عکس پروفایل استانداری قزوینا

استانداری قزوین

۱,۲۱۶عضو
عکس پروفایل استانداری قزوینا
۱.۲هزار عضو

استانداری قزوین

پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری قزوین

۱ خرداد

thumnail
undefinedبرنامه‌های تشییع شهدای خدمت
undefinedمراسم تشییع پیکر خادم الرضا، رئیس‌جمهور شهید و همراهان ایشان
undefinedپیکر شهدا امروز پس از انتقال به قم، ساعت ۱۶ از ابتدای بلوار پیامبر اعظم در شهر قم، تا مسجد مقدس جمکران تشییع می‌شوند.
undefinedهمچنین مراسم وداع مردم با پیکر شهدای گرانقدر خدمت، امروز سه شنبه، حوالی ساعت ۲۱ در مصلای امام‌خمینی تهران برگزار می‌شود.
undefinedمراسم اقامه نماز بر پیکر خادم‌الرضا، شهید آیت‌الله رئیسی و شهدای همراه ساعت ۷:۳۰ صبح چهارشنبه در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
undefinedپس از آن پیکر شهدای خدمت از دانشگاه تهران به سمت میدان آزادی تشییع خواهد شد.
undefinedساعت ۱۶ روز چهارشنبه نیز، مراسم گرامیداشت شهدا، با حضور هیئت‌های عالی رتبه خارجی، برگزار می‌شود.
undefinedوداع مردم شریف استان خراسان جنوبی با رئیس‌جمهور شهید نیز، پنجشنبه از ساعت ۸ در بیرجند برگزار می شود.
undefinedمراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر آیت الله رئیسی هم از ظهر روز پنج شبه در شهر مقدس مشهد برگزار خواهد شد.
@ostan_qz_ir

۱۳:۰۳

thumnail
undefinedحالا که می روی همراه جاده ها...
گوشه ای از تجمع بزرگ مردم قزوین در تکریم رئیس جمهور شهید و هیئت همراه


@ostan_qz_ir

۱۳:۰۴

thumnail
undefinedستاد بزرگداشت سیدالشهدای خدمت در قزوین برگزار شد
ستاد بزرگداشت، سیدالشهدای خدمت آیت‌الله رئیسی و یاران شهیدش به ریاست عباس کاظمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین و با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی برگزار شد
کاظمی در این نشست ضمن تاکید بر هماهنگی لازم برای اعزام مشتاقان به مراسم تشییع رئیس جمهور، بیان کرد: با توجه به برگزاری مراسم در استان تهران ما باید در استان برای اعزام همشهریان به این مراسم برنامه ریزی لازم را انجام دهیم؛ همچنین برای افرادی که از استان ما نیز عبور می‌کنند تمهیدات لازم را در نظر بگیریم.
وی افزود: ستاد بزرگداشت سیدالشهدای خدمت با زیرکمیته‌های امنیتی، مراسمات، انتظامی، امداد و نجات، پشتیبانی و اطلاع‌رسانی به صورت رسمی در استان کار خود را آغاز کرده و به همین ترتیب این ستاد به منظور هماهنگی‌های بیشتر در شهرستان‌ها با مسئولیت فرمانداران شکل گرفته و مدیران کمیته‌ها مشخص شده اند.
معاون استاندار بیان کرد: با توجه به محدودیت زمان، کمیته اعزام در اسرع زمان باید زمان حرکت و نحوه اعزام اتوبوس‌ها را برنامه ریزی کند، در این بخش باید از ظرفیت شهرداری، راهداری و دانشگاه ها استفاده کرد همچنین نیروهای مردمی دارای اتوبوس نیز اعلام آمادگی کردند که میتوان از ظرفیت آن ها نیز به منظور ایاب و ذهاب مراسم استفاده کرد.
هماهنگی و همکاری با کمیته اعزام برای مراسم تشییع در تهران، اعزام ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری و هماهنگی لازم در جهت خدمت رسانی در برگزاری مراسم های بزرگداشت در سطح استان و همکاری با گروه های مردمی و هیأت های مذهبی انجام شده است.
@ostan_qz_ir

