عکس پروفایل اخبار و اطلاعیه های روزا

اخبار و اطلاعیه های روز

۱,۰۱۱عضو
عکس پروفایل اخبار و اطلاعیه های روزا
۱هزار عضو

اخبار و اطلاعیه های روز

این کانال به انعکاس اخبار و اطلاعیه های مهم شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی اختصاص دارد .

۲۸ خرداد

thumnail
عید سعید قربان مبارکundefinedundefined

۰:۵۸

thumnail
تیزر جشنواره فیلم وعکس با انرژی با حضور جمعی از هنرمندان مطرح سینما و عکاسی رونمایی شد.
داوران بخش فیلم: پری‌ناز ایزدیار، هوتن شکیبا ،هدی زین العابدین، حسن معجونی و رعنا آزادی ور
داوران بخش عکس: محمود کلاری ، سیف الله صمدیان ،حمید جبلی ، فرهاد آییش و مهدی پاکدل.
این جشنواره با هدف ترویج فرهنگ مصرف بهینه انرژی و آگاهی‌ بخشی درباره اهمیت مصرف هوشمندانه برق و تأثیرات مثبت آن بر جامعه و محیط زیست در دو بخش عکس و فیلم برگزار می شود.
دریافت آثار از 28 خرداد ماهآدرس سایت: http://baenergy-festival.ir/شماره تماس دبیرخانه:۸۸۶۵۷۲۵۷-۰۲۱

۵:۱۸

بازارسال شده از توانیر آنلاین
thumnail
undefined سخنگوی صنعت برق تشریح کرد:undefined شرایط خرید برق صرفه‌جویی شده از چاههای کشاورزی
undefined سخنگوی صنعت برق از راه اندازی طرحی خبر داد که براساس آن کشاورزان در صورت همکاری بیشتربا برنامه‌های مدیریت مصرف برق، می‌توانند میزان صرفه جویی شده را به نرخی ۴ برابر بالاتر از قیمت تامین برق به فروش برسانند.
undefined مشروح خبر
undefined @tavanironline

۱۱:۲۴

بازارسال شده از خبرنگار
thumnail
ایجاد پارک خورشیدی در منطقه ویژه اقتصادی سرخس
undefinedمدیر برق سرخس گفت: طبق برنامه ریزی انجام گرفته، قرار است پارک خورشیدی ۲۰ مگاواتی در منطقه آزاد تجاری و صنعتی سرخس با سرمایه گذاری آستان قدس رضوی ایجاد شود.
undefinedحجت پارسا دوست در نشست شورای اداری سرخس که با حضور «سید مهدی سالم» فرماندار، امام جمعه، «سید احسان قاضی زاده هاشمی» نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و همه مدیران ادارات این شهرستان برگزار شد، برنامه های مدیریت مصرف برق امسال را تشریح و بر لزوم رعایت حداکثری مدیریت مصرف برق در ادارات، سازمانها و بانکها تاکید کرد.
undefinedمدیر برق سرخس به ادارات و بانکهای این شهرستان توصیه کرد که کاهش مصرف برق در راستای مصوبه هیات وزیران مبنی بر کاهش ۳۰ درصدی در ساعات اداری و کاهش ۶۰ درصدی در ساعات غیراداری را جدی بگیرند.
undefinedوی گفت: تبعات قطع هوشمند برق ادارات ناشی از عدم رعایت حداکثر مصرف آنها بر عهده مدیر دستگاه مربوطه است.
undefinedمدیر برق سرخس همچنین ضمن تشریح مصوبه هیات دولت در خصوص مدیریت بار در تعرفه های مختلف، مزایای ظرفیت نیروگاه خورشیدی برای چاههای کشاورزی را بیان کرد.
undefinedوی اظهار کرد: با راه اندازی پارک خورشیدی در منطقه ویژه اقتصادی سرخس، فرصت مغتنمی برای سرمایه گذاری سایر کشاورزان در این پارک فراهم می شود.
undefinedپارسادوست بیان کرد: مالکان چاههای کشاورزی با سرمایه گذاری در نیروگاه خورشیدی به اندازه ۸۰ درصد مصرف خود می توانند در ایام گرم سال بدون هیچ گونه قطع برق، مصرف کاملا رایگان داشته باشند و در سایر ایام سال نیز به صورت تضمینی برق تولیدی خود را به فروش برسانند.
undefined دفتر روابط عمومی - ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۳

