عکس پروفایل KHAMENEI.IRK

KHAMENEI.IR

۴۳۶,۰۰۵عضو
عکس پروفایل KHAMENEI.IRK
۴۳۶هزار عضو

KHAMENEI.IR

رسانه دفترحفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای KHAMENEI.IR
undefinedارتباط با ماundefined undefined @Khamenei_Contact

۱۰ آذر

KHAMENEI.IR
undefined undefined ویژه؛ شماره ۳۴ | بلوک مقاومت، محور نظم جدید جهان undefined طوفان‌الاقصیٰ علیه رژیم صهیونیستی است، امّا آمریکازدایی است؛ این حادثه‌ی تاریخ‌ساز توانست جدول سیاستهای آمریکا در این منطقه را به هم بریزد و ان‌شاءالله اگر این طوفان ادامه پیدا بکند، جدول سیاست آمریکا در منطقه را محو خواهد کرد. undefined سی‌وچهارمین شماره از مجموعه گزارش‌های #مثبت۱۰۰ثانیه، به این می‌پردازد که عملیات طوفان الاقصی چگونه طرح‌های آمریکا برای منطقه غرب آسیا را محو کرده است. undefined Farsi.khamenei.ir
undefined #مثبت۱۰۰ثانیه سی‌وچهارم؛بلوک مقاومت، محور نظم جدید جهانطوفان‌الاقصی چگونه جدول سیاست‌های آمریکا را بهم زد؟
undefined اشاره رهبر انقلاب:یک سیاستی را آمریکا از سالها پیش دنبال میکرد که همان سیاست سلطه‌ی بر منطقه بود، وسیله‌ی عمده‌ی این سیاست هم حمایت از رژیم صهیونیستی بود.
undefined هرچه بتواند او را قوی کند، دست‌وبال او را باز کند، دیگران را تشویق کند به اینکه با او ارتباط برقرار کنند.
undefined البتّه این سیاست قدیمی است، مال ده‌ها سال پیش است؛ از یکی دو دهه پیش، این سیاست را تشدید کردند، رفتند سراغ افغانستان، رفتند سراغ عراق و با اشغال اینها میخواستند تسلّط پیدا کنند، امّا نتوانستند.
undefined امروز سیاست و جهت‌گیری در این منطقه آمریکازدایی است.
undefined یکی از نشانه‌های واضح و بارزی که امروز جلوی چشمهاست، همین طوفان اقصیٰ است.
undefined بله، این طوفان‌الاقصیٰ علیه رژیم صهیونیستی است، امّا آمریکازدایی است؛ این حادثه‌ی تاریخ‌ساز. به معنای واقعی کلمه، حادثه‌ی طوفان‌الاقصیٰ یک حادثه‌ی تاریخ‌ساز بود؛ توانست جدول سیاستهای آمریکا در این منطقه را به هم بریزد و ان‌شاءالله اگر این طوفان ادامه پیدا بکند، جدول سیاست آمریکا در منطقه را محو خواهد کرد. ۱۴۰۲/۹/۸
undefined اما طوفان‌الاقصی چگونه جدول سیاست‌های آمریکا را بهم زد؟
undefined بایدن هم مسیر ترامپ را در پیش گرفته بود:آرام کردن فضای ضدصهیونیستی غرب آسیا خاموش کردن شعله‌ای بود که می‌توانست به خرمن منافع امریکا بیفتد.
undefined توافقنامه ابراهیم قرار بود آبی باشد بر این آتش. درظاهر همه چیز داشت طبق نقشه پیش‌ می‌رفت. امارات و بحرین برای صهیونیست‌ها سفارتخانه باز کردند. مراکش و سودان توی نوبت بودند.
undefined مهم‌ترین امتیاز اما قرار بود با عربستان سعودی ثبت شود به‌عنوان یکی از مهم‌ترین کشورهای اسلامی و عربی.
undefined نتانیاهو در سازمان ملل نتوانست ذوق‌زدگی‌ش را از این موضوع پنهان کند و عادی شدن روابط با سعودی‌ها را یک پیشرفت تاریخی معرفی کرد.
undefined عادی‌سازی قرار بود بستر یک منفعت مهم را برای صهیونیست‌ها و حتی غرب فراهم آورد. هرمز و باب‌‍المندب دو منطقه خطر برای اقتصاد غرب بودند.دالان ترابری هند، امارات، عربستان، رژیم صهیونیستی و اتحادیه اروپا و امریکا با دور زدن این دو تنگه هم امن می‌شد، هم ایران و روسیه را از یک راهگذر مهم اقتصادی دنیا کنار می‌گذاشت.
undefined طوفان اقصی علاوه بر شکست غیرقابل ترمیم رژیم صهیونیستی، نه فقط همۀ این طرح‌ها را به‌هم ریخت بلکه نمایش بلوک جدیدی در هندسه قدرت و نظم نوین جهان بود از فلسطین تا ایران و یمن و عراق و لبنان که می‌خواهد سرنوشت منطقه را با دستان خودش رقم بزند:
undefined بلوک مقاومت!

