عکس پروفایل معاونت دانشجویی دانشگاه صنعتی قمم

معاونت دانشجویی دانشگاه صنعتی قم

۴۵۳عضو
عکس پروفایل معاونت دانشجویی دانشگاه صنعتی قمم
۴۵۳ عضو

معاونت دانشجویی دانشگاه صنعتی قم

تازه ترین اخبار، اطلاعیه ها و رویدادهای حوزه معاونت دانشجویی

۲۰ دی

thumnail
اطلاعیه اداره نقلیه در خصوص برنامه سرویس ها در ایام امتحانات
مدیریت دانشجویی - اداره نقلیه#نقلیه🆔@qut_std🌐 https://ble.ir/qut_std

۱۱:۴۶

۲۳ دی

thumnail
اطلاعیه اداره تغذیه در خصوص تغییر ساعات توزیع غذای دانشجویی در ایام امتحانات
🔰 ساعات توزیع غذا در وعده ناهار🔹 رستوران مرکزی دانشگاه: از ساعت 11:00 تا 13:15 (روزفروش از ساعت 13:15 تا 13:30)
🔹 خوابگاه برادران: از ساعت 11:30 تا 13:00 (روزفروش از ساعت 13:00 تا 13:15)
🔹 خوابگاه خواهران: از ساعت 11:00 تا 12:30 (روزفروش از ساعت 12:30 تا 12:45)
🔹ساعات توزیع غذا برای سایر سلف ها و سایر وعده ها طبق روال قبل صورت می گیرد.
مدیریت دانشجویی - اداره تغذیه#تغذیه🆔@qut_std🌐 https://ble.ir/qut_std

۷:۵۰

۲۷ دی

thumnail
🔸برنامه غذایی بهمن ماه 👆👆👆👆🔸امکان تغییر غذا یا کنار غذا ها بر حسب شرایط خاص وجود دارد
مدیریت دانشجویی - اداره تغذیه#تغذیه🆔@qut_std🌐

