عکس پروفایل پایگاه اطلاع رسانی دولت _پادپ

پایگاه اطلاع رسانی دولت _پاد

۳,۳۴۶عضو
عکس پروفایل پایگاه اطلاع رسانی دولت _پادپ
۳.۳هزار عضو

پایگاه اطلاع رسانی دولت _پاد

پایگاه اطلاع رسانی دولت ـ پاد
وب سایت: www.dolat.irویراستی:https://virasty.com/padDolatپاد در شبکه‌های اجتماعی: https://dolat.ir/paddolat

۱۰ اسفند

thumnail
undefined صنعت فضایی کشور در مسیر پر شتاب خود به سمت جلو در حرکت است
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: undefinedاین دوازدهمین پرتاب ماهواره در دولت سیزدهم است.
undefinedاتفاق امروز هدیه وزارت ارتباطات و متخصصین صنعت فضایی کشور به مردم عزیزمان بود.
#دولت_کار_و_فعالیت
@PadDolat

۶:۰۷

thumnail
undefined توضیحات رئیس سازمان فضایی کشور درباره قابلیت‌های ماهواره پارس ۱
undefinedماهواره پارس ۱ یک گام در راستای توسعه بومی صنعت فضایی برای توسعه ماهواره های سنجشی و عملیاتی است.
#دولت_کار_و_فعالیت
@PadDolat

۶:۵۳

thumnail
undefinedنامزدهای انتخابات دستورات تبلیغاتی را رعایت کردند/هیچ پرونده‌ای تشکیل نشد
undefinedسخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت:در این دوره و در بازه زمانی تبلیغات هم نامزدها و هم هواداران به درستی دستورالعمل ها را رعایت کردند و ما کمترین گزارش را در کل کشور داشتیم و همچنین از ناحیه مراجع قضایی پرونده‌ای به لحاظ تخلف شکل نگرفته است.
undefinedبرگزاری همایش‌های مختلف توسط ستاد انتخابات و همکاران در تمامی حوزه های انتخابیه به این روند و نداشتن تخلف در زمان تبلیغات کمک کرد.
#دولت_کار_و_فعالیت
@PadDolat

۹:۰۶

thumnail
undefinedتورم تولیدکننده با کاهش ۱۴.۴ واحد درصدی به ۲۸ درصد رسید
بانک مرکزی گزارش داد:undefined️تورم نقطه به نقطه شاخص بهای تولیدکننده با کاهش ۱۴.۴ واحد درصدی، از ۴۲.۴ درصد در اسفندماه ۱۴۰۱ به ۲۸.۰ درصد در بهمن‌ماه سال جاری رسید.
undefined️ در گروه اختصاصی «کالا» نیز تورم نقطه به نقطه با کاهش ۱۶.۵ واحد درصدی از ۴۱.۰ درصد در فروردین‌ماه سال جاری به ۲۴.۵ درصد در بهمن‌ماه رسیده است.
undefined️تورم نقطه به نقطه گروه اختصاصی «خدمت» نیز از ۴۰.۰ درصد در فروردین‌ماه به ۳۶.۲ درصد در بهمن‌ماه سال جاری رسیده است.
undefined️تورم دوازده‌ماهه شاخص بهای تولیدکننده از ۸۲.۶ درصد در شهریور ماه سال ۱۴۰۰ به ۳۴.۰ درصد در بهمن‌ماه سال ۱۴۰۲ کاهش یافته که موید کاهش ۴۸.۵ واحد درصدی است.
undefined️کاهش تورم تولیدکننده در پی استمرار پیگیری سیاست تثبیت اقتصادی و کاهش نوسانات نرخ ارز از ابتدای امسال اتفاق افتاده است.
#دولت_کار_و_فعالیت
@PadDolat