undefined #مثبت۱۰۰ثانیه را از اینجا ببینید
undefined Farsi.khamenei.ir

۱۴:۴۰

thumnail

۱۸:۰۹

بازارسال شده از نو+جوان
thumnail
undefined طرفدار داورنما!
undefined وقتی داور از بزرگترین خطاها چشم‌پوشی می‌کنه...
undefined نو+جوان؛ انرژی امید ابتکارundefined @Nojavan_Khamenei

۱۸:۰۹

thumnail
undefined رهبرانقلاب: خصوصیت مدرس چه بود؟ #مدرس خصوصیت عمده‌اش این بود که هیچ عامل ارعاب و تهدید و تطمیع و فریبگری در او اثر نمیکرد. ۱۳۷۸/۱۱/۲۶
undefined تصویری از رهبر انقلاب در کنار مزار شهید مدرس
undefined انتشار بمناسبت سالگرد شهادت شهید مدرس
undefined Farsi.khamenei.ir

۱۸:۴۷

undefined #یادداشت_بیاناتی | بازخوانی دیدگاه و موضع حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در موضوع نابودی رژیم غاصب صهیونیستی
undefined طوفان الاقصی خاموش‌شدنی نیستنکته‌ی کلیدی در این میان اینکه امروز موازنه‌ی قدرت در منطقه با قدرت‌یابی روزافزون مقاومت اسلامی به سود ملت‌ها و به ضرر سلطه‌گران و صهیونیست‌ها در حال تغییر است. «طوفان الاقصی» ضربه‌ای غیر قابل ترمیم و شکستی همه‌جانبه به اسرائیل تحمیل کرده و موجب «آمریکازُدایی» در منطقه شده است: «یک نشانه واضح و آشکار آمریکازدایی از منطقه، حادثه عمیقاً تاریخ‌ساز طوفان الاقصی است که اگرچه علیه رژیم صهیونیستی بود اما در جهت آمریکازدایی است؛ زیرا جدول سیاست‌های آمریکا را در منطقه بهم ریخته و با استمرار آن، جدول سیاست‌های آمریکا در منطقه محو خواهد شد.» ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ و در چنین فضایی چشم‌انداز تحولات، حل این مسئله‌ی تاریخی به سود ملت فلسطین و نابودی رژیم جعلی و نامشروع است: «طوفان الاقصی خاموش‌شدنی نیست.» ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ و «مسئله فلسطین به توفیق الهی به سمت حل شدن یعنی تشکیل حاکمیت فلسطینی در همه سرزمین فلسطین در حال حرکت است.» ۱۴۰۲/۰۹/۰۸
undefined ادامه یادداشت بیاناتی را بخوانیدundefinedkhl.ink/f/54524

