عکس پروفایل معاونت سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات وزارت نیروم

معاونت سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات وزارت نیرو

۱۰,۵۷۱عضو
عکس پروفایل معاونت سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات وزارت نیروم
۱۰.۶هزار عضو

معاونت سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات وزارت نیرو

اطلاع از مهمترین اخبار و رویدادهای معاونت
ارتباط با ادمین: @m_ertebat
راه‌های‌ ارتباط مستقیم با مریم کارگرنجفی معاون وزیر نیرو در امور سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات:پست الکترونیکی شماره نمابر (فکس) ۸۱۶۰۶۴۰۴ _ ۰۲۱

۸ اسفند

undefined در جلسه‌ای با حضور معاون سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات وزیر نیرو انجام شد؛
undefined تعیین تکلیف تبدیل وضعیت رانندگان ایثارگر استیجاری شاغل در شرکت‌های آبفا.undefinedدر جلسه‌ای که امروز (۸ اسفندماه ۱۴۰۲) بمنظور تعیین تکلیف تبدیل وضعیت رانندگان ایثارگر استیجاری شاغل در شرکت‌های آب و فاضلاب با حضور "مریم کارگرنجفی" معاون سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات وزیر نیرو، "هاشم امینی" مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، "محمد شهرابی فراهانی" مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران، "مصطفی شاه‌بوداغیان" مدیرکل دفتر سرمایه انسانی وزارت نیرو و سایر مسئولین ذی‌ربط تشکیل گردید، مقرر شد در اسرع وقت نسبت به تغییر حالت اشتغال به کار رانندگان ایثارگر استیجاری مشمول، در شرکت‌های آب و فاضلاب بر اساس ضوابط مندرج در قانون اقدام شود.
@niroo_tahghighatکانال "بله"کانال "ایتا"

۱۵:۳۶

thumnail
undefined "سامانه جستجوی شغل" فرصتی برای کارجویانی است که به دنبال کار مناسب می‌گردند، البته کارفرمایان هم می‌توانند کارجویان مناسب کار خود را از این سامانه جذب کنند.
undefinedمعاون اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: در ۸ ماه گذشته بیش از ۲۴۳ هزار کارجو در سامانه جستجوی شغل ثبت نام کرده که ۲۵ هزار نفر مشغول به کار شده و ۸۱ هزار نفر دیگر در نوبت بررسی و جذب هستند./ خبرگزاری صدا و سیما
@niroo_tahghighatکانال "بله"کانال "ایتا"

۱۸:۱۹

thumnail
undefined سخنگو اقتصادی دولت: صورت مالی ۲ هزار شرکت دولتی منتشر شد
undefinedخاندوزی، سخنگو اقتصادی دولت در پاسخ به پرسشی درباره شفاف‌سازی شرکت‌های دولتی گفت: شفافیت مالی دولت و پاسخگو و کردن شرکت‌های دولتی بر این است که شرکت ها از تاریک‌خانه خارج شود. تا پایان اسفند به حدود ۲ هزار شرکت دولتی می‌رسید که صورت‌های مالی آن‌ها شفاف برای عموم اعلام می‌شود.
undefinedاز ۱۹۴۰ شرکتی که تحت مدیریت دولت یا نهادهای عمومی مرتبط با دولت هستند و صورت‌های مالی آن‌ها برای ۱۴۰۱ شفاف احصا شده است، ۳۴۰ شرکت کاملا دولتی هستند و مابقی بر اساس قانون محاسبات دولتی نیستند اما دولت در آن‌ها سهمی دارد که نتایج مدیریتی در آن دارد از این ۱۹۴۰ شرکت، ۲۴۰ شرکت در نفت ۱۷۵ شرکت در نیرو، ۲۸۴ شرکت زیرمجموعه صمت هستند و ۲۱ شرکت زیرمجموعه راه و شهرسازی، ۱۵ شرکت وزارت بهداشت، ۵۰ شرکت زیرمجموعه وزارت آموزش پرورش، ۱۹ شرکت جهاد کشاورزی،۱۶۷ شرکت وزارت دفاع، ۱۵۷ شرکت تابعه وزارت تعاون، ۱۷ شرکت تابعه ارشاد، ۵۸ شرکت تابعه میراث، ۶۲ شرکت ورزش و جوانان، ۱۴ شرکت تابعه اقتصاد، ۴۲۶ شرکت تابعه بانک‌های دولتی و ۲۸ شرکت تابعه سازمان‌های منطقه آزاد هستند برای اولین بار است که این اطلاع‌رسانی با جزییات می‌شود و تا پایان اسفند صورت مالی آن‌ها در سامانه کدال قرار می‌گیرد./ ایرنا
@niroo_tahghighatکانال "بله"کانال "ایتا"

