عکس پروفایل بیمارستان نورافشارب

بیمارستان نورافشار

۷عضو
عکس پروفایل بیمارستان نورافشارب
۷ عضو

بیمارستان نورافشار

undefinedطرف قرارداد با بیمه های تکمیلی و پایهundefinedنرخ خدمات با تعرفه خیریه undefinedدارای اتاق های عمل مجهز و پیشرفتهundefinedکلینیک های تخصصی و فوق تخصصیundefinedخدمات پاراکلینیکی
undefinedمیدان نیاوران خیابان پورابتهاج خیابان خداوردی انتهای کوچه برادران صادقینundefined۰۲۱-۷۵۸۲

۲۱ دی

thumnail
بازدید رئیس شورای سیاستگذاری و تبیین راهبردهای اجرائی موقوفات هلال احمر از بیمارستان فوق تخصصی نورافشار
رئیس شورای سیاستگذاری و تبیین راهبردهای اجرائی موقوفات هلال احمر با حضور در بیمارستان نورافشار از مرکز توانبخشی کودکان این بیمارستان بازدید کرد.
https://noor-afshar.ir/بازدید-رئیس-شورای-سیاستگذاری-و-تبیین-ر/

۱۹:۰۳

۲۳ دی

thumnail
گیف
۰۰:۰۵

۹:۴۳

۲۶ دی

thumnail
برگزاری مانور ایمنی در مقابل زمین لغزش در بیمارستان نورافشار
با هدف آمادگی برای مقابله با مخاطرات طبیعی، مانور عملیاتی زمین لغزش در بیمارستان نورافشار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بیمارستان فوق تخصصی نورافشار، رئیس این مجموعه درمانی با اعلام این خبر گفت: به همت ستاد مدیریت بحران منطقه یک، مانور عملیاتی زمین لغزش، تخلیه امن و اسکان اضطراری به دلیل همجواری این بیمارستان با رشته کوه های شمال تهران برگزار شد.
دکتر فتانه عابدی افزود: بر اساس سناریو از پیش تعیین شده، این مانور عملیاتی در ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۲۶ دی ماه همزمان با به صدا در آمدن آژیر اعلام خطر آغاز شد.
وی ادامه داد: در این مانور ارگان های امدادی عمومی و تخصصی از جمله جمعیت هلال احمر، آتش نشانی، اورژانس، نیروی انتظامی، شهرداری و دیگر ادارات خدمات رسان حضوری فعال داشته و به استفاده از تجهیزات موردنیاز برای شبیه سازی شرایط مقابله با این بحران پرداخته شد.
دکتر عابدی در پایان با اشاره به این که بر اساس سناریو این مانور فرضی زمین لغزش یک دستگاه خودرو با ۲ سرنشین در زیر آوار محبوس و ۳ نفر از پرسنل مصدوم بیمارستان نیز به صورت فرضی مصدوم شدند، اضافه کرد: اقدامات اولیه از جمله امداد، شناسایی، نجات و... در این محل های حادثه انجام شد و نیروهای عملیاتی و خدمات رسان با تشکیل کارگروه بحران و با هماهنگی بالا توانستند آمادگی خود را در بروز این حوادث ارتقا دهند.
https://noor-afshar.ir/برگزاری-مانور-ایمنی-در-مقابل-زمین-لغزش/

۱۴:۳۸

۵ بهمن

thumnail
میلاد مظهر علم و عزت و عدالت و سخاوت و شجاعت، اسد الله الغالب، آغازگر اشاعه عدالت و مردانگی و معرف والاترین الگوی شهامت و دیانت حضرت علی بن ابی طالب (ع) بر عاشقانش مبارک باد

