عکس پروفایل روابط عمومیر

روابط عمومی

۴۶عضو
عکس پروفایل روابط عمومیر
۴۶ عضو

روابط عمومی

صفحه رسمی اطلاع رسانی اخبار بیمارستان دکتر مسیح دانشوری

۸ خرداد

thumnail
گزارش تصویری: 📸
🔸 ۸ خرداد ماهبرگزاری جلسه آموزش مدیریت بحران 👆👆

۱۳:۳۵

۹ خرداد

thumnail
گزارش تصویری: 📸
🔸 ۹ خرداد ماهبازدید و ارزیابی بخش دیالیز ساختمان درمانی امام حسن مجتبی(ع) توسط نماینده معاونت درمان ( اداره امور بیماری های خاص) 👆👆

۱۸:۱۴

thumnail
گزارش تصویری: 📸
🔸 ۹ خرداد ماهبرگزاری جلسه بررسی نرم افزار HISدر این جلسه در خصوص قابلیت نرم‌افزار HIS بحث و تبادل نظر گردید. 👆👆

۱۸:۱۵

thumnail
گزارش تصویری: 📸
🔸 ۹ خرداد ماهبرگزاری *جلسه کمیته حفاظت فنی و سلامت شغلی*👆👆در این جلسه درخصوص موضوعات مرتبط با ایمنی و سلامت شغلی تبادل نظر شد.

۱۸:۱۵

thumnail
گزارش تصویری: 📸
🔸 ۹ خرداد ماه برگزاری جلسه *آموزشی سنجه‌های اعتباربخشی*👆👆برنامه آموزشی سنجه‌ها برای دو گروه سرپرستاران با سابقه بیشتر از دو سال و کمتر از دوسال به صورت مجزا برگزار گردید.

۱۸:۱۵

۱۱ خرداد

thumnail

۱۷:۰۰

thumnail
✍دکتر ولایتی در پیامی درگذشت پدر دکتر پورحسینی مشاور وزیر و مدیر کل حوزه وزارتی را تسلیت گفت:
بسم الله الرحمن الرحیمانا لله و انا الیه راجعون
جناب آقای دکتر پورحسینیبا نهایت تاسف و تاثر درگذشت پدر بزرگوارتان را تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت دارم.
علی اکبر ولایتی

۱۷:۰۰

۱۴ خرداد

thumnail

۷:۳۸

۱۵ خرداد

thumnail

۷:۰۵

۱۶ خرداد

thumnail
جناب آقای سیاوش الماسی
▪️درگذشت پدر بزرگوارتان را تسلیت عرض می‌نماییم. خداوند به شما و خانواده محترمتان صبر عنایت بفرماید.روحشان شاد و یادشان گرامی🙏🙏

۷:۳۱

۱۹ خرداد

thumnail
انا لله و انا الیه راجعون
▪️درگذشت همکار مهربان، مسولیت پذیر، دلسوز و عزیزمان سرکار خانم شمسی نصیری را به تمام کارکنان بیمارستان به ویژه جامعه محترم پرستاری و خانواده محترمش تسلیت عرض می نماییم. روحش شاد و قرین رحمت الهی باد. یادش همیشه در قلب ما تا ابد باقی است. 🙏

۱۸:۳۲

thumnail
بسم الله الرحمن الرحیمانا لله و انا الیه راجعون
همکار گرامیسرکار خانم نصیری
با نهایت تاسف و تاثر درگذشت خواهر گرامیتان سرکار خانم شمسی نصیری که از پرسنل خدوم و زحمتکش بیمارستان مسیح دانشوری بودند را تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحومه رحمت واسعه الهی و برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت دارم
علی اکبر ولایتی

۱۸:۳۲

۲۱ خرداد

thumnail
پیام تسلیت دکتر زالی در پی درگذشت سوپروایزر آموزشی بیمارستان مسیح دانشوریدکتر علیرضا زالی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، درگذشت خانم شمسی نصیری سوپروایزر آموزشی بیمارستان مسیح دانشوری را تسلیت گفت..به گزارش روابط عمومی، متن پیام تسلیت دکتر علیرضا زالی به شرح زیر است:
"انالله و انا الیه راجعون”خبر درگذشت سوپروایزر آموزشی سختکوش و پرتلاش بیمارستان مسیح دانشوری شادروان شمسی نصیری موجب اندوه و تاثر فراوان شد.بی‌تردید خدمات دلسوزانه و خالصانه آن مرحوم برای کاهش آلام دردمندان نزد خداوند بی‌اجر نخواهد ماند و دعای بیماران بدرقه راه وی خواهد بود. ضمن عرض تسلیت به خانواده محترم، بازماندگان و همکاران ایشان از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و علو درجات و برای بازماندگان صبر و بردباری طلب می کنم.دکتر علیرضا زالی
رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتیبه گزارش روابط عمومی، شمسی نصیری سوپروایزر آموزشی بییمارستان دکتر مسیح دانشوری که در بین همکاران خود به عنوان پرستاری نمونه، بااخلاق و دلسوز شهره بود؛ در روز ۱۹ خردادماه پس از چندین ماه مبارزه با بیماری سرطان درگذشت.
🌐 مشروح خبر در وب سایت به نشانی:https://nritld.sbmu.ac.ir

۱۲:۲۰

پیام قدردانی خانواده محترم سرکارخانم نصیری عزیز:خداوند را شاکریم که در غمناک ترین روزها، ما را از لطف دوستان و سروران مهربان بهره مند ساخت که همدردی شان مرهمی بر قلب های داغ دیده ماست. از صمیم قلبم از شما سپاسگزارم که در غم از دست دادن عزیزمان با پیام های تسلیت و ابراز همدردی خود، غم سنگین این مصیبت را برایمان آسان تر کردید.
خانواده نصیری

۱۲:۲۰

thumnail

۱۲:۲۲

thumnail
گزارش تصویری: 📸
🔸 ۲۰ خرداد ماهبرگزاری جلسه کمیته بیمارستان سبزدر این جلسه در رابطه با پیگیری مصوبات جلسات قبل صحبت گردید.

۱۲:۲۳

thumnail
گزارش تصویری: 📸
🔸۲۰ خرداد ماهبرگزاری جلسه کمیته فرهنگی

۱۲:۲۴

۲۲ خرداد

thumnail
گزارش تصویری: 📸
🔸 ۲۲ خرداد ماهبرگزاری جلسه نشست مدیریت شورای درمان 👆👆

۱۴:۴۵

thumnail
گزارش تصویری: 📸
🔸۲۱ خرداد ماهبرگزاری جلسه کمیته طب حکمت بنیان 👆👆جلسه کمیته طب حکمت بنیان با هدف پیشبرد اهداف بیمارستان حکمت بنیان برگزار می‌گردد. در این جلسه به طور ویژه به مقدمات برگزاری پنجمین کرسی نظریه پردازی طب حکمت بنیان با موضوع مبانی اخلاق حرفه‌ای در طب حکمت بنیان پرداخته شد.

۱۴:۴۵

thumnail
انتصاب جناب آقای دکتر سید علیرضا ناجی
🔸دکتر حسین شاهسوارانی سرپرست مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران، طی حکمی به تاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ آقای دکتر سید علیرضا ناجی را به عنوان عضو گروه پژوهشی بانک ویروس مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران منصوب کرد.
🔸🔸روابط عمومی مرکز به نمایندگی از طرف کارکنان برای ایشان آرزوی موفقیت روز افزون دارد.

۱۴:۴۶