عکس پروفایل جبهه انقلاب اسلامی در فضای مجازیج

جبهه انقلاب اسلامی در فضای مجازی

۲,۳۲۱عضو
عکس پروفایل جبهه انقلاب اسلامی در فضای مجازیج
۲.۳هزار عضو

جبهه انقلاب اسلامی در فضای مجازی

💠 امام خامنه‌ای:💠 اداره فضای مجازی کشور، نیازمند حرکتی انقلابی است.📜 اهداف: momennasab.ir/2081🎓 آموزش: 24on.ir🤖 اطلاعات: zil.ink/jebheh🗨️ زیر نظر استاد روح‌الله مومن نسب @ramimلینک عضویت:🔗 ble.ir/join/MGY5OTFhNz

۳ خرداد

⚠ کسی پروژهٔ ۲۰۰ میلیارد تومانی موسوم به «فیلترینگ هوشمند» را به یاد دارد؟!🔗 mshrgh.ir/598381
👊 #فجج از چه محلی هزینهٔ این پروژهٔ قبل از آغاز، شکست خورده را تأمین کردند و این پولِ هنگفت از بیت‌المال در سال ۱۳۹۶ به چه کسانی پرداخت شد و خسارت‌های غیرقابل جبران وقت‌کشی در فیلتر اینستاگرام را چه کسی پرداخت؟
⚡چرا مجلس از وزارت ارتباطات تحقیق و تفحص نمی‌کند؟
#⃣ #صیانت_از_آینده جبههٔ #انقلاب اسلامی در فضای مجازی✊🏻 @jebheh

۶:۲۳

عزیزان! امروز روز سوم خرداد روز #فتح_خرمشهر است. مقام معظم رهبری فرمودند ما خرمشهرها در پیش داریم. یعنی هنوز بخشی از سرزمین عزیز ما در اشغال دشمن است.
امروز معنای #سرزمین توسعه پیدا کرده و تا فضای مجازی امتداد یافته است.
ایشان در دیدار دانشجویی تصریح کردند امروز "فضای مجازی" در اشغال دشمن است.
از نشانه های این اشغال آنست که وقتی این روزها ملت ایران #داغدار عزیزترین عزیزانش است در اینستاگرام و تلگرام مجلس جشن و شادی و توهین و تمسخر به حضرت آقای #رئیسی برپاست!این مطلب کوچکی نیست. ملت غیور ایران این #اهانت_بزرگ را بر نمی تابد.
خداوند متعال به ما توفیق دهد در راه آزاد سازی فضای مجازی از اشغال دشمن آمریکایی صهیونیستی قیام کنیم. این قیام از مهمترین جهادهای عصر ماست.
در این قیام مقدس گام اول آگاهی است. مردم ما باید نسبت به مسائل و مباحث شبکه های اجتماعی و تاثیرات آن آگاه باشند. گام دوم که نتیجه گام اول است #هجرت_عمومی ملت شریف ایران از پلتفرمهای آمریکایی اسرائیلی است. مردم عزیز ما آگاهانه از تلگرام، واتس اپ، اینستاگرام، ایکس و توئیتر هجرت کنند.
به امید پایان #اشغال_فضای_مجازی و به امید آزادی همه خرمشهرها
انهم یرونه بعیدا و نراه قریباو من الله التوفیق
Eitaa.com/madrese_amin
جبههٔ #انقلاب اسلامی در فضای مجازی✊🏻 @jebheh

۱۳:۳۲

thumnail
#امام_خامنه_ای دو روز بعد از اعلام شهادت #شهدای_خدمت در تبیین #جنگ_وجود فعلی فرمودند:شرایط کنونی منطقه به گونه‌ای است که هم برای دشمن صهیونیستی «شرایط مرگ و زندگی» است و هم برای جبهه حق…
تحلیل‌تان را این‌جا بنویسید👇https://virasty.com/momennasab/1716481128332571278
#⃣ #صیانت_از_آینده جبههٔ #انقلاب اسلامی در فضای مجازی✊🏻 @jebheh

