عکس پروفایل رویداد ممز ایرانر

رویداد ممز ایران

۲۷عضو
عکس پروفایل رویداد ممز ایرانر
۲۷ عضو

رویداد ممز ایران

اطلاع‌رسانی اخبار و اطلاعیه‌های مسابقه رویداد ملی ممز ایرانتلفن: 66168230
پست الکترونیکی: دبیرخانه:

۸ اسفند ۱۴۰۲

thumnail
رویداد ملی ساخت تراشه‌های میکروالکترومکانیکی (MEMS)
برنامه ملی میکروالکترونیک و ستاد توسعه فناوری‌های نانو و میکرو معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، با همکاری مرکز خدمات آزمایشگاهی دانشگاه صنعتی شریف و حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی رویداد ملی ساخت تراشه میکروالکترومکانیکی (MEMS) ایران را برگزار می‌کنند:
محل برگزاری رویداد: اتاق تمیز میکرو/نانوفب مرکز خدمات آزمایشگاهی شریف
کسب اطلاعات و ثبت‌نام:  https://centrallab.sharif.edu/mems-event
مهلت ارسال طرح‌ها: ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
پست الکترونیک: دبیرخانه: شماره تماس: ۶۶۱۶۸۲۳۰ - ۶۶۱۶۶۲۱۷

۴:۱۵

۱۵ اسفند ۱۴۰۲

thumnail
بنا بر تقاضای متعدد تیم‌های ثبت نام کرده، مهلت ارسال طرح‌ها با فرم پیشنهاده (پروپوزال) و فرم جریان فرآیند اتاق تمیز میکرو/نانوفب تا انتهای فروردین ۱۴۰۳ تمدید شد. البته در این مهلت، تیم‌های جدید هم می‌توانند ثبت نام کنند. اما تیم‌های شرکت کننده و علاقه‌مندان به شرکت در رویداد توجه کنید که با توجه به زمان لازم برای داوری، این مهلت نهایی تحویل فرم‌ها است و تمدید دیگری در کار نخواهد بود. زمان اعلام نتایج نیز اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ خواهد بود.

۱۶:۵۷

۱۷ اسفند ۱۴۰۲

thumnail
توضیحات رویداد در قالب فایل ویدیویی در سه بخش معرفی رویداد، معرفی اتاق تمیز میکرو/نانوفب و فرم‌های پروپوزال و جریان فرآیند اتاق تمیز میکرو/نانوفب در صفحه رویداد و بخش ویدیوهای رویداد قرار گرفته است:https://centrallab.sharif.edu/mems-event

۱۸:۵۰

۲۴ فروردین

thumnail
با سلام و عرض تبریک سال نو، مهلت ارسال فایل‌های پیشنهاده و فرم جریان فرآیند اتاق تمیز میکرو/نانوفب تا تاریخ جمعه 31 فروردین 1403 می‌باشد. تیم‌هایی که ثبت‌نام کردند لطفا تا این تاریخ فایل‌های مربوطه را به ایمیل دبیرخانه ارسال کنند. این تاریخ دیگر تمدید نخواهد شد و بعد از این تاریخ فایلی پذیرفته نمی‌شود.

۱۷:۰۷

۸ اردیبهشت

thumnail
با سلام و احترام،ضمن اعلام مراتب تشکر از تیم‌هایی که در رویداد شرکت کردند، مطابق نظر کمیته فنی رویداد برنامه زمانی مراحل پیش‌رو رویداد به صورت زیر اعلام می‌گردد:1- اعلام نتیجه داوری 1403/02/312- کلاس آموزشی و توجیهی 1403/03/053- اصلاح پروپوزال و گانت چارت توسط برگزیدگان 1403/03/194- بررسی نهایی توسط کمیته فنی و شروع به کار 1403/03/26پ.ن: مدت زمان انجام پروژه حداکثر 5 ماه می‌باشد. بنابراین تیم‌ها بایستی جدول زمانی را بر اساس 5 ماه تنظیم کنند.

۵:۲۶

۳ خرداد

با سلام و احترام،نتایج بررسی اولیه طرح‌های دریافت شده تیم‌های محترم جهت بررسی به پست الکترونیکی سرگروه تیم‌ها ارسال شده است. لطفا تیم‌های شرکت‌کننده نسبت به اصلاح ایرادات تا تاریخ 1403/03/19 اقدام نمایند. شایان ذکر است عدم وجود شماتیک در فرم جریان فرآیند اتاق تمیز میکرو/نانوفب از مشکلات مهم برخی طرح‌های ارسالی بوده است. تیم‌هایی که این مشکل جزو ایرادات آن‌ها بیان شده است، لطفا فرم جریان فرآیند خود را تکمیل و اصلاح کنند‌. برای اصلاح فرم جریان فرآیند، لطفا به نمونه تکمیل شده جدیدی که برای راهنمایی و اصلاح در صفحه رویداد ممز قرار گرفته است، رجوع کنید. لازم به ذکر است تیم داوری تصمیم گرفتند به جای برگزاری جلسه توجیهی، بعد از برطرف کردن نقایص طرح‌ها توسط تیم‌های شرکت کننده، از تیم‌هایی که طرح آنها شرایط اولیه یک طرح قابل قبول را دارد، دعوت به عمل آورند تا طرح خود را به صورت حضوری یا در صورت عدم امکان به صورت مجازی ارائه کنند.

۲۰:۰۸

۱۰ تیر

با سلام و احترام،مطابق تصمیم کمیته داوران به منظور داوری نهایی طرح‌های ارسالی تیم‌های محترم شرکت کرده در رویداد ممز ایران، تاریخ چهارشنبه 13 تیر 1403 از ساعت 8 صبح جهت بررسی طرح‌ها در نظر گرفته شده است که زمان‌بندی تیم‌ها به پست الکترونیکی سرگروه و اعضای تیم ارسال خواهد شد. هر تیم مجاز به ارائه در مدت زمان حدود 15 دقیقه می‌باشد. به همین منظور لطفا تیم‌های شرکت کرده در تاریخ اعلامی در دانشگاه صنعتی شریف و ساختمان مجتمع خدمات فناوری جهت ارائه طرح‌های خود حضور بهم رسانید. ارائه هر تیم در سالن جلسه C و در مدت زمان ذکر شده می‌باشد. اقدامات و هماهنگی‌های لازم جهت ورود افراد مطابق کد ملی وارد شده در پیشنهاده صورت می‌گیرد. به همین دلیل لطفا مدارک هویتی خود را همراه داشته باشید. این نکته قابل ذکر است این زمان قابل تمدید نخواهد بود و عدم شرکت در این جلسه به منزله انصراف می‌باشد. در صورتی که هیچ یک از اعضای تیم امکان حضور را نداشته باشد، تیم می‌تواند به صورت مجازی شرکت کند. اما ترجیح موکد بر حضور تیم‌ها هست مگر اين که اصلا امکان حضور وجود نداشته باشد.

۶:۲۶

۲۰ تیر

thumnail
جهت کسب اطلاعات و ثبت‌نام در کارگاه:labs.sharif.edu/cleanroom-workshop

۱۷:۲۰