۱۸:۳۸

thumnail
undefined وبینار تخصصی:
undefined کارگاه آموزشی تحقیق و توسعه مبردهای جایگزین جهت استفاده در سیستم‌های سرمایش (طرح توسعه فناری‌ها و اقدامات مرتبط با مدیریت بار سرمایشی_گرمایشی)
undefined زمان برگزاری: دوشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ساعت ۱۰ الی ۱۳:۳۰
undefinedمتقاضیان حضور در وبینار می‌بایست ابتدا از طریق آدرس www.nri.ac.ir/nri-webinar نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده تا مجوز ورود رایگان به وبینار از طریق نام کاربری اخذ شده را کسب نمایند پس از آن برای شرکت در وبینار وارد لینک زیر شوند:http://meeting.nri.ac.ir/nri-webinar
@niroo_tahghighatکانال "بله"کانال "ایتا"

۱۹:۰۴

thumnail
undefined مدیرعامل سازمان تأمین ‌اجتماعی:
undefined عیدی بازنشستگان تأمین‌اجتماعی فردا ۹ اسفندماه پرداخت می‌شود
undefinedمبلغ عیدی سال جاری بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است که به این مبلغ ۷۰۰ هزار تومان حق عائله‌مندی و به ازای هر فرزند تحت تکفل ۳۰۰ هزار تومان اضافه خواهد شد./ خبرگزاری صدا و سیما
@niroo_tahghighatکانال "بله"کانال "ایتا"

