عکس پروفایل خبرنگاران و رسانهخ

خبرنگاران و رسانه

۴۹عضو
عکس پروفایل خبرنگاران و رسانهخ
۴۹ عضو

خبرنگاران و رسانه

رسانه اختصاصی خبرنگاران و مدیران رسانه

۲۶ اردیبهشت

thumnail
برگزاری کنفرانس SCIoT 2024 با حمایت همراه اول
هشتمین کنفرانس بین‌ المللی شهرهای هوشمند، اینترنت اشیاء و کاربردها با حمایت همراه اول برگزار شد.لینک خبر:http://khabarnegaranvaresane.ir/?p=16507——————— با پایگاه‌خبری خبرنگاران و رسانه تنها حامی رسانه‌ها و فعالان رسانه‌ای کشور همراه باشید ... همراه با خبرنگاران؛ همگام با رسانه‌ها @khabarnegaranvaresane undefined اولین و تنها سایت اختصاصی فعالان رسانه‌ای کشور.

۱۸:۲۴

thumnail
برگزاری بوتکمپ رسانه در عصر هوش مصنوعی با حمایت همراه اول
دوره آموزشی فشرده مهارت‌محور «رسانه در عصر هوش مصنوعی» با حمایت همراه اول و در قالب بوتکمپ در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد.لینک خبر:http://khabarnegaranvaresane.ir/?p=16510——————— با پایگاه‌خبری خبرنگاران و رسانه تنها حامی رسانه‌ها و فعالان رسانه‌ای کشور همراه باشید ... همراه با خبرنگاران؛ همگام با رسانه‌ها @khabarnegaranvaresane undefined اولین و تنها سایت اختصاصی فعالان رسانه‌ای کشور.

۱۸:۵۳

thumnail
سایت‌های ۵G کشور از مرز ۱۸۰۰ عبور کرد
در آستانه روز جهانی ارتباطات، سایت نسل پنجم همراه اول در کتابخانه ملی ایران افتتاح شد تا تعداد سایت‌های ۵G کشور از ۱۸۰۰ عبور کند.لینک گزارش:http://khabarnegaranvaresane.ir/?p=16513——————— با پایگاه‌خبری خبرنگاران و رسانه تنها حامی رسانه‌ها و فعالان رسانه‌ای کشور همراه باشید ... همراه با خبرنگاران؛ همگام با رسانه‌ها @khabarnegaranvaresane undefined اولین و تنها سایت اختصاصی فعالان رسانه‌ای کشور.

۱۸:۵۶

thumnail
توضیحات تکمیلی درباره بن خرید کتاب خبرنگاران
معاون امور رسانه‌ای و تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برای تهیه بن یک میلیون تومانی خرید کتاب اعتباری در نظر گرفته شده که اگر با استقبال بالای خبرنگاران مواجه شویم، این اعتبار قابل افزایش است.لینک خبر:http://khabarnegaranvaresane.ir/?p=16521——————— با پایگاه‌خبری خبرنگاران و رسانه تنها حامی رسانه‌ها و فعالان رسانه‌ای کشور همراه باشید ... همراه با خبرنگاران؛ همگام با رسانه‌ها @khabarnegaranvaresane undefined اولین و تنها سایت اختصاصی فعالان رسانه‌ای کشور.

۱۹:۵۵

thumnail
با پایگاه‌خبری خبرنگاران و رسانه تنها حامی رسانه‌ها و فعالان رسانه‌ای کشور همراه باشید ... همراه با خبرنگاران؛ همگام با رسانه‌ها @khabarnegaranvaresane undefined اولین و تنها سایت اختصاصی فعالان رسانه‌ای کشور.

۲۰:۲۰

۲۸ اردیبهشت

thumnail
هوش مصنوعی، دستیار خبرنگار
با بیشتر شدن تعامل انسان‌ها با هوش مصنوعی، اقشار مختلف از جمله روزنامه‌نگاران و خبرنگاران به دنبال تنظیم رفتار خود با این تکنولوژی پیچیده هستند. برخی روزنامه‌نگاران با نگاه خوش‌بینانه، هوش مصنوعی را به عنوان دستیار خود تلقی کرده‌اند. دستیاری که می‌تواند روزنامه‌نگاران را از انجام کارهای ملالت‌آور و یکنواخت نجات دهد یا به سرعت و دقت آنان بیافزاید.لینک گزارش:
http://khabarnegaranvaresane.ir/?p=16552——————— با پایگاه‌خبری خبرنگاران و رسانه تنها حامی رسانه‌ها و فعالان رسانه‌ای کشور همراه باشید ... همراه با خبرنگاران؛ همگام با رسانه‌ها @khabarnegaranvaresane undefined اولین و تنها سایت اختصاصی فعالان رسانه‌ای کشور.

