عکس پروفایل شرکت تجارت گستران خوارزمیش

شرکت تجارت گستران خوارزمی

۷عضو

۱۱ تیر

undefinedundefinedundefined #اطلاعیهundefined #تازه‌های_نسخه_جدید؛
undefined رویه واردات اتوبوس از محل مصوبه اربعین
undefined به اطلاع کاربران محترم می رساند قواعد واردات اتوبوس از محل مصوبه شماره 24297/ت 62567 ه مورخ 1403/02/16 هیات محترم وزیران، توسط کارگزاران معرفی‌شده توسط سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای که مورد تایید دفتر صنایع خودرو وزارت صمت قرار گیرند، به شرح زیر است؛
undefined برای تعرفه‌های 87022000، 87024000 و 87021000 وضعیت نمایندگی با عنوان "اتوبوس های اربعین به استناد مصوبه 24297/ت 62567 ه مورخ 1403/02/16 هیات محترم وزیران" ایجاد شده است.
undefined در صورت انتخاب بند مذکور در گام 1 در پرونده ثبت‌سفارش، مجوز ارزی دفتر صنایع خودرو فعال خواهد شد و مسئولیت صدور مجوز ارزی بر عهده این دفتر خواهد بود.undefined ثبت‌سفارش‌های از محل این بند از کنترل سهمیه واردات معاف می‌باشد.undefinedعلاوه بر مجوز ارزی فوق، اخذ مجوزهای فنی دفتر صنایع خودرو، سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، الزام شناسه کالا و تاییدیه خدمات پس از فروش توسط دفتر فنی، مهندسی و نگهداری وزارت صمت در ضوابط ثبت‌سفارش از محل این بند لحاظ می گردد.
undefined محل‌های تامین ارز مجاز بند مذکور، «صادرات خود»، «صادرات دیگران» ، «ارز خود» و «ارز دیگران» خواهد بود. در صورتی که محل تأمین ارز غیر از موارد مذکور انتخاب گردد امکان ادامه فرایند وجود نخواهد داشت.
undefined همچنین بایستی سال ساخت اتوبوس‌ها کمتر از 5 سال باشد، در غیر اینصورت امکان ادامه فرایند وجود نخواهد داشت.
undefined تجارت گستران خوارزمیundefined کانال تلگرام

۱۲:۱۵

thumnail
undefinedundefinedمعرفی 2020 RIncoterms به زبان ساده#اینکوترمز_فروش_کالا#اینکوترمز_الکترونیکی#تجارت_الکترونیک_در_ایرانundefined اینکوترمز یا Incoterms مخفف واژه “Terms Commercial International ”در واقع اصطلاحاتبین‌المللی بازرگانی جهت ارتباط بین خریداران و فروشندگان در معاملات بین المللی در سطح جهانی می باشد.undefined اینکوترمز شامل مجموعه 11 تایی از اصطلاحات اختصاری 3 حرفی که رفتارهای استاندارد بین طرفین قرارداددر یک معامله خرید و فروش را نشان می دهد. و این قوانین نقطه انتقال مسئولیت، انتقال ریسک و هزینه ها رااز فروشنده به خریدار در سطح بین المللی تشریح می کند.undefinedشما می توانید جهت دسترسی همیشگی به 2020 RIncoterms با مراجعه به سایت اتاق بازرگانیundefinedبین المللی ICC به آدرس org.iccwbo://http نسبت به نصب اپلیکیشن اینکوترمز اتاق بینالمللی روی گوشی تلفن همراه خود اقدام نمایید.
undefined جزئیات خبرundefined تجارت گستران خوارزمیundefined کانال تلگرام

۱۲:۳۷

ابلاغ تصویب نامه 11-4-1403_2.pdf

۱۶۱.۸۷ کیلوبایت

undefined سود بازرگانی واردات تلفن همراه هوشمند با نشان تجاری اپل 96 درصد undefined سود بازرگانی انواع گوشت صفر
undefinedابلاغ تصویب‌نامه هیات وزیران با موضوع تعیین اصلاحات تعرفه ای undefined تجارت گستران خوارزمیundefined کانال تلگرام