۱۹:۱۹

۹ اسفند

معاونت سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات وزارت نیرو
undefined undefined چرا باید در انتخابات شرکت کنیم؟ undefinedشما همکاران صنعت آب و برق به همراه خانواده‌ی محترمتان می‌توانید پاسخ سوال فوق را از طریق نام‌کاربری (آیدی) زیر در پیام‌رسان "بله" یا "ایتا" جهت انتشار در کانال ارسال نمایید: undefined @m_ertebat undefined به ۱۴ نفر از کسانی که پاسخ‌هایشان را ارسال نمایند به قید قرعه هدایایی به رسم یادبود اعطا خواهد شد. (معاونت سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات وزارت نیرو) @niroo_tahghighatکانال "بله"کانال "ایتا"ادمین
undefined سری شانزدهم پاسخ‌های همکاران محترم صنعت آب و برق به این پرسش که «چرا باید در انتخابات شرکت کنیم؟»
undefined من در انتخابات شرکت می‌کنم چون وظیفه هر ایرانی است که از ارزش‌های دینی و اسلامی بدست آمده توسط شهدا با رای دادن حمایت کند و هر رای می‌تواند مشت محکمی باشد بر بدخواهان انقلاب اسلامی ایران(همکار آقا از آبفای اصفهان)
undefined باید رای و مشارکت پرشور ما جوانان در انتخابات این تعهد را برای نمایندگان ایجاد کند که در صیانت از حقوق مردم و قانون‌گذاری صحیح تلاش شبانه‌روزی داشته باشد.(فرزند همکار از توزیع نیروی برق مشهد)
undefined با حضور و مشارکت حداکثری خود در انتخابات دشمن را ناامید خواهیم کرد چون عاشق کشورمان هستیم.(همکار خانم از آبفای زنجان)
undefined شرکت در انتخابات، پایه‌ای اساسی برای حفظ دموکراسی است. با اعمال حق رأی، شهروندان به تعیین سرنوشت کشورشان مشارکت می‌کنند و تأثیرگذاری بر سیاست‌ها را دارند. این مشارکت، بهبود شرایط اجتماعی و اقتصادی را ترویج می‌کند و ارزش حفظ دموکراسی و حقوق شهروندی را تأکید می‌کند. شرکت در انتخابات، فرصتی است برای اعلام ارزش‌ها، حمایت از مسائل مهم و ایجاد تغییرات مثبت در جامعه.(همکار خانم از آبفای بندرانزلی)
undefined شرکت در انتخابات هم حق است و هم تکلیف.۱. "حق است" چون طبق قانون اساسی، جمهوریت نظام بر اساس رای مردم به وجود آمده و مردم حق دارند تا با رأی خویش در تصمیمات کشوری و سرنوشت خویش دخیل باشند. ۲. تکلیف است، چون حفظ این نطام و حفظ مهمترین ویژگی آن یعنی امنیت در گرو حضور حداکثری مردم در انتخابات است. با همین پشتوانه مردمی است که ۴۵ سال است تمام نقشه‌های دشمنان نقش بر آب شده است. به قول شهید سلیمانی جمهوری اسلامی حرم است و حفظ آن بر همگان واجب(همکار خانم از شرکت مادرتخصصی توانیر)
undefined رهبر معظم انقلاب بهترین پاسخ به این پرسش را در بیانات مختلفی در طول سالیان گذشته مطرح کردند. مقام معظم رهبری در بخشی از بیاناتشان تاکید کردند که انتخابات مجلس شورای اسلامی مهم است. مجلس قوی و با ایمان و انقلابی که این آرمان‌ها را بفهمد و بشناسد و به آن پایبند باشد، مهم است و نبودن چنین مجلسی، یا ضعیف بودن آن، یا اختلال در آن، برای ملت یک خسارت و خسران بزرگ است.مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تامین کننده امنیت کشور است. هر کسی که به ایران و امنیت آن علاقمند است، باید در انتخابات شرکت نماید.(همکار آقا از توزیع نیروی برق خراسان رضوی)
undefined شرکت در انتخابات یعنی زنده بودن یک ملت... شرکت در سرنوشت و در سازندگی کشور؛ هر یک رای به معنای یک انسان زنده است که برای زندگی بهتر به دنبال تحقیق و انتخاب برتر هست، یعنی هنوز زنده‌ایم و خودمان با انتخاب شایسته بدنبال آینده خود ، فرزندان و کشورمان هستیم.رای می‌دهم تا به همگان نشان دهم زنده‌ام. پاینده باد ایران...(همکار آقا از آبفای تهران)
undefined شرکت در انتخابات، نه تنها یک حق بلکه یک مسئولیت است که به ما به عنوان شهروند داده شده تا به رشد یک کشور بهتر و پویاتر کمک کنیم.وقتی در انتخابات شرکت می‌کنیم، احساس می‌کنیم که نه تنها به عنوان یک فرد، بلکه به عنوان عضوی از یک جامعه بزرگ‌تر حضور داریم و نظر ما مهم است.شرکت در انتخابات، فرصتی است که امکان تغییر و بهبود را با دستان خود به دست می‌آوریم، چرا که هر رأی، یک پایه جدید برای ساختن آینده‌ای روشن‌تر است.هر فردی که در انتخابات شرکت می‌کند، یک قهرمان است که با صدای خود برای بهبود زندگی خود و دیگران تلاش و اقدام می‌کند.(همکار خانم از آبفای اصفهان)
undefined من رای می‌دهم چون وقتی نظرم را می‌خواهند، با انتخاب درست و اصلح‌تر  یک قدم به تغییر به سود مردم نزدیک‌تر می‌شویم. تغییر مسئولین و شایسته‌گزینی فقط با انتخاب درست محقق می‌شود. اگر من انتخابم درست باشد مطمئنا نماینده من نیز بهترین انتخاب را در قانون‌گذاری خواهد داشت.(همکار آقا از آبفای کرمانشاه)
undefined رای دادن در یک کشور با دموکراسی و انتخابات آزاد که بنیان‌گذار کبیر آن حضرت امام(ره) فرمودند میزان رای ملت است برای همه یک افتخار است پس برای اهمیت دادن به شخصیت خودمان حتما با شور و اشتیاق رای خواهیم داد.(همکار آقا از آبفای اصفهان)
undefined روز شمار: ۲ روز تا خلق حماسه‌ای دیگر
@niroo_tahghighatکانال "بله"کانال "ایتا"

