عکس پروفایل معاونت دانشجویی دانشگاه صنعتی قمم

معاونت دانشجویی دانشگاه صنعتی قم

۴۳۱عضو
عکس پروفایل معاونت دانشجویی دانشگاه صنعتی قمم
۴۳۱ عضو

معاونت دانشجویی دانشگاه صنعتی قم

تازه ترین اخبار، اطلاعیه ها و رویدادهای حوزه معاونت دانشجویی

۲۰ دی ۱۴۰۲

thumnail
اطلاعیه اداره نقلیه در خصوص برنامه سرویس ها در ایام امتحانات
مدیریت دانشجویی - اداره نقلیه#نقلیهundefined@qut_stdundefined https://ble.ir/qut_std

۱۱:۴۶

۲۳ دی ۱۴۰۲

thumnail
اطلاعیه اداره تغذیه در خصوص تغییر ساعات توزیع غذای دانشجویی در ایام امتحانات
undefined ساعات توزیع غذا در وعده ناهارundefined رستوران مرکزی دانشگاه: از ساعت 11:00 تا 13:15 (روزفروش از ساعت 13:15 تا 13:30)
undefined خوابگاه برادران: از ساعت 11:30 تا 13:00 (روزفروش از ساعت 13:00 تا 13:15)
undefined خوابگاه خواهران: از ساعت 11:00 تا 12:30 (روزفروش از ساعت 12:30 تا 12:45)
undefinedساعات توزیع غذا برای سایر سلف ها و سایر وعده ها طبق روال قبل صورت می گیرد.
مدیریت دانشجویی - اداره تغذیه#تغذیهundefined@qut_stdundefined https://ble.ir/qut_std

۷:۵۰

۲۷ دی ۱۴۰۲

thumnail
undefinedبرنامه غذایی بهمن ماه undefinedundefinedundefinedundefinedundefinedامکان تغییر غذا یا کنار غذا ها بر حسب شرایط خاص وجود دارد
مدیریت دانشجویی - اداره تغذیه#تغذیهundefined@qut_stdundefined

