عکس پروفایل کانال اخبار خوزستان خبر - اهوازک

کانال اخبار خوزستان خبر - اهواز

۱,۹۱۶عضو
عکس پروفایل کانال اخبار خوزستان خبر - اهوازک
۱.۹هزار عضو

کانال اخبار خوزستان خبر - اهواز

کانال خوزستانکانال خوزستان نیوزکانال بله اخبار خوزستانکانال بله خوزستانکانال خبر اهواز
مدیر کانال :
@Khuzestankhabar_admin

۱۳ آذر

عناوین اخبار خوزستان🅚🅗🅤🅩🅔🅢🅣🅐🅝🅚🅗🅐🅑🅐🅡
undefinedهوای ۶ شهر خوزستان در وضعیت “قرمز” https://khuzestankhabar.ir/news/812466/undefinedوضعیت اضطراری هوا در خوزستان و بحران تصمیم‌گیری در مدیران https://khuzestankhabar.ir/news/812468/undefinedبرگزاری ۳ هزار محفل انس باقرآن در آموزش و پرورش خوزستان  https://khuzestankhabar.ir/news/812469/undefinedعلت تعطیل نشدن مدارس خوزستان در هوای آلوده چیست؟ https://khuzestankhabar.ir/news/812444/undefinedهوای ۵ شهر خوزستان در وضعیت قرمز آلودگی قرار گرفت https://khuzestankhabar.ir/weathernews/812451/undefinedفعلا تصمیمی برای غیرحضوری شدن مدارس خوزستان گرفته نشده است https://khuzestankhabar.ir/news/812434/undefinedاعلام اضطرار آلودگی هوا از سوی مرکز بهداشت خوزستان https://khuzestankhabar.ir/news/812435/
▀▄▀▄▀▄ عضویت ▄▀▄▀▄▀در همین پیام رسان@khuzestankhabarدر سایر پیام رسان هاhttps://khuzestankhabar.ir/join/

۸:۴۸

سلام به عزیزان.به دلیل سوالات زیاد در خصوص تعطیلی مدارس و ادارات خوزستان.
هنوز خبری در این خصوص وجود ندارد.قطعا در صورت انتشار این خبر در کانال های خود به شما منتقل خواهیم کرد.در هر ساعتی باشه.undefined

۱۸:۳۲

روزنامه نسیم خوزستان از تبعیض و ملاحظه کاری تصمیم گیران در اعلام تعطیلی گزارش می دهد؛  سلامت مردم خوزستان نباید فدای صادرات نفت و درآمدهای دولت شود
بخش اول :
تبعیض در اعلام تعطیلی آنهم بخاطر آلودگی هوا قابل اغماض نیست و کسی علت آن را نمی داند که چرا مدارس شهرهای مختلف کشور به دلیل آلودگی هوا تعطیل می‌شوند اما در خوزستان خیر!
به گزارش روزنامه نسیم خوزستان، در روزهای اخیر برخی استان‌های کشور از جمله تهران، اصفهان و خوزستان با کاهش کیفیت هوا و افزایش آلودگی هوا مواجه هستند.
شاخص کیفیت هوا (AQI) به پنج دسته اصلی تقسیم‌بندی می‌شود. بر اساس این تقسیم‌بندی از عدد صفر تا ۵۰ هوا پاک، از ۵۱ تا ۱۰۰ هوا قابل قبول، از ۱۰۱ تا ۱۵۰ هوا ناسالم برای گروه‌های حساس، از ۱۵۱ تا ۲۰۰ هوا ناسالم برای همه گروه‌ها، از ۲۰۱ تا ۳۰۰ هوا بسیار ناسالم و از ۳۰۱ تا ۵۰۰ شرایط کیفی هوا خطرناک است.
مدیریت بحران استانداری های تهران و اصفهان در چند روز اخیر مدارس چندین شهرها را به دلیل آلودگی هوا، تعطیل و آموزش را مجازی اعلام کردند اما متاسفانه مدیریت بحران استانداری خوزستان با شاخص آلودگی بالای ۱۶۰ مدارس این استان را تعطیل نکرده است.
تبعیض در اعلام تعطیلی آنهم بخاطر آلودگی هوا قابل اغماض نیست و کسی علت آن را نمی داند که چرا مدارس شهرهای مختلف کشور به دلیل آلودگی هوا تعطیل می‌شوند اما در خوزستان خیر! آیا دانش‌آموزان شهرهای تهران و اصفهان خونشان رنگین‌تر است! آیا برای مسئولان و دولتمردان تنها سلامتی دانش آموزان اصفهانی و تهرانی مهم است.
مردم مظلوم اما ولایتمدار خوزستان همه مشکلات را به خاطر این نظام تحمل کردند و می‌کنند اما تبیعض را قبول نمی‌کنند.