۳:۰۷

undefined تصمیم عمومی برای تبدیل وضعیت ایثارگران
undefinedدر جلسه روز سه‌شنبه (مورخ ۸ اسفندماه ۱۴۰۲) ضمن تصمیم‌گیری در مورد تبدیل وضعیت رانندگان ایثارگر استیجاری، مقرر شد بعد از تهیه و ابلاغ نامه شرکت مهندسی آبفای کشور، زمینه‌ای در سامانه دفتر سرمایه انسانی برای افراد واجد شرایط تبدیل وضعیت ایثارگران ایجاد شود تا بر این اساس عزیزان واجد شرایط در کل صنعت آب و برق که تاکنون موفق به تبدیل وضعیت نشده‌اند بتوانند درخواست خود را ارائه نموده تا امکان رسیدگی و اقدام برای آن دفتر فراهم گردد.
(امور ایثارگران وزارت نیرو)
@niroo_tahghighatکانال "بله"کانال "ایتا"

۳:۴۶

thumnail
undefined #هم‌اکنون/ برگزاری همایش فصلی هم‌اندیشی نخبگان جدیدالاستخدام وزارت نیرو با حضور "مریم کارگرنجفی" معاون سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات وزیر نیرو، "مجید عمیدپور" رئیس پژوهشگاه نیرو و جمعی از مدیران حوزه منابع انسانی وزارت نیرو و شرکت‌های مادرتخصصی زیرمجموعه در سالن رودکی پژوهشگاه نیرو
@niroo_tahghighatکانال "بله"کانال "ایتا"ادمین

۸:۳۵

thumnail
undefined وزیر کار: حداقل حقوق و دستمزد کارگران را دولت مشخص نمی‌کند
صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: undefinedحقوق و دستمزد کارگران از وظایف شورای عالی کار است. باید از هفته آتی جلسات شورای عالی کار برگزار شود. البته جلسات کارشناسی برگزار شده و شاخص ها در دست بررسی است.
undefinedحداقل حقوق دستمزد را نه دولت و نه وزارت کار مشخص نمی کند شورای عالی کار که متشکل از نمایندگان از جامعه کارگری، کارفرمایی و سه نمایندگان دولت است‌، مشخص می‌کند.امیدوارم بتوانیم تصمیم معقول و منطقی بگیریم./ ایرنا
@niroo_tahghighatکانال "بله"کانال "ایتا"

۱۰:۵۴

thumnail
undefined رئیس پژوهشگاه نیرو در همایش نخبگان جدیدالاستخدام استخدام وزارت نیرو:
undefined اهتمام پژوهشگاه نیرو برای ایجاد ظرفیت جذب افراد نخبه/ پیشرفت کشورهای توسعه یافته نتیجه تلاش نخبگان آن کشورهاست
undefined"مجید عمیدپور" رئیس پژوهشگاه نیرو بر ایجاد ظرفیت و پتانسیل برای جذب افراد نخبه و پرتلاش تاکید کرد و گفت: یکی از وظایف پژوهشگاه نیرو پشتیبانی و کادرسازی در همین رابطه است که در این زمینه نهایت اهتمام صورت گرفته و اقداماتی هم در حال انجام است.
undefinedعمیدپور روز چهارشنبه در همایش نخبگان جدیدالاستخدام استخدام وزارت نیرو که با حضور "مریم کارگرنجفی" معاون سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات وزیر نیرو و جمعی از مدیران حوزه منابع انسانی وزارت نیرو و شرکت‌های مادرتخصصی زیرمجموعه در سالن رودکی پژوهشگاه نیرو برگزار شد، پیشرفت کشورهای توسعه یافته به لحاظ فناوری و تکنولوژی را نتیجه تلاش نخبگان آن کشورها دانست و افزود: نخبگان می‌توانند امید و انگیزه را به جامعه تزریق کنند.
undefinedوی ادامه داد: وزیر نیرو و ما علاقه‌مند هستیم که این وزارتخانه تخصصی به صورت علمی و دانش‌بنیان اداره شود، فعالیت‌های آن بر مبنای دانش روز پیش رفته و به سازمانی دانش‌بنیان تبدیل شود که این مقوله نیازمند پژوهش، آموزش و توسعه نظام نوآوری است.
undefined مشروح خبر
@nrinews
@niroo_tahghighatکانال "بله"کانال "ایتا"

