عکس پروفایل روابط عمومى صندوق كارآفرينى اميدر

روابط عمومى صندوق كارآفرينى اميد

۴۲۸عضو
عکس پروفایل روابط عمومى صندوق كارآفرينى اميدر
۴۲۸ عضو

روابط عمومى صندوق كارآفرينى اميد

اين كانال محلى براى ارائه اخبار كسب و كارهاى خرد و كوچك است

۷ بهمن

thumnail
undefined تولید سرکه چوب با حمایت صندوق کارآفرینی امید برای اولین بار در بافق یزدجوانان بافقی با حمایت صندوق کارآفرینی امید برای اولین بار سرکه چوب از ضایعات درخت پسته تولید کردند.سید عباس امامی مدیر صندوق کارآفرینی امید استان یزد در بازدید از کارگاه تولید سرکه چوب گفت: شناسایی و حمایت از طرح های نو و دانش بنیان در اولویت برنامه های صندوق است و در این راستا طرح تولید سرکه چوب شناسایی و مورد حمایت قرار گرفت.امامی ادامه داد: این کارگاه صنعتی در روستای باقرآباد شهرستان بافق و با حمایت مالی صندوق کارآفرینی امید با اعتباری معادل 10 میلیارد ریال از محل منابع صندوق توسعه ملی راه اندازی و زمینه اشتغال 4 نفر را به صورت مستقیم فراهم کرده است.
ویدیوی این خبر را در لینک زیر ببینید.https://www.aparat.com/v/EjmP7اخبار کارآفرینی را در لینک زیر دنبال کنید.undefined@karafariniomid_pr

۸:۲۵

۸ بهمن

thumnail
undefined گام بلند صندوق کارآفرینی امید در حمایت از معادن استان قزوینبه منظور حمایت از بخش معدن و با توسعه اشتغال در سطح معادن استان قزوین ، تفاهم نامه‌ای به مبلغ دو هزار میلیارد ریال میان صندوق کارآفرینی امید و سازمان نظام مهندسی معدن استان قزوین به امضا رسید.نصرتی مدیر صندوق کارآفرینی امید قزوین در این خصوص گفت: بر اساس تفاهم‌نامه منعقد شده، تسهیلاتی در راستای توسعه و یا تأمین تجهیزات به معادن سطح استان اعطا می‌شود و هدف اصلی این تفاهم نامه، توسعه مزیت های رقابتی و حمایت از تولید و ایجاد اشتغال در راستای انجام مأموریت ها و وظایف سازمانی صندوق کارآفرینی امید و تحقق شعار سال است.نبئی رئیس سازمان نظام مهندسی معدن استان قزوین هم ضمن ابراز خرسندی از امضای این تفاهم نامه، از اهتمام صندوق کارآفرینی امید در راستای خدمت رسانی به بخش های تولیدی در سطح استان قدردانی کرد.
اخبار کارآفرینی را در لینک زیر دنبال کنید.undefined@karafariniomid_pr

۶:۲۸

۱۱ بهمن

thumnail
undefined پذیرش حساب یارانه به عنوان تضمین تسهیلاتمدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:در سال جاری بیش از ۴ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده و بیش از ۹۲ درصد این تسهیلات در حوزه اشتغال بوده است.تسهیلات پرداخت شده در سال جاری منجر به ایجاد بیش از ۵۰ هزار شغل شده است و این مشاغل پایدار هستند.اقدامی که امسال در موضوع تضامین انجام شده این است که افراد مشمول تسهیلات می‌توانند از حساب یارانه خود به عنوان ضمانت استفاده کنند.http://www.yjc.ir/00aJqiاخبار کارآفرینی را در لینک زیر دنبال کنید.undefined@karafariniomid_pr