▀▄▀▄▀▄ عضویت ▄▀▄▀▄▀در همین پیام رسان@khuzestankhabarدر سایر پیام رسان هاhttps://khuzestankhabar.ir/join/

۱۹:۲۶

روزنامه نسیم خوزستان از تبعیض و ملاحظه کاری تصمیم گیران در اعلام تعطیلی گزارش می دهد؛  سلامت مردم خوزستان نباید فدای صادرات نفت و درآمدهای دولت شود
بخش دوم:
خوزستانی که انواع صنایع و کارخانجات از جمله گاز، نفت، پتروشیمی و… را داراست و در روزهای عادی هم هوای پاک و سالمی ندارد، اما انتظار مردمانش آن است که روزهایی که آلودگی هوا در وضعیت ناسالم و پرخطر قرار می گیرد ستاد بحران این استان همانند دیگر استان‌ها با کمی احساس مسئولیت نسبت به شهروندان به طور صحیح تصمیم‌گیری کند.
برخی اعتقاد دارند مشکل اصلی خوزستان وجود مدیران غیر بومی است، چرا که خانواده‌ی این مسئولان در استان ساکن نیستند که بخواهند نگران سلامتی خانواده های خود باشند.
روز گذشته بنا بر اعلام سامانه مرکز پایش کیفی هوای کشور (۱۲ آذرماه ۱۴۰۲) شاخص کیفی هوا در شهرهای دشت آزادگان ۱۵۳ و اهواز ۱۵۲ AQI در وضعیت ناسالم بودن هوا برای تمامی گروه‌های سنی به ثبت رسید اما مدارس این دو شهر تعطیل نشد.
همچنین براساس اعلام سامانه پایش کیفی هوای کشور، در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ساعت ۱۱ صبح (۱۳ آذر ماه ۱۴۰۲) براساس اندازه‌گیری ذرات معلق با اندازه ۲.۵ میکرون، وضعیت هوا در ایستگاه‌های شهر اهواز شامل استانداری، نیوساید، پادادشهر، پست برق شماره سه اهواز به ترتیب با شاخص‌های ۱۶۶، ۱۶۲، ۱۶۲، ۱۵۹، آبادان ۱۵۷، خرمشهر ۱۵۹، سوسنگرد ۱۵۹، شوشتر ۱۵۸ و ماهشهر ۱۶۴ میکروگرم بر مترمکعب در وضعیت ناسالم یا قرمز قرار داشتند که در کمال ناباوری استانداری خوزستان امروز را نیز برای این شهرها تعطیل اعلام نکرد و دانش‌آموزان، دانشجویان، کارگران و… در این هوای آلوده که برای همه گروه‌های سنی خطرناک است به مدرسه، دانشگاه و محل کار رفتند.
داوود میرشکار، دبیر کارگروه اضطراری آلودگی هوای خوزستان در گفت‌وگو رسانه‌‌ای بیان کرد: شدت آلاینده‌ها در اهواز متفاوت است و در تهران و اصفهان منابع متحرک و کارخانجات بیشتری وجود دارد. نوع و شدت آلاینده و جریان هوا متفاوت است!
اگر نوع و شدت آلاینده متفاوت است چرا در سایت پایش آلودگی هوا، تشخیص داده شده هوای برخی شهرهای خوزستان وضعیت قرمز و ناسالم است. شاخص مسئولان برای آلودگی هوا خوزستان و اعلام تعطیلی چیست!؟