۱۳:۰۹

۱۲ تیر

thumnail
undefinedاز اردیبهشت ماه سال جاری امکان ثبت آگهی به‌منظور واگذاری ارز حاصل از صادرات به دیگران (واردات در مقابل صادرات غیر) در سامانه جامع تجارت فراهم گردیده است.undefinedجهت آشنایی با روند خرید ارز صادراتی و واگذاری ارز حاصل از صادرات دیگران در سامانه جامع تجارت می تواند راهنمای پیوست را مطالعه فرمایید. undefined سامانه جامع تجارت undefined تجارت گستران خوارزمیundefined کانال تلگرام

۹:۵۰

راهنمای کاربری ایجاد آگهی واگذاری ارز پروانه صادراتی در سامانه جامع تجارت.pdf

۱.۲۵ مگابایت

راهنمای+کاربری+ایجاد+آگهی+واگذاری+ارز+پروانه+صادراتی+در+سامانه+جامع+تجارت.pdf

۹:۵۳

۱۳ تیر

thumnail
undefined آشنایی با مفاهیم بازرگانی
undefined بازرگانی:undefined به تمامی فعالیت هایی که در روند مبادله کالا از مرحله تولید تا زمانی که به دست مصرف کننده می رسد بازرگانی می گویند.
#تجارت#مفاهیم_بازرگانی#مبادلهundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefined تجارت گستران خوارزمیundefined کانال تلگرام

۶:۳۴

thumnail
undefined اصطلاحات مهم بازرگانی
undefined اسناد حمل ( Shipping documents)undefined یکی از اصطلاحات پرکاربرد در بازرگانی خارجی بارنامه است که به منزله سند قرارداد حمل, رسيد دريافت كالا و سند مالكيت آن است. همچنين بارنامه سندي است كه زمان ادعاي خسارت از شرکت بيمه مي تواند به عنوان پشتوانه مورد استفاده واقع شود.
#اصطلاحات_مهم_بازرگانی#اسناد_حمل#بازرگانی_خارجیundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefined تجارت گستران خوارزمیundefined کانال تلگرام

۶:۳۴

۱۶ تیر

thumnail
undefinedآشنایی با مفاهیم بازرگانی
undefined بازرگان:undefined بازرگان شخصی است که با در نظر گرفتن شرایط زمانی و مکانی، نیازهای افراد را تشخیص داده و به تولید کالا و خدماتی بپردازد. undefined وظایف بازرگان نیز حول دو محور اصلی می چرخد. اولین اصل تهیه و تدارک مواد و همچنین عوامل تولید و خدماتی است که به منظور به جریان انداختن فعالیت های تولیدی و خدماتی می باشد و اما اصل دوم تلاش به منظور رساندن کالاها و خدمات به دست مصرف کنندگان است.
#تجارت#مفاهیم_بازرگانی#مبادله
undefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefined تجارت گستران خوارزمیundefined کانال تلگرام

۸:۵۴

بازارسال شده از میثم محمدی
thumnail
undefinedالزام استفاده از شناسه‌کالا هنگام ثبت‌سفارش
undefinedundefined قابل توجه بازرگانان محترم؛
به #اطلاع کاربران محترم می‌رساند، درج شناسه‌کالا جهت ثبت‌سفارش ردیف تعرفه‌های ذکر شده در فایل موجود در مستندات در #سامانه_جامع_تجارت الزامی شده است.
undefinedدر حال حاضر امکان اخذ #شناسه‌کالا برای کالاهای ذيل این تعرفه‌‌ها فراهم شده است.
undefinedجهت مشاهده سرفصل‎‌های کالایی مرتبط با هر تعرفه، لازم است کاربران به مسیر "عملیات شناسه کالا>ثبت کالای جدید> فرم انتخاب سرفصل" در سامانه جامع تجارت مراجعه نمایند.
undefinedچنانچه کالايی ذيل اين تعرفه‌ وجود دارد که امکان اخذ شناسه کالا برای آن فراهم نشده است، لازم است از طريق گزينه "ثبت و پيگيري مشکل" در سامانه جامع تجارت، گروه شناسه کالا ، شاخه درخواست ایجاد سرفصل کالا با موضوع ایجاد سرفصل در تعرفه دارای الزام شناسه کالا به واحد پشتیبانی سامانه ارسال گردد.
undefined تجارت گستران خوارزمیundefined کانال تلگرام

