عکس پروفایل پایگاه خبری تحلیلی خطوطپ

پایگاه خبری تحلیلی خطوط

۶۴۹عضو

۴ اردیبهشت

thumnail
مطالعه وزارت بهداشت درباره واکسن گارداسیل/ تزریق همگانی الزام است؟
معاون بهداشت وزارت بهداشت با اشاره به انجام مطالعاتی از سال گذشته درباره ضرورت یا عدم لزوم ورود واکسن گارداسیل به برنامه واکسیناسیون ملی، گفت: در کشور ما با توجه به شرایط موجود لزومی ندارد تمام افراد جامعه را ملزم به تزریق این واکسن کنیم، اما اگر با توجه به پژوهش‌های در دست انجام، ذره‌ای به این اطمینان برسیم که تزریق این واکسن برای سلامت مردم نیاز است، حتما این کار انجام خواهد شد.
https://khootoot.ir/0001fG

۱۲:۵۲

thumnail
ورزشکاران تنیس بخوانند/ شرایط ویژ‌ه‌ برای تمرینات شخصی فراهم شد!
فدراسیون تنیس با هدف تعمیم و توسعه این رشته ورزشی، شرایط ویژ‌ه‌ای ‌را برای تمرینات شخصی قهرمانان و ورزشکاران تنیس فراهم کرد.
https://khootoot.ir/0001f5

۱۲:۵۲

thumnail
بیماری‌های شایع در ایران کدام‌اند؟
رئیس جامعه اورولوژی ایران از عفونت‌های ادراری و پروستات از جمله بیماری‌های شایع در ایران خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، سید امیر محسن ضیایی رئیس جامعه اورولوژی ایران در نشست خبری گفت: رشته جراحی مجاری ادرار و کلیه پیشرو در کشور است و بسیاری از کارهای غیر تهاجمی از این رشته شروع شده است و در منطقه بهترین خدمات جراحی کلیه و ادرار در ایران ارائه می شود. 
https://khootoot.ir/0001f2

۱۲:۵۲

۶ اردیبهشت

thumnail
هشدار به مسئولین، مردم و خودروسازان!
رشد سوانح جاده‌ای ایران در مقایسه با میانگین جهانی/کاهش حوادث ریلی طی دو سال گذشته!
ذاکری، معاون مرکز تضمین مقررات و ایمنی حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی گفت: علت نام‌گذاری روز ایمنی حمل و نقل این است که تصادف یا حوادث حمل و نقلی به ویژه در جاده‌ای یک مسئله اجتماعی، اقتصادی و سلامت است.
https://khootoot.ir/0009VD

۱۳:۲۶

thumnail
رمضانی در گفتگو با خطوط مطرح کرد:
علائم بیماری مالاریا؟/ تشریح جزئیات ساخت واکسن/نکاتی که مسافران باید رعایت کنند
رمضانی، دبیر انجمن متخصصین عفونی کشور گفت: مسئله‌ای که در کشور داریم مهاجرین است که یک مقدار اختلال در برنامه‌های ریشه‌کنی و کنترل مالاریا ایجاد می‌شود.
https://khootoot.ir/0009VC

۱۳:۲۷

thumnail
کاویان در گفتگو با خطوط مطرح کرد:
جزئیات مالیات بر عایدی سرمایه مشخص نیست!/سه مشکل عمده بازار سرمایه؟/دولت یک جورایی شریک مال مردم شده!
کاویان، فعال بازار سرمایه گفت: در حوزه خودرو دولت در ابتدا مالیات و عوارض سپس مالیات سالیانه و سپس موقع فروش مالیات نقل و انتقال هم می‌گیرد و بعد مالیات بر عایدی سرمایه هم گرفته می‌شود یعنی اصلا عملا همه چیز برای دولت شده است. اینکه می‌گویند این روند به نفع قشر ضعیف است فقط شعار‌های پوپولیستی می‌دهند!
https://khootoot.ir/0009VA