۱۵:۴۱

بازارسال شده از خبرنگار
thumnail
کنترل پذیری ۱۰۰ درصدی مشترکین برق کشاورزی در بجستان
undefinedمدیر برق بجستان گفت: در سه سال گذشته دولت سیزدهم، ۱۰۰ درصد مشترکین برق حوزه کشاورزی این شهرستان کنترل پذیر شدند و اتوماسیون شبکه برق این شهرستان کامل گردید به نحوی که کاهش میزان خاموشی و افزایش رضایت مندی مشترکین را در پی خواهد داشت.
undefinedمهدی زنده دل در نشست شورای اداری بجستان که با حضور فرماندار، امام جمعه، مسئولان ادارات و نماینده مجلس برگزار شد، به تشریح عملکرد دولت سیزدهم در صنعت برق پرداخت و گفت: از چالش‌های جدی که در ابتدای دولت سیزدهم، کشور با آن مواجه شد، کمبود برق و خاموشی‌های مکرر به علت عدم توسعه و ساخت نیروگاه در سالهای قبل و افزایش نیافتن ظرفیت تولید برق بود.
undefinedوی بیان کرد: در همین راستا صنعت برق کشور در مدت حضور دولت سیزدهم، برنامه‌ دقیقی را طراحی و اجرا کرد به‌نحوی‌ که در زمستان سال ۱۴۰۰ با تأمین و مدیریت سوخت نیروگاهی و در اواخر خردادماه ۱۴۰۱ با مدیریت شبکه برق توانست بدون قطعی، برق کشور را تأمین کند و در کنار این موارد ظرفیت تولید برق در کشور را نیز افزایش دهد.
undefinedمدیر برق بجستان گفت: دولت سیزدهم همچنین توانست ظرفیت تولید برق در کشور را با نصب چهار هزار و ۵۰۰ مگاوات واحد بخار نیروگاه‌ سیکل ترکیبی افزایش دهد که با این اقدام ۹۰ درصد واحدهای صنعتی، دیگر هیچ‌ گونه محدودیتی در تأمین برق خود ندارند و برای باقی آنها نیز تنها نیم روز در هفته (۱۲ ساعت) آن هم با اعلام قبلی، مدیریت بار اعمال می شود.
undefinedزنده دل به اقدامات دولت سیزدهم در حوزه خدمات برق بجستان اشاره و بیان کرد: در راستای حفظ و پایداری و نوسازی شبکه برق، بیش از ۹۸ درصد از شبکه برق روستاهای این شهرستان نوسازی شدند که تا پایان سال به ۱۰۰ درصد می رسد.
undefinedوی ادامه داد: در سه سال گذشته بیش از ۱۵۰ کیلومتر شبکه سیمی فشار ضعیف برق این شهرستان با اعتبار بیش از ۶۰۰ میلیارد ریال به کابل خودنگهدار تبدیل شد که علاوه بر صیانت از محیط زیست، باعث کاهش افت ولتاژ شبکه نیز می شود.
undefinedمدیر برق بجستان در انتهای این نشست به معرفی اپلیکیش «با انرژی» پرداخت و از همه مشترکین برق این شهرستان دعوت کرد تا با نصب این اپلیکیشن و با بهره گیری از هوش مصنوعی پاسخ تمام سوالات و راهکارهای مدیریت بهینه مصرف برق را دریافت کنند و با این اقدام از جوایز آن بهره گیرند.
undefined دفتر روابط عمومی - ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۳

۱۵:۴۱

بازارسال شده از خبرنگار
thumnail
صبحگاه ایمنی در مدیریت برق کلات
undefinedنشست دوازدهمین صبحگاه ایمنی سال ۱۴۰۳ مدیریت برق کلات با حضور مسئولان و کارکنان واحدهای مختلف این مدیریت برگزار شد.
undefined«محسن حیدری» مسئول ایمنی مدیریت برق کلات در این نشست گزارشی از میزان سرعت خودروها، نشانه های گرما زدگی و راه درمان آن، حادثه «بخیر گذشت» برق و بازدید از عملکرد گروههای اجرایی این مدیریت ارایه کرد.
undefined«علی جاوی مقدم» مدیر برق کلات نیز در این نشست ضمن تبریک اعیاد پیش رو مطالبی در خصوص اوج بار و رعایت آداب ایمنی ارائه کرد.
undefined دفتر روابط عمومی - ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۳

