عکس پروفایل انتشارات شهیدکاظمیا

انتشارات شهیدکاظمی

۵۶۳عضو

۳ خرداد

🖋️ آقای نویسنده در این رمان زیبا، رفت و آمدهای زمانی ایجاد می‌کنه
🌱 و ما رو به دل خاطرات شهیدکاظمی برده و غیر مستقیم شخصیت حاج احمد و مسیری که این شهید والا مقام برای دستیابی به آن طی کرده رو برای ما به تصویر می‌کشه

۹:۴۱

🌱 این کتاب یک تاریخ شفاهی یا زندگی‌نامه صرف نیست؛
👌 بلکه نویسنده کتاب، قدرت تخیل خود را در کنار قوت خیال مخاطب به کار بسته و روایتی داستانی را خلق کرده که نه تنها در متن اصلی و خاطرات راوی کتاب خللی ایجاد نمی‌شود؛ بلکه موجب برهم خوردن یکپارچگی متن هم نشده و این یکی از نقاط قوت کتاب است
📌 #نشرشهیدکاظمی🆔 https://ble.ir/nashreshahidkazemi

۹:۴۷

thumnail
🛑 ‏"آقا میگم من تو شهرم"
♦️صدای کمتر شنیده شده #احمد_كاظمى از نخستین پیام بی‌سیم به قرارگاه فتح، هنگام ورود رزمندگان به خرمشهر
📌 #نشرشهیدکاظمی🆔 https://ble.ir/nashreshahidkazemi

۱۳:۲۸

۴ خرداد

thumnail
🖤 آرزوی قشنگ یک دختر بچه: کاش امام زمان ظهور کند تا رئیس جمهور هم با او برگردد
الهی آمین بحق دلهای شکسته🤲😭
#سید_شهیدان_خدمت #شهید_جمهور #رئیسی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌┄┄┅┅┅❅❁❅┅┅┅┄┄📌 #نشرشهیدکاظمی🆔 https://ble.ir/nashreshahidkazemi

۴:۳۲

thumnail
#حال_خوب🖐️ سلام بسته قشنگتون تقریبا دو روز پیش رسید دستم، اما اتفاق های این مدت فرصت زودتر تشکر کردن و نداد.
♦️بسته رو که باز کردم خوشحال شدم هر چند غم که این روزا تو وجودمون هست باعث شد این خوشحالی دووم زیادی نداشته باشه اما بازم هر وقت که نگاهم به در نجف می‌افته هم آروم میشم هم دلتنگ نجف و هم یاد این می‌افتم که خود اهل بیت حواسشون به این مملکت هست. کتاب #ام_علاء بهم یادآوری می‌کنه که این انقلاب با خون همین شهدا است که پابرجا مونده انشاالله که از اونجا ما رو فراموش نمیکنن و حواسشون بهمون هست .
🌱 خیلی زیاد از نشر شهید کاظمی ممنونم که خاطرات این شهدا و خانواده شونو روایت می‌کنه تا ما هم درسی از اون ها بگیریم. خسته نباشید. الهی که به حق خانم فاطمه زهرا سلام الله علیها و همین شهدا حاجت روا بشید، الهی که عاقبتتون ختم به سعادت و شهادت بشه.
#ارسالی مخاطبین عزیزمون📌 #نشرشهیدکاظمی🆔 https://ble.ir/nashreshahidkazemi

۱۶:۰۷

۵ خرداد

thumnail
🌹 به لطف خدا و عنایت شهدا
📚 و همراهی شما مخاطبین خوبمون امسال هم کتاب‌های شهدا در این ایام خوش درخشید.
👌 تلاش شبانه‌روزی بچه‌های نشر و همراهی و استقبال پرشور شما در سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اتفاق خوبی رو رقم زد و آمار برخی از کتاب‌ها رو متفاوت کرد.