۱۳:۳۵

thumnail
undefined وزیر نیرو:
undefined انتخابات مظهر مشارکت مردم در کانون‌های تصمیم گیری نظام است/ حضور پرشور خانواده وزارت نیرو در انتخابات ۱۱ اسفندماه
undefined"علی‌اکبر محرابیان" با بیان اینکه انتخابات مظهر مشارکت مردم در کانون‌های تصمیم گیری نظام است، افزود: خانواده بزرگ وزارت نیرو هم پای سایر اقشار جامعه در انتخابات ۱۱ اسفندماه حضور پر شور و پر رنگی خواهند داشت.
undefinedوی با اشاره به نقش مهم انتخابات در حفاظت و صیانت از آرمان‌های بلند نظام جمهوری اسلامی گفت: انتخابات مظهر مشارکت و نقش آفرینی مردم در کانون‌های تصمیم گیر نظام است و در چهل و پنج سالی که از عمر با برکت جمهوری اسلامی ایران می‌گذرد، همواره این مردم بوده‌اند که با مشارکت خود در انتخابات ضمن استفاده از حق تعیین سرنوشت، یکپارچگی ملی و مردم سالاری دینی را به رخ جهانیان کشیده‌اند.
undefined مشروح خبر
@niroo_tahghighatکانال "بله"کانال "ایتا"ادمین

۱۴:۰۵

thumnail
undefinedشماره تماس ۲۷۷۷ (۰۲۱) مرکز شبانه‌روزی مبارزه با فساد بازرسی ویژه رئیس‌جمهور جهت گزارش هرگونه فساد و دریافت رشوه در سازمان‌ها و ادارات دولتی
@niroo_tahghighatکانال "بله"کانال "ایتا"

۱۸:۵۳

معاونت سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات وزارت نیرو
undefined undefined #هم‌اکنون/ برگزاری همایش فصلی هم‌اندیشی نخبگان جدیدالاستخدام وزارت نیرو با حضور "مریم کارگرنجفی" معاون سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات وزیر نیرو، "مجید عمیدپور" رئیس پژوهشگاه نیرو و جمعی از مدیران حوزه منابع انسانی وزارت نیرو و شرکت‌های مادرتخصصی زیرمجموعه در سالن رودکی پژوهشگاه نیرو @niroo_tahghighatکانال "بله"کانال "ایتا"ادمین
thumnail
گیف
۰۱:۱۲
undefined #گزارش_تصویری/ برگزاری همایش فصلی هم‌اندیشی نخبگان جدیدالاستخدام وزارت نیرو با حضور "مریم کارگرنجفی" معاون سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات وزیر نیرو، "مجید عمیدپور" رئیس پژوهشگاه نیرو و جمعی از مدیران حوزه منابع انسانی وزارت نیرو و شرکت‌های مادرتخصصی زیرمجموعه در پژوهشگاه نیرو (۱۴۰۲/۱۲/۰۹)
@niroo_tahghighatکانال "بله"کانال "ایتا"ادمین

۲۰:۱۶

thumnail
undefined رئیس‌جمهور:
undefined برگزاری انتخابات و مراجعه به آرای مردم از افتخارات بزرگ جمهوری اسلامی ایران استundefined مدیریت مصرف، مسئله مغفول مانده در نظام مدیریتی کشور
آیت‌الله رئیسی در جلسه اخیر هیئت دولت گفت:undefinedبرگزاری ۳۷ دوره انتخابات در جمهوری اسلامی ایران و انتخاب همه نهادها و بخش‌های حکومت و حتی نوع نظام سیاسی و قانون اساسی با مراجعه به آرای مردم یکی از افتخارات بزرگ جمهوری اسلامی ایران است.
undefinedمراجعه به آرای عمومی در مسائل مهم و افزایش مشارکت مردم در انتخابات راهبرد نظام و موجب افزایش سرمایه اجتماعی است.
undefinedمدیریت مصرف از جمله مسائل مغفول مانده در نظام مدیریتی کشور است که ایجاد ناترازی در عرصه انرژی از جمله عوارض آن محسوب می‌شود.
undefinedموضوع مدیریت مصرف با اولویت ادارات و سازمان‌های دولتی و سپس مردم به شکل جدی دنبال شود. رسانه‌ها به ویژه رسانه ملی در زمینه الگوسازی برای مصرف‌بهینه تلاش بیشتری داشته باشند.
undefinedمسئولان به ویژه رئیس کل بانک مرکزی و وزرای امور اقتصادی و دارایی و صنعت، معدن و تجارت علاوه بر مدیریت جدی بازارهای ارز، بورس و مسکن، به دقت مراقبت کنند که سوداگری برخی افراد سودجو در بازارهای قاچاق ارز، باعث اختلال در روند کاهشی نرخ تورم نشود.
#جهاد_خدمت#دولت_مردمی_سیزدهم@niroo_tahghighatکانال "بله"کانال "ایتا"ادمین