۶:۳۱

thumnail
رویداد شاخص های موفقیت در رسانه های دیجیتال
با موضوع چالش ها و روش های درآمدزایی از رسانه های دیجیتال و با حضور اساتید برجسته حوزه رسانه، دیجیتال مارکتینگ و فروش در تاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۹:۰۰در سالن کوشک باغ هنر تهران برگزار می شود.
ثبت نام از طریق وب سایت بلیت مسترundefinedلینک ثبت نام (http://bilitmaster.com/event/624)
——————— با پایگاه‌خبری خبرنگاران و رسانه تنها حامی رسانه‌ها و فعالان رسانه‌ای کشور همراه باشید ... همراه با خبرنگاران؛ همگام با رسانه‌ها @khabarnegaranvaresane undefined اولین و تنها سایت اختصاصی فعالان رسانه‌ای کشور.

۷:۰۲

۳۰ اردیبهشت

thumnail
اطلاعیه مهم سازمان اطلاعات فراجا درپی سانحه بالگرد رئیس‌جمهوری
سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی کل کشور اطلاعیه صادر کرد.لینک خبر:
http://khabarnegaranvaresane.ir/?p=16607——————— با پایگاه‌خبری خبرنگاران و رسانه تنها حامی رسانه‌ها و فعالان رسانه‌ای کشور همراه باشید ... همراه با خبرنگاران؛ همگام با رسانه‌ها @khabarnegaranvaresane undefined اولین و تنها سایت اختصاصی فعالان رسانه‌ای کشور.

۱۸:۱۹

۳۱ اردیبهشت

thumnail
#خادم_الرضا #سیدالشهدای_خدمت #شهید_جمهور

۶:۳۶

thumnail
رهبر انقلاب با تسلیت شهادت رئیس‌جمهور و همراهان ایشان: رئیسی عزیز خستگی نمی‌شناخت
حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در پیامی شهادت رئیس‌ جمهوری اسلامی ایران و همراهان گرامی ایشان را تسلیت گفتند.لینک مطلب:
http://khabarnegaranvaresane.ir/?p=16627——————— با پایگاه‌خبری خبرنگاران و رسانه تنها حامی رسانه‌ها و فعالان رسانه‌ای کشور همراه باشید ... همراه با خبرنگاران؛ همگام با رسانه‌ها @khabarnegaranvaresane undefined اولین و تنها سایت اختصاصی فعالان رسانه‌ای کشور.

۱۸:۵۱

۱ خرداد

thumnail
پیام تسلیت مدیرعامل همراه اول به‌مناسبت شهادت رییس‌جمهور و هیئت همراه
دکتر مهدی اخوان بهابادی، مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) در پی شهادت آیت‌الله رئیسی و جمعی از خدمتگزاران نظام و مردم در حادثه دلخراش سقوط بالگرد پیام تسلیت صادر کرد.لینک مطلب:http://khabarnegaranvaresane.ir/?p=16623——————— با پایگاه‌خبری خبرنگاران و رسانه تنها حامی رسانه‌ها و فعالان رسانه‌ای کشور همراه باشید ... همراه با خبرنگاران؛ همگام با رسانه‌ها @khabarnegaranvaresane undefined اولین و تنها سایت اختصاصی فعالان رسانه‌ای کشور .

۸:۱۹

۴ خرداد

۱۱ خرداد

thumnail
کارت بلیت خبرنگاران یکساله می‌شود/ باید شهرداری تهران کارت‌ها را شارژ کندرئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران از یکساله شدن کارت بلیت خبرنگاران خبر داد.لینک خبر:http://khabarnegaranvaresane.ir/?p=16673——————— با پایگاه‌خبری خبرنگاران و رسانه تنها حامی رسانه‌ها و فعالان رسانه‌ای کشور همراه باشید ... همراه با خبرنگاران؛ همگام با رسانه‌ها @khabarnegaranvaresane undefined اولین و تنها سایت اختصاصی فعالان رسانه‌ای کشور .

۸:۵۲

۱۳ خرداد

thumnail
دبیرخانه جشنواره ملی رسانه‌های ایران آغاز به کار کرد
دبیرخانه بیست و دومین جشنواره ملی رسانه‌های ایران با شعار «فردا خبریست!» و با ادای احترام به «شهدای خدمت» آغاز به کار کرد.لینک خبر:http://khabarnegaranvaresane.ir/?p=16687——————— با پایگاه‌خبری خبرنگاران و رسانه تنها حامی رسانه‌ها و فعالان رسانه‌ای کشور همراه باشید ... همراه با خبرنگاران؛ همگام با رسانه‌ها @khabarnegaranvaresane undefined اولین و تنها سایت اختصاصی فعالان رسانه‌ای کشور .