۱۸:۵۵

بازارسال شده از خط حزب الله
thumnail
undefined خط حزب‌الله ۴۲۱ | تجلی عشق به خدا و مردم
undefinedچهارصد و بیست و یکمین شماره خط‌‌حزب‌الله با عنوان «‌تجلی عشق به خدا و مردم»‌‌‌ منتشر‌‌‌ شد.
undefined گزارش‌هفته این شماره خط‌‌حزب‌الله، مروری بر دیدار اخیر بسیجیان با رهبر معظم انقلاب اسلامی و جلوه‌های گوناگون خدمت‌رسانی بسیج، با عنوان «‌تجلی عشق به خدا و مردم»‌‌‌ داشته است.
undefinedدوگانه جدید حاکم بر جغرافیای سیاسی منطقه غرب آسیا چیست و چه فرجامی دارد؟ پرسشی است که یادداشت‌ هفته این شماره خط‌حزب‌الله با عنوان «‌طوفان آمریکازدایی، نتیجه پیروزی مقاومت بر تسلیم»‌ به آن پاسخ داده است.
undefined شماره‌ این هفته خط‌حزب‌الله به روح‌ مطهر شهدای مدافع‌حرم تازه‌شناسایی شده، مهدی ذاکرحسینی، علی آقاعبدالهی،‌ حسن اکبری،‌ سید‌مصطفی صادقی، رضا عباسی، غلامعلی تولی، محمدرضا یعقوبی کیاسه و الیاس چگینی، تقدیم می‌شود.
undefined نسخه PDFundefined

۱۹:۰۴

بازارسال شده از خط حزب الله

شماره ۴۲۱ نشریه خط حزب‌الله.pdf

۳.۱ مگابایت

undefined شماره جدید نشریه خط حزب الله

۱۹:۰۸

thumnail
undefined نماهنگ | همه فهمیدند!
undefined دلیل روبرو نشدن ورزشکار ایرانی با طرف صهیونیست در میدان را ببینیدundefined
undefined سایت | آپارات

۱۹:۳۰

۱۱ آذر

thumnail
undefined تولیدات رسانه KHAMENEI.IR در هفته‌ای که گذشت...
undefined مستند | پرچمدارانkhl.ink/f/54505
undefined مثبت۱۰۰ثانیه | بلوک مقاومت، محور نظم جدید جهانkhl.ink/f/54539
undefined خط دیدار | بسته تصویری مرور بیانات رهبر انقلاب در دیدار فرماندهان نیروی دریایی ارتشkhl.ink/f/54510
undefined خط دیدار | بسته تصویری مرور بیانات رهبر انقلاب در دیدار‌ بسیجیانkhl.ink/f/54520
undefined نماهنگ ویژه ریحانه | تشکر میکنم از بانوان ورزشکارkhl.ink/f/54494
undefined نماهنگ | ضربه فنیkhl.ink/f/54486