۱۸:۵۶

thumnail
⚠️ هیچ‌وقت Wi-Fi خانه را ۲۴ ساعته روشن نگذارید!
🔸وای‌فای مضرترین امواج دنیا را به سمت بدن شلیک می‌کند، در اثر برخورد این امواج سیستم عصبی بدن تخریب شده و حداقل زیان این تخریب، عقیم شدن پس از یک دوره طولانی است.
🔸وای‌فای اثرات منفی مختلفی را بر سلامت مغز بر جای می‌گذارد که این موضوع درباره کودکان بیشتر اتفاق می‌افتد.
🔺مطالعات نشان می‌دهد افرادی که در معرض اشعه‌های الکترومغناطیسی قرار دارند در الگوی خوابشان تغییرات قابل توجهی دیده می‌شود…
🔴 قبل از خواب Wi-Fi را حتماً خاموش کنید.
#⃣ #صیانت_از_سلامت جبههٔ #انقلاب اسلامی در فضای مجازی✊🏻 @jebheh

۱۹:۲۹

۴ خرداد

جبهه انقلاب اسلامی در فضای مجازی
🏞️ 🔴 پیام‌رسان حرفه‌ای بالونت به‌روز شد! ❤ هم‌اکنون بالونت را نصب کرده یا آن را #به_روز کنید👇🏻 👉🏻 myket.ir/user/jebheh 🌐 بالونت یک پیام‌رسان تخصصی و حرفه‌ای، به‌خصوص برای کارهای گروهی است. ⭕️ شبکۀ جبهه در بالونت را هم حتماً دنبال کنید👇🏻 👉🏻 balo.me/jebheh #⃣ #خبر_خوب جبههٔ انقلاب‌اسلامی در فضای مجازی ✊🏻 @jebheh
thumnail
🔴 پیام‌رسان حرفه‌ای بالونت به‌روز شد!
❤ هم‌اکنون بالونت را نصب کرده یا آن را #به_روز کنید👇🏻👉🏻 myket.ir/user/jebheh
🌐 بالونت یک پیام‌رسان تخصصی و حرفه‌ای، به‌خصوص برای کارهای گروهی است.
⭕️ شبکۀ جبهه در بالونت را هم حتماً دنبال کنید👇🏻👉🏻 balo.me/jebheh
#⃣ #خبر_خوبجبههٔ انقلاب‌اسلامی در فضای مجازی✊🏻 @jebheh

۸:۳۱

thumnail
🎥⚠️ هشدار!گوشی همۀ ما تحت کنترل است❌
#⃣ #تلنگرجبههٔ #انقلاب اسلامی در فضای مجازی✊🏻 @jebheh

۸:۳۱

thumnail
🎥 جیمز ریکاردز در اندیشکده کارنگی: قدرتمندتر از سلاح بیولوژیکی و کشتار جمعی، جنگ سایبری است.
💥 ببینید چگونه با قدرت سایبری جنگ ارزی با ایران را فرماندهی کرده و اقتصاد ایران را نابود می‌کنند؟...
⚡️چرا افسران ایرانی این جنگ تمام عیار که تا بالاترین سطوح کشور پیش رفته بودند، محاکمه و مجازات نشدند؟
#⃣ #محاکمه_روحانی و #مجازات_فجج
جبههٔ #انقلاب اسلامی در فضای مجازی✊🏻 @jebheh

۸:۳۱

روح‌الله مؤمن‌نسب - برنامه چهل و پنجم.mp3

۲۱:۴۲-۴.۰۴ مگابایت
🎧 صوت ضبط شدهٔ چهل‌وپنجمین برنامهٔ استاد #مومن_نسب ... (به‌همراه پرسش‌وپاسخ)
این برنامه در ۲۱ اردیبهشت ۹۹، ساعت ۱۸ از کانال گپِ جبهه https://gap.im/jebheh به‌صورت #زنده پخش شد...
🔔 جهت دریافت فایل تصویری با کیفیت اصلی، به این نشانی👇🏻 مراجعه کنید👉🏻 https://rubika.ir/jebheh
💟 جهت دریافت فیلم این برنامه و دیگر فیلم‌های جبهه به کانال جبهه در آیگپ مراجعه کنید 👇🏻👉🏻 https://igap.net/jebheh
#⃣ #جهاد_تبیین جبههٔ #انقلاب اسلامی در فضای مجازی✊🏻 @jebheh

۸:۳۱

thumnail
🎥 یکی از راه‌های بستن تعداد زیادی از فیلترشکن‌ها در بیان استاد #مومن_نسب در سال ۱۳۹۶
#⃣ #جهاد_تبیین جبههٔ #انقلاب اسلامی در فضای مجازی✊🏻 @jebheh