۱۳:۲۷

thumnail
دبیر انجمن متخصصین عفونی کشور در گفتگو با خطوط پاسخ داد:
ویروس‌های شایع فصل تابستان؟/افزایش عفونت‌های گوارشی طی روزها و ماه‌های آینده/این بیماری تمامی گروه‌های سنی را درگیر می‌کند!
رمضانی، استاد بیماری‌های عفونی گفت: هرچه به سمت گرم شدن هوا و فصل تابستان رویم، ویروس‌های تنفسی کاهش پیدا می‌کنند و یک سری عفونت‌های گوارشی بیشتر می‌شوند.
https://khootoot.ir/0009V9

۱۳:۲۸

۱۳ اردیبهشت

thumnail
شعار و عناوین روزهای هفته روابط‌عمومی ۱۴۰۳ اعلام شد
هفته روابط‌عمومی امسال از ۲۵ تا ۳۱ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.
https://khootoot.ir/0001df

۱۱:۰۸

thumnail
نشست بزرگداشت روز سنندج برگزار شد
نشست بزرگداشت روز سنندج با هدف معرفی مظاهر فرهنگی، میراثی، گردشگری و اجتماعی استان زیبای کردستان برگزار شد.
https://khootoot.ir/0001dO

۱۱:۰۸

۱۶ اردیبهشت

thumnail
سی‌وپنجمین دوره نمایشگاه کتاب تهران برگزار می‌شود/ "یمن" مهمان ویژه
سی‌وپنجمین دوره نمایشگاه کتاب تهران (1403)، در دو قالب نمایشگاه مجازی و فیزیکی و با تکرار تجربه حضور ناشران و با شعار «بخوانیم و بسازیم» برگزار می‌شود.
https://khootoot.ir/0001dK

۱۲:۳۶

thumnail
کاظمی در گفتگو با خطوط مطرح کرد:
چالش‌ها و مشکلات ماماهای کشور/اینهمه دانشجوی مامایی براساس چه نیازسنجی در دانشگاه‌های اقماری پذیرفته می‌شود؟
کاظمی، رئیس انجمن متخصصین زنان و زایمان کشور گفت: دو گروه متخصصین زنان و ماماها در امر زایمان بسیار مهم هستند به همین دلیل باید ویژه دیده شوند.
https://khootoot.ir/0009VT

۱۲:۳۶

thumnail
تشریح اعتراضات کاسبان طلا در گفتگوی بذرافشان با خطوط:
شرایط بحرانی در صنعت طلا و جواهر رخ داده/۷۰هزار واحد صنفی در سراسر کشور از چرخه تولید تا توزیع امنیت صنفی خود را از دست داده‌اند!
بذرافشان، رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: هنوز یک ماه از شعار رهبر برای سال جدید نگذشته که متاسفانه یک سری قوانین دست و پاگیر و غیرکارشناسی برای حوزه صنعت طلا و جواهر کشور و اصناف تصویب می‌شود‌.
https://khootoot.ir/0009VR

۱۲:۳۶

thumnail
محسن احمدی همزمان با هفته معلم خبر داد:
آغاز به کار سامانه پنجره در صندوق ذخیره فرهنگیان/ امکان نظارت دقیق بر کلیه فعالیت‌ها
مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان اعلام کرد همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم و در راستای یکپارچگی سازمانی، شفافیت حداکثری، نظارت هوشمند و انضباط مدیریتی به عنوان یکی از مطالبات و خواسته های فرهنگیان، " سامانه نظارت و شفافیت اطلاعات و اسناد صندوق ذخیره فرهنگیان" تحت عنوان «پنجره» امروز  آغاز به کار کرد
https://khootoot.ir/0001dF

۱۲:۳۶

thumnail
با تحولات منطقه و جهان
آمریکا با قطری ها برای آوردن جنگنده‌ها، هواپیماهای شناسایی و پهپادهای مسلح اضافی به پایگاه العدید هماهنگ شده است!
منابع آگاه اعلام کردند دولت جو بایدن و عربستان درحال بررسی‌های نهایی درباره توافقی درخصوص ضمانت‌های امنیتی آمریکا به عربستان و کمک به این کشور در زمینه هسته‌ای برای اهداف غیرنظامی هستند.
https://khootoot.ir/0001uO

