عکس پروفایل صندوق كارآفرينى اميدص

صندوق كارآفرينى اميد

۵۹۰عضو
عکس پروفایل صندوق كارآفرينى اميدص
۵۹۰ عضو

صندوق كارآفرينى اميد

اين كانال محلى براى ارائه اخبار كسب و كارهاى خرد و كوچك است

۲۱ خرداد

thumnail

۱۳:۳۴

thumnail

۱۳:۳۴

۲۶ خرداد

thumnail
undefined تعامل صندوق کارآفرینی امید و سپاه عاشورا برای کمک به کسب و کارهای خرد
در نشست مدیر صندوق کارآفرینی امید آذربایجان شرقی و فرمانده سپاه عاشورای این استان بر هم افزایی منابع در راستای حمایت از مشاغل خرد و خانگی تاکید شد.
به گزارش روابط عمومی صندوق کارآفرینی امید، حامد حدادی مدیر صندوق استان آذربایجان شرقی در این جلسه با بیان اقدامات صندوق این استان برای حمایت از کسب و کارهای خرد و کوچک گفت: سال گذشته در بخش اعتبارات تبصره 18 قانون بودجه 132 درصد اعتبارات در صندوق استان جذب شده است و در بخش های اعتبارات اشتغال پایدار روستایی و عشایری و طرح نهضا احیای واحد های نیمه فعال هم 100 درصد اعتبارات جذب شده است.
سردار عباسقلی زاده فرمانده سپاه عاشورای این استان هم با اذعان به نقش کلیدی صندوق در توانمندسازی مردم استان و عمل به فرامین رهبر معظم انقلاب در حمایت از اشتغال، بر تعامل بیشتر در این راستا میان صندوق کارآفرینی امید و سپاه عاشورا تاکید کرد.
در این جلسه سردار عباسقلی زاده در ارتباط تلفنی با آقابابایی مدیر عامل صندوق کار آفرینی امید از زحمات این مجموعه در میدان مبارزه با بیکاری و توسعه اشتغال تقدیر کرد.
اخبار کارآفرینی را در لینک زیر دنبال کنید.undefined @karafariniomid_pr

۷:۴۷

thumnail

۷:۴۷

thumnail
undefined هم‌زمان با روز جهانی صنایع‌دستی؛ با همراهی صندوق کارآفرینی امید خانه صنایع دستی هما در بندرعباس افتتاح شد
مهدی خورگوئی مدیر صندوق کارآفرینی امید استان هرمزگان گفت: جدیدترین حمایت های صندوق کارآفرینی امید در جهت ارتقاء ظرفیت فعالیت واحدهای تولیدی و توزیعی و کمک به رونق فروش صنایع دستی، پرداخت تسهیلات 200میلیون ریالی به متقاضیان خرید صنایع دستی است.
در این مراسم، نماینده هنرمندان و صنعتگران با قدردانی از حضور مدیر صندوق کارآفرینی امید گفت: حمایت صندوق کارآفرینی امید باعث راه اندازی این کارگاه و آموزشگاه ها شده و امیدوارم با حمایت مجدد صندوق و تکمیل زنجیره صنایع دستی شاهد اشتغال پایدار بانوان در سطح استان به خصوص در روستاها باشیم.
خانه صنایع‌دستی هما توسط بخش خصوصی با ۱۹ غرفه و ۲۵ هنرمند و صنعتگر صنایع‌دستی در رشته‌های مختلف در ضلع جنوبی (ساحلی) هتل همای بندرعباس قرار دارد و همه‌روزه از ساعت ۱۰ تا ۲۲ میزبان علاقه‌مندان به هنرهای سنتی و صنایع‌دستی است.
اخبار کارآفرینی را در لینک زیر دنبال کنید.undefined @karafariniomid_pr