۱۱:۴۰

۱۴ بهمن

undefined افتتاح یک درمانگاه با تسهیلات کارآفرینی در زهک سیستان و بلوچستان
مدیر صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان گفت: در راستای حمایت از طرح های بهداشتی در مناطق مختلف سیستان و بلوچستان، یک درمانگاه با تسهیلات این صندوق در شهرستان زهک در شمال سیستان و بلوچستان با حضور محمد کرمی استاندار این استان به بهره برداری رسید.
غلامعلی صمصامی اظهار داشت: صندوق برای این طرح 20 میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت پرداخت کرده است تا تجهیزات پزشکی مورد نیاز را تامین کند.
او با اشاره به عملکرد مطلوب صندوق در حمایت از طرح های بهداشتی درمانی در سیستان و بلوچستان افزود: منابع این طرح از محل تفاهم نامه صندوق کارآفرینی امید با قرارگاه غدیر منطقه سیستان تامین شده است.
مدیر صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان گفت: با راه اندازی این درمانگاه برای 4 نفر به صورت مستقیم شغل پایدار ایجاد شده است.
صمصامی بیان کرد: بیش از این، مردم شهرستان زهک برای دریافت خدمات پزشکی مجبور به طی کردن مسافت 50 کیلومتری تا شهرستان زابل بودند که با تجهیز این درمانگاه، دسترسی بهتری به خدمات پزشکی خواهند داشت.
اخبار کارآفرینی را در لینک زیر دنبال کنید.undefined@karafariniomid_pr

۷:۳۷

۱۵ بهمن

undefined بخشودگی جرائم تسهیلات پرداختی صندوق کارآفرینی امید
معاون اعتبارات صندوق کارآفرینی امید کشور گفت: به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، جرائم مطالبات غیر جاری تسهیلات پرداختی این صندوق شامل بخشودگی می‌شود.
حمیدرضا البرزی با اعلام این خبر افزود: این طرح در دهه فجر انقلاب اسلامی آغاز شده است و تا پایان بهمن ماه اجرا می شود.
او در این باره اظهار داشت: وام گیرندگان برای بهره مندی از بخشودگی این جرائم باید به شعب صندوق در سراسر کشور مراجعه و مانده مطالبات تسهیلات خود را بروز کنند.
معاونت اعتبارات صندوق کارآفرینی امید تاکید کرد: سقف بخشودگی وجه التزام تاخیر در پرداخت تسهیلات اقساط، 500 میلیون ریال است.
البرزی همچین افزود: در کنار این بخشودگی جرائم، دریافت کنندگان تسهیلات در مناطق زلزله زده استان آذربایجان شرقی تا ششم اسفند ماه، سالروز ولادت حضرت مهدی (عج) فرصت دارند از این بخشودگی جرائم استفاده کنند.
اخبار کارآفرینی را در لینک زیر دنبال کنید.undefined@karafariniomid_pr

۱۰:۰۹

۲۱ بهمن

thumnail
undefined درآستانه جشن انقلاب؛رونمایی از ابرپرچم ایران بر روی ساختمان صندوق کارآفرینی امید
همزمان با دهه مبارک فجر و در آستانه چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، پرچم بزرگ ایران بر روی ساختمان صندوق کارآفرینی امید نقش بست.
اخبار كارآفرينى را در لينك زير دنبال كنيد.undefined@karafariniomid_pr

۸:۳۸

۲۲ بهمن

thumnail
undefinedبازدید مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از شعب صندوق استان خراسان رضوی
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در سفر یک روزه به استان خراسان رضوی ضمن بازدید از شعب و دفاتر استان خراسان رضوی با کارکنان دیدار و گفتگو کرد.
هادی آقابابایی مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در این سفر به همراه میثم نژادرمضانی مشاور اجرایی مدیرعامل، در بازدید از شعب شهرستانهای فریمان، تربت جام و تایباد با تقدیر از تلاش همکاران در ارایه خدمات مناسب و سریع همراه با تکریم به مشتریان بر اهمیت جذب منابع جدید برای صندوق اشاره و تاکید کرد: با توجه به سیاست اعتباری و برنامه عملیاتی جدید از کارکنان صندوق انتظار داریم با همه توان در راستای ارتقای خدمات، جذب مشتریان و منابع جدید تلاش کنند تا بتوانیم با جذب منابع جدید، منابع مالی بیشتری جهت ارائه تسهیلات اشتغال و مناسب به مشتریان در اختیار داشته باشیم.https://www.karafariniomid.ir/s/mfa0Id
اخبار کارآفرینی را در لینک زیر دنبال کنید.undefined@karafariniomid_pr

۶:۴۱

thumnail
#جشن_انقلاب
undefinedغرفه صندوق کارآفرینی امید در میدان انقلاب اسلامی، ابتدای خیابان آزادی، در جشن پیروزی انقلاب اسلامی پذیرای مردم ولایت‌مدار تهران است.
undefined@karafariniomid_pr