۱۲:۳۶

۱۹ اردیبهشت

thumnail
عقب‌نشینی از ارسال لایحه اصلاح ماده ۴۱ به مجلس
با اعلام سخنگوی دولت و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پیشنهاد واگذاری فرایند تعیین دستمزد کارگران به مجلس که در هفته‌های اخیر موجبات نگرانی جامعه کارگری را فراهم کرده بود، منتفی اعلام شد.
https://khootoot.ir/0001cp

۱۲:۳۱

thumnail
جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران در سال 1403
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کف و سقف حقوق سال ۱۴۰۳ بازنشستگان و مستمری‌بگیران را اعلام کرد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، میرهاشم موسوی درخصوص افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران در سال جاری اظهار کرد: به موجب قانون مصوب، دستمزد حداقلی‌بگیران با افزایش ۳۵ درصدی و همچنین سایر سطوح درآمدی با افزایش ۲۲ درصد + ۶۹۰ هزار تومان همراه است که از فروردین ماه اعمال اما از اردیبهشت‌ماه پرداخت خواهد شد.
https://khootoot.ir/0001dG

۱۲:۳۲

thumnail
گروسی می‌تواند نامی نیک همچون آمانو باقی بگذارد!
ایران و آژانس همچنان بر سر دو مکان ادعایی یعنی تورقوزآباد و ورامین با یکدیگر اختلاف دارند و با وجود حل و فصل دو مکان دیگر یعنی آزمایشگاه جابر بن حیان و سایت آباده و نیز حل موضوع ذرات ۸۴ درصد غنی شده و موضوع حسابرسی مواد که اقدامات مهم و درخور توجهی بودند، باز هم می‌توان گفت حل موضوعات باقی مانده ارتباط زیاد و تنگاتنگی با حل مسائل سیاسی دارد و کمتر فنی است.
https://khootoot.ir/0009TY

۱۲:۳۳

thumnail
امری که یقینا سلامت را در معرض خطر قرار می‌دهد
حضور موثر قوه قضاییه برای رسیدگی به این نوع تخلفات و شناسایی متخلفان در کنار عزم دولت برای برکناری آن‌ها در جهت ایجاد سازوکار‌های تسهیل شده برای عدم ایجاد شرایط مشابه در گمرک‌ها امری جدی است.
https://khootoot.ir/0001cq

۱۲:۳۳

thumnail
بازندگان اصلی مالیات بر عایدی سرمایه چه کسانی هستند؟
بازندگان اصلی مالیات بر عایدی سرمایهنسخه اصلاحی «مالیات بر عایدی سرمایه»، سه نوع معافیت طلایی برای چند‌خانه‌ای‌ها در نظر گرفته که با هدف اولیه طرح که «کنترل و کاهش فعالیت سوداگرانه و سفته‌بازانه» است، در تضاد قرار دارد. این تور جدید مالیاتی از این منظر –معافیت‌ها- شبیه مالیات بر خانه‌خالی است. با این حال، بازنده مالیات جدید، دو گروهی هستند که نباید باشند.
https://khootoot.ir/0001dA

۱۲:۳۴

thumnail
ابدالی در بازدید از معاونت فناوری اطلاعات:
تقویت توجه و تمرکز بر حوزه فناوری اطلاعات در بانک سینا
سرپرست بانک سینا از واحدهای مختلف معاونت فناوری اطلاعات و زیرساخت‌های فنی این بانک بازدید کرد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، علی ابدالی در بازدید از ساختمان معاونت فناوری اطلاعات با اشاره به اجرایی شدن برنامه تحول دیجیتال بانک سینا و برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته برای حرکت در مسیر بانکداری دیجیتال و پلتفرمی گفت: با تغییر رویکردهای کسب‌وکار در بانکداری و متناسب با تغییر نیازها و ذائقه‌های مشتریان، لازم است سرمایه‌گذاری‌های جدی‌تری در بانک‌ها در حوزه فناوری اطلاعات صورت گیرد که این نیاز به در بانک سینا نیز وجود دارد.
https://khootoot.ir/0001cs

۱۲:۳۴