۱۵:۰۹

thumnail
undefinedبرگزاری جلسه شورای معاونین استاندار و فرمانداران
به ریاست محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین جلسه شورای معاونین استاندار و فرمانداران استان برگزار شد.
@ostan_qz_ir

۱۸:۵۴

۳ خرداد

thumnail
undefinedمراسم شام غریبان شهیدان خدمت
undefinedهمزمان با سوم خرداد ماه سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر، مراسم شام غریبان رئیس جمهور شهید و شهدای حخدمت و بزرگداشت شهدای خرداد ماه قزوین و حومه
undefinedزمان: پنج‌شنبه سوم خرداد ماه ۱۴٠۳ ساعت ۱۶و۳٠ دقیقه
undefinedمکان: گلزار شهدای شهر قزوین
#شهیدان_خدمت#رئیس_جمهور_شهید
@ostan_qz_ir

۵:۱۷

thumnail
undefinedدر فراق شهید خدمت حضرت آیت الله رئیسی و همراهان شهیدش؛اجتماع مردمی شهرستان آبیک در مسجد ولیعصر (عج) برگزار شد
اجتماع مردمی شهرستان آبیک با حضور حجت اله مددخانی فرماندار آبیک، حجت‌الاسلام والمسلمین روحانی امام جمعه و تعدادی از مسئولان شهرستان و اقشار مختلف مردم، در فراق شهید خدمت حضرت آیت الله رئیسی و همراهان شهیدش در مسجد ولیعصر (عج) شهر آبیک برگزار شد.
@ostan_qz_ir

۱۰:۳۶

thumnail
undefinedمراسم یاد بود شهادت آیت الله رییسی و همراهان در شهر آوج
مراسم یاد بود شهادت رییس جمهور شهید آیت الله رییسی و همراهان با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه آوج، زرگر فرماندار شهرستان، مدیران و مردم ولایت مدار شهر آوج در مسجد امیر المومنین(ع) این شهر برگزار شد.
@ostan_qz_ir

۱۰:۳۸

thumnail
undefinedاجتماع بزرگ امام رضایی ها و گرامیداشت شهادت سیدالشهدای خدمت آیت الله رئیسی و همراهان در شهرستان بوئین زهرا
undefined با حضور حجت الاسلام رضوانی امام جمعه، ادیب رامندی فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین و حضور پرشور مردم مراسم گرامیداشت شهدای خدمت برگزار شد.
undefinedاین برنامه با سخنرانی سردار رفیعی آتانی فرمانده سپاه استان و با مداحی ابوذر روحی در محل مسجد جامع بوئین زهرا برگزار شده است.
@ostan_qz_ir

۱۴:۳۳

thumnail
آمدم ای شاه پناه بده ...
خادم الرضا در مسیر حرم مطهر
@ostan_qz_ir

۱۴:۳۵

thumnail
undefinedمراسم یادبود و گرامیداشت خادم‌الرضا(ع) در شهرستان البرز برگزار شد
undefinedمراسم یادبود رئیس جمهور شهید آیت‌الله ابراهیم رئیسی و همراهان ایشان با حضور حجت الاسلام مهدوی امام جمعه، فتوحی سرپرست فرمانداری شهرستان البرز، مسئولین، خانواده معزز شهدا، ایثارگران و مردم شریف شهرستان البرز در مسجد رسول اکرم(ص) شهر الوند و با سخنرانی حجت الاسلام خضری امام جمعه موقت قزوین برگزار شد.
undefinedهمچنین تجمع بزرگ مردم شهر الوند و هیئات مذهبی این شهر به منظور پاسداشت مقام شهدای خدمت برگزار شد.
@ostan_qz_ir