undefined نماهنگ | نیروی دریایی آماده به کارkhl.ink/f/54499
undefined نماهنگ | همه جا رخصتkhl.ink/f/54500
undefined نماهنگ | همه فهمیدندkhl.ink/f/54530
undefined نماهنگ | فشره یک جنایت ۷۵ سالهkhl.ink/f/54532
undefined نماهنگ | به وضع زندگی قهرمانان ورزش باید با جدیت رسیدگی شودkhl.ink/f/54538
undefined نماهنگ | بازی سیاسی دوگانهhttps://ble.ir/khamenei_ir/16991154979713284/1701100306329
undefined گزارش خبری | معجزه علم و ایمانkhl.ink/f/54491
undefined گزارش خبری | از مردم برای مردمhttps://ble.ir/khamenei_ir/-5621282666126041061/1701428621630
undefined بسته صوتی خط دیدار | بسته صوتی مرور بیانات رهبر انقلاب در دیدار بسیجیانkhl.ink/f/54527
undefined کلیپ صوتی | از دنیای اسلام توقع بیشتری هستkhl.ink/f/54495
undefined لوح | بسیج بزرگ‌ترین شبکه جهانی مقاومتkhl.ink/f/54531
undefined اطلاع‌نگاشت | کدام کشورهای اسلامی باک ماشین کشتار را پر میکنند؟khl.ink/f/54489
undefined اطلاع‌نگاشت | بسیج لشکر مخلص خدا استkhl.ink/f/54523
undefined روایت دیدار | پرچمداران پرافتخارkhl.ink/f/54492
undefined تحلیل و تبیین | همراهان غربی آپارتاید صهیونیستیkhl.ink/f/54482
undefined تحلیل و تبیین | گفت‌وگو با دکتر شهراد کوکبی جهرمیkhl.ink/f/54509
undefined تحلیل و تبیین | یادداشتی به قلم آقای حسن بیک محمدلوkhl.ink/f/54537
undefined تحلیل و تبیین | گفت‌وگو با دکتر فواد ایزدیkhl.ink/f/54519
undefined نمودار | بیانات رهبر انقلاب بازدید از نمایشگاه دستاوردهای نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامیhttps://farsi.khamenei.ir/roadmap-content?id=54525
undefined شماره جدید نشریه خط حزب‌الله | تجلی عشق به خدا و مردمkhl.ink/f/54540
undefined مطالب بازنشری دیداری و مناسبتیFARSI.KHAMENEI.IR
undefined بخش نوجوانNojavan.Khamenei.ir
undefined سایر زبانهاKHAMENEI.IR