۸:۰۰

۲۵ بهمن

thumnail
ایجاد ۴۳ هزار فرصت شغلی با ۸ هزار طرح کسب‌و‌کار
معاون اجرایی رئیس‌جمهور:undefinedبا اجرای بیش از ۸ هزار طرح کسب و کار حدود ۴۳ هزار فرصت شغلی در سطح کشور ایجاد شده که عموماً در مناطق محروم و کم برخوردار بوده است.
undefinedصندوق کارآفرینی امید از موثرترین نهادهای مالی با تمرکز بر حوزه کارآفرینی خرد و اجتماعی که در نزدیک به ۴۰۰ شعبه فعالیتی در سطح کشور که با عارضه‌یابی، مشورت دهی و تامین مالی به واحد‌های کوچک کمک می‌کند.اخبار کارآفرینی را در لینک زیر دنبال کنید.undefined@karafariniomid_pr

۴:۴۸

روابط عمومى صندوق كارآفرينى اميد
undefined ایجاد ۴۳ هزار فرصت شغلی با ۸ هزار طرح کسب‌و‌کار معاون اجرایی رئیس‌جمهور: undefinedبا اجرای بیش از ۸ هزار طرح کسب و کار حدود ۴۳ هزار فرصت شغلی در سطح کشور ایجاد شده که عموماً در مناطق محروم و کم برخوردار بوده است. undefinedصندوق کارآفرینی امید از موثرترین نهادهای مالی با تمرکز بر حوزه کارآفرینی خرد و اجتماعی که در نزدیک به ۴۰۰ شعبه فعالیتی در سطح کشور که با عارضه‌یابی، مشورت دهی و تامین مالی به واحد‌های کوچک کمک می‌کند. اخبار کارآفرینی را در لینک زیر دنبال کنید. undefined@karafariniomid_pr
undefinedایجاد ۴۳ هزار فرصت شغلی با افتتاح ۸ هزار طرح کسب‌و‌کار ؛ اعطای بیش از ۱۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات کسب و کار توسط صندوق کارآفرینی امید
محسن منصوری، معاون اجرایی رئیس‌جمهور و سرپرست نهاد ریاست‌جمهوری در حاشیه آیین بهره‌برداری همزمان بیش از ۸ هزار طرح کسب و کار صندوق کارآفرینی امید:
undefinedفعال‌سازی واحدهای تولیدی و صنعتی راکد و نیمه فعال از سیاست‌های مهم دولت سیزدهم است.
undefined تاکنون بیش از ۷ هزار واحد تعطیل یا نیمه تعطیل به چرخه فعالیت بازگشته است.
undefined با اجرای بیش از ۸ هزار طرح کسب و کار حدود ۴۳ هزار فرصت شغلی در سطح کشور ایجاد شده که عموماً در مناطق محروم و کم برخوردار بوده است.
undefined بخش زیادی از این تسهیلات صندوق کارآفرینی امید به واحدهای راکد یا نیمه فعال پرداخت شده است.
undefined صندوق کارآفرینی امید از موثرترین نهادهای مالی با تمرکز بر حوزه کارآفرینی خرد و اجتماعی که در نزدیک به ۴۰۰ شعبه فعالیتی در سطح کشور که با عارضه یابی، مشورت دهی و تامین مالی به واحد‌های کوچک کمک می کند.
اخبار کارآفرینی را در لینک زیر دنبال کنید.undefined@karafariniomid_pr

۴:۵۲

thumnail
افتتاح ۸ هزار طرح اشتغال‌زایی/ ۳۰ درصد طرح‌ها مربوط به بانوان است
آقابابایی، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید: بیش از ۸ هزار طرح اشتغالزایی مورد حمایت صندوق کارآفرینی امید در سراسر کشور با اعتباری بالغ بر ۱۲ هزار میلیارد ریال افتتاح شد.
حجم سرمایه گذاری این طرح‌ها بیش از ۱۹ هزار میلیارد ریال است که در حوزه‌هایی نظیر صنعت، کشاورزی، خدمات و زنان کارآفرین مورد حمایت قرار گرفتند.
حدود ۳۰ درصد از طرح‌های اشتغال‌زایی متعلق به زنان کارآفرین است.
اخبار کارآفرینی را در لینک زیر دنبال کنید.undefined@karafariniomid_pr

۴:۵۴

۲۹ بهمن

thumnail
۲۹ بهمن، روز اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی گرامی باد
اخبار کارآفرینی را در لینک زیر دنبال کنید.undefined@karafariniomid_pr

