عکس پروفایل niordcnew(پالایش و پخش )n

niordcnew(پالایش و پخش )

۶۲عضو

۲۱ اردیبهشت

thumnail
مهندس جلیل سالاری معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در حاشیه بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در کنفرانس خبری:

درخصوص تحقق شعار سال و مشارکت مردمی در امر تولید شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران آمادگی کامل دارد تا از ظرفیت های مردمی در حوزه تولید استفاده نماید.برهمین اساس واگذاری سهام ستاره خلیج فارس و سایر مجتمع های پالایشی و پالایشی یکم در دستور کار قرار دارد که شرکت های دیگری نیز در فهرست واگذاری قرار دارند تا مشارکت مردم به بهترین نحو محقق شود.در بخش زنجیره انتقال و توزیع آمادگی داریم‌ تا تولید کنندگان و مجموعه مردم در این حوزه حضور پیدا کنند. همچنین با اجرای طرح کارآفرین فردا از نخبگان و دانشگاهیان کشور برای حضور فعال در حوزه پالایش و پخش کشور دعوت به عمل می آید.
در بخش ساخت داخل نیز با مشارکت شرکت های دانش بنیان و تولیدکنندگان داخلی، تولید کاتالیست در کشور بومی شد. همچنین فناوری پیگ هوشمند و کیفی سازی نفت کوره نیز به دست متخصصان داخلی بومی شده است.
@ordcnew

۹:۱۳

thumnail
تخصیص و تحویل سوخت مایع نیروگاهی سال ۱۴۰۳ براساس بازده
undefinedکرامت ویس‌کرمی،‌ معاون اجرایی مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در گفت‌وگو با «شانا» از ارائه طرح پیشنهادی این شرکت برای دریافت مجوزهای لازم به‌منظور تخصیص سهمیه واقعی نفت‌گاز به ناوگان حمل‌ونقل دیزلی باری و مسافری خبر داد و افزود:
undefinedسوخت به این ناوگان براساس بارنامه و صورت‌وضعیت منطبق با حرکت و طی مسافت در فاصله مبدأ تا مقصد تخصیص می‌یابد.
undefined با اجرایی‌شدن این طرح، مسیر حرکت وسایل نقلیه دیزلی (نفت‌گازسوز) از ابتدا تا انتهای مسیر پایش، و در جایگاه‌های عرضه سوخت واقع در مسیر حرکت آن‌ها مطابق با بارنامه تخصیص سهمیه و تحویل نفت‌گاز به آن‌ها انجام خواهد شد.
undefined بالاترین رتبه مصرف سوخت مایع در کشور مربوط به حوزه حمل‌ونقل سبک و سنگین است. برنامه‌ها و اقدام‌های مرتبط با جلوگیری از عرضه خارج از شبکه و مبارزه با قاچاق سوخت نیز باید در این بخش مورد توجه ویژه قرار گیرد.
undefined نگاه نظارتی تشدید شده است و دستگاه‌های متولی در این زمینه عزم خود را جدی کرده‌اند.
shana.ir/news/641301
@Shananewsroom

۱۰:۳۴

thumnail
شرکت پالایش نفت تهران با یک شرکت دانش بنیان تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.در حاشیه سومین روز از بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، شرکت پالایش نفت تهران با شرکت تولیدی و مهندسی شعله صنعت تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.بر اساس این تفاهم‌نامه همکاری که ما بين ایران زاد مدیر عامل شرکت پالایش نفت تهران و عادلی مدیر عامل این شرکت دانش بنیان در حضور سالاری معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی به امضا رسید،شرکت شعله صنعت نسبت به بهینه سازی و کاهش مصرف انرژی در کوره های فرآیندی پالایشگاه تهران اقدام خواهد نمود.
@ordcnew