▀▄▀▄▀▄ عضویت ▄▀▄▀▄▀در همین پیام رسان@khuzestankhabarدر سایر پیام رسان هاhttps://khuzestankhabar.ir/join/

۱۹:۲۷

روزنامه نسیم خوزستان از تبعیض و ملاحظه کاری تصمیم گیران در اعلام تعطیلی گزارش می دهد؛  سلامت مردم خوزستان نباید فدای صادرات نفت و درآمدهای دولت شود
بخش سوم :
کمتر کسی در خوزستان وجود دارد که خود یا خانواده اش درگیر آسم، مشکلات تنفسی و بیماری های ریوی ناشی از آلودگی هوا نباشد، اگر این روزها به مطب پزشکان آسم و آلرژی مراجعه کنید با انبوهی از نوزادان، کودکان و افراد پیر و جوان مواجه می شوید که برای مشکلات تنفسی و ریوی به پزشک متخصص مراجعه کرده اند آیا این حجم از بیماران در استان های دیگر نیز وجود دارد؟
برخی کارشناسان دلیل اصلی عدم اعلام تعطیلی در خوزستان را متضرر شدن صنعت نفت می داند و معتقد هستند که اعلام تعطیلی در خوزستان به تولید و صادرات نفت آسیب جدی وارد می کند!
وقتی سلامت مردم به درآمد دولت گره می خورد بعضی ارزش ها از بین می رود نمونه آن بحث سلامت مردم خوزستان است که مسئولان، درآمد نفت را به جان مردم استان ترجیح می دهند.
زمانی که شهروندان در رسانه ها اطلاع پیدا می کنند استانداری فلان استان بخاطر آلودگی مثلا شاخص ١۵٠، مدارس، دانشگاه ها و ادارات را تعطیل اعلام می کند ولی در خوزستان علیرغم وجود شاخص آلودگی بالای ١۶٠ یا ١٧٠ هیچ گونه تعطیلی صورت نمی گیرد ناخداگاه به تبعیض فکر می کنند.
به گزارش روزنامه نسیم خوزستان، سلامت جامعه و مخصوصا شهروندان نباید قربانی و فدای صادرات نفت و درآمدهای دولت شود و اگر چنین روالی ادامه پیدا کند جان شهروندان بی ارزش خواهد شد به همین منظور مردم خوزستان به ویژه رسانه های استان از مدعی العموم انتظار دارند به موضوع آلودگی هوا و ملاحظه کاری و سوء مدیریت تصمیم گیران در اعلام تعطیلی ورود کرده و متولیان را وادار به پاسخگویی کند و در صورت مشاهده ترک فعل با مقصرین برخورد قاطع نماید.▀▄▀▄▀▄ عضویت ▄▀▄▀▄▀در همین پیام رسان@khuzestankhabarدر سایر پیام رسان هاhttps://khuzestankhabar.ir/join/

۱۹:۲۷

undefinedفوری
undefinedغیرحضوری شدن مدارس مقطع دبستان 3 شهرستان‌ در خوزستان
undefinedمهدهای کودک و مدارس مقطع دبستان در دو نوبت صبح و بعدازظهر روز سه‌شنبه با توجه به شرایط جوی در شهرستان های اهواز، باوی و کارون تعطیل شد.
▀▄▀▄▀▄ عضویت ▄▀▄▀▄▀در همین پیام رسان@khuzestankhabarدر سایر پیام رسان هاhttps://khuzestankhabar.ir/join/

۱۹:۴۴

۱۴ آذر

undefinedغیرحضوری شدن مدارس نوبت عصر در ماهشهر و خرمشهر
undefinedمدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان:
undefinedباتوجه به تداوم آلودگی هوا در شهرستان‌های خرمشهر و ماهشهر، مدارس نوبت عصر به صورت غیرحضوری برگزار خواهند شد.
undefinedبر این اساس، فعالیت آموزشی پیش دبستانی‌ها و مدارس ابتدایی در این شهرستان‌ها بر روی سامانه شاد انجام می‌شود.
undefinedگفتنی است؛ براساس تصمیم گیری کارگروه اضطرار آلودگی هوای خوزستان، فعالیت پیش دبستانی و مدارس ابتدایی در شهرستان‌های اهواز، باوی و کارون امروز در 2 نوبت صبح و عصر به صورت غیرحضوری است.
▀▄▀▄▀▄ عضویت ▄▀▄▀▄▀در همین پیام رسان@khuzestankhabarدر سایر پیام رسان هاhttps://khuzestankhabar.ir/join/