۲۲:۵۲

۱۰ اسفند

معاونت سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات وزارت نیرو
undefined undefined چرا باید در انتخابات شرکت کنیم؟ undefinedشما همکاران صنعت آب و برق به همراه خانواده‌ی محترمتان می‌توانید پاسخ سوال فوق را از طریق نام‌کاربری (آیدی) زیر در پیام‌رسان "بله" یا "ایتا" جهت انتشار در کانال ارسال نمایید: undefined @m_ertebat undefined به ۱۴ نفر از کسانی که پاسخ‌هایشان را ارسال نمایند به قید قرعه هدایایی به رسم یادبود اعطا خواهد شد. (معاونت سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات وزارت نیرو) @niroo_tahghighatکانال "بله"کانال "ایتا"ادمین
undefined سری هفدهم پاسخ‌های همکاران محترم صنعت آب و برق به این پرسش که «چرا باید در انتخابات شرکت کنیم؟»
undefined دشمنان امید دارند که انتخابات یا سرد باشد، تا بگویند مردم به نظام اسلامی علاقه‌ای ندارند یا به دنبال انتخابات فتنه‌ای به وجود بیاورند پس بیایید با شرکت و حضور پرشور در انتخابات خواب همه دشمنان ایران عزیزمان را به کابوس تبدیل کنیم.(همسر همکار آقا از آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری)
undefined من ایرانی سربلند می‌خواهم و برای سربلندی کشورم در انتخابات شرکت می‌کنم تا احدی نتواند بر قطار در حال حرکت انقلاب اسلامی سنگی پرتاب کند. پیش به سوی ایرانی آباد(همکار آقا از آبفای تربت حیدریه)
undefined من و خانواده‌ام در درجه اول برای اعلام بیعت مجدد با امام، شهدا و رهبری معظم انقلاب در انتخابات شرکت خواهیم کرد.برای اداره بهتر کشور ضرورت دارد که مردم در انتخابات مشارکت حداکثری داشته و افراد اصلح را انتخاب نمایند. مشارکت گسترده مردم به همه جهانیان این پیغام را می‌دهد که مردم ایران مصمم پای آرمان‌های انقلاب هستند و همین تضمین کننده امنیت بیشتر کشور می‌باشد.(همکار خانم از توزیع نیروی برق تهران)
undefined ما با حضور خود در انتخابات و انتخاب افراد اصلح ناامیدی دشمنان،پاسداری از خون شهدا و پیشرفت کشور را رقم خواهیم زد.(همکار آقا از آبفای زنجان)
undefined برای داشتن جامعه‌ای آرمانی رای می‌دهیم(همکار آقا از توزیع نیروی برق مشهد)
undefined شرکت در انتخابات یک مسئله صرفا سیاسی نیست، بلکه یک مسئله اجتماعی و یک تکلیف شرعی است که به وسیله آن می‌توان آینده کشور را با وضع قوانین خوب ساخت.۴۵ سال شور و شعور انتخاباتی، ریشه در مسئولیت‌پذیری دینی مردم ولایی ایران داشته و عامل اقتدار در برابر دشمنان و زمینه‌ساز مطالبه‌گری حقوق مردم بوده و تکلیف خدمتگزاران را سنگین‌تر خواهد کرد.(همکار آقا از توزیع نیروی برق اصفهان)
undefined انتخابات عرصه پویایی و نشاط جامعه است؛ انتخابات فرصت تبلور افکار جدید و پویای نظام اداری کشور است.(همکار آقا از نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان - خراسان شمالی)
undefined ما با اثر انگشت خود دشمنان وطن را له می‌کنیم.(همکار آقا از برق منطقه‌ای اصفهان)
undefined من در انتخابات شرکت می‌کنم، چون یک وظیفه شرعی میدانم. (همسر همکار آقا از برق منطقه‌ای فارس)
undefined از آنجایی که رأی و دادن رأی یک حق ملی، شرعی و انقلابی محسوب می‌شود و دشمنان انقلابمان باید بدانند که هر چه قدر مشکل داشته باشیم به هیچ‌وجه اتحاد و همبستگی خود را از دست نمی‌دهیم زیرا برای به ثمر نشستن این انقلاب خون‌های فراوانی ریخته شده و بسیاری از مادران حتی قبری که بر سر آن برای گریستن بر جگر گوشه‌اشان داشته باشند را نیز ندارند. پس بخاطر شادی روح شهدا هم که شده رای خواهیم داد.(همسر همکار آقا از توزیع نیروی برق اصفهان)
undefined روز شمار: ۱ روز تا خلق حماسه‌ای دیگر
@niroo_tahghighatکانال "بله"کانال "ایتا"

