عکس پروفایل روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کرمانشاهر

روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کرمانشاه

۸۳عضو
عکس پروفایل روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کرمانشاهر
۸۳ عضو

روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کرمانشاه

کانال روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کرمانشاه در پیام رسان بله

۲۴ شهریور

thumnail
وعده ديگر از وعده هاي داده شده به مهندسان گرامي استان عزيزمان عملياتي گرديد.

الكترونيكي شدن گزارشات مهندسان ناظر

فرهاد حسن بيگي رئیس سازمان نظام مهندسي ساختمان استان كرمانشاه

#خبر_خوب #شهریور_۱۴۰۲

۹:۳۱

با عنايت به الطاف پروردگار متعال و توجهات حضرت ولي عصر(عج) با پيگيري هاي مستمر هیات رئيسه سازمان، پشتيباني واحد آی تی سازمان، ‌ معاونت و همكاران محترم شهر سازي شهرداري و سازمان فاوا شهرداري ، وعده داده شده به مهندسين عزيز كرمانشاهي در الكترونيكي شدن گزارشات مهندسین ناظر، اجرايي و وعده ديگر از وعده هاي داده شده به شما همكاران گرامي عملياتي گرديد. اين طرح در راستای حذف مراجعات حضوری، بروکراسی اداری ، مکاتبات کاغذی و اعتلای شأن و جایگاه مهندسی طراحی و راه اندازی گردیده است تا از این پس مهندسین ناظر محترم جهت تهیه و ثبت گزارشات مرحله ای ساختمانی، بتوانند بدون مراجعه به سازمان و شهرداری نسبت به ارائه گزارشات مرحله ای الکترونیکی از طریق کارتابل ناظرین اقدام نمایند. الكترونيكي شدن گزارشات، ضمن ساماندهي فعاليت مهندسین ناظر ، باعث تسهيل در بررسي گزارشات توسط سازمان و ارائه پاسخ مناسب و به موقع  به اين گزارشات ميگردد.صندلي خدمتي كه خداوند از طريق شما همكاران به ما اعطا نموده است ، محلي براي آزمايش الهي است  كه اميد است با اتكال بر خداوند متعالي در مسير تعالي سازمان نظام مهندسي استان كرمانشاه، بنده و ساير همكاران هیئت مديره از اين آزمون الهي سر بلند بيرون آييم.
فرهاد حسن بیگیرئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه#خبر_خوب #ناظرین #شهریور_۱۴۰۲

۱۱:۴۷

۲۵ شهریور

thumnail
السلام علیڪ یا علی بن موسی الرضاشهادت حضرت امام رضا ( علیه السلام ) تسلیت باد.


#مناسبتها #شهریور_۱۴۰۲

۳:۳۳

۲۶ شهریور

thumnail
به اطلاع اعضای محترم سازمان میرساند با توجه به هماهنگی بعمل آمده با شهرداری محترم کرمانشاه در دوره آزمایشی از روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۶/۲۷  تا شنبه مورخ ۱۴۰۲/۷/۱  گزارشات نظارت را به صورت آنلاین در سامانه گزارشات به نشانی sana.kermanshah.ir به ثبت رسانده و نسخه چاپ شده یا فرم گزارشات قبلی را به صورت دستی به شهرداری و سازمان تحویل نمایید. از تاریخ ۱۴۰۲/۷/۱ صرفا گزارشات الکترونیکی بررسی و ثبت خواهند شد. خواهشمند است پس از انتخاب هر مرحله از گزارشات صرفا گزارش همان مرحله را ارسال نمایید و از ارسال گزارشات دیگر خودداری فرمایید.لازم به ذکر است درج شماره ثبت دبیرخانه و تاریخ گزارش های پروژه هایی که گزارشات قبلی آنها در شهرداری و سازمان به صورت تحویل فیزیکی به ثبت رسیده در قسمت توضیحات گزارش جدید الزامی میباشد.
نام کاربری : کد ملیکلمه عبور : 123456

#ناظرین #شهریور_۱۴۰۲

۱۰:۵۵

thumnail
مکاتبه سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان در رابطه با ابلاغ ضوابط و معیارهای فنی طراحی دیوارهای بنایی محوطه و الزام به اجرای آن در طراحی نقشه برای دستور نقشه های مورخ ۱۴۰۲/۶/۲۱ به بعد
یادآوری می گردد مکاتبه مذکور قبلا‌ و در خرداد ماه نیز اطلاع رسانی گردیده بود.
#شهریور_۱۴۰۲ #مکاتبات

۱۵:۰۸

۲۷ شهریور

thumnail
به اطلاع ناظرین محترم میرساند در اولین ارسال الکترونیکی گزارشات مربوط به هر پروژه (در هر مرحله ایی از عملیات اجرایی ساختمان که باشد) بارگذاری تصویر پروانه ساختمان الزامیست و هنگام ارسال گزارشات بعدی نیازی به بارگذاری تصویر پروانه نمی باشد. همچنین امکان بارگذاری تصاویر مربوط به وضعیت پروژه در فرم گزارشات آنلاین فراهم گردیده است.