۱۵:۴۱

بازارسال شده از خبرنگار
thumnail
پویش «همیار با انرژی» در مدیریت برق بردسکن
undefinedنشستی به منظور برنامه ریزی برای اجرای پویش «همیار با انرژی» با حضور نمایندگان مدیریت برق و اداره آموزش و پرورش بردسکن در محل سالن اجتماعات اداره مزبور برگزار شد.
undefinedهدف از برگزاری این نشست که کارشناس مدیریت مصرف برق، مدیر روابط عمومی و نماینده اداره آموزش و پرورش حضور داشتند، جلب مشارکت حداکثری دانش آموزان و خانواده ها در خصوص مدیریت مصرف برق بود.
undefined دفتر روابط عمومی - ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۳/ تلاش همه برای خاص بودن

۱۵:۴۱

بازارسال شده از خبرنگار
thumnail
مدیریت برق کلات در محل نماز جمعه میز خدمت برپا کرد
undefinedهمزمان با اقامه نماز جمعه هفته گذشته، مدیریت برق کلات نسبت به برپایی میز خدمت در محل برگزاری این فریضه الهی در محل مصلی مرکز این شهرستان اقدام کرد.
undefinedبرپایی این میز خدمت با محوریت پاسخگویی به شکایات، سوالات و رفع مشکلات مشترکین برق، ارائه پیشنهادات، ترویج فرهنگ درست مصرف کردن انرژی برق و یادآوری برای همکاری مشترکین در اوج بار تابستان سال ۱۴۰۳ انجام شد.
undefined«امین رحمانی»، مسئول دفتر و روابط عمومی و «حمیدرضا تاتاری» مسئول اداره خدمات مشترکین مدیریت برق کلات در این میز خدمت حضور یافتند.
undefined دفتر روابط عمومی - ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۳

۱۵:۴۱

بازارسال شده از خبرنگار
thumnail
هماهنگی برای تولید محصول سبز با برق سبز در فیروزه
undefinedمدیر برق فیروزه با دعوت حضوری از تعدادی نمایندگان مالکان چاه های کشاورزی این شهرستان در نشست هماهنگی با آنان ضمن تبیین نهضت ملی «تولید سبز با برق سبز» مشارکت شان را در این طرح خواستار شد.
undefinedحامد ده یادگاری وضعیت ناترازی حوزه تولید برق در کشور و لزوم نصب نیروگاه های خورشیدی را برای نمایندگان مالکان چاه های کشاورزی تشریح و به سوالات آنان پاسخ داد.
undefined دفتر روابط عمومی - ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۳

۱۵:۴۱

بازارسال شده از خبرنگار
thumnail
چهارمین صبحگاه ایمنی خردادماه مدیریت برق سرخس برگزار شد
undefinedچهارمین نشست صبحگاه ایمنی خردادماه مدیریت برق سرخس با حضور مدیر برق و همه کارکنان فنی و اداری این مدیریت با محوریت تشریح حوادث و ریسک های مرتبط با ایام اوج بار ، گرمازدگی و روش های پیشگیری، شناسایی و درمان فرد گرمازده برگزار شد.
undefinedدر این نشست بر اطلاع رسانی در خصوص راه های کنترل پشه آئدس مهاجم پیرو نامه معاونت بهداشت خراسان رضوی، انجام فعالیت های سنگین در ابتدای وقت اداری و تقسیم کار بین نفرات به منظور پیشگیری از گرمازدگی تاکید شد.
undefinedالزام به همراه داشتن کپسول آتش نشانی با همه گروه های عملیاتی با توجه به احتمال حریق انواع تابلو و ... در زمان اوج بار و حصول اطمینان از سالم بودن و شارژ داشتن کپسول آتش نشانی، هماهنگی همه گروه های عملیاتی با واحد بهره برداری و واحد اتفاقات - عملیات مدیریت برق سرخس در ایام اوج بار از دیگر مباحث ارائه شده در این صبحگاه بود.
undefined دفتر روابط عمومی - ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۳