۷:۳۱

thumnail

۷:۳۲

۶ بهمن

thumnail

۱۹:۳۹

۷ بهمن

thumnail
انجام بیش از 5 هزار عمل جراحی در بیمارستان فوق تخصصی نورافشار
رئیس بیمارستان نورافشار از انجام بیش از 5000 عمل جراحی از ابتدای سال 1402 در این بیمارستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی نورافشار، دکتر فتانه عابدی با بیان این مطلب گفت: بر اساس آمار های موجود، ز ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 5 هزار عمل جراحی در زمینه های مختلف ارتوپدی، مغز و اعصاب و ستون فقرات، اورولوژی، عمومی و ترمیمی به همت پزشکان متخصص و مجرب بیمارستان انجام شده است.
وی با اشاره به امکانات بخش اتاق عمل بیمارستان افزود: این بخش در حال حاضر دارای 4 اتاق عمل مجزا، 6 تخت ریکاوری و مراقبت های بعد از عمل است . همچنین این بخش مجهز به دستگاه های بیهوشی، مانیتورینگ، ساکشن، دستگاه های لاپاراسکوپی و ... است.
دکتر عابدی ادامه داد: در سال جاری و با تلاش همکاران تجهیزاتی از جمله؛ دستگاه کرانیاتوم، دریل و اره ارتوپدی، شیت و ماندرن، کریستون پانچ و کپنوگراف با اعتباری بالغ بر 23 میلیارد ریال به منظور سهولت در انجام اعمال جراحی و افزایش کیفیت خدمات ارائه شده خریداری شده است.
رئیس بیمارستان نورافشار در پایان با تاکید بر سایر امکانات بیمارستان، اضافه کرد: این بیمارستان با بهره مندی از 5 بخش بستری، 2 بخش مراقبت های ویژه، 2 بخش بیماران بین الملل، اورژانس و بخش های پاراکلینیکی شامل آزمایشگاه، داروخانه، درمانگاه، تصویربرداری و سی تی اسکن، فیزیوتراپی و پزشکی ورزشی، آب درمانی، کاردرمانی و گفتار درمانی، توانسته است شرایط مناسبی را برای مراجعین و بیماران پیش از عمل جراحی و پس از آن فراهم کند.
گفتنی است برخی از مهم ترین اعمال جراحی که در حال حاضر در این بیمارستان انجام می گیرد، شامل اعمال جراحی زانو، لگن، مچ پا، شانه و دست، ستون فقرات، مغز و اعصاب، جراحی های تومورهای استخوانی، جراحی پلاستیک و زیبایی، اورولوژی، عمومی و لاپاراسکوپی است.

۹:۱۷

۱۱ بهمن

thumnail
پیام تبریک رئیس بیمارستان نورافشار به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر
به گزارش روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی نورافشار دکتر فتانه عابدی، رئیس این بیمارستان در پیامی فرارسیدن ایام الله دهه فجر را تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است:
“بسم الله الرحمن الرحیمایام الله دهه فجر یادآور حماسه ماندگار و الهام بخشی است که برگی زرین از وحدت و همدلی ملی در تاریخ ایران اسلامی گشود. تجلی دلاوری های شکوهمندی که در آن مردمی خداجو چون کوه استوار با دستانی خالی فریاد آزادی خواهی و معنویت طلبی را طنین انداز کردند.پیروزی انقلاب اسلامی سرآغاز پیشرفت های عظیمی بود که همواره حوزۀ سلامت از پرچمداران این پیشرفت بوده است. آنچه امروز در کشور عزیزمان ایران شاهد آن هستیم، ارتقا خدمات سلامت در دورترین نقاط میهن است که شعار دسترسی عدالت محور این خدمات را جامه ی عمل پوشانده است و همچنان سیر این توسعه با تلاش شبانه‌روزی فعالان حوزه سلامت ادامه دارد.بیمارستان نورافشار نیز به عنوان یکی از مراکز درمانی برجسته، همواره سعی بر آن دارد تا با ارائه خدمات بهداشتی و درمانی با کیفیت، به بهبود و ارتقای سطح سلامت جامعه کمک کند. این موفقیت‌ها، بدون تلاش و پیگیری‌های کادر درمان، امکان‌پذیر نخواهد بود. اینجانب ضمن عرض تبریک فرارسیدن ایام غرور آفرین و شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی ایران از صمیم قلب از تلاش های شما تشکر و قدردانی می‌نمایم. امید است که با تلاش و پیگیری‌های شما، در راستای اهداف بلند مدت و بهبود خدمات درمانی، موفقیت‌های بیشماری را برای بیمارستان رقم زنید.
دکتر فتانه عابدیرئیس بیمارستان فوق تخصصی نورافشار“
https://noor-afshar.ir/پیام-تبریک-رئیس-بیمارستان-نورافشار-به/