۳:۴۱

thumnail
حمایت از کسب و کارهای فرهنگی و هنری در فضای مجازی آغاز می‌شود
حمایت از کسب و کارهای فرهنگی و هنری در فضای مجازی توسط مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی آغاز می‌شود.لینک خبر:http://khabarnegaranvaresane.ir/?p=16696——————— با پایگاه‌خبری خبرنگاران و رسانه تنها حامی رسانه‌ها و فعالان رسانه‌ای کشور همراه باشید ... همراه با خبرنگاران؛ همگام با رسانه‌ها @khabarnegaranvaresane undefined اولین و تنها سایت اختصاصی فعالان رسانه‌ای کشور .

۳:۴۹

thumnail
محمدمهدی اسماعیلی داوطلب نامزدی انتخابات ریاست‌جمهوری شد
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در ستاد انتخابات کشور برای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کرد.لینک خبر:http://khabarnegaranvaresane.ir/?p=16703——————— با پایگاه‌خبری خبرنگاران و رسانه تنها حامی رسانه‌ها و فعالان رسانه‌ای کشور همراه باشید ... همراه با خبرنگاران؛ همگام با رسانه‌ها @khabarnegaranvaresane undefined اولین و تنها سایت اختصاصی فعالان رسانه‌ای کشور .

۱۸:۰۹

۲۱ خرداد

thumnail
اطلاعیه اداره‌کل مطبوعات و خبرگزاری­‌های داخلی در مورد تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری
اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی در اطلاعیه‌ای موارد منع قانونی تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد که مشمول رسانه‌های دولتی و وابسته به بودجه‌ عمومی هستند.لینک خبر:http://khabarnegaranvaresane.ir/?p=16749——————— با پایگاه‌خبری خبرنگاران و رسانه تنها حامی رسانه‌ها و فعالان رسانه‌ای کشور همراه باشید ... همراه با خبرنگاران؛ همگام با رسانه‌ها @khabarnegaranvaresane undefined اولین و تنها سایت اختصاصی فعالان رسانه‌ای کشور .

۵:۳۳

۲۲ خرداد

thumnail
گفتگوی اختصاصی خبرنگار افتخاری خبرنگاران و رسانه با دکتر جبلی رییس سازمان صداوسیما در خصوص حضور اصحاب رسانه در برنامه های مناظره با کاندیداهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوریبا تشکر از آقای نیاکان——————— با پایگاه‌خبری خبرنگاران و رسانه تنها حامی رسانه‌ها و فعالان رسانه‌ای کشور همراه باشید ... همراه با خبرنگاران؛ همگام با رسانه‌ها @khabarnegaranvaresane undefined اولین و تنها سایت اختصاصی فعالان رسانه‌ای کشور .

۶:۲۳

۲۳ خرداد

thumnail
بیست و دومین جشنواره ملی رسانه‌های ایران فراخوان داد
پس از استقبال اهالی رسانه از بیست و یکمین جشنواره ملی رسانه‌های ایران که سال گذشته و پس از وقفه ۱۰ ساله برگزار شد، بیست و دومین دوره این جشنواره با رویکرد محوری «توجه ویژه به تحولات نوین رسانه‌ای» با انتشار فراخوان برگزار می‌شود.لینک خبر و شرح فراخوان:http://khabarnegaranvaresane.ir/?p=16808——————— با پایگاه‌خبری خبرنگاران و رسانه تنها حامی رسانه‌ها و فعالان رسانه‌ای کشور همراه باشید ... همراه با خبرنگاران؛ همگام با رسانه‌ها @khabarnegaranvaresane undefined اولین و تنها سایت اختصاصی فعالان رسانه‌ای کشور .

۱۷:۰۳

thumnail
خبر ویژه؛ جزییات دریافت ۲۰ گیگ اینترنت رایگان ۳۰ روزه هدیه دولت
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ۲۰ گیگ اینترنت رایگان در قالب یک بسته ۳۰ روزه برای مردم در نظر گرفته تا بتوانند در سکوها و پیام‌رسان‌های داخلی، اخبار مربوط به انتخابات و نامزدهای موردنظر خود را دنبال کنند.لینک خبر:
http://khabarnegaranvaresane.ir/?p=16811——————— با پایگاه‌خبری خبرنگاران و رسانه تنها حامی رسانه‌ها و فعالان رسانه‌ای کشور همراه باشید ... همراه با خبرنگاران؛ همگام با رسانه‌ها @khabarnegaranvaresane undefined اولین و تنها سایت اختصاصی فعالان رسانه‌ای کشور .

۱۷:۵۰