۱۳:۱۲

۳ بهمن ۱۴۰۲

thumnail

۸:۰۰

۴ بهمن ۱۴۰۲

معاونت دانشجویی دانشگاه صنعتی قم
اطلاعیه تکمیلی اداره تغذیه در خصوص غذای دانشجویی - سال تحصیلی 1403 - 1402 با توجه به تغییر ساعات کلاسی، برنامه اداره تغذیه برای ادامه نیمسال اول تحصیلی 1403- 1402 به شرح ذیل اعلام می‌گردد: undefined برای رزرو غذا در هر یک از رستوران‌های اصلی و مکمل می‌بایست از طریق پرتال دانشجویی به آدرس https://erp.qut.ac.ir و سپس امور تعذیه اقدام به رزرو غذا و شارژ حساب خود نمایید. undefined نرخ غذای دانشجویی: undefinedنرخ غذای دانشجویان روزانه در وعده‌های صبحانه، غذای متوسط هزینه و غذای پر هزینه به ترتیب برابر 50.000 ، 80.000 و 100.000 ریال است. undefinedنرخ غذای سایر دانشجویان (بین‌الملل، سنواتی، نوبت دوم و اتباع کنکوری) دو برابر مبالغ فوق می‌باشد. undefinedنرخ غذای روزفروش برای همه دانشجویان در رستوران‌های اصلی در صورت وجود غذای مازاد، در هر وعده دو برابر نرخ غذای دانشجویان روزانه می‌باشد. undefined ساعات و محل توزیع غذا در وعده ناهار: undefined رستوران مرکزی دانشگاه: از ساعت 11:00 تا 12:45 (روزفروش از ساعت 12:45 تا 13:00) و در روزهای دوشنبه از ساعت 11:00 تا 13:15 (روزفروش از ساعت 13:15 تا 13:30) undefinedخوابگاه برادران: از ساعت 12:00 تا 13:00 (روزفروش از ساعت 13:00 تا 13:15) undefinedخوابگاه خواهران: از ساعت 12:00 تا 13:00 (روزفروش از ساعت 13:00 تا 13:15) undefinedرستوران مکمل (بوفه دانشگاه): از ساعت11:00 الی 14:00 undefined ساعات و محل توزیع غذا در وعده شام و صبحانه: undefinedخوابگاه برادران: از ساعت 18:30 تا 21:00 (روزفروش از ساعت 21:00 تا 21:30) undefinedخوابگاه خواهران: از ساعت 18:30 تا 20:30 (روزفروش از ساعت 20:30 تا 20:45) undefined رزرو و توزیع صبحانه: صبحانه رزروی در هر روز همراه با شام در همان روز جهت مصرف روز بعد توزیع میگردد. به عنوان مثال صبحانه‌ای که برای روز یک‌شنبه رزرو شده است، همراه با شام یک‌شنبه جهت مصرف روز دوشنبه توزیع می‌شود. (به عبارتی روزی که صبحانه نیاز دارید بایستی برای روز قبل رزرو و همراه شام دریافت نمایید). لازم به توضیح است که صبحانه مصرفی در روز شنبه را باید برای روز چهارشنبه هفته قبل رزرو کنید. در وعده صبحانه چهارشنبه دوگزینه قابل رزرو می‌باشد: ۱ - گزینه ای که واژه (توزیع گرم) جلوی آن درج شده، صبح شنبه ساعت ۹ الی ۱۰ در سلف مرکزی دانشگاه توزیع می‌گردد. ۲ - گزینه ای که این واژه جلوی آن درج نشده، طبق برنامه اعلامی عصر چهارشنبه همزمان با شام توزیع می‌گردد. undefined امکان رزرو یا حذف رزرو غذا از ۱۵ روز قبل لغایت ۲ روز مانده به وعده غذایی وجود دارد. undefined توزیع غذا فقط در بازه‌های زمانی مشخص شده امکان‌پذیر است و خارج از این زمانها سیستم تحویل غذا بسته می‌شود. undefined تحویل غذا صرفاً به شخص رزرو کننده و با ارائه کارت دانشجویی یا (ژتون فراموشی فقط در وعده ناهار) انجام می‌شود. لذا درصورت نداشتن کارت دانشجویی هرچه سریعتر جهت صدور به اداره حراست مراجعه فرمائید. undefined در صورت رزرو غذا و عدم دریافت آن بعد از سه مرتبه در طول یک ترم، در صورت عدم دریافت مجدد، هزینه‌ی آن غذا با قیمت تمام شده محاسبه و در پرتال دانشجو اعمال می‌گردد. undefined دانشجو بایستی جهت تحویل غذای وعده‌های شام و صبحانه در سلف خوابگاه ظرف شخصی با خود داشته باشد. با تشکر از همراهی شما مدیریت امور دانشجویی – اداره تغذیه #تغذیه
اطلاعیه اداره تغذیه در خصوص تحویل غذا
قابل توجه دانشجویان گرامی:با توجه به بخشنامه وزارت علوم، تحویل غذا صرفا به شخص رزرو کننده و با ارائه کارت دانشجویی انجام می‌شود.
لذا در صورت نداشتن کارت دانشجویی یا مفقودی آن به اداره حراست مراجعه فرمائید.
این امکان نیز فراهم هست که تا زمان صدور کارت دانشجویی جدید به اداره تغذیه مراجعه کنید و کارت موقت تغذیه یا ژتون فراموشی بگیرید.
صدور ژتون فراموشی فقط برای وعده ناهار و صرفا برای رستوران های مرکزی و مکمل در داخل دانشگاه امکان پذیر می‌باشد.
برای دریافت ژتون فراموشی وعده‌های شام و صبحانه در ساعات اداری به دفتر کارشناس امور تغذیه مراجعه نمایید.
از هرگونه بحث مستقیم با عوامل توزیع غذا در دانشگاه و خوابگاه‌ها اکیداً خودداری کرده و موارد پیش آمده را مستقیماً به کارشناس امور تغذیه و یا مدیریت امور دانشجویی انتقال دهید.
با تشکر ازهمکاری شما

۱۰:۰۰

۸ بهمن ۱۴۰۲

thumnail
undefinedپویش ملی سلامت، تغذیه سالم
undefined🧂نمک فقط نمک غذا نیست، مراقب نمک پنهان هم باشید.حوزه‌ معاونت دانشجویی

۸:۲۰

۱۵ بهمن ۱۴۰۲

thumnail
undefined "اطلاعیه ثبت نام خوابگاه‌های دانشجویی – ترم دوم سال تحصیلی 1403-1402"
به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی متقاضی خوابگاه می‌رساند برای ثبت نام در خوابگاه و انتخاب اتاق می‌بایست از تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ (ساعت ۱۰:۰۰) لغایت ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ (ساعت ۲۳:۰۰) ازطریق پرتال دانشجویی اقدام نمایند.لازم به ذکر است که برای انتخاب اتاق بعد از واریز شهریه علی الحساب، می بایست اتاقی با عنوان «تمدید خوابگاه» را انتخاب فرمایید.
undefined در خوابگاه برادران، دانشجویان در اتاق های ترم قبل اسکان داده می‌شوند و صرفا در شرایط خاص یا بنا به درخواست دانشجویان و توافق آنها و با نظر کارشناس خوابگاه امکان جابجایی اتاق ها وجود دارد.

undefined انتخاب اتاق در خوابگاه خواهران بر مبنای دستورالعمل گروه بندی است که در گروه خوابگاه خواهران اطلاع‌رسانی شده است
.

