عکس پروفایل روابط عمومی جامعه مدرسینر

روابط عمومی جامعه مدرسین

۳۳۲عضو
عکس پروفایل روابط عمومی جامعه مدرسینر
۳۳۲ عضو

روابط عمومی جامعه مدرسین

undefined کانال رسمی روابط عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
undefined کانال ایتا | eitaa.com/j_modarresin
undefined وب سایت | jameehmodarresin.org
undefined تلفن | 025-37743310
undefined آدرس | قم، خیابان معلم، کوچه 12

۲۷ خرداد

thumnail
undefined امانت ریاست جمهوری به اهل آن سپرده شود
undefinedآیت الله فاضل لنکرانی در آئین بزرگداشت سالگرد ارتحال حجت الاسلام محمد ترابی دامغانی با اشاره به در پیش رو بودن چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بر حضور باشکوه مردم در پای صندوق‌های اخذ رأی تأکید کرد.
undefinedوی اظهار داشت: هر فردی که از سوی ملت ایران انتخاب می‌شود تأثیر فراوانی در اداره و مدیریت جامعه دارد و این مسئولیت مهم و اساسی باید به اهل واقعی آن سپرده و واگذار شود.
undefinedعضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اضافه کرد: شخصیتی که برای ریاست جمهوری برگزیده و انتخاب می‌شود باید از احساس مسئولیت بالا در قبال رأی مردم برخوردار باشد.
undefinedآیت الله فاضل لنکرانی با تأکید بر مراقبت کامل از انقلاب اسلامی ایران و دستاوردهای آن، بیان کرد: یکی از اهداف پلید دشمنان این است که ملت را از روحانیت جدا کنند و تلاش‌های فراوانی صورت گرفت که الحمدلله تاکنون موفق نبودند.
undefined jameehmodarresin.org/28596undefined @j_modarresin

۸:۴۹

thumnail
undefined رسالت حوزه تبیین شاخص‌ها و ملاک‌ها در انتخابات است
undefinedآیت‌الله اعرافی در نشست مشترک وبیناری نمایندگان ولی فقیه در استان ها، مسئولان بسیج طلاب و روحانیون و مدیران استانی حوزه‌های علمیه با موضوع انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، اظهار کرد: این انتخابات باید استمرار و ادامه دهنده عملیات عظیم و غرورآفرین طوفان الاقصی و تشییع ده‌ها میلیونی شهدای خدمت باشد و با حضور حداکثری است که خط بطلانی بر روی دسیسه دشمنان کشیده خواهد شد و عزت و عظمت ایران اسلامی را به ارمغان خواهد آورد.
undefinedمدیر حوزه‌های علمیه افزود: وظیفه حوزه های علمیه آن است که با آگاهی بخشی و ترسیم شاخص های انتخاب اصلح، برای مشارکت حداکثری آحاد جامعه اعم از فرهنگیان، صنعتگران، دانشجویان و… تلاش کنند. راهبری این مسیر بر عهده حوزه و روحانیت است.
undefinedوی ادامه داد: حوزه با عنوان رسمی هیچ گاه و در هیچ برهه ای از تاریخ خود به صورت مصداقی از کسی حمایت نکرده و تنها به رسالت تبیینی خود عمل می کند.
undefined jameehmodarresin.org/28598undefined @j_modarresin

۸:۴۹

thumnail
#خبر_روز 1403/03/27
undefined2 معیار رهبر معظم انقلاب برای انتخاب رئیس‌جمهور؛ نزدیکی به ملاک‌های انقلاب و توانایی انجام کار
undefinedآیت الله اعرافی: رسالت حوزه تبیین شاخص‌ها و ملاک‌ها در انتخابات است
undefinedآیت الله فاضل لنکرانی: امانت ریاست جمهوری به اهل آن سپرده شود
undefinedآسوشیتدپرس: ارتش یمن بزرگترین چالش دریایی آمریکا از جنگ جهانی دوم تاکنون است
undefined jameehmodarresin.org/28592undefined @j_modarresin