۱۰:۳۷

thumnail

۱۰:۳۷

thumnail

۱۰:۳۷

undefinedمهندس جلیل سالاری معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در حاشیه بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در کنفرانس خبری:
undefinedدر راستای تحقق دولت الکترونیک در دولت سیزدهم نیز اولین شرکتی که حساب های خود را به حساب های واحد خزانه متصل نمود شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران بود. همچنین این شرکت به ارائه خدمات از پنجره ملی خدمات دولت هوشمند می پردازد. اجرای سامانه سدف برای توزیع عادلانه و شفاف فراورده های نفتی نیز محقق شده است که در تلاش هستیم این سامانه را به سامانه مالیاتی کشور برای مدیریت مصرف و سهمیه بندی متصل کنیم.
شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران موفق شد با تحقق شاخص های لازم در جشنواره شهید رجایی سال ۱۴۰۲ حائز رتبه برتر شود که امیدواریم با انجام اقدامات لازم و شاخص های خوبی که داریم در سال جاری نیز در جشنواره مذکور کسب رتبه داشته باشیم.
در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران‌ باتوجه به ثبت رکورد مصرف به میزان روزانه ۱۵۳ میلیون لیتر مشکلی برای تامین سوخت در سال گذشته نداشتیم.
علاوه بر این در ایام سرد سال نیز با ارسال روزانه ۱۱۰۰ میلیون لیتر فرآورده های نفتی به نیروگاه ها که معادل ۳ میلیارد لیتر در یک ماه از بروز مشکلات اساسی در کشور جلوگیری به عمل آمد.
شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران‌ مجموعه ای توانمند و پویا است و به خوبی توانسته چالش های موجود را مدیریت نماید. در مشکلی که سال گذشته برای جایگاه های سوخت به وجود آمد طی مدت ۲۴ ساعت مشکل رفع شد و خدمت رسانی به مردم در اسرع وقت ادامه یافت.
امیدواریم در سال ۱۴۰۳ نیز خدمات خوبی را به مجموعه کشور ارائه دهیم و برای استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان، توانمندی دانشگاهی و صنعتگران در بخش های مختلف پالایش و پخش استقبال می کنیم.
شورای پژوهش و فناوری شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران‌ آمادگی دارد تا در حوزه های مختلف از طرح ها و پیشنهادات ظرفیت های داخلی استفاده نماید.@ordcnew

۱۱:۰۳

thumnail
شهباز حسن پور نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در بازدید از غرفه شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران‌ در بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی فعالیت ها و اقدامات این شرکت را مثبت و قابل تقدیر ارزیابی کرد.
شهباز حسن پور با بیان اینکه بعد از عملیات وعده صادق دنیا متوجه قدرت و توانمندی ایران‌ شده است گفت: یکی از مولفه های قدرت ایران حضور فعال در عرصه نفت و انرژی است.
وی ادامه داد: نمایشگاه صنعت نفت جلوه ای از قدرت و توانایی جمهوری اسلامی ایران در این صنعت مهم کشور است.
این نماینده مجلس با اشاره به حضور کشورهای خارجی، کارآفرینان، تولید کنندگان، سرمایه گذاران و مردم اظهار داشت: شور و جنب و جوش حاکم بر این نمایشگاه نشان دهنده بازگشت امید به مردم و حوزه های مختلف صنعتی و کسب و کاری است.
وی ضمن تقدیر و تحسین وزرات نفت از برگزار چنین نمایشگاهی تصریح کرد: بخش های مختلف وزارت نفت بخصوص پالایش و پخش فرآورده های نفتی با حضوری کارشناسی، فنی و برگزاری نشست های تخصصی در حوزه کاری خود حضوری فعال در نمایشگاه داشته است.
شهباز حسن پور با اشاره به مشکلاتی که سال گذشته در حوزه سوخت وجود داشت و اقدامات شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران‌ گفت: مدیریت شجاع و توسعه نگری که در وزارت نفت و پالایش و پخش وجود دارد توانسته علی رغم مشکلات و با تکیه بر ظرفیت و دانش بومی مانع از بروز مشکلات اساسی در کشور شود.
نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های داخلی و شرکت های دانش بنیان در مجموعه پالایش و پخش بسیار قابل تقدیر و تحسین است.
وی افزود: طی بازدیدی که چندوقت پیش از چند پالایشگاه داشتم غیرت و تلاش بی امان کارکنان این مجموعه ها مانند سال های دفاع مقدس کاملا آشکار و مشهود بود.
شهباز حسن پور در پایان با اشاره به شعار سال تصریح کرد: به نظر می رسد وزارت نفت در خصوص تحقق شعار سال که جهش تولید با مشارکت مردمی نام دارد میدان داری می کند و فضای همکاری را با بخش های مردمی و نخبگانی ایجاد می نماید.@ordcnew