۱۶:۵۲

thumnail
undefinedتکریم رئیس جمهور شهید با حضور با شکوه مردم قزوین
undefinedهمزمان با حماسه سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر آیین تکریم رئیس جمهور شهید آیت الله دکتر رئیسی و شهدای خدمت و همچنین یادبود شهدای خرداد ماه قزوین در گلزار شهدای این شهر برگزار شد.
undefinedدر این مراسم که با سخنرانی حجت الاسلام خضری امام جمعه موقت قزوین همراه بوده است، محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین، کاظمی معاون استاندار، فرماندهان نظامی و انتظامی، خانواده معظم شهدا، ایثارگران و آحاد مردم حضور داشتند.
@ostan_qz_ir

۱۶:۵۳

thumnail
undefined پایان یک عمر جهاد/ هشتمین رئیس‌جمهور ایران در آغوش امام هشتم آرام گرفت
آخرین تصاویر زنده از رئیس جمهور شهید
سفر بخیر شهیدی که شدی عاقبت بخیر...
@ostan_qz_ir

۱۶:۵۴

۴ خرداد

thumnail
undefinedمراسم یادبود شهدای خدمت در تاکستان
undefinedمراسم گرامیداشت رئیس جمهور شهید دکتر رئیسی و شهدای همراه با حضور مردم شهرستان تاکستان برگزار شد.
undefinedدر این مراسم که با سخنرانی آیت الله اسلامی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه شهرستان همراه بود، محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین، حسینی فرماندار شهرستان، بیگدلی نماینده منتخب شهرستان و جمعی از مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی حضور داشتند.
@ostan_qz_ir

۹:۱۵

۵ خرداد

thumnail
undefinedبرگزاری شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان قزوین
undefinedبه ریاست محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین و با حضور رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استاندار و تعدادی از مسئولان استانی و فعالان اقتصادی، جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان قزوین برگزار شد.
undefinedاین جلسه با محوریت ارائه گزارش شاخص های اقتصادی، ارائه گزارش نمایشگاه ایران اکسپو، امكان اظهار و ترخیص درصدی کالاهای اولویت ۱ و ۲ موجود در اماکن گمرکی و مناطق آزاد و ویژه اقتصادی تا ثبت اطلاعات منشا ازر مطابق مصوبه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا، امکان ترخیص ۱۰۰ درصدی کالاهای فاقد اطلاعات منشا که امکان تفکیک آنها میسر نمی باشد و کالاهای مورد نیاز مبرم واحدهای تولیدی با جایگزینی وثایق مالی، ارایه تسهیلات سازمان ملی استاندارد برای ترخیص همزمان محموله های وارداتی شرکت های تولیدی و بازرگانی و تخصیص اعتبارات با نرخ سود مصوب و کم بهره به واحدهای فرآوری کننده و یا صادر کننده کشمش برگزار شده است.
@ostan_qz_ir