۸:۳۲

thumnail
نیمی از ترافیک اینترنت مربوط به ربات‌هاست
🔸این آمار که نسبت به سال قبل ۲٪ افزایش را نشان می‌دهد، به بالاترین میزان از سال ۲۰۱۳ رسیده است.
🔸همچنین آمار جدید نشان می‌دهد ترافیک بدربات‌ها در سال ۲۰۲۳ به ۳۲٪ افزایش یافته و این درحالی‌ست که ترافیک کاربران انسانی به‌طور پیوسته در حال کاهش است.
🔸طبق گزارش Thales Imperva Bad Bot این روند تأثیر منفی بسیاری بر روی سازمان‌ها می‌گذارد، به‌طوری که «حملات به وب‌سایت‌ها، API‌ها و برنامه‌های کاربردی» به‌طور سالانه میلیارد‌ها دلار خسارت به شرکت‌ها و مجموعه‌ها وارد می‌کند.
🔗 https://gerdab.ir/0009vp
#⃣ #صیانت_از_آینده جبههٔ #انقلاب اسلامی در فضای مجازی✊🏻 @jebheh

۸:۳۳

thumnail
🎥 عزیزان من!فرهنگ از اقتصاد هم مهمتر است…
#⃣ #صیانت_از_فرهنگ جبههٔ #انقلاب اسلامی در فضای مجازی✊🏻 @jebheh

۸:۳۳

thumnail
⚠️ تمام محاسبات سنگین وزارت جنگ رژیم کودک‌کُش صهیونیستی توسط ابر گوگل (google cloud)
صورت می‌گیرد

اون از بانک اهداف و این‌م از محاسبات
گوگل عملاً یک سلاح کشتارجمعی جنگیه…با جستجو هم بیشتر اطلاعات از کاربر جمع‌آوری می‌کنه تا در اختیار قرار دادن اطلاعات به کاربر!
#⃣ #صیانت_از_زندگی جبههٔ #انقلاب اسلامی در فضای مجازی✊🏻 @jebheh

۸:۳۴

thumnail
«میدل ایست آی» گزارش داد که حدود به ۳۰۰ کارمند شرکت اپل با امضای نامه‌ای سرگشاده، این شرکت را متهم به اخراج ناعادلانه تعدادی از کارمندان یا توبیخ آن‌ها به دلیل دیدگاه‌های شان در حمایت از فلسطین و پوشیدن لباس‌هایی در حمایت از فلسطین کردند…
#⃣ #طوفان_الاحرارجبههٔ #انقلاب اسلامی در فضای مجازی✊🏻 @jebheh

۸:۳۴

thumnail
🎥 وصیت یک شهید به خانم‌هایی که عکس‌شون رو میذارن روی پروفایل‌شون یا داخل فضای مجازی منتشر می‌کنند!...
#⃣ #صیانت_از_حریم جبههٔ #انقلاب اسلامی در فضای مجازی✊🏻 @jebheh

۸:۳۴

۵ خرداد

thumnail
برخی افراد می‌گویند که بگیر و ببند و فیلترینگ مشکلات را بیشتر می‌کند. نظر شما در این باره چیست؟
مثالی می‌زنم؛ همه قبول داریم که بوستان‌های شهری باید امنیت کامل داشته باشند.چون خانواده و کودک در آن‌جا حضور پیدا می‌کنند و نباید این بوستان‌ها، محل حضور بزهکاران باشد.امّا فرزند من که فقط در پارک‌ها بازی نمی‌کند، در فضای مجازی هم بازی می‌کند و اوقات فراغت‌ش را در رسانه‌های اجتماعی می‌گذارند.سؤال این است که چه کسی باید این فضا را امن کند؟این موضوع ربطی به سواد رسانه‌ای ندارد.اگر به فرزندمان امداد و نجات و ورزش‌های رزمی را یاد بدهیم، آیا این دلیل می‌شود که او را به پارکی بفرستیم که آلوده است و بزه‌کار‌ها در آن‌جا رفت و آمد دارند؟!برقراری امنیت وظیفۀ حاکمیت است.در پارکی که محیط امن وجود داشته باشد، اگر فرزند ما خیلی هم دفاع‌شخصی بلد نباشد، احتمال خطر کمتر است و کار ما هم راحت می‌شود.به همین طریق در محیط امن و پاک رسانه‌ای نیاز به سواد رسانه‌ای رقیق‌تر و کمرنگ‌تر است.پس تا وقتی که حاکمیت وظیفه خودش را عمل نکرده باشد، سواد رسانه‌ای چندان به درد نمی‌خورد.در فضای بی‌مرز سایبر، که تمام بدی‌های دنیا با یک کلیک در اختیار بچۀ من قرار می‌گیرد، فرزند من تا چه حد باید سواد داشته باشد تا از این آسیب‌ها مصون بماند؟درحالی‌که اگر فضا پاک باشد، من معلم می‌توانم روی سواد اطلاعاتی و سواد دیجیتالی بچه‌ها بیشتر کار کنم تا استفادۀ مفیدشان بیشتر شود.
متن کامل این گفتگو را بخوانید:🔗 farhangesadid.ir/fa/news/1580
#⃣ #صیانت_از_زندگی جبههٔ #انقلاب اسلامی در فضای مجازی✊🏻 @jebheh