۱۱:۲۳

thumnail
undefined️امضای قرارداد همکاری شرکت پالایش نفت تهران با شرکت مهندسی سطح دومان
undefinedمهندس ایران زاد، مدیرعامل پالایشگاه تهران قرارداد ساخت چرخ دنده گیربکس کمپرسور واحد آیزوماکس C-401 را با مهندس محمدنژاد، مدیرعامل شرکت مهندسی سطح دومان به مبلغ ۳۴۰ هزار یورو امضا کرد.
@ordcnew

۱۱:۲۵

۱ خرداد

thumnail

۹:۲۱

۲۱ خرداد

ثبت‌نام اینترنتی کارت‌های سوخت بنزین نوشماره در حال انجام است
undefinedمحمد صادقی، مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در گفت‌وگو با «شانا» از آغاز ثبت‌نام اینترنتی کارت‌های سوخت بنزین نوشماره خبر داد و اعلام کرد:
undefinedثبت‌نام اینترنتی کارت هوشمند سوخت المثنی نیازمند دریافت اطلاعات تکمیلی از سوی پژوهش و توسعه ناجی است.
undefinedهمه زیرساخت‌های مورد نیاز ثبت‌نام اینترنتی کارت هوشمند سوخت المثنی آماده‌سازی شده و سامانه نیز فعال است؛ اما تا زمانی که اطلاعات مورد نیاز از جمله پلاک و کلید شناسایی خودرو (VIN) از سوی شرکت پژوهش و توسعه ناجی در اختیار وزارت نفت قرار نگیرد، امکان شناسایی و ابطال کارت سوخت پیشین، استعلام بیمه شخص ثالث و ثبت‌نام اینترنتی کارت سوخت المثنی محقق نخواهد شد.
undefinedدارندگان خودروهای نوشماره هم‌اکنون می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی FCS.niopdc.ir نسبت به ثبت درخواست کارت سوخت خود اقدام کنند، اما فرایند تولید کارت سوخت پس از اخذ اطلاعات تکمیلی برای این درخواست‌ها انجام می‌شود.
shana.ir/news/642857
www.niordc.ir

۲۰:۴۰

دولت سیزدهم نفس تازه‌ای به حمل و نقل فرآورده نفتی بخشید/ تامین پایدار سوخت نیروگاه‌هاتهران- ایرنا- در دولت سیزدهم ۵۰۰ دستگاه نفتکش سوخت‌رسان با استانداردهای روز جهان به ناوگان حمل و نقل فراورده‌های نفتی پیوست که این موضوع سبب کاهش آلایندگی محیط زیست، افزایش ضریب ایمنی و کاهش مصرف سوخت خواهد شد.June 9, 2024به گزارش ایرنا، مدیریت بحران‌های پرشمار سوخت‌رسانی در دولت سیزدهم، همزمان با کنترل ویروس کرونا در جهان، با رشد یکباره مصرف سوخت در کشور روبه‌رو شد و علاوه بر آن به‌دلیل حوادث طبیعی متعدد و سرمای بی‌سابقه هوا در این دوره با بحران‌های متعدد در سوخت‌رسانی مواجه شدیم که همه این بحران‌ها به خوبی مدیریت شد و جریان سوخت در کشور لحظه‌ای دچار وقفه نشد.وزارت نفت در شرایطی عملیات‌های سوخت‌رسانی را بدون کمترین هیاهو مدیریت کرد که کشور در شرایط ناترازی تولید و مصرف بنزین و گاز قرار داشت و علاوه بر آن با ۲ دسیسه حمله سایبری به سامانه هوشمند سوخت کشور مقابله کرد.نوسازی حمل و نقل فراورده در دولت سیزدهمبرپایه این گزارش، نوسازی ناوگان حمل‌ونقل فرآورده های نفتی، روزآمد کردن ناوگان انتقال فرآورده در زنجیره تامین و توزیع فرآورده کشور به عنوان یکی از مهم‌ترین برنامه‌های صنعت پالایش کشور در ابتدای دولت سیزدهم مورد توجه قرار گرفت. با گذشت کمتر از ۶ ماه تفاهم‌نامه نوسازی ناوگان انتقال سوخت امضا و پس از یک سال، این تفاهم نامه عملیاتی شد و ۵۰۰ دستگاه نفتکش سوخت‌رسان تازه نفس و با استانداردهای روز جهان به این ناوگان پیوست.هم‌اکنون نزدیک به ۶۵ درصد فرآورده مورد نیاز بخش نیروگاهی با نفتکش ارسال و حمل می‌شود و حدود ۱۲ هزار نفتکش در زنجیره توزیع فرآورده فعالیت می‌کنند که نوسازی این ناوگان نقش مهمی در تسهیل و به‌روزرسانی فرآیندهای این عملیات، افزایش ضریب ایمنی و استانداردهای محیط زیستی ایفا خواهد کرد.۵۰۰ دستگاه کامیون کشنده سوخت‌رسان جدید از طریق یک شرکت داخلی و با اتکای ۱۰۰ درصدی به توان داخلی به ناوگان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تزریق شد. این کشنده‌های سوخت‌رسانی مجهز به تانکر تریلر استاندارد بوده و همچنین تجهیزات طرح «کهاب» روی آن نصب شده است.به گزارش ایرنا، طرح کهاب و فرآیندهای آن شامل کاهش، هدایت، انتقال و بازیافت بخار بنزین و سایر فراورده‌های نفتی است.
https://irna.ir/xjQM7x