۱۱:۴۱

undefinedاظهارنامه کالا شامل اطلاعات ذیل می باشد:
شماره #کوتاژ/ گمرک ورودی- خروجی/ کد گمرک
/اطلاعات #صادرکننده و گیرنده /ارزش کالا/کشور
مبددا و #صادر کننده /کشور طرف معامله/شماره
بارنامه/هویت وسیله حمل/ترم تحویل کالا/نوع ارز
مورد معامله/نرخ روز ارز/نوع معامله /نوع حمل/
محل تخلیه کالا/اطلاعات مالی و بانکی کالا/گمرک
ورودی/#گمرک خروجی/شماره قبض انبار /کشور
سازنده /وزن ناخالص/وزن خالص/تعداد واحد کالا/
نوع بسته بندی کالا/شماره ثبت سفارش/شرح کالا/
کد تعرفه کالا/ارزش بیمه کالا/جدول محاسبات
حقوق و عوارض #گمرکی و غیره می باشد.
undefined تجارت گستران خوارزمیundefined کانال تلگرام

۱۱:۴۵

۱۷ تیر

thumnail
undefined آشنایی با مفاهیم بازرگانی
undefined معاملات تجاری: undefined معاملات تجاری در ایران به 3 شکل می باشد. undefined تمامی معاملاتی که بین تاجران، کاسبان، صرافان و بانک ها صورت می گیرد. undefined تمامی معاملاتی که اشخاص به منظور نیازهای تجاری خود انجام می دهند. undefined تمامی معاملاتی که در شرکت های تجاری بسته می شوند.
#تجارت#مفاهیم_بازرگانی#مبادله
undefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefined تجارت گستران خوارزمیundefined کانال تلگرام

۶:۱۷

thumnail
undefinedرئیس اتاق ایران در پیام تبریک‌ به مسعود پزشکیان،
undefined رئیس‌جمهور منتخب جمهوری اسلامی ایران، ضمن اعلام آمادگی بخش خصوصی برای همفکری و همکاری به منظور پیشبرد اهداف و برنامه‌ها
undefined تأکید کرد: انتظار فعالان اقتصادی این است که هماهنگی در سیاست‌گذاری‌های اقتصادی دنبال شود و از طرفی در انتخاب وزرا، شایستگی‌های علمی و اجرایی افراد ملاک قرار گیرد.
undefined جزئیات خبر
undefined تجارت گستران خوارزمیundefined کانال تلگرام

۶:۴۶

۱۸ تیر

thumnail
undefined آشنایی با مفاهیم بازرگانی
undefined خدمات بازرگانی:undefined خدمات بازرگانی مربوط به تولیدکنندگان:undefined تولید کنندگان به منظور اینکه بتوانند کالا و خدمات خود را در بازار عرضه کنند نیازمند مواد اولیه و وسایلی هستند که به کمک آنها بتوانند محصول و یا خدمت خود را تولید کنند. همچنین فرایندی که طی آن شخص در تلاش است تا محصول و یا خدمت را به دست مصرف کننده برساند تمامی در پوشش ارائه خدمات بازرگانی به تولید کنندگان قرار می گیرد.
undefined خدمات بازرگانی به مصرف کننده:undefined در این حیطه خدمات بازرگانی نیازها و سلیقه های مشتری را شناخته و در تلاش است تا با ارائه کالا و خدمات در راستای رفع نیازهای مشتریان و همچنین کسب رضایت آن ها تلاش کند. در این حوزه تلاش می شود که ارائه خدمت و یا محصول متناسب با توانایی های مشتری تنظیم شود.
undefined خدمات بازرگانی به اقتصاد کشور:undefined در این حیطه فعالیت های بازرگانی با توجه به در نظر گرفتن سیاست های کشور و دولت همواره در تلاش است تا بنابر قوانین و تصمیم گیری هایی که در حوزه اقتصادی کشور گرفته شده است به نفع اقتصاد کشور اقدام کند.
#تجارت#مفاهیم_بازرگانی#مبادله
undefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefined تجارت گستران خوارزمیundefined کانال تلگرام