۱۰:۱۴

۱ اسفند

thumnail
undefined پرداخت هزار میلیارد ریال در قالب ۶۶۷ فقره تسهیلات به متقاضیان ایلامی
مدیر صندوق کارآفرینی امید ایلام گفت: ۶۶۷ فقره تسهیلات ارزان قیمت اشتغال و ضروری با اعتبار یک هزار و ۶۶ میلیارد ریال از ابتدای سال ۱۴۰۲ توسط این صندوق به متقاضیان در استان پرداخت شده است.https://www.karafariniomid.ir/s/mfa0LYاخبار کارآفرینی را در لینک زیر دنبال کنید.undefined@karafariniomid_pr

۸:۵۷

thumnail
undefined جذب 100 درصدی اعتبارات نهضت احیای واحدهای اقتصادی در یزد
710 میلیارد ریال اعتبارات نهضت احیای واحدهای اقتصادی توسط صندوق کارآفرینی امید استان یزد جذب و پرداخت شد.https://www.karafariniomid.ir/s/mfa0L3اخبار کارآفرینی را در لینک زیر دنبال کنید.undefined@karafariniomid_pr

۹:۲۱

thumnail
undefinedمعرفی صندوق کارآفرینی امید استان کرمانشاه به عنوان دستگاه برتر اشتغال
آیین توانمندسازی پنج هزار خانواده مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه و تجلیل از یاران اشتغال و کارآفرینان برتر با عنوان « بلندای همت » با حضور صحرایی استاندار کرمانشاه، مسئولین و مددجویان کارآفرین در تالار انتظار کرمانشاه برگزار شد .https://www.karafariniomid.ir/s/mfa0MNاخبار کارآفرینی را در لینک زیر دنبال کنید.undefined@karafariniomid_pr

۹:۲۳

۲ اسفند

thumnail
undefined بهره برداری از کارخانه تولید محصولات سلولزی زریبار در مریوان
کارخانه تولید محصولات سلولزی زریبار با حضور استاندار کردستان شامگاه سه شنبه در شهرک صنعتی مریوان به افتتاح شد.
صلاح گل محمدی مدیر صندوق کارآفرینی امید کردستان گفت: این کارخانه در راستای نهضت احیای واحدهای راکد و با حمایت مالی و پرداخت تسهیلات ۸۰ میلیارد ریالی صندوق کارآفرینی امید به بهره برداری رسید.
گل محمدی اظهار داشت برای این کارخانه در مجموع 220 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است.مدیر صندوق کارآفرینی امید کردستان ظرفیت این واحد تولیدی را تولید ۱۰۰ هزار تن انواع دستمال کاغذی جیبی، لوله‌ای و سفره‌ای عنوان کرد و گفت: این کارخانه ظرفیت اشتغالزایی برای ۳۰ نفر دارد.
اخبار کارآفرینی را در لینک زیر دنبال کنید.undefined@karafariniomid_pr

۹:۳۹

۵ اسفند

thumnail
سالروز میلاد خجسته فخر عالم امکان حضرت صاحب الزمان مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف مبارک باد.
undefined@karafariniomid_pr

۱۵:۳۳

۷ اسفند

thumnail
undefined ایجاد، تثبیت و توسعه ۴ هزار شغل توسط صندوق کارآفرینی امید لرستانمدیر صندوق کارآفرینی امید لرستان گفت: در ۳۰ ماهه گذشته با پرداخت ۳ هزار فقره تسهیلات خود اشتغالی، ۴ هزار شغل ایجاد، تثبیت و توسعه پیدا کرده است.حسین بیرانوند با اشاره به اینکه رسالت اصلی صندوق کارآفرینی امید حمایت از کسب و کار خرد، کوچک و متوسط است، اظهار کرد: در واقع صندوق کارآفرینی امید یک نهاد حمایتی تخصصی در حوزه اشتغال است. به گفته وی از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون صندوق کار آفرینی امید در لرستان بالغ بر ۳ هزار فقره تسهیلات خود اشتغالی پرداخت کرده است.مدیر صندوق کار آفرینی امید لرستان گفت: با تسهیلات خود اشتغالی صندوق کار آفرینی امید تعداد ۴ هزار شغل ایجاد، تثبیت و توسعه پیدا کرده است.https://www.karafariniomid.ir/s/mfa0PR
اخبار کارآفرینی را در لینک زیر دنبال کنید.undefined@karafariniomid_pr

۶:۱۷

thumnail

۱۸:۰۶

۹ اسفند

thumnail
undefined ایستگاه صلواتی صندوق کارآفرینی امید در نیمه شعبان

اخبار کارآفرینی را در لینک زیر دنبال کنید.undefined@karafariniomid_pr

۱۵:۳۷