undefined اولویت انتخاب اتاق با دانشجویان مقطع کارشناسی ورودی سال های 1399الی 1402 و دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی 1401الی 1402 می‌باشد.
undefined بر اساس آخرین بخشنامه وزارت علوم، دانشجویان کارشناسی ترم 9 و بالاتر و دانشجویان کارشناسی ارشد ترم 5 و بالاتر جزء دانشجویان سنوات اضافه قرار می‌گیرند. اسکان دانشجویان سنوات اضافه فقط در صورت وجود ظرفیت خالی و با هزینه تمام شده انجام خواهد شد.
undefined هزینه خوابگاه برای یک ترم تحصیلی برای دانشجویان روزانه و اتباع کنکوری روزانه مبلغ 25,000,000 ریال و برای دانشجویان نوبت دوم، بین الملل، میهمانی، انتقالی، سنوات اضافه مبلغ 40,000,000 ریال می‌باشد.
undefined پرداخت 10,000,000 ریال علی الحساب جهت تکمیل فرآیند ثبت نام و انتخاب اتاق الزامی است، الباقی می‌بایست تا قبل از امتحانات پایان ترم تسویه گردد.
undefined پس از انتخاب اتاق امکان جابجایی وجود ندارد، لذا نهایت دقت در انتخاب اتاق بعمل آید.
undefined پس از ثبت نام امکان انصراف وجود ندارد و دانشجو ملزم به پرداخت هزینه کامل خوابگاه می باشد.
undefined تردد در خوابگاه صرفا با ارائه کارت خوابگاهی امکان پذیر است. لذا تمامی دانشجویان محترم قبل از حضور در خوابگاه، برای تمدید کارت خوابگاه به کارشناسان اداره خوابگاهها مراجعه نمایند.
undefined لازم به ذکر است که خوابگاه‌های دانشجویی فاقد اینترنت می‌باشند.
undefined تمامی دانشجویان ملزم به رعایت آیین نامه خوابگاه‌های دانشجویی می باشند و در صورت هر گونه تخلف مطابق آیین نامه انضباطی برخورد خواهد شد.
undefined اسکان دانشجویان متخلف و یا دارای پرونده انضباطی در خوابگاه، امکانپذیر نیست.
undefined دانشجویان دختر متقاضی میهمان تک شب، می‌بایست در این ترم نیز به صورت حضوری به کارشناس خوابگاه مراجعه نموده و صرفا معرفی نامه میهمان دانشگاه صنعتی قم را اخذ و به سرپرستان خوابگاه فارابی تحویل نمایند. سرپرستان خوابگاه دانشگاه فارابی درخصوص موافقت و هزینه اسکان تصمیم گیرنده هستند.
undefined دانشجویان پسر متقاضی میهمان تک شب (بعد از اتمام ثبت نام همه ی متقاضیان) در صورت وجود ظرفیت خالی پذیرش خواهند شد. هزینه هر شب اسکان برابر هفتاد و پنج هزار تومان خواهد بود.
undefined کارشناس اداره خوابگاه برادران : آقای دارابی 02536169433
undefined کارشناس اداره خوابگاه خواهران : خانم دانشمندی 02536169432
مدیریت دانشجویی - اداره امور خوابگاه‌ها#خوابگاهundefined@qut_stdundefined https://ble.ir/qut_std

۷:۳۸

۱۶ بهمن ۱۴۰۲

نحوه واریز وجه و انتخاب اتاق در خوابگاهها در سامانه ERP به ترتیب زیر
مراحل واریز وجه:1- امور خوابگاه 2-پرداخت الکترونیکی خوابگاه 3-واریز وجه
مراحل انتخاب اتاق:1- امور خوابگاه 2- انتخاب اتاق 3- دسته بندی (1402_2) 4- خوابگاه (2_1402پسرانه خوابگاه دانشگاه مفید) یا (2_1402دخترانه خوابگاه دانشگاه فارابی) 5- اتاق تمدید خوابگاه را انتخاب نمایید.
معاونت دانشجویی - اداره خوابگاه‌ها #خوابگاهundefined@qut_stdundefined https://ble.ir/qut_std

۱۲:۲۸

سلام و وقت به خیر.دانشجویانی که در ورود به پرتال دانشجویی دچار مشکل هستند، از طریق لینک زیر وارد شوند.undefinedundefinedundefinedundefinedundefined

۱۶:۲۴

۱۷ بهمن ۱۴۰۲

thumnail
اطلاعیه اداره خوابگاه‌ها
به اطلاع دانشجویان متقاضی خوابگاه می رساند آخرین مهلت واریز هزینه علی الحساب خوابگاه و انتخاب اتاق در پورتال دانشجویی، حداکثر تا ساعت ۲۳:۰۰ امروز ۱۷ بهمن ماه می‌باشد.
لازم به ذکر است که عدم واریز هزینه علی الحساب خوابگاه و عدم انتخاب اتاق در پورتال دانشجویی به منزله انصراف دانشجو از خوابگاه می‌باشد، و دانشگاه هیچ تعهدی در قبال اسکان ایشان نخواهد داشت و تخت های خالی اتاق با متقاضیان دیگر تکمیل خواهد شد.
معاونت دانشجویی - اداره خوابگاه‌ها #خوابگاهundefined@qut_stdundefined https://ble.ir/qut_std