۱۳:۱۲

۳ بهمن

thumnail

۸:۰۰

۴ بهمن

معاونت دانشجویی دانشگاه صنعتی قم
اطلاعیه تکمیلی اداره تغذیه در خصوص غذای دانشجویی - سال تحصیلی 1403 - 1402 با توجه به تغییر ساعات کلاسی، برنامه اداره تغذیه برای ادامه نیمسال اول تحصیلی 1403- 1402 به شرح ذیل اعلام می‌گردد: 🔰 برای رزرو غذا در هر یک از رستوران‌های اصلی و مکمل می‌بایست از طریق پرتال دانشجویی به آدرس https://erp.qut.ac.ir و سپس امور تعذیه اقدام به رزرو غذا و شارژ حساب خود نمایید. 🔰 نرخ غذای دانشجویی: 🔹نرخ غذای دانشجویان روزانه در وعده‌های صبحانه، غذای متوسط هزینه و غذای پر هزینه به ترتیب برابر 50.000 ، 80.000 و 100.000 ریال است. 🔹نرخ غذای سایر دانشجویان (بین‌الملل، سنواتی، نوبت دوم و اتباع کنکوری) دو برابر مبالغ فوق می‌باشد. 🔹نرخ غذای روزفروش برای همه دانشجویان در رستوران‌های اصلی در صورت وجود غذای مازاد، در هر وعده دو برابر نرخ غذای دانشجویان روزانه می‌باشد. 🔰 ساعات و محل توزیع غذا در وعده ناهار: 🔹 رستوران مرکزی دانشگاه: از ساعت 11:00 تا 12:45 (روزفروش از ساعت 12:45 تا 13:00) و در روزهای دوشنبه از ساعت 11:00 تا 13:15 (روزفروش از ساعت 13:15 تا 13:30) 🔹خوابگاه برادران: از ساعت 12:00 تا 13:00 (روزفروش از ساعت 13:00 تا 13:15) 🔹خوابگاه خواهران: از ساعت 12:00 تا 13:00 (روزفروش از ساعت 13:00 تا 13:15) 🔹رستوران مکمل (بوفه دانشگاه): از ساعت11:00 الی 14:00 🔰 ساعات و محل توزیع غذا در وعده شام و صبحانه: 🔹خوابگاه برادران: از ساعت 18:30 تا 21:00 (روزفروش از ساعت 21:00 تا 21:30) 🔹خوابگاه خواهران: از ساعت 18:30 تا 20:30 (روزفروش از ساعت 20:30 تا 20:45) ✅ رزرو و توزیع صبحانه: صبحانه رزروی در هر روز همراه با شام در همان روز جهت مصرف روز بعد توزیع میگردد. به عنوان مثال صبحانه‌ای که برای روز یک‌شنبه رزرو شده است، همراه با شام یک‌شنبه جهت مصرف روز دوشنبه توزیع می‌شود. (به عبارتی روزی که صبحانه نیاز دارید بایستی برای روز قبل رزرو و همراه شام دریافت نمایید). لازم به توضیح است که صبحانه مصرفی در روز شنبه را باید برای روز چهارشنبه هفته قبل رزرو کنید. در وعده صبحانه چهارشنبه دوگزینه قابل رزرو می‌باشد: ۱ - گزینه ای که واژه (توزیع گرم) جلوی آن درج شده، صبح شنبه ساعت ۹ الی ۱۰ در سلف مرکزی دانشگاه توزیع می‌گردد. ۲ - گزینه ای که این واژه جلوی آن درج نشده، طبق برنامه اعلامی عصر چهارشنبه همزمان با شام توزیع می‌گردد. ✅ امکان رزرو یا حذف رزرو غذا از ۱۵ روز قبل لغایت ۲ روز مانده به وعده غذایی وجود دارد. ✅ توزیع غذا فقط در بازه‌های زمانی مشخص شده امکان‌پذیر است و خارج از این زمانها سیستم تحویل غذا بسته می‌شود. ✅ تحویل غذا صرفاً به شخص رزرو کننده و با ارائه کارت دانشجویی یا (ژتون فراموشی فقط در وعده ناهار) انجام می‌شود. لذا درصورت نداشتن کارت دانشجویی هرچه سریعتر جهت صدور به اداره حراست مراجعه فرمائید. ✅ در صورت رزرو غذا و عدم دریافت آن بعد از سه مرتبه در طول یک ترم، در صورت عدم دریافت مجدد، هزینه‌ی آن غذا با قیمت تمام شده محاسبه و در پرتال دانشجو اعمال می‌گردد. ✅ دانشجو بایستی جهت تحویل غذای وعده‌های شام و صبحانه در سلف خوابگاه ظرف شخصی با خود داشته باشد. با تشکر از همراهی شما مدیریت امور دانشجویی – اداره تغذیه #تغذیه
اطلاعیه اداره تغذیه در خصوص تحویل غذا
قابل توجه دانشجویان گرامی:با توجه به بخشنامه وزارت علوم، تحویل غذا صرفا به شخص رزرو کننده و با ارائه کارت دانشجویی انجام می‌شود.
لذا در صورت نداشتن کارت دانشجویی یا مفقودی آن به اداره حراست مراجعه فرمائید.
این امکان نیز فراهم هست که تا زمان صدور کارت دانشجویی جدید به اداره تغذیه مراجعه کنید و کارت موقت تغذیه یا ژتون فراموشی بگیرید.
صدور ژتون فراموشی فقط برای وعده ناهار و صرفا برای رستوران های مرکزی و مکمل در داخل دانشگاه امکان پذیر می‌باشد.
برای دریافت ژتون فراموشی وعده‌های شام و صبحانه در ساعات اداری به دفتر کارشناس امور تغذیه مراجعه نمایید.
از هرگونه بحث مستقیم با عوامل توزیع غذا در دانشگاه و خوابگاه‌ها اکیداً خودداری کرده و موارد پیش آمده را مستقیماً به کارشناس امور تغذیه و یا مدیریت امور دانشجویی انتقال دهید.
با تشکر ازهمکاری شما

۱۰:۰۰

۸ بهمن

thumnail
✅پویش ملی سلامت، تغذیه سالم
🔴🧂نمک فقط نمک غذا نیست، مراقب نمک پنهان هم باشید.حوزه‌ معاونت دانشجویی

۸:۲۰

۱۵ بهمن

thumnail
🔴 "اطلاعیه ثبت نام خوابگاه‌های دانشجویی – ترم دوم سال تحصیلی 1403-1402"
به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی متقاضی خوابگاه می‌رساند برای ثبت نام در خوابگاه و انتخاب اتاق می‌بایست از تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ (ساعت ۱۰:۰۰) لغایت ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ (ساعت ۲۳:۰۰) ازطریق پرتال دانشجویی اقدام نمایند.لازم به ذکر است که برای انتخاب اتاق بعد از واریز شهریه علی الحساب، می بایست اتاقی با عنوان «تمدید خوابگاه» را انتخاب فرمایید.
🔰 در خوابگاه برادران، دانشجویان در اتاق های ترم قبل اسکان داده می‌شوند و صرفا در شرایط خاص یا بنا به درخواست دانشجویان و توافق آنها و با نظر کارشناس خوابگاه امکان جابجایی اتاق ها وجود دارد.

🔰 انتخاب اتاق در خوابگاه خواهران بر مبنای دستورالعمل گروه بندی است که در گروه خوابگاه خواهران اطلاع‌رسانی شده است
.