۷:۵۱

thumnail

۷:۵۱

thumnail
undefined صندوق کارآفرینی امید خراسان رضوی برای ۶ هزار نفر اشتغال ایجاد کرد
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی صندوق کارآفرینی امید گفت: صندوق کارآفرینی امید خراسان رضوی از ابتدای دولت سیزدهم تا کنون برای حدود ۶ هزار نفر با پرداخت تسهیلات اشتغال ایجاد کرده است.
وحید خباززاده حقیقی در آیین افتتاح واحد تولید مصنوعات چرمی در مشهد افزود: صندوق کارآفرینی امید خراسان رضوی در این بازه زمانی برای هفت هزار و ۳۱۷ فقره پرونده مبلغ هشت هزار و ۲۸۳ میلیارد و ۹۸۰ میلیون و ۳۹۹ هزار ریال پرداخت کرده است.
وی ادامه داد: ۲۶ درصد دریافت کنندگان این تسهیلات زن و ۷۴ درصد مرد هستند.
او افزود: صندوق کارآفرینی امید خراسان رضوی در دولت مردمی ۹۹ درصد این تسهیلات، معادل ۷۰۳ میلیارد ریال را برای احیای ۴۴ واحد راکد یا نیمه فعال اقتصادی پرداخت کرده است.
به گفته خبارزاده حقیقی، در دولت سیزدهم میزان تسهیلات اشتغال و کارآفرینی پرداخت شده از سوی صندوق کارآفرینی امید در کشور رشد سه و نیم برابری نسبت به دولت قبل آن داشته است.
خبر تکمیلیhttps://www.karafariniomid.ir/s/mfa7Iz
اخبار کارآفرینی را در لینک زیر دنبال کنید.undefined @karafariniomid_pr

۸:۰۲

thumnail
undefinedافتتاح واحد تولید مصنوعات چرمی با حمایت صندوق کارآفرینی امید در مشهد
مجموعه تولید مصنوعات چرمی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی صندوق کارآفرینی امید و مسوولان کشوری و استانی در مشهد افتتاح شد.به گزارش روابط عمومی صندوق کارآفرینی امید، مدیر صندوق کارآفرینی امید خراسان رضوی در این مراسم گفت: این واحد تولیدی در فضایی به مساحت حدود هزار متر مربع در مکانی واقع در میدان فردوسی مشهد به بهره برداری رسید.
امین خوش قامت افزود: با راه اندازی این واحد تولیدی برای هفت نفر به صورت مستقیم و ۱۳ نفر به صورت غیر مستقیم اشتغال زایی شده است.
وی ادامه داد: هزینه راه‌اندازی این واحد تولیدی ۲۷ میلیارد ریال است که ۲۰ میلیارد ریال آن از طریق صندوق کارآفرینی امید خراسان رضوی و از محل اعتبارات تبصره ۱۸ سال ۱۴۰۰ وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و این صندوق تامین شده و هفت میلیارد ریال آن سهم آورده متقاضی است.
اخبار کارآفرینی را در لینک زیر دنبال کنید.undefined@karafariniomid_pr

۹:۵۴

۲۷ خرداد

thumnail
undefined تببین خدمات صندوق کارآفرینی امید استان چهارمحال و بختیاری در پویش سراسری چله خدمت
در راستای اجرای پویش سراسری "چله خدمت" و به منظور تبیین خدمات صندوق کارآفرینی امید به مردم استان، نوروزی مدیر صندوق کارآفرینی امید چهارمحال و بختیاری به مدت سه شب در مساجد حضرت ابوالفضل (ع)،امیرالمومنین (ع) و امام هادی (ع) شهرکرد بعد از نمازهای مغرب و عشاء حضور یافت و گزارشی از عملکرد و خدمات صندوق کارآفرینی امید در دولت مردمی شهید آیت اله رئیسی ارائه کرد.
نوروزی با بیان ویژگی‌های بارز رئیس جمهور شهید و رئیس فقید هیات امنای صندوق کارآفرینی امید، اظهار کرد: اخلاص، اخلاق‌مداری، صبوری و دوری از حاشیه‌سازی و حاشیه‌بازی و دلسوز حتی نسبت به مخالفان از ویژگی‌های بارز شهید آیت‌الله رئیسی بود.
نوروزی گفت: در طول سه سال دولت مردمی شهید آیت الله رئیسی، صندوق کارآفرینی امید استان چهارمحال و بختیاری اقدامات قابل توجهی در جهت حمایت از طرح‌های کارآفرینی و ایجاد اشتغال در استان انجام داده است.
مدیر صندوق کارآفرینی امید چهارمحال و بختیاری، ارائه بیش از 6000 میلیارد ریال تسهیلات به بیش از 4000 طرح اشتغالزایی در استان، ایجاد اشتغال برای بیش از 5000 نفر در استان، حمایت از فعالیت‌های دانش‌بنیان و شرکت‌های نوپا را بخشی از خدمات دولت سیزدهم در این استان عنوان کرد.

