عکس پروفایل کمیته امداد امام خمینی( ره)ک

کمیته امداد امام خمینی( ره)

۱,۹۷۵عضو
عکس پروفایل کمیته امداد امام خمینی( ره)ک
۲هزار عضو

کمیته امداد امام خمینی( ره)

کانال رسمی کمیته امداد امام خمینی(ره)
undefined سایت کمیته امداد: emdad.ir
صفحات رسمی کمیته امداد را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:undefined komiteyeemdad

۳۰ خرداد

thumnail
undefinedبرگزاری نشست امور بانوان دستگاه‌های اجرایی با حضور رئیس کمیته امداد
undefinedسیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد:
undefined پرداخت ودیعه مسکن، برقراری پوشش بیمه تامین و بیمه صندوق روستاییان و عشایر و همچنین حمایت غذایی از مادران باردار و شیرده از جمله اقدامات این نهاد برای زنان سرپرست خانوار است.

undefinedانسیه خزعلی، معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور:
undefinedدر بخش آموزش و بهداشت و سلامت رتبه خوبی در میان کشورها داریم و در بحث مدیریتی و مشارکت اقتصادی رتبه پایین‌تری داریم که برخی برنامه‌ها باید مورد توجه و صلاح قرار گیرد و برخی از موارد را معتقدیم که باید در شاخص‌های جهانی مورد بازبینی قرار گیرد.
undefinedنقش زنان خانه‌دار در اقتصاد کشور نقش پررنگی است و با توجه به بوم و فرهنگ کشورهای مختلف باید به عنوان شغل در شاخص‌های جهانی در نظر گرفته شود.
https://emdad.ir/fa/node/69472
@komiteye_emdad

۱۲:۰۲

۳۱ خرداد

thumnail
سالروز شهادت شهید دکتر مصطفی چمران گرامی باد
@komiteye_emdad

۷:۳۵

thumnail
undefined برگزاری «رویداد ملی بازگشت به تحصیل» با حضور رئیس کمیته امداد
undefined سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد:
undefinedاقدامات حوزه فرهنگی کمیته امداد در بازگشت دانش‌آموزان نیازمند به تحصیل و جلوگیری از ترک تحصیل این دانش‌آموزان، ستودنی است و در نتیجه چند سال زحمت کشیدن، امروز شیرینی کار را می‌بینیم.
undefined در کمیته امداد باید به نقطه‌ای برسیم که حتی یک دانش‌آموز به دلیل فقر مالی ترک تحصیل نکند و یا از تحصیل باز نماند و امروز این قول را می‌دهیم.
undefined همه ما در کمیته امداد پیمان بسته‌ایم نقشی جز خادمی خانواده‌های تحت حمایت نداشته باشیم و بر این کار افتخار می‌کنیم.
https://emdad.ir/fa/node/69481
@komiteye_emdad

۷:۳۸

thumnail
undefined کار مهم کمیته امداد بازگشت به تحصیل دانش‌آموزان نیازمند است
undefined آیت‌الله کازرونی، رئیس هیات امنای کمیته امداد:
undefined کار مهم کمیته امداد در سراسر کشور در حوزه بازگشت به تحصیل، پیدا کردن دانش‌آموزان محروم و بی‌بضاعت و در پناه گرفتن آنها است.
undefined هیچ سازمان و اداره‌ای در نظام این وظیفه را به عهده نگرفته و اگر نبود کمیته امداد و نفس قدسی امام(ره) و هدایت‌های مقام معظم رهبری، خواب و آسایش بر همه ما حرام بود. چطور می‌توان آسایش داشت در حالی که فرزند یتیمی دچار مشکلات باشد.
undefined علم خاتم ملک سلیمان است و کار حوزه فرهنگی کمیته امداد هدایت و دستگیری است و اگر دانش‌آموز عزیز و نور چشم ما به این معنا برسد که علم چقدر ارزش دارد، سلیمان زمان خود خواهد شد.
@komiteye_emdad

۷:۵۸

thumnail
undefined نقش کمیته امداد در بازگشت به تحصیل دانش‌آموزان، ستودنی است
undefined محمود امانی دبیر شورای عالی آموزش و پرورش
undefined بچه‌هایی که به مدرسه می‌روند از آسیب‌های اجتماعی بیشتر مصون می‌مانند و در آینده ضریب اشتغال بالاتری دارند.
undefined افراد تحصیل‌کرده در آینده و تشکیل خانواده موفق‌تر هستند، فرزندان خوبی تربیت می‌کنند و شهروندان بهتری می‌شوند، پس مهم ترین اقدام در ساختن کشور، ساخت مدرسه است.
undefined کار کمیته امداد از سه جهت برجسته است، اول تشخیص درست است، بچه‌هایی را انتخاب کرد که نیاز به راهنمایی داشتند و در مورد دوم دانش‌آموزانی که به هر دلیل مدرسه را ترک کردند حدود چهار هزار نفر را به مدرسه بازگشت دادند.
https://emdad.ir/fa/node/69483
@komiteye_emdad