#ناظرین #شهریور_۱۴۰۲

۸:۵۰

۲۹ شهریور

thumnail
نوبت دوم مجمع عمومی عادی سالانه سازمان نظام مهندسی ساختمان کرمانشاه با توجه به عدم حد نصاب لازم در نوبت اول ، با دستور کار به شرح ذیل :

۱- تعیین روزنامه کثیرالانتشار جهت آگهی های سازمان۲- بررسی  تراز مالی سالهای ۱۳۹۳ الی ۱۳۹۷بررسی بودجه و تراز مالی ۱۳۹۸ ، بررسی بودحه و تراز مالی ۱۳۹۹ ، برررسی بودجه و تراز مالی ۱۴۰۰ ، بررسی بودجه و تراز مالی ۱۴۰۰ ، بررسی بودجه ۱۴۰۲ سازمان نظام مهندسی ساختمان کرمانشاه

در روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۶/۲۹ از ساعت ۱۵:۰۰ الی ۲۱:۰۰ در محل سالن شهید بهشتی به آدرس میدان سپاه به سمت پارک شاهد ، برگزار می گردد.
همراه داشتن کارت عضویت سازمان(با تاریخ معتبر) و همچنین پرداخت حق عضویت سالیانه تا پایان سال ۱۴۰۱ جهت ورود به مجمع عمومی الزامی است. پرداخت حق عضویت در محل برگزاری مجمع مجاز نمی باشد.


#مجمع_عمومی #شهریور_۱۴۰۲

۵:۴۲

بازارسال شده از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کرمانشاه

عملکرد مالی سازمان از سال 1393 الی 1401.rar

۱.۹۵ مگابایت

عملکرد مالی سازمان از سال ۱۳۹۳ الی ۱۴۰۱

#مجمع_عمومی #شهریور_۱۴۰۲

۷:۰۰

بازارسال شده از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کرمانشاه

بودجه سازمان از سال 1398 الی 1401.rar

۷۷۹.۴۱ کیلوبایت

بودجه سازمان از سال ۱۳۹۸ الی ۱۴۰۱#مجمع_عمومی #شهریور_۱۴۰۲

۷:۰۰

بازارسال شده از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کرمانشاه

بودجه سال 1402.pdf

۳۳۸.۰۱ کیلوبایت

بودجه پیشنهادی هیات مدیره برای سال مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹

#مجمع_عمومی #شهریور_۱۴۰۲

۷:۰۰

۳۰ شهریور

thumnail
مجمع عمومی عادی سالانه نوبت دوم سازمان نظام مهندسی ساختمان کرمانشاه بعداز ظهر دیروز مورخ ۱۴۰۲/۶/۲۹ و از ساعت ۱۵:۰۰ در تالار شهید بهشتی با حضور اعضای سازمان برگزار شد.ابتدا و پس از تلاوت آیاتی از قرآن مجید،مجمع عمومی با ایراد سخنرانی رئیس سازمان آقای مهندس حسن بیگی افتتاح شد.در ادامه نماینده اداره کل راه و شهرسازی آقای مهندس سالکی نکاتی را متذکر شدند.سپس انتخابات هیات رئیسه سنی انجام و آقای مهندس بهروز کیوان به عنوان ریاست هیات رئیسه سنی، خانم مهندس مهدیس پیرزادی منشی هیات رئیسه و آقایان مهندس محمد سپهری و عادل یاوری  به عنوان ناظرین هیات رئیسه سنی انتخاب شدند.سپس انتخابات هیات رئیسه اصلی انجام شد و از بین کاندیداهای مختلف آقایان مهندس مسعود زنگنه به عنوان رییس هیات رئیسه اصلی، کیانوش رضایی به عنوان دبیر ، آقایان مهندس حامد سپهری و وحید خدایی به عنوان ناظرین هیات رئیسه اصلی با رای اعضای حاضر در مجمع انتخاب شدند.طبق دستورکار اول مجمع عمومی روزنامه های کثیرالانتشار بررسی و روزنامه ی باختر با اکثریت مطلق آرا بعنوان روزنامه  کثیرالانتشار تعیین گردید.در ادامه دستورکار دوم مجمع عمومی قرائت و عملکرد سال ۱۳۹۳ سازمان بررسی و ایرادات مجمع عمومی قبلی و آرای آن توسط مجمع حاضر با اکثریت مطلق آرا مجددا استوار گردید.
بعلت اتمام زمان مقرر مجمع عمومی، با استعلام از ریاست سازمان، بعلت عدم حضور همه  اعضای هیات مدیره در مجمع ، طبق ماده ۱۹ شیوه نامه برگزاری مجامع عمومی، تعیین زمان ادامه مجمع عمومی در تنفس، به بررسی در جلسه ی رسمی هیات مدیره موکول گردید.

#مجمع_عمومی #شهریور_۱۴۰۲

۱۸:۲۳

thumnail

۱۸:۲۳

thumnail

۱۸:۲۳

thumnail

۱۸:۲۳

thumnail

۱۸:۲۳

thumnail

۱۸:۲۳

thumnail

۱۸:۲۳

thumnail

۱۸:۲۳

thumnail

۱۸:۲۳