۶:۲۶

عناوین اخبار خوزستان🅚🅗🅤🅩🅔🅢🅣🅐🅝🅚🅗🅐🅑🅐🅡undefinedحادثه رانندگی در جاده اهواز- آبادان دو کشته بر جای گذاشت https://khuzestankhabar.ir/news/812621/undefinedمدارس نوبت عصر در ۲شهر خوزستان غیرحضوری شد https://khuzestankhabar.ir/news/812622/undefinedظرفیت های صادراتی خوزستان در محاق/ نبود متولی مشخص در مرزها https://khuzestankhabar.ir/news/812625/undefinedتجمع دانش‌آموزان دختر خوزستانی در حمایت از غزه برگزار می‌شود https://khuzestankhabar.ir/news/812626/undefinedتداوم پاییز خشک در ایران/‌ بارش‌های ناچیز حوضه‌های آبریز تا پایان هفته آینده https://khuzestankhabar.ir/news/812627/undefinedکشف و معدوم سازی ۳ تن مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته در بهبهان https://khuzestankhabar.ir/news/812628/undefinedمشخص شدن نفرات برتر ۴ وزن نخست رقابت‌های لیگ برتر وزنه برداری کشور https://khuzestankhabar.ir/sport-news/812629/undefinedهیچگونه کمبود سلیندر گاز در شادگان وجود ندارد https://khuzestankhabar.ir/news/812630/undefinedقلعه تاریخی شوش در معرض آسیب‌های بیولوژیکی است https://khuzestankhabar.ir/news/812631/undefinedورود وزیر کشور به اهواز https://khuzestankhabar.ir/news/812632/undefinedآغاز کاشت هزار نهال در شهر قلعه چنان https://khuzestankhabar.ir/news/812633/undefinedکیفیت هوای ۴ شهر خوزستان؛ “ناسالم” https://khuzestankhabar.ir/news/812634/undefinedتجمع بزرگ دختران فاطمی در حمایت از مردم مظلوم غزه https://khuzestankhabar.ir/news/812600/undefinedتشکیل پرونده قضایی برای برخی صنایع آلاینده خوزستان https://khuzestankhabar.ir/news/812602/undefinedوضعیت آلودگی در دو شهر خوزستان قرمز است https://khuzestankhabar.ir/news/812606/undefinedمدارس نوبت بعدازظهر ماهشهر و خرمشهر غیرحضوری شد https://khuzestankhabar.ir/news/812616/
▀▄▀▄▀▄ عضویت ▄▀▄▀▄▀در همین پیام رسان@khuzestankhabarدر سایر پیام رسان هاhttps://khuzestankhabar.ir/join/

۸:۴۸

عناوین اخبار خوزستان🅚🅗🅤🅩🅔🅢🅣🅐🅝🅚🅗🅐🅑🅐🅡undefinedکاهش کیفیت هوا در خوزستان https://khuzestankhabar.ir/news/812650/undefinedتولید هزار تن کاتالیست و جاذب‌های مصرفی در پتروشیمی بوعلی سینا https://khuzestankhabar.ir/news/812651/undefinedامکان اشتباه در تشخیص، از چالش‌های هوش مصنوعی در پزشکی https://khuzestankhabar.ir/news/812653/undefinedخوزستان پیشتاز در تولید گیاهان گلدار گلخانه‌ای کشور https://khuzestankhabar.ir/news/812654/undefinedحذف ۶ نقطه ورودی فاضلاب به رودخانه کارون، به زودی https://khuzestankhabar.ir/news/812655/undefinedچرا قائم مقام باشگاه استقلال ملاثانی از سمت خود کناره‌گیری کرد؟  https://khuzestankhabar.ir/news/812659/undefined۲ کشته ناشی از انحراف پراید در محور اهواز به آبادان https://khuzestankhabar.ir/news/812660/undefinedاجرای طرح پیشگامان ارتقای امنیت اجتماعی در شادگان https://khuzestankhabar.ir/news/812661/undefinedاهمیت روز دانشجو از زبان وزیر کشور https://khuzestankhabar.ir/news/812662/undefinedورود وزیر کشور به خوزستان و بازدید از طرح قطار شهری اهواز https://khuzestankhabar.ir/news/812663/
▀▄▀▄▀▄ عضویت ▄▀▄▀▄▀در همین پیام رسان@khuzestankhabarدر سایر پیام رسان هاhttps://khuzestankhabar.ir/join/