🔰 اولویت انتخاب اتاق با دانشجویان مقطع کارشناسی ورودی سال های 1399الی 1402 و دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی 1401الی 1402 می‌باشد.
🔰 بر اساس آخرین بخشنامه وزارت علوم، دانشجویان کارشناسی ترم 9 و بالاتر و دانشجویان کارشناسی ارشد ترم 5 و بالاتر جزء دانشجویان سنوات اضافه قرار می‌گیرند. اسکان دانشجویان سنوات اضافه فقط در صورت وجود ظرفیت خالی و با هزینه تمام شده انجام خواهد شد.
🔰 هزینه خوابگاه برای یک ترم تحصیلی برای دانشجویان روزانه و اتباع کنکوری روزانه مبلغ 25,000,000 ریال و برای دانشجویان نوبت دوم، بین الملل، میهمانی، انتقالی، سنوات اضافه مبلغ 40,000,000 ریال می‌باشد.
🔰 پرداخت 10,000,000 ریال علی الحساب جهت تکمیل فرآیند ثبت نام و انتخاب اتاق الزامی است، الباقی می‌بایست تا قبل از امتحانات پایان ترم تسویه گردد.
🔰 پس از انتخاب اتاق امکان جابجایی وجود ندارد، لذا نهایت دقت در انتخاب اتاق بعمل آید.
🔰 پس از ثبت نام امکان انصراف وجود ندارد و دانشجو ملزم به پرداخت هزینه کامل خوابگاه می باشد.
🔰 تردد در خوابگاه صرفا با ارائه کارت خوابگاهی امکان پذیر است. لذا تمامی دانشجویان محترم قبل از حضور در خوابگاه، برای تمدید کارت خوابگاه به کارشناسان اداره خوابگاهها مراجعه نمایند.
🔰 لازم به ذکر است که خوابگاه‌های دانشجویی فاقد اینترنت می‌باشند.
🔰 تمامی دانشجویان ملزم به رعایت آیین نامه خوابگاه‌های دانشجویی می باشند و در صورت هر گونه تخلف مطابق آیین نامه انضباطی برخورد خواهد شد.
🔰 اسکان دانشجویان متخلف و یا دارای پرونده انضباطی در خوابگاه، امکانپذیر نیست.
🔰 دانشجویان دختر متقاضی میهمان تک شب، می‌بایست در این ترم نیز به صورت حضوری به کارشناس خوابگاه مراجعه نموده و صرفا معرفی نامه میهمان دانشگاه صنعتی قم را اخذ و به سرپرستان خوابگاه فارابی تحویل نمایند. سرپرستان خوابگاه دانشگاه فارابی درخصوص موافقت و هزینه اسکان تصمیم گیرنده هستند.
🔰 دانشجویان پسر متقاضی میهمان تک شب (بعد از اتمام ثبت نام همه ی متقاضیان) در صورت وجود ظرفیت خالی پذیرش خواهند شد. هزینه هر شب اسکان برابر هفتاد و پنج هزار تومان خواهد بود.
🔰 کارشناس اداره خوابگاه برادران : آقای دارابی 02536169433
🔰 کارشناس اداره خوابگاه خواهران : خانم دانشمندی 02536169432
مدیریت دانشجویی - اداره امور خوابگاه‌ها#خوابگاه🆔@qut_std🌐 https://ble.ir/qut_std

۷:۳۸

۱۶ بهمن

نحوه واریز وجه و انتخاب اتاق در خوابگاهها در سامانه ERP به ترتیب زیر
مراحل واریز وجه:1- امور خوابگاه 2-پرداخت الکترونیکی خوابگاه 3-واریز وجه
مراحل انتخاب اتاق:1- امور خوابگاه 2- انتخاب اتاق 3- دسته بندی (1402_2) 4- خوابگاه (2_1402پسرانه خوابگاه دانشگاه مفید) یا (2_1402دخترانه خوابگاه دانشگاه فارابی) 5- اتاق تمدید خوابگاه را انتخاب نمایید.
معاونت دانشجویی - اداره خوابگاه‌ها #خوابگاه🆔@qut_std🌐 https://ble.ir/qut_std

۱۲:۲۸

سلام و وقت به خیر.دانشجویانی که در ورود به پرتال دانشجویی دچار مشکل هستند، از طریق لینک زیر وارد شوند.👇👇👇👇👇