اخبار کارآفرینی را در لینک زیر دنبال کنید.undefined@karafariniomid_pr

۴:۰۹

thumnail
undefined تجلیل از عملکرد صندوق کارآفرینی امید استان اصفهان در حمایت از کسب و کارهای حوزه صنایع دستی
در آیین اختتامیه هفته گرامیداشت صنایع دستی که در سالن همایش‌های اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد، به پاس حمایت های مالی موثر صندوق استان اصفهان از فعالان عرصه صنایع دستی استان اصفهان با حضور مریم جلالی دهکردی معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی و جمعی از هنرمندان شاخص صنایع دستی اصفهان، عبدالصمد شهبازی مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اصفهان تقدیر شد.
خبر تکمیلی
https://www.karafariniomid.ir/s/mfa7MDاخبار کارآفرینی را در لینک زیر دنبال کنید.undefined @karafariniomid_pr

۶:۵۴

undefined تحقق مصوبات سفرهای رییس‌جمهور فقید به چهارمحال و بختیاری در بخش کارآفرینی
مدیر صندوق کارآفرینی اُمید چهارمحال و بختیاری با اشاره به پیگیری مصوبات سفر دور اول و دوم شهید آیت الله رئیسی به استان گفت: ۱۰۰ درصد مصوبات سفر رییس‌جمهور به این استان در این بخش محقق شده است.
پژمان نوروزی تاکید کرد: در سفر نخست رییس‌جمهور فقید به چهارمحال و بختیاری سه مصوبه برای صندوق کارآفرینی اُمید استان در نظر گرفته شد که در این سفر مقرر شد صندوق کارآفرینی اُمید چهارمحال و بختیاری ۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال بانوان پرداخت کند که ۲۰۰ میلیارد ریال یعنی ۲ برابر مصوبه پرداخت شده است.
نوروزی تصریح کرد: در سفر نخست رییس‌جمهور به چهارمحال و بختیاری مقرر شد ۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات برای ۳۹ طرح اشتغال‌زا در استان پرداخت شود که این مصوبه ۱۰۰ درصد اجرایی و عملیاتی شد.
وی یادآور شد: در این سفر مقرر شد صندوق کارآفرینی اُمید چهارمحال و بختیاری ۱۵۰ میلیارد ریال تسهیلات برای نامه‌های مردمی در سفر رییس‌جمهور به استان اختصاص دهد که براساس این مصوبه ۱۵۰ میلیارد ریال تسهیلات به ۳۰۰ نفر از متقاضیان دریافت تسهیلات پرداخت شد.
خبر تکمیلی
https://www.karafariniomid.ir/s/mfa7M7
اخبار کارآفرینی را در لینک زیر دنبال کنید.undefined @karafariniomid_pr

۸:۲۶

۲۹ خرداد

undefined پرداخت 627 میلیارد ریال تسهیلات کارآفرینی به جوانان خراسان شمالی
رضازاده مدیر صندوق کارافرینی امید خراسان شمالی گفت: سال گذشته تعداد 810 طرح به مبلغ بیش از 2.150 میلیارد ریال توسط صندوق کارافرینی امید مورد حمایت قرار گرفته است که از این تعداد جوانان خراسان شمالی با ارائه 299 طرح از تسهیلات صندوق کارافرینی امید به مبلغ 627 میلیارد ریال بهره مند شده اند که برای 348 نفر نیز شغل ایجاد شده است.
مدیر صندوق کارافرینی امید خراسان شمالی با بیان اینکه 30 درصد از تسهیلات پرداختی به حوزه جوانان تخصیص یافته است که از این میزان 48 درصد به بانوان و 52 درصد تسهیلات به آقایان پرداخت شده است.
وی افزود: اشتغال آفرینی و حمایت از چرخه تولید به دست جوانان با استفاده از منابع بومی در مناطق کم برخوردار از اقدامات موثر صندوق کارافرینی امید در استان مرزی خراسان شمالی است.