۹:۰۸

thumnail
undefinedآغاز رای‌گیری از ساعت ۸ صبح فردا/ متولدین ۱۱ اسفند ۸۴ و قبل واجد شرایط هستند
undefinedستاد انتخابات کشور با انتشار اطلاعیه شماره ۱۸ اعلام کرد: فرآیند اخذ رای در تمامی شعب سراسر کشور ساعت ۸ صبح روز جمعه ۱۱ اسفندماه آغاز می‌شود.
undefinedدر بخشی از اطلاعیه ستاد انتخابات وزارت کشور آمده است: فرآیند اخذ رای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری از ساعت ۸ صبح روز جمعه آغاز می شود و تمامی شعب در سراسر کشور آماده اخذ رای از واجدین شرایط (متولدین ۱۳۸۴/۱۲/۱۱ و ماقبل آن) است.
#دولت_کار_و_فعالیت
@PadDolat

۱۰:۰۱

thumnail
undefinedرئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات: دقایقی قبل داده‌های تله متری تزریق ماهواره پارس۱ از پایگاه پرتاب دریافت شد، ماهواره سنجشی پارس۱ که توسط پژوهشگاه فضایی وزارت ارتباطات طراحی و ساخته شده است، صبح امروز با ماهواره بر سایوز به فضا پرتاب شده بود و این داده‌ها نشان دهنده تزریق موفق پارس ۱ در مدار ۵۰۰ کیلومتری خورشید آهنگ است.
#دولت_کار_و_فعالیت
@PadDolat

۱۰:۱۷

thumnail
undefinedدکتر رئیسی در دیدار اعضای شورای‌عالی فرماندهان نیروی هوایی ارتش:
undefinedبیعت همافران با امام راحل در بهمن ۵۷ در دوران دفاع مقدس و پشتیبانی از نیروهای مدافع حرم عینیت یافت/ تقدیم ده‌ها شهید از میان افسران و فرماندهان عالی گواهی بر پایبندی نیروی هوایی ارتش به ارزش‌های انقلاب و ولایت است/ تأکید بر اهتمام دولت نسبت به تأمین امکانات و منابع مورد نیاز تقویت بنیه دفاعی کشور
undefinedرئیس جمهور ضمن برشمردن ویژگی‌های منحصر به فرد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: همان‌گونه که صلابت، توانمندی و رشادت‌های نیروهای مسلح موجب اقتدار کشور و پایداری امنیت ملی است، مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به ویژه انتخابات هم ضامن امنیت کشور و پشتوانه‌ای قوی برای نیروی‌های مسلح بوده و خواهد بود.
#دولت_کار_و_فعالیت
@PadDolat

۱۰:۵۲

thumnail
undefined آخرین وضعیت مناطق سیل زده در استان سیستان و بلوچستان
مدیر عامل سازمان هلال احمر استان سیستان و بلوچستان:undefined۱۲ شهر و ۱۳ روستا درگیر سیل هستند.
undefinedامدادگران همچنان در مناطق سیل زده مشغول امدادرسانی هستند.
undefinedبه ۵۴۷ خانوار متاثر از سیل امداد رسانی شده است.
#دولت_کار_و_فعالیت
@PadDolat

۱۲:۰۹

thumnail
undefined خبر خوش رئیس سازمان فضایی کشور برای مردم ایران
رئیس سازمان فضایی کشور:undefinedدقایقی پیش رد ماهواره پارس ۱ بر روی ایران انجام شد و سیگنال‌های اولیه که نشان از سلامت عملکرد ماهواره را نشان می‌دهد دریافت کردیم.
#دولت_کار_و_فعالیت
@PadDolat

۱۲:۱۰

thumnail
undefined توضیحات مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر درباره بیمه بازنشستگی مادران روستایی و عشایر: در این مرحله ۵۰۰ هزار نفر از مادران غیر شاغل روستایی و عشایری بیمه می‌شوند.
#دولت_کار_و_فعالیت
@PadDolat