۵:۰۳

thumnail
undefinedundefinedاستفاده از کلیه #منابع_ارزی جهت واردات مواد اولیه مورد نیاز صنایع مرتبط با دفتر صنایع غذا و دارو

undefinedاستفاده از کلیه #منابع_ارزی اعم از ارز حاصل از #صادرات خود و دیگران ، ارز اشخاص خود و غیر و ارز نیما (بانکی) جهت کد تعرفه های مرتبط با دفتر صنایع غذا و دارو (مندرج در گروه های ٢١ ٢٢، و ٢٣ ) در سامانه #جامع_تجارت فعال گردیده است
undefined تجارت گستران خوارزمیundefined کانال تلگرام

۵:۴۹

thumnail
undefinedundefined#نخستین قرارداد پیمان پولی میان #ایران و #روسیه امضا شد
undefinedبه گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا فرزین رئیس کل بانک مرکزی اظهار کرد: در نشست دو جانبه رؤسای کل #بانک‌های_مرکزی دو کشور ایران و روسیه در حاشیه کنگره مالی روسیه در سنت پترزبورگ که پنج شنبه گذشته برگزار شد، کلیه اقدامات مشترکی که در گذشته توافق گردیده بود نهایی شد و بدین ترتیب کلیه اقدامات توافق شده قبلی وارد مرحله عملیاتی گردید.
undefinedوی گفت: در این نشست سند همکاری جدیدی در خصوص اقدامات مشترک آتی به امضای رؤسای کل بانک‌های مرکزی دو کشور
undefined جزئیات خبرundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefined تجارت گستران خوارزمیundefined کانال تلگرام
منبع خبر: خبرگزاری مهر

۶:۴۸

۱۹ تیر

بازارسال شده از میثم محمدی
thumnail
undefinedبه گزارش روابط عمومی #سازمان_جمع_آوری و فروش اموال تملیکی به نقل از باشگاه خبرنگاران، قاسم رسولی فاضل اظهار کرد: undefinedانبارهایی که برای سازمان اموال تملیکی خریداری و ساماندهی شده چه به صورت منقول و چه به صورت غیر منقول کار بسیار مهم و پر برکتی برای سازمان بوده است.
undefined به گفته نماینده #قوه_قضائیه در سازمان اموال تملیکی، براساس‌ تبصره ماده ۲۴ امور گمرکی مدت مجاز نگهداری کالا در انبارهای گمرکی از تاریخ تحویل این کالا به این اماکن ۳ماه است. در تبصره یک، دو و سه استثناهایی وجود دارد که اگر کالا جزو کالاهای اساسی بود پس از تخلیه باید با هماهنگی صاحب کالا ترخیص شود که اگر صاحب کالا شرایط مناسب را نداشته باشد باید کالا بلافاصله متروکه شود.
undefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefined جزئیات خبرundefined تجارت گستران خوارزمیundefined کانال تلگرام

۵:۳۴

thumnail
undefinedundefined#دور_جدید عرضه #خودروهای_وارداتی آغاز شد
undefinedمهدی ضیغمی در مورد زمان عرضه خودروهای #وارداتی اظهار کرد: از امروز دوشنبه ۱۸ تیر فرایند مربوط به #وکالتی کردن پول به مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان به منظور #پیش‌شرط ثبت نام آغاز شده است. #متقاضیان تا روز پنجشنبه ۲۱ تیر برای وکالتی کردن حساب خود مهلت دارند.
undefined #رئیس_سازمان_توسعه_تجارت ایران افزود: بر همین مبنا نیز از فردا فرایند ثبت نام در سامانه یکپارچه آغاز می‌شود.
undefinedوی گفت: پس از این عرضه مشتریان قدیمی یعنی افرادی که در زمستان سال ۱۴۰۱ ثبت نام کرده بودند دیگر اولویتی نسبت به سایرین نخواهند داشت.undefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefined جزئیات خبر
undefined تجارت گستران خوارزمیundefined کانال تلگرام

۱۰:۱۵

۲۰ تیر

thumnail
undefinedundefinedمحمدتقی صالح ابوالقاسمی مدیرعامل شرکت تجارت گستران خوارزمی درباره مشکلات مربوط به صنایع و تولید کشور بیان داشت: تامین مواد اولیه، یکی از دغدغه های اصلی تولیدکنندگان و صنعتگران است که نیاز به توجه ویژه ای دارد undefined جزئیات خبرundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefined تجارت گستران خوارزمیundefined کانال تلگرام

۸:۴۹