۱۵:۴۱

بازارسال شده از خبرنگار
thumnail
تهیه داده های پایش برخط شبکه های توزیع برق با استفاده از هوش مصنوعی در سایت آموزشی گناباد
undefinedمدیر دفتر مدیریت دارایی های فیزیکی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: داده های مورد نیاز برای استقرار عملیاتی طرح سامانه خودرویی پایش برخط شبکه های توزیع برق با استفاده از هوش مصنوعی در سایت آموزشی مدیریت برق گناباد تهیه شد.
undefinedبه گزارش روابط عمومی، ناصر نایب افزود: پایش برخط شبکه توزیع برق با استفاده از دوربین یکی از طرحهای اجرایی مبتنی بر هوش مصنوعی است که ظرف یکسال گذشته به صورت جدی دنبال شد و قبل از آن از جنبه تحقیقاتی نیز اقدامات زیادی بر روی آن انجام گرفت و زیرساخت‌های مناسبی در حوزه‌های نرم افزاری و سخت افزاری برای آن تامین گردید.
undefinedوی بیان کرد: در این طرح معایب شبکه توزیع برق اعم از شکستگی مقره ها و در آینده سایر معایب آن، به صورت برخط قابل رصد بوده و درخواست کار مرتبط در وب پم ثبت می شود.
undefinedمدیر دفتر دارایی های فیزیکی شرکت توزیع برق خراسان رضوی گفت: با توجه به روش یادگیری نرم افزار که مبتنی بر یادگیری عمیق یا deep learning است، می بایست حجم بالایی از تصاویر در بانک اطلاعات نرم افزار ثبت و مدل مناسبی برای پردازش تصاویر ایجاد شود که این مهم در حال انجام است.
undefined دفتر روابط عمومی - ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۳