۱۴:۲۵

جبهه انقلاب اسلامی در فضای مجازی
🏞️ برخی افراد می‌گویند که بگیر و ببند و فیلترینگ مشکلات را بیشتر می‌کند. نظر شما در این باره چیست؟ مثالی می‌زنم؛ همه قبول داریم که بوستان‌های شهری باید امنیت کامل داشته باشند. چون خانواده و کودک در آن‌جا حضور پیدا می‌کنند و نباید این بوستان‌ها، محل حضور بزهکاران باشد. امّا فرزند من که فقط در پارک‌ها بازی نمی‌کند، در فضای مجازی هم بازی می‌کند و اوقات فراغت‌ش را در رسانه‌های اجتماعی می‌گذارند. سؤال این است که چه کسی باید این فضا را امن کند؟ این موضوع ربطی به سواد رسانه‌ای ندارد. اگر به فرزندمان امداد و نجات و ورزش‌های رزمی را یاد بدهیم، آیا این دلیل می‌شود که او را به پارکی بفرستیم که آلوده است و بزه‌کار‌ها در آن‌جا رفت و آمد دارند؟! برقراری امنیت وظیفۀ حاکمیت است. در پارکی که محیط امن وجود داشته باشد، اگر فرزند ما خیلی هم دفاع‌شخصی بلد نباشد، احتمال خطر کمتر است و کار ما هم راحت می‌شود. به همین طریق در محیط امن و پاک رسانه‌ای نیاز به سواد رسانه‌ای رقیق‌تر و کمرنگ‌تر است. پس تا وقتی که حاکمیت وظیفه خودش را عمل نکرده باشد، سواد رسانه‌ای چندان به درد نمی‌خورد. در فضای بی‌مرز سایبر، که تمام بدی‌های دنیا با یک کلیک در اختیار بچۀ من قرار می‌گیرد، فرزند من تا چه حد باید سواد داشته باشد تا از این آسیب‌ها مصون بماند؟ درحالی‌که اگر فضا پاک باشد، من معلم می‌توانم روی سواد اطلاعاتی و سواد دیجیتالی بچه‌ها بیشتر کار کنم تا استفادۀ مفیدشان بیشتر شود. متن کامل این گفتگو را بخوانید: 🔗 farhangesadid.ir/fa/news/1580 #⃣ #صیانت_از_زندگی جبههٔ #انقلاب اسلامی در فضای مجازی ✊🏻 @jebheh
چرا جلوی پیامک‌های انبوه تبلیغاتی را نمی‌گیرند؟
ده‌ها دلیل عجیب و غریب می‌آورند.امّا عقل مهندسیِ من می‌گوید این‌ها بهانه است.چرا عزمی برای جلوگیری از اسپم وجود ندارد؟چون تعارض منافع وجود دارد.چه کسی دارد منتفع می‌شود از ارسال انبوه پیامک؟اپراتوری که دارد ارسال می‌کند!چه کسی باید جلوی پیامک انبوه را بگیرد؟همان اپراتور!این می‌شود تعارض منافع.یعنی متهم و دادستان یک نفر است.این موضوع هیچ‌وقت به نتیجه نمی‌رسد.در حوزه‌های دیگر هم همین است.آدمی که از مصرف ویدئو و فروش پهنای‌باند به مردم منتفع می‌شود، خودش را نشانده روی صندلی توسعه محتوایی!مسابقۀ تولید ویدیو برگزار می‌کند به اسم تولید محتوا برای کودک و نوجوان!محتوا یعنی فقط ویدیو؟اتفاقاً مضرترین نوع محتوا از نظر روش اثرگذاری بر مخاطب، ویدیو است!مگر با گسترش ویدئو، مشکل تربیتی کودک و نوجوان حل می‌شود؟کودک را به عنوان «مصرف‌کننده» و «مشتری» دیدن، ناشی از تعارض منافع است.از این بدتر کودک را محرک مصرف خانواده می‌بینند.
متن کامل این گفتگوی خواندنی:🔗 farhangesadid.ir/fa/news/1580
#⃣ #صیانت_از_کودکان جبههٔ #انقلاب اسلامی در فضای مجازی✊🏻 @jebheh