۸:۵۹

استانداری قزوین
undefined undefinedبرگزاری شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان قزوین undefinedبه ریاست محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین و با حضور رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استاندار و تعدادی از مسئولان استانی و فعالان اقتصادی، جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان قزوین برگزار شد. undefinedاین جلسه با محوریت ارائه گزارش شاخص های اقتصادی، ارائه گزارش نمایشگاه ایران اکسپو، امكان اظهار و ترخیص درصدی کالاهای اولویت ۱ و ۲ موجود در اماکن گمرکی و مناطق آزاد و ویژه اقتصادی تا ثبت اطلاعات منشا ازر مطابق مصوبه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا، امکان ترخیص ۱۰۰ درصدی کالاهای فاقد اطلاعات منشا که امکان تفکیک آنها میسر نمی باشد و کالاهای مورد نیاز مبرم واحدهای تولیدی با جایگزینی وثایق مالی، ارایه تسهیلات سازمان ملی استاندارد برای ترخیص همزمان محموله های وارداتی شرکت های تولیدی و بازرگانی و تخصیص اعتبارات با نرخ سود مصوب و کم بهره به واحدهای فرآوری کننده و یا صادر کننده کشمش برگزار شده است. @ostan_qz_ir
undefinedاستاندار قزوین: در دوره شهید امیرعبدالهیان ارتباطات خوبی با کشورها برقرار شده است / لزوم ورود فعالین بخش خصوصی برای افزایش مشارکت در انتخابات/ تعاملات خارجی اخیر استان با کشورهای همسایه و هدف امیدوار کننده است/ لزوم توجه فعالین اقتصادی خصوصی و دولتی بر بازار کشورهای ترکیه، عراق و افغانستان
محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین روز شنبه در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان قزوین اظهار داشت: فعالیت های معطوف به تعاملات خارجی و تمرکز به کشورهای هدف و نتیجه بخش امیدوار کننده است و باید به بهترین شکل ممکن استمرار و تداوم داشته باشد.
وی با بیان اینکه هدف قرار دادن کشورهای همسایه و مورد هدف به دور از اقدامات و سفرهای نمایشی که هیچ تاثیر بر اقتصاد استان و کشور ندارد نقطه قوت تعاملات اخیر اتاق بازرگانی و استان است، افزود: تمرکز بر بازار ترکیه به ویژه شرق آن اقدام بسیار شایسته ای است که حتما باید تداوم داشته باشد و مصوبات و موضوعات آن مرتب پیگیری شود، در کنار ترکیه ارتباط با کشورهای افغانستان و عراق هم می تواند آورده های اقتصادی مناسبی را به همراه داشته باشد.
اعلایی گفت: در دوره اخیر وزارت امور خارجه تحت مدیریت شهید امیر عبدالهیان ارتباطات و تعاملات خوبی با کشورهای همسایه برقرار شده است و باید از این دستاورد به بهترین شکل ممکن استفاده کرد.
استاندار قزوین با بیان اینکه انتخابات ریاست جمهوری یکی از مهم ترین انتخابات کشور است و حضور آگانه و انتخابات هوشمندانه مردم می تواند آینده را متاثر کند، اضافه کرد: انتخاب آیت الله رئیسی به عنوان رئیس جمهور از سوی مردم جایگاه قدرت در کشور را ارتقا داد و عزت و اعتبار ایران را که یکی از مصادیق آن حضور قابل توجه کشورهای مختلف در واقعه اخیر بود را به همراه داشت، موضوعی که نشان دهنده اهمیت انتخابات و رقم خوردن سرنوشت کشور با درایت و تدبیر مردم است.
نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: مردم سرنوشت کشور را رقم می زنند و فعالین بخش خصوصی باید عنایت داشته باشند که مشارکت مردم می تواند در آینده کشور به شدت اثرگذار باشد به همین دلیل باید تمام تلاش خود را در این زمینه به کار گیرند.
وی افزود: نسبت به فضای جدید مجلس بسیار امیدوار هستیم و امیدواریم مصوبات راهگشا و در مسیر تعالی و رشد کشور و استان باشد، نمایندگان استان قزوین، نماینده استانی هستند که بارزه اصلی آن اقتصاد است و مزیت ها و ظرفیت های اقتصادی قابل توجهی دارد و به همین دلیل خوب است که اولویت اصلی آنها کمک به فعالین خصوصی و پیگیری مسائل و مشکلات آنها باشد.
@ostan_qz_ir

۹:۵۴

thumnail
undefinedبه ریاست سرپرست ریاست جمهوری؛ جلسه شورای عالی تامین مسکن برگزار شد
undefinedجلسه شورای عالی تامین مسکن به ریاست دکتر مخبر، سرپرست ریاست جمهوری و با حضور جمعی از وزرا، مسئولان ملی و استانی برگزار شد.
undefinedگفتنی است؛ رجحانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و تعدادی از مسئولان در این جلسه به صورت ارتباط بر خط شرکت کردند.
@ostan_qz_ir