۲۰:۴۲

thumnail

۲۰:۴۲

undefined️پایان تعمیرات اساسی در شرکت پالایش نفت تهران
undefinedتعميرات اساسي واحدهاي آيزوماكس جنوبي، هيدروژن جنوبي، گوگردسازي دو، آب ترش دو و آمين یک با موفقیت خاتمه یافت و واحدهای مذکور در مدار تولید قرار گرفتند.
undefinedرئیس اداره کل نگهداری و تعمیرات شرکت پالایش نفت تهران با اعلام این خبر گفت: تعمیرات اساسی واحد آیزوماکس جنوبی از تاریخ 9 اردیبهشت ماه آغاز شده و یک روز زودتر از برنامه طی سی روز کاری خاتمه یافت. همچنین تعمیرات اساسی واحد هیدروژن جنوبی که از تاریخ 12 اردیبهشت ماه آغاز شده بود پنج روز زودتر از برنامه اولیه خاتمه یافته است.
undefinedوی افزود تعمیرات اساسی واحدهای آمین یک، آب ترش دو و گوگرد سازی دو که بصورت همزمان از تاریخ 9اردیبهشت ماه آغاز شده بودند به ترتیب طی 16، 16 و 22 روز کاری و بدون تاخیر بارز پایان یافتند و واحدها در مدار تولید قرار گرفته اند.
undefinedهاشمی ادامه داد: طی تعمیرات اساسی 5 واحد مذکور، با وجود 27 ساعت زمان تلف شده ناشی از شرایط آب و هوایی و برخی مشکلات معمول در تامین قطعات و لوازم مورد نیاز، بیش از 99 درصد از 325 دستور کار بازرسی و 301 دستور کار عملیاتی صادر شده با موفقیت انجام شد.
undefinedهاشمی تعویض تیوب های ناحیه تابشی کوره هیدروژن، تخریب و بازسازی بخش زیادی از رفراکتوری کوره هیدروژن، تعویض بخش های زیادی از مسیر آب خنک کننده واحدهای آیزوماکس جنوبی و هیدروژن جنوبی، تعویض کامل راکتور V-806 واحد هیدروژن، تعویض کامل برج 2V-1603R به همراه متعلقات داخلی آن، تهیه تیوب نمونه از کوره H-433 جهت ارسال به پژوهشگاه صنعت نفت، تعمیرات اساسی کمپرسورهای C-401B/C و C-402 ، تعویض 3 دستگاه خنک کننده هوایی E-434، تعویض 4 دستگاه خنک کننده هوایی E-438، تعویض کلیه تیوب های خنک کننده هوایی E-443 و مبدل حرارتی E-450 را از مهم ترین فعالیت های این دوره از تعمیرات اساسی برشمرد. وی اظهار داشت که در حین تعمیرات اساسی 2620 عدد انواع شیرآلات با تمیزکاری، پکینگ گذاری و روانکاری آماده استفاده مجدد شده‌اند.
undefinedاین مقام مسئول ايمني، كيفيت، سرعت و اجرای طرح های بهبود را از مهم ترين مؤلفه هاي هر تعميرات اساسي برشمرد و گفت: تعمیرات اساسی یک فرايند تعميرات پيشگيرانه است که با اجرای آن انتظار می رود واحدهای عملیاتی براي يك دوره بهره برداری طرح ریزی شده تا نوبت بعدی تعمیرات اساسی قابلیت اطمینان و دسترس پذیری لازم را داشته باشند. وی ادامه داد در عمل در زمان تعمیرات اساسی کلیه تجهیزات موجود در واحدها باز شده و ضمن تمیزکاری و بازرسي نسبت به تعمیر يا تعويض قطعات و خطوط انتقال طبق درخواست ادارات بهره برداری یا بازرسی فنی و بر اساس دستور كارهاي صادر شده اقدام می شود. همچنين کلیه طرح های بهبودي كه در شرايط عملياتی واحد قابل انجام نمي باشند، در زمان تعمیرات اساسی نصب و راه اندازي مي شوند. به گونه ای که در پايان تعميرات اساسي، واحد براي يك دوره عملكرد با كيفيت مطلوب و ریسک های قابل پذیرش تضمين شده باشد.
undefinedهاشمی افزود: در اوج فعالیت های تعمیرات اساسی 1358 نفر پرسنل روزمزد موقت جذب شده بودند که در کنار حدود 900 نفر از پرسنل ثابت شرکت بصورت مستقیم یا غیر مستقیم در پیشبرد فعالیت ها و اقدامات تعمیرات اساسی مشارکت داشتند. پرسنل درگیر در تعمیرات اساسی به تدریج با کاهش نسبی کارهای باقیمانده و خاتمه برخی فعالیت ها کاهش یافتند و تنها تعداد محدودی برای دوره راه اندازی واحدها حفظ شده اند.
undefinedرئیس اداره کل نگهداری و تعمیرات شرکت پالایش نفت تهران با ابراز خرسندی از اجرای تعمیرات اساسی بدون هر گونه حادثه ناتوان کننده، استقرار سيستم هاي مديريتي نظير HSE، کیفیت و محیط زیست، برگزاري آموزش هاي مرتبط نظیر دوره هاي صدور انواع پروانه هاي كار و دوره های فني و تخصصي و همچنین استفاده از پرسنل مجرب و متخصص در سمت هاي ناظر و استادكار در کنار مميزي هاي سيستمي و جاري سازي دستورالعمل هاي انجام كار را از اقدامات ضروری انجام شده برای کاهش ریسک های عملیاتی و پرهیز از خطاهای انسانی برشمرد و یادآور شد اجرای موفقیت آمیز هر تعمیرات اساسی نتیجه همکاری و هماهنگی کلیه ادارات شرکت به ویژه تیم مدیریتی و مدیریت ارشد شرکت در راستای اجرای بهینه امور می باشد.
@ordcnew

