عکس پروفایل انجمن کتابفروشان خوشها

انجمن کتابفروشان خوشه

۶۰۹عضو
عکس پروفایل انجمن کتابفروشان خوشها
۶۰۹ عضو

انجمن کتابفروشان خوشه

انجمن کتابفروشان جبهه فرهنگی انقلاب - خوشهارتباط با ما:12 28 991 099202166123090

۲۹ دی ۱۴۰۲

thumnail
#خبرundefinedوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جناب آقای دکتر اسماعیلی با حضور‌ در‌ چهاردهمین نشست سراسری انجمن کتابفروشان خوشه و بعد از شنیدن نظرات و پیشنهادات اعضای حاضر در این نشست، در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر خبر‌ مسرت بخش برای کتابفروشان خوشه بیان کردند: از ظرفیت و تجربه انجمن خوشه در محقق شدن مصوبه اخیر هیات دولت نسبت به بسط و گسترش کتابفروشی های سراسر کشور استفاده خواهد شد و نماینده انجمن در‌ کارگروه عملیاتی این مصوبه حضور خواهند داشت.
undefinedچهاردهمین نشست سراسری انجمن کتابفروشان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی خوشه 27 و 28 دیماه 1402 در سالن جلسات هتل ولایت در مشهد مقدس و با محوریت شعار «فتح قله با حرکت جمعی در تشکیلات ایمانی» و با حضور مسئولان و اهالی حوزه کتاب و مدیران بیش از ۱۰۰ کتابفروشی از سراسر کشور برگزار شدhttps://zil.ink/khooshe_org

۲۲:۰۱

۱ بهمن ۱۴۰۲

thumnail
undefined تقویم مناسبتی بهمن مـاه 1402
undefinedکتابفروش عزیز شما می‌توانید برای فعالیت های ترویجی کتاب (جشن امضا، معرفی کتاب و…) از این تقویم استفاده کنید.
مناسبت های فرهنگی، مذهبی، سیاسی، جهانی و تولدها و درگذشت های نویسندگان و مشاهیر بخش های مختلفی است که به آن پرداخته ایم.
دانلود تقویم:https://khooshe.org/?p=6660https://zil.ink/khooshe_org

۹:۵۱

۱۱ بهمن ۱۴۰۲

thumnail
فروش حضوری «بازار کتاب» از ١١ تا ٢٢ بهمن؛ به کتابفروشی‌ها بروید و با یارانه خرید کنید
کتابفروشی‌های عضو سامانه «بازار کتاب» به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همزمان با فروش مجازی، فروش حضوری نیز دارند.
https://ketab.ir/News/30455
#خانه_کتاب_و_ادبیات_ایران#بازار_کتاب
بله | ایتا | تلگرام | اینستاگرام
@khaneh_ketab_adabiat

۱۲:۱۸

۱۴ بهمن ۱۴۰۲

thumnail
#خبرundefined گزارش خبرگزاری صداوسیما از چهاردهمین نشست سراسری انجمن کتابفروشان خوشه
چهاردهمین نشست سراسری انجمن کتابفروشان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی خوشه 27 و 28 دیماه 1402 در سالن جلسات هتل ولایت در مشهد مقدس و با محوریت شعار «فتح قله با حرکت جمعی در تشکیلات ایمانی» و با حضور مسئولان و اهالی حوزه کتاب و مدیران بیش از ۱۰۰ کتابفروشی از سراسر کشور برگزار شد.
https://khooshe.org/?p=6712https://zil.ink/khooshe_org

۸:۱۳

thumnail
#خبرundefined وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جناب آقای دکتر اسماعیلی در چهاردهمین نشست سراسری انجمن خوشه:باید تشکر کنم از اهتمام خوب دوستانمون که تشکل انقلابی و مردمی در حوزه کتاب هستند. در حوزه فرهنگ نگاه بنده این است که کار باید در اختیار گروه های مردمی، تشکل های مردمی و جبهه فرهنگی قرار بگیرد و این اتفاق، اتفاق مهمی است. مجموعه خوشه هم امروز الحمدالله با یک گستردگی خوب و با ایجاد قریب به 100 نمایندگی (فروشگاه کتاب) فعال هستند و این امکان بسیار خوبی است که با هماهنگی بخش های حاکمیتی، معاونت فرهنگی و وزارت خانه بتوانیم برای توسعه این شیوه در کشور و در همه بخش ها از جمله توسعه این کار در حوزه کتاب گام های مهمی برداریم ان شاءالله.
undefinedچهاردهمین نشست سراسری انجمن کتابفروشان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی خوشه 27 و 28 دیماه 1402 در سالن جلسات هتل ولایت در مشهد مقدس و با محوریت شعار «فتح قله با حرکت جمعی در تشکیلات ایمانی» و با حضور مسئولان و اهالی حوزه کتاب و مدیران بیش از ۱۰۰ کتابفروشی از سراسر کشور برگزار شد.
https://khooshe.org/?p=6707https://zil.ink/khooshe_org