۱۱:۵۴

عناوین اخبار خوزستان🅚🅗🅤🅩🅔🅢🅣🅐🅝🅚🅗🅐🅑🅐🅡
undefinedدومین جشنواره شکرنه برداشت زعفران در خوزستان برگزار شد https://khuzestankhabar.ir/news/812664/undefinedوزیر کشور: نقش دانشجویان در بیانیه گام دوم انقلاب  کلیدی است https://khuzestankhabar.ir/news/812665/undefinedموشک‌های ایران معادلات قدرت‌های بین‌المللی را بر هم زده است   https://khuzestankhabar.ir/news/812666/undefinedوزیر کشور: مبارزه با فساد از اولویت‌های دولت است https://khuzestankhabar.ir/news/812667/undefinedراهکارهای اجرایی هوش مصنوعی در علوم پزشکی باید طراحی شود https://khuzestankhabar.ir/news/812668/undefinedوزیر کشور: استانداران از نظر ساده‌زیستی همه نمره‌ خوب گرفتند https://khuzestankhabar.ir/news/812669/undefinedشرایط واگذاری زمین به متقاضیان قانون جوانی جمعیت در اهواز https://khuzestankhabar.ir/news/812670/▀▄▀▄▀▄ عضویت ▄▀▄▀▄▀در همین پیام رسان@khuzestankhabarدر سایر پیام رسان هاhttps://khuzestankhabar.ir/join/

۱۱:۵۵

undefinedهشدار آلودگی هوا در خوزستان
undefinedمدیرکل هواشناسی خوزستان اعلام کرد:
undefinedبنا بر بررسی نقش‌های هواشناسی از فردا لغایت روز جمعه، احتمال افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهر‌های صنعتی استان پیش‌بینی می‌شود.
undefinedاین پدیده در شهر‌ها و مناطق صنعتی استان به ویژه #اهواز، #آبادان، #باوی، #حمیدیه، #خرمشهر، #کارون، #امیدیه، #بندرماهشهر و #دزفول فعال می‌باشد.
▀▄▀▄▀▄ عضویت ▄▀▄▀▄▀در همین پیام رسان@khuzestankhabarدر سایر پیام رسان هاhttps://khuzestankhabar.ir/join/

۱۴:۲۶

با سلام خدمت همراهانبا توجه به سوالات مکرر شما در خصوص وضعیت مدارس به دلیل آلودگی هوا.
طبق اطلاعات موجود در سامانه آلایندگی هوا شهر اهواز در حال حاضر وضعیت قرمز #نیست و به همین دلیل فکر نمی کنیم برنامه ای برای غیر حضوری کردن مدارس و ادارات باشد .البته از نظر ما.
در صورتی که وضعیت هوا به سمت تشدید آلودگی بیشتر برود. یا اینکه مدیریت بحران استان تصمیم خاصی بگیرد اطلاع رسانی خواهیم کرد.
▀▄▀▄▀▄ عضویت ▄▀▄▀▄▀در همین پیام رسان@khuzestankhabarدر سایر پیام رسان هاhttps://khuzestankhabar.ir/join/

۱۹:۵۵

#رسمی
undefinedمدارس استان فردا دایر هستند
undefinedدبیر کارگروه اضطرار آلودگی هوای خوزستان:
undefinedتا این لحظه تصمیمی برای تعطیلی مدارس خوزستان اتخاذ نشده است. در صورت نیاز به غیرحضوری شدن مدارس در روز چهارشنبه، متعاقبا خدمت شهروندان اطلاع رسانی خواهد شد.
▀▄▀▄▀▄ عضویت ▄▀▄▀▄▀در همین پیام رسان@khuzestankhabarدر سایر پیام رسان هاhttps://khuzestankhabar.ir/join/