۱۵:۴۱

بازارسال شده از خبرنگار
thumnail
تفاهم نامه همکاری شرکت توزیع برق خراسان رضوی با پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد منعقد شد
undefinedتفاهم نامه همکاری بین شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی و مدیریت پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد سرخس در نشستی با حضور مدیران و معاونان ۲ مجموعه در محل سالن اجتماعات شرکت توزیع برق استان منعقد شد.
undefinedبه گزارش روابط عمومی، انعقاد این تفاهم نامه به دنبال برگزاری نشستی منعقد شد که اردیبهشت ماه گذشته در محل پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد با حضور مدیرعامل و معاونان شرکت توزیع برق استان و دست‌اندرکاران آن پالایشگاه با هدف همکاری های پژوهشی بین دو مجموعه برگزار شده بود.
undefined«احمد اسدی» معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی در نشست انعقاد این تفاهم نامه به بیان تجربیات و اقدامات شرکت در زمینه مدیریت دارایی های فیزیکی پرداخت.
undefined«وحید باغیشنی» معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی نیز در این نشست اقدامات شرکت در حوزه هوشمندسازی و توسعه اتوماسیون شبکه برق را تشریح کرد.
undefinedنماینده شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی در زمینه پیگیری مفاد این تفاهم نامه درباره آن گفت: تفاهم نامه مزبور با رویکرد توسعه همکاریهای پژوهشی بین دو شرکت در ۱۷ زمینه همکاری بعد از برگزاری نشست ها و پیگیریهای مستمر از طریق نماینده شرکت پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد تدوین و مبادله شده است.
undefined ناصر نایب افزود: بندهای این تفاهم نامه شامل استفاده از ظرفیت های علمی در حوزه هوشمند سازی، همکاری مشاوره ای، علمی و استفاده از تجربیات در حوزه ICT (فناوری اطلاعات و ارتباطات) شامل سیستم های اطلاعاتی، زیرساختهای شبکه، زیرساختهای مخابراتی و امنیت اطلاعات، تبادل دانش و تجربیات در زمینه تولید و استقرار ERP سازمانی، تبادل دانش و تجربیات در حوزه نظام مدیریت دارایی های فیزیکی، تبادل دانش و تجربیات در حوزه نظام پیشنهادات کارکنان می شود.
undefinedوی تبادل دانش و تجربیات در حوزه پیاده سازی و استقرار سیستمهای اطلاعاتی منابع انسانی و پیاده سازی نظام های منابع انسانی نظیر مدل تعالی ۳۴۰۰۰ شامل نظام مدیریت عملکرد کارکنان، مدل شایستگی کارکنان و جانشین پروری و...، همکاری در ارائه سمينارها و كارگاه‌هاي آموزشی، استفاده و برخورداری از ظرفیت موجود آزمایشگاه‌ها، کتابخانه ها و کارگاههای طرفین و به اشتراک گذاری نتایج تحقیقات را از دیگر مفاد این تفاهم نامه برشمرد.
undefined نایب ادامه داد: به اشتراک گذاری اسناد و مدارک علمی و تبادل آنها بر اساس سیاست های عدم افشای اطلاعات، تبادل نیازهای آموزشی و همکاری در برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت به منظور ارتقاء توان علمی کارشناسان طرفین و اطلاع رسانی دوره های برنامه ریزی شده، بررسی و امکان سنجی اجرای پروژه های تحقیقاتی مشترک از دیگر مفاد این تفاهم نامه است.
undefinedوی بررسی و امکان سنجی استفاده از سایر فناوریهای مشترک مورد استفاده توسط طرفین جهت تبادل دانش، تبادل دانش و تجربیات در حوزه HSE، تبادل دانش و تجربیات در حوزه توسعه نظام مدیریت فرآیندها، همکاری در حوزه استقرار نظام های نوین مدیریتی و تعالی سازمان، همکاری در حوزه شناخت فرصت ها و تهدیدات محیط پیرامون و بروزآوری نظام مدیریت استراتژیک، همکاری در شناسایی، ثبت، نشر و بکارگیری تجربیات و دانش سازمانی را از دیگر مفاد این تفاهم نامه ذکر کرد.
undefinedدر پایان این نشست مدیران عامل شرکتهای توزیع برق خراسان رضوی و پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد ضمن تشریح مهم‌ترین نقاط عطف زمینه های همکاری در تفاهم نامه تدوین شده اعم از مدیریت دارایی‌های فیزیکی، هوشمندسازی و تعالی منابع انسانی، ابراز امیدواری کردند که فعالیتهای مشترک بسیاری تعریف شود و اقدامات خوبی در هر دو شرکت با تشریک مساعی انجام گیرد.
undefined دفتر روابط عمومی - ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۳

۱۵:۴۱

بازارسال شده از ریحانه
thumnail
undefinedاولین جلسه چهارشنبه های آموزشی
موضوع : نحوه گزارش گیری تجهیزات کد گذاری شده و ثبت کدینگ دیجیتال در نرم افزار وب پم ارائه دهنده: مسعود کاشی پور محمدی دفتر مدیریت دارایی فیزیکی چهارشنبه 23 خرداد ماه ۱۴۰۳ساعت 12 الی 13لینک اتاق جلساتadobe.kedc.ir/modafورود به صورت مهمان اولین جلسه چهارشنبه های آموزشی در حوزه مدیریت دارایی فیزیکی برگزار گردید.مهندس ناصر نایب مدیر محترم دفتر مدیریت دارایی فیزیکی افزود با توجه به اهمیت بحث آموزش و اثرات آن در حوزه های اجرایی و پیش برد اهداف شرکت علی الخصوص حوزه بهره برداری بنا گردید جلسات آموزشی و ارایه دانش توسط کارشناسان دفتر مدیریت دارایی فیزیکی و همچنین همکاران شهرستانها به طور مستمر چهارشنبه هر هفته با موضوعات مختلف فنی، اجرایی، نرم افزاری و....در حوزه بهره برداری به صورت منظم برگزار گردد و تجربیات کاری و آموزشی به اشتراک گزاشته شود. همچنین وی افزود دبیر برگزاری جلسات آموز‌شی مهندس مسعود کاشی پور می باشد.