۹:۱۵

۱۸ بهمن ۱۴۰۲

اطلاعیه اداره خوابگاه‌ها
با توجه به درخواست برخی دانشجویان مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام خوابگاه، به اطلاع می‌رساند که مهلت واریز وجه و انتخاب اتاق در پرتال دانشجویی تا ساعت ۲۳:۰۰ جمعه مورخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ تمدید می‌گردد.
معاونت دانشجویی - اداره خوابگاه‌ها #خوابگاهundefined@qut_stdundefined https://ble.ir/qut_std

۷:۰۵

thumnail
با توجه به شروع ترم جدید و ثبت نام دانشجویان در خوابگاه، اسامی دانشجویان ساکن خوابگاه در ترم جاری می بایست از نو توسط کارشناس اداره تغذیه در سامانه تغذیه (سلف خوابگاه‌ها) اضافه شوند. این مهم در طی روزهای آینده انجام و اطلاع رسانی لازم به عمل خواهد آمد.
معاونت دانشجویی - اداره تغذیه #تغذیهundefined@qut_stdundefined https://ble.ir/qut_std

۸:۲۷

۱۹ بهمن ۱۴۰۲

بازارسال شده از سرای دانشجویی مفید(برادران)14021
با سلام و احترام اسامی دانشجویان محترمی که در ترم جاری خوابگاه گرفته اند در سامانه تغذیه تعریف شد این عزیزان می توانند جهت رزرو غذا اقدام نمایند.

۷:۵۶

۲۰ بهمن ۱۴۰۲

اطلاعیه اداره تغذیه در خصوص ساعات توزیع غذای دانشجویی در ترم دوم سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲
undefined ساعات و محل توزیع غذا در وعده ناهار:undefined رستوران مرکزی دانشگاه: از ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۳:۳۰ (روزفروش از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۳:۴۵) undefinedخوابگاه خواهران: از ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۲:۳۰ (روزفروش از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۲:۴۵)undefinedخوابگاه برادران: از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۱۳:۰۰ (روزفروش از ساعت ۱۳:۰۰ تا ۱۳:۱۵)undefinedرستوران مکمل (بوفه دانشگاه): از ساعت ۱۱:۰۰ الی ۱۴:۰۰
undefined ساعات و محل توزیع غذا در وعده شام و صبحانه:undefinedخوابگاه خواهران: از ساعت ۱۸:۰۰ تا ۲۰:۰۰ (روزفروش از ساعت ۲۰:۰۰ تا ۲۰:۱۵)undefinedخوابگاه برادران: از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۱:۰۰ (روزفروش از ساعت ۲۱:۰۰ تا ۲۱:۱۵)

معاونت دانشجویی - اداره تغذیه #تغذیهundefined@qut_stdundefined https://ble.ir/qut_std

۱۷:۵۲

۲۱ بهمن ۱۴۰۲

#اطلاعیه
undefinedنظر به تأکید مدیر کل محترم حوزه وزارتی وزارت‌علوم، تحقیقات و فناوری مبنی بر استفاده از پیام رسان داخلی ایتا، بدینوسیله کانال اطلاع رسانی حوزه معاونت دانشجویی در پیام رسان ایتا با آدرس https://eitaa.com/qut_std به حضور معرفی می گردد و کانال اطلاع رسانی در پیام رسان بله از تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ غیر فعال می گردد.
جهت اطلاع‌ از اخبار، رویدادها و امور مربوط به حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه صنعتی قم به این کانال مراجعه نمایید.
undefined معاونت دانشجویی دانشگاه صنعتی قم
undefined https://eitaa.com/qut_std

۶:۴۳

۲۴ بهمن ۱۴۰۲

برای مشاهده اطلاعیه ثبت نام وام های دانشجویی به کانال معاونت در پیام رسان ایتا مراجعه نمایید.https://eitaa.com/qut_std

۱۶:۰۵

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

با سلام و احترام برنامه غذایی اسفند ماه در سامانه بارگذاری و قابل رزرو می باشد. جهت مشاهده برنامه غذایی به کانال https://eitaa.com/qut_std در پیام رسان ایتا مراجعه نمایید.

۸:۰۳

با سلام و احترام برنامه سرویس ها در نیمسال دوم در کانال https://eitaa.com/qut_std در پیام رسان ایتا اعلام گردید.

۸:۰۵