۱۲:۰۲

undefined #یادداشت_هفته | طوفان آمریکازدایی، نتیجه پیروزی مقاومت بر تسلیمundefinedدوگانه جدید حاکم بر جغرافیای سیاسی منطقه غرب آسیا چیست و چه فرجامی دارد؟
undefined"خاورمیانه جدید"؛ خواب آشفته آمریکا برای غرب آسیاundefined"خاورمیانه جدید"، خواب جدیدی بود که آمریکایی‌ها در سال ۲۰۰۶ برای منطقه غرب آسیا دیدند. تجاوز نظامی اسرائیل به جنوب لبنان، یکی از مهم‌ترین برنامه‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی برای ساخت "خاورمیانه جدید" و تغییر مرزهای جغرافیایی غرب آسیا بود؛ کاندولیزا رایس، وزیر وقت امور خارجه آمریکا در همان روزها برای حمایت از اقدامات اسرائیل در تل‌آویو حاضر شد و حرف از ضرورت تحمل "درد زایمان تولّد خاورمیانه جدید" به میان آورد، رایس در همان جلسه می‌گفت: ما هر کاری می‌کنیم باید مطمئن باشیم که فشاری به سمت یک خاورمیانه جدید باشد نه بازگشت به خاورمیانه قدیم؛ پیش از او هم رالف پیترز (سرهنگ بازنشستهٔ آکادمی ملّی جنگ آمریکا) در مقاله‌ای با عنوان "مرزهای خونین" که در سال ۲۰۰۶ در مجلهٔ نیروهای مسلّح این کشور منتشر شد، نقشه جدیدی از مرزها در غرب آسیا را با عنوان "خاورمیانه جدید" ارائه کرد و تغییرات سخت در این منطقه را دردهای ضروری مردم برای رسیدن به صلح و آرامش عنوان کرد!
undefinedحزب‌الله و ضربه کاری به طرح آمریکایی «خاورمیانه جدید»undefinedاما خواب شیرینی که آمریکایی‌ها برای منطقه غرب آسیا دیده بودند، هیچگاه تحقق پیدا نکرد؛ "طرح خاورمیانه ‌آمریکایی" در همان گام اول یک ضربه کاری از هسته‌های مقاومت دریافت کرد. در جنگ سی و سه‌روزه بر خلاف انتظار آمریکایی، حزب‌الله با استقامت و مجاهدت پیروز میدان شد؛ «آنها خواستند «حزب‌اللّه» را نابود کنند؛ در نقشهٔ جدیدی که داشتند، یکی از اهدافشان این بود: نابودی «حزب‌اللّه». بعد از جنگ سی‌وسه‌روزه، «حزب‌اللّه» ده برابر قوی‌تر شد. حالا من که می‌گویم «ده برابر»، چون احتیاط می‌کنم؛ ولی بیش از اینها قوی‌تر شد.» ۱۴۰۲/۹/۸
undefinedشکست‌های دومینووار آمریکا در عراق و سوریهundefinedیکی دیگر از قطعات جورچین "طرح خاورمیانه ‌آمریکایی"دست‌اندازی و تصرف عراق بود که در قالب دیگری پیگیری می‌شد؛ اما تنها شکست‌های دومینووار و پی‌درپی را برای آمریکایی‌ها به ارمغان آورد؛ مقاومت و مردم عراق هیچ‌کدام از گماشته‌های آمریکایی‌ها را در عراق تحمل نکردند، جی گارنر، ژنرال بازنشسته آمریکا و مسئول بازسازی عراق، پل برمر دیپلمات آمریکایی و غازی مشعل عجیل الیاور، سیاستمدار وابسته عراقی هیچ‌کدام نتوانستند نقشه آمریکا را در عراق اجرایی کنند تا جایی که امروز، هسته‌های مقاومت عراقی به یکی از کلیدی‌ترین نقش‌آفرینان محور مقاومت تبدیل شده‌اند. آمریکایی‌ها پس از شکست در لبنان و عراق، این بار شانس خود را در سوریه امتحان کردند؛ «آنها می‌خواستند سوریه را قبضه کنند، عوامل نیابتی خودشان را به اسم «داعش» و «جبهه النّصره» و از این حرف‌ها انداختند به جان دولت سوریه، حدود ده سال هم مدام تزریق کردند، پشتیبانی کردند، پول دادند، امکانات دادند، نشد.» ۱۴۰۲/۹/۸
undefined ادامه را در بله | ایتا خط حزب‌الله بخوانید