۸:۳۳

۱۲ بهمن

thumnail

۱۱:۲۸

۱۳ بهمن

thumnail
حضور بیمارستان نورافشار در نمایشگاه و نشست تبیین ۴۵ سال افتخارات نظام سلامت جمهوری اسلامی ایران به مناسبت دهه فجر با حضور مسئولان ارشد کشوری

۱۱:۰۰

thumnail

۱۱:۰۰

thumnail

۱۱:۰۰

thumnail

۱۱:۰۰

thumnail

۱۱:۰۰

thumnail

۱۱:۰۰

۱۶ بهمن

thumnail
افزایش 60 درصدی ارائه خدمات توانبخشی در بیمارستان نورافشار
رئیس بیمارستان نورافشار از افزایش 60 درصدی تعداد خدمات توانبخشی ارائه شده از ابتدای سال 1402 در این بیمارستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی نورافشار، دکتر فتانه عابدی با بیان این مطلب گفت: بر اساس مقایسه آمارهای موجود، تعداد خدمات ارائه شده به بیماران در حوزه توانبخشی نسبت به سال گذشته رشدی بالغ بر 60 درصد داشته است.
رئیس بیمارستان فوق تخصصی نورافشار با اشاره به ارائه بیش از ۲۵ هزار خدمت در مرکز توانبخشی بزرگسالان نورافشار در سال جاری، تصریح کرد: مجموعه توانبخشی بیمارستان نورافشار از جامع ترین و مجهز ترین مراکز توانبخشی بیمارستانی کشور است که خدمات متنوعی از قبیل کاردرمانی، گفتاردرمانی، آبدرمانی، پزشکی ورزشی، فیزیوتراپی و … را به مراجعین ارائه می دهد.
وی یکی از دلایل افزایش چشمگیر مراجعه بیماران به مرکز توانبخشی نورافشار را افزایش تعداد درمانگران مجرب، تغییر فضای فیزیکی بخش و همچنین افزایش نظارت مدیریتی و کیفی دانست و گفت: در راستای بهبود ارائه خدمات در سال جاری تعداد تیم های درمانگر مجرب و متخصص این بخش و بخش های زیر مجموعه آن افزایش یافت.همچنین به منظور افزایش رضایتمندی مراجعین و سهولت در جابه جایی و دریافت سایر خدمات درمانی و توانبخشی، این بخش به ساختمان اصلی بیمارستان منتقل شد تا علاوه بر اینکه در نزدیکی بخش های بستری باشد دسترسی به سایر بخش های توانبخشی نیز راحت تر انجام گیرد.
دکتر عابدی همچنین امكانات بي نظير و خدمات متنوع درمانی و توانبخشی بیمارستان نورافشار را فرصتي ویژه براي استفاده باشگاه‌ها و تيم ‌هاي ورزشي از بخش پزشکی ورزشی این مجموعه برشمرد و اضافه کرد: در مرکز پزشکی ورزشی این بیمارستان با به كارگيري متخصصين پزشكي ورزشي و تجهيزات مدرن و به روز، علاوه بر پيگيري تمام مراحل درمان و بازتواني ورزشكاران آسيب ديده در محيطي استاندارد، وضعيت جسماني پيش از فصل، وضعيت تغذيه‌اي و روانشناختي آنان نيز مورد ارزیابی قرار می گیرد و توصيه‌هاي لازم براي بهبود آنها ارائه می شود.
وی با بیان اینکه خدمات این بخش به دو صورت سرپایی و بستری ارائه می شود، ادامه داد: در صورتی که علاوه بر خدمات توانبخشی سایر خدمات درمانی تخصصی مورد نیاز بیماران باشد، 4 اتاق عمل، 5 بخش بستری، 2 بخش مراقبت های ویژه، 2 بخش بیماران بین الملل و بخش های پاراکلینیکی بسیار مجهز با تیم های درمانی و پزشکان مجرب کشور، آماده ارائه خدمات فوق تخصصی به مراجعین می باشند.

۹:۲۰

۲۳ بهمن

thumnail
حضور بیمارستان نورافشار در هفدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته در محل نمایشگاه بین المللی تهراناین نمایشگاه از صبح دوشنبه ۲۳ بهمن ماه تا پنجشنبه ۲۶ بهمن ماه دایر می باشد.

۱۶:۱۵

thumnail

۱۶:۱۵

thumnail

۱۶:۱۵

thumnail

۱۶:۱۵