۱۱:۵۴

thumnail
undefinedآیین گرامیداشت رئیس جمهور شهید
undefinedهمزمان با هفتمین روز شهادت رئیس جمهور خدوم و مردمی دکتر رئیسی و شهدای خدمت
undefinedبا قرائت قاری بین المللی قرآن کریم سیدمصطفی حسینی
undefinedبا نوای مداح اهل بیت حاج محمد نبوی
undefinedسخنران دکتر خسرو پناه دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی

undefinedزمان: دوشنبه ۷ خرداد همزمان با نماز مغرب و عشاءundefinedمکان: قزوین، بلوار آزادگان غیاث آباد، مسجد امام خمینی(رحمت الله علیه)
#شهدای_خدمت
@ostan_qz_ir

۱۱:۵۵

thumnail
undefinedدیدار فرمانده و اعضای هیات رئیسه سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین با استاندار
undefinedسردار رفیعی آتانی فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین به همراه هیئت رئیسه سپاه صاحب الامر(عج) استان به مناسبت شهادت آیت الله رئیسی و همراهان، برای تسلیت گویی و ادای احترام به مقام شامخ رئیس جمهور شهید و شهدای خدمت با محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین و نماینده عالی دولت در استان دیدار کردند.
@ostan_qz_ir

۱۶:۵۰

thumnail
undefinedبرگزاری جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان قزوین
به ریاست محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین و با حضور تعدادی از مدیران ارشد استانی، جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان قزوین برگزار شد.
این جلسه با محوریت ارائه گزارش ضوابط اجرایی بودجه ۱۴٠۳ و آخرین هماهنگی ها با توجه به تحولات اتفاقات افتاده و انتخابات پیش رو انجام شد.
@ostan_qz_ir