۸:۵۰

1403-03-27.pdf

۹۵۹.۷۴ کیلوبایت

undefined نسخه الکترونیکی خبر روز 1403/03/27
undefined@j_modarresin

۸:۵۰

۲۸ خرداد

undefined بیانیه جامعه مدرسین در آستانه انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری
بسم الله الرحمن الرحیمقال الله تعالى : إِنَّ اللَّهَ یَأْمُرُکُمْ أَنْ تُؤَدُّوا الْأَمَانَاتِ إِلَى أَهْلِهَا….. (سوره نساء ۵٨)
undefined سلام و صلوات الهی بر روح مطهر امام راحل عظیم الشان – قدس سره الشریف – و شهدای والا مقام انقلاب اسلامی.
undefined انتخابات سرنوشت ساز #چهاردهمین_دوره_ریاست_جمهوری که در هشتم تیرماه برگزار می‌شود نقش تعیین کننده‌ای در ترسیم #آینده_انقلاب_اسلامی دارد و هرگونه سهل انگاری و کوتاهی نسبت به آن زیان بار خواهد بود، لذا جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در مسئله مهم انتخابات در جهت تبیین به نکات زیر تأکید می‌نماید:
undefined شرکت در #انتخابات علاوه بر آنکه حق شهروندی است؛ تکلیف و فریضه مهم و یک عمل صالح سیاسی تکمیل کننده حماسه باشکوه بدرقه، تشییع و برگزاری مجالس شهیدان خدمت است. از این رو در انتخاب اصلح توجه به معیارها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و خدمات شهید رئیسی انتظارات از #رئیس_جمهور را در نگاه ملت تغییر داده است.
undefined در #انتخاب_اصلح ، رئیس جمهور شهید ما تراز است؛ خدمت به مردم، مدیریت، تدبیر و خستگی ناپذیری، سیاست ورزی مؤمنانه، اخلاق مداری و پایداری بر ارزش‌های اسلامی، سازش ناپذیری با دشمنان و یاری مظلومان باید ملاک باشد.
undefined نامزدهای انتخاباتی باید وفاداری خود را به #اسلام و #ولایت_فقیه ، نشان دهند و با حرکت در چهارچوب #قانون_اساسی ، مرزبندی روشن خود را با دشمنان اسلام و انقلاب و فتنه گران و جریان‌های معاند و کینه توز به طور شفاف اعلام نمایند.
undefined جامعه مدرسین از هرگونه تلاش برای رسیدن به نقطه مشترک برای گزینش #نامزد_اصلح در جبهه انقلاب حمایت می‌کند و از نامزدهای جبهه انقلاب و طرفداران آنان می‌خواهد که با تقویت همدلی و هم‌افزایی و درک شرایط حساس کشور تلاش خود را برای ایجاد وفاق در #جبهه_انقلاب ادامه دهند.
undefined انتظار آن است که بر پایه #جهاد_تبیین و تواصی به حق، حوزه‌های علمیه، علماء و خطباء، مبلغین، ائمه محترم جمعه، نخبگان جامعه و دانشگاهیان و اقشار تاثیرگذار با روشنگری فعالیت خود را مضاعف نمایند و اقشار گوناگون مردم در #مشارکت_حداکثری در شکوه حماسه ملی نقش آفرینی نمایند.
undefined در پایان از خداوند متعال مسألت می‌نمائیم که دل‌های ملت ایران را به سمت #انتخاب_اصلح هدایت نماید و طول عمر با عزت به رهبر حکیم و فرزانه انقلاب تا ظهور منجی عالم بشریت حضرت بقیه الله الاعظم – عجل الله تعالی فرجه الشریف – کرامت نماید.
بمنه و کرمه انه سمیع مجیب و الله ولی التوفیقجامعه مدرسین حوزه علمیه قم
undefined jameehmodarresin.org/28604undefined @j_modarresin