👆لیست بالا پرفروش‌های سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهراننشر شهیدکاظمی است...
کتاب‌های خوب را آسان تهیه کنید👇https://manvaketab.com/subhomelist/126/
نمایشگاه کتاب ادامه دارهفقط تا 15 خرداد
📌 #نشرشهیدکاظمی🆔 https://ble.ir/nashreshahidkazemi

۱۰:۳۵

thumnail

۱۰:۳۵

thumnail

۱۰:۳۵

thumnail

۱۰:۳۵

thumnail

۱۰:۳۵

thumnail

۱۰:۳۵

thumnail

۱۰:۳۵

thumnail

۱۰:۳۵

thumnail

۱۰:۳۵

thumnail

۱۰:۳۵

thumnail
🌷 «شهید نصیری مثل شیشه عطری است که باید درِ آن برداشته شود تا عطرش در جامعه منتشر شود.»♦️ جمله بالا رو حاج قاسم عزیز درباره #شهید_شعبان_نصیری بیان کردن.

۱۳:۳۱

♦️ هر جا پنجره‌ای از جهاد باز بود، شعبان نصیری آنجا بود.از جهادِ با گروهک‌ها در قبل از انقلاب گرفتهتا دورانِ دفاعِ مقدس🔔و بعد تلاش‌های فرهنگی و خدمات‌رسانی درآفریقا، سیستان و بلوچستان، خوزستان، تهران و البرز.🛑 تا اینکه جبهه‌ای به نام «دفاع از حرم» گشوده شد.با وجودی که شعبان بازنشسته شده بود،📌 نه الزامی برایِ حضورش در جبهه دفاع از حرم بودو نه توقعی.🌷با این حال دست از جهاد بر نداشت و واردِ میدانِ دفاع از حرم شد و درنهایت در چنین روزی به شهادت رسید.

۱۳:۳۶

thumnail
🧐 اگه مایلید از شخصیتی که حاج قاسم اون‌طوری درباره‌اش حرف‌زده بیشتر بدونید،📖 کتاب #برایم_حافظ_بگیر» شرح حال این شهید عزیز هست که ابعاد مختلف شهید نصیری رو بهما نشون می‌ده.

۱۳:۴۰

🌹 شهید نصیری که گفته بود: «آدم‎‌ها همانطوری که زندگی می‌‎کنند می‌‎میرند، درست مثل شهید دقایقی که شهید زندگی کرد و شهید مرد.»
📌 #نشرشهیدکاظمی🆔https://ble.ir/nashreshahidkazemi

۱۳:۴۶

thumnail
⭕️ برتر از ساعتها درس اخلاق
❇️ خواندن کتاب "ام علا" چند ساعتی بیشتر وقت نمی گیرد اما برای مشتاقان مسیر سلوک، بیش از ساعتها درس اخلاق، مفید و موثر خواهد بود.
❇️ این کتاب نشان می دهد که یک "زن خانه دار" چگونه بدون حضور در محضر اساتید و کسب علوم و معارف، و فقط بر مبنای انجام وظایف همسری و مادری و تولی و تبری به مقام بندگی و قله "صبر و رضا" دست یافته است! مقامی که بسیاری از اساتید و حفاظ علوم الهی از درک آن بازمانده اند!
❇️ در عین حال ناگفته هایی از تاریخ جنگ تحمیلی و اوضاع عراق در عصر حاکمیت صدام برای اولین بار در این کتاب منتشر شده که خواندن آن را برای علاقمندان تاریخ و سیاست در منطقه غرب آسیا جذاب و مفید می کند.
🔹به نویسنده اثر و نشر شهید کاظمی بابت نگارش و انتشار این اثر تبریک گفته و موفقیت آنها را در ادامه این مسیر از خدای متعال خواستاریم.
✍️ یادداشت دکتر محمدصادق کوشکی نویسنده کتاب تاریخ مستطاب آمریکا
@pas_kouchehaie_enghelab
📌 #نشرشهیدکاظمی🆔 https://ble.ir/nashreshahidkazemi

۱۶:۴۴