۱۲:۱۲

thumnail
undefinedفضای همکاری ایران و روسیه در عالی‌ترین سطح است
undefinedوزیر نفت با تأکید بر اینکه فضای همکاری ایران و روسیه اکنون در عالی‌ترین سطح است، گفت: به‌عنوان رئیس کمیسیون مشترک باور دارم فرصت تاریخی به‌وجود آمده است و دو کشور بیش از گذشته به هم نزدیک شده‌اند.
undefinedجواد اوجی در هفدهمین نشست عمومی کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه اظهار کرد: در ابتدا از دولت روسیه، الکساندر نواک، معاون نخست‌وزیر روسیه و مسئولان برگزاری هفدهمین نشست کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی دو کشور قدردانی می‌کنم.
undefinedوی ادامه داد: این نشست را در فضایی برگزار کردیم که رژیم صهیونیستی با حمایت مدافعان دروغین حقوق بشر به نسل‌کشی در غزه ادامه می‌دهد، این جنایات را به شدیدترین شکل ممکن محکوم می‌کنیم.
undefinedوزیر نفت با تأکید بر اینکه فضای همکاری ایران و روسیه در عالی‌ترین سطح قرار دارد و تصمیم‌ها مورد حمایت رؤسای‌جمهوری دو کشور است، افزود: سفر هیئت روس به تهران نشان از عزم جدی دو طرف برای گسترش همکاری‌هاست.
#دولت_کار_و_فعالیت
@PadDolat

۱۲:۱۲

thumnail
undefinedبرقراری اولین ارتباط با «پارس۱» در ساعت ۱۴
undefinedرئیس سازمان فضایی ایران با تاکید بر اینکه ماهواره «پارس ۱» برای تزریق به مدار ۵۰۰ کیلومتری امروز از پایگاه وستوچنی روسیه پرتاب شد، گفت: این ماهواره با ماهواره‌بر سایوز با ۱۸ محموله پرتاب شد و در ساعت ۱۴ اولین ارتباط را با آن خواهیم داشت و قرار است در مدت ۳ سال ماموریت تصویربرداری از اراضی ایران را انجام دهد.
undefinedسالاریه، پارس ۱ را یک گام در جهت توسعه بومی ماهواره‌های سنجشی دانست و یادآور شد: در دولت سیزدهم تعداد پرتاب‌های بیشتری خواهیم داشت. تاکنون ۱۱ پرتاب در کشور انجام شده و ۱۰ مورد آن با پرتابگر بومی بوده است.
undefinedرئیس سازمان فضایی ایران، اضافه کرد: ما در حال توسعه پایگاه چابهار هستیم و با تکمیل آن امکان رسیدن به مدارها با شیب‌های مختلف ماهواره را خواهیم داشت، ولی همچنان ما همکاری با کشورهای هدف در حوزه صنعت فضایی را ادامه خواهیم داد.
وی گفت: طراحی و ساخت پایگاه چابهار در چند فاز طراحی شده است و فاز اول آن سوخت جامد خواهد بود و اولین بهره برداری آن برای ماهواره مدار خورشید آهنگ خواهد بود.
#دولت_کار_و_فعالیت
@PadDolat

۱۲:۵۳

thumnail
undefinedجابجایی ۳۰ میلیون نفر با قطار
undefinedمدیرعامل راه آهن اظهار کرد: با حمایت دولت سیزدهم، وزیر راه و شهرسازی و تلاش همه دست اندرکاران و همکاران ستاد، مناطق و شرکت‌های ریلی مسافری، جابجایی مسافران ریلی از مرز ۳۰ میلیون نفر عبور کرد.
undefinedوی ادامه‌ داد: هرچند امروز خنده بر لب‌های همه زحمت‌کشان حوزه ریلی مسافری بود، اما خاطر همه ما از مشکلات چند ساله و مظلومیت بلند مدت حوزه ریلی به‌ویژه حوزه مسافری مکدر بود.
undefinedصالحی ابراز امیدواری کرد با حل مشکلات اساسی حوزه ریلی به‌ویژه منابع و اعتبارات، به‌زودی شاهد شکستن رکورد ۴۰ میلیون مسافر ریلی باشیم و قطار که اولویت نخست سفر آحاد مردم عزیزمان هست، بیشتر بتواند در دسترس مردم باشد.
#دولت_کار_و_فعالیت
@PadDolat