اخبار کارآفرینی را در لینک زیر دنبال کنید.
undefined @karafariniomid_pr

۹:۰۹

۴ تیر

undefined مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید در پیامی فرا رسیدن عید سعید غدیر را تبریک گفت.
در پیام هادی آقابابایی آمده است؛
أَكْمَلْتُ لَكُمْ دِينَكُمْ وَ أَتْمَمْتُ عَلَيْكُمْ نِعْمَتِي وَ رَضِيتُ لَكُمُ الإِسْلاَمَ دِينا
غدیر، فصل الخطاب هدایت و غایت رحمت و به فرموده امام صادق(ع) عید غدیر خم برترین عید امت رسول الله(ص) است.درخت دین در غدیر است که سر به ملکوت می ساید و همانا دست تمامیت اسلام در این روز بالا رفته و بالاترین نعمت الهی به بندگانش هدیه داده می شود.
غدیر تداوم رسالت پیامبر اعظم اسلام در ولایت نورانی امیرالمومنین علی (ع) است.
اینجانب فرارسیدن این عید بزرگ را به پیشگاه مبارک حضرت ولی عصرروحی فدا، رهبر معزز انقلاب اسلامی و تمامی مسلمین جهان به ویژه همکاران ارجمندم در خانواده بزرگ صندوق کارآفرینی امید تبریک و تهنیت می گویم و از خداوند متعال خواستارم که نعمت ولایت را بر سر ملت بزرگ ایران اسلامی مستدام و ما را در زمره متمسکین راستین به ولایت امیرالمومنین علی علیه السلام قرار دهد و ان شالله همگان با حضور در پای صندوق رای در روز جمعه قدردان نعمت ولایت و امامت بوده و دشمنان این ملت بزرگ را مایوس گردانیم.
یاد و خاطره رئیس جمهور شهید و یارانش گرامی و پررهرو باد.
اخبار کارآفرینی را در لینک زیر دنبال کنید.undefined @karafariniomid_pr

۱۰:۳۱

۹ تیر

thumnail
undefined پرداخت بیش از 864 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در دولت سیزدهم در شهرستانهای کهگیلویه ،چرام و لنده
همت اله ناصری مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کهگیلویه وبویراحمد در دیدار با حمزه محقق زاده فرماندار شهرستان کهگیلویه عنوان کرد: صندوق کارآفرینی امید شهرستان کهگیلویه در دولت سیزدهم 804 فقره با اعتباری بیش از 864 میلیارد ریال به مردم عزیز شهرستانهای کهگیلویه،چرام و لنده تسهیلات اشتغال پرداخت کرده است.
در این نشست ناصری برنامه ها و استراتژی های صندوق را در سال 1403 تشریح و خواستار هم افزایی و تعامل بیشتر دستگاههای اجرایی،کارخانه ها و شرکت های خصوصی با صندوق کارآفرینی امید شد.
محقق زاده فرماندار شهرستان کهگیلویه هم با قدردانی از اقدامات صندوق گفت: اقدامات صندوق زبانزد و برنامه ها و استراتژی های صندوق همیشه موفق بوده است.
اخبار کارآفرینی را در لینک زیر دنبال کنید.undefined @karafariniomid_pr

۸:۱۸

undefined صندوق کارآفرینی امید یزد، ۶ هزار فقره تسهیلات در دولت سیزدهم پرداخت کرد
مدیر صندوق کارآفرینی امید یزد گفت: در دولت سیزدهم ۶ هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه و ارزان قیمت به مبلغ پنج هزار و ۳۵۰ میلیارد ریال به متقاضیان در استان پرداخت شد.
سیدعباس امامی افزود: چهار هزار و ۷۰۰ فقره از این تسهیلات به مبلغ پنج هزار و ۱۵۰ میلیارد ریال در قالب تسهیلات اشتغال پرداخت شده که زمینه ایجاد و تثبیت ۶ هزار و ۴۰۰ شغل فراهم شد.
امامی گفت: از اقدامات شاخص دولت سیزدهم راه اندازی نهضت احیای واحدهای راکد و نیمه فعال در کشور بود و صندوق کارآفرینی امید استان با حمایت مالی از ۵۰ واحد راکد و نیمه فعال با اعتباری معادل ۸۰۰ میلیارد ریال در دولت مردمی، زمینه ایجاد و تثبیت ۲۸۰ فرصت شغلی را فراهم نمود.
خبر تکمیلیhttps://www.karafariniomid.ir/s/mfa8px
اخبار کارآفرینی را در لینک زیر دنبال کنید.undefined @karafariniomid_pr