۲۰:۴۲

کسب درآمد ۱۰ هزار میلیارد تومانی با احیای صنعت سی ان جی۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۰:۳۸:۰۱| اقتصادی | نفت و انرژی |کد خبر: ۲۱۰۳۴۴۲|پرینت کسب درآمد ۱۰ هزار میلیارد تومانی با احیای صنعت سی ان جییکی از اساسی ترین معضلات ایران در حوزه سوخت، محدودیت سبد انرژی است که متأسفانه به دلیل ذخایر عظیمی که در کشور وجود دارد، هرگز درخصوص تغییر وضعیت آن، اقدامی عملی صورت نگرفته، اما هم اکنون کشور با ناترازی بنزین دست و پنجه نرم می کند.به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری برنا، به گفته رئیس انجمن صنفی کارفرمایان و صنایع وابسته سی ان جی استان تهران، ایران در تعداد کارخانه، ساخت و تامین مخازن سی ان جی، از ظرفیت بالایی برخوردار است. به گفته وی ۶ کارخانه بزرگ مخزن سازی در کشور وجود دارد که می‌توانیم به اندازه کل مخزن سازان دنیا تولید داشته باشیم به عبارتی تولید یک میلیون مخزن در سال؛ اما حدود ۸۵ هزار مخزن تولید می‌شود که تعدادی به صورت کارخانه‌ای و تعدادی هم به صورت کارگاهی تولید می‌شود.
استفاده از سی ان جی راهکاری است که امتحان خود را در دهه هشتاد با موفقیت پشت سر گذاشت، اما متأسفانه در دوره های بعد این صنعت نه تنها به حال خود رها شد بلکه با بی توجهی های فراوان، بخشی از زیرساخت های آن نیز رو به فرسایش گذاشت. حال، اما شرایط متفاوت است و کشور از نظر ناترازی بنزین، با یک بحران جدی روبروست که نه تنها یک خطر استراتژیک است بلکه سرمایه ملی کشور در حال دود شدن و به هدر رفتن است. از سوی دیگر ایران به جای آنکه بتواند مازاد بنزین خود را صادر و از طریق آن ارزآوری داشته باشد، با واردات بنزین، بخش بزرگی از سرمایه خود را نیز از دست می دهد.https://borna.news/fa/news/2103442

