توجه به سلامت نفس و ایستادگی مسوولین قضایی و امنیتی استان کرمان که بر سر حقوق حقه مردمان این استان پایمردی کرده اند، می خواهیم همانطور که با همت خود پرده از بزرگترین پرونده فساد ورزشی کشور برداشته اید، مانع از ظلم مضاعف به حقوق مردم استان کرمان و شهر رفسنجان بشوید.
undefinedامروز دادگستری استان کرمان و ساختار امنیتی این استان به حق پرچمدار مبارزه با فساد در فوتبال کشور است،روا نیست در پرونده ای که متخلفین متعدد حقیقی و حقوقی در آن دخیل هستند،تنها یک باشگاه و یک استان مورد مجازات قرار بگیرد.

undefined @istarnews_ir

۸:۱۳

undefined واریز یارانه نقدی به حساب ۱۰ میلیون سرپرست خانوار ۳ دهک اول
undefinedیارانه مرحله ۱۶۰ به مبلغ ۱۱ میلیارد تومان بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب بیش از ۱۰ میلیون نفر سرپرست خانوار دهک‌های اول تا سوم واریز شد.

undefined @istarnews_ir

۹:۴۶

undefined زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد ۱۴۰۳
undefinedبه اطلاع می رساند، طبق مفاد مندرج در دفترچه راهنمای آزمون، نتایج آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ و بالاتر (موضوع بند ج ماده ۸۷ قانون برنامه‌ ششم‌ توسعه) تا اواخر تیرماه اعلام می شور.

undefined @istarnews_ir

۹:۴۹

thumnail
undefinedپاسخ دکتر مهدی تقوی به اظهارات سخیف معصومه ابتکار

undefined @istarnews_ir

۹:۵۵

thumnail
undefinedزاکانی: باید از مشکلات مردم گره‌گشایی کنیم
undefinedکاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری: باید گره‌گشایی کنیم تا از این طریق به معیشت و زندگی مردم کمک شود.
undefinedکشور باید در ابعاد مختلف پیشرفته و آباد شود.
undefinedمشکلات مردم حل‌شدنی است اما تنها نیازمند یک برنامه‌ریزی جامع و داشتن اطلاعاتی دقیق از تمام نیازهای کشور است.


undefined @istarnews_ir

۹:۵۵