۱۵:۴۱

بازارسال شده از خبرنگار
thumnail
بهره برداری از سومین نیروگاه خورشیدی ویژه چاه های کشاورزی در گناباد
undefinedمدیر برق گناباد گفت: در راستای نهضت "تولید محصول سبز با برق سبز" سومین نیروگاه خورشیدی ویژه چاه های کشاورزی در این شهرستان به بهره برداری رسید و به شبکه برق متصل شد.
undefinedمهدی رستمی پور افزود: در راستای توسعه نیروگاه های مقیاس کوچک حمایتی در گناباد بیش از ۱۰۰ نیروگاه خورشیدی با ظرفیت حدود ۹ دهم مگاوات وارد مدار شده است،
undefinedوی اظهار کرد: ایجاد ۲۰۰ نیروگاه مقیاس کوچک خورشیدی حمایتی و چند نیروگاه خورشیدی ویژه نهضت «طرح تولید محصول سبز با برق سبز" در دست اقدام است که بزودی به بهره برداری خواهد رسید.
undefinedوی خاطر نشان کرد: نخستین نیروگاه خورشیدی ۲۰۰ کیلوواتی کشور ویژه صنایع با نرخ خرید تضمینی برق در سال گذشته در گناباد به بهره برداری رسید.
undefined دفتر روابط عمومی - ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۳

۱۸:۳۶

بازارسال شده از خبرنگار
thumnail
سرویس فیدرهای فاز یک پست برق اخلمد در شهرک صنعتی چناران
undefinedگروه اجرایی مدیریت برق چناران در اقدامی برنامه‌ریزی شده و هماهنگ، همزمان با روز «مدیریت بار صنعتی» فاز یک شهرک صنعتی این شهرستان فیدرهای «آتشین، آرمین و پایا» از پست اخلمد را سرویس کردند.
undefinedدر این عملیات که نتیجه بازدیدهای با برنامه قبلی از فیدرهای فوق بود، سرویس سرکابلهای اول خط، تعویض مقره های معیوب، آچارکشی اتصالات مسیر فیدر و سرویس قطع کننده ها در دستورکار گروه های اجرایی قرار گرفت.
undefinedبا توجه به هماهنگی انجام گرفته، سه شرکت پیمانکاری فنی و مهندسی «نماد»، «مبتکران صنعت» و «سترگ نیرو» در چناران نیز نسبت به اجرای پروژه‌های نیرورسانی در مسیر این سه فیدر اقدام کردند.
undefinedاین عملیات به صورت هماهنگ با برگزاری نشست TBM در محل شهرک صنعتی چناران با حضور ۳۵ نفر عوامل اجرایی امانی و شرکتهای پیمانکاری راس ساعت هشت صبح آغاز و پس از ۶ ساعت کار مفید در ساعت ۱۴ همان روز به پایان رسید.
undefinedدر جلسه TBM مواردی همچون وجود تعداد زیاد مولد اضطراری در واحد‌های صنعتی و لزوم رعایت ۱۰۰ درصدی مراحل اعمال خاموشی بویژه وجود اتصال زمین در رویت مجری، محصور سازی محیط کار با توجه به حجم ترددهای سبک و سنگین و پرهیز از هرگونه شتابزدگی توسط رئیس اداره بهره‌برداری، مسئول ایمنی و ناظر بهره‌برداری مدیریت برق چناران مورد تأکید قرار گرفت.
undefined دفتر روابط عمومی - ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۳

۱۸:۳۶

بازارسال شده از خبرنگار
thumnail
نشست کمیته فرعی سلامت اداری مدیریت برق تربت جام برگزار شد
undefinedنشست کمیته سلامت اداری مدیریت برق تربت جام با حضور کارشناس حراست منطقه و سایر اعضای این کمیته در محل این مدیریت برگزار شد.
undefinedکارشناس حراست منطقه در نشست کمیته فرعی سلامت اداری مدیریت برق تربت جام مطالبی پیرامون شاخصهای جدید ارزیابی سلامت اداری در سال ۱۴۰۳ بیان کرد و به تفکیک، اهداف مورد نظر در هر بخش را تشریح نمود.
undefined«علی معلم» در این نشست اهمیت جلسات درون واحدی سلامت اداری، پیشگیری و نظارت، بررسی عملکرد کارکنان با اشاره به مسئولیت قانونی مسئولان واحد‌های مختلف در پیشگیری از فساد و صیانت از دارایی های شرکت توزیع برق خراسان رضوی، نظارت مستمر بر فعالیت کارکنان و ارائه آموزش های مرتبط با مقوله سلامت اداری به آنان را از مهمترین اقدامات پیشگیرانه از وقوع تخلفات اداری برشمرد.
undefinedاعضای کمیته سلامت اداری مدیریت برق تربت جام در پایان این نشست با واکاوی فرآیندهای موجود در بخشهای مختلف و احصاء نقاط آسیب پذیر، وظایف هر بخش را برای پیگیری، کنترل و رفع گلوگاه‌ها در قالب مصوباتی مشخص و ابلاغ کردند.
undefinedکارشناس حراست منطقه در انتهای این نشست بر اهمیت مشورت گرفتن، اعمال نظر قاطع، تبیین دلایل خاموشی و اوج بار و اهمیت تشریح این موضوع برای معترضان و جامعه هدف تاکید کرد.
undefined دفتر روابط عمومی - ۲۹ خرداد ماه ۱۴۰۳