۱۶:۵۱

استانداری قزوین
undefined undefinedبرگزاری جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان قزوین به ریاست محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین و با حضور تعدادی از مدیران ارشد استانی، جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان قزوین برگزار شد. این جلسه با محوریت ارائه گزارش ضوابط اجرایی بودجه ۱۴٠۳ و آخرین هماهنگی ها با توجه به تحولات اتفاقات افتاده و انتخابات پیش رو انجام شد. @ostan_qz_ir
undefinedاستاندار قزوین:بیمارستان ۷۰۰ تختخوابی قزوین مزین به نام شهید دکتر رئیسی خواهد شد/ اخلاص منجر به جاودانگی آیت الله رئیسی شد/ لزوم برنامه ریزی جهت برگزاری هرچه بهتر انتخابات
استاندار قزوین گفت: بیمارستان ۷٠٠ تختخوابی قزوین که به برکت سفر رئیس جمهور شهید به استان از تعطیلی خارج شد و امروز با سرعت خوبی در حال انجام است، با تصویب شورای برنامه ریزی استان مزین به نام شهید دکتر رئیسی خواهد شد
محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین روز شنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان قزوین اظهار داشت: شخصیت و شأنیت آیت الله رئیسی امروز بر همگان آشکار شده است ولی آن چیزی که یک شخصیت سیاسی را تبدیل به یک انسان محبوب می کند و باعث می شود میلیون ها نفر به او ادای دین کنند موضوع معمولی و عادی نیست و در یک کلمه به نام اخلاص معنا می شود.
وی افزود: در کنار آیت الله رئیسی، شهدای همراه با رئیس جمهور هم به شکل بسیار ویژه و چشمگیری تشییع شدند که متاثر از اخلاص این جمع بوده است و تقدیری بود که خداوند رقم زد.
اعلایی گفت: همه اعضای حاضر در این جلسه به عنوان خدمت گذران مردم، افتخار حضور در دولت تاریخی را کسب کرده ایم، افتخاری که به خاطرعملکرد بی نظیر آیت الله رئیسی به دست آمده است و این شهید والامقام منجر به سیطره طهارت در قدرت شد و یک تراز جدید را در نگاه مردم و دست اندکاران خدمت رسانی به مردم ایجاد کرد.
استاندار قزوین با بیان اینکه برهه مدیریتی کشور به ۲ برهه قبل و بعد شهادت آیت الله رئیسی تقسیم کرد، اضافه کرد: خیلی از مدیران فعلی و نسل جوان موضوعاتی را درباره طهارت نفس شهیدان رجایی، بهشتی و سایر شهدای عزیز شنیده بودند ولی آنها را مشاهده نکرده بودند ولی امروز تمامی آن اعمال و رفتار در شخصیت رئیس جمهور شهید مشاهده شد و این مهم برای تمامی مسئولان تکلیف آور است.
نماینده عالی دولت در استان با اشاره به شخصیت جامع الاطراف آیت الله رئیسی اظهار داشت: ایشان در کنار جدیت نشأت گرفته از خلوص، تعبد و تقید در برخی امور شوخ طبعی خاص خود را داشتند و همین نگاه جامع و در نظر گرفتن سلایق مختلف باعث گره گشایی در بسیاری از موضوعات میشد.
وی افزود: تسلط بر جزئیات از دیگر ویژگی های بارز شهید رئیسی بود، در ابتدای امر تصور بر این بود که به دلیل تخصص آیت الله رئیسی در دستگاه قضا بر حوزه اجرایی مسلط نباشند ولی ایشان با تسلط کامل بر حوزه های ماموریتی دولت اطلاع داشتند و حتی به موضوعات استان ها هم اشرافیت کامل پیدا کرده بودند.
اعلایی گفت: رفتار صادقانه و خالصانه در موضوعات، مقابله با زیاده خواهی، تلاش برای اداره کشور در آرامش و به دور از حواشی و بسیاری از موضوعات دیگر از شهید رئیسی یک الگوی مثال زدنی به بار آورد و هرچند در دوران ریاست جمهوری در انبوهی از تخریب ها و تهمت زنی ها قرار گرفت ولی پس از شهادت با این سطح از محبوبیت تشییع شد و نامش جاودانه خواهد ماند.
استاندار قزوین اضافه کرد: در شرایط فعلی هرچند از فقدان آیت الله رئیسی متاثر و متاسف هستیم ولی نباید خللی در امور کشور ایجاد شود و تمامی مسئولان در استان باید به بهترین شکل ممکن وظایف خود را انجام دهند.
نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: در چند روز آینده مجلس جدید مستقر می شود و خدمت گذاران جدیدی با انتخاب مردم به دایره خدمت گذاران اضافه می شوند و امیدواریم با تصویب قوانین و نقش نظارتی خود فضای مناسب تری را برای تعالی ایران عزیز فراهم کنند.
وی با بیان اینکه استان قزوین استانی فرهنگی، اقتصادی و پر ظرفیت است که تعاملات ملی و استانی می تواند به توسعه و شکوفایی استان کمک کند، افزود: مجموعه مدیریتی استان نمایندگان منتخب را نمایندگانی دلسوز، متخصص و با برنامه می داند و سعی می شود با کمک یکدیگر منافع مردم بهتر از گذشته دنبال شود، قطعا توان نمایندگان مجلس در کنار توان مدیران استان می تواند توسعه بیشتر استان را به همراه داشته باشد.
اعلایی با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: برگزاری انتخابات در فضای پیش رو یک همیت و جدیت بیشتری را از سوی تمامی دستگاه های اجرایی می طلبد و تمامی دستگاه ها باید در کنار یکدیگر در جهت تامین امکانات و نیروها و برنامه ریزی جهت برگزاری هرچه بهتر انتخابات تلاش کنند.
استاندار قزوین اضافه کرد: حساسیت انتخابات ریاست جمهوری بسیار زیاد است و باید برای مشارکت بیشتر مردم برنامه ریزی شود.
@ostan_qz_ir

۱۶:۵۱