۲۰:۰۱

۱۵ آذر

عناوین اخبار خوزستان🅚🅗🅤🅩🅔🅢🅣🅐🅝🅚🅗🅐🅑🅐🅡
undefinedافزایش ناوگان حمل عمومی برای جابجایی زوار حسینی https://khuzestankhabar.ir/news/812753/undefinedبیش از ۱۰۰۰ معلم عشایری جدید در سال جاری جذب می‌شوند https://khuzestankhabar.ir/news/812754/undefinedدهدار: تمام هدفم المپیک است/ این قراردادها در شان وزنه‌برداران ایران نیست https://khuzestankhabar.ir/sport-news/812755/undefinedبرنامه‌ریزی برای جذب کودکان بازمانده از تحصیل https://khuzestankhabar.ir/news/812757/undefinedافتتاح طرح احیای خاک‌های آلوده و ایجاد مزرعه زیستی در اهواز https://khuzestankhabar.ir/news/812761/undefinedجامعه دانشگاهی نسبت به تبیین اهمیت انتخابات، مشارکت کنند https://khuzestankhabar.ir/news/812762/undefinedآلودگی هوا در خوزستان و مشکلات تنفسی برای ۳ هزار نفر https://khuzestankhabar.ir/news/812763/undefinedوزیر کشور: موافق راه‌اندازی بازارچه‌های مرزی هستیم/ استاندار خوزستان مدیران ناکارآمد را برکنار کند https://khuzestankhabar.ir/news/812764/undefinedافزودن دو پرواز جدید به فرودگاه اهواز به مقصد قشم https://khuzestankhabar.ir/news/812765/undefinedتوقیف ۱۸ خودروی حامل کالای قاچاق در آبادان https://khuzestankhabar.ir/news/812766/
▀▄▀▄▀▄ عضویت ▄▀▄▀▄▀در همین پیام رسان@khuzestankhabarدر سایر پیام رسان هاhttps://khuzestankhabar.ir/join/

۸:۴۹

عناوین اخبار خوزستان🅚🅗🅤🅩🅔🅢🅣🅐🅝🅚🅗🅐🅑🅐🅡
undefinedاستقبال عراق از برقراری خط دریایی بندر خرمشهر به بصره https://khuzestankhabar.ir/news/812767/undefinedاعضای هیات مدیره انجمن موسیقی خوزستان مشخص شدند https://khuzestankhabar.ir/news/812768/undefinedباید به حال فوتبال خوزستان گریه کرد https://khuzestankhabar.ir/sport-news/812770/undefinedبرگزاری مسابقه بزرگ مقاله‌نویسی در خوزستان با نام «یاس کبود» https://khuzestankhabar.ir/news/812771/undefinedموسوی: چرا این همه سال وزنه زدم؟/از قراردادهایمان چیزی ته جیب‌مان نمی‌ماند https://khuzestankhabar.ir/sport-news/812772/undefinedآلودگی هوای دو شهر خوزستان در وضعیت قرمز است https://khuzestankhabar.ir/news/812774/undefinedابوالفضل موردی از آکادمی به تیم اصلی فولاد خوزستان پیوست https://khuzestankhabar.ir/sport-news/812776/undefinedچهارخطه شدن محور اهواز -ملاثانی – شوشتر – دزفول به کجا رسید؟ https://khuzestankhabar.ir/news/812778/undefinedآزادی زندانی بدهکار مالی به حرمت حضرت فاطمه زهرا (س) در دزفول https://khuzestankhabar.ir/news/812779/undefinedشلیک مرگ به حاج حسین احمدی در اهواز / قاتل مسلح دستگیر شد + عکس مقتول https://khuzestankhabar.ir/news/812783/undefined«روز بدون کیف» مانوری برای طراحی آموزشی معلمان است https://khuzestankhabar.ir/news/812784/undefinedدستگیری قاتل فراری در اهواز https://khuzestankhabar.ir/news/812785/undefinedبرگزاری آیین نمادین خوزستان پاکیزه در شهرستان هندیجان https://khuzestankhabar.ir/news/812786/
▀▄▀▄▀▄ عضویت ▄▀▄▀▄▀در همین پیام رسان@khuzestankhabarدر سایر پیام رسان هاhttps://khuzestankhabar.ir/join/