۸:۲۲

thumnail
undefined بازگشت ۳۵۰۰ دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد به تحصیل
undefinedحجت‌الاسلام علی جعفری، معاون فرهنگی کمیته امداد:
undefined این نهاد در خصوص پیشگیری از بازماندگی و ترک تحصیل دانش‌آموزان در دهک‌های یک تا چهار برنامه‌ریزی انجام داده و به موفقیت‌هایی دست پیدا کرده است.
undefinedدر سال تحصیلی گذشته از حدود ۱۶۰ هزار دانش‌آموز ترک تحصیل در کشور،  ۱۶ هزار دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد بودند که هشت هزار نفر بین پایه‌های اول تا سوم بودند.
undefined همچنین ۳۶ هزار دانش‌آموز که در مرز بازماندگی از تحصیل بودند، با مشاوره‌های انجام شده از ترک‌ تحصیل آنها جلوگیری کردیم.
https://emdad.ir/fa/node/69485
@komiteye_emdad

۸:۲۷

۱ تیر

thumnail
ولادت امام علی النقی (علیه السلام) مبارک باد@komiteye_emdad

۲۰:۱۱

۲ تیر

thumnail
undefined برگزاری رویداد ملی بازگشت به تحصیل دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد
undefined «رویداد ملی بازگشت به تحصیل دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد» پنج‌شنبه ۳۰ خردادماه با حضور آیت‌الله کازرونی، رئیس هیئت امنا، سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد و حسین انواری، عضو هیئت امنا در مجتمع شهدای سلامت مشهد مقدس برگزار شد.
http://news.emdad.ir/fa/node/69496
@komiteye_emdad

۸:۴۱

thumnail

۸:۴۱

thumnail

۸:۴۱

thumnail

۸:۴۱

thumnail

۸:۴۱

thumnail

۸:۴۱

thumnail

۸:۴۱

thumnail

۸:۴۱

thumnail

۸:۴۱

thumnail

۸:۴۱

thumnail
undefined مدیرکل خدمات مددکاری کمیته امداد منصوب شد
undefined متن حکم سید مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد به شرح زیر است:
undefined برادر ارجمند جناب آقای علی صادقی دایوبا استناد به بند (۶) ماده (۱۴) اساسنامه و نظر به تدین، تخصص و تجربیات ارزنده و بنا به پیشنهاد معاون محترم حمایت و سلامت خانواده، به موجب این ابلاغ جنابعالی را برای مدت دو سال به عنوان «مدیرکل خدمات مددکاری» در نهاد انقلابی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) منصوب می‌نماید.
undefined بر این اساس انتظار می‌رود با عنایت به رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب و تحولات مورد نظر هیات امنا با عزم و همتی راسخ و نگاهی نوآورانه همراه با روحیه اخلاقی و ارزشی، انقلابی و جهادی، قانون‌گرایی و انضباط اداری و استفاده بهینه از منابع و پرهیز از هرگونه اسراف و تجمل‌گرایی برای رسیدن به اهداف نورانی این تشکیلات انقلابی گام‌های اساسی بردارید.
undefined امید است تحت عنایت حضرت ولی عصر (عج) توفیق خدمتگزاری بیشتر حاصل و موجبات قرب الهی و رضایت‌مندی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فراهم گردد.
http://news.emdad.ir/fa/node/69501
@komiteye_emdad

۹:۰۹

thumnail
undefined ۹۰ درصد زکات جمع آوری شده صرف معیشت محرومان می‌شود
undefined حجت الاسلام حسن هرمز، مدیرکل امور اجرایی زکات کمیته امداد:
undefinedطی سال گذشته ۲۷۰۰ میلیارد تومان زکات در کشور جمع‌آوری و در امور نیازمندان هزینه شد. کمک به تأمین هزینه تحصیل، آزادی زندانیان جرایم غیر عمد، ساخت پروژه‌های عام‌المنفعه و تأمین جهیزیه دیگر موارد هزینه‌کرد زکات است.
undefined مردم نوع‌دوست کشور ۹۰۰ میلیارد تومان کفاره و فطریه در سال جاری پرداخت کردند، از این مبلغ ۸۶ میلیارد تومان به مراکز نیکوکاری و موسسات خیریه پرداخت شده است.
undefined استان خوزستان یکی از قطب‌های کشاورزی کشور و جزو استان های برتر و پیشرو در فعالیت‌های ترویجی و جمع‌آوری زکات است.
http://emdad.ir/fa/node/69500
@komiteye_emdad

۹:۲۳

۴ تیر

thumnail
undefined برگزاری ضیافت غدیر با حضور ۴۰۰ خانواده ایتام و محسنین تحت حمایت استان تهران
undefined آیت‌الله محسن کازرونی، رئیس هیات امنای کمیته امداد:
undefined افتخار همه ما به تبعیت از مولا امیرالمومنین(ع) است. خدمت به خانواده‌های تحت حمایت باعث می‌شود همه امدادگران احساس سعادت و افتخار داشته باشند.
undefined افرادی که به نیازمندان خدمت می‌کنند نمی‌توان روی آنها قیمت گذاشت. امیر مومنان(ع) می‌فرماید اگر کسی با پول زیبا شد، زیباییش به اندازه پولش است و اگر کسی با مقامش زیبا شد نیز به همان گونه است. تمام مال یک لحظه گرفته می‌شود؛ آنچه باعث فخر انسان است این است که اهل دستگیری باشد.
undefined عید غدیر بزرگ‌ترین عیدها در اسلام است. سعی کنید اهل خدمت و دستگیری باشید به خصوص در روز عید غدیر تا یک تشابهی با امیرالمومنین داشته باشیم.
http://emdad.ir/fa/node/69536
@komiteye_emdad

۶:۴۲