۲۰:۴۳

thumnail

۲۰:۴۴

رئیس هیئت مدیره شرکت پالایش نفت تهران:
undefined️آموزش هزینه نیست، سرمایه گذاری است
وحید عبیری، رئیس هیئت مدیره شرکت پالایش نفت تهران در آغاز سمینار یک روزه آشنایی با مبانی قانون تجارت که با حضور اعضای هیئت مدیره، مدیران، روسای ادارت کل و اعضای کمیسون معاملات شرکت پالایش نفت تهران و مدیران عامل شرکت های انرژی پایا مهر پارس و پتروپالایش نگین تهران در هتل المپیک برگزار شد، بر آموزش و تقویت آموزش های حقوقی و تجاری برای مدیران این شرکت در حوزه هایی نظیر احداث پروژه ها، مدیریت ریسک و مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی تاکید کرد.
undefinedوی اظهار داشت: آموزش را هزینه ندانیم. آموزش سرمایه گذاری است. افزایش بهره وری سازمان نیازمند آموزش بهینه در کلیه سطوح است که می بایست به این مقوله بیش از پیش توجه شود.
undefinedدر این سمینار آموزشی پیرامون اقدامات مبتی بر قانون و لزوم آشنایی با مبانی قانونی و حقوق تجارت بحث و تبادل نظر شد.
undefinedمباحث مربوط به شرکت های سهامی خاص و عام، پولشویی و تجارت الکترونیک، شرکت های تعاونی، اساسنامه شرکت ها و مسئولیت های مدیران در هیئت مدیره با تمرکز بر دستورالعمل حاکمیت شرکتی سازمان بورس را می توان از جمله سرفصل های این سمینار آموزشی برشمرد.
undefinedدکتر ناصر زنگباری مشاور حقوقی، وکیل پایه یک دادگستری و رئیس سابق اداره حقوقی بانک رفاه مدرس این سمینار آموزشی یک روزه بود.
@ordcnew

۲۰:۴۴

thumnail
روایت پیشرفتبازدید میدانی مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت پالایش نفت تهران از فرآیند اجرای طرح CCR (کیفی سازی بنزین)پالایشگاه تهران با ۷۷ درصد پیشرفت و تصاویری از نصب اولین برج پروژه
پترو پالایش نفت تهران بسوی آینده ای بهتر و محیط زیستی پایدارتر
@ordcnew

۲۰:۴۷

thumnail
undefined️بررسی تحوالات پتروپالایشگاه اصفهان/ از افزایش تولید گازوییل تا خداحافظی با نفت کوره
undefined️با بهره‌برداری از پروژه DHT پتروپالایشگاه اصفهان، ۱۶ میلیون لیتر گازوئیل یورو ۵ به تولید این پتروپالایشگاه افزوده شد و مجموع تولیدی گازوئیل این مجموعه به ۲۶ میلیون لیتر در روز رسید.
undefined️در راستای کاهش نفت کوره، این مجموعه دو پروژه RFCC و RHU را نیز در دست اقدام دارد و با اتمام دو پروژه، روزانه ۱۳.۵ میلیون لیتر سوخت به تولید آن افزوده می‌شود و سالانه ۶۶۵ میلیون دلار سوددهی خواهد داشت.
undefinedhttps://www.niordc.ir/

۲۰:۵۱

thumnail
undefinedنشست خبری معاون وزیر نفت و‌مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران
undefinedروز سه شنبه ۲۳ خرداد ماه ۱۴۰۳ ساختمان غدیر شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با رویکرد ۳۳ ماه فعالیت و خدمت رسانی در دولت خدمتگزار سیزدهم
@ordcnew

۲۱:۰۴

thumnail

۲۱:۰۴