۸:۵۱

عناوین اخبار خوزستان🅚🅗🅤🅩🅔🅢🅣🅐🅝🅚🅗🅐🅑🅐🅡undefinedبازیکن ملی پوش آکادمی فولاد به جمع شاگردان مارتینز پیوستhttps://khuzestankhabar.ir/sport-news/812821/undefinedدو بازیکن جدید در جمع شاگردان مارتینس در فولادhttps://khuzestankhabar.ir/sport-news/812823/undefinedهواشناسی خوزستان هشدار زرد بارندگی صادر کردhttps://khuzestankhabar.ir/weathernews/812829/undefinedپیش‌بینی برداشت ۷۵ کیلوگرم زعفران از اراضی کشاورزی خوزستانhttps://khuzestankhabar.ir/news/812831/undefinedاختصاص ۳۵ هکتار از اراضی حمیدیه به کشت سیب زمینیhttps://khuzestankhabar.ir/news/812832/undefinedبعد از حدود ۲ سال؛ رییس هیات بیلیارد خوزستان انتخاب شدhttps://khuzestankhabar.ir/sport-news/812833/undefinedپورموسوی کاپیتان استقلال خوزستان را در اختیار باشگاه قرار دادhttps://khuzestankhabar.ir/sport-news/812837/undefinedحدود ۴۰ تن چای ترش از مزارع کارون برداشت شدhttps://khuzestankhabar.ir/news/812838/undefinedعلل گرانی مرغ در خوزستان چیست؟https://khuzestankhabar.ir/news/812839/undefinedاجرای روز بدون کیف در مدارس ابتدایی خوزستانhttps://khuzestankhabar.ir/news/812845/undefinedفاز دوم میدان میوه و تره‌بار اهواز کی به بهره‌برداری می‌رسد؟https://khuzestankhabar.ir/news/812847/undefinedاعلام نیاز به گروه خونی O منفی در خوزستانhttps://khuzestankhabar.ir/news/812849/undefinedانوشیروانی: وزنه‌برداری ایران در دو سال آینده رشد چشمگیری خواهد داشتhttps://khuzestankhabar.ir/sport-news/812856/undefinedتولد بیش از ۵۸ هزار و ۶۶۰ نوزاد در خوزستانhttps://khuzestankhabar.ir/news/812859/ ▀▄▀▄▀▄ عضویت ▄▀▄▀▄▀در همین پیام رسان@khuzestankhabarدر سایر پیام رسان هاhttps://khuzestankhabar.ir/join/

۱۴:۱۸

۱۶ آذر

undefined تویی که جهانی به دانش بیاراستی!
undefined روز دانشجو، روز تجدید عهد دانشجویان است با خودشان؛ برای پای‌بندی به اندیشه آزاد و مستقل خود، تا دنیایی را به تصویر بکشند که چیزی جز راستی و حقیقت در آن پیدا نباشد.
undefinedروز دانشجو گرامی باد!


▀▄▀▄▀▄ عضویت ▄▀▄▀▄▀در همین پیام رسان@khuzestankhabarدر سایر پیام رسان هاhttps://khuzestankhabar.ir/join/

۱۰:۲۵

عناوین اخبار خوزستان🅚🅗🅤🅩🅔🅢🅣🅐🅝🅚🅗🅐🅑🅐🅡undefinedخوزستان بارانی می‌شود/اعلام هشدار سطح زردhttps://khuzestankhabar.ir/weathernews/812924/undefinedپلمب ۶ قهوه سرای متخلف در گتوندhttps://khuzestankhabar.ir/news/812929/undefinedمعاون استاندار: عزم دولت رساندن خوزستان به تراز کشور استhttps://khuzestankhabar.ir/news/812930/undefinedآلودگی هوا در ۴ شهر خوزستانhttps://khuzestankhabar.ir/weathernews/812933/undefinedامیدآفرینی رسانه‌ها ضرورت امروز جامعه است/ پیشرفت‌های کشور انعکاس داده شودhttps://khuzestankhabar.ir/news/812934/undefinedتایید جریمه سپاهان و تراکتور در کمیته استینافhttps://khuzestankhabar.ir/sport-news/812935/undefined۵ تن خیارشور غیرقابل مصرف در بهبهان معدوم شدhttps://khuzestankhabar.ir/news/812936/undefinedخدمات‌رسانی کمیته امداد به ۳ هزار دانشجوی خوزستانی
https://khuzestankhabar.ir/news/812939/▀▄▀▄▀▄ عضویت ▄▀▄▀▄▀در همین پیام رسان@khuzestankhabarدر سایر پیام رسان هاhttps://khuzestankhabar.ir/join/