۸:۲۳

thumnail
undefined بازگشت به چرخه تولید یک واحد اقتصادی راکد در سمنان با تسهیلات صندوق کارآفرینی امید
شرکت پولاد دژ استوار، تولیدکننده انواع فوم و تیرجه بلوک در شهرستان مهدی شهر استان سمنان که از چرخه تولید خارج شده بود، با تسهیلات صندوق کارآفرینی امید، احیا شد.
هاشمی استاندار سمنان با قدردانی از عملکرد صندوق کارآفرینی امید این استان در پرداخت تسهیلات به طرحهای نهضت احیا گفت: با توجه به نبود واحد مشابه تولید فوم و پنل های سقفی در استان ، راه اندازی مجدد این طرح بسیار حائز اهمیت است.
رمضان حافظی مدیر صندوق کارآفرینی امید سمنان نیز در این باره گفت: این واحد تولیدی صددرصد راکد با اختصاص تسهیلات 80 میلیارد ریالی از محل اعتبارات نهضت احیا واحدهای راکد ، مجدداً به چرخه تولید بازگشت.
حافظی افزود: این واحد تولیدی که پیش از این دچار آتش سوزی شده و از چرخه فعالیت خارج شده بود، اکنون با دریافت تسهیلات اشتغالزایی صندوق کارآفرینی امیدبه سرعت بازسازی و دوباره راه اندازی شد.او با تاکید بر تلاش صندوق کارآفرینی امید برای کمک به احیای واحد های اقتصادی نیمه فعال و بازگشت به کار کارگران بیان کرد: با راه انداری دوباره این مجموعه زمینه اشتغال پایدار برای 7 نفر فراهم شد.
اخبار کارآفرینی را در لینک زیر دنبال کنید.undefined @karafariniomid_pr

۸:۲۵

۱۸ تیر

thumnail
undefined بزرگترین شرکت داروسازی گیاه اسانس زیر چتر حمایتی صندوق کارآفرینی امید
شرکت کشت و صنعت و داروسازی گیاه اسانس که یکی از بزرگترین شرکتهای دانش بنیان پیشرو در صنعت داروسازی گیاهی ایران در استان گلستان است، با دریافت 55 میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت صندوق کارآفرینی امید به رونق رسیده است.
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان گلستان در بازدید از شرکت گیاه اسانس و مزرعه کشت و صنعت آن در توسکستان شهرستان گرگان با بیان این مطلب گفت: این شرکت امسال با حمایت صندوق با اعتباری بیش از 55 میلیارد ریال از محل منابع تفاهم نامه سه جانبه صندوق، جهاد، اقتصاد دارایی و مبلغ 20 میلیارد در سال 1400 از محل تفاهم نامه توسعه اشتغال پایدار روستایی به کار خود رونق بخشیده است.
سمانه خیل تاش با اشاره به تلاش صندوق برای کمک به مشاغل دانش بنیان اظهار داشت: هم اکنون بیش از 40 نفر در این مجموعه به اشتغال پایدار رسیده اند.
اخبار کارآفرینی را در لینک زیر دنبال کنید.undefined @karafariniomid_pr

۱۲:۳۶

thumnail

۱۲:۳۶

thumnail

۱۲:۳۶

۲۳ تیر

thumnail
پیام تسلیت مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید درپی درگذشت پدر گرامی سید علی‌اصغر حجازی
هادی آقابابایی مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، درپی درگذشت ابوالشهیدین آقای حاج سیدجواد حجازی پدر گرامی و معزز حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلی حجازی، جانشین دفتر مقام معظم رهبری پیام تسلیتی صادر کرد.به گزارش روابط عمومی صندوق کارآفرینی امید، در متن پیام هادی آقابابایی آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»وَبَشِّرِ الصَّابرِینَ الَّذینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ
 برادر گرامی حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای سید علی‌اصغر حجازیقائم مقام محترم دفتر مقام معظم رهبری
درگذشت پدربزرگوارتان پیرغلام اباعبدالله الحسین، ابوالشهیدین، مرحوم مغفور جناب حاج سید جواد حجازی موجب تألم و تأثر فراوان شد.یقیناً سال‌ها مجاهدت خالصانه، گره‌گشایی از مشکلات مردم، سبقت در کار خیر و صبر و بردباری در فراق فرزندان، ذخیره ارزشمندی برای آن مرحوم در پیشگاه خدای سبحان خواهد بود.
ضمن عرض تسلیت و همدردی با جنابعالی و خانواده محترم، از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و هم‌جواری با سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین و فرزندان شهیدشان را مسئلت می‌نمایم.اخبار کارآفرینی را در لینک زیر دنبال کنید.undefined @karafariniomid_pr

۷:۱۶