۹:۲۶

معاونت سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات وزارت نیرو
undefined undefined چرا باید در انتخابات شرکت کنیم؟ undefinedشما همکاران صنعت آب و برق به همراه خانواده‌ی محترمتان می‌توانید پاسخ سوال فوق را از طریق نام‌کاربری (آیدی) زیر در پیام‌رسان "بله" یا "ایتا" جهت انتشار در کانال ارسال نمایید: undefined @m_ertebat undefined به ۱۴ نفر از کسانی که پاسخ‌هایشان را ارسال نمایند به قید قرعه هدایایی به رسم یادبود اعطا خواهد شد. (معاونت سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات وزارت نیرو) @niroo_tahghighatکانال "بله"کانال "ایتا"ادمین
undefined سری هجدهم پاسخ‌های همکاران محترم صنعت آب و برق به این پرسش که «چرا باید در انتخابات شرکت کنیم؟»
undefined من در انتخابات شرکت مى‌كنم "چون حضور هر ايرانى حتما" مشت محكميست بر دهان همه اونهايى كه بدخواه ملت ايرانند"(همکار آقا از توزیع نیروی برق سمنان)
undefined جهت لبیک گفتن به فرمان ولی امر مسلمین که نائب بر حق امام زمان می‌باشند در انتخابات شرکت می‌کنم تا ان‌شاءالله در زمان ظهور هم مطیع امر امام عزیزمان باشیم.(همکار خانم از آبفای سمنان)
undefined من رای می‌دهم چون با رای ندادنم کسانی خوشحال می‌شوند که هیچ وقت خوشحالی آن‌ها به نفع من و کشورم نبوده.(همکار خانم از برق منطقه‌ای آذربایجان)
undefined با شرکت در انتخابات به ایرانی که در زمره‌ی امن‌ترین کشورهای جهان است رای می‌دهیمبه ایرانی که بزرگترین نگرانی ابرقدرت‌های جهان و آمریکا و اسرائیل است رای می‌دهیم به ایرانی که مقاوم‌ترین و بالنده‌ترین کشور تحت سنگین‌ترین و گسترده‌ترین تحریم‌های جهان است رای می‌دهیم به ایرانی که در زمینه‌های فراوانی در بین ده کشور برتر جهان می‌باشد و به همین دلایل مورد غضب استعمارگران است رای می‌دهیم.(همسر همکار آقا از توزیع نیروی برق اصفهان)
undefined چون ما کشورمان و نظام جمهوری اسلامی را دوست داریم و رای می‌دهیم بخاطر اینکه به دشمنان کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران بفهمانیم که ما همیشه در کنار رهبرمان و کشورمان هستیم.(همکار آقا از آبفای تهران)
undefined من رای می‌دهم ...چون رای روایتی است یگانه از سر چشمه زلال و معنادار سرزمینم ایران، از گذشته کنون.چون رای راهی است یکتا برای نیل به سوی انتخاب آزادانه و آگاهانه و آموزنده ...بسوی فرمان رهبر معظم انقلاب پیش خواهیم رفت و لبیک میگوییم.(همکار آقا از آبفای تهران)
undefined به کوری چشم بد خواهان و دشمنان سرزمینم ایران، در انتخابات شرکت می‌کنم. به خاطر امنیتی که در کشور دارم به پای صندوق رای می روم.و در پایان به سخن زیبای رهبرم اشاره می‌کنم که فرمودند: شرکت در انتخابات، کشور را بیمه می‌کند.(همسر همکار آقا از برق منطقه‌ای خراسان)
undefined پاسخ‌های قرآن کریم به سوالات انتخاباتی:۱- چرا رای بدهیم؟- جواب: خدا سرنوشت قومی را تغییر نمی‌دهد مگر زمانی که خودشان تصمیم بگیرند که سرنوشتشان را تغییر دهند.( سوره رعد/ آئه ۱۱)۲ - چگونه افراد اصلح را تشخیص دهیم؟- جواب: به دنبال کسانی که از چاپلوسی و تعریف و تمجید لذت می‌برند نروید. (سوره آل‌عمران/ آیه ۱۸۸)۳ - به چه کسی رای بدهیم؟- جواب: به کسی رای بدهیم که آنان نسبت به مؤمنان نرم و فروتن و در برابر كافران سرسخت و قاطع‌اند، در راه خدا جهاد مى‌كنند و از ملامت هيچ ملامت‌كننده‌اى نمى‌هراسند. (سوره مائده - آیه ۵۴)(همکار آقا از توزیع نیروی برق قم)
undefined من رای می‌دهم چون وقتی نظرم را می‌خواهند، با انتخاب درست و اصلح‌تر  یک قدم به تغییر به سود مردم نزدیک‌تر می‌شویم. تغییر مسئولین و شایسته‌گزینی فقط با انتخاب درست محقق می‌شود. اگر من انتخابم درست باشد مطمئنا نماینده من نیز بهترین انتخاب را در قانون‌گذاری خواهد داشت.(همکار خانم از  ساتبا)
undefined من و خانواده‌ام رای می‌دهیم به خاطر اینکه ما از نسل قاسم سلیمانی هستیم و کسی هم که از نسل حاج قاسم باشد امر رهبرش حضرت آقا را روی زمین نمی‌گذارد.رای که چیزی نیست جان می‌دهیم برای این پرچم(همکار آقا از توزیع نیروی برق اصفهان)
undefined روز شمار: ۱ روز تا خلق حماسه‌ای دیگر
@niroo_tahghighatکانال "بله"کانال "ایتا"