۱۶:۲۴

۱۷ بهمن

thumnail
اطلاعیه اداره خوابگاه‌ها
به اطلاع دانشجویان متقاضی خوابگاه می رساند آخرین مهلت واریز هزینه علی الحساب خوابگاه و انتخاب اتاق در پورتال دانشجویی، حداکثر تا ساعت ۲۳:۰۰ امروز ۱۷ بهمن ماه می‌باشد.
لازم به ذکر است که عدم واریز هزینه علی الحساب خوابگاه و عدم انتخاب اتاق در پورتال دانشجویی به منزله انصراف دانشجو از خوابگاه می‌باشد، و دانشگاه هیچ تعهدی در قبال اسکان ایشان نخواهد داشت و تخت های خالی اتاق با متقاضیان دیگر تکمیل خواهد شد.
معاونت دانشجویی - اداره خوابگاه‌ها #خوابگاه🆔@qut_std🌐 https://ble.ir/qut_std

۹:۱۵

۱۸ بهمن

اطلاعیه اداره خوابگاه‌ها
با توجه به درخواست برخی دانشجویان مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام خوابگاه، به اطلاع می‌رساند که مهلت واریز وجه و انتخاب اتاق در پرتال دانشجویی تا ساعت ۲۳:۰۰ جمعه مورخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ تمدید می‌گردد.
معاونت دانشجویی - اداره خوابگاه‌ها #خوابگاه🆔@qut_std🌐 https://ble.ir/qut_std

۷:۰۵

thumnail
با توجه به شروع ترم جدید و ثبت نام دانشجویان در خوابگاه، اسامی دانشجویان ساکن خوابگاه در ترم جاری می بایست از نو توسط کارشناس اداره تغذیه در سامانه تغذیه (سلف خوابگاه‌ها) اضافه شوند. این مهم در طی روزهای آینده انجام و اطلاع رسانی لازم به عمل خواهد آمد.
معاونت دانشجویی - اداره تغذیه #تغذیه🆔@qut_std🌐 https://ble.ir/qut_std

۸:۲۷

۱۹ بهمن

بازارسال شده از سرای دانشجویی مفید(برادران)14021
با سلام و احترام اسامی دانشجویان محترمی که در ترم جاری خوابگاه گرفته اند در سامانه تغذیه تعریف شد این عزیزان می توانند جهت رزرو غذا اقدام نمایند.

۷:۵۶

۲۰ بهمن

اطلاعیه اداره تغذیه در خصوص ساعات توزیع غذای دانشجویی در ترم دوم سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲
🔰 ساعات و محل توزیع غذا در وعده ناهار:🔹 رستوران مرکزی دانشگاه: از ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۳:۳۰ (روزفروش از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۳:۴۵) 🔹خوابگاه خواهران: از ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۲:۳۰ (روزفروش از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۲:۴۵)🔹خوابگاه برادران: از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۱۳:۰۰ (روزفروش از ساعت ۱۳:۰۰ تا ۱۳:۱۵)🔹رستوران مکمل (بوفه دانشگاه): از ساعت ۱۱:۰۰ الی ۱۴:۰۰
🔰 ساعات و محل توزیع غذا در وعده شام و صبحانه:🔹خوابگاه خواهران: از ساعت ۱۸:۰۰ تا ۲۰:۰۰ (روزفروش از ساعت ۲۰:۰۰ تا ۲۰:۱۵)🔹خوابگاه برادران: از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۱:۰۰ (روزفروش از ساعت ۲۱:۰۰ تا ۲۱:۱۵)

معاونت دانشجویی - اداره تغذیه #تغذیه🆔@qut_std🌐 https://ble.ir/qut_std

۱۷:۵۲

۲۱ بهمن

#اطلاعیه
🔸نظر به تأکید مدیر کل محترم حوزه وزارتی وزارت‌علوم، تحقیقات و فناوری مبنی بر استفاده از پیام رسان داخلی ایتا، بدینوسیله کانال اطلاع رسانی حوزه معاونت دانشجویی در پیام رسان ایتا با آدرس https://eitaa.com/qut_std به حضور معرفی می گردد و کانال اطلاع رسانی در پیام رسان بله از تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ غیر فعال می گردد.
جهت اطلاع‌ از اخبار، رویدادها و امور مربوط به حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه صنعتی قم به این کانال مراجعه نمایید.
✅ معاونت دانشجویی دانشگاه صنعتی قم
🆔 https://eitaa.com/qut_std

۶:۴۳

۲۴ بهمن

برای مشاهده اطلاعیه ثبت نام وام های دانشجویی به کانال معاونت در پیام رسان ایتا مراجعه نمایید.https://eitaa.com/qut_std

۱۶:۰۵

۲۶ بهمن

با سلام و احترام برنامه غذایی اسفند ماه در سامانه بارگذاری و قابل رزرو می باشد. جهت مشاهده برنامه غذایی به کانال https://eitaa.com/qut_std در پیام رسان ایتا مراجعه نمایید.

۸:۰۳

با سلام و احترام برنامه سرویس ها در نیمسال دوم در کانال https://eitaa.com/qut_std در پیام رسان ایتا اعلام گردید.

۸:۰۵