۱۰:۳۲

عناوین اخبار خوزستان🅚🅗🅤🅩🅔🅢🅣🅐🅝🅚🅗🅐🅑🅐🅡undefinedتا پایان آذر تکلیف ریاست چهار هیات ورزشی خوزستان مشخص می‌شودhttps://khuzestankhabar.ir/sport-news/812899/undefinedرسیدگی به پرونده های معوقه قضایی با سرعت انجام شودhttps://khuzestankhabar.ir/news/812900/undefinedشهردار جدید شهر تاریخی شوشتر انتخاب شدhttps://khuzestankhabar.ir/news/812902/undefinedهفته دوم لیگ برتر وزنه‌برداری کشور در اهوازhttps://khuzestankhabar.ir/sport-news/812904/undefinedپیام استاندار خوزستان به مناسبت روز دانشجوhttps://khuzestankhabar.ir/news/812909/undefinedبرداشت حدود ۴۰ تن چای ترش از مزارع کارونhttps://khuzestankhabar.ir/news/812911/undefinedآغاز باردهی میوه‌های گرمسیری موز و پاپایا در پایلوت‌های فضای باز خوزستانhttps://khuzestankhabar.ir/news/812912/undefinedاطلاعیه اختلال در شبکه دیتا در خوزستانhttps://khuzestankhabar.ir/news/812918/undefinedخوزستان به یک کارگاه عمرانی تبدیل شده استhttps://khuzestankhabar.ir/news/812922/▀▄▀▄▀▄ عضویت ▄▀▄▀▄▀در همین پیام رسان@khuzestankhabarدر سایر پیام رسان هاhttps://khuzestankhabar.ir/join/

۱۰:۳۲

عناوین اخبار خوزستان🅚🅗🅤🅩🅔🅢🅣🅐🅝🅚🅗🅐🅑🅐🅡undefinedحضور بازیکنان آفریقایی در استقلال خوزستان تکذیب شدhttps://khuzestankhabar.ir/sport-news/812877/undefinedثبت بیش از ۸۵ هزار رویداد تولد در خوزستانhttps://khuzestankhabar.ir/news/812880/undefinedنتایج ضعیف کاراته خوزستان در مسابقات لیگ کاراته وان ایرانhttps://khuzestankhabar.ir/sport-news/812882/undefinedروش آموزش ابتدایی باید از حالت سنتی جدا شودhttps://khuzestankhabar.ir/news/812890/undefinedآزمایشگاه پاتولوژی خرمشهر آغاز به کار کردhttps://khuzestankhabar.ir/news/812892/undefinedداوودی: تلاشم کسب دومین مدال المپیک است/ در عربستان به جان “تالاخادزه” ترس انداختمhttps://khuzestankhabar.ir/sport-news/812893/undefinedبرگزاری همایش شورای اداری مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستانhttps://khuzestankhabar.ir/news/812894/undefinedباشگاه‌های بیلیارد باید به محل امن برای خانواده‌ها تبدیل شوندhttps://khuzestankhabar.ir/sport-news/812896/undefinedحضور دانشگاه شهید چمران اهواز در نمایشگاه کتاب سلیمانیه عراقhttps://khuzestankhabar.ir/news/812898/▀▄▀▄▀▄ عضویت ▄▀▄▀▄▀در همین پیام رسان@khuzestankhabarدر سایر پیام رسان هاhttps://khuzestankhabar.ir/join/

۱۰:۳۲