۹:۵۸

thumnail
undefined آيا میدانيد؛
undefinedمطابق ماده(۹۲) قانون کار، کلیه واحدهای موضوع ماده(۸۵) این قانون که شاغلین در آن‌ها به اقتضای نوع کار در معرض بروز بیماری‌های ناشی از کار قرار دارند باید برای همه افراد مذکور پرونده پزشکی تشکیل دهند و حداقل سالی یک بار توسط مراکز بهداشتی درمانی از آن‌ها معاینه و آزمایش‌های لازم را به عمل آورند و نتیجه را در پرونده مربوطه ضبط نمایند.
● تبصره ۱- چنانچه با تشخیص شورای پزشکی نظر داده شود که فرد معاینه شده به بیماری ناشی از کار مبتلا یا در معرض ابتلا باشد کارفرما و مسئولین مربوطه مکلفند کار او را بر اساس نظریه شورای پزشکی مذکور بدون کاهش حق السعی، در قسمت مناسب دیگری تعیین نمایند.● تبصره ۲- در صورت مشاهده چنین بیمارانی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مکلف به بازدید و تایید مجدد شرایط فنی و بهداشت ایمنی محیط کار خواهد بود.
(دفتر سرمایه انسانی وزارت نیرو)
@niroo_tahghighatکانال "بله"کانال "ایتا"

۱۱:۳۰

thumnail
undefined برگزاری دومین کارگاه آموزشی ساخت پادکست و تولید محتوای الکترونیکی
undefinedدومین کارگاه آموزشی ساخت پادکست و تولید محتوای الکترونیکی در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و آموزش تولید محتوای الکترونیکی روز سه‌شنبه (مورخ ۸ اسفندماه ۱۴۰۲) با مشارکت شرکت برق منطقه‌ای یزد و به صورت حضوری و برخط جهت استفاده همکاران در محل مرکز اطلاعات علمی، اسناد و کتابخانه وزارت نیرو برگزار شد و در پایان نیز خوانش کتاب به صورت عملی توسط برخی از حاضرین صورت پذیرفت.
undefinedمهمترین محورهای این نشست شامل:● تشریح اهداف و ضرورت‌های توليد پادکست● معرفی نرم‌افزارهای کاربردی ساخت پادکست● آموزش فرآیند و نحوه ساخت پادکست● معرفی نرم‌افزارهای ویرایش صدا (audio editor)
(دفتر مدیریت بهره‌وری و نوسازی اداری وزارت نیرو)
@niroo_tahghighatکانال "بله"کانال "ایتا"

۱۹:۰۸