۱۲:۵۴

thumnail
undefined شرط ماندگار شدن امور از نگاه رئیس‌جمهور/ مردمی شدن کارها، آن‌ را ماندگار خواهد کرد
undefinedرئیس‌جمهور جلسه شورای توسعه فرهنگ قرآنی در کشور: مردمی شدن کارها، آن را ماندگار خواهد کرد.
undefinedشرط موفقیت در امور، کمک گرفتن از مردم و مردمی کردن امور است.
undefinedمردم ما عشق به قرآن دارند و حتما از فعالیت‌های قرآنی استقبال می‌کنند.
#دولت_کار_و_فعالیت
@PadDolat

۱۲:۵۵

thumnail
undefinedپایش مدیریت ریسک در تمام مناطق عملیاتی شرکت پایانه‌های نفتی ایران
undefinedمدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران از پایش مستمر مدیریت ریسک در تمام مناطق عملیاتی این شرکت خبر داد.
undefinedوی با اشاره به نشست‌های متعدد در مورد مدیریت ریسک افزود: آثار این نشست‌ها حتما باید به نتیجه منتهی شود بنابراین انتظار داریم با بررسی موضوعات و پایش ریسک‌های منطقه و حتی پایش واحد اچ. اس. ای به‌صورت مستمر، نیازها شناسایی و در نهایت بروز شده و در سوابق نگهداری و ثبت شوند.
undefinedغریبی اضافه کرد: باید برای موضوعاتی که از اول شناسایی و ارزیابی کردیم برنامه‌ریزی داشته باشیم و سپس با کنترل و هدف‌گذاری در نهایت به اقدام عملی برسیم.
undefinedمدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران با بیان اینکه باید همه عملیات‌ها و فعالیت‌ها را در سوابق نگهداری شود اضافه کرد: این سوابق باید به‌عنوان اقدامات خوب در منطقه در راستای ایمن‌سازی تأسیسات مدنظر قرار بگیرند.
#دولت_کار_و_فعالیت
@PadDolat

۱۲:۵۶

thumnail
undefinedشناسایی ۳ برابری ساخت و سازهای غیرمجاز همدان با تصاویر ماهواره خیام
undefinedمدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از تحقق و شناسایی سه برابری ساخت و سازهای غیرمجاز اراضی این استان با تصاویر ماهواره خیام خبر داد و گفت: ساخت و سازهای غیر مجاز در اراضی کشاورزی استان با استفاده از ظرفیت ماهواره خیام پایش هوشمند و رصد می‌شود.
undefinedفرهنگ زمانی با بیان اینکه ماهواره خیام فرصتی برای شناسایی سه برابری ساخت و سازهای غیرمجاز در استان فراهم کرده است، تصریح کرد: از تکنولوژی‌ روز دنیا و شرکت‌های دانش‌بنیان برای نظارت و جلوگیری از تغییر کاربری‌های غیرمجاز استفاده می‌کنیم و با بهره‌گیری از ظرفیت ماهواره‌ای خیام اراضی حاصلخیز حفظ و ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح استان اعاده به وضع سابق می‌شود.
undefinedوی یادآور شد: تا پیش از این به واسطه گزارش مردمی و گشت زنی ساخت و سازهای غیرمجاز مورد شناسایی قرار می گرفت در حالی که با پایش هوشمند اراضی، ضریب تشخیص صد درصدی است.
#دولت_کار_و_فعالیت
@PadDolat

۱۴:۲۵

thumnail
undefined۹۸ درصد بذر مورد نیاز در کشور تولید می‌شود
undefinedمحمدصادق خیاطیان از افزایش تولید بذرهای مورد نیاز کشور در داخل خبرداد و گفت: تولید ۹۸ درصد بذر مورد نیاز کشور در داخل کشور انجام می شود
undefinedوی با بیان اینکه طبق تاکید رییس جمهور، کشور باید در تولید سبزی و صیفی به خودکفایی برسد؛ بنابراین با ایجاد پارک‌های علمی فناوری بخش کشاورزی و شرکت‌های فناور دستاوردهای جدیدی برای کشور حاصل خواهد شد، گفت: طبق آمارها فقط ۲ درصد از بذر هیبرید مربوط به گل و گیاه، سالیانه معادل ۱۱۰ تا ۱۲۰ میلیون دلار از طریق واردات انجام می‌شود.
undefinedخیاطیان ادامه داد: پس از انقلاب، ۴۰ درصد افزایش سطح زیرکشت ثبت شده و ۳۰۰ درصد افزایش تولیدات مربوط به مدیریت دانش بوده که در کشور رخ داده است.
#دولت_کار_و_فعالیت
@PadDolat

