عکس پروفایل پایگاه اطلاع رسانی دولتپ
۱۲۲ عضو

پایگاه اطلاع رسانی دولت

پایگاه اطلاع رسانی دولت ـ پاد وب سایت: www.dolat.ir اینستاگرام: http://instagram.com/pad_dolat توئیتر: https://twitter.com/PadDolat

۸ بهمن

thumnail

۱۳:۴۷

thumnail

۱۳:۴۷

thumnail

۱۳:۴۷

thumnail

۱۳:۴۷

thumnail

۱۳:۴۷

thumnail

۱۳:۴۷

🔻سخنرانی سخنگوی دولت در مسجد جامع امام خمینی (ره) شهرستان پیشوا و پاسخگویی به سوالات مردم این شهرستان
#دولت_مردم @PadDolat

۱۳:۴۷

thumnail
🎥مهندس سید عزت‌الله ضرغامی، امروز شنبه ۸ بهمن ماه در سفری یک‌روزه وارد استان فارس شد
🔹وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در سفر به شهرستان داراب از شهر تاریخی دارابگرد، تنگ رغز، خانه سوخکیان و آثار شاخص این شهرستان بازدید کرد
#دولت_مردم @PadDolat

۱۳:۵۰

thumnail
🎥توزیع گوشت گرم وارداتی از فردا
🔹مدیرکل نظارت بر کالا‌های اساسی وزارت جهاد کشاورزی: از فردا (یکشنبه) گوشت گرم وارداتی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و میادین اصلی شهرداری تهران توزیع می‌شود
#دولت_مردم @PadDolat

۱۵:۴۴

thumnail
🔻فروش ۱۸۱۲ قطعه ربع سکه بهار آزادی در بورس کالا
🔹بانک مرکزی اعلام کرد: در سومین روز از مرحله دوم عرضه گسترده ربع سکه بهار آزادی در بورس کالا، ۱۸۱۲ قطعه ربع سکه بهار آزادی تا قیمت ۸ میلیون و ۹۰ هزار تومان به متقاضیان فروخته شد.
🔹️عرضه ۴۵۰ هزار ربع سکه طلا بهار آزادی از روز سه‌شنبه ۴ بهمن ۱۴۰۱ به مدت ۱۰ روز کاری از طریق بورس کالای ایران آغاز شده است.
#دولت_مردم
@PadDolat

۱۶:۳۰

thumnail
🎥 قفل مولدسازی شکسته می‌شود؟
🔹️در جلسه شصت و هفتم شورای عالی هماهنگی سران قوا، مصوبه‌ای تصویب شد که محتوای آن در ارتباط با مولدسازی اموال دولتی بود.
🔹️اما مولد‌سازی اموال دولتی چیست و چه فایده‌ای برای اقتصاد کشور دارد؟
#دولت_مردم
@PadDolat

۱۶:۴۰

thumnail
🎥 در وزارت کشور بر این معتقدیم که احزاب باید حمایت شوند و توسعه یابند
🔹وزیر کشور: احزاب باید مولد عقلانیت در جامعه باشند و کارکردهای واقعی‌شان‌ را نشان بدهند.
🔹فعالیت یک حزب نباید در یک روزنامه خلاصه شود.
#دولت_مردم
@PadDolat

۱۶:۴۷

thumnail
🔻تکذیب توقف عرضه خودرو در بورس
🔹سخنگوی وزارت صمت: معاون اول رئیس‌جمهور دستوری در این خصوص نداده‌اند.
#دولت_مردم
@PadDolat

۱۷:۰۳

thumnail
🔻بررسی موضوع اجرای کامل قانون مولدسازی اموال مازاد دولت در نشست روسای قوا
🔹سران قوا پیگیری و اجرای کامل قانون مولدسازی اموال مازاد دولت با همکاری همه قوا و نهادهای کشور را مورد تاکید قرار دادند.
🔹در نشست عصر امروز سران سه قوه که در دفتر رئیس جمهور برگزار شد مهم‌ترین مسائل و موضوعات دستور کار این نشست مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
🔹پیگیری و اجرای کامل قانون مولدسازی اموال مازاد دولت با همکاری همه قوا و نهادهای کشور از جمله موضوعات مطرح شده در این نشست بود.#دولت_مردم
@PadDolat

۱۷:۴۳

thumnail
🔻آیت الله رییسی: روابط برادرانه ایران و آذربایجان بر پیوند‌های فرهنگی و تاریخی ناگسستنی بنیان نهاده شده است
🔹در گفتگوی تلفنی شامگاه شنبه آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی و «الهام علی‌اف» رئیس جمهوری آذربایجان مراتب تسلیت دولت و ملت ایران بابت حادثه سفارت آذربایجان در تهران به وی ابلاغ شد.
🔹رئیس جمهور با اشاره به ماموریت دستگاه‌های ذی‌ربط برای پیگیری ابعاد این واقعه، با ملت و دولت آذربایجان ابراز همدردی کرد.
🔹دکتر رئیسی همچنین با بیان اینکه روابط دوستانه و برادرانه دو ملت ایران و آذربایجان بر پیوند‌های فرهنگی و تاریخی ناگسستنی بنیان نهاده شده است، اظهار داشت: دولت‌های ایران و آذربایجان، اجازه نمی‌دهند روابط فیمابین تحت تاثیر القائات بدخواهان دو ملت قرار گیرد.
🔹«الهام علی‌اف» رئیس جمهوری آذربایجان نیز در این گفتگوی تلفنی با تشکر از ابراز همدردی و تسلیت آیت‌الله رئیسی به دولت و مردم کشورش تصریح کرد: این یک جنایت غیرمنتظره بود ولی همکاری دو کشور در این زمینه باید چنان باشد که کسی به بهانه چنین حوادثی فرصت اخلال در روابط دوستانه دو کشور را پیدا نکند.
#دولت_مردم
@PadDolat