۹:۴۶

۱۵ بهمن ۱۴۰۲

thumnail
#تیزر همایش خانوادگی کتابفروشان
undefinedبه گزارش روابط عمومی خوشه، اولین همایش خانوادگی اهالی کتابفروشی ۲۹ دی ماه ۱۴۰۲ در سالن همایش های باب الجواد(ع) در شهر مشهد مقدس برگزار شد.کتابفروشان به همراه خانواده های خود در این همایش حضور پیدا کردند و همچنین حجت الاسلام والمسلمین نظافت یزدی سخنران این همایش بودند.
https://khooshe.org/?p=6737https://khooshe.org/?p=6737

۱۳:۳۶

thumnail
#خبرundefined انعکاس خبری چهاردهمین نشست سراسری انجمن کتابفروشان خوشه
undefined انعکاس خبری نشست سراسری در خبرگزاری های صدا و سیما، ایبنا، جمهوری اسلامی ، وزارت فرهنگ و ارشاد، رضوی، قدس، مهر، چاپ و نشر آنلاین، پایگاه خبری حیات، صابتاچهاردهمین نشست سراسری انجمن کتابفروشان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی خوشه 27 و 28 دیماه 1402 در سالن جلسات هتل ولایت در مشهد مقدس و با محوریت شعار «فتح قله با حرکت جمعی در تشکیلات ایمانی» و با حضور مسئولان و اهالی حوزه کتاب و مدیران بیش از ۱۰۰ کتابفروشی از سراسر کشور برگزار شد.مشاهده خبرها:1- irna.ir/xjPydW2- https://www.chaponashronline.ir/publishing/14th-meeting-booksellers-association/3- https://telewebion.com/episode/0xaeb016c4- https://www.farhang.gov.ir/fa/news/7289735- https://www.razavi.news/fa/report/118225/6- https://qudsonline.ir/xb8Lm7- mehrnews.com/x33Zh88- B2n.ir/f954539- ibna.ir/x6jjG10- ibna.ir/x6jjm11- ibna.ir/x6jhr12- ibna.ir/x6jhb13- ibna.ir/x6jhy14- ibna.ir/x6jjp15- https://www.iribnews.ir/00HJdY16- www.hayat.ir/x42qm17- https://saabta.ir/?p=7406
https://khooshe.org/?p=6726https://zil.ink/khooshe_org

۱۳:۳۹

۱۶ بهمن ۱۴۰۲

thumnail
undefined مدیرعامل و اعضای جدید هیات مدیره انجمن کتابفروشان خوشه برای دوره سه ساله با کسب آرا از اعضای مجمع عمومی انتخاب شدند
undefined به گزارش روابط عمومی خوشه، دهمین جلسه مجمع عمومی انجمن کتابفروشان خوشه در روز جمعه ۳۰ دی ماه ۱۴۰۲ در مشهد مقدس با حضور اکثریت اعضا تشکیل شد. ۸ نفر از اعضا به عنوان کاندیدا در انتخابات هیات مدیره اعلام آمادگی کردند.
پس از اخذ و شمارش آراء، به ترتیب آقایان مهدی فقیهی نژاد، محمد حسن زمان وزیری، سعید مکرمی، حمید خلیلی و مسعود صالحی به عنوان اعضای اصلی و آقایان کوروش نیک عهد و حجت الاسلام سید محمد دیباج به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.
اولین جلسه هیات مدیره در دوره جدید نیز در روز یکشنبه مورخ ۱۵بهمن ماه ۱۴۰۲ در دفتر انجمن برگزار گردید، که در این جلسه به اتفاق آراء آقای مهدی فقیهی نژاد بعنوان رئیس هیات مدیره و آقای محمد راهی به عنوان مدیرعامل انجمن برای دوره سه ساله انتخاب شدند.
ادامه خبر : https://khooshe.org/?p=6779https://zil.ink/khooshe_org

۹:۳۶

thumnail
undefined گزارش تصویری چهاردهمین نشست سراسری انجمن خوشه/بخش اول
undefined جهت مشاهده تصاویر وارد لینک زیر شوید:https://khooshe.org/?p=6743

۱۰:۴۸

۱۸ بهمن ۱۴۰۲

thumnail
undefined پای کار کتاب
undefined به گزارش روابط عمومی خوشه، اولین همایش خانوادگی اهالی کتابفروشی ۲۹ دی ماه ۱۴۰۲ در سالن همایش های باب الجواد(ع) در شهر مشهد مقدس برگزار شد.در این همایش به پاس تلاش‌های متعهدانه پیشکسوت اهالی کتاب، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد دیباج ، در عرصه کتاب و کتابخوانی و همچنین همکاری و تلاشهای مجاهدانه ایشان در پیشبرد اهداف انجمن کتابفروشان خوشه از ایشان قدردانی بعمل آمد و نشان پای کار کتاب به ایشان اهدا گردید.
ادامه خبر : https://khooshe.org/?p=6789https://zil.ink/khooshe_org