۱۷:۵۶

۲۹ خرداد

thumnail
undefined اراده وحدت در کاندیداهای جبهه انقلاب وجود دارد
undefinedآیت الله کعبی در خطبه‌های نماز عید قربان مسجد مقدس جمکران گفت: انتخابات ریاست جمهوری در هشتم تیرماه امسال پس از شهادت رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی برگزار می‌شود که دارای اهمیت زیادی است.
undefinedعضو جامعه مدرسین با تأکید بر اهمیت وحدت در بین نیروهای انقلاب در انتخابات ریاست جمهوری از گفتگوی خود با نامزدها خبر داد و اراده وحدت و هم افزایی را در آنان نهفته دانست و بیان داشت: نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری باید مرزبندی خود را با دشمنان خارجی و جریان فتنه آشکار کنند.
undefinedوی گفت: لازم است مشارکت در اصل انتخابات با رأی بالا و خلق حماسه ماندگار به عنوان یک راهبرد مورد توجه همه رسانه‌ها، نخبگان و آحاد جامعه باشد.
undefinedعضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به برخی از شاخص‌های رئیس جمهور گفت: ولایتمداری، خستگی ناپذیری، اخلاق مداری، پشتیبانی از جبهه مقاومت و تسلیم ناپذیر بودن در برابر دشمنان از جمله ویژگی‌های رئیس جمهور در تراز شهید رئیسی و انقلاب اسلامی است.
undefined jameehmodarresin.org/28617undefined @j_modarresin

۱۰:۰۰

thumnail
#خبر_روز 1403/03/29
undefinedاطلاعیه دفتر مقام معظم رهبری درباره برخی نقل قول‌های غیر مستند از رهبر معظم انقلاب و مسئولان دفتر ایشان
undefinedبیانیه جامعه مدرسین در آستانه انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری: انتخابات پیش رو نقش تعیین کننده‌ای در ترسیم آینده انقلاب اسلامی دارد
undefinedآیت الله العظمی مکارم شیرازی از بیمارستان مرخص شد
undefinedمدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی: برجام تنها یک توافق کاغذی است که هیچ‌کس به آن پایبند نیست
undefinedمخبر: انتخاباتی شدن فضا نباید باعث اخلال در خدمت‌رسانی به مردم شود
undefined jameehmodarresin.org/28615undefined @j_modarresin

۱۰:۰۰

1403-03-29.pdf

۸۶۳.۴۶ کیلوبایت

undefined نسخه الکترونیکی خبر روز 1403/03/29
undefined@j_modarresin

۱۰:۰۱

۳۰ خرداد

thumnail
undefined نقد نامزد رقیب منصفانه و مستدل باشد
undefinedآیت‌الله رجبی در مصاحبه‌ای با بیان شاخصه‌های اخلاق در مناظرات گفت: شاخصه‌های اخلاق انتخابات همان شاخصه‌های اخلاق اسلامی است؛ پیامبر گرامی اسلام – صلی الله علیه و آله وسلم – فرمود: «من برای اتمام مکارم اخلاق مبعوث شدم»؛ باید توجه کرد ملت ما ملتی فهیم، بصیر و دارای رشد سیاسی بالایی است و زیبنده این ملت نیست که در مناظرات و سخنرانی‌ها و در ستاد‌ها و در میان طرفداران نامزد‌ها شاهد تخریب باشیم.
undefinedعضو جامعه مدرسین افزود: سخنان و نقد نامزد‌های رقیب باید سنجیده، مؤدبانه، منصفانه، مستند، مستدل و به دور از گزافه‌گویی، افراط، تفریط، اهانت و تخریب باشد.
undefined jameehmodarresin.org/28622undefined @j_modarresin