۱۳:۴۲

undefined #گزارش_هفته | تجلی عشق به خدا و مردمundefinedمروری بر دیدار اخیر بسیجیان با رهبر معظم انقلاب اسلامی و جلوه های گوناگون خدمت رسانی بسیج
undefinedگلچینی از جمع کثیری از ملّت ایران undefinedوقتی بسیج در اندیشه انقلاب اسلامی، یک فرهنگ شده و گستره آن به وسعت ملت ایران و امت اسلام بشود، حضور پرتعداد اقوام مختلف، اقشار، اصناف و گروه‌های متنوع در همه سنین و در همه عرصه‌ها قابل‌پیش‌بینی است؛ دیدار بسیجیان سراسر کشور با رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز هشتم آذرماه امسال را می‌توان یکی از متراکم‌ترین دیدارها از نظر جمعیت حضار در حسینیه امام خمینی دانست. جوانان مؤمنِ انقلابی و حزب‌اللهی که حضور مخلصانه‌ای در همه عرصه‌های لازم دارند، دلخوش به دیدار سالانه با رهبر انقلاب اسلامی هستند تا هم جایگاه خودشان را بهتر بشناسند و هم توصیه‌ها برای ادامه مسیر آینده را در کلام و بیان رهبر انقلاب اسلامی به گوش جان بشنوند. در میان جمعیت از هر سن و سالی می‌بینی، پیرمردی با موی سفید و با لباس خاکی دست در دست فرزند نوجوانش در کنار یک روحانی جوان نشسته، دکتری که جلیقه بسیج جامعه پزشکی بر تن دارد، ورزشکاری که در کنار یک عضو از جامعه فرهنگیان کشور چشم‌به‌راه ورود آقا با هم آرام صحبت می‌کنند تا چهره‌های آفتاب‌سوخته و افرادی با دست‌های زحمت کشیده کارگری و کشاورزی در میان جمعیت که حکایت از حضور این بسیجیان از مناطق مختلف و دور و نزدیک کشور دارد.
undefinedبسیج در نگاه آفریننده و پدر بسیجundefinedبرشمردن ویژگی‌های بسیج، رسم همیشگی رهبر انقلاب در این مراسم سالانه است؛ برای توصیف بسیج، هیچ عبارتی گویاتر از عبارات «آفریننده بسیج و پدر بسیج» و بنیان‌گذار انقلاب اسلامی نیست. همان‌طور که رهبر انقلاب اسلامی در دیدار سال گذشته بسیجیان، عبارات بیانیه آذر ۶۷ امام خمینی را قرائت کردند، امسال نیز پس از گفتن عبارت «امام آفریننده‌ی بسیج و پدر بسیج است؛ در عین حال، خود آن بزرگوار می‌گوید که من افتخار می‌کنم که یک بسیجی‌ام» ۱۴۰۲/۹/۸به جملات معروف «بسیج لشکر مخلص خدا است» ۱۳۶۷/۹/۲و «بسیج مدرسه‌ی عشق است»۱۳۶۷/۹/۲ اشاره داشتند. خلق معنایی واحد از این دو جمله که در ظاهر دو عرصه مختلف و فضایی متفاوت دارند و درواقع از یک حقیقت برجسته برخاسته است؛ بسیجی خالصانه برای خداوند می‌رزمد و در عین حال عاشق است. بسیجی «عشق به خدا، عشق به معنویّت، عشق به مردم، عشق به راه» ۱۴۰۲/۹/۸ دارد. توصیفات زیبای امام خمینی با تبیین عمیق و دقیق حضرت آیت‌الله خامنه‌ای طلیعه بیانات دیدار ۱۴۰۲ بسیجیان شد.
undefinedقله‌های بسیجundefined"شهید سلیمانی" نامی است که مکرر در حسینیه امام خمینی شنیده شده است، در دیدار بسیجیان نیز نام سردار شهید در کنار شهدای گران‌قدر: صیاد شیرازی، شیرودی، همت، بابایی، همدانی به‌عنوان قله بسیج آورده می‌شود؛ وقتی ایشان تأکید و توصیه می‌کنند که بسیجی باید از غرور پرهیز کند و طلبکار ملت نباشد به‌طوری‌که خود را موظف به خدمت بداند، تصویر سنگ مزار سردار سلیمانی تداعی می‌ شود که طبق وصیتش عنوان "سرباز" بر آن حک شده است.
undefined ادامه را در بله | ایتا خط حزب‌الله بخوانید

۱۳:۴۹

بازارسال شده از خط حزب الله
thumnail
undefined تصویر اختصاصی خط‌حزب‌الله از بسیجیان حاضر در حسینیه امام‌خمینی(ره) در دیدار با رهبر انقلاب اسلامی. ۱۴۰۲/۹/۸
undefined @khattehezbollah

۱۳:۵۲

thumnail
undefined نماهنگی از همخوانی سرود جمهوری اسلامی ایران در دیدار اخیر قهرمانان با رهبر انقلاب
undefined Farsi.khamenei.ir