۸:۳۸

۲۲ بهمن ۱۴۰۲

thumnail
سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و یوم الله ۲۲ بهمن مبارک
https://ble.ir/khooshe_org

۵:۵۵

۲۴ بهمن ۱۴۰۲

thumnail
undefined در بیست و یکمین جشنواره کتاب و رسانه تندیس بهترین ویترین کتابفروشی به کتابفروشی اسم اهدا شد
undefined انجمن خوشه به منظور حمایت از مردم مظلوم فلسطین و با هدف شروع یک حرکت جمعی و با مشارکت حداکثری کتابفروشان اقدام به تغییر ویترین کتابفروشی با موضوع حمایت و همدلی با عملیات طوفان الاقصی نمود. پس از ارسال تصاویر از ویترین کتابفروشی ها به دبیرخانه بیست و یکمین جشنواره‌ کتاب و رسانه، از بین شرکت کنندگان در این اقدام اثرگذار، هیات داوران تندیس جشنواره و جایزه برترین ویترین کتابفروشی ها را به کتابفروشی اسم به مدیریت آقای سعید مکرمی اهداء کردند. ادامه خبر : https://khooshe.org/?p=6797https://zil.ink/khooshe_org

۱۳:۲۶

۲۸ اسفند ۱۴۰۲

thumnail
undefined تقویم مناسبتی فروردین مـاه 1403
undefinedکتابفروش عزیز شما می‌توانید برای فعالیت های ترویجی کتاب (جشن امضا، معرفی کتاب و…) از این تقویم استفاده کنید.
مناسبت های فرهنگی، مذهبی، سیاسی، جهانی و تولدها و درگذشت های نویسندگان و مشاهیر بخش های مختلفی است که به آن پرداخته ایم.
دانلود تقویم:https://khooshe.org/?p=6803https://zil.ink/khooshe_org

۶:۲۲

thumnail
undefined لیست معرفی کتابمناسبتی-فروردین ماه1403
undefined فهرستی از 109 عنوان کتاب و همینطور بسته پیشنهادی برای ماه مبارک رمضان برای شما کتابفروشان و دوستداران کتاب آماده کرده ایم که قابل استفاده جهت تامین و عرضه کتاب های مناسبتی در ماه پیش رو می باشد.

دانلود لیست:https://khooshe.org/?p=6811https://zil.ink/khooshe_org

۶:۲۵

۱ فروردین

thumnail
undefinedرسید مژده که آمد بهار و سبزه دمید undefinedحال که بهار طبیعت با بهار قرآنی پربرکت شده، آرزومندیم صفحه کتاب سال پیش رویتان مملو از روزهای سبز و روشن باشد.
undefined انجمن کتابفروشان خوشه undefinedhttps://zil.ink/khooshe_org

۷:۰۱

۲۵ فروردین

thumnail
روی قبرم بنویسید اینجا مدفن کسی است که می‌خواست اسرائیل را نابود کندشهیدحسن طهرانی‌مقدم
undefined چقدر‌ جای تو خالی است در این لحظه های زیرپا گذاشتن اسرائیلِ غاصب و کودک کش
کتاب «خط مقدم» برشی مستند از میانه خط زندگی حسن طهرانی مقدم است. مقطعی که اتفاقا پر از حادثه و موانع پیچیده است. پر از «نمی توانی ها» و «دیگر نمی شودها»، پر از جمله «اینجا دیگر آخر خط است.» کتاب خط مقدم نوشته فائضه غفارحدادی است و در انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است.
undefined انجمن کتابفروشان خوشه undefinedhttps://zil.ink/khooshe_org