۱۸:۳۶

بازارسال شده از خبرنگار
thumnail
رزمایش پایداری شبکه برق در قوچان
undefined رزمایش بین فیدرهای «آوین» و «بایرامی» شبکه برق جنب بیمارستان «شهدا» قوچان با هدف پایداری بیشتر شبکه و کاهش زمان خاموشی در مرکز شهر توسط گروه های عملیاتی مدیریت برق این شهرستان برگزار شد.
undefined از دیگر اهداف برگزاری این رزمایش جلوگیری از تداخل با ترافیک بالای خیابان و عدم مزاحمت برای همشهریان در شریان اصلی شهر قوچان و کاهش انرژی توزیع نشده با اعمال خاموشی در نیمه شب بود.
undefinedگروه های تعمیرات فشار متوسط و فشار ضعیف به همراه گروه اتفاقات - عملیات مدیریت برق قوچان در این رزمایش نسبت به تغيير مقطع شبكه برق از ۳۵ به ۱۲۰ روكش دار، احداث یک فاصله سيم كشي (خط رینگی) جدید اقدام کردند.
undefinedاین گروه ها همچنین در این رزمایش، تغيير آرايش شبكه فشار متوسط برق در ترانس های موجود، احداث یک فاصله شبکه برای تغذیه ترانس عمومی، نصب یک ست تيغه رینگی جديد در ابتدای خیابان «تربیت»، جمع آوری ۲ فاصله شبکه فشار متوسط با مقطع ۳۵ با همکاری یک دستگاه جرثقیل و ۲ دستگاه بالابر را انجام دادند.
undefined دفتر روابط عمومی - ۲۹ خرداد ماه ۱۴۰۳

۱۸:۳۶

بازارسال شده از خبرنگار
thumnail
نشست حقوق بیت المال تربت جام با محوریت مدیریت مصرف برق برگزار شد
undefinedنشست حقوق بیت المال دادگستری تربت جام با محوریت مدیریت مصرف برق با حضور مدیر برق این شهرستان و مسئولان سایر ادارات در محل دادگستری برگزار شد.
undefinedمهدی میری، مدیر برق تربت جام در این نشست نسبت به تشریح همه قوانین و ضوابط سال جاری برای مدیریت مصرف برق همه واحدهای مدیریت برق این شهرستان اقدام کرد.
undefinedدادستان تربت جام نیز در این نشست نسبت به رعایت همه ضوابط مربوط به مدیریت مصرف برق در بخشهای اداری و صنعتی و ... دستورات لازم را صادر کرد.
undefinedحسن وزیری از جمله این ضوابط را به مدار آوردن ژنراتورها و رعایت الگوی مصرف برق طبق مصوبه هیات وزیران در ادارات، رعایت الگوی مصرف برق در واحدهای صنعتی، فعال کردن گشت های شناسایی برق های غیرمجاز و اشتراک‌های پرمصرف برق ذکر کرد.
undefinedهمکاری نیروهای مقاومت بسیج و شهرداری تربت جام بیش از پیش با مدیریت برق این شهرستان، برخورد با چاه‌های کشاورزی دارای اضافه دیماند مصرفی، اجرای مدیریت مصرف برق طبق برنامه های اعلامی، اطلاع رسانی مناسب با توجه به خاموشی های پیش رو و پیشگیری از نارضایتی اجتماعی از موارد مورد تاکید دادستان تربت جام در این نشست بود.
undefined وزیری در پایان این نشست همکاری نهادهای مختلف با مدیریت برق تربت جام برای پیشگیری از سرقت سیم و قطعی های برق را ضروری دانست.
undefined دفتر روابط عمومی - ۲۹ خرداد ماه ۱۴۰۳