۹:۳۴

thumnail
undefined جذب جوانان به مسجد نیازمند کار فرهنگی است
undefinedآیت الله علیدوست در مصاحبه‌ای تأکید کرد: بدون هیچ تعصبی به جوانان می‌گویم ارتباط با مسجد نَه اینکه به نفع مسجد، خداوند یا دین باشد بلکه در مقام اول به نفع خود جوان است، سعادت دنیا و آخرت در مسجد است؛ البته مقصود از ارتباط با مسجد تقویت ارتباط فرهنگی با این مکان مقدس است.
undefinedاستاد سطح عالی حوزه علمیه قم با اشاره به اهمیت احیای مساجد در جامعه و توجه دادن اقشار مختلف به ظرفیت‌های مختلف این مکان مقدس تصریح کرد: این مساله در گروی آن است که همه افراد از مردم گرفته تا مسئولان نسبت به تحقق این جایگاه بکوشند.
undefinedعضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، در ادامه خطاب به اولیاء و والدین، در مورد وظایف آنها برای تربیت یک جوان مسجدی ادامه داد: یکی از مهمترین محورها در جذب و ایجاد علاقه جوان نسبت به مسجد این است که این حسِ احترام نسبت به مسجد از کودکی در خانواده ایجاد شده باشد؛ بنابراین ایجاد چنین پیوندی قبل از هرچیز در گروی تربیت خانواده است و اینکه فرزند در این محیط با مسجد آشنا شده باشد.
undefined jameehmodarresin.org/28624undefined @j_modarresin

۹:۳۴

thumnail
#خبر_روز 1403/03/30
undefinedوزیر کشور: فضای رقابتی خوبی برای انتخابات در حال شکل‌گیری است
undefinedموفقیت شرکت دانش‌بنیان ایرانی در مهندسی معکوس موتور هواپیمای مسافربری
undefinedآیت‌الله رجبی: نقد نامزد رقیب منصفانه و مستدل باشد
undefinedآیت الله علیدوست: جذب جوانان به مسجد نیازمند کار فرهنگی است
undefinedنتانیاهو خطاب به آمریکا: ابزار لازم را در اختیار ما قرار دهید تا ما کار را سریع‌تر تمام کنیم
undefined jameehmodarresin.org/28620undefined @j_modarresin

۹:۳۶

1403-03-30.pdf

۹۷۴.۷۷ کیلوبایت

undefined نسخه الکترونیکی خبر روز 1403/03/30
undefined@j_modarresin

۹:۳۸

۳۱ خرداد

thumnail
#خبر_روز 1403/03/31
undefinedفرمانده ‌کل سپاه: ما با قدرت‌مان تحریم را شکستیم نه با اراده دشمن
undefinedدبیرکل حزب‌الله لبنان: شاهد نبردی افسانه‌ای در غزه‌ایم؛ حزب الله 100هزار نظامی صهیونیست را مشغول کرده است
undefinedآیت‌الله جنتی: انتخابات عاملی برای پیشرفت کشور است
undefinedرئیس قوه قضائیه: نیرو‌ها و دستگاه‌های حفاظتی و اطلاعاتی کشور مورد وثوق و اعتماد مردم هستند
undefinedتوماس فریدمن تحلیلگر مشهور سیاست خارجی آمریکا: ایران، اسرائیل را در منگنه قرار داده است
undefined jameehmodarresin.org/28620undefined @j_modarresin

۹:۱۰

1403-03-31.pdf

۹۰۶.۰۲ کیلوبایت

undefined نسخه الکترونیکی خبر روز 1403/03/31
undefined@j_modarresin

۹:۱۲

۲ تیر

thumnail
undefined آینده کشور به انتخابات گره خورده است
undefinedآیت الله اعرافی در خطبه های نماز جمعه قم مشارکت قوی ملت ایران پای صندوق های رای را موجب تعالی کشور برشمرد و گفت: این انتخابات اقتدار شما را کم یا زیاد می کند و آینده کشور به این امر گره خورده است. توجه به معیارها و انتخاب اصلح از آن جمله مواردی است که باید با حواس های جمع و با توجه به معیارهای اسلامی و انقلابی و آینده کشور انجام داد.
undefinedعضو جامعه مدرسین پسا انتخابات را وقت تلاش و کار دانست و یادآور شد: رعایت اخلاق انتخابات تاحدی انجام شده است ولی از همه طرفداران و ستاد انتخابات توقع می رود اخلاق انتخاباتی را به صورت تام و کامل رعایت نمایند و با حضور گسترده و انتخاب اصلح شاهد عصر جدیدی در تعالی کشور باشیم وطمع دشمنان از ملت ایران بریده شود.
undefined jameehmodarresin.org/28630undefined @j_modarresin