۲۱:۳۴

۲۸ فروردین

thumnail
undefined بیانیه انجمن کتابفروشان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی خوشه در حمایت از عملیات وعده صادق undefined
بسم الله الرحمن الرحیمundefined «أُذِنَ لِلَّذِينَ يُقاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَ إِنَّ اللَّهَ عَلى‏ نَصْرِهِمْ لَقَدِيرٌ» (به کسانی که جنگ بر آنان تحمیل گردیده، اجازه جهاد داده شده است؛ چرا که مورد ستم قرار گرفته‌اند؛ و خدا بر یاری آنها تواناست. حج-۳۹)undefinedدر روزگاری که روح انسانیت از کالبد انسان رخت بربسته و دست شیطان مهر خاموشی بر لب‌ها و دلهای اهل زمین زده است تا ظلم را نبینند و یارای قد علم کردن در برابر ظالم را نداشته باشند. بار دیگر آسمانیان زمین نشین با اتکا به قدرت لایزال الهی و رمز نام رسول الله (صلی الله علیه و آله) دست تنبیه بر سر شر مطلق عالم و ایادی آن کوفتند و نور امید را در دل اهل ایمان روشن ساختند و براستی که رسول گرامی اسلام به صدق بیان فرمودند: (مَن خافَ اللّه َ عزّ و جلّ خافَ مِنهُ كُلُّ شَيءٍ ، و مَن لَم يَخَفِ اللّه َ أخافَهُ اللّه ُ مِن كلِّ شَيءٍ. هر كه از خدا بترسد، خداوند همه چيز را از او هراسان كند و هركه از خدا نترسد، خداوند او را از همه چيز هراسان سازد.)undefinedو به تحقیق چه «صادق الوعد» اند آنان که این شجاعت، حق طلبی و ظلم ستیزی را از دو نور درخشان این انقلاب، امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) مشق کردند و درس عبرتی بر اهل کفر و استکبار دادند و هیمنه پوشالی رژیم کودک کش را شکستند و همانا به فضل الهی این اقدام طلیعه روزهای محو نهایی رژیم جعلی صهیونیست از صفحه روزگار است.undefined انجمن کتابفروشان خوشه به عنوان عضوی از جریان فرهنگی انقلاب اسلامی این اقدام بجا، هوشمندانه و انقلابی را به تمام مردم مستضعف جهان تبریک عرض نموده و حمایت خود را از پاسداران غیور و سرافراز و همه دلاورمردان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اعلام می‌دارد و برای ریشه کن شدن هرچه زودتر غده سرطانی اسرائیل و کوتاه شدن دست آنان از پاره تن اسلام، فلسطین و پیروزی نهایی جبهه حق به درگاه الهی دست به دعا برمی‌دارد و هر چه در توان دارد در میدان عمل به کار میبندد.اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ حَصِّنْ ثُغُورَ الْمُسْلِمِینَ بِعِزَّتِک، وَ أَیِّدْ حُمَاتَهَا بِقُوَّتِک، وَ أَسْبِغْ عَطَایاهُمْ مِنْ جِدَتِک. انشاالله
https://khooshe.org/?p=6829https://zil.ink/khooshe_org

۱۳:۲۶

۲۹ فروردین

thumnail
undefined تقویم مناسبتی اردیبهشت مـاه 1403
undefinedکتابفروش عزیز شما می‌توانید برای فعالیت های ترویجی کتاب (جشن امضا، معرفی کتاب و…) از این تقویم استفاده کنید.
مناسبت های فرهنگی، مذهبی، سیاسی، جهانی و تولدها و درگذشت های نویسندگان و مشاهیر بخش های مختلفی است که به آن پرداخته ایم.
دانلود تقویم:https://khooshe.org/?p=6843https://zil.ink/khooshe_org

۱۰:۲۲

thumnail
undefined لیست معرفی کتابمناسبتی-اردیبهشت ماه1403
undefined فهرستی از 117 عنوان کتاب برای شما کتابفروشان و دوستداران کتاب آماده کرده ایم که قابل استفاده جهت تامین و عرضه کتاب های مناسبتی در ماه پیش رو می باشد.

دانلود لیست:https://khooshe.org/?p=6834https://zil.ink/khooshe_org

۱۰:۲۴

۲ اردیبهشت

thumnail
undefined کتابفروشی‌ها برای حضور در بخش مجازی نمایشگاه کتاب تهران در سامانه «بازار کتاب» ثبت‌نام کنند
undefined ثبت‌نام کتابفروشی‌ها در سامانه «بازار کتاب» برای حضور در بخش مجازی سی‌و‌پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از امروز (اول اردیبهشت ماه ۱۴۰۳) آغاز شد.
به گزارش ستاد خبری سی‌و‌پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، با توجه به در پیش بودن سی‌و‌پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، حضور کتابفروشی‌ها در بخش مجازی این نمایشگاه تنها از طریق عضویت در سامانه «بازار کتاب» فراهم است.کتابفروشی‌هایی که عضو سامانه «بازار کتاب» نیستند می‌توانند از امروز ( اول اردیبهشت تا پنجم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳) برای ثبت‌نام در این سامانه از طریق درگاه «بازار کتاب» به آدرس V.bazarketab.ir اقدام کنند تا پس از تایید عضویت و شروع فعالیت در این سامانه بتوانند در بخش مجازی این دوره از نمایشگاه حضور پیدا کنند.
ادامه خبر : https://khooshe.org/?p=6851https://zil.ink/khooshe_org

۱۱:۰۹