۱۸:۳۶

بازارسال شده از خبرنگار
thumnail
کارگاه آموزشی مشاوره بالینی فردی و روانشناسی اعتیاد در مدیریت برق بجستان برگزار شد
undefinedکارگاه آموزشی مشاوره بالینی فردی، روانشناسی اعتیاد، مدیریت استرس و تاب آوری به منظور ایجاد آرامش فکری، تقویت ارتباطات اجتماعی و انتخاب سبک زندگی سالم در محل مدیریت برق بجستان برگزار شد.
undefinedبرگزاری این کارگاه آموزشی با مربی گری یکی از دکترای روان شناس و روانشناس و مشاور خانواده دایره فرهنگی - اجتماعی کلانتری شماره ۱۱ بجستان با حضور همه کارکنان مدیریت برق این شهرستان انجام شد.
undefinedدر این دوره به مباحثی همچون تقویت عزت نفس، یافتن راه های مثبت برای مدیریت حوادث و احساسات استرس زا، یادگیری نحوه واکنش به موضوعات مشترک و محرک های رفتاری، توسعه مهارتهای عملی برای مقابله با میل به مصرف، کمک به فرد در بازسازی روابط با دیگران و ... پرداخته شد.
undefinedازقندی، رئیس اداره بهزیستی بجستان نیز در این دوره آموزشی بر لزوم ترویج آموزش های پیشگیری از اعتیاد در بین کارکنان تاکید کرد.
undefinedهدف از برگزاری این دوره آموزشی، افزایش آگاهی و توانمندسازی خانواده‌ها در مواجهه با مسائل مرتبط با اعتیاد و تقویت پایه‌های خانواده بود که گامی مهم در جهت پیشگیری از گسترش اعتیاد و تاثیرات آن بر خانواده‌ها و جامعه به شمار می‌رود و نشان‌ دهنده تعهد مدیریت برق بجستان به سلامت و پایداری خانواده‌های کارکنان است.
undefined دفتر روابط عمومی - ۲۹ خرداد ماه ۱۴۰۳

۱۸:۳۶

بازارسال شده از خبرنگار
thumnail
استقرار گروه عملیاتی خط گرم فرمان از راه نزدیک در نیشابور
undefinedمدیر دفتر نظارت بر بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: سومین گروه اجرای عملیات خط گرم فرمان از راه نزدیک شرکت در شهرستان نیشابور مستقر شد و تحت نظارت عالیه نخستین فعالیت اجرایی خود را آغاز کرد.
undefinedبه گزارش روابط عمومی، ناصر نایب افزود: با استقرار سه گروه خط گرم فرمان از راه نزدیک، با برنامه ریزی انجام شده شاهد به حداقل رسیدن نرخ خاموشی با برنامه در استان خواهیم بود.
undefinedمسئول خط گرم شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی نیز در این باره گفت: فعالیت گروه خط گرم فرمان از نزدیک در مراسمی با حضور مدیر برق نیشابور، رئیس اداره بهره برداری، کارشناس تعمیرات، تکنسین خط گرم و افراد اجرایی دیگر مدیریت برق این شهرستان آغاز شد.
undefinedوحید طهماسبی، ضمن تشریح همه الزامات ایمنی و اجرایی قبل و حین انجام کار، بر رعایت فرآیند مدیریت کار، اخذ مجوز انجام کار خط گرم، برنامه ریزی هفتگی، انبارک پک کالا و ضرورت نشست تفهیم کار توسط سرپرست گروه تاکید کرد.
undefinedوی افزود: با استقرار گروه خط گرم فرمان از راه نزدیک در نیشابور، پیش بینی می شود تا پایان سال شاهد کاهش چشمگیر میزان انرژی تامین نشده برق با برنامه باشیم.
undefined دفتر روابط عمومی - ۲۹ خرداد ماه ۱۴۰۳

۱۸:۳۶