۱۴:۴۷

thumnail
پژوهشگاه قوه قضائیه با همکاری مؤسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی، مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه و جمعی از دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشور برگزار می‌کند:
نخستین همایش ملی اندیشه‌های قضایی رهبر معظم انقلاب اسلامیشناسایی، تبیین و مطالبه گری علمی تحقق اندیشه‌های قضایی رهبر معظم انقلاب اسلامی
محورهای همایش:قوه قضائیه؛ تحول، تعالی و شکل گیری دستگاه عظیم قضای اسلامیقوه قضائیه؛ عدالت پژوهی، استقرار و گسترش عدالتقوه قضائیه؛ لوایح قضایی و قانون گراییقوه قضائیه؛ ارتقاء اقتدار، سلامت و کارآمدیقوه قضائیه؛ مردمی بودن و مرجعیت تظلم خواهی مردمقوه قضائیه؛ احیای حقوق عامه، حقوق شهروندی، احساس آرامش و ارتقاء امنیتقوه قضائیه؛ ارتقاء کیفیت و کمیت علمی و عملی امر قضاوتقوه قضائیه؛ قاضی و قضاوت در تراز قضای اسلامیقوه قضائیه؛ تصویرسازی هنری و اعتمادسازی عمومیقوه قضائیه؛ پیشگیری از جرم و اصلاح مجرمانقوه قضائیه؛ مبارزه فراگیر با فسادقوه قضائیه؛ نقش آفرینی فعال در حقوق بشر اسلامی و قضایای بین‌المللیقوه قضائیه؛ اهتمام به اسناد بالادستی نظام جمهوری اسلامی ایران و سیاست های کلی ابلاغیقوه قضائیه؛ تدابیر قضائی و نواندیشی‌ها
دریافت مقاله‌ها از طریق سامانه مجله حقوقی دادگستری به نشانی http:/www.jlj.ir
زمان برگزاری رویدادها، نشست ها و کرسی های ترویجی و نظریه پردازی: مهرماه تا بهمن ماه ۱۴۰۲ در سراسر کشور
زمان برگزاری اجلاسیه های منطقه ای در دانشگاه های کشور : هفته پژوهش ۱۴۰۲
زمان برگزاری همایش: بهمن ماه ۱۴۰۲
نشانی کانال همایش در بله و ایتا@andisheha_rahbari_1402

۱۵:۰۰

thumnail

۱۵:۰۰

thumnail
undefined لوح | بسیج بزرگ‌ترین شبکه مردمی مکتبی در خدمت مستضعفان
undefinedحضرت امام خمینی(ره):بسیج، مدرسه‌ عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که بر گلدسته‌های رفیع آن، اذان شهـادت و رشـادت سَر داده‌اند.
undefinedرهبر انقلاب اسلامی:در میدان رزم، ده‌ها هزار بسیجیِ مخلص، کارهای بزرگ انجام دادند... قلّه‌هایی هم داشتند؛ قلّه‌ بسیج سلیمانی است، صیّاد شیرازی است، همّت، بابایی، شیرودی، شهید همدانی و صدها نفر امثال اینها... در صحنه‌ علم و پژوهش، شهید فخری‌زاده و مرحوم کاظمی آشتیانی بسیجی بودند... اینکه امام فرمود «لشکر مخلص خدا» و «مدرسه‌ عشق»، در عرصه‌ عمل نمونه‌هایش به ‌طور واضح دیده شد. ۱۴۰۲/۹/۸
undefined نسخه قابل چاپundefined

۱۵:۳۱

thumnail
undefined نماهنگ | نمایش یک جنایت ۷۵ ساله در ۵۰ روز!
undefined آنچه مردم دنیا در ۵۰ روز دیدن فشرده‌ی ۷۵ سال جنایت بود؛ این فیلم دو دقیقه‌ای را ببینید.
undefined Farsi.Khamenei.ir

۱۶:۳۸

thumnail
undefined نماهنگ | بسیجی یعنی...
undefinedرهبر انقلاب: بسیج بیش از آنکه یک سازمان باشد، یک فرهنگ است، یک تفکّر است. بنابراین، همه‌ی کسانی که این فرهنگ را پذیرفته‌اند، در این راه حرکت کرده‌اند، این تفکّر را ممشای خودشان قرار داده‌اند، ولو داخل سازمان نباشند، بسیجی‌اند. ۱۴۰۲/۰۹/۰۸
undefined Farsi.Khamenei.ir

۱۸:۰۲

thumnail
undefined نماهنگ | پرچمداران سرافرازی ملت
undefined قدردانی ویژه‌ی رهبر انقلاب از قهرمانان و مدال‌آورانی که ملت ایران را در آوردگاه‌های بین‌المللی ورزش سرافراز کردند
undefined قابهای دیدنی از ورود تیم ملی فوتبال با چفیه به نشانه دفاع از مظلوم به درون زمین تا دست ندادن بانوی قهرمان با مرد نامحرم در هنگام اهدای مدال
undefined Farsi.Khamenei.ir

۱۹:۳۰