۱۴:۲۷

thumnail
undefinedآلمان با سابقه حقوق‌بشری خود نمی‌تواند درباره ایران حرف بزند
undefinedرایزن حقوق‌بشر نمایندگی ایران در ژنو گفت آلمان با سابقه سیاه خود، اعتبار عضویت در شورای حقوق بشر را از دست داده و نمی‌تواند درباره وضعیت حقوق‌بشر به ایران توصیه کند.
undefinedاحمدی افزود: در حالی که نیروهای اشغالگر اسرائیل بی‌رحمانه خانه‌ها، بیمارستان‌ها و زیرساخت‌های انسانی در غزه را بمباران می‌کردند، صدراعظم آلمان به تل‌آویو سفر و حمایت خود را از این جنایات اعلام می‌کند و در حالی که جامعه بین‌المللی در شوک و وحشت از مرگ هزاران کودک فلسطینی است، وزیر امور خارجه آلمان به تل‌آویو سفر و حمایت خود را از مرتکبین به جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین اعلام می‌کند.
undefinedوی افزود: در حالی که همه زیرساخت‌های انسانی، بیمارستان‌ها، مدارس در غزه تخریب شده‌اند و هر موجود زنده‌ای در این منطقه از جهان توسط نیروهای اشغالگر اسرائیل کشته می شود، رهبران آلمانی که ادعا می‌کنند از حقوق‌بشر دفاع می‌کنند، پس از صدور رای دیوان بین المللی دادگستری علیه اسرائیل برای توقف نسل‌کشی در فلسطین، از این رژیم حمایت می‌کنند.
#دولت_کار_و_فعالیت
@PadDolat

۱۴:۲۹

thumnail
undefinedعزم جدی دولت سیزدهم برای بازگشت رونق به بورس
undefinedوزارت اقتصاد اعلام کرد: تلاش دولت همواره در راستای رونق بورس و بازار سرمایه بوده و از ابتدای سال جاری تاکنون ۶۰۰ هزار میلیارد تومان تأمین مالی در بازار سرمایه صورت گرفته است که تا پایان سال به ۷۵۰ هزار میلیارد تومان نیز خواهد رسید.
undefinedبازار سرمایه کشورمان پس از ریزش تاریخی سال ۱۳۹۹، با مشکل عدم اعتماد مردم و سرمایه‌گذاران مواجه شده که تمام تلاش دولت سیزدهم همواره بر این هدف متمرکز شده که اعتماد از دست رفته مردم به بورس به‌واسطه اقدامات غیرمنطقی دولت قبل بازگردد.
undefinedاکنون بازار سرمایه ظرفیت بسیار خوب و بالایی برای رشد دارد و سهام بورس اکنون تقریباً یک‌سوم تا دوسوم ارزش واقعی خودشان را دارند. به همین دلیل بازار سرمایه اکنون یکی از بازارهای با ظرفیت بسیار بالا برای سرمایه‌گذاری است.
#دولت_کار_و_فعالیت
@PadDolat

۱۴:۳۰

thumnail
undefinedتخصیص ۳۰۰ همت بودجه عمرانی در ۱۴۰۲
undefinedرئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه در بودجه سال ۱۴۰۲ حدود ۳۰۰ همت به طرح‌های تملک دارایی های سرمایه‌ای تخصیص پیدا کرد، گفت: فکر می‌کنیم تا یک هفته آینده بخش اول لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ تمام و ابلاغ شود.
#دولت_کار_و_فعالیت
@PadDolat

۱۴:۳۱