۱۴:۲۵

روح‌الله #مومن_نسب در گفتگوی تفصیلی با خبرگزاری «دانشجو» گفت:
1⃣ بسیاری از اعضاء پیام‌رسان‌های داخلی از فضای فاسد ✡تله‌گرام و 🇺🇸اینستاگرام به تنگ آمده بودند که به‌سمت نرم‌افزارهای داخلی آمدند.
2⃣ اگر نرم‌افزارهای داخلی هم پُر از محتوای نامناسب شوند، مزیّت‌شان را از دست خواهند داد.
3⃣ استفاده از اینترنت باید محدودیت سنی داشته باشد؛ مانند اروپا و آمریکا…
و...👇🔗 https://snn.ir/003CpO
#⃣ #جهاد_تبیینجبههٔ #انقلاب اسلامی در فضای مجازی✊🏻 @jebheh

۱۴:۲۵

🔶آیا صرف آموزش سواد رسانه‌ای منجر به کاهش آسیب‌های ناشی از فضای مجازی می‌شود؟
🔹آیا در کشورهایی که آموزش سواد رسانه‌ای را از سال‌های دور شروع کرده‌اند، این آسیب‌ها کاهش پیدا کرده است؟
🅾️ آیا صرف داشتن دانش سواد رسانه‌ای لزوماً منجر به کاهش آسیب‌ها می‌شود؟ (فرد سیگاری که می‌داند سیگار بد است آیا سیگار را ترک می‌کند؟ یا فرد چاقی که می‌داند پرخوری بد است آیا مراعات می‌کند؟)
✅ چه عوامل دیگری برای کاهش آسیب‌های رایج در حوزه رسانه و فضای مجازی وجود دارد؟
📜 متن کامل یادداشت حسن عبدالصمد در روزنامه کیهان🔗 http://kayhan.ir/fa/news/160275
#⃣ #صیانت_از_زندگی جبههٔ #انقلاب اسلامی در فضای مجازی✊🏻 @jebheh

۱۴:۲۵

thumnail
شبکه‌های اجتماعی؛ گنج اطلاعاتی جدید ارتش آمریکا +دانلود
اندیشکده آمریکایی «رند» می‌نویسد: تحلیل رسانه‌های اجتماعی می‌تواند برای تنظیم پیام‌های ارسالی به جامعه‌ای خاص و یا تأثیرگذاری بر طرز تفکر، تصمیم‌گیری‌ها و یا رفتار آن جامعه مورد استفاده قرار بگیرد.
اندیشکده «سازمان رند» (RAND) وابسته به وزارت دفاع آمریکاست که طی گزارشی با عنوان «نظارت بر رسانه‌های اجتماعی» ادامه می‌دهد: درس‌هایی برای تحلیل‌های آینده وزارت دفاع در حمایت از عملیات‌های اطلاعاتی» مفصلاً به این موضوع پرداخته است.
متن کامل گزارش را دریافت کنید👇👉 mshrgh.ir/741634
#⃣ #صیانت_از_امنیت جبههٔ #انقلاب اسلامی در فضای مجازی✊🏻 @jebheh

۱۴:۲۵

thumnail
🔴 مجلس فرانسه قانونی را تصویب کرد که براساس این قانون شبکه‌های اجتماعی و پلتفرم‌های آنلاین باید طی ۲۴ ساعت محتوای غیرقانونی را حذف کنند؛ در غیر این‌صورت باید خود را برای پرداخت جرایم هنگفت آماده کنند.
✴️ براساس این قانون محتوای تروریستی و پورنوگرافی کودکان باید ظرف یک ساعت حذف شوند.
منظور از محتوای غیرقانونی چیست؟⭕️ اساساً هر مطلبی که در دنیای واقعی جرم یا توهین تلقی شود از نظر این قانون در فضای مجازی هم قانونی نیست.
🔗 techcrunch.com/2020/05/14/france-passes-law-forcing-online-platforms-to-delete-hate-speech-content-within-24-hours/
#⃣ #استقلال_سایبری جبههٔ #انقلاب اسلامی در فضای مجازی✊🏻 @jebheh

۱۴:۲۶