۱۰:۱۹

thumnail
#خبر_روز 1403/04/02
undefinedرهبر جنبش انصارالله یمن: ۱۵۳ بار کشتی‌های انگلیسی، صهیونیستی و آمریکایی را زدیم
undefinedآیت الله اعرافی: آینده کشور به انتخابات گره خورده است
undefinedمدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی: در شورای امنیت علیه ایران اجماع وجود ندارد
undefinedمجله آمریکایی فارن افرز:‌ حماس در غزه شکست نخورد
undefined jameehmodarresin.org/28628undefined @j_modarresin

۱۰:۱۹

1403-04-02.pdf

۷۰۵.۳۷ کیلوبایت

undefined نسخه الکترونیکی خبر روز 1403/04/02
undefined@j_modarresin

۱۰:۲۰

۳ تیر

thumnail
undefined نقش کلیدی و مهم دولت در اداره کشور و زندگی مردم
undefinedآیت‌الله مدرسی‌ یزدی در پایان درس خارج فقه خود درباره شرایط مهم کشور در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: امروزه شرایط مهمّی در کشور ما وجود دارد و ایّامی است که تبلیغ واقعاً لازم است. کشور به‌واسطه ضایعه بزرگی که پدید آمد، نیاز به یک بازسازی جدید دارد. ان‌شاءاللّه رئیس‌جمهور جدید انتخاب می‌شود و بالطبع دولت جدید با سیاست‌های جدید و مکمّل سیاست‌های قبل ـ چه در داخل و چه در خارج ـ تشکیل خواهد شد.
undefinedعضو فقهای شورای نگهبان افزود: این‌ چنین نیست که ما فکر کنیم بودجه کشور برای یک‌سال تصویب شده یا برنامه هفتم برای پنج‌سال تصویب شده و دولت نقش چندانی در اداره کشور نخواهد داشت؛ زیرا هم توانایی اجرا بسیار مهم است و هم اینکه دولت می‌تواند دوباره لایحه بدهد و آن برنامه را تغییر بدهد یا بعضی موارد آن به دولت ارجاع داده شده که تمهیداتی فراهم کند و برنامه جدید ارائه دهد. همچنین در روابط بین‌الملل و وزارت امور خارجه، در وزارت کشور، وزارت صنعت، وزارت نفت و… در همه این‌ها قوّه مجریه نقش بسیار کلیدی دارد. کسی فکر نکند حالا که مجلس ما مثلاً خوب است، دیگر کافی است و دولت خیلی مهم نیست، بلکه نقش قوّه مجریه فوق‌العاده است و به‌هیچ‌وجه نمی‌توان از آن چشم‌پوشی کرد.
undefined jameehmodarresin.org/28634undefined @j_modarresin

۱۰:۲۵

thumnail
#خبر_روز 1403/04/03
undefinedآیت الله العظمی جوادی آملی: اختلاس و نجومی در کشور نباشد مردم هم به قانون احترام می‌گذارند
undefinedرهبر معظم انقلاب در دیدار رئیس و مسئولان ارشد قوه قضائیه: نامزدها از اظهارات دشمن شادکن پرهیز کنند
undefinedآیت الله مدرسی یزدی مطرح کرد؛ نقش کلیدی و مهم دولت در ادارة کشور و زندگی مردم
undefinedفرمانده نیروی هوافضای سپاه: اراده رهبری نبود، هیچ کسی جرأت انجام عملیات «وعده صادق» را نداشت
undefinedژنرال صهیونیست: اعلان جنگ علیه حزب‌الله یعنی خودکشی
undefined jameehmodarresin.org/28632undefined @j_modarresin

۱۰:۲۶

1403-04-03.pdf

۹۸۹.۷۷ کیلوبایت

undefined نسخه الکترونیکی خبر روز 1403/04/03
undefined@j_modarresin

۱۰:۲۷