۱۸:۵۵

thumnail
🔻قرارگاه نظارت میدانی بر طرح‌های اشتغال استانی وزارت کار آغاز به کار کرد
🔹«حبیب‌الله جلیلی» مدیرکل استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: تشکیل «قرارگاه اشتغال کشور» در امور استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حسب دستور مقام عالی وزارت انجام گرفت.
🔹نظر به تأکید رئیس محترم جمهور در خصوص ایجاد تعهد یک میلیون شغل در سال در همایش نظارت ستادی و اجلاسیه سراسری مدیران اجرایی استان‌ها و دستگاه‌های تابعه این وزارت و دستور وزیر کار در جهت تحقق تعهد صورت گرفته، طی جلسه‌ای که با همکاری معاونت اشتغال برگزار شد، مقرر گردید "قرارگاه اشتغال" با هدف نظارت حضوری بر طرح‌های اشتغال ثبت شده در سامانه رصد در اداره‌کل امور استان‌ها آغاز به کار نماید
🔹فعالیت این قرارگاه که از روز شنبه ۸ بهمن‌ماه آغاز و تا روز شنبه ۲۰ اسفندماه ادامه خواهد داشت، توسط ادارات‌کل استان‌ها پیگیری و کمیته‌ای در این دفتر، فعالیت آن را رصد و ارزیابی می‌نماید.
🔹گزارش دریافتی با گزارش جامع سامانه سانار تطبیق داده شده، جمع‌بندی لازم صورت گرفته و در اختیار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار خواهد گرفت.
#دولت_مردم
@PadDolat

۱۹:۱۸

thumnail
🔻پیگیری معاون اول رئیس جمهور از زلزله خوی در دقایق اولیه حادثه/ تاکید دکتر مخبر بر امدادرسانی سریع و رسیدگی فوری به وضعیت مصدومان احتمالی
🔹معاون اول رئیس جمهور در تماس‌های تلفنی جداگانه با استاندار آذربایجان غربی و رئیس جمعیت هلال احمر، آخرین وضعیت زلزله خوی را پیگیری کرد.
🔹دکتر محمد مخبر در این تماس‌ها، امدادرسانی سریع و رسیدگی به وضعیت مصدومان احتمالی در ساعات اولیه را ضروری دانست و بر بسیج همه نیروها و امکانات برای کمک به زلزله زدگان تاکید کرد.
🔹معتمدیان استاندار آذربایجان غربی و کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر نیز گزارش‌های اولیه‌ای از ارزیابی وضعیت منطقه و نحوه امدادرسانی ارائه کردند.
🔹معاون اول رئیس جمهور در پایان این ارتباط تلفنی ارائه گزارش‌های تکمیلی و مستمر را در ساعات آتی خواستار شد و بر آمادگی کامل برای پشتیبانی از عملیات امدادی در منطقه در صورت نیاز خبر داد.
#دولت_مردم
@PadDolat

۱۹:۳۵

thumnail
🎥زمان شاه آزادی زنان وجود نداشت اسارت زنان مطرح بود/ به زنان در زمان شاه نگاه ابزاری می‌شد
دکتر خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور در برنامه شیوه:🔹زمان شاه آزادی زنان وجود نداشت اسارت زنان بود.
🔹به زنان در زمان شاه نگاه ابزاری می‌شد.
🔹فضایی برای فعالیت و سلامت زنان در زمان شاه وجود نداشت.
🔹همه فکر می‌کردند امام بعد از انقلاب می‌گوید زنان باید از اداره‌ها به خانه بروند ولی امام گفت که الان وقت فعالیت و حضور زنان در جامعه است.
#دولت_مردم
@PadDolat

۱۹:۵۲

thumnail
🎥«زن زندگی آزادی» در اسلام است، آزادی شعار «انقلاب» است
دکتر خزعلی معاون امور زنان و خانواده دولت سیزدهم در برنامه شیوه:🔹ما در خصوص زنان معتقد به عدالت هستیم نه تساوی غربی و تبعیض مثبت.
🔹تعبیر رهبر انقلاب این است که زن باید از مردسالاری غربی و آن چیزهایی که به اون تحمیل می‌شود آزاد شود.
#دولت_مردم
@PadDolat

۱۹:۵۶

thumnail
🎥در یک دوره‌ای وزیر زن هم داشتیم، هیچ مانعی برای تصدی مختلف زنان وجود ندارد
دکتر خزعلی، معاون امور زنان و خانواده دولت سیزدهم در برنامه شیوه:🔹در یک دوره‌ای وزیر زن هم داشتیم این طور نبوده که وزیر زن نداشته باشیم.
🔹ما زنان نخبه زیادی داریم و هیچ مانعی که برای تصدی مختلف آنها وجود ندارد، ۴۵ درصد متخصصان ما زن هستند.
#دولت_مردم
@PadDolat

۲۰:۲۱