عکس پروفایل پرگوشتپ

پرگوشت

۸۷۰عضو
عکس پروفایل پرگوشتپ
۸۷۰ عضو

پرگوشت

فروشگاه آنلاین محصولات پروتئینیخرید بهترین گوشت ایراندارای نماد اعتماد الکترونیکی ثبت سفارش : @porgoosht1www.porgoosht.ir

۳۱ فروردین ۱۴۰۲

thumnail
#از‌رنجی‌که‌می‌بریم
این داستان : مرغ undefined
undefined از حدود سه چهار هفته قبل شرکت مرغ سمین اقدام به گران کردن محصولات قطعه بندی خود نظیر سینه، ران، فیله مرغ و ... نمود. از طرفی این اجبار از سمت این شرکت وجود دارد که به ازای هر مقدار مرغ (مثلا ۱۰۰ کیلو) سفارش روزانه، باید نصف وزن مرغ را (طبق مثال ما ۵۰ کیلو) از محصولات قطعه بندی خریداری کرد. با این تکنیک نه گران فروش می‌شوند و نه ضرر می‌کنند!
undefined در هفته های گذشته تامین مرغ به سختی اتفاق می‌افتاد. طوری که امروز خیلی از مغازه ها مرغ نداشتند و اگر هم داشتند به قیمت ۷۵ الی ۸۵ می‌فروختند. سمین هم مرغ به کسی نداد. تعزیرات و مسئولین اصرار دارند که مرغ باید ۶۳ تومان به فروش برسد در حالی که هیچ تامین کننده ای مرغش را حتی به قیمت ۶۳ تومان عرضه نمی‌کند.
undefined تولید کننده تحت فشار تورم و گرانی است. توزیع کننده باید سود معقول خود را از فروش کالا ببرد. دولت می‌خواهد با تقسیم این فشار بین تولید کننده و توزیع کننده قیمت مرغ را ثابت نگه دارد.
undefined ما قضاوتی درباره درستی یا غلطی اتفاقات بازار نداریم. تنها درددلی بود برای مشتریان عزیزمان تا بدانند که نه از اعتماد آنها سوء استفاده می‌شود و نه ما به دنبال ماهیگیری از آب گل آلود کشور هستیم.
undefined تا هفته ی آینده منتظر هستیم و نظاره گر
پُرگوشت undefinedundefinedundefinedundefined @porgoosht

۱۸:۴۸

۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

thumnail
undefined کدتخفیف 10 درصدی خرید محصولات پُرگوشت: Fetr
undefined مهلت استفاده: تا پایان هفته روز 5شنبهundefined محدودیت استفاده: برای خریدهای بیشتر از یک میلیون تومان و تا سقف 500هزارتومان
undefined این تخفیف فقط برای سفارشات سایت می باشد و شامل سفارشات تلفنی و شبکه های اجتماعی نمی شود.
پُرگوشت undefinedundefinedundefined@Porgoosht

۷:۵۵

۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

thumnail
undefined به اطلاع مخاطبین محترم می رساند، تیم لجستیک پرگوشت این امکان را دارد تا ارسال سفارشات کسب و کارهای مختلف در تهران را با بهترین قیمت و کیفیت برعهده بگیرد. برای اطلاع از جزئیات همکاری می بایست با شماره ی 09199128813 تماس حاصل فرمایید.
undefinedundefined از ویژگی های تیم لجستیک پرگوشت :
undefined زنجیره سرد لجستیکی برای حفظ مواد غذایی و فاسد شدنی نظیر دارو و...undefined استفاده از پرسنل مجرب، بااخلاق، حرفه ای و آموزش دیدهundefined بدون نیاز به لوکیشن و ثبت سیستمیundefined دامنه وسیع عملیات مناطق 22گانه تهران
بهترین گوشت، پُرگوشت undefinedundefinedundefined@porgoosht

۱۳:۰۵

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

thumnail

undefined تا حالا براتون پیش اومده که توی غذا هر چی دنبال گوشت گشتید، بیشتر استخوان گیرتون اومده باشه؟!undefined یا اینکه گوشت یخچالتون زود به زود تموم بشه و به قول خودمون برکت نداشته باشه؟
undefined می‌دونستید گوشت گوسفندهای ریزتر، کمتر از گوسفندهای درشت‌تر هست؟ در حالی که تقریبا همون مقدار استخوان رو دارند. طبیعتا قیمت بسیار کمتری هم دارند چون بیشتر دارید استخوان می‌خرید تا گوشت!
undefined پس اگر ۵کیلو گوشت گوسفندِ ریز بخریم، مقدار گوشتِ کمتری نصیب‌مون میشه در مقایسه با حالتی که ۵کیلو گوشت گوسفند درشت‌تر خریداری کنیم.
undefinedundefinedundefined پُرگوشت، بهترین گوشت@Porgoosht

۱۶:۱۲

۱ خرداد ۱۴۰۲

thumnail
undefined می دونستید دامی که سالم باشه می تونه رشد کاملی داشته باشه. دامدارهای حرفه ای فقط می تونن یک گوسفند رو طوری پروار کنند که بیشترین سود رو ببرند. در غیر این صورت دامی که بیمار باشه یا برنامه ریزی درستی برای رشدش وجود نداشته باشه توی سن پایین کشتار می شه و ارزش کمتری هم داره.
undefined پس اگر دنبال گوشت سالم تری هستید به این نکات توجه داشته باشید.
undefinedundefinedundefined پُرگوشت، بهترین گوشت@Porgoosht

۹:۱۸

۲ خرداد ۱۴۰۲

thumnail
undefined در ادامه توضیحات قبل متوجه شدیم که گوشت ریز، صرفه ی اقتصادی کمتری داره و همینطور قیمت پایین تری. اما گوشت خیلی درشت هم یک عیب بزرگ داره و اون هم چرب بودن بیش از اندازه ست.
undefined دام می بایست در سن مناسب کشتار شود تا رشد گوشت کامل شده و قبل از شروع رشد چربی، متوقف شود. گوشت خیلی درشت نه تنها به لحاظ اقتصادی به هیچ وجه به صرفه نیست، بلکه طعم خوبی هم ندارد.
undefinedundefinedundefined پُرگوشت، بهترین گوشت@Porgoosht

۱۱:۲۲

۳ خرداد ۱۴۰۲

thumnail
undefined گوشت های سفت و دیرپز با مزه ی چربی، مربوط به دام های ماده هستند.
undefined گوسفند ماده به دلیل سن بیشتر و تغییرات هورمونی که به واسطه تولید مثل داشته، کیفیت گوشت پایین تری دارد.
undefinedundefinedundefined پُرگوشت، بهترین گوشتundefined @Porgoosht

۹:۵۷

thumnail
🟪 کد تخفیف 10 درصدی خرید از سایت پرگوشت به مناسبت میلاد امام رضا (ع)
undefined برای خریدهای بیشتر از یک میلیونundefined قابل استفاده تا تاریخ 12 خردادundefined فقط برای خرید از سایت (اصرار نفرمایید undefined)
undefined خرید از Porgoosht.ir
undefinedundefinedundefined بهترین گوشت، پُرگوشتundefined @Porgoosht

۱۱:۲۴

۹ خرداد ۱۴۰۲

کیا موافقن امشب عیدی بدیم توی کانال ؟ undefined
با undefined بهمون بگید !
undefined

۱۵:۲۲

Default Gift Icon

پاکت هدیه

عکس پروفایل پرگوشتپ

پرگوشت

میلاد امام رئوف مبارک undefinedامامی که هر پناهجوی بی‌آشیانىدر پناه نگاه و نوازش اوچون آهوی رمیده از صیاد، آرام می‌گیرد.

۱۳ خرداد ۱۴۰۲

thumnail
#استخدام
undefined ما در مجموعه پرگوشت به دنبال همکار آقای پرانرژی هستیم که در بخش تولید، بخشی از امور اجرایی کار را بر عهده بگیرد.
undefinedبازه ی سنی مورد نظر: ۱۸ تا ۲۶ سال undefinedپایه حقوق قانون کار + بیمه + پاداش + نهارِ پُرگوشت undefinedundefined سابقه کار مهم نیست.undefined محل کار: واحد تولیدی شماره دو پُرگوشت واقع در منطقه ۱۲ تهرانundefined محیط سالم، حجم کار مناسب، امکان پیشرفت برای افرادی با تجربه کم
undefined برای کسب اطلاعات تکمیلی به پشتیبانی پرگوشت به نشانی @porgoosht1 پیام داده یا با شماره ۰۹۳۷۱۵۹۳۶۶۵ تماس حاصل فرمایید.
undefined خواهش داریم این پیام را دست به دست کنید تا زودتر مقصدش را پیدا کند. تشکر فراوان undefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefined
undefined @porgoosht | پُرگوشت undefinedundefinedundefined

۱۶:۰۷

۲۳ خرداد ۱۴۰۲

thumnail
undefined درباره ی #گوشت_چرخکرده - قسمت اول:
undefined حقیقتی که وجود دارد این است که ظاهر گوشت منجمد هنگامی که چرخ می شود بسیار بهتر از گوشت تازه است و نمی توان این موضوع را بیان نکرد.
undefined وقتی گوشت منجمد را چرخ می کنیم، رنگ بهتری دارد، خون آبه ندارد و کمتر به دستگاه چرخ گوشت فشار وارد می کند. در حالی که گوشت تازه ممکن است رنگ روشن تری داشته باشد و بلافاصله پس از چرخ شدن، خون آبه ی زیادی پس می دهد.
undefined این که گوشتی که چرخ شده چه مدت منجمد بوده هیچگاه به مصرف کننده اعلام نمی شود اما قیمت های باورنکردنی آن می تواند مشخص کند داستان از چه قرار است. لازم به ذکر است تمامی گوشت های چرخ کرده ی شرکت های بسته بندی گوشت، به دلیل نوع دستگاه هایی که استفاده می کنند از نوع منجمد می باشد.
undefinedundefinedundefined پُرگوشت، بهترین گوشتundefined @Porgoosht

۱۴:۳۵

۲۹ خرداد ۱۴۰۲

thumnail
undefined هوا بس ناجوانمردانه گرم است.undefined توی این هوا باید روزی دو، سه لیتر مایعات مصرف کنیم و کمتر بیرون بمونیم.
undefined اما توی این گرما یک عده دائماً زیر آفتاب هستند: پیک موتوری‌ها گاهی انقدر سرشون شلوغه که فرصت نمی‌کنن آب بخورن. اگر هم بطری آب همراهشون باشه گرم و بدمزه شده...
undefined پس خیلی خوبه که وقتی پیک موتوری برای ما چیزی میاره؛ با یک لیوان آب خنک یا شربت ازش پذیرایی کنیم.این کار برای ما خیلی ساده‌ست ولی برای اون یک دنیا ارزش داره! گاهی یک لطف کوچک، کل روز آدم رو می‌سازه!
متن: خانم فائزه مجدّمی
undefinedundefinedundefined پُرگوشت، بهترین گوشتundefined @Porgoosht

۸:۴۸

۴ مرداد ۱۴۰۲

thumnail
undefinedفرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی تسلیت باد

۱۶:۲۴

۱۱ مرداد ۱۴۰۲

thumnail
undefined از هفته ی آینده قراره ۱۰ محصول جدید به سبد محصولات پرگوشت اضافه بشه. فکر می کنید جای چه محصولی توی سبد محصولاتمون خالیه ؟
undefined نظراتتون رو به شماره ی پیامکی ۱۰۰۰۱۴۳۵ ارسال کنید تا در قرعه کشی کارت هدیه ی ۳۰۰ هزار تومانی شرکت کنید.
undefined برنده ی خوش شانس قرعه کشی شما باشید
بهترین گوشت، پُرگوشت undefinedundefinedundefined
@porgoosht

۱۷:۴۲

۱۲ دی ۱۴۰۲

Default Gift Icon

پاکت هدیه

عکس پروفایل پرگوشتپ

پرگوشت

ای دل‌نگران که چشم‌هایت بر درشرمنده که امروز به یادت کمترجز رنج، چه بود سهمت از این همه عشق؟مظلوم‌ترین عاشق دنیا، مادر!
undefinedروز مادر و میلاد حضرت زهرا (س) مبارک

۵ اسفند ۱۴۰۲

Default Gift Icon

پاکت هدیه

عکس پروفایل پرگوشتپ

پرگوشت

اللَّهُمَّ عَجِّل لِوَلِيِّكَ الْفَرَج undefined
پرگوشت
پاکت هدیه
۲.۵ ثانیه ... undefinedundefinedundefined

۱۵:۱۵

۲۶ اسفند ۱۴۰۲

thumnail
undefined قدردان این همه لطف و اعتماد شما هستیم!
undefined آخرین روز ارسال سفارشات در سال ۱۴۰۲، روز ۲۸ اسفند هست و در سال جدید از روز ۵ فروردین در خدمتتون خواهیم بود.
undefined پیشاپیش سال نو مبارک@porgoosht

۱۸:۴۵

۱۴ فروردین

thumnail
undefined در فعالیت تولید گوشت، گاهی پیش می‌آید که خطایی اتفاق بیفتد و حقی از مشتری ضایع شود.
undefined خواهشمندیم در این شب عزیز اگر ناخواسته حقی از شما عزیزان در مجموعه ی ما ضایع شده، خدمتگزاران خود را حلال فرمایید و اگر موردی وجود دارد که باعث ناراحتی شما شده و ما از آن بی اطلاع هستیم، لطفا با ما از طریق کانال های ارتباطی در میان بگذارید.
undefined از خدای متعال برای همه تان سلامتی و عافیت، وسعت رزق و عاقبت بخیری را آرزومندیم.
